Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 12:05:21 vasta tsitaadiga

Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on thumbs_up.gif

See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.07.2015 23:49:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on thumbs_up.gif

See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min.
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 00:53:33 vasta tsitaadiga

Need peaks kõik olema maanteeameti ette söödetud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.07.2015 07:39:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on thumbs_up.gif

See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min.
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud.


Seda artiklit mäletad?
http://epl.delfi.ee/news/eesti/elu-kolib-appidesse-eesti-varsket-liiklusinfot-naeb-wazeist?id=71593151

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.07.2015 11:21:20 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
mikk36 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on thumbs_up.gif

See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min.
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud.


Seda artiklit mäletad?
http://epl.delfi.ee/news/eesti/elu-kolib-appidesse-eesti-varsket-liiklusinfot-naeb-wazeist?id=71593151
Kas selle alusel saadetakse ka Closure tüüpi teatisi Wazele?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donatello
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 15:16:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab kogemusi ka Waze'i kasutamisega pikkadel otsadel? Pean siis silmas sõite kodumaalt väljapoole... Küsimus pole mitte niivõrd andmeside kasutamise hulgas, kui selles, et kui lihtsalt toksida Waze'i sisse Berliin, Praha või Zagreb, siis kas Waze'i kasutamine annab ka pikkade vahemaade puhul seda võitu, et pakutakse välja kiireimad teed (a la remondist, ummikutest suunab ümber) ja sõidu käigus uuendab jooksvalt vastavalt liiklusele marsruuti?

Või oleme ikka sealmaal, et täna on mõistlikum kasutada mõnd offline rakendust/seadet?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 21.07.2015 15:40:26 vasta tsitaadiga

donatello kirjutas:
Kas keegi omab kogemusi ka Waze'i kasutamisega pikkadel otsadel? Pean siis silmas sõite kodumaalt väljapoole... Küsimus pole mitte niivõrd andmeside kasutamise hulgas, kui selles, et kui lihtsalt toksida Waze'i sisse Berliin, Praha või Zagreb, siis kas Waze'i kasutamine annab ka pikkade vahemaade puhul seda võitu, et pakutakse välja kiireimad teed (a la remondist, ummikutest suunab ümber) ja sõidu käigus uuendab jooksvalt vastavalt liiklusele marsruuti?

Või oleme ikka sealmaal, et täna on mõistlikum kasutada mõnd offline rakendust/seadet?


Riias sai käidud Waze-i kasutades, kõik toimis samamoodi nagu Eestis, seal ka palju kasutajaid. Andmeside oli ka koguaeg sees ning mingit hullu mahtu küll kokku ei tulnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.07.2015 17:37:58 vasta tsitaadiga

Eks see ikka uuendab vastavalt sellele igas riigis, kui palju seal on kasutajaid ja uusi liiklusteateid. Kui andmesideteenus olemas ja mõnes riigis ei peaks info kohale jõudma, siis järelikult slelist infot seal pole (mitte, et ei toimuks teetöid, avariisi, või poleks mente) vaid pole, kes teavitaks.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.07.2015 17:56:41 vasta tsitaadiga

donatello, 1000 miili on limiit, mille ulatuses Waze suudab teekonda pakkuda.
Offline ei anna muud eelist kui roamingutasudest pääsemine. Reaalajas kuvab Waze ikka paremat infot.

P.S. Kuidas Waze täna Keilasse suunab Tallinnast? Päris kenad ummikud seal tee-ehituse tõttu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.07.2015 18:49:26 vasta tsitaadiga

Vaatasin ise ka sealt tulles, et ummikud nagu suurlinnas icon_lol.gif Enda aruga sõidaks Pärnu mnt-Tuula kaudu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.07.2015 19:18:56 vasta tsitaadiga

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fotod-tallinnast-keilasse-soitjaid-ootab-ees-tosine-liiklusummik?id=71963953
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.07.2015 03:23:46 vasta tsitaadiga

Sai kah välismaal käidud, soovitatav wifis teekond enne paika panna, siis tõmbab mapi ette ära ja vähem data't kulub. Ummikutest möödajuhtimist ma kahjuks proovida ei jõudnudki, sest enne tekkis network'iga mingi probleem riigi piire ületades. Horvaatiast Sloveeniasse sõites kadus võrk ära, st. No network found, searching for network connection, aga levi põhjas (riigi operaatorid vahetusid ilmselt). Aitas tel. seadetes roamingu seaded kinni ja uuesti aktiveerida. Austriasse jõudes sama jama ja enam ei aidanud miskit, panin offline edasi ja Poolas tegin telefoni reseti, siis hakkas uuesti tööle.
Pikki otsi waze ei suuda jah ette manada 1000km/miili oli see max pikkus.

