Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2015 23:35:27 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
GTA V ongi selline mäng, mis nõuab üsna head protsessorit. Vaat, et kohati prose tähtsam kui video. Video puhul ka jällegi õgib olenevalt seadetest ka video mälu üsna usinasti. Kes rohkem nõuab, siis sellel peaks miinimum video mälu jääma 3GB.
minu prosega jookseb GTX970 oluliselt paremini, kui GTX670 - mitte küll servani põhjas, kuid mõistlikult väga heade seadetega 60fps.
põhjas ja FXAA'ga oli 45+FPS
vana kaardiga oli mediumi-high seades 40+, olen siia foorumisse vast ka konkreetse seade kunagi pannud, enam ei mäleta
anyway hüpe oli määrav, samas kasutusel on 2011a ostetud i7-2600k, neljatuumaline

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 00:58:49 vasta tsitaadiga

Mul on peale patche hakanud kah mäng/windows erroreid pilduma aegajalt. A la, et mingi memory on full ja kui ei taha, et mingi data kaduma läheks peaks mängu sulgema. Täna jooksis mäng kenasti kinni kah. Mõlemad monitorid olid mustad aga parempoolsel monitoril hiirekursori liikumist oli näha. Ei aitanud muu kui hard reset. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 01:02:35 vasta tsitaadiga

Mul hakkasid esimesed crashid ja errorid peale Ill gotten gains part 2 uuendust.
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 11:53:04 vasta tsitaadiga

suht sama siin, crashe pole, aga lag spiked ja joinimise timeoutid massiliselt
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 11:57:33 vasta tsitaadiga

lol
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/hdtanel-tegutseb-jalle-digiplay-mangupoest-ostetud-gta-5-osutus-petukaubaks?id=71968197

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2015 12:10:35 vasta tsitaadiga

56 euri, steamis ju maksab samapalju.. mõte siis mujalt osta. Kelmus siin riigis on ikka populaarne thumbs_down.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 12:10:42 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
suht sama siin, crashe pole, aga lag spiked ja joinimise timeoutid massiliselt


+1

Viimane väike patch ei teinud oluliselt paremaks asja, nii üksikud microstutter momendid kui ka timeoutid on läbi tehtud kohe mõne õhtuse mänguga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 22.07.2015 12:13:29 vasta tsitaadiga

Täitsa pael kui palju kirjavigu võib ühes uudises olla. Ja seal võib üldse asi olla selles, et kasutaja/tarbija ei ole piisavalt pädev digitaal ostudega toimetamiseks.
Veel tooks välja, et kuidas ei ole Eesti õigusruumis digitaalne mängu ostmine üleüldse nagu ostmine. Dafuc nagu.

tsitaat:

Komisjon tõendas, et sellisel kujul tarbijale lingi edastamine ei ole tegelikult Eesti õigusruumis võrdne kauba üleandmisega.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 12:18:34 vasta tsitaadiga

No kui ta müüs Steam Gifti. Kas neid üldse legaalselt müüa võib?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 12:19:54 vasta tsitaadiga

tarmac, Loe uuesti. Ta ei müünud niisama lihtsalt digitaalselt koodi, vaid tegu oli Steami giftiga ja järelikult siis see ei ole päris seaduslik värk äri ajamiseks siin Eestis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 12:25:40 vasta tsitaadiga

Siin teemas kunagi oli ka juttu, et kui Brasiilia "häkiga" ostad endale, siis mitte giftina seda teha, sest gift tööle ei hakka. Kui ta nüüd ostis selle 30€ Brasiilia variandi kingitusena, siis ei saagi see toimida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 12:58:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
No kui ta müüs Steam Gifti. Kas neid üldse legaalselt müüa võib?

Ei või aga see ei paista kedagi huvitavat kaasa arvatud Valvet.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.07.2015 13:51:57 vasta tsitaadiga

Tannu keeras omale jälle käru. Ta ei tohi müüa steami gifte see Steam EULA lepingus sees, aga see selleks. See et ta hakkas kliendiga vaidlema ja ala et klient ise on süüdi ... icon_confused.gif Savi see 60 euri, maksa tagasi. Hoiad skandaali ära ja VÕIB OLLA keegi tellib su poest midagi veel tulevikus.
Kui see key läks kellelegi teisele, siis on ju võimalik tuvastada ka kes on see steam user. Kui GTA5 välja tuli siis ühel tüübil pandi key twitch streami käigus vuuki.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 22.07.2015 13:53:33 vasta tsitaadiga

