|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.07.2015 12:05:21
|
|
|
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on
See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.07.2015 23:49:47
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on
See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min. |
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.07.2015 00:53:33
|
|
|
Need peaks kõik olema maanteeameti ette söödetud
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.07.2015 07:39:27
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on
See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min. |
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud. |
Seda artiklit mäletad?
http://epl.delfi.ee/news/eesti/elu-kolib-appidesse-eesti-varsket-liiklusinfot-naeb-wazeist?id=71593151
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.07.2015 11:21:20
|
|
|
| softis kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Waze ilmselt ei hääbu. Maanteeamet vms juba saadab ju liikluspiiranghute jne kohta ka wazele infot. Vähemalt lõuna eestis kenasti näha, kus mis kiirusepiiranguga lõik on
See, et wazereid reaalajas enam e näe, on tingitud seadustest. Muidu hakkadki jälitama vms. Minu meelest oli delay 5 min. |
Enamasti on igasugu piirangud ikka kasutajate endi määratud. |
Seda artiklit mäletad?
http://epl.delfi.ee/news/eesti/elu-kolib-appidesse-eesti-varsket-liiklusinfot-naeb-wazeist?id=71593151 |
Kas selle alusel saadetakse ka Closure tüüpi teatisi Wazele?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donatello
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2006
|
21.07.2015 15:16:07
|
|
|
Kas keegi omab kogemusi ka Waze'i kasutamisega pikkadel otsadel? Pean siis silmas sõite kodumaalt väljapoole... Küsimus pole mitte niivõrd andmeside kasutamise hulgas, kui selles, et kui lihtsalt toksida Waze'i sisse Berliin, Praha või Zagreb, siis kas Waze'i kasutamine annab ka pikkade vahemaade puhul seda võitu, et pakutakse välja kiireimad teed (a la remondist, ummikutest suunab ümber) ja sõidu käigus uuendab jooksvalt vastavalt liiklusele marsruuti?
Või oleme ikka sealmaal, et täna on mõistlikum kasutada mõnd offline rakendust/seadet?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
21.07.2015 15:40:26
|
|
|
| donatello kirjutas: |
Kas keegi omab kogemusi ka Waze'i kasutamisega pikkadel otsadel? Pean siis silmas sõite kodumaalt väljapoole... Küsimus pole mitte niivõrd andmeside kasutamise hulgas, kui selles, et kui lihtsalt toksida Waze'i sisse Berliin, Praha või Zagreb, siis kas Waze'i kasutamine annab ka pikkade vahemaade puhul seda võitu, et pakutakse välja kiireimad teed (a la remondist, ummikutest suunab ümber) ja sõidu käigus uuendab jooksvalt vastavalt liiklusele marsruuti?
Või oleme ikka sealmaal, et täna on mõistlikum kasutada mõnd offline rakendust/seadet? |
Riias sai käidud Waze-i kasutades, kõik toimis samamoodi nagu Eestis, seal ka palju kasutajaid. Andmeside oli ka koguaeg sees ning mingit hullu mahtu küll kokku ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
21.07.2015 17:37:58
|
|
|
Eks see ikka uuendab vastavalt sellele igas riigis, kui palju seal on kasutajaid ja uusi liiklusteateid. Kui andmesideteenus olemas ja mõnes riigis ei peaks info kohale jõudma, siis järelikult slelist infot seal pole (mitte, et ei toimuks teetöid, avariisi, või poleks mente) vaid pole, kes teavitaks.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.07.2015 17:56:41
|
|
|
donatello, 1000 miili on limiit, mille ulatuses Waze suudab teekonda pakkuda.
Offline ei anna muud eelist kui roamingutasudest pääsemine. Reaalajas kuvab Waze ikka paremat infot.
P.S. Kuidas Waze täna Keilasse suunab Tallinnast? Päris kenad ummikud seal tee-ehituse tõttu.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.07.2015 18:49:26
|
|
|
Vaatasin ise ka sealt tulles, et ummikud nagu suurlinnas Enda aruga sõidaks Pärnu mnt-Tuula kaudu
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
23.07.2015 03:23:46
|
|
|
Sai kah välismaal käidud, soovitatav wifis teekond enne paika panna, siis tõmbab mapi ette ära ja vähem data't kulub. Ummikutest möödajuhtimist ma kahjuks proovida ei jõudnudki, sest enne tekkis network'iga mingi probleem riigi piire ületades. Horvaatiast Sloveeniasse sõites kadus võrk ära, st. No network found, searching for network connection, aga levi põhjas (riigi operaatorid vahetusid ilmselt). Aitas tel. seadetes roamingu seaded kinni ja uuesti aktiveerida. Austriasse jõudes sama jama ja enam ei aidanud miskit, panin offline edasi ja Poolas tegin telefoni reseti, siis hakkas uuesti tööle.