Data liigutamine pidi suht väike olema, kui kasutada 2D vaadet, pidi veel väiksem olema. Mingid teemad mida lugesin väitsid, et 1MB/1tund on norm, osadel pidi veel väiksemgi olema, ei tea, mul oli nats suurem. Mul läks 27.71 MB Splitist, Horvaatiast Poola, warsawi kanti sõitmisega, arvestades, et roamingus data on 5€ päev @150MB, pole lõhkiajamine vast probleem, pigem oma sync'id ja fb, google kontod välja lülitada, muidu taustal tiksuvad andmemahu täis.

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 09:08:06 vasta tsitaadiga

Data liigutamine võib ju väga väike olla, aga paraku on roamingus maksustamine selline, et nii kui telefon kasvõi korraks nina võõrasse datavõrku pistab ja paar kB tarbib, pannakse minimaalselt paarsada kB kirja ja need pole kommiraha eest. Ja siis sõidad läbi erinevate riikide, seal haagib telefon end mitmete erinevate operaatorite külge ja igaüks muudkui kahmab kontrollimatult.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 10:28:48 vasta tsitaadiga

Tänapäeval see ei ole ju enam nii. Vähemalt EMT puhul:

Baltimaad, Skandinaavia
Päevalae hind 2,94 € / 100 MB

Euroopa Liidu riigid
Päevalae hind 5,75 € / 100 MB

Euroopa regiooni riigid
Päevalae hind 9,95 € / 100 MB
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 12:15:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Data liigutamine võib ju väga väike olla, aga paraku on roamingus maksustamine selline, et nii kui telefon kasvõi korraks nina võõrasse datavõrku pistab ja paar kB tarbib, pannakse minimaalselt paarsada kB kirja ja need pole kommiraha eest. Ja siis sõidad läbi erinevate riikide, seal haagib telefon end mitmete erinevate operaatorite külge ja igaüks muudkui kahmab kontrollimatult.
Soovitaks tänapäeva jõuda. EU piires Andmeside hindamise täpsus 1 KB (Vähemalt Tele2 puhul)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 29.07.2015 12:15:13 vasta tsitaadiga

Kas Eesti keelsest hääljuhtimisest ka juttu olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 13:05:34 vasta tsitaadiga

Ütle parem kohe "juhendamine", et poleks segadust nagu eespool.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 13:18:57 vasta tsitaadiga

Mis värk kõigil selle eestikeelse juhendamisega on? Tohutu poleemika igas waze teemalises arutelus. LEFT RIGHT, ONE TWO THREE, METERS, EXIT võiks olla ka kõige vähem ingliskeele tundlikule inimesele iseenesest mõistetavad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 13:23:37 vasta tsitaadiga

Oma mätta otsast vaadatuna küll, aga näiteks vanemast põlvkonnast on paljud koolis saksa keelt õppinud ja ei taha seepärast eriti ka inglisekeelse arvuti taha istuda. Ja kirjapildist on üldjuhul kergem aru saada kui kõnest.

PS. See oli lambinäide, mis ei oota vastust a'la vali siis menüüst saksa Helga juhendama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2015 15:49:35 vasta tsitaadiga

Eks see nooremapoolse põlvkonna "häda", et neil suhteliselt ükskõik meie keelest. Mõne inimese juttugi on päris valus kuulata, kus suur osa sõnadest on inglise keeles ja eestindatud lõpuga ingliskeelsed sõnad ning oma emakeele sõnu väga palju ei osatagi. Ma eelistaksin ka juhendamist eesti keeles, samas Garmini-sugust robotlannat kuulata ei tahaks. Lätlased ja leedukad on selles võtmes väga edumeelsed. Muidugi eks oma osa ole ka keele eripäral.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 16:37:08 vasta tsitaadiga

... ma pole uurinud, milles hetkel teema aga tõenäoliselt jääb asi nagu ikka ja jälle sellesama kännu taha, et Eesti on siiski äärmiselt pisike riik ja eesti keele rääkijaid pole piisavalt, et motiveerida esimeses ringis või isegi kolmandas-neljandas seda tegema icon_rolleyes.gif pealegi, pole häälkäskluste loomine päris nii lihtne, kui lihtsalt tekstifaili tõlkimine. Ma ootaks ikka korraliku intonatsiooniga meeldivat häält, mitte mingit suvalist "ära tehtud" lahendust ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 16:43:20 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Kas Eesti keelsest hääljuhtimisest ka juttu olnud?
Eestikeelne hääljuhtimine tuleb siis, kui keegi selle teeb. Kasvõi ükskama kes meist.
Nii et mikker sisse, audacity käima ja lugege need vajalikud fraazid sisse, peale seda audiofailid waze poole teele ja varsti peaks olema voilaa.