Jaa nüüd mõistan. Tagantjärgi vabandused kuna ise steami ei kasuta.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 13:56:59 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Tannu keeras omale jälle käru. Ta ei tohi müüa steami gifte see Steam EULA lepingus sees, aga see selleks. See et ta hakkas kliendiga vaidlema ja ala et klient ise on süüdi ... icon_confused.gif Savi see 60 euri, maksa tagasi. Hoiad skandaali ära ja VÕIB OLLA keegi tellib su poest midagi veel tulevikus.
Kui see key läks kellelegi teisele, siis on ju võimalik tuvastada ka kes on see steam user. Kui GTA5 välja tuli siis ühel tüübil pandi key twitch streami käigus vuuki.

Spoiler Spoiler Spoiler


ise jälgisin launchil 2 streami ja neil mõlemal võeti võti ära... nii kui käima panid esimest korda viskas steam key ette ja kohe lasti rotti:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 14:29:36 vasta tsitaadiga

tegelikult on see komisjoni otsus päris naljakas.

tsitaat:
Kauba üleandmise kohustuse täitmise kokkulepitud ajal peab tõendama müüja. Mõlema poole
selgituste järgi lepiti 28.jaanuaril 2015 kokku, et kauba üleandmine toimub 24.märtsil 2015. Kaupleja
ei ole kokkulepitud ajaks müügieseme üleandmise kohustust täitnud.
...
Komisjon peab vajalikuks märkida, et kaupleja vastutab tarbija ees ka juhul,
kui müügilepingu rikkumine on tingitud tootja käitumisest.


ehk siis kuna lepingus oli üks kuupäev, aga mäng tuli lõpuks välja alles hiljem, siis müüja vastutab. lihtsalt müüja poolt kehv leping koostatud.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 14:38:12 vasta tsitaadiga

taavi, Asi ikka pigem selles, et klient ei saanudki mängu, mitte et see hilines. Ning kui selline hilinevus tekib, siis kliendil õigus ju lepingust taganeda ja raha tagasi saada nii või naa.
Ja kaupleja vastutabki selle eest, mida müüb. Kui müüb kehtetut koodi, siis see ongi müüja enda teha, et asi korda ajada, mitte klienti üksi jätma põhjusel, et ta on koodi (või siis antud juhul gifti) kätte saanud ja pole enam müüja asi, kas see ka töötab või mitte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 14:53:42 vasta tsitaadiga

Siim159, pole aimugi, kas keegi mängu kätte sai. loe ise: https://takis.tarbijakaitseamet.ee/avalik/otsused/66235/file127580/Otsus%2020.07.2015%207-1-004480-258-15.pdf
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 15:02:33 vasta tsitaadiga

Klient väidab, et antud gift lingilt ta mängu ei saanud ning ka kaupleja ei suutnud tõestada, et ta on selle saanud. Samuti gifti müük nagunii Steami tingimusi arvestades keelatud ja Tarbijakaitse väidab, et ka Eesti seadused sellist müüki ei luba.
Ega siin ei olegi muud, kui raha tagastada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 22.07.2015 16:28:58 vasta tsitaadiga

See digiplay pood läheb varsti tarbikaitse musta nimekirja kuna seal on päris kõvasti eksitud e-poodide nõuetega. Enne kui hakkad tegema veebis äri, tuleb teha selgeks kauplemisreeglid ja seadused. Ostumüügi protsessis tuleb selgitada ostjale mis juhtub siis kui müüdav kaup osutub praagiks ehk siis mänguvõti on juba müügi hetkel näiteks kehtetu. Digiplay ostuinfos nemad millegi eest ei vastuta, selline kauboikapitalismi tänapäeval enam edukas ei ole. HDTanel peaks võtma kursused mida töötukassa tasuta pakub ja tegema endale asjad väga selgeks enne kui kahjunõuded suureks paisuvad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.07.2015 19:01:11 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Klient väidab, et antud gift lingilt ta mängu ei saanud ning ka kaupleja ei suutnud tõestada, et ta on selle saanud. Samuti gifti müük nagunii Steami tingimusi arvestades keelatud ja Tarbijakaitse väidab, et ka Eesti seadused sellist müüki ei luba.
Ega siin ei olegi muud, kui raha tagastada.
suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 19:04:04 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi


Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 20:23:38 vasta tsitaadiga

Suht retarded on üldse prismast mänge osta
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.07.2015 20:31:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ertr2 kirjutas:
suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi


Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta.
et kui poest ostest mängu key ei tööta, siis polegi midagi teha? Tõesti ei tea, pole kunagi peost mänge ostnud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 22:53:15 vasta tsitaadiga

Mul hakkas see stuttering peale Ill gotten gains part 2 uuendust. Tundub, et nüüd see viimane patch on asjad ära parandanud. Aga see mäng ise on täpselt nii hea, et kui esimest korda lõpuni jõudsin põhi storyga, siis pmst kohe alusasin uuesti algusest. Nüüd lihtsalt teen heiste teiste meestega ja eksperimenteerin rohkem.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 11:19:39 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Scart kirjutas:
ertr2 kirjutas:
suht retarded, ostad prismast mängu, kasutad key ära, teed uue konto, proovid keyd-ei sobi-taotled prismalt raha tagasi


Suht retarded on see, et sa ei tea elementaarseid poereegleid. Avatud karpidega PC-mänge tagasi ei võeta.
et kui poest ostest mängu key ei tööta, siis polegi midagi teha? Tõesti ei tea, pole kunagi peost mänge ostnud


Ma ostsin kunagi Dirt3 karbitoote Apollo raamatupoest ja key oli kasutusel juba. Apollo soovitas toote maaletoojaga ühendust võtta ja too siis ajaski asja korda. Plaat jäi samaks, aga key sain meili peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 12:59:41 vasta tsitaadiga

ehk sama lahendus, mida tanel pakkus..

ainuke vahe, et tema müük ei olnud päris legit.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 10:45:57 vasta tsitaadiga

Viimane patch tegi paremaks mängu, samas tegi mõned asjad halvemaks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 10:48:21 vasta tsitaadiga

online'i mõned päevad nüüd proovitud ja pärast pätsi tulev shutter kadus ära. Aga siiski täiesti lampi tõmbab lagi või frame trop'i sisse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 14:00:41 vasta tsitaadiga

endal oli ka tihti mini stutter vahetasin siis i5-4690k @4,5 ära i7-4790k @4,5 vastu ja igasugunegi stutter kadus.
isegi mingit micro stutterit pole enam jookseb täiesti nagu siid. prose kasutus ka max mis näinud on 60%
i-5 4690k läks ikka tihti 97% ja sellest ilmselt ka see stutter.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 25.07.2015 13:11:04 vasta tsitaadiga

Online on maas või mul mingi jama ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 23:41:45 vasta tsitaadiga

Nii polnud ammu mänginud GTA V, tegin täna uuenduse ära ja mäng jookseb paremini kui kunagi varem! Kõik on Very high ja MSAA 4x. Tundub, et micro stuuering on kadunud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 00:22:24 vasta tsitaadiga

kui nvidia varju efekt peale panna siis tõmbab vahest ikka shutteri sisse. msaa ei kannata eriti peale panna. icon_confused.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 00:30:02 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kui nvidia varju efekt peale panna siis tõmbab vahest ikka shutteri sisse. msaa ei kannata eriti peale panna. icon_confused.gif


ise panin DSR-ga 4k peale ja kante vähem kui 4x msaa-ga
jookseb paremini kui 1080p ja 4xmsaa
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:38:52 vasta tsitaadiga

See nädal siis Series A Funding heistil 2xRP ja cashi. Tundub, et iga nädal iga järgmise heistiga teevad sedasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 06:40:19 vasta tsitaadiga

W10 lindistamine ära proovitud, siid puhas gameplay GTA V - l. Onlinega oli eile päris keeruline lobyse saada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 14:59:13 vasta tsitaadiga

Probleem siis sülearvutiga mängimisel, Kui ma selle mängu kõige esimestkorda töölepanin siis toimis see enamvähem , kuid kuna seal ilmnesid mõned graafilised vead siis hakkasin proovima ma uuemaid draivereid... Kuna tegu on hpga ja madga siis ei sobinud ühedki draiverid peale nende mis on hp kodulehel. Igaljuhul peale draiverite vahetust Tahab mäng käivitada end integreeritud kaardiga... Midagi googeldades leidsin ka ,et switchable graphicsiga on sülearvutitel probleeme...
Kas selleks on mingeid lahendusi ka leitud v oskab keegi midagi soovitada, et mängu tööle saada õige kaardiga mitte integreeritud kaardiga?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 15:03:23 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, AMD? Kui jah, siis proovi neid draivereid sealt: http://leshcatlabs.net/
Samuti, vaata, et Catalyst Control Centeris on määratud, et GTA V jookseks High Perf. peal (Switchable Graphics menüüs).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 29.07.2015 16:29:33 vasta tsitaadiga

