Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 24.07.2015 20:23:14 vasta tsitaadiga

Mingit träni saab veel osta.
http://www.overclockersclub.com/news/39061/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 24.07.2015 20:28:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
hea on FO3 graafikat FO4 graafikaga võrrelda nüüd ka.. teine tera ikka suht, ei uskunud, et nii halb välja nägi (pole ammu mänginud)

Jep Fallout 4 on oma eelkäijatega võrredes väga suur samm edasi graafikas. Graafika pole küll mingi Witcher 3 tase (või mingi Crysis 3 tase), kuid vähemalt mulle on graafika nende viimaste lõikudega aina enam meeldima hakanud. Alati saab nuriseda (et oleks paremad tekstuurid, või parem animatsioonid jne), kuid mina jään hetkemuljes graafikaga küll väga rahule.

Muidugi eks oleme targemad kui rohkem näeme. Eks varsti peaks midagi ka tulema, pole see sügis enam kaugel ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 21:00:17 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
See viimane video on su enda tehtud? icon_cool.gif

eih, see mingi japs üritas fo4 treilerit teha fo3 mootoriga, mõned kohad nt kopteriga lennutamine võttis fo4 klipist, sest fo3-ga ei saa seda teha.
pmst graafikat saab võrrelda, palju tglt paremini näeb fo4 thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 22:46:26 vasta tsitaadiga

Kõik väga tore, graafika vs FO3 super ning asi on kindel ost. Kuid koer PEAKS natuke karvasem olema icon_cool.gif

P.S. Witcher 3 läbitud ATI videoga, ilma haircraft vms lolluseta (vms kuidas nad seda ka ei nimetanud, tegi nt griffinid jms elukad demovideodes koledateks pulstunud elukateks). Kuid FO4 koer on nagu mingi õlitatud sardell, kes mööda maailma ringi libiseb.

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 11:43:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 11:52:29 vasta tsitaadiga

kas mingid arvuti süsteeminõuded ka väljas mängule?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 12:06:48 vasta tsitaadiga


Link

sel treileril ka uus versioon väljas.. ainult kopteriosa FO4'st võetud, muu FO3's tehtud... tal pole lihtsalt ühtegi DLC'd FO3'l (broken steel'i vaja), et see osa ka ära teha..
firemark, mida konkreetset vist ei ole veel. siin midagi.. arvan, et midagi keskmist tänaste mängudega arvestades..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 25.07.2015 17:05:36 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:

Link

Muusika loojate ees müts maha. Game music suht hea ikka. Loodame, et Deathclawid on ikka sama tugevad kui eelmistes mängudes ja tugevamadki. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 19:06:20 vasta tsitaadiga

oijah, tuleks juba kiiremini...
ainult, et peale Walking Dead 2 koeraga kohtumist on nüüd koguaeg ootus mil koer kõrri kinni hüppab...
Kui sellest üle saaks oleks kõik hea.
icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2015 20:10:34 vasta tsitaadiga

Shut up and take my money icon_biggrin.gif

2:37 min peal ka näha Fallschirmjägergewehr 42 disaini.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.07.2015 23:23:25 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
trip kirjutas:

Link

Muusika loojate ees müts maha. Game music suht hea ikka. Loodame, et Deathclawid on ikka sama tugevad kui eelmistes mängudes ja tugevamadki. icon_cool.gif


Imalalt eepiline IMO. Ilmselt mäng tuleb käsikirjalt FO3 võtmes ning tuleb loota uut Obsidiani Fallouti ( loota võib alati)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 01:25:01 vasta tsitaadiga

Graafika järgi võiks öelda "Witcher 2 with weapons"

Mitte, et selles midagi halba oleks icon_cool.gif

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 26.07.2015 02:41:07 vasta tsitaadiga