Dijital kirjutas:
Eks see nooremapoolse põlvkonna "häda", et neil suhteliselt ükskõik meie keelest.
Kas just ükskõik, aga eng keele valdamine avab rohkem võimalusi. Ning kui seda keelt juba nagunii oskad, siis ega eriti ei nuta küll taga, et ühel või teisel rakendusel eesti keel puudub.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 16:53:01 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Mis värk kõigil selle eestikeelse juhendamisega on? Tohutu poleemika igas waze teemalises arutelus. LEFT RIGHT, ONE TWO THREE, METERS, EXIT võiks olla ka kõige vähem ingliskeele tundlikule inimesele iseenesest mõistetavad.


Kirjapildis küll. Paraku hääldus on midagi muud ja näiteks mina inglise hääldusi ei teagi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 00:58:41 vasta tsitaadiga

150MB on limiit(130MB pealt saatis Elisa sõnumi, et hakkab täis saama) ja maksab 5-6€ päev, igati mugav oli kiiruse kaamerate ja ummikute kohapealt Euroopas sõites. Keskmiselt kulutas Waze 400km kohta päevas 30MB andmeid. Googlemaps on palju suurem õgard ja seal polnud probleemi 10 minuti ja paari otsinguga sama mahtu täis saada. 10 päevase reisi eest Euroopas 50€ lisaks maksta ei tohiks ju olla meeletu väljaminek, lisaks sellele saab facebookid, uudised ja e-mailid ka selle raha eest loetud. See, et erinevate maade ja võrkude vahel pendeldad ei muuda arvet suuremaks, on üks ühine suur-Euroopa. Hoopis rohkem häiris, et Inglismaal 4G levi polnud ning tihtilugu istus telefon GPRS võrgus, millest Wazele väheks jäi.
Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge -
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 30.07.2015 21:46:17 vasta tsitaadiga

Kuna waze kuulub Googlile võiks kasutada seal olevaid heli faile icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.08.2015 16:11:24 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge

Kuda magnet muidu telefonile mõjub?

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 16:34:00 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
150MB on limiit(130MB pealt saatis Elisa sõnumi, et hakkab täis saama) ja maksab 5-6€ päev, igati mugav oli kiiruse kaamerate ja ummikute kohapealt Euroopas sõites. Keskmiselt kulutas Waze 400km kohta päevas 30MB andmeid..

Käisin ka eelmisel nädalal korra välismaal ja olen igati nõus. Elisa 150MB päevalimiidiga sai sõidetud veidi üle 1000 km Wazega, natuke ka Google Mapsiga, tehtud mõned Google otsingud ja broneeritud Booking.com-i mobiilses veebis hotell.
Sealjuures jäi veel ilmselt piisavalt mahtu järgi et sõnumit ei saanud.

Harilikult olen välismaal viibides võtnud kohaliku SIM'i, aga kuna seekord tuli paari päevaga sõita läbi mitme riigi, polnud mõtet. Igaks juhuks oli installitud ka Here Maps ja Sygic offline kaartidega, aga neid ei kasutanud kordagi. Waze liiklusinfo on ikka väga abiks ja päästis nii mõnestki ummikust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 16:34:14 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
wirx kirjutas:
Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge

Kuda magnet muidu telefonile mõjub?


Hästi
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 23:11:11 vasta tsitaadiga

Egas mobiilis magnetlinti sees pole, ei tee see magnet midagi, isegi kui oleks 10x suurem ja võimsam.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 16:38:29 vasta tsitaadiga

güroandurile vb teeb midagi, ei oska kommenteerida, ei kasuta telefoni kompassina.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 14:54:47 vasta tsitaadiga

Mul on probleem waze'ga. Kohanimed kaardil hüppavad ringi. Lähemal vaatlusel ilmneb, et üks hetk näitab ühtesid kohanimesid, teine hetk teisi. Kohanimed ilmselt peavad paika, lihtsalt mahuvad kõik sellele alale mis ekraanil kuvatakse ning siis vahetuvad. Tundub veel, et "hüppamine" toimub siis kui auto nooleke nõksu edasi liigub, kohapeal seistes sellist probleemi pole. Ei oska öelda kas linnas ka nii on, aga maanteel koguaeg. (Tln-Pärnu)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 16:06:19 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Mul on probleem waze'ga. Kohanimed kaardil hüppavad ringi. Lähemal vaatlusel ilmneb, et üks hetk näitab ühtesid kohanimesid, teine hetk teisi. Kohanimed ilmselt peavad paika, lihtsalt mahuvad kõik sellele alale mis ekraanil kuvatakse ning siis vahetuvad. Tundub veel, et "hüppamine" toimub siis kui auto nooleke nõksu edasi liigub, kohapeal seistes sellist probleemi pole. Ei oska öelda kas linnas ka nii on, aga maanteel koguaeg. (Tln-Pärnu)


