|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
19.07.2015 12:12:51
|
|
|
kas HV sirvimisel on tõesti meeletu suur vahe, kas tegu on hõspaa kiiruse või elteli kiirusega?, vbl mõni IT tudeng, kellel on vaja lõputöö teha, saaks arvutustega konkreetselt välja tuua, kuivõrd olulise osa ta oma elust kaotab, kui ta LTE-d kasutada ei saa?!
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.07.2015 13:26:39
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| kas HV sirvimisel on tõesti meeletu suur vahe, kas tegu on hõspaa kiiruse või elteli kiirusega?, vbl mõni IT tudeng, kellel on vaja lõputöö teha, saaks arvutustega konkreetselt välja tuua, kuivõrd olulise osa ta oma elust kaotab, kui ta LTE-d kasutada ei saa?! |
õige jutt
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.07.2015 15:15:34
|
|
|
Ma lisan nii tagasihoidlikult, et RCC armastatud roheliselt graafikult loen välja, et mu HTTP/S liiklus on kumulatiivselt aasta keskmine umbes 3.5 Mbit/s. 5/5 või 10/10 kiirused rahuldavad mu vajadusi.
Sitasikutamise saab samuti ööseks ajatada, sest sisu mida nii õudsalt nüüd ja kohe tahaks ei ole koletumalt palju.
Arvestame, et LTE kiirustel on 15 Mbps per 10 MegaHertzi. Reaalelus 15/2 Mbps või õigemini kärje peale jagatuna kõikidele kasutajatele.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
19.07.2015 16:14:32
|
|
|
Mõni kuu juba.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.07.2015 17:37:41
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi. |
see juba ligi aasta varsti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
19.07.2015 23:04:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi. |
see juba ligi aasta varsti  |
Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.07.2015 00:33:35
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi. |
see juba ligi aasta varsti  |
Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii. |
oot sa räägid olemasoleva lepingu muutmisest? see on midagi uut
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
20.07.2015 11:27:51
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Mis ajast on Elisa Mint läinud üle kalendrikuupõhisele mahuarvestusele? Mobiilipakettidel on ikka vanaviisi. |
see juba ligi aasta varsti  |
Vist siis kuidagi kasutajate kaupa erinev see. Kevadel igatahes veel polnud nii. |
Vanad paketid läksid kõik "4G" peale üle (+1EUR arvele juurde? kiirus pidavat ka tõusma väheke). See oli vist maikuu alguses või lõpus.
Endal eripakett aga ka seda taheti ümber teha (pulganett). Saatsin kirja, et ärge tehke ja nii ongi vana pakett koos vana arvestusega.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
20.07.2015 17:19:46
|
|
|
Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga?
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
20.07.2015 17:39:29
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Cocapunn kirjutas: |
| Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga? |
ikka on |
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.07.2015 17:40:37
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Cocapunn kirjutas: |
| Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga? |
ikka on |
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata  |
Alati on võimalik ruuter ju välja osta...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
20.07.2015 17:42:46
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Cocapunn kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Cocapunn kirjutas: |
| Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga? |
ikka on |
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata  |
Alati on võimalik ruuter ju välja osta... |
Õige tähelepanek aga teeks natuke turu- uuringut enne ostmist, vbl on midagi paremat ja soodsamat, kui nende pakutav Huawei ca 130€
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.07.2015 17:44:32
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata  |
1) Ostad ruuteri välja
2) Ostad netipulga välja ning soetad ruuteri, mis toetab pulka või mida saab teha pulka toetavaks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
20.07.2015 17:45:50
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Cocapunn kirjutas: |
Mis oleks parim valik, ei viitsi orjalepingu ja nendepoolse ruuteriga mässata  |
1) Ostad ruuteri välja