Ma tahaks rohkem vanade Falloutide kolle näha.
Seda Alieni vist polegi nagu kõmmutanud läbi 3D vaate icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.07.2015 13:07:40 vasta tsitaadiga

google väidab:
http://www.moddb.com/mods/the-last-paladin/images/a-wanamingo

PS. Muidugi ülaltoodud pildi tegelasel, pole lootust isegi ühe wanamingoga hakkama saada.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 13:26:41 vasta tsitaadiga

mod'id ja base game on erinevad asjad icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.07.2015 13:35:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Seda Alieni vist polegi nagu kõmmutanud läbi 3D vaate

icon_wink.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ventt
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 26.07.2015 13:54:43 vasta tsitaadiga

Peaasi, et maailm oleks vähe värvilisem, mitte nagu FO3-s, seal oli üsnagi must-valge kõik.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2015 14:41:07 vasta tsitaadiga

ventt kirjutas:
Peaasi, et maailm oleks vähe värvilisem, mitte nagu FO3-s, seal oli üsnagi must-valge kõik.


Surnud maa täis liivatolmu, mis vikerkaari seal nägema peaks icon_smile.gif Ainuke värviline koht oli oaasis kus see imelik puu kasvas koos muu rohelise taimestikuga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 21:57:52 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Ma tahaks rohkem vanade Falloutide kolle näha.
Seda Alieni vist polegi nagu kõmmutanud läbi 3D vaate icon_smile.gif


Mis koht see on?! icon_eek.gif

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.07.2015 22:37:25 vasta tsitaadiga

"Wasteland Merc Series" mod väidetavalt,
samas FO 1 ja FO2 käsikiri oli nii tugev, et modidel ei näe pointi - vähemalt kui tahad Fallout 2-te, mitte Fallout tactics mängu

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.07.2015 04:15:05 vasta tsitaadiga

Võib vabalt mingi mod olla, aga koll oli tavalises versioonis ka olemas icon_smile.gif
Mõned modid ma lasin NVle peale, aga seda wanamingot ei ole näinud...
Üldiselt mulle modid väga ei meeldi - teevad asju liiga lihtsaks või katki. Head modide segu on raske kokku panna.
Aga jah, tuleb lausa Fallout 2 tuju jälle peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 19:04:03 vasta tsitaadiga

Wanamingo oli FO2-s täitsa olemas. Esimesena meenub San Francisco laev, kus trümmis pidid terve karja parasiite hävitama. Aga nii creepyt pilti, kui paar kommentaari üleval, pole ametlikus mängus näinud icon_biggrin.gif
_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.07.2015 19:46:57 vasta tsitaadiga

ot:
Prozer kirjutas:
Wanamingo oli FO2-s täitsa olemas. Esimesena meenub San Francisco laev, kus trümmis pidid terve karja parasiite hävitama. Aga nii creepyt pilti, kui paar kommentaari üleval, pole ametlikus mängus näinud icon_biggrin.gif

Esimene kokkupuude oli kuskil kolkaküla kaevanduses "Wanamingo mine". Alul üritasid nahktagi, uzi, sledge, ja kaheraudsega varustatult: suure higiga võtsid 1-2 maha ning siis selgus, et neid on seal hulgi. Järgmistel läbimängimistel, jätsid need pärastiseks.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 18:53:41 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
ot:
Prozer kirjutas:
Wanamingo oli FO2-s täitsa olemas. Esimesena meenub San Francisco laev, kus trümmis pidid terve karja parasiite hävitama. Aga nii creepyt pilti, kui paar kommentaari üleval, pole ametlikus mängus näinud icon_biggrin.gif

Esimene kokkupuude oli kuskil kolkaküla kaevanduses "Wanamingo mine". Alul üritasid nahktagi, uzi, sledge, ja kaheraudsega varustatult: suure higiga võtsid 1-2 maha ning siis selgus, et neid on seal hulgi. Järgmistel läbimängimistel, jätsid need pärastiseks.


Jajah meenub beer_yum.gif Nii alguses aga kotivad elukad su kiiresti läbi ja määrivad võileivale hommikusöögiks. Hilisemas etapis oli hea plasma weaponitega ässata ja terve gäng loetud minutitega mättasse lüüa.

Eelolevaid pilte vaadates tekkis tunne, et vähemalt paar päeva eelseisvast puhkusest peab FO2 klassikale pühendama thumbs_up.gif

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 23:30:48 vasta tsitaadiga

Fallout 4 looks more and more like a recycled Fallout 3

http://www.vg247.com/2015/08/05/fallout-4-looks-more-and-more-like-a-recycled-fallout-3/

Haip hakkab vaikselt üle minema, nii et põhimõtteliselt "more of the same shit." Bethesda Game Studios võiks ka mõne aasta pärast poe kinni panna nagu Bioshock developer Irrational Games. Lasevad vana rasva peal liugu, muud midagi. Siiani Elder Scrolls + Fallout valem töötab, aga kui kauaks? Kui väiksed graafilised uuendused välja arvata, siis igas mõttes paigalseis. Animatsioonid ja tegelased kindlalt vana hea Bethesda "kvaliteet."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 00:05:25 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Fallout 4 looks more and more like a recycled Fallout 3

http://www.vg247.com/2015/08/05/fallout-4-looks-more-and-more-like-a-recycled-fallout-3/

Haip hakkab vaikselt üle minema, nii et põhimõtteliselt "more of the same shit." Bethesda Game Studios võiks ka mõne aasta pärast poe kinni panna nagu Bioshock developer Irrational Games. Lasevad vana rasva peal liugu, muud midagi. Siiani Elder Scrolls + Fallout valem töötab, aga kui kauaks? Kui väiksed graafilised uuendused välja arvata, siis igas mõttes paigalseis. Animatsioonid ja tegelased kindlalt vana hea Bethesda "kvaliteet."


Ma ei oleks nii kriitiline. Võrreldes FO3-ga on graafiline edasiminek nähtav. Maailm on muidugi sama kole.. kuid who cares, kui saab käsi, päid ja jalgu otsast lasta?

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 06.08.2015 08:36:25 vasta tsitaadiga

Vana hea Bethesda on see mida ma ootangi. Fallout 3 oli väga hea ja kui 4 samasugune siis mina olen õnnelik. Pole vaja seda muuta rohkem "casual"'iks. Battlefield on sellega metsa läinud ja kohe kindlasti loodan et seda Nende kahe seeriaga ei juhtuks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 09:16:38 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nõuded arvutile on mõistlikud ja jookseks puhtalt
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 08:31:46 vasta tsitaadiga

Vägahea kui on 3/NV sarnane - nagu öeldakse if it ain't broke don't fix it. Kuigi F3'me stoori oli loomulikult eepilisem kui NV siis NV igast nüansid nagu söömine, joomine, magamine, asjade valmistamine, relvade modimine ja fakt, et vastaseid ei genereeritud vastavalt mängija tasemele vaid teatud kohtades olid teatud vastaste tüübid oli vägahea. Teha graafiline upgrade ja ja lisada näpuotsaga asju juurde ongi õige.

Oleme piisavalt legendaarseid mänge näinud kus devvid mõtlevad ühel hetkel, et muudame asja rohkem ja see lõpeb kogu selle sarja väljasuremisega a'la Duke Nukem, C&C jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2015 18:51:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleme piisavalt legendaarseid mänge näinud kus devvid mõtlevad ühel hetkel, et muudame asja rohkem ja see lõpeb kogu selle sarja väljasuremisega a'la Duke Nukem, C&C jne.

Couldn't agree more
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 07.08.2015 20:27:24 vasta tsitaadiga

Astun ka sinna paati, et pisut parema graafikaga F3/NV on hea asi juba.
Mida vähem muudetakse, seda parem.
Kuuldavasti on nüüd aga nii, et peale main storyt saab out of the box edasi mängida ja level cappi ei ole. Et siis kollid leveldavad taaskord vastavalt sinule?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2015 18:29:24 vasta tsitaadiga

Pigem muutud demigodiks icon_smile.gif

Fallout 4 gameplay video on lekkinud internetti. Igalt poolt on nad ära koristatud kiiruga ka copyrighti tõttu, aga keegi tark pani selle pornhubi ja seal on ta olemas icon_lol.gif (pole nali)

http://heavy.com/news/2015/08/leaked-fallout-4-footage-on-pornhub-gamescom-bethesda-youtube-videos-photos-pictures-nsfw-big-butt-pov-porn/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:54:50 vasta tsitaadiga

graafika tundub päris hea isegi olevat.
loodame ,et gameplay elab hype üle ikka.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 02:09:12 vasta tsitaadiga

Tundub, et video on sealt kah eemaldatud juba. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 15:21:04 vasta tsitaadiga


Link



Link


viimati muutis trip 17.09.2015 10:10:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 16.09.2015 10:19:11 vasta tsitaadiga

Pole kindel, kas sama video oli pornhubis ka, kuid mingi moblasalvestuse leidsin: http://dai.ly/x3169yj
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.09.2015 20:36:01 vasta tsitaadiga


Link


See relvade modifitseerimise võimalus on hea idee minu arvates thumbs_up.gif Minu mäletamist mööda Fallout 3-es sellist asja ei olnud ? parandage mind kui eksin icon_rolleyes.gif aga jah tundub lahe mäng tulevat,arvan et ostan kindlasti, kui ei ole jälle mingi optimiseerimata käkk icon_razz.gif Fallout New Vegas meeldis isegi veits rohkem kui FO3 ,mis oli ka muidugi väga hea.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 12:13:11 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Päris tuus, pole veel ühtegi Fallouti seeria mängu mänginud aga selle peab ära tellima!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 13:44:27 vasta tsitaadiga

kustömäärimine tundub vägev, seda tahaks küll proovida...ja samas vast siis tekitab mingi reaalse motivatsiooni igasugust "manti" kokku hordida icon_lol.gif (eeldades, et see ikka kogutud mandi kuhjaga seotud on)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 18.09.2015 14:16:46 vasta tsitaadiga

Veits skeptiline - mida keerukamaks craftimist ajada, seda rohkem tööd on tegijatel, mängu balansi hoidmisega - et ei tekiks "über" asju.
Ning siis minnakse lihtsama vastupanu teed - tegemise kasutegur on olematu - nt. +5% seda ja +3% toda.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.09.2015 19:15:29 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Veits skeptiline - mida keerukamaks craftimist ajada, seda rohkem tööd on tegijatel, mängu balansi hoidmisega - et ei tekiks "über" asju.
Ning siis minnakse lihtsama vastupanu teed - tegemise kasutegur on olematu - nt. +5% seda ja +3% toda.

Suht selline tunne jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 21:06:54 vasta tsitaadiga

Minu meelest ei käse keegi neid überitemeid craftida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2015 09:13:50 vasta tsitaadiga

Fallout 3'es ja NV's on ju tegelt samamoodi olnud überitemid mis on überitemid lihtsalt juba defaultina ehk siis relvad mis lasevad mistahes vastase ühe laksuga jne. Eks siin tehakse ka mingi süsteem kus näiteks dämmi modifier on olenevalt sellest kuikappe mode kasutad 3%-20% - loomulikult heade modide jubinadi algsetest aladelt ei leia jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2015 23:26:17 vasta tsitaadiga

mul savi, peaasi, et ei peaks mingi 50-100 mängutundi ringi tatsama relvadega, mis on enamvähem koguaeg täpselt samad. ei saa muidugi öelda, et näiteks fallout3's nüüd see probleem väga tugevalt häiris...aga niipalju kui mäletan siis kohati läks nagu üksluiseks küll just selle tõttu
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 18:38:07 vasta tsitaadiga

Bethesda lükkas title theme'i juba letti.

link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 22:15:49 vasta tsitaadiga


Link



Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 22:31:51 vasta tsitaadiga

ootan pingsasti icon_biggrin.gif

tundub et tuleb midagi 2 ja 3 vahepealset

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.09.2015 00:20:10 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:


tundub et tuleb midagi 2 ja 3 vahepealset


saab ülalt vaates ja tunrbased ka mängida?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 02:21:25 vasta tsitaadiga

krt selle mängu peab oma päris soundsystemi järel käima tõmbama vist, see theme sound on päris hea ja ruumiline ja seda juba praegu klappidest kuulates thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 13:20:46 vasta tsitaadiga

Downloadi suurus on 28+ giga, seega äkki isegi on mäng seeditav ilma tekstuurimodideta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.