Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 13:40:06 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
c4v6 kirjutas:
eeee....

Ma polnud nüüd mänginud seda mingi kuu aega vms. Läksin mängu ja oh ime, garaazis ainult kuruma ja veel 2 autot. Ülejäänud 7 on kadunud. Kas keegi oskab midagi kommenteerida ?
Kõik olid suure raha eest tuunitud ja enne seda pea algusest saadik olemas olnud

Online siis teemaks

Ega sa juhuslikult ei varastanud neid 7 autot tänavalt? Kui tegid seda, tuunisid ära, aga tuunides jätsid insurance peale panemata ja need masinad on nüüdseks hävinenud, siis neid sa tagasi enam ei saa.



Osad olid vist varastatud ja osad ostetud. Kõigil kindlustused peal ja ma mängisin aprill-mai mingi kuu aega ja need masinad olid koguaeg mul garaazis olemas. Nüüd lihtsalt üle pika aja mängu käivitades järsku kadunud icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 14:20:44 vasta tsitaadiga

Keegi heiste viitsib teha siis lisage T.Philips icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 20:54:51 vasta tsitaadiga

No mul keeras see update küll mängu pekki.

FPS 2x väiksem. Poodi minnes 1 FPS kuskil 1 minut aega kuniks hakkab liikuma asi.

wtf
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 21:44:29 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
No mul keeras see update küll mängu pekki.

FPS 2x väiksem. Poodi minnes 1 FPS kuskil 1 minut aega kuniks hakkab liikuma asi.

wtf


LOL ikka PC peal mäng ei tööta. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 21:51:49 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
No mul keeras see update küll mängu pekki.

FPS 2x väiksem. Poodi minnes 1 FPS kuskil 1 minut aega kuniks hakkab liikuma asi.

wtf
Levinud probleem ja R* juba teab.
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/206862727-Lower-Framerate-in-GTAV-and-GTA-Online-on-PC-after-Title-Update-1-28
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 14:25:02 vasta tsitaadiga

kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 10.07.2015 14:30:30 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms.
Steam
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 14:32:11 vasta tsitaadiga

Steam?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 14:53:48 vasta tsitaadiga

seal vist kõige kallim ka ? Origin ja stea.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 10.07.2015 17:24:43 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms.


Kõige kindlam on Euronics ja DVD plaadid. icon_lol.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 21:08:49 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms.

allkeyshop.comist
Vali ise, olen ostnud Kinguinist, GK4A. Pole probleeme olnud.
Samas soovitan accounte tehas valida mõni muu password, mitte see mida igalpool mujal kasutad. Justincase.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 14:51:38 vasta tsitaadiga

race praegu topelt rahaga + iga osaleja pealt 1k bet rockstarilt. mingi 16 või rohkem osalejaga sõidu kinni paned saad kokku ~50k icon_biggrin.gif
lisaks the hustler platinum award, mida muidu on suht võimatu ära teenida (võida 50k betimise pealt) tuli mõne tunniga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 14:53:31 vasta tsitaadiga

Kinguin ilmselgelt kõige kindlam koht, kus mänge osta. 20+ mängu ostnud sealt ja pole kordagi häda.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 15:30:17 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks käed külge. Poolteist päeva mänginud ja 40% tehtud. Aeg lendab ludinal beer_yum.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 21:43:43 vasta tsitaadiga

Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p6ders6ber
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2010




sõnum 13.07.2015 22:28:48 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida!

Peab ootama siis kui 10 aastased magama lähevad. icon_smile.gif
Võimalik veel sebida end passive mode või kõne Lesterile ja off radar icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 23:34:23 vasta tsitaadiga

viimane patch veits stuterdab vahel:P
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 06:49:35 vasta tsitaadiga

See on relvapoes
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 07:19:16 vasta tsitaadiga

On mujal ka puterdamist nüüd, aga õnneks vähe ja harva. Võrgu matchmaking on parem samas. Portide suunamine ruuterist abiks ka, mis peaks aitama selle strict NAT teate ära saamiseks - UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 10:09:28 vasta tsitaadiga

KrikU, kui Elioni Inteno ruuteris lihtsalt UDP aktiveerida, siis peaks sellega ok olema ja eraldi porte pole tarvis suunata?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.07.2015 13:34:52 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida!