2) Ostad netipulga välja ning soetad ruuteri, mis toetab pulka või mida saab teha pulka toetavaks |
Hetkel on sim kaart ainult.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2015 18:18:25
|
|
|
| Osta netipulk ja vaata netipulga toega ruutereid, siis on valik suurem. Enne seadmete ostmist vaata kindlasti üle, kas need kokku sobivad. Kui kasutad seda ühendust harva, siis on ka variant telefoni või tahvliga hotspoti teha.... või noh, teoorias võib ka igapäevaseks kasutamiseks, aga siis peaks selle jaoks eraldi telefon/tahvel olema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.07.2015 18:31:50
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Osta netipulk ja vaata netipulga toega ruutereid, siis on valik suurem. Enne seadmete ostmist vaata kindlasti üle, kas need kokku sobivad. Kui kasutad seda ühendust harva, siis on ka variant telefoni või tahvliga hotspoti teha.... või noh, teoorias võib ka igapäevaseks kasutamiseks, aga siis peaks selle jaoks eraldi telefon/tahvel olema. |
Sellelt lehelt leiad ruuterid, mis töötavad ROOter püsivaraga, mis spetsiaalselt mõeldud mobiilse interneti jaoks - http://ofmodemsandmen.com/supported.html
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
20.07.2015 18:37:04
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| Kas Elisa 4G Mint on võimalik ka muu ruuteriga tööle panna, kui ainult nende poolt pakutava Huaweiga? |
Ma võtsin hiljuti odavaima variandi - TP-Link MR3420. Töötab ilusti Huawei E1752 pulgaga aga peaks ka uuematega läbi saama.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
20.07.2015 19:13:53
|
|
|
Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.07.2015 19:44:26
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti. |
"Pommikindel" on soetada see.
Pulga osas soovitan võtta kõige "moodsam" ehk siis E3272, ROOter püsivaraga töötab ilusti, E3372 hetkel ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2015 19:51:00
|
|
|
| Hilink pulgaga polegi vist konkreetse pulga tugi nii oluline. See paistab ju arvuti/ruuteri jaoks nagu tavaline USB võrgukaart. Medali teine külg on see, et hilink pulgaga ei saa ilma suurema häkkimiseta üldse välist ip-d kasutada, kuna pulk ise teeb NATi.... aga noh, keskmise kodukasutaja jaoks pole see muidugi väga oluline.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.07.2015 09:45:42
|
|
|
Ei soovita neid ruutereid mis pulga toega lihtsalt on. Juba antenni suuruse poolest on otse simiga ruuterid paremad. Lisaks sisene mimoantenn ja välise mimoantenni tugi (see pulgal ka) võib hiljem kasulikuks osutuda.
Edit: pealegi saad selle ruuteri elisast võtta 3 kuu peale ka kui tahad. Siis pole nii hirmpikk leping.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.07.2015 10:22:39
|
|
|
Meanwhile, https://www.facebook.com/elisaeesti?fref=ts
Spoiler 
Elisa ehitas Pärnusse 300 000 puhkajat arvestava kvaliteetse 4G võrgu!
Elisa tihendas Pärnus ja Pärnu lähiümbruses 4G võrku, kahekordistades 4G tugijaamade arvu ja lisades 4G tugijaamu kohtadesse, kus neid seni ei olnud. Lisaks 41 000 põlispärnakale aitab uus võrk suvel ligi 300 000 puhkajal rahulikult kas või rannaliival pikutades oma puhkusepildid Instagrami, Dropboxi või mujale muretult üles laadida.
„Pärnu on eriline linn – Eestis pole ühtki teist kohta, kus kasutajate arv ning koormus aasta jooksul niivõrd palju muutub,” rääkis Elisa võrgujuht Andrus Kaarelson. “Pärnu on tähtis just seetõttu, et peame arvestama lisaks pärnakatele ka väga paljude Eesti eri paigus elavate Elisa klientidega, kes suvel Pärnusse puhkama tulevad. Pärnu linna ja lähiümbruse parem 4G võrk tähendab stressivabamat puhkust kõikidele nutiseadmete omanikele – pildid, videod ja kõik muu liiguvad nüüd sujuvalt ja tõrgeteta.“
„Elisa mobiilse interneti klientide lemmikkohad on Youtube, Facebook, Dropbox ja Twitter, kuid selleks, et vaadata mugavalt hea kvaliteediga videoid või laadida pilte üles-alla, on vaja kvaliteetset 4G võrku,“ sõnas Andrus Kaarelson. „Kokku paigaldas Elisa Pärnusse ja Pärnu külje all olevatesse elamurajoonidesse juurde 20 4G tugijaama. Eraldi tooksin välja näiteks Sindi, mis sai samuti nüüd 4G tugijaama – varem seal seda ei olnud.“ Elisa võrgujuht lisas, et 4G võrgu tihendamisega paranes tublisti ka Pärnu linna 4G levi siseruumides.
