Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 12:12:51 vasta tsitaadiga

kas HV sirvimisel on tõesti meeletu suur vahe, kas tegu on hõspaa kiiruse või elteli kiirusega?, vbl mõni IT tudeng, kellel on vaja lõputöö teha, saaks arvutustega konkreetselt välja tuua, kuivõrd olulise osa ta oma elust kaotab, kui ta LTE-d kasutada ei saa?!
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.07.2015 13:26:39 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
kas HV sirvimisel on tõesti meeletu suur vahe, kas tegu on hõspaa kiiruse või elteli kiirusega?, vbl mõni IT tudeng, kellel on vaja lõputöö teha, saaks arvutustega konkreetselt välja tuua, kuivõrd olulise osa ta oma elust kaotab, kui ta LTE-d kasutada ei saa?!


õige jutt

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 15:15:34 vasta tsitaadiga

Ma lisan nii tagasihoidlikult, et RCC armastatud roheliselt graafikult loen välja, et mu HTTP/S liiklus on kumulatiivselt aasta keskmine umbes 3.5 Mbit/s. 5/5 või 10/10 kiirused rahuldavad mu vajadusi.

Sitasikutamise saab samuti ööseks ajatada, sest sisu mida nii õudsalt nüüd ja kohe tahaks ei ole koletumalt palju.

Arvestame, et LTE kiirustel on 15 Mbps per 10 MegaHertzi. Reaalelus 15/2 Mbps või õigemini kärje peale jagatuna kõikidele kasutajatele.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2015 15:18:44 vasta tsitaadiga

Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 19.07.2015 16:14:32 vasta tsitaadiga

Mõni kuu juba.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2015 17:37:41 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi.
see juba ligi aasta varsti icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2015 23:04:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi.
see juba ligi aasta varsti icon_lol.gif

Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.07.2015 00:33:35 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
libe kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi.
see juba ligi aasta varsti icon_lol.gif

Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii.
oot sa räägid olemasoleva lepingu muutmisest? see on midagi uut
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 11:27:51 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
libe kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi.
see juba ligi aasta varsti icon_lol.gif

Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii.


Vanad paketid läksid kõik "4G" peale üle (+1EUR arvele juurde? kiirus pidavat ka tõusma väheke). See oli vist maikuu alguses või lõpus.
Endal eripakett aga ka seda taheti ümber teha (pulganett). Saatsin kirja, et ärge tehke ja nii ongi vana pakett koos vana arvestusega.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 20.07.2015 17:19:46 vasta tsitaadiga

Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 17:34:25 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?

ikka on

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 20.07.2015 17:39:29 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Cocapunn kirjutas:
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?

ikka on


Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata icon_confused.gif

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.07.2015 17:40:37 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Cocapunn kirjutas:
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?

ikka on


Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata icon_confused.gif


Alati on võimalik ruuter ju välja osta...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 20.07.2015 17:42:46 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Cocapunn kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Cocapunn kirjutas:
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?

ikka on


Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata icon_confused.gif


Alati on võimalik ruuter ju välja osta...


Õige tähelepanek aga teeks natuke turu- uuringut enne ostmist, vbl on midagi paremat ja soodsamat, kui nende pakutav Huawei ca 130€ icon_razz1.gif

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.07.2015 17:44:32 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata icon_confused.gif

1) Ostad ruuteri välja
2) Ostad netipulga välja ning soetad ruuteri, mis toetab pulka või mida saab teha pulka toetavaks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 20.07.2015 17:45:50 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Cocapunn kirjutas:
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata icon_confused.gif

1) Ostad ruuteri välja
2) Ostad netipulga välja ning soetad ruuteri, mis toetab pulka või mida saab teha pulka toetavaks


Hetkel on sim kaart ainult.

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 18:18:25 vasta tsitaadiga

Osta netipulk ja vaata netipulga toega ruutereid, siis on valik suurem. Enne seadmete ostmist vaata kindlasti üle, kas need kokku sobivad. Kui kasutad seda ühendust harva, siis on ka variant telefoni või tahvliga hotspoti teha.... või noh, teoorias võib ka igapäevaseks kasutamiseks, aga siis peaks selle jaoks eraldi telefon/tahvel olema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.07.2015 18:31:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Osta netipulk ja vaata netipulga toega ruutereid, siis on valik suurem. Enne seadmete ostmist vaata kindlasti üle, kas need kokku sobivad. Kui kasutad seda ühendust harva, siis on ka variant telefoni või tahvliga hotspoti teha.... või noh, teoorias võib ka igapäevaseks kasutamiseks, aga siis peaks selle jaoks eraldi telefon/tahvel olema.

Sellelt lehelt leiad ruuterid, mis töötavad ROOter püsivaraga, mis spetsiaalselt mõeldud mobiilse interneti jaoks - http://ofmodemsandmen.com/supported.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 18:37:04 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?


Ma võtsin hiljuti odavaima variandi - TP-Link MR3420. Töötab ilusti Huawei E1752 pulgaga aga peaks ka uuematega läbi saama.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 20.07.2015 19:13:53 vasta tsitaadiga

Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 19:44:14 vasta tsitaadiga

Cocapunn, https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/176604/ icon_rolleyes.gif

EDIT: MR3420-l on kaks revisioni.
V1 ei toeta ametlikult 4G modemeid, samas mul töötab see EMTi 4G pulgaga juba üle aasta
V2 omab ametlikku 4g modemite tuge.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.07.2015 19:44:26 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti.

"Pommikindel" on soetada see.
Pulga osas soovitan võtta kõige "moodsam" ehk siis E3272, ROOter püsivaraga töötab ilusti, E3372 hetkel ei tööta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 19:51:00 vasta tsitaadiga

Hilink pulgaga polegi vist konkreetse pulga tugi nii oluline. See paistab ju arvuti/ruuteri jaoks nagu tavaline USB võrgukaart. Medali teine külg on see, et hilink pulgaga ei saa ilma suurema häkkimiseta üldse välist ip-d kasutada, kuna pulk ise teeb NATi.... aga noh, keskmise kodukasutaja jaoks pole see muidugi väga oluline.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.07.2015 09:45:42 vasta tsitaadiga

Ei soovita neid ruutereid mis pulga toega lihtsalt on. Juba antenni suuruse poolest on otse simiga ruuterid paremad. Lisaks sisene mimoantenn ja välise mimoantenni tugi (see pulgal ka) võib hiljem kasulikuks osutuda.

Edit: pealegi saad selle ruuteri elisast võtta 3 kuu peale ka kui tahad. Siis pole nii hirmpikk leping.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2015 09:47:29 vasta tsitaadiga

Elisa naljad jätkuvad: http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/elisa-tostis-uleoo-hinda-ja-teavitas-kliente-sellest-ainult-arve-vahendusel?id=71966753
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 10:22:39 vasta tsitaadiga

Meanwhile, https://www.facebook.com/elisaeesti?fref=ts
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul kuidagi veab selle Elisaga kohe... Klient juba 15+ aastat selle numbriga, ja kordagi pole pidanud nendega kaklema. Koguaeg kõik tiptop

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2015 10:54:35 vasta tsitaadiga

Mul EMT-ga nii. Ei ole iial keegi tõstnud sunniga "paremale" paketile. Elisa ja tele2 puhul, aga ongi pidev jama sellega, et minnakse jõuga muutma. Hui neid arveid vaatan (helistamise piirsumma ju määratud).
Pärnu ümbruse promo ehk õigustatud, sest vähemalt eelmine aasta oli seal palju leviauke. Kiirus muidugi levi korral ok - 4G 8 mega enamasti piirajas.

Tele2 vähemalt enda 4.99 paketti muutma ei tormanud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.07.2015 12:42:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Elisa naljad jätkuvad: http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/elisa-tostis-uleoo-hinda-ja-teavitas-kliente-sellest-ainult-arve-vahendusel?id=71966753

Mobiil-haritud Spetsialist ei levita sellised "Ebatõdesid", vaid teeb ikka endale selgeks mis tegelikult oli ja mis toimus. icon_cool.gif

Loe nüüd hoolikalt, siis prindi välja ja kleebi endale seina peale, et alati näha oleks:
1. Aprill, 2015: Elisa teatab - ja nagu seadus ette näeb, kuu aega varem - et maikuust muutuvad (2mbit/s kiirusega) Mint Light ja (3Mbit/s kiirusega) Mint paketid.
A. 2Mbit/s kiirus muutub kiiruseks 3Mbit/s.
B. 3Mbit/s kiirus muutub kiiruseks 4Mbit/s.

2. Ja need kliendid, kes ei taha seda muudatust - ja sellest Elisale, hiljemalt maikuus, teada annavad, neil keeratakse pakett vanaks Paketiks tagasi.

3. Ja siis paketimuutusega tuleb juurde ka LTE sageduste toetus.

Ja täpselt nii ka läks - olen Mint Light kasutaja, kiirus kasvas 2Mega to 3Mega ja juurde lisandusid LTE sagedused.
Lisaks veel ka see muudatus, et varasema "jooksva 30 päeva mahu asemel" on nüüs kalendrikuu põhine 50GB kasutusmahtu.

Nii, et ära hõiska, et EMT on parim, EMT-il pole kunagi olnud odav-paketti kus "mõne euro" eest saab 50GB kasutusmahtu. icon_cool.gif
EMT on rikkuritele kes 50GB mahu saamiseks maksavad nii, et "ninast veri väljas"... beer_yum.gif
PS: kasutan ka ise paralleelselt EMT-i ja tean seega väga hästi mis ja kui palju maksab... icon_cool.gif
Aga Elisale pole midagi ette heita, lubatud 3Mbit/s kiirus on kogu aeg olemas ja seda kõigest 7 euri eest kuus... icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 14:16:52 vasta tsitaadiga

lugesin ja lasin sellest teha tapeedi, kleepisin kõik toad täis, mis siis et elisat ei kasuta , aga no sinu rõõmuks kleebin ja loen.
50gb on muidugi MEELETU maht, mida kõike sellega ära ei teeks. ja kiirusetõus 2helt kolmele on samuti ikka üle võlli asi, nüüd saad poole rohkem teste teha.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.07.2015 14:40:26 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
lugesin ja lasin sellest teha tapeedi, kleepisin kõik toad täis, mis siis et elisat ei kasuta , aga no sinu rõõmuks kleebin ja loen.
50gb on muidugi MEELETU maht, mida kõike sellega ära ei teeks. ja kiirusetõus 2helt kolmele on samuti ikka üle võlli asi, nüüd saad poole rohkem teste teha.


Mis sind hammustas? Kohati on sinu täiesti sisutühi möla tüütavam kui tahanteada jutt. Tema posti esimeses osas oli vähemalt iva.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 23.07.2015 23:36:08 vasta tsitaadiga

Tundub et viimasel ajal on "tulevikukiirused" ka minuni jõudnud:

Tegu siis Elisa Mint Maximumiga ja levinumbrid on järgnevad:
RSSI: -69dBm
RSRP: -86dBm
RSRQ: -14dB

Elisa võiks oma mastide koormusjuttu vanaemadele rääkida ja hoopis ruuterid üle vaadata. Sügavalt kahtlen, et mingi Saaremaa väikekülas mast nii koormatud on...

EDIT: Näädsa isegi vist said aru asjast. Tugiinfos on nüüd isegi teade ülal!

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 12:06:06 vasta tsitaadiga

woox2k, mul eile õhtul kärdlas 4G võrgus juhtus sama asi, mõtlen tükk aega miks midagi ära ei lae kuigi levi põhjas, alla 0.1Mb/s, panin 3G peale sai vähemalt internetti kasutada. Praegu tundub 4G töökorras olevat uuesti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.07.2015 19:32:19 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas see võrk neil ülesehitatud on, igavene jama on sellega kogu aeg, täna olen pidanud 2 korda tegema ruuterile taaskäivituse, kuna ühendus lihtsalt lakkab töötamast, rääkimata veel sellest kuivõrd ebastaabiilsed on kiirused olnud olenemata kellaajast.
Ei ole aidanud ei seadmete uuendamine/väljavahetamine nii minu kui ka operaatori poolt ("võrguvõimendustööd"), tehniline tugi pole ka targemaks teinud, kogu aeg on teenus korras/minu seadmed rikkis/niisama halb päev/tehnoloogilised iseärasused jne.

Minu seiklused Elisa MiNT'iga on igastahes otsa saamas, pole mõtet €40 maksta, kui saan selle eest heal juhul 10Mbit kätte + eelmainitud probleemid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2015 19:36:10 vasta tsitaadiga

3G jamad taas, 4G pidi ju ülim olema icon_lol.gif
Saad loobumisel pikka seletust kirjutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.07.2015 19:39:59 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
3G jamad taas, 4G pidi ju ülim olema icon_lol.gif
Saad loobumisel pikka seletust kirjutada icon_razz.gif

Ma lihtsalt ei viitsi rohkem, 3G aegadel sai juba tehnilise toega sõimeldud 2 kuud, et nad oma seadmed välja vahetaks, kuna ühendus lihtsalt ei töötanud, Elisa aga vastas, et kõiges olen süüdi mina ja niisama häman.
Lõpuks andsid alla ning vahetasid seadmed välja, kõik töötas taaskord suurepäraselt ning kiirused olid head.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 20:00:53 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti.


36€ Ordist
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 20:56:53 vasta tsitaadiga

Ise peaks ütlema, et kodus küll on viimasel ajal internet väga stabiilne ja mõnusalt kiire olnud. Ehk on ilm mängus aga kuu-paar tagasi oli rohkem katkestusi ja ootamist lehe avamistel kui praegu. Placebo...? Loodan, et mitte. 3.5/3.75G ruuter ja Huawei pulk.

4G samas väljas suhteliselt 0 ja seda leidub ainult paaris kohas (aknapeal, väljas ei leia miskipärast) ja linnades/mastide asukohtade ligidal. (800Mhz tugi telefonis olemas).
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 23:10:41 vasta tsitaadiga

Huvitav miks ei saa Elisa mobiilside võrgust pöörduda teise Elisa mobiilside võrgus oleva seadme poole? Android telefon 4G ei saa ühendust 4G ruuteriga ega ka selle taga istuvate seadmetega, kui telefoniga tekitada VPN näiteks kontori võrguga või kasutada suvalist Wifi võrku siis kõik toimib.... Absurdne.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 00:23:43 vasta tsitaadiga

aise, turvalisus ja lisaks võibolla ka hilink netipulk.
Turvalisus selles mõttes, et kui sul välist ip-d pole, siis ega sa ise ka sellest huvitatatud vist pole, et kõik Elisa kliendid sinu seadme poole pöörduda saavad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 13:21:32 vasta tsitaadiga

Mingeid pulkasid ei ole mängus, ruuter on B593s ja staatiline IP lisateenusena. Täna näiteks toimib kõik jälle, suvalisest võrgust on ligipääs olemas. Elisal endal mingid jamad võrgs.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 16:39:07 vasta tsitaadiga

24t päevapileti maht 50GB on vist "lampi" pandud, maksimaalse kiirusega (2mbit/s alla / 0,3mbit/s üles) ei tule 24tunniga isegi pool sellest täis icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 25.07.2015 19:39:05 vasta tsitaadiga

Mina saan enamasti 4-5 alla selle päevapiletiga. Eks oleneb asukohast, ma eramajade rajoonis ja kasutajaid palju pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 19:51:11 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Mina saan enamasti 4-5 alla selle päevapiletiga. Eks oleneb asukohast, ma eramajade rajoonis ja kasutajaid palju pole.

Elisa kõnekaardil on kaks päevapiletit - 500MB piiramatu kiirus ja 50GB piiratud kiirus (2/0,3). Räägid sa teisest ikka?
https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/konekaart/konekaart

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 26.07.2015 02:53:05 vasta tsitaadiga

Ikka see piiratud kiirusega 3G Kasutan Pärnus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 22:24:03 vasta tsitaadiga

kellelgi oleks soovitada 4g antenni?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 13:20:53 vasta tsitaadiga

Kui mul saab see 40gb piirang täis aka Maksimalist 35 euri kuumakse enne kuulõppu kas peangi siis ilma netita hakkama saama? Seesuhtes päevapiletit vms eiole võimalik osta...?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 15:50:49 vasta tsitaadiga

Vihmausss, maksimalisti paketil ei ole ju piirangut. Hetkel ei leidnud isegi peenikeses kirjas teksti mõistliku kasutamise kohta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.07.2015 14:13:38 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vihmausss, maksimalisti paketil ei ole ju piirangut. Hetkel ei leidnud isegi peenikeses kirjas teksti mõistliku kasutamise kohta.


ta räägib nutipaketist ma saan aru (telefonile), sellel on küll 40GB piirang.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 14:15:45 vasta tsitaadiga

No telefoniga peab ikka kõvasti pingutama, et see 40GB täis saada kui just iga päev hotspoti ei tee icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 14:56:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No telefoniga peab ikka kõvasti pingutama, et see 40GB täis saada kui just iga päev hotspoti ei tee icon_wink.gif


Kusjuures eipea, kui everysingle day striimid muusikat ja vaatad tv seriaale ja filme .

Ehk siis kui mul telefoni nutipaketi limiit saab täis siis päeva/nädala/kuu piletit eisaa osta sellepärast kuna mul pole laadimisega kõnekaardi vaid kuumaksega?Võiks siis peale limiiti mingi kiirusepiirangu peale panna mitte kraane kinni keerata. Seda täiesti piiramatut mis oli paar euri kallim 35'est paketti ka eisaa osta kuna too pakett ei sisalda telefoni kõnesi vaid ainult internetti...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.