|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.07.2015 23:35:27
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| GTA V ongi selline mäng, mis nõuab üsna head protsessorit. Vaat, et kohati prose tähtsam kui video. Video puhul ka jällegi õgib olenevalt seadetest ka video mälu üsna usinasti. Kes rohkem nõuab, siis sellel peaks miinimum video mälu jääma 3GB. |
minu prosega jookseb GTX970 oluliselt paremini, kui GTX670 - mitte küll servani põhjas, kuid mõistlikult väga heade seadetega 60fps.
põhjas ja FXAA'ga oli 45+FPS
vana kaardiga oli mediumi-high seades 40+, olen siia foorumisse vast ka konkreetse seade kunagi pannud, enam ei mäleta
anyway hüpe oli määrav, samas kasutusel on 2011a ostetud i7-2600k, neljatuumaline
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.07.2015 00:58:49
|
|
|
Mul on peale patche hakanud kah mäng/windows erroreid pilduma aegajalt. A la, et mingi memory on full ja kui ei taha, et mingi data kaduma läheks peaks mängu sulgema. Täna jooksis mäng kenasti kinni kah. Mõlemad monitorid olid mustad aga parempoolsel monitoril hiirekursori liikumist oli näha. Ei aitanud muu kui hard reset.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
22.07.2015 01:02:35
|
|
|
Mul hakkasid esimesed crashid ja errorid peale Ill gotten gains part 2 uuendust.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
22.07.2015 11:53:04
|
|
|
| suht sama siin, crashe pole, aga lag spiked ja joinimise timeoutid massiliselt
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.07.2015 12:10:35
|
|
|
56 euri, steamis ju maksab samapalju.. mõte siis mujalt osta. Kelmus siin riigis on ikka populaarne
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
22.07.2015 12:10:42
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| suht sama siin, crashe pole, aga lag spiked ja joinimise timeoutid massiliselt |
+1
Viimane väike patch ei teinud oluliselt paremaks asja, nii üksikud microstutter momendid kui ka timeoutid on läbi tehtud kohe mõne õhtuse mänguga.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
22.07.2015 12:13:29
|
|
|
Täitsa pael kui palju kirjavigu võib ühes uudises olla. Ja seal võib üldse asi olla selles, et kasutaja/tarbija ei ole piisavalt pädev digitaal ostudega toimetamiseks.
Veel tooks välja, et kuidas ei ole Eesti õigusruumis digitaalne mängu ostmine üleüldse nagu ostmine. Dafuc nagu.
| tsitaat: |
Komisjon tõendas, et sellisel kujul tarbijale lingi edastamine ei ole tegelikult Eesti õigusruumis võrdne kauba üleandmisega.
|
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.07.2015 12:18:34
|
|
|
No kui ta müüs Steam Gifti. Kas neid üldse legaalselt müüa võib?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.07.2015 12:19:54
|
|
|
| tarmac, Loe uuesti. Ta ei müünud niisama lihtsalt digitaalselt koodi, vaid tegu oli Steami giftiga ja järelikult siis see ei ole päris seaduslik värk äri ajamiseks siin Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.07.2015 12:25:40
|
|
|
| Siin teemas kunagi oli ka juttu, et kui Brasiilia "häkiga" ostad endale, siis mitte giftina seda teha, sest gift tööle ei hakka. Kui ta nüüd ostis selle 30€ Brasiilia variandi kingitusena, siis ei saagi see toimida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
22.07.2015 13:51:57
|
|
|
Tannu keeras omale jälle käru. Ta ei tohi müüa steami gifte see Steam EULA lepingus sees, aga see selleks. See et ta hakkas kliendiga vaidlema ja ala et klient ise on süüdi ... Savi see 60 euri, maksa tagasi. Hoiad skandaali ära ja VÕIB OLLA keegi tellib su poest midagi veel tulevikus.
