Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2015 20:52:18 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
No avaldage parem kuidas kõige kiiremini saaks levelit 27'lt tõsta 30'ks. Kõik maailma osad on läbi käidud ja enamus kõrvalised ülesanded tehtud ja kollide tapmine pole ka enam nii nauditav, sest hobusega 27 levelis õiget varustust omades võtad lambad, kitsed, hundid, klükloobid, varesed, muud pudulojused maha nii kergesti, et krt vihaseks ajab ja mängu mõnu kaob ära. Tänaseks õhtuks oli järgi ainult 2 lahendamata ülesannet, 35 lvl koll + relva retseptid ja 33 lvl koll ja kellegi venna otsingud Novigod koopas. 33 lvl kolli kahjutuks tegemine polnud nii väga raske, sest mida see ämblik ikka teeb välejalg Geraldile. Kord õnnestus Gerald ämbliku võrku punuda, kui kogemata pimedas koperdasin ninali. Kärsatamisega sain võrgu lahti ja asusin siis ise rünnakule, loopisin koopa gaasi täis ja ootasin õiget momenti ja siis kui tuld näitasin käis selline kõva pauk, et Geraldil viskas pildi tasku ja tuikus purjuna ringi. Rõõm oli suur, sest vaesel ämblikul umbkaudu 30% eludest läinud. Mõned korrad uimastasin jääga ja tegin pimedaks, mis siis muud hiilid vaikselt liigud ligi ja teed nn super super löögi ja ongi 33 lvl ämblik surnud. Proovisin ka 35 lendavat kotka (Opinicus lvl 35, Oxenfurt Forest) võimeid, kuid pidin tunnistama peale 2h järjestiku kavaldamist , katsetamist, et 27 lvl'ga on peaaegu võimatu 35 lvl kollist jagu saada. Probleemseks osutus varese oskus kasutada mürki, vereimemist ja lisaks kui otse ründab, siis igakord ei õnnestu kõrvale tõmmata (dodge), sest tiiva laotus on ikka võimsalt võimas ja tee mis tahad aga litaka saad ikka kirja. Kui selle litaka ikka kirja saad võid arvestada, et umbes 40% eludest on läinud ja enamus ajast kulub vereimemise peatamiseks. Kui ainult oleks rohkem võimalusi vastaste võimete tühistamiseks, kuid siiani on ainult käepärast üks valge pudelikene, mida saad 2 korda kasutada (clear toxity etc.). Hiljem uurides erinevaid videosi mainiti, et QUEN tühistab mürgistusest. Proovin homme uuesti, üldiselt suurte lindude vastu aitab hästi tule, plahvatuse nooled. Kahjuks polnud ühtegi kaasas, proovin kas nende kasutamisest 35 lvl bossi juures on kasu või mitte. Kui muud üle ei jää siis tuleb Main Quest ära teha ja saab lisa punne juurde. icon_biggrin.gif Soovitan vaadata järgmist õpetus videot, antakse hea ülevaate erinevatest võitlus oskustest. See oli minu jaoks pomm uudis, et kui Geraldi ja Kollide vahe on suurem kui 6 lvl't, siis Kollil on kõva eelis ja puuted taastuvad kiiremini. "https://www.youtube.com/watch?v=rPqKqTdkh4E"
ilus jutt, kuid muuda oma posti ja liigenda icon_idea.gif kopp.gif

krt sellised lapsed meilt koolist tulevad, kes pole raamatutki kätte võtnud ja poolt lehekülge kirjanditki ei suuda loetavalt kirjutada - piinlik peaks olema

kirjavigadeni ei jõudnud lugedagi, punktid ja komad niikuinii üle aisa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.07.2015 22:05:30 vasta tsitaadiga