„Suur rahvusvaheline konsultatsioonifirma Omnitele mõõtis kevadel Eestis nutitelefonide rakenduste kasutusmugavust ning parima tulemuse sai neis mõõtmistes just Elisa,“ lisas Andrus Kaarelson. „Tavakasutaja lemmikrakendused – suhtlus-, video- ja pildisaidid töötavad meie võrgus kõige paremini. Näitajad, mille poole püüdleme – olulised pole mitte numbrid, mida välja hõigatakse, vaid reaalsed tegevused ja nende toimimise kvaliteet – on Elisal konkurentidest paremad. Elisa võrgus moodsaid rakendusi kasutades jäävad närvid korda – „oota, videot laetakse,“ ei ole lause, mida Elisa kliendid väga tihti lugema peavad.“
Mul kuidagi veab selle Elisaga kohe... Klient juba 15+ aastat selle numbriga, ja kordagi pole pidanud nendega kaklema. Koguaeg kõik tiptop
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.07.2015 10:54:35
|
|
|
Mul EMT-ga nii. Ei ole iial keegi tõstnud sunniga "paremale" paketile. Elisa ja tele2 puhul, aga ongi pidev jama sellega, et minnakse jõuga muutma. Hui neid arveid vaatan (helistamise piirsumma ju määratud).
Pärnu ümbruse promo ehk õigustatud, sest vähemalt eelmine aasta oli seal palju leviauke. Kiirus muidugi levi korral ok - 4G 8 mega enamasti piirajas.
Tele2 vähemalt enda 4.99 paketti muutma ei tormanud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.07.2015 12:42:37
|
|
|
Mobiil-haritud Spetsialist ei levita sellised "Ebatõdesid", vaid teeb ikka endale selgeks mis tegelikult oli ja mis toimus.
Loe nüüd hoolikalt, siis prindi välja ja kleebi endale seina peale, et alati näha oleks:
1. Aprill, 2015: Elisa teatab - ja nagu seadus ette näeb, kuu aega varem - et maikuust muutuvad (2mbit/s kiirusega) Mint Light ja (3Mbit/s kiirusega) Mint paketid.
A. 2Mbit/s kiirus muutub kiiruseks 3Mbit/s.
B. 3Mbit/s kiirus muutub kiiruseks 4Mbit/s.
2. Ja need kliendid, kes ei taha seda muudatust - ja sellest Elisale, hiljemalt maikuus, teada annavad, neil keeratakse pakett vanaks Paketiks tagasi.
3. Ja siis paketimuutusega tuleb juurde ka LTE sageduste toetus.
Ja täpselt nii ka läks - olen Mint Light kasutaja, kiirus kasvas 2Mega to 3Mega ja juurde lisandusid LTE sagedused.
Lisaks veel ka see muudatus, et varasema "jooksva 30 päeva mahu asemel" on nüüs kalendrikuu põhine 50GB kasutusmahtu.
Nii, et ära hõiska, et EMT on parim, EMT-il pole kunagi olnud odav-paketti kus "mõne euro" eest saab 50GB kasutusmahtu.
EMT on rikkuritele kes 50GB mahu saamiseks maksavad nii, et "ninast veri väljas"...
PS: kasutan ka ise paralleelselt EMT-i ja tean seega väga hästi mis ja kui palju maksab...