Pikki otsi waze ei suuda jah ette manada 1000km/miili oli see max pikkus.
Data liigutamine pidi suht väike olema, kui kasutada 2D vaadet, pidi veel väiksem olema. Mingid teemad mida lugesin väitsid, et 1MB/1tund on norm, osadel pidi veel väiksemgi olema, ei tea, mul oli nats suurem. Mul läks 27.71 MB Splitist, Horvaatiast Poola, warsawi kanti sõitmisega, arvestades, et roamingus data on 5€ päev @150MB, pole lõhkiajamine vast probleem, pigem oma sync'id ja fb, google kontod välja lülitada, muidu taustal tiksuvad andmemahu täis.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.07.2015 09:08:06
|
|
|
| Data liigutamine võib ju väga väike olla, aga paraku on roamingus maksustamine selline, et nii kui telefon kasvõi korraks nina võõrasse datavõrku pistab ja paar kB tarbib, pannakse minimaalselt paarsada kB kirja ja need pole kommiraha eest. Ja siis sõidad läbi erinevate riikide, seal haagib telefon end mitmete erinevate operaatorite külge ja igaüks muudkui kahmab kontrollimatult.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.07.2015 10:28:48
|
|
|
Tänapäeval see ei ole ju enam nii. Vähemalt EMT puhul:
Baltimaad, Skandinaavia
Päevalae hind 2,94 € / 100 MB
Euroopa Liidu riigid
Päevalae hind 5,75 € / 100 MB
Euroopa regiooni riigid
Päevalae hind 9,95 € / 100 MB
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.07.2015 12:15:12
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Data liigutamine võib ju väga väike olla, aga paraku on roamingus maksustamine selline, et nii kui telefon kasvõi korraks nina võõrasse datavõrku pistab ja paar kB tarbib, pannakse minimaalselt paarsada kB kirja ja need pole kommiraha eest. Ja siis sõidad läbi erinevate riikide, seal haagib telefon end mitmete erinevate operaatorite külge ja igaüks muudkui kahmab kontrollimatult. |
Soovitaks tänapäeva jõuda. EU piires Andmeside hindamise täpsus 1 KB (Vähemalt Tele2 puhul)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
29.07.2015 12:15:13
|
|
|
| Kas Eesti keelsest hääljuhtimisest ka juttu olnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.07.2015 13:05:34
|
|
|
| Ütle parem kohe "juhendamine", et poleks segadust nagu eespool.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
29.07.2015 13:18:57
|
|
|
| Mis värk kõigil selle eestikeelse juhendamisega on? Tohutu poleemika igas waze teemalises arutelus. LEFT RIGHT, ONE TWO THREE, METERS, EXIT võiks olla ka kõige vähem ingliskeele tundlikule inimesele iseenesest mõistetavad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.07.2015 13:23:37
|
|
|
Oma mätta otsast vaadatuna küll, aga näiteks vanemast põlvkonnast on paljud koolis saksa keelt õppinud ja ei taha seepärast eriti ka inglisekeelse arvuti taha istuda. Ja kirjapildist on üldjuhul kergem aru saada kui kõnest.
PS. See oli lambinäide, mis ei oota vastust a'la vali siis menüüst saksa Helga juhendama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
29.07.2015 15:49:35
|
|
|
Eks see nooremapoolse põlvkonna "häda", et neil suhteliselt ükskõik meie keelest. Mõne inimese juttugi on päris valus kuulata, kus suur osa sõnadest on inglise keeles ja eestindatud lõpuga ingliskeelsed sõnad ning oma emakeele sõnu väga palju ei osatagi. Ma eelistaksin ka juhendamist eesti keeles, samas Garmini-sugust robotlannat kuulata ei tahaks. Lätlased ja leedukad on selles võtmes väga edumeelsed. Muidugi eks oma osa ole ka keele eripäral.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.07.2015 16:37:08
|
|
|
... ma pole uurinud, milles hetkel teema aga tõenäoliselt jääb asi nagu ikka ja jälle sellesama kännu taha, et Eesti on siiski äärmiselt pisike riik ja eesti keele rääkijaid pole piisavalt, et motiveerida esimeses ringis või isegi kolmandas-neljandas seda tegema pealegi, pole häälkäskluste loomine päris nii lihtne, kui lihtsalt tekstifaili tõlkimine. Ma ootaks ikka korraliku intonatsiooniga meeldivat häält, mitte mingit suvalist "ära tehtud" lahendust ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.07.2015 16:43:20
|
|
|
| iceVice kirjutas: |
| Kas Eesti keelsest hääljuhtimisest ka juttu olnud? |
Eestikeelne hääljuhtimine tuleb siis, kui keegi selle teeb. Kasvõi ükskama kes meist.