Libe, millest selline solvang tingitud on? Tõsi, esineb kirjavigu ja järgmine kord parandan ennast. Mis puutub raamatute lugemisse, siis olen oma elu jooksul väga palju raamatuid lugenud. Plaanin suve puhkuse ajal läbi lugeda eesti keelse Koraani. Mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, kuid siiski ei näe siin vajadust sind solvata. Vabandan, kui kirjavead kedagi riivasid. Kirjutasin teksti õhtul kell kaks öösel ja soovisin mängu kogemusi jagada kõigi Witcher 3 mängijatega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 22:27:40 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Libe, millest selline solvang tingitud on? Tõsi, esineb kirjavigu ja järgmine kord parandan ennast. Mis puutub raamatute lugemisse, siis olen oma elu jooksul väga palju raamatuid lugenud. Plaanin suve puhkuse ajal läbi lugeda eesti keelse Koraani. Mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, kuid siiski ei näe siin vajadust sind solvata. Vabandan, kui kirjavead kedagi riivasid. Kirjutasin teksti õhtul kell kaks öösel ja soovisin mängu kogemusi jagada kõigi Witcher 3 mängijatega.


nõustun täielikult sinuga.tulla mingi foorumisse kõvatama või tähti närima on vapsee tase omaette.
kui ei meeldi lugeda vigadega teksti ära loe. ilmselt sa ei saa lehti ega muid taolisi asju Samuti lugeda.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 22:29:38 vasta tsitaadiga

natukene paksem nahk abiks icon_smile.gif
kirjavead kirjavigadeks aga liigendus võiks tõesti parem olla.
(seda enam, et jutt postides on hea)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 22:37:59 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Libe, millest selline solvang tingitud on? Tõsi, esineb kirjavigu ja järgmine kord parandan ennast. Mis puutub raamatute lugemisse, siis olen oma elu jooksul väga palju raamatuid lugenud. Plaanin suve puhkuse ajal läbi lugeda eesti keelse Koraani. Mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, kuid siiski ei näe siin vajadust sind solvata. Vabandan, kui kirjavead kedagi riivasid. Kirjutasin teksti õhtul kell kaks öösel ja soovisin mängu kogemusi jagada kõigi Witcher 3 mängijatega.


Kuidas küla koerale, nii koer külale.
Mingi elementaarne esmane austus teiste foorumi liikmete vastu võiks nagu olla. Sa ju ei pobise ka, suu toitu täis, mantli hõlma, kui kellegagi vestled, ega ju? Mina näiteks lõpetasin sinu teksti lugemise enne esimese rea lõppu.


Killhoven, mis selle videoga on?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 06.07.2015 22:45:30 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:

Mingi elementaarne esmane austus teiste foorumi liikmete vastu võiks nagu olla. Sa ju ei pobise ka, suu toitu täis, mantli hõlma, kui kellegagi vestled, ega ju? Mina näiteks lõpetasin sinu teksti lugemise enne esimese rea lõppu.

jah, aga kogu asja saaks öelda ka ilma solvamata. Viisakalt. Selles küsimuses olen täielikult päri niijana vastusega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.07.2015 23:05:06 vasta tsitaadiga

Vabandust kui kedagi siin solvasin. Rõõm on teatada ja tahaksin öelda suured tänud Poolakatele. Enamus W3 mängijad nii siin kui erinevates foorumites on nurisenud, et mängus puudub võimalus sodi, varustust hoiule panna. Teie rõõmuks, saabuv 1.07 täiendus parandab selle vea. Esimest korda on rõõm kohata, et mängu arendajad käivad mängijatega ühte sammu. Tänud. Suurest tänust, tegin täna uue DLC tellimuse ära. icon_lol.gif

1.07 kirjeldatud muudatused:

As some of you may know, we are finishing up work on our next big patch, Patch 1.07. It’s a very large update introducing some key changes, including:

A new, alternative (optional) movement response mode for Geralt.
A player stash for storing items, available in various locations throughout the game. Stash locations are marked on the player's map. beer_yum.gif
Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.
Books are now placed in a dedicated tab in the Inventory and books that have already been read are properly grayed out.
Multiple sorting options are now available in the Inventory.
Alchemy formulas and crafting diagrams can be "pinned", meaning all components and ingredients required to make them will be conveniently marked in the Shop panel.
Dozens of fixes for quest related issues, both major and minor.
A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general gameplay.
Various improvements to horse behavior.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 06.07.2015 23:18:12 vasta tsitaadiga

