|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
09.07.2015 13:40:06
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
eeee....
Ma polnud nüüd mänginud seda mingi kuu aega vms. Läksin mängu ja oh ime, garaazis ainult kuruma ja veel 2 autot. Ülejäänud 7 on kadunud. Kas keegi oskab midagi kommenteerida ?
Kõik olid suure raha eest tuunitud ja enne seda pea algusest saadik olemas olnud
Online siis teemaks |
Ega sa juhuslikult ei varastanud neid 7 autot tänavalt? Kui tegid seda, tuunisid ära, aga tuunides jätsid insurance peale panemata ja need masinad on nüüdseks hävinenud, siis neid sa tagasi enam ei saa. |
Osad olid vist varastatud ja osad ostetud. Kõigil kindlustused peal ja ma mängisin aprill-mai mingi kuu aega ja need masinad olid koguaeg mul garaazis olemas. Nüüd lihtsalt üle pika aja mängu käivitades järsku kadunud
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KURIHUNT
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2012
|
09.07.2015 14:20:44
|
|
|
Keegi heiste viitsib teha siis lisage T.Philips
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
09.07.2015 20:54:51
|
|
|
No mul keeras see update küll mängu pekki.
FPS 2x väiksem. Poodi minnes 1 FPS kuskil 1 minut aega kuniks hakkab liikuma asi.
wtf
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
09.07.2015 21:44:29
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
No mul keeras see update küll mängu pekki.
FPS 2x väiksem. Poodi minnes 1 FPS kuskil 1 minut aega kuniks hakkab liikuma asi.
wtf |
LOL ikka PC peal mäng ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
10.07.2015 14:25:02
|
|
|
| kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P1nts3L
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
10.07.2015 14:30:30
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
| kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms. |
Steam
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.07.2015 14:32:11
|
|
|
Steam?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
10.07.2015 14:53:48
|
|
|
| seal vist kõige kallim ka ? Origin ja stea.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
10.07.2015 17:24:43
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
| kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms. |
Kõige kindlam on Euronics ja DVD plaadid.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
10.07.2015 21:08:49
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
| kõige kindlam koht kust PC peale osta GTA V palun ? vahet pole kas key ainult vms. |
allkeyshop.comist
Vali ise, olen ostnud Kinguinist, GK4A. Pole probleeme olnud.
Samas soovitan accounte tehas valida mõni muu password, mitte see mida igalpool mujal kasutad. Justincase.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nmk
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2003
|
11.07.2015 14:51:38
|
|
|
race praegu topelt rahaga + iga osaleja pealt 1k bet rockstarilt. mingi 16 või rohkem osalejaga sõidu kinni paned saad kokku ~50k
lisaks the hustler platinum award, mida muidu on suht võimatu ära teenida (võida 50k betimise pealt) tuli mõne tunniga
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
11.07.2015 14:53:31
|
|
|
| Kinguin ilmselgelt kõige kindlam koht, kus mänge osta. 20+ mängu ostnud sealt ja pole kordagi häda.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
12.07.2015 15:30:17
|
|
|
Sain ka lõpuks käed külge. Poolteist päeva mänginud ja 40% tehtud. Aeg lendab ludinal
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
13.07.2015 21:43:43
|
|
|
| Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6ders6ber
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2010
|
13.07.2015 22:28:48
|
|
|
| Defon50 kirjutas: |
| Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida! |
Peab ootama siis kui 10 aastased magama lähevad.
Võimalik veel sebida end passive mode või kõne Lesterile ja off radar
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2015 23:34:23
|
|
|
| viimane patch veits stuterdab vahel:P
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.07.2015 06:49:35
|
|
|
| See on relvapoes
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
14.07.2015 07:19:16
|
|
|
| On mujal ka puterdamist nüüd, aga õnneks vähe ja harva. Võrgu matchmaking on parem samas. Portide suunamine ruuterist abiks ka, mis peaks aitama selle strict NAT teate ära saamiseks - UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.07.2015 10:09:28
|
|
|
| KrikU, kui Elioni Inteno ruuteris lihtsalt UDP aktiveerida, siis peaks sellega ok olema ja eraldi porte pole tarvis suunata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
14.07.2015 13:34:52
|
|
|
| Defon50 kirjutas: |
| Konsooli peal võimatu serveris mängida mingid 10 aastased ootavad garaazi ukse taga tankiga ja lasevad õhku, serveris kaob vaikselt mõtte ära mängida! |
Mis seal väljas teha on, mitte midagi peale üksteise nottimise, täiesti mõttetu koht, misjonoidele saad otse toast minna.