Nii et mikker sisse, audacity käima ja lugege need vajalikud fraazid sisse, peale seda audiofailid waze poole teele ja varsti peaks olema voilaa.
| Dijital kirjutas: |
| Eks see nooremapoolse põlvkonna "häda", et neil suhteliselt ükskõik meie keelest. |
Kas just ükskõik, aga eng keele valdamine avab rohkem võimalusi. Ning kui seda keelt juba nagunii oskad, siis ega eriti ei nuta küll taga, et ühel või teisel rakendusel eesti keel puudub.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.07.2015 16:53:01
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Mis värk kõigil selle eestikeelse juhendamisega on? Tohutu poleemika igas waze teemalises arutelus. LEFT RIGHT, ONE TWO THREE, METERS, EXIT võiks olla ka kõige vähem ingliskeele tundlikule inimesele iseenesest mõistetavad. |
Kirjapildis küll. Paraku hääldus on midagi muud ja näiteks mina inglise hääldusi ei teagi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.07.2015 00:58:41
|
|
|
150MB on limiit(130MB pealt saatis Elisa sõnumi, et hakkab täis saama) ja maksab 5-6€ päev, igati mugav oli kiiruse kaamerate ja ummikute kohapealt Euroopas sõites. Keskmiselt kulutas Waze 400km kohta päevas 30MB andmeid. Googlemaps on palju suurem õgard ja seal polnud probleemi 10 minuti ja paari otsinguga sama mahtu täis saada. 10 päevase reisi eest Euroopas 50€ lisaks maksta ei tohiks ju olla meeletu väljaminek, lisaks sellele saab facebookid, uudised ja e-mailid ka selle raha eest loetud. See, et erinevate maade ja võrkude vahel pendeldad ei muuda arvet suuremaks, on üks ühine suur-Euroopa. Hoopis rohkem häiris, et Inglismaal 4G levi polnud ning tihtilugu istus telefon GPRS võrgus, millest Wazele väheks jäi.
Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge -
Spoiler 
Huvitav on see, et üle 233km/h Waze ei näita kiirust, mingi USA-kate turvanõue vist
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
30.07.2015 21:46:17
|
|
|
Kuna waze kuulub Googlile võiks kasutada seal olevaid heli faile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
02.08.2015 16:11:24
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge |
Kuda magnet muidu telefonile mõjub?
_________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.08.2015 16:34:00
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| 150MB on limiit(130MB pealt saatis Elisa sõnumi, et hakkab täis saama) ja maksab 5-6€ päev, igati mugav oli kiiruse kaamerate ja ummikute kohapealt Euroopas sõites. Keskmiselt kulutas Waze 400km kohta päevas 30MB andmeid.. |
Käisin ka eelmisel nädalal korra välismaal ja olen igati nõus. Elisa 150MB päevalimiidiga sai sõidetud veidi üle 1000 km Wazega, natuke ka Google Mapsiga, tehtud mõned Google otsingud ja broneeritud Booking.com-i mobiilses veebis hotell.
Sealjuures jäi veel ilmselt piisavalt mahtu järgi et sõnumit ei saanud.
Harilikult olen välismaal viibides võtnud kohaliku SIM'i, aga kuna seekord tuli paari päevaga sõita läbi mitme riigi, polnud mõtet. Igaks juhuks oli installitud ka Here Maps ja Sygic offline kaartidega, aga neid ei kasutanud kordagi. Waze liiklusinfo on ikka väga abiks ja päästis nii mõnestki ummikust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2015 16:34:14
|
|
|
| tom1245 kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
| Mobiili kinnitasin teekonna paremaks jälgimiseks magnetiga armatuuri külge |
Kuda magnet muidu telefonile mõjub? |
Hästi
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
02.08.2015 23:11:11
|
|
|
Egas mobiilis magnetlinti sees pole, ei tee see magnet midagi, isegi kui oleks 10x suurem ja võimsam.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.08.2015 16:38:29
|
|
|
| güroandurile vb teeb midagi, ei oska kommenteerida, ei kasuta telefoni kompassina.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
04.08.2015 14:54:47
|
|
|
| Mul on probleem waze'ga. Kohanimed kaardil hüppavad ringi. Lähemal vaatlusel ilmneb, et üks hetk näitab ühtesid kohanimesid, teine hetk teisi. Kohanimed ilmselt peavad paika, lihtsalt mahuvad kõik sellele alale mis ekraanil kuvatakse ning siis vahetuvad. Tundub veel, et "hüppamine" toimub siis kui auto nooleke nõksu edasi liigub, kohapeal seistes sellist probleemi pole. Ei oska öelda kas linnas ka nii on, aga maanteel koguaeg. (Tln-Pärnu)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.08.2015 16:06:19
