Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 23:21:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tizko kirjutas:
Ja milline LG mudel (kas näiteks - LG 50LB650V ) oleks samaväärne selle Samsaga?
Ja mille poolest eelistate LG mudelit?

selle aasta LG-le saad elioni äpi näiteks (vb ka eelmise aasta omale, ei tea)


Olen korra juba vihjanud, et ärge ainult mõne äpi pärast telekat valige, valige välimuse, hinna, pildikvaliteedi ja muude vajaduste järgi.
Kellele pärast seda vingu vaja on kui peale mõnda tarkvara uuendust probleemid peaks tekkima.

Ei vaidle vastu, et LG on hinna ja kvaliteedi suhtes hea valik, samuti on mulle nende tänapäevane disain meeldima hakanud, varem tehti ikka neid koledaid plastikraamiga naeratavaid raame.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 00:13:53 vasta tsitaadiga

Sellel 50LB650V on üks loll viga, kui arvutiga ühendada siis 1920x1080p reso ei suuda õigesti näidata - windowsi taskbar jääb osaliselt peitu, vahet pole mis videokaart. OpenElec - sama lugu, timmitav aga jube tüütu kui tihti seadmeid vahetad.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 00:16:59 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Sellel 50LB650V on üks loll viga, kui arvutiga ühendada siis 1920x1080p reso ei suuda õigesti näidata - windowsi taskbar jääb osaliselt peitu, vahet pole mis videokaart. OpenElec - sama lugu, timmitav aga jube tüütu kui tihti seadmeid vahetad.

mu le8500 on sama asi, peab käsitsi paika panema, aga pm vaid korra....või seniks kuni video driverid uued peale lased.
vb teise sisendi peal näitaks normaalselt, aga mul läbi ressi kõik, nii, et pole kontrollinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 00:27:30 vasta tsitaadiga

LG 49UB820V kas selle teleka kohta on kellelgi kommentaare? Kui osta siis kasutaks elioni nutiTV vaatamiseks ja vahel tarbiks ka arvutist filme + mängiks (rallisimud, shootereid ei tee eriti).
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sk93
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2009




sõnum 08.07.2015 03:43:13 vasta tsitaadiga

Millist telerit antud valikust soovitaksite ning miks?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=2b338f4be1ff9950543d5cede00399d4

Kasutaksin peamiselt arvutist filmide kuvamiseks. Tulevikus soetan kindlasti ka PS4 lisaks.


Aitäh abi eest!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 08.07.2015 09:34:39 vasta tsitaadiga

Vaata sellist, millel saaks pildiparandust välja visata. Paneel võiks olla IPS või mõni muu parem tehnoloogia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 10:48:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Olen korra juba vihjanud, et ärge ainult mõne äpi pärast telekat valige, valige välimuse, hinna, pildikvaliteedi ja muude vajaduste järgi.
Kellele pärast seda vingu vaja on kui peale mõnda tarkvara uuendust probleemid peaks tekkima.


Jep poes ka kukuvad kohe seda smart osa reklaamima, et näe sel 200€ kallimal telekal samad andmed aga vot siin on Android. Ja sellest veel 200€ kallimal telekal on ka LED tuled taga! icon_lol.gif
Absull ei huvita Smart osa, tuunerit ka pole vaja.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sk93
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2009




sõnum 08.07.2015 14:39:36 vasta tsitaadiga

Oskate ehk konkreetset toodet ka soovitada? Hinna laeks võiks siiski jääda nii 630€. 3D ei ole vajalik, kuna tõenäoliselt ma seda kasutama ei hakka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 15:16:19 vasta tsitaadiga

TX-40AX630E
Ainuke vist Eestis mis toetab 4K 60Hz HDMI 2.0 4:4:4 arvutiga ühendamist.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 09.07.2015 13:16:45 vasta tsitaadiga

Sai ostetud LG 42LB650v teler, äkki keegi oskab nõu anda mõne asja osas, mis pidi selle hinna juures parima hinna ja kvaliteedi suhtega olema.