Minumeelest on see koguaeg nii olnud. Ka niisama skrollides waze "optimeerib" jooksvalt kuhu täpselt nimesilt kuvatakse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 05.08.2015 20:45:53 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
güroandurile vb teeb midagi, ei oska kommenteerida, ei kasuta telefoni kompassina.

ot:
Samsungi originaal S view ümbris segab kül kompassi mõnevõrra
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.08.2015 11:34:34 vasta tsitaadiga

Kes kaarti muuta saab Keilas, siis tehke vana koolimaja juurde, paldiski maanteele ka ringtee. Mina ei saanud seda seivida mingil põhjusel...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2015 13:51:49 vasta tsitaadiga

Küll suured bossud teevad thumbs_up.gif Madala astme kasutajad saavad vaid väiksemaid teid ja ämma suvilat peale joonistada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.08.2015 16:31:30 vasta tsitaadiga

Kui suured bossud? Ma olen ka mingi 3 koonuse mees ja area manager jms. Ei lase muuta.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 16:41:15 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kui suured bossud? Ma olen ka mingi 3 koonuse mees ja area manager jms. Ei lase muuta.
No ikka 5 koonuse mehed
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.08.2015 17:56:25 vasta tsitaadiga

Kas wazest on juba see drive sheerimine (ka mingi übertaxify sarnane värk) maha võetud?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 18:16:13 vasta tsitaadiga

See on pilootprojekt mis toimib ainult Iisraelis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.08.2015 19:25:56 vasta tsitaadiga

Krt, mul on häälkädklused vene keele peale läinud. Muutmiskohta ei leia... Appi menüü eestikeelne, juhised inglise keelsed. Kuid ikka muliseb vene keeles, kui häälkäsklustele panna. Samuti reageerib kui politseid märkida vaid vene keeles, inglise ieelest välja ei tee... Kust muuta saab?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2015 19:36:34 vasta tsitaadiga

Kas tõesti sätted-heli ei leia üles? icon_lol.gif Kusjuures mul ka vahest läheb suvalisel hetkel vene keele peale üle...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 19:37:52 vasta tsitaadiga

Reinstall, kui muu ei aita.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 19:42:08 vasta tsitaadiga

See muutub pidevalt jah venekeelseks mul ka. Aga menyys ju väga loogilises kohas keele seaded
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.08.2015 20:01:30 vasta tsitaadiga

Mul on seal heli all muudetud.
E: Uus install ka ei aita
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2015 20:11:00 vasta tsitaadiga

Noh mis seal ikka siis, v dvuhstah metrov pavernite naprava!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 21:11:01 vasta tsitaadiga

Mingi värk võibolla Androidi eestikeelse üldvalikuga. Et Ida-Euroopa värk, järelikult kõik on venkud. Proovi korraks inglisekeelseks muuta. Mul on alati inglisekeelne olnud ja pole ka Waze kunagi venekeelseks läinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2015 21:59:52 vasta tsitaadiga

Teoorias peaks vaikimisi keeleks inglise keel olema, lasen üle kontrollida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 03:44:07 vasta tsitaadiga

Asukoha järgi on keel - ida-euroopa=vene keel. Reisimas käies Euroopas pidevalt vahetas keeli mul.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 09.08.2015 06:48:07 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Asukoha järgi on keel - ida-euroopa=vene keel. Reisimas käies Euroopas pidevalt vahetas keeli mul.

Päris nii lihtne see ikka pole. Varem olid häälkäsklused inglise keeles. Lisaks on Tab4-l ka inglisekeelsed käsud.
Samas selle tabiga juhtus sama asi siis, kui sattusin vene või läti piiri äärde- muutis juhised venekeelseks. Hiljem, piirist eemaldudes, läks tagasi inglisekeelseks.

Ja mainin igaksjuhuks veelkord ära, et jutt on VOICE COMMANDI veast hetkel, mitte juhiste keelest.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.08.2015 20:36:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mul on alati inglisekeelne olnud ja pole ka Waze kunagi venekeelseks läinud.

Mul ka nii telefon kui tahvel ainult inglise keelsed olnud - aga täna alustades sõitu puhta tahvli installi ja samuti Waze installiga olid kohe venekeelsed juhised!
Mingi paar kuud tagasi alustades sõitu põhja poolt oli kõik ilus. Valgas lülitasin Waze välja, siis jälle sisse kõik OK. Mõned km eemal lülitasin navigatsiooni välja (Waze ise jäi tööle) ja enne Võrut navigatsiooni sisselülitades olid juhised venekeelsed!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.