Tahad oma autoga eputama minna, eks teised tervitavadki sind tankiga.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.07.2015 13:39:48
|
|
|
kui hakkama ei saa, siis passive mode ka abiks ju..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
14.07.2015 15:56:19
|
|
|
| jep, ma ka koguaeg passive mode's.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
14.07.2015 16:30:27
|
|
|
| Tegelikult saab ka üksi Online free roamida, ainuke asi, et siis ei saa missioonidele jne teisi kaasa kutsuda. Muidu oleks ideaalne variant minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
14.07.2015 17:18:32
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Tegelikult saab ka üksi Online free roamida, ainuke asi, et siis ei saa missioonidele jne teisi kaasa kutsuda. Muidu oleks ideaalne variant minu jaoks. |
Closed crew/friends session, kutsud sõpru sisse ja keegi teine segada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.07.2015 18:35:23
|
|
|
| Ma pole eales passive modes olnud. Ainsad kes on ette jäänud on häkkerid, aga nemad muidu tapaksid su ka siis kui passive modes oled. Freeroamis funimine on ka vahepeal ikkagi tore tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
14.07.2015 20:29:17
|
|
|
kellelgi veel peale viimast update on tekkinud sarnane probleem, kus heist ajal lihtsalt jääbki loadima? Kas siis launchides või lõpus peale raha lugemist aga lihtsalt infinity loading.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.07.2015 07:06:38
|
|
|
See on release päevast saadik olnud ka jobides
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
15.07.2015 22:52:19
|
|
|
selline tore kampaania, saab natuke lisaraha teenida
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
19.07.2015 16:26:21
|
|
|
| tahtsin ka sellest kampaaniast osa saada, aga ei tea, kas asi viimases updates või selles, et vahetasin win7 win8 vastu, aga noo online joinimised hea kui pärast 20 katset sisse saab, muidu alati timeout ja nii kui mingi missioon tehtud ja hakkab sessionit vahetama, kohe jälle timeout.. midagi on puntsis
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.07.2015 20:19:52
|
|
|
Mingid tava Bug'id, et mõne seltskonnaga onlineis jääbki mäng end lobbisse loadima? Samuti viskab täiesti lambist mingi directx erroriga mäng end pange ja vsio Vahest võib tunde mängida, vahest lihtsalt suval hetkel otsustab, et midagi on mäda ja viskab mängu kinni.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
19.07.2015 23:39:35
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| tahtsin ka sellest kampaaniast osa saada, aga ei tea, kas asi viimases updates või selles, et vahetasin win7 win8 vastu, aga noo online joinimised hea kui pärast 20 katset sisse saab, muidu alati timeout ja nii kui mingi missioon tehtud ja hakkab sessionit vahetama, kohe jälle timeout.. midagi on puntsis |
Mul juhtub tavaliselt nii, kui teise screeni peal netis surfan (gta jookseb window modes). Kui gta aken aktiivne pole siis 90% kindel, et timed out. Samas loading on nii pikk et ei kannata oodata...
Igastahes selle nv. kampaania tõmbas gta-le jälle pikemaks ajaks kriipsu alla. Pole enam midagi eriti osta (need kuldsed lennukid ei paku pinget) ja 2x exp'ga tuli mingi 15 lvlit kah juurde.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
20.07.2015 07:22:39
|
|
|
Finaly mäng läbi tehtud suure jonnimisega, üheselt trevor on unofficial hull
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
20.07.2015 14:47:08
|
|
|
Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.07.2015 14:49:47
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud.  |
Täpselt, täiesti pask mäng nagu kõik teised mängud mis aastast 1999 välja tulnud. Täiesti uskumatu eks ole
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
20.07.2015 15:25:08
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
Sai nüüd suht kaugele j6utud ja kolmanda tüübi queste tehtud. Kahe esimese venna questid olid keskpärased. Kuid see kolmanda tüübi questid on küll totallne saast. Jutt mida aetakse on ääretule tüütu ja debiilne ja osades questides tuleb mingi vaenlasi tulistada kelle AI on nii suur 0, isegi doom1 olid vaenlased targemad. Siin nad lihtsalt seisavad, vahest minimaalselt liiguvad. Tabavad mind ülitäpselt. Kui liiga palju damagid saan siis kohe varjutaha, et hp taastuks. Sellist low kvaliteeti, multi-miljardi mängult küll poleks oodanud.  |
Väga segane postitus, mingi muu mänguga tegu ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
20.07.2015 21:15:48
|
|
|
See nädal siis Humane Labs heistil 2x RP ja cashi. 20-26. juuli.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2015 21:22:58
|
|
|
| See päris rets papp jah mis sealt tuleb. Hardiga 1.35M vms.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
20.07.2015 21:37:28
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| See päris rets papp jah mis sealt tuleb. Hardiga 1.35M vms. |
Lisaks 52k per heist
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
20.07.2015 21:39:43
|
|
|
+1M vaja, et Hydra osta
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
20.07.2015 21:54:55
|
|
|
Mine käi mängus natuke ringi, leiad häkkeri kes rahamuredest vabastab.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
20.07.2015 22:26:46
|
|
|
| Ei taha mingit häkkeri jama ja kerjama ka ei lähe. Veits double$ heiste teha ja peaks mure murtud olema. ~21:30 ei olnud uus event veel alanud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
20.07.2015 22:28:38
|
|
|
| sirius4k, Juba käib ju. Ise sain just veidike aega tagasi seda heisti 2xRP ja cashiga tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
21.07.2015 17:43:25
|
|
|
Kohe palju etem mängida!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
21.07.2015 18:34:49
|
|
|
| Natuke on nüüd parem, kuid mängimiseks ikka ei kõlba. Pärast mingit pätsi on mu mäng ikka täiesti katki, kui autoga väheke kiiremini sõita langeb fps sinna 10 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.07.2015 18:39:59
|
|
|
Mul pole siiani Steamis uuendus allalaadinud.
Steami vahepeal mitu korda juba avanud, mängu ka korra mänginud ning pole Steami sulgenud sedasi, et enne ei vaata, kas ta on midagi alla tõmbanud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.07.2015 22:00:21
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| Natuke on nüüd parem, kuid mängimiseks ikka ei kõlba. Pärast mingit pätsi on mu mäng ikka täiesti katki, kui autoga väheke kiiremini sõita langeb fps sinna 10 kanti. |
seda seletaks see, et tekstuure ja muud kraami laetakse piisavalt kiirelt mällu, et mälu jookseb umbe või muu pudelikael tuleb ette - graafikaseadete teema
su masin ka graafikanõuetele ei vasta, prose on nõrk nagu haavaleht
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
21.07.2015 23:12:41
|
|
|
i3 3220 i5 3350P, video R9 270, tõusis fps ikka väga märgatavalt, kui enne linnas kihutades oli 30 ringis siis i5 60+ vahest harva 5x. Prose kasutus oli endiselt suht põhjas aga gpud kasutas rohkem ehk cpu ei pidurdanud enam.
Hetkel mingi jama mänguga, tekstuurid vilguvad ja kui tegelasega joosta siis kukub pikali Sai Win uuesti installitud, võimalik et Steami backupiga mingi jama aga muid mänge teinud ja pole süvenenud, kui DLC tuleb eks siis vaatab
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.07.2015 23:22:59
|
|
|
| GTA V ongi selline mäng, mis nõuab üsna head protsessorit. Vaat, et kohati prose tähtsam kui video. Video puhul ka jällegi õgib olenevalt seadetest ka video mälu üsna usinasti. Kes rohkem nõuab, siis sellel peaks miinimum video mälu jääma 3GB.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|