Minagi mängin sülearvutiga, kuid sellist probleemi pole esinenud. Kusagil peab kindlasti olema variant et valida millist kaarti tarbib.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 16:46:59 vasta tsitaadiga

Kui sinu profiili läppar, siis Nvidia kaartidega ongi vähem selliseid jamasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 17:04:55 vasta tsitaadiga

Neid Draivereid ma peale ei sa kuna





Pannes jah siis ütleb ,et uuendusi sellele arvutile ei ole, Ilmselt sellel arvutil see mäng eriti hästi ei toimikski ,kuid siiski tahaks seda asja korda saada.
Sest video menüüs näitab vaid 512Mb, esimesel korral näitas seal tunduvalt rohkem... ja asi toimis enamvähem.

Videokaardik on siis, ATi Mobility Radeon HD5650 aga ta tahab kasutada AMD M880G Radeon HD4250 integreeritud junni.

Lihtsalt sooviks näha seal taas õiget videomälu nagu seda oli alguses ^^.

Justkui peaks vurama kül mingil moel icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=Jo5nECiwYHY
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 17:28:54 vasta tsitaadiga

Keegi õhtul heiste viitsib? Suvalistega on ikka täielik bingo loto, kas saad üldse alustadagi.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 18:53:51 vasta tsitaadiga

erik911, täna mingi 8-9 paiku on plaanis teha küll. Lisa MrtkEST social clubis, kui soovid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 23:29:34 vasta tsitaadiga

Tiksus vaikselt lvl 120 ära, ühte garaazi võiks veel omada hetkel ruumiga ikka kitsas.. aga teha ei ole küll enam midagi.
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 00:18:20 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
Tiksus vaikselt lvl 120 ära, ühte garaazi võiks veel omada hetkel ruumiga ikka kitsas.. aga teha ei ole küll enam midagi.

Hämmastav, et sa jaksasid level 120-ni ära kannatada. icon_razz.gif Mul sai alles Level 40 täis ja jube siiber on mängust. icon_razz.gif Ainus asi mida viitsin teha on custom stunt raced jms. icon_biggrin.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 00:21:00 vasta tsitaadiga

Ma pole üldse viitsinud online teha icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 00:23:08 vasta tsitaadiga

jeesus188, peale online käima laskmist ei taha enam story mode nähagi. Kuidagi suutsin ikka story lõpuni mängida, aga üldse ei tõmba enam peale online avastamist icon_razz.gif

viimati muutis Ramones 30.07.2015 08:47:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 00:28:30 vasta tsitaadiga

eks ma millalgi ikka mängin, hetkel nats kiire olnud icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 08:37:23 vasta tsitaadiga

GTA V Online on kõige hullem keskkond, mida ma tean online mängudest icon_razz1.gif Metsikult cheatereid, kes näkku panevad ja raha genereerivad õhust, mille tulemusena keegi reaalselt mängida ei taha, kuna pappi nagu muda ja ülejäänud seltskond kerjab tänavatel raha. Alles jäävad üksikud tegelased, kes tegelikult ka mängivad. Random rahvaga heiste teha on loto, nagu mõned teisedki kurtnud on. Ja kui saab tiimi kokku võluväel, siis on reeglina kõige kõrgema leveliga tüüp kõige tõenäolisem instaragequitima. Ehk siis, kui ei lähe ideaalselt, on võimalik, et teist katset ei tule. Missioone, mille lubatud rahva hulk on 1-x, solon Kurumaga.
Sellest hoolimata, ma vahest üritan seda ikka mängida. SP sobis mulle rohkem.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2015 13:38:46 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
jeesus188, peale online käima laskmist ei taha enam story mode nähagi. Kuidagi suutsin ikka story lõpuni mängida, aga üldse ei tõmba enam peale online avastamist icon_razz.gif

Ma suutsin offline ca 2 päeva mängida enne kui üle viskas, online mängisin ca 3 nädalat... rohkem pole mängu tööle pannudki icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.