1. Kas on pointi uuendada 04.45.25 versiooni peale, kuna olen lugenud, et osadel on mingi aeg see versioon teleka brickinud või pärast on TV lambist resasid hakanud tegema?
2. Võrdlesin starmani starboxi pilti antud TV ja non smart-TV vahel ning nutika LG peal tunduvad tavakanalid vahepeal veidi ruudulisemad. Kas selle vastu on mingit rohtu, näiteks muuta starboxi või teleka seadeid?
3. Leidsin ka ühe kalibreerimise video:
https://www.youtube.com/watch?v=WmhcMy9vbUU
Kui keegi teab mõnda kohta veel, siis jagage. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 13:25:28 vasta tsitaadiga

1. Minu 32LB650v on 04.45.25 peal hetkest kui seda pakkuma hakati, probleeme 0.
2. Sõltub aktiveeritud pildi-"parandustest" ja teleka diagonaalist. Igasuguse signaali headus/koledus paistab suuremal ekraanil paremini välja.
3. Kalibreeri ise, täiesti heaks saab pildi ka sisseehitatud programmi kasutades.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2015 19:33:57 vasta tsitaadiga

päris hea testpilt 4k telerite ja uhd@60hz jaoks icon_smile.gif
http://www.abload.de/img/chroma-large-29ooi6.png

edit: täpsustan, mille 4k reso jaoks vaid chroma jaoks - 4:2:2 või 4:4:4

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 12.07.2015 22:26:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.07.2015 21:20:07 vasta tsitaadiga

4k testpilt 1920x1080 resolutsiooniga. icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 21:24:03 vasta tsitaadiga

zoomides teeb igasugust nalja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.07.2015 10:50:26 vasta tsitaadiga

Milline teler oleks praegu parim 1000 euro eest?
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 13:03:50 vasta tsitaadiga

.:RAITZ::. kirjutas:
Milline teler oleks praegu parim 1000 euro eest?


oleneb eelistustest ja keskkonnast, kus telekat vaatama hakkad.
eelistad laia vaatenurka kontrastile või vastupidi?
kui kaugelt hakkad telekat vaatama.
kas input lag omab tähtsust (mängukonsoolid)?
kas telekat vaatad pigem hämaras või valgusküllases toas? kui kerge on tuba hämaraks teha? läikival ekraanil peegeldab selja taga asuv aken üsna häirivalt.
selles hinnaklassis kõike head korraga ei saa, tuleb mingid kriteeriumid enne paika seada.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.07.2015 16:34:11 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:

läikival ekraanil peegeldab selja taga asuv aken üsna häirivalt.


Isegi kui aken on küljel, näed pimedamates stseenides teleriekraanilt ennast ja oma tuba.
Mitteläikiva ekraaniga telekaid ei tehta enam aastaid, seega saab valida päris peegelpinna ja natuke vähem peegeldava vahel.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 17:27:52 vasta tsitaadiga

Vist ei tehta jah enam matte, isegi Philipsi 9 seeria on läinud poolmati peal. Siiamaani olid ainukesed korraliku paneeliga telekad valgusküllasesse tuppa. Kurb kohe.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 18:46:02 vasta tsitaadiga

.:RAITZ::. kirjutas:
Milline teler oleks praegu parim 1000 euro eest?

võibolla Panasonic TX-55CX680E...natuke paned juurde
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 22:09:30 vasta tsitaadiga

kellelgi hdmi 2.0 ja selleks vajalike kaablitega on kokkupuuteid olnud?
mu enda praegune seis on nii, et
- mingi odav noname 1.8m kaabel töötab 2160p@60hz ilusasti (aga telekas on arvutist kaugemal, ~5m kaablit on vaja)
- mu vana 15m kaabel töötab 1080p@60hz ja 2160p@30hz juba ikaldab (mis on selle pikkuse juures eeldatav muidugi)
- võtsin ligi ühe korraliku 5m kaabli, millega 2160p@30hz töötab aga sealt sagedust üles enam ei lase

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 14:11:24 vasta tsitaadiga

"korralik 5m kaabel" on hinna suhtes korralik?
võiksid kirja panna, mis kaabli võtsid..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 14:15:43 vasta tsitaadiga

http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/kaablid/hdmi/hdmi-kaabel-50m-premium-high-speed-2160p-3d
teoorias võiks nagu enam-vähem kaabli moodi olla. ei ole hinna suhtes väga korralik, saab korralikum olla. icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 14:28:32 vasta tsitaadiga

londiste, "HDMI 2.0 compliant, supporting Ultra HD up to 4K 2160p60 and 4K 3D" peaks nagu toimima kõik... vaata videosettingutest.. või teleka settingutest.. tundub nagu tihendi viga
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 14:46:25 vasta tsitaadiga

rmc, on korralik 2160p@60hz pilt telekas. panen teleka kinni, võtan noname 1.8m hdmi kaabli arvuti ja teleka vahelt ära. panen täpselt samadesse portidesse täpselt samamoodi selle lingitud kaabli. lülitan teleka sisse, arvuti detectib automaagiliselt külge tekkinud pildiseadme ära. 2160p@30hz töötab aga 50hz või 60hz proovides pilti ei ole. ühtegi settingut ei puutu. tahad sa mulle lähemalt rääkida, kuidas see tihendi viga on? icon_smile.gif

edit:
okei, tegelikult muudan settinguid. kuna pilti uue kaabliga ette ei tule, siis keeran sageduse 30hz peale.
proovisin ka teistpidi, enne töötava kaabli ärakiskumist keerasin pildi 30hz peale - siis oli ka teise kaabliga kohe pilt ees arvutis midagi puutumata.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 15.07.2015 14:47:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 14:46:31 vasta tsitaadiga

Mõne kaabli võidki lihtsalt minema visata. See on normaalne.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 14:55:51 vasta tsitaadiga

londiste, kui tihendi viga ei ole, siis YEINT'ile kaabel tagasi, põhjuseks, et ei toeta 4k icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 14:58:06 vasta tsitaadiga

rmc, tehtud. võtsin "korralikuma" (ja korralikuma) kaabli. eks näis, kas sellega õnnestub paremini.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 15:10:33 vasta tsitaadiga

londiste, mis YEINT kaabli kohta ütles? tegemist eksitamisega antud juhul ju.. ükskõik kellepoolse, siis

Edit: guugeldasin mudelinr.'t ja kodulehel ja mujal internetis (peale yeint'i) ei ole mainitud midagi täpsemalt kui 1080p ja kõrgema toetamist..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 15:13:10 vasta tsitaadiga

rmc, midagi sisulist ei öelnud, mis neil ikka öelda on.
tootja ise kaablile mingeid otseseid specce ei anna ja kirjelduseski on see 'up to' sees.
mingit probleemi vahetusega ei tekkinud, nii et väga mõistlik suhtumine yeinti poolt. thumbs_up.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 15:22:21 vasta tsitaadiga

YEint võtab ise tootekirjelduse tavaliselt inglismannide lehelt.
http://www.lindy.co.uk/cables-adapters-c1/audio-video-c107/hdmi-c109/5m-premium-high-speed-hdmi-cable-p2541
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 15:58:20 vasta tsitaadiga

Ma olen Yeintist ostnud vaid Clicktronic HDMI ja DVI kaableid. 4K toimib ilusti kõigi seadmete vahel.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 20:14:16 vasta tsitaadiga

siit saab õigeid kaableid http://www.ebay.co.uk/sch/neetcables/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
aga hdmi2 vist ei myy

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 21:17:53 vasta tsitaadiga

mu postitamise point on (lisaks huvi tundmisele kas keegi samade hädade otsa on jooksnud) hoiatada, et uhd@60hz (või lihtsalt uhd) jaoks võivad kaablid probleemseks osutuda, eriti kui pikkused paarist meetrist pikemaks lähevad.
selleks otstarbeks ebayst tellimisega oleksin tänase seisuga väga ettevaatlik.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 21:25:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mu postitamise point on (lisaks huvi tundmisele kas keegi samade hädade otsa on jooksnud) hoiatada, et uhd@60hz (või lihtsalt uhd) jaoks võivad kaablid probleemseks osutuda, eriti kui pikkused paarist meetrist pikemaks lähevad.
selleks otstarbeks ebayst tellimisega oleksin tänase seisuga väga ettevaatlik.

mu antud lingilt saab head kraami, endal 7,5m kaabel ja no problemos. Vaadates sealt ostetud kaablit ja siit ostetud kaableid (jah neid vedeleb kodus mitmeid), siis sealne on poole jämedam esiteks, pluss korralikult märgistatud
https://www.dropbox.com/s/qm2vmkj7jm77809/2015-07-15%2021.24.25.jpg?dl=0
kahjuks siinsetel kaablitel yldjuhul märgistus puudub või väga puudulik.

Teiste ebay müüjate kohta kahjuks ei oska kommentaarida, aga sealt kust ma ostsin, julgen soovitada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.07.2015 21:27:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 21:26:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, mida sa selle 7.5m kaabliga vaatad? reso, sagedus?
see lindy kaabel, mida proovisin, on samuti päris korralik. tootjana peaks need umbes sama klassi tegelased olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 15.07.2015 21:28:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 21:27:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jeesus188, mida sa selle 7.5m kaabliga vaatad? reso, sagedus?

telekat vaatan, 1080
pole 4k
tsitaat:
aga hdmi2 vist ei myy

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.07.2015 21:28:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 21:28:57 vasta tsitaadiga

well, exactly my point.

hdmi kaablitel ei ole versioone. on standard ja high speed kaablid ja sellega nende lugu piirdub. versioonid on otstes olevatel seadmetel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 21:30:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
well, exactly my point.

hdmi kaablitel ei ole versioone. on standard ja high speed kaablid ja sellega nende lugu piirdub. versioonid on otstes olevatel seadmetel.

jah, aga kui kaablil infot pole, siis ma seda ei ostaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.07.2015 21:31:57 vasta tsitaadiga

londiste, on ikka standard. Marketingi standard.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2015 11:47:40 vasta tsitaadiga

technically jah, seal on teatavad nõuded ja standardid aga ei midagi loogilist ja lihtsat.

hdmi ise arvab kaablitest nii:
http://www.hdmi.org/consumer/finding_right_cable.aspx
standard, standard with ethernet, standard automotive, high speed ja high speed with ethernet.

http://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_0/hdmi_2_0_faq.aspx kirjutas:
Does HDMI 2.0 require new cables?
No, HDMI 2.0 features will work with existing HDMI cables. Higher bandwidth features, such as 4K@50/60 (2160p) video formats, will require existing High Speed HDMI cables (Category 2 cables).


jeesus188, kui sa tallinnas elaks, kutsuks kaabliga külla proovima. võin kihla vedada, et su kaabliga uhd@60hz ei tööta icon_smile.gif

edit:
http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/kaablid-4/hdmi-1/hdmi-kaabel-50m-kullatud-ofc-topeltvarjega-4k-2160p
nope.
ebareaalne. :cry

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sk93
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2009




sõnum 17.07.2015 23:06:15 vasta tsitaadiga

Millist soovitaksite?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/441647/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/459922/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444500/

Peamiselt läpparist filmide, spordiülekannete kuvamiseks.


viimati muutis sk93 18.07.2015 00:37:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 23:45:06 vasta tsitaadiga

Oleneb läpparist
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 10:56:27 vasta tsitaadiga

teab keegi kas 2,5" välise ketta 5400rpm jaksab telekas käima tõmmata? mul 7200rpm seda ta ei tõmba käima. 2,5 siis ilma välise toiteta.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.07.2015 11:19:53 vasta tsitaadiga

Mul 2TB WD My Passportiga töötas teler ilusti.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.07.2015 13:14:11 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
teab keegi kas 2,5" välise ketta 5400rpm jaksab telekas käima tõmmata? mul 7200rpm seda ta ei tõmba käima. 2,5 siis ilma välise toiteta.


Sõltub telekast ja tootjast ju. Uuematel on mõne usb pesa juurde märgitud HDD 5V ja seal pole endal küll probleemi olnud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 10:56:00 vasta tsitaadiga

Mis sellest arvate http://www.lg.com/ee/telerid/lg-55UF8507
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 18:45:53 vasta tsitaadiga

välise ketta kahese juhtme teise ossa paned moblalaadija.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:20:05 vasta tsitaadiga

Samsung UE46F6400

telerist videomeediat tarbides kipub vahepeal heli maha jääma. Vahel aitab korra pausile panek, vahel korra telku kinni, vahel natuke tagasi kerimine. Ühesõnaga mingit seaduspära pole. Arvutis on kõik OK.
Failitüüp ei mängi rolli. Nii mkv. avi kui ka mp4 probleemsed.
Firmware on viimane.

Samuti on elioni filmiriiulilt filme vaadates kohati heli maas.

Milles võib probleem olla? Kas võib olla, et mingi pildiparanduse või kaadrisageduse teema aja pildi ja heli nihkesse?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 30.07.2015 19:29:56 vasta tsitaadiga

Millisest allikast filme vaadatakse? Vahest on konkreetse faili bitrate liiga kõrge, mida TV ei jõua korralikult mängida (osadel Samsungidel jääb sinna 30Mbps juurde).
Kui pildiahelas on ressiiver, võib see omakorda viivitust põhjustada (mida peaks saama seadistada eraldi nii teleril, kui ressiiveril).
Samuti tasub kõiksugused "pildiparandussüsteemid" kinni keerata nagu Motion Plus, Frame Interpolation jne.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:32:08 vasta tsitaadiga

ok, pildiparandusi on mul vist igasuguseid peal. Ressiiverit ei ole.

Üldiselt tuleb material kas A) pulgalt B) üle võrgu elioni filmiriiulilt
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.