Mis seal väljas teha on, mitte midagi peale üksteise nottimise, täiesti mõttetu koht, misjonoidele saad otse toast minna.
Tahad oma autoga eputama minna, eks teised tervitavadki sind tankiga.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 13:39:48 vasta tsitaadiga

kui hakkama ei saa, siis passive mode ka abiks ju..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 15:56:19 vasta tsitaadiga

jep, ma ka koguaeg passive mode's.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.07.2015 16:30:27 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab ka üksi Online free roamida, ainuke asi, et siis ei saa missioonidele jne teisi kaasa kutsuda. Muidu oleks ideaalne variant minu jaoks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 17:18:32 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Tegelikult saab ka üksi Online free roamida, ainuke asi, et siis ei saa missioonidele jne teisi kaasa kutsuda. Muidu oleks ideaalne variant minu jaoks.

Closed crew/friends session, kutsud sõpru sisse ja keegi teine segada ei saa.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 18:35:23 vasta tsitaadiga

Ma pole eales passive modes olnud. Ainsad kes on ette jäänud on häkkerid, aga nemad muidu tapaksid su ka siis kui passive modes oled. Freeroamis funimine on ka vahepeal ikkagi tore tegevus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 20:29:17 vasta tsitaadiga

kellelgi veel peale viimast update on tekkinud sarnane probleem, kus heist ajal lihtsalt jääbki loadima? Kas siis launchides või lõpus peale raha lugemist aga lihtsalt infinity loading.
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 07:06:38 vasta tsitaadiga

See on release päevast saadik olnud icon_smile.gif ka jobides
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 22:52:19 vasta tsitaadiga

selline tore kampaania, saab natuke lisaraha teenida
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 16:26:21 vasta tsitaadiga

tahtsin ka sellest kampaaniast osa saada, aga ei tea, kas asi viimases updates või selles, et vahetasin win7 win8 vastu, aga noo online joinimised hea kui pärast 20 katset sisse saab, muidu alati timeout ja nii kui mingi missioon tehtud ja hakkab sessionit vahetama, kohe jälle timeout.. midagi on puntsis
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 20:19:52 vasta tsitaadiga

Mingid tava Bug'id, et mõne seltskonnaga onlineis jääbki mäng end lobbisse loadima? Samuti viskab täiesti lambist mingi directx erroriga mäng end pange ja vsio icon_rolleyes.gif Vahest võib tunde mängida, vahest lihtsalt suval hetkel otsustab, et midagi on mäda ja viskab mängu kinni.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 23:39:35 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
tahtsin ka sellest kampaaniast osa saada, aga ei tea, kas asi viimases updates või selles, et vahetasin win7 win8 vastu, aga noo online joinimised hea kui pärast 20 katset sisse saab, muidu alati timeout ja nii kui mingi missioon tehtud ja hakkab sessionit vahetama, kohe jälle timeout.. midagi on puntsis

Mul juhtub tavaliselt nii, kui teise screeni peal netis surfan (gta jookseb window modes). Kui gta aken aktiivne pole siis 90% kindel, et timed out. Samas loading on nii pikk et ei kannata oodata...