Nõus - see patch tundub väga kiiduväärt (kuigi minujaoks polnud hoiustamise puudumine just kriitiline asi, aga hea et selline valik tekitati)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 23:22:55 vasta tsitaadiga

komponentide kaalu lõpetamine ja raamatute inventory update on ilmselt palju kasulikumad icon_smile.gif
aga jah, ka hoiustamine on väga lahe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.07.2015 00:13:01 vasta tsitaadiga

Minu arvates on hoiustamine kõige parem uuendus siiamaani.Vahest koguneb niipalju head kraami kokku et, ei raatsi maha müüa,igast special witcher geari-d,head mõõgad ja mõned armorid mis meeldivad, või isegi kui on nõutud kõrgem level, siis hoian special selle leveli jaoks icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.07.2015 09:06:37 vasta tsitaadiga

Eile sai jälle ennem maga minekut aega veedetud Witcher 3 seltsis. Ei teadnud, et Gerald on Kannibal. Kas teie teadsite? Sõidan hobusega rahulikult mööda Velen maakonda ringi. Õhtu pimeduses silmasin, kuidas 3 bandiiti lõkke ääres midagi nosivad. Astusin ligi, tutvustasin ennast. Sõbralikult ajasime juttu ja sain õrnal tulel küpsetatud põrsakest. Kahjuks ei saanud kaua nosida, kui meiega ühines Põrsa küla elanik. Põrsa küla elanik ajas väga väga segast juttu ja jooksis ring nagu peata kana. Elanik väitis, et bandiidid ajasid vardasse nende Põrsa küla elaniku. Mõtlesin alguses, et onu söö vähem seeni. No hing ei andnud rahu ja otsustasin asja selgeks teha. Lähemal uurides selgus, et terve küla oli raha ahnuse needuse all ja olingi enda teadmata tegelenud Kannibalismiga.

Infoks, et 1.07 parandus, täiendus abi pakett peaks saabuma jooksval nädalal. Mis puutub hoiustamisse, siis kogujale nagu mina, on see ikka väga suureks abiks. Pimesi loodan, et tulevikus on võimalus erinevad trofeed seinale riputada. Eks siis vanaduses saab väikesele Geraldile näidata milline kõva mees sinu isa oli ... icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 07.07.2015 13:37:31 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Pimesi loodan, et tulevikus on võimalus erinevad trofeed seinale riputada. Eks siis vanaduses saab väikesele Geraldile näidata milline kõva mees sinu isa oli ... icon_razz.gif

Witcherid (k.a Geralt) ja sorceressid on steriilsed, seega ei ole tal võimalik lapsi saada icon_smile.gif Trofeed iseenesest kaotasid oma mõtte üpris kiirelt ära, seega mõte iseenesest hea.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 16:47:58 vasta tsitaadiga

ma ei ole ausalt öeldes kunagi aru saanudki, et mis nende mõte täpsemalt on. 5% more experience okei, kui see reaalselt töötas ka...võibolla tõesti, et mingi väike mõju seal oli. 10% change of dismemberment, noo ma ei tea, see on suure osa ajast "aktiivne" olnud ja suurem osa siiani mängitud mängust ei toimunud kunagi mingisugust dismembermenti. nüüd aga hakib geralt tüüpe pooleks ja rohkemateks osadeks, kuid seda kohe kindlasti mitte nimetatud trofee tõttu. seega täiesti pointless
ning kolmas asi, mida olen näinud ehk 5% more gold...from what, müüdud kraamilt? täiesti kasutu, ütleks, et juba suht mängu algusest peale. raha kogumine on kahjuks üldse olnud täiesti mõttetu ajaraisk selles mängus sest sellega midagi teha pole.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.07.2015 22:09:35 vasta tsitaadiga