Kui see key läks kellelegi teisele, siis on ju võimalik tuvastada ka kes on see steam user. Kui GTA5 välja tuli siis ühel tüübil pandi key twitch streami käigus vuuki.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
22.07.2015 13:53:33
|
|
|
Jaa nüüd mõistan. Tagantjärgi vabandused kuna ise steami ei kasuta.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
22.07.2015 13:56:59
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Tannu keeras omale jälle käru. Ta ei tohi müüa steami gifte see Steam EULA lepingus sees, aga see selleks. See et ta hakkas kliendiga vaidlema ja ala et klient ise on süüdi ... Savi see 60 euri, maksa tagasi. Hoiad skandaali ära ja VÕIB OLLA keegi tellib su poest midagi veel tulevikus.
Kui see key läks kellelegi teisele, siis on ju võimalik tuvastada ka kes on see steam user. Kui GTA5 välja tuli siis ühel tüübil pandi key twitch streami käigus vuuki.
Spoiler 
|
ise jälgisin launchil 2 streami ja neil mõlemal võeti võti ära... nii kui käima panid esimest korda viskas steam key ette ja kohe lasti rotti:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
22.07.2015 14:29:36
|
|
|
tegelikult on see komisjoni otsus päris naljakas.
| tsitaat: |
Kauba üleandmise kohustuse täitmise kokkulepitud ajal peab tõendama müüja. Mõlema poole
selgituste järgi lepiti 28.jaanuaril 2015 kokku, et kauba üleandmine toimub 24.märtsil 2015. Kaupleja
ei ole kokkulepitud ajaks müügieseme üleandmise kohustust täitnud.
...
Komisjon peab vajalikuks märkida, et kaupleja vastutab tarbija ees ka juhul,
kui müügilepingu rikkumine on tingitud tootja käitumisest. |
ehk siis kuna lepingus oli üks kuupäev, aga mäng tuli lõpuks välja alles hiljem, siis müüja vastutab. lihtsalt müüja poolt kehv leping koostatud.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.07.2015 14:38:12
|
|
|
taavi, Asi ikka pigem selles, et klient ei saanudki mängu, mitte et see hilines. Ning kui selline hilinevus tekib, siis kliendil õigus ju lepingust taganeda ja raha tagasi saada nii või naa.
Ja kaupleja vastutabki selle eest, mida müüb. Kui müüb kehtetut koodi, siis see ongi müüja enda teha, et asi korda ajada, mitte klienti üksi jätma põhjusel, et ta on koodi (või siis antud juhul gifti) kätte saanud ja pole enam müüja asi, kas see ka töötab või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.07.2015 15:02:33
|
|
|
Klient väidab, et antud gift lingilt ta mängu ei saanud ning ka kaupleja ei suutnud tõestada, et ta on selle saanud. Samuti gifti müük nagunii Steami tingimusi arvestades keelatud ja Tarbijakaitse väidab, et ka Eesti seadused sellist müüki ei luba.
Ega siin ei olegi muud, kui raha tagastada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
22.07.2015 16:28:58
|
|
|
| See digiplay pood läheb varsti tarbikaitse musta nimekirja kuna seal on päris kõvasti eksitud e-poodide nõuetega. Enne kui hakkad tegema veebis äri, tuleb teha selgeks kauplemisreeglid ja seadused. Ostumüügi protsessis tuleb selgitada ostjale mis juhtub siis kui müüdav kaup osutub praagiks ehk siis mänguvõti on juba müügi hetkel näiteks kehtetu. Digiplay ostuinfos nemad millegi eest ei vastuta, selline kauboikapitalismi tänapäeval enam edukas ei ole. HDTanel peaks võtma kursused mida töötukassa tasuta pakub ja tegema endale asjad väga selgeks enne kui kahjunõuded suureks paisuvad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
22.07.2015 19:01:11
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Klient väidab, et antud gift lingilt ta mängu ei saanud ning ka kaupleja ei suutnud tõestada, et ta on selle saanud. Samuti gifti müük nagunii Steami tingimusi arvestades keelatud ja Tarbijakaitse väidab, et ka Eesti seadused sellist müüki ei luba.