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Mul on probleem waze'ga. Kohanimed kaardil hüppavad ringi. Lähemal vaatlusel ilmneb, et üks hetk näitab ühtesid kohanimesid, teine hetk teisi. Kohanimed ilmselt peavad paika, lihtsalt mahuvad kõik sellele alale mis ekraanil kuvatakse ning siis vahetuvad. Tundub veel, et "hüppamine" toimub siis kui auto nooleke nõksu edasi liigub, kohapeal seistes sellist probleemi pole. Ei oska öelda kas linnas ka nii on, aga maanteel koguaeg. (Tln-Pärnu) |
Minumeelest on see koguaeg nii olnud. Ka niisama skrollides waze "optimeerib" jooksvalt kuhu täpselt nimesilt kuvatakse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoMilleks
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
05.08.2015 20:45:53
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| güroandurile vb teeb midagi, ei oska kommenteerida, ei kasuta telefoni kompassina. |
| ot: |
| Samsungi originaal S view ümbris segab kül kompassi mõnevõrra |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.08.2015 11:34:34
|
|
|
Kes kaarti muuta saab Keilas, siis tehke vana koolimaja juurde, paldiski maanteele ka ringtee. Mina ei saanud seda seivida mingil põhjusel...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.08.2015 13:51:49
|
|
|
Küll suured bossud teevad Madala astme kasutajad saavad vaid väiksemaid teid ja ämma suvilat peale joonistada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.08.2015 16:41:15
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Kui suured bossud? Ma olen ka mingi 3 koonuse mees ja area manager jms. Ei lase muuta. |
No ikka 5 koonuse mehed
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.08.2015 18:16:13
|
|
|
| See on pilootprojekt mis toimib ainult Iisraelis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.08.2015 19:25:56
|
|
|
Krt, mul on häälkädklused vene keele peale läinud. Muutmiskohta ei leia... Appi menüü eestikeelne, juhised inglise keelsed. Kuid ikka muliseb vene keeles, kui häälkäsklustele panna. Samuti reageerib kui politseid märkida vaid vene keeles, inglise ieelest välja ei tee... Kust muuta saab?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.08.2015 19:36:34
|
|
|
Kas tõesti sätted-heli ei leia üles? Kusjuures mul ka vahest läheb suvalisel hetkel vene keele peale üle...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.08.2015 19:37:52
|
|
|
| Reinstall, kui muu ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.08.2015 19:42:08
|
|
|
| See muutub pidevalt jah venekeelseks mul ka. Aga menyys ju väga loogilises kohas keele seaded
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.08.2015 20:01:30
|
|
|
Mul on seal heli all muudetud.
E: Uus install ka ei aita
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.08.2015 20:11:00
|
|
|
| Noh mis seal ikka siis, v dvuhstah metrov pavernite naprava!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.08.2015 21:11:01
|
|
|
| Mingi värk võibolla Androidi eestikeelse üldvalikuga. Et Ida-Euroopa värk, järelikult kõik on venkud. Proovi korraks inglisekeelseks muuta. Mul on alati inglisekeelne olnud ja pole ka Waze kunagi venekeelseks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.08.2015 21:59:52
|
|
|
| Teoorias peaks vaikimisi keeleks inglise keel olema, lasen üle kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.08.2015 03:44:07
|
|
|
Asukoha järgi on keel - ida-euroopa=vene keel. Reisimas käies Euroopas pidevalt vahetas keeli mul.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
09.08.2015 06:48:07
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Asukoha järgi on keel - ida-euroopa=vene keel. Reisimas käies Euroopas pidevalt vahetas keeli mul. |
Päris nii lihtne see ikka pole. Varem olid häälkäsklused inglise keeles. Lisaks on Tab4-l ka inglisekeelsed käsud.
Samas selle tabiga juhtus sama asi siis, kui sattusin vene või läti piiri äärde- muutis juhised venekeelseks. Hiljem, piirist eemaldudes, läks tagasi inglisekeelseks.
Ja mainin igaksjuhuks veelkord ära, et jutt on VOICE COMMANDI veast hetkel, mitte juhiste keelest.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
09.08.2015 20:36:36
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mul on alati inglisekeelne olnud ja pole ka Waze kunagi venekeelseks läinud. |
Mul ka nii telefon kui tahvel ainult inglise keelsed olnud - aga täna alustades sõitu puhta tahvli installi ja samuti Waze installiga olid kohe venekeelsed juhised!
Mingi paar kuud tagasi alustades sõitu põhja poolt oli kõik ilus. Valgas lülitasin Waze välja, siis jälle sisse kõik OK. Mõned km eemal lülitasin navigatsiooni välja (Waze ise jäi tööle) ja enne Võrut navigatsiooni sisselülitades olid juhised venekeelsed!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|