Täiesti piiksus ikka icon_evil.gif Praegu olen enda järjega skelliges ja vaja minna novigrodi ja nii kui fast traveliga lähen,siis on see loading screen, kus see vanake räägib ja äkki plaksti viskab desktpoile,paneb n.ö lihtsalt mängu kinni ja event viewer näitab mingi app crash ?? ja nii 3 korda järjest.... on kellelgi veel sellist jama esinenud ? nad võiksid juba selle krdi patchi välja lasta,ma loodan et selle jama nad ikka parandavad ära... .tahad mängida aga ei saa icon_evil.gif See paljude meelest väljatulnud n.ö "vigane batmani arkham knight" jookseb ka mul paremini ja ilma crashideta kui see witcher,mille nad on oma patchidega rohke katki kui korda teinud thumbs_down.gif
Oskab äkki keegi öelda mis seda põhjustad siis võib ? kas on vaja äkki videokaardi drivereid uuendada ? mul momendil peal mingid maikuu omad, whql 352.86...


täpselt sama asi mis siin http://forums.cdprojektred.com/threads/50952-BUG-Following-the-Thread-quest-causes-Fast-Travel-crash-100?p=1804164#post1804164 icon_cry.gif


viimati muutis Gap 07.07.2015 22:25:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2015 22:17:55 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Libe, millest selline solvang tingitud on? Tõsi, esineb kirjavigu ja järgmine kord parandan ennast. Mis puutub raamatute lugemisse, siis olen oma elu jooksul väga palju raamatuid lugenud. Plaanin suve puhkuse ajal läbi lugeda eesti keelse Koraani. Mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, kuid siiski ei näe siin vajadust sind solvata. Vabandan, kui kirjavead kedagi riivasid. Kirjutasin teksti õhtul kell kaks öösel ja soovisin mängu kogemusi jagada kõigi Witcher 3 mängijatega.
eesmärk ei olnud solvata, vaid ärritada piisavalt, et tähelepanu äratada thumbs_up.gif
üldistus minu sõnavõtus ei olnud suunatud ainult sulle, vaid ka noile lastele, kes seda teemat siin loevad.

kirjavead annaks andeks, kel ei juhtu, kuid jutt peab olema loetav (liigendatud)

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 22:38:17 vasta tsitaadiga

Gap, Mul juhtus sama jama, sama missiooniga mis su linkitud teemas(Following the Thread). Aitas see, et võtsin varasema salvestuse ja jätsin selle questi too moment tegemata, kuna peale seda fastravel crashis.
Hiljem mänguga edasi minnes sain ka selle sidequesti tehtud ja hetkel travel töötab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 07.07.2015 22:39:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Täiesti piiksus ikka icon_evil.gif Praegu olen enda järjega skelliges ja vaja minna novigrodi ja nii kui fast traveliga lähen,siis on see loading screen, kus see vanake räägib ja äkki plaksti viskab desktpoile,paneb n.ö lihtsalt mängu kinni ja event viewer näitab mingi app crash ?? ja nii 3 korda järjest.... on kellelgi veel sellist jama esinenud ? nad võiksid juba selle krdi patchi välja lasta,ma loodan et selle jama nad ikka parandavad ära... .tahad mängida aga ei saa icon_evil.gif See paljude meelest väljatulnud n.ö "vigane batmani arkham knight" jookseb ka mul paremini ja ilma crashideta kui see witcher,mille nad on oma patchidega rohke katki kui korda teinud thumbs_down.gif
Oskab äkki keegi öelda mis seda põhjustad siis võib ? kas on vaja äkki videokaardi drivereid uuendada ? mul momendil peal mingid maikuu omad, whql 352.86...

täpselt sama asi mis siin http://forums.cdprojektred.com/threads/50952-BUG-Following-the-Thread-quest-causes-Fast-Travel-crash-100?p=1804164#post1804164 icon_cry.gif


Endal sama jama peale kõige uue patchi peale panekut 1.06? Aga leidsin mingi lahenduse sellise, et näiteks kui oled Skelliges, siis ära telepordi kohe Veleni kõige suuremasse linna vaid hoopis kuskile tühermaale. Ja Skelliges fast traveli kõigepealt ka jumala lampi kohta ja siis Veleni lampi kohta. Kui juba said otsaga Veleni, siis samal mapil saab igalepoole fast travelida, et ei viskaks desktopile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.07.2015 00:08:38 vasta tsitaadiga

kriist, Marx112, tänud teile thumbs_up.gif Teen homme proovi,praegu kondasin niisama skelliges ringi ja mäng ei crashinud üldse icon_rolleyes.gif icon_lol.gif eks ma teen muid queste ja kunagi hiljem proovin seda questi selle fast traveliga uuesti. jama et ta niimoodi lihtsalt crashib...tahaks ikka selle questi ilusti ära lõpetada . tundub et nad on sellest teadlikud ja parandavad selle lähiajal lubatud patchiga ära.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.07.2015 10:22:42 vasta tsitaadiga