Ega siin ei olegi muud, kui raha tagastada. |
suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.07.2015 19:04:04
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi |
Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.07.2015 20:23:38
|
|
|
| Suht retarded on üldse prismast mänge osta
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
22.07.2015 20:31:18
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi |
Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta. |
et kui poest ostest mängu key ei tööta, siis polegi midagi teha? Tõesti ei tea, pole kunagi peost mänge ostnud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.07.2015 22:53:15
|
|
|
Mul hakkas see stuttering peale Ill gotten gains part 2 uuendust. Tundub, et nüüd see viimane patch on asjad ära parandanud. Aga see mäng ise on täpselt nii hea, et kui esimest korda lõpuni jõudsin põhi storyga, siis pmst kohe alusasin uuesti algusest. Nüüd lihtsalt teen heiste teiste meestega ja eksperimenteerin rohkem.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
23.07.2015 11:19:39
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi |
Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta. |
et kui poest ostest mängu key ei tööta, siis polegi midagi teha? Tõesti ei tea, pole kunagi peost mänge ostnud |
Ma ostsin kunagi Dirt3 karbitoote Apollo raamatupoest ja key oli kasutusel juba. Apollo soovitas toote maaletoojaga ühendust võtta ja too siis ajaski asja korda. Plaat jäi samaks, aga key sain meili peale.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.07.2015 12:59:41
|
|
|
ehk sama lahendus, mida tanel pakkus..
ainuke vahe, et tema müük ei olnud päris legit.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
24.07.2015 10:45:57
|
|
|
| Viimane patch tegi paremaks mängu, samas tegi mõned asjad halvemaks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.07.2015 10:48:21
|
|
|
online'i mõned päevad nüüd proovitud ja pärast pätsi tulev shutter kadus ära. Aga siiski täiesti lampi tõmbab lagi või frame trop'i sisse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.07.2015 14:00:41
|
|
|
endal oli ka tihti mini stutter vahetasin siis i5-4690k @4,5 ära i7-4790k @4,5 vastu ja igasugunegi stutter kadus.
isegi mingit micro stutterit pole enam jookseb täiesti nagu siid. prose kasutus ka max mis näinud on 60%
i-5 4690k läks ikka tihti 97% ja sellest ilmselt ka see stutter.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
25.07.2015 13:11:04
|
|
|
| Online on maas või mul mingi jama ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
25.07.2015 23:41:45
|
|
|
| Nii polnud ammu mänginud GTA V, tegin täna uuenduse ära ja mäng jookseb paremini kui kunagi varem! Kõik on Very high ja MSAA 4x. Tundub, et micro stuuering on kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.07.2015 00:22:24
|
|
|
kui nvidia varju efekt peale panna siis tõmbab vahest ikka shutteri sisse. msaa ei kannata eriti peale panna.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
26.07.2015 00:30:02
|
|
|
| angel kirjutas: |
kui nvidia varju efekt peale panna siis tõmbab vahest ikka shutteri sisse. msaa ei kannata eriti peale panna.  |
ise panin DSR-ga 4k peale ja kante vähem kui 4x msaa-ga
jookseb paremini kui 1080p ja 4xmsaa
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2015 17:38:52
|
|
|
| See nädal siis Series A Funding heistil 2xRP ja cashi. Tundub, et iga nädal iga järgmise heistiga teevad sedasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
28.07.2015 06:40:19
|
|
|
| W10 lindistamine ära proovitud, siid puhas gameplay GTA V - l. Onlinega oli eile päris keeruline lobyse saada.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
29.07.2015 14:59:13
|
|
|
Probleem siis sülearvutiga mängimisel, Kui ma selle mängu kõige esimestkorda töölepanin siis toimis see enamvähem , kuid kuna seal ilmnesid mõned graafilised vead siis hakkasin proovima ma uuemaid draivereid... Kuna tegu on hpga ja madga siis ei sobinud ühedki draiverid peale nende mis on hp kodulehel. Igaljuhul peale draiverite vahetust Tahab mäng käivitada end integreeritud kaardiga... Midagi googeldades leidsin ka ,et switchable graphicsiga on sülearvutitel probleeme...
Kas selleks on mingeid lahendusi ka leitud v oskab keegi midagi soovitada, et mängu tööle saada õige kaardiga mitte integreeritud kaardiga?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2015 15:03:23
|
|
|
Mõmmik123, AMD? Kui jah, siis proovi neid draivereid sealt: http://leshcatlabs.net/
Samuti, vaata, et Catalyst Control Centeris on määratud, et GTA V jookseks High Perf. peal (Switchable Graphics menüüs).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
29.07.2015 16:29:33
|
|
|
Minagi mängin sülearvutiga, kuid sellist probleemi pole esinenud. Kusagil peab kindlasti olema variant et valida millist kaarti tarbib.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2015 16:46:59
|
|
|
| Kui sinu profiili läppar, siis Nvidia kaartidega ongi vähem selliseid jamasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
29.07.2015 17:04:55
|
|
|
Neid Draivereid ma peale ei sa kuna
Pannes jah siis ütleb ,et uuendusi sellele arvutile ei ole, Ilmselt sellel arvutil see mäng eriti hästi ei toimikski ,kuid siiski tahaks seda asja korda saada.
Sest video menüüs näitab vaid 512Mb, esimesel korral näitas seal tunduvalt rohkem... ja asi toimis enamvähem.
Videokaardik on siis, ATi Mobility Radeon HD5650 aga ta tahab kasutada AMD M880G Radeon HD4250 integreeritud junni.
Lihtsalt sooviks näha seal taas õiget videomälu nagu seda oli alguses ^^.
Justkui peaks vurama kül mingil moel
https://www.youtube.com/watch?v=Jo5nECiwYHY
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
29.07.2015 17:28:54
|
|
|
| Keegi õhtul heiste viitsib? Suvalistega on ikka täielik bingo loto, kas saad üldse alustadagi.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
29.07.2015 18:53:51
|
|
|
| erik911, täna mingi 8-9 paiku on plaanis teha küll. Lisa MrtkEST social clubis, kui soovid.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
29.07.2015 23:29:34
|
|
|
Tiksus vaikselt lvl 120 ära, ühte garaazi võiks veel omada hetkel ruumiga ikka kitsas.. aga teha ei ole küll enam midagi.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
30.07.2015 00:18:20
|
|
|
| elka kirjutas: |
| Tiksus vaikselt lvl 120 ära, ühte garaazi võiks veel omada hetkel ruumiga ikka kitsas.. aga teha ei ole küll enam midagi. |
Hämmastav, et sa jaksasid level 120-ni ära kannatada. Mul sai alles Level 40 täis ja jube siiber on mängust. Ainus asi mida viitsin teha on custom stunt raced jms.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.07.2015 00:21:00
|
|
|
Ma pole üldse viitsinud online teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
30.07.2015 00:23:08
|
|
|
jeesus188, peale online käima laskmist ei taha enam story mode nähagi. Kuidagi suutsin ikka story lõpuni mängida, aga üldse ei tõmba enam peale online avastamist
viimati muutis Ramones 30.07.2015 08:47:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.07.2015 00:28:30
|
|
|
eks ma millalgi ikka mängin, hetkel nats kiire olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.07.2015 08:37:23
|
|
|
GTA V Online on kõige hullem keskkond, mida ma tean online mängudest Metsikult cheatereid, kes näkku panevad ja raha genereerivad õhust, mille tulemusena keegi reaalselt mängida ei taha, kuna pappi nagu muda ja ülejäänud seltskond kerjab tänavatel raha. Alles jäävad üksikud tegelased, kes tegelikult ka mängivad. Random rahvaga heiste teha on loto, nagu mõned teisedki kurtnud on. Ja kui saab tiimi kokku võluväel, siis on reeglina kõige kõrgema leveliga tüüp kõige tõenäolisem instaragequitima. Ehk siis, kui ei lähe ideaalselt, on võimalik, et teist katset ei tule. Missioone, mille lubatud rahva hulk on 1-x, solon Kurumaga.
Sellest hoolimata, ma vahest üritan seda ikka mängida. SP sobis mulle rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
30.07.2015 13:38:46
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
jeesus188, peale online käima laskmist ei taha enam story mode nähagi. Kuidagi suutsin ikka story lõpuni mängida, aga üldse ei tõmba enam peale online avastamist  |
Ma suutsin offline ca 2 päeva mängida enne kui üle viskas, online mängisin ca 3 nädalat... rohkem pole mängu tööle pannudki
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|