Igastahes selle nv. kampaania tõmbas gta-le jälle pikemaks ajaks kriipsu alla. Pole enam midagi eriti osta (need kuldsed lennukid ei paku pinget) ja 2x exp'ga tuli mingi 15 lvlit kah juurde.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 07:22:39 vasta tsitaadiga

Finaly mäng läbi tehtud suure jonnimisega, üheselt trevor on unofficial hull icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 20.07.2015 14:47:08 vasta tsitaadiga

Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud. thumbs_down.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 14:49:47 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud. thumbs_down.gif


Täpselt, täiesti pask mäng nagu kõik teised mängud mis aastast 1999 välja tulnud. Täiesti uskumatu eks ole icon_evil.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 15:25:08 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud. thumbs_down.gif


Väga segane postitus, mingi muu mänguga tegu ilmselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:15:48 vasta tsitaadiga

See nädal siis Humane Labs heistil 2x RP ja cashi. thumbs_up.gif 20-26. juuli.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2015 21:22:58 vasta tsitaadiga

See päris rets papp jah mis sealt tuleb. Hardiga 1.35M vms.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:37:28 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
See päris rets papp jah mis sealt tuleb. Hardiga 1.35M vms.

Lisaks 52k per heist icon_neutral.gif

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:39:43 vasta tsitaadiga

+1M vaja, et Hydra osta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:54:55 vasta tsitaadiga

Mine käi mängus natuke ringi, leiad häkkeri kes rahamuredest vabastab.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 22:26:46 vasta tsitaadiga

Ei taha mingit häkkeri jama ja kerjama ka ei lähe. Veits double$ heiste teha ja peaks mure murtud olema. ~21:30 ei olnud uus event veel alanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 22:28:38 vasta tsitaadiga

sirius4k, Juba käib ju. Ise sain just veidike aega tagasi seda heisti 2xRP ja cashiga tehtud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2015 12:18:14 vasta tsitaadiga

91MB patch tuli

http://wccftech.com/rockstar-releases-gta-pc-update-fixes-stuttering-issue/

Osadele kindlasti tähtis märge - see update rikub ära ka single player modid
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 17:43:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
91MB patch tuli

http://wccftech.com/rockstar-releases-gta-pc-update-fixes-stuttering-issue/

Osadele kindlasti tähtis märge - see update rikub ära ka single player modid


Kohe palju etem mängida!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 18:34:49 vasta tsitaadiga

Natuke on nüüd parem, kuid mängimiseks ikka ei kõlba. Pärast mingit pätsi on mu mäng ikka täiesti katki, kui autoga väheke kiiremini sõita langeb fps sinna 10 kanti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 18:39:59 vasta tsitaadiga

Mul pole siiani Steamis uuendus allalaadinud. icon_rolleyes.gif
Steami vahepeal mitu korda juba avanud, mängu ka korra mänginud ning pole Steami sulgenud sedasi, et enne ei vaata, kas ta on midagi alla tõmbanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2015 22:00:21 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Natuke on nüüd parem, kuid mängimiseks ikka ei kõlba. Pärast mingit pätsi on mu mäng ikka täiesti katki, kui autoga väheke kiiremini sõita langeb fps sinna 10 kanti.
seda seletaks see, et tekstuure ja muud kraami laetakse piisavalt kiirelt mällu, et mälu jookseb umbe või muu pudelikael tuleb ette - graafikaseadete teema
su masin ka graafikanõuetele ei vasta, prose on nõrk nagu haavaleht

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 23:12:41 vasta tsitaadiga

i3 3220 icon_arrow.gif i5 3350P, video R9 270, tõusis fps ikka väga märgatavalt, kui enne linnas kihutades oli 30 ringis siis i5 60+ vahest harva 5x. Prose kasutus oli endiselt suht põhjas aga gpud kasutas rohkem ehk cpu ei pidurdanud enam.

Hetkel mingi jama mänguga, tekstuurid vilguvad ja kui tegelasega joosta siis kukub pikali icon_biggrin.gif Sai Win uuesti installitud, võimalik et Steami backupiga mingi jama aga muid mänge teinud ja pole süvenenud, kui DLC tuleb eks siis vaatab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 23:22:59 vasta tsitaadiga

GTA V ongi selline mäng, mis nõuab üsna head protsessorit. Vaat, et kohati prose tähtsam kui video. Video puhul ka jällegi õgib olenevalt seadetest ka video mälu üsna usinasti. Kes rohkem nõuab, siis sellel peaks miinimum video mälu jääma 3GB.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.