Aga Elisale pole midagi ette heita, lubatud 3Mbit/s kiirus on kogu aeg olemas ja seda kõigest 7 euri eest kuus...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.07.2015 14:16:52
|
|
|
lugesin ja lasin sellest teha tapeedi, kleepisin kõik toad täis, mis siis et elisat ei kasuta , aga no sinu rõõmuks kleebin ja loen.
50gb on muidugi MEELETU maht, mida kõike sellega ära ei teeks. ja kiirusetõus 2helt kolmele on samuti ikka üle võlli asi, nüüd saad poole rohkem teste teha.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.07.2015 14:40:26
|
|
|
| RCC kirjutas: |
lugesin ja lasin sellest teha tapeedi, kleepisin kõik toad täis, mis siis et elisat ei kasuta , aga no sinu rõõmuks kleebin ja loen.
50gb on muidugi MEELETU maht, mida kõike sellega ära ei teeks. ja kiirusetõus 2helt kolmele on samuti ikka üle võlli asi, nüüd saad poole rohkem teste teha. |
Mis sind hammustas? Kohati on sinu täiesti sisutühi möla tüütavam kui tahanteada jutt. Tema posti esimeses osas oli vähemalt iva.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
23.07.2015 23:36:08
|
|
|
Tundub et viimasel ajal on "tulevikukiirused" ka minuni jõudnud:
Tegu siis Elisa Mint Maximumiga ja levinumbrid on järgnevad:
RSSI: -69dBm
RSRP: -86dBm
RSRQ: -14dB
Elisa võiks oma mastide koormusjuttu vanaemadele rääkida ja hoopis ruuterid üle vaadata. Sügavalt kahtlen, et mingi Saaremaa väikekülas mast nii koormatud on...
EDIT: Näädsa isegi vist said aru asjast. Tugiinfos on nüüd isegi teade ülal!
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.07.2015 12:06:06
|
|
|
| woox2k, mul eile õhtul kärdlas 4G võrgus juhtus sama asi, mõtlen tükk aega miks midagi ära ei lae kuigi levi põhjas, alla 0.1Mb/s, panin 3G peale sai vähemalt internetti kasutada. Praegu tundub 4G töökorras olevat uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
24.07.2015 19:32:19
|
|
|
Ei tea kuidas see võrk neil ülesehitatud on, igavene jama on sellega kogu aeg, täna olen pidanud 2 korda tegema ruuterile taaskäivituse, kuna ühendus lihtsalt lakkab töötamast, rääkimata veel sellest kuivõrd ebastaabiilsed on kiirused olnud olenemata kellaajast.
Ei ole aidanud ei seadmete uuendamine/väljavahetamine nii minu kui ka operaatori poolt ("võrguvõimendustööd"), tehniline tugi pole ka targemaks teinud, kogu aeg on teenus korras/minu seadmed rikkis/niisama halb päev/tehnoloogilised iseärasused jne.
Minu seiklused Elisa MiNT'iga on igastahes otsa saamas, pole mõtet €40 maksta, kui saan selle eest heal juhul 10Mbit kätte + eelmainitud probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.07.2015 19:36:10
|
|
|
3G jamad taas, 4G pidi ju ülim olema
Saad loobumisel pikka seletust kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
24.07.2015 19:39:59
|
|
|
| Magic kirjutas: |
3G jamad taas, 4G pidi ju ülim olema
Saad loobumisel pikka seletust kirjutada  |
Ma lihtsalt ei viitsi rohkem, 3G aegadel sai juba tehnilise toega sõimeldud 2 kuud, et nad oma seadmed välja vahetaks, kuna ühendus lihtsalt ei töötanud, Elisa aga vastas, et kõiges olen süüdi mina ja niisama häman.
Lõpuks andsid alla ning vahetasid seadmed välja, kõik töötas taaskord suurepäraselt ning kiirused olid head.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
24.07.2015 20:00:53
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| Kust ostsid, palju maksis? Kui ma teaks, et selle lahendusega saaks läbi pikka aega siis võiks ju ka rohkem maksta aga niikaua, kui operaatorid jauravad levi ja paketi mahtudega tahaks kõige soodsamat ja töötavat komplekti. |
36€ Ordist
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
24.07.2015 20:56:53
|
|
|
Ise peaks ütlema, et kodus küll on viimasel ajal internet väga stabiilne ja mõnusalt kiire olnud. Ehk on ilm mängus aga kuu-paar tagasi oli rohkem katkestusi ja ootamist lehe avamistel kui praegu. Placebo...? Loodan, et mitte. 3.5/3.75G ruuter ja Huawei pulk.
4G samas väljas suhteliselt 0 ja seda leidub ainult paaris kohas (aknapeal, väljas ei leia miskipärast) ja linnades/mastide asukohtade ligidal. (800Mhz tugi telefonis olemas).
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.07.2015 23:10:41
|
|
|
| Huvitav miks ei saa Elisa mobiilside võrgust pöörduda teise Elisa mobiilside võrgus oleva seadme poole? Android telefon 4G ei saa ühendust 4G ruuteriga ega ka selle taga istuvate seadmetega, kui telefoniga tekitada VPN näiteks kontori võrguga või kasutada suvalist Wifi võrku siis kõik toimib.... Absurdne.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.07.2015 00:23:43
|
|
|
aise, turvalisus ja lisaks võibolla ka hilink netipulk.
Turvalisus selles mõttes, et kui sul välist ip-d pole, siis ega sa ise ka sellest huvitatatud vist pole, et kõik Elisa kliendid sinu seadme poole pöörduda saavad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.07.2015 13:21:32
|
|
|
| Mingeid pulkasid ei ole mängus, ruuter on B593s ja staatiline IP lisateenusena. Täna näiteks toimib kõik jälle, suvalisest võrgust on ligipääs olemas. Elisal endal mingid jamad võrgs.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
25.07.2015 19:39:05
|
|
|
| Mina saan enamasti 4-5 alla selle päevapiletiga. Eks oleneb asukohast, ma eramajade rajoonis ja kasutajaid palju pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
26.07.2015 02:53:05
|
|
|
| Ikka see piiratud kiirusega 3G Kasutan Pärnus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
29.07.2015 22:24:03
|
|
|
| kellelgi oleks soovitada 4g antenni?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
30.07.2015 13:20:53
|
|
|
Kui mul saab see 40gb piirang täis aka Maksimalist 35 euri kuumakse enne kuulõppu kas peangi siis ilma netita hakkama saama? Seesuhtes päevapiletit vms eiole võimalik osta...?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.07.2015 15:50:49
|
|
|
| Vihmausss, maksimalisti paketil ei ole ju piirangut. Hetkel ei leidnud isegi peenikeses kirjas teksti mõistliku kasutamise kohta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.07.2015 14:13:38
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Vihmausss, maksimalisti paketil ei ole ju piirangut. Hetkel ei leidnud isegi peenikeses kirjas teksti mõistliku kasutamise kohta. |
ta räägib nutipaketist ma saan aru (telefonile), sellel on küll 40GB piirang.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.07.2015 14:15:45
|
|
|
No telefoniga peab ikka kõvasti pingutama, et see 40GB täis saada kui just iga päev hotspoti ei tee
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.07.2015 14:56:58
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
No telefoniga peab ikka kõvasti pingutama, et see 40GB täis saada kui just iga päev hotspoti ei tee  |
Kusjuures eipea, kui everysingle day striimid muusikat ja vaatad tv seriaale ja filme .
Ehk siis kui mul telefoni nutipaketi limiit saab täis siis päeva/nädala/kuu piletit eisaa osta sellepärast kuna mul pole laadimisega kõnekaardi vaid kuumaksega?Võiks siis peale limiiti mingi kiirusepiirangu peale panna mitte kraane kinni keerata. Seda täiesti piiramatut mis oli paar euri kallim 35'est paketti ka eisaa osta kuna too pakett ei sisalda telefoni kõnesi vaid ainult internetti...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|