Rand0m kirjutas:
niijana kirjutas:
Pimesi loodan, et tulevikus on võimalus erinevad trofeed seinale riputada. Eks siis vanaduses saab väikesele Geraldile näidata milline kõva mees sinu isa oli ... icon_razz.gif

Witcherid (k.a Geralt) ja sorceressid on steriilsed, seega ei ole tal võimalik lapsi saada icon_smile.gif Trofeed iseenesest kaotasid oma mõtte üpris kiirelt ära, seega mõte iseenesest hea.

Jah, on steriilsed küll. Eks see selgitab ka, miks Geralt on naiste seas väga populaarne ja tegude mees. Kes meist siis ei oleks icon_razz.gif. Nagu mineviku seeriast on teada, et Geralt nõudis oma teenuste eest kuningas Duny'lt, et sündimata laps antaks temale. Pettumus oli suur, kui sündis oodatud poisi asemel tüdruk Cirilla Fiona Elen Riannon icon_razz.gif. Jutud käivad, et Yennefer otsib jätkuvalt võimalust ja ravimit, kuidas tulevikus nõiad saaksid lapsi icon_evil.gif . Pidi loom katseid enda peal teostama. Ise lugesin sellist kirjeldust CD projekt lehelt. Ei tea, kas on järge Witcher 3 oodata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 21:38:12 vasta tsitaadiga

Mingid hakkajad on Gwent online valmis teinud: http://gwent-online.org/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 21:47:38 vasta tsitaadiga

Rand0m kirjutas:
niijana kirjutas:
Pimesi loodan, et tulevikus on võimalus erinevad trofeed seinale riputada. Eks siis vanaduses saab väikesele Geraldile näidata milline kõva mees sinu isa oli ... icon_razz.gif

Witcherid (k.a Geralt) ja sorceressid on steriilsed, seega ei ole tal võimalik lapsi saada icon_smile.gif Trofeed iseenesest kaotasid oma mõtte üpris kiirelt ära, seega mõte iseenesest hea.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 09.07.2015 00:51:02 vasta tsitaadiga

Scart, mõtled W2-st saadud potionit ja W3-s leiduvat note'i selle kohta?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 10.07.2015 15:03:43 vasta tsitaadiga

Päris huvitav lugemine: "http://www.gamereactor.eu/news/329274/Witcher+3+expansions+%22almost+size+of+Witcher+2%22/". Ma parem ei hakka rääkima, kui tegude rohkelt on viimased päevad W3 seltsis läinud. Oh ei suudagi neid emotsioone kohe kirja panna. Lühidalt, sai kõik võimalikud tingmärgid kaartidel Geralt poolt märgistatud - jah kõikjale oli juba jalga tõstetud mitmendat korda. Erinevad teise, kolmanda (treasure hunt) taseme ülesanded on lahendatud. Mõned vigased ülesanded nt Dirty Coin risustavad pilti. Eks tuleb oodata 1.07 Valget laeva. Ah jah mainimist vajab, et kaks vihast Kotkast, 35 tasemega ja Surnupeaga - ei teagi kui kõva koll on ka veel järgi. Proovisin, üritasin, kuid kahjuks 27 tasemega ei ole mingit võimalust neile vastu astuda. Ei jäänud muud üle, kui raske südamega sai otsustatud jätkata "The Isle of Misti" lahendamist. Noh kui see story mode saab läbi noh mis seal ikka. Erinevaid mängu arvustusi, õpetusi lugedes olen hoidunud teadlikult kõrvale strory mode teemadest. Ei taha ette teada, mida mängul on varuks. Üllatuse moment peab ikka jääma.
Emotsioone, mida kogesin alates "The Isle of Misti" ülesande lahendamisest on ikka väga palju. Toome mõningad näited. Kohtute udusel saarel meremeestest päkapikudega, kes kuritarvitasid teadlikult ära meie kõigi armastatud Ciri'ti - Kas teile ei tundu kahtlane, kui majast väljub 6 mees päkapiku ja voodis lamab teadvusetu ilus blondiin neiu? icon_razz.gif . Kas teile ei teki tahtmine politseisse helistada või siis mõõk haarata ja õiglus jalule seada?
Kui ausalt öelda, siis pole kordagi oma mängija karjääri jooksul saanud sellise emotsionaalse laksu, mida kogesin peale "Imlerith" raudrüütli alistamist. " https://www.youtube.com/watch?v=dE0XSLl1fJ8". Miks, see siis nii raske alguses oli? Võib-olla tuleks otsida põhjust ära joodud õlles. Faktiliselt raskust valmistas asjaolu, et olin küll 30 tase kuid kogu varustus oli jätkuvalt 27 tasemel. Peale saarelt "isle of Mist" lahkumist pöördute Ciriga tagasi koju "Kaer Morhen"'i. Koju jõudes valmistute sõprade armeega Ciri ja Kaer Morhen kaitsmiseks. Päris huvitavalt oli ülesse ehitatud kogu lahing ja selle ümber käiv tegelaste vaheline tekst. Eks iga lahing toob kaasa kaotusi ja kannatusi. Seegi teema ei jäänud puutumata. Kes teab millest räägin see teab. Teised las uurivad ise järgi.
Vihaseks ajas, et peale Isle of Misti ja Kaer Morhen lahingut sain 3 taseme võrra tugevamaks, kuid mängus puudusid võimalused parema varustuse hankimiseks. Linna luba ei antud. Teeviita kasutades öeldi otse: "Keelatud tegevus, raisk valmistu lahinguks". Otsisin igasugu võimalusi, et äkki komistan mängu vea otsa ja õnnestub salaja linna nihverda. Krt Poolakad, proovisin mida proovisin iga kord anti mõista, et oled läinud liialt kaugele ja pöördume heaga tagasi icon_razz.gif. Jändasin selle "Imlerith" raudrüütliga üle 1h edutult. Sai proovitud erinevaid maagia jooke, õlisi, granaate aga olukord oli väga väga masendav. Tee mida teed, kuid kaotajaks jääd alati. Kas tõesti jääbki mäng siinkohal katki?
Algus faasis polegi see raudhunnik midagi rasket, tuleb oodata õiget momenti ja rünnata. Hoiduge võimalikult kaugele vasara ja kilbi löögide eest. Ärge liialt suuri ootusi seadke dodge .e. vangerdusele.Vahest õnnestub, kuid enamus juhul jääte kannatajaks. Vasara ja kilbi löökide raadius on väga suur ja ootamatult meelemärkuseta tuigerdate keset lahingu välja.
Hiljem, kui vastase puuted langevad teatud piirini saabub rauakolakal hullumise tund ja isegi väledad jalad siin enam ei aita. Räägin tõsiselt, endal oli selline tunne nagu oleks sattunud vihase Suure Tõlla rünnaku alla - meenus lapsepõlves nähtud Suure Tõlla multikas. Peast käis korduvalt läbi mõte, et kurat midagi teen totaalselt valesti ja lahingu taktikat tuleks muuta. Probleemi kohaks oli just Geralt poolt tehtavate kahjustuste suurus - Vahet polnud mida kasutasid tekitatav kahju jäi pidevalt 100-200 punkti vahele. Meenus ühe HV kasutaja vihje, et pista p* maagia, õlid oskused, need ei too mingit kasu ja keskenduge mõõga oskustele. Suured tänud Wiltz vihje eest.
Otsustasin, et heidan kõrvale kõik sinised, rohelised, kollase värvi oskused k.a. mutageenid ja kasutusele võtan ainult punase värvi (v.a Quen Sign). Ei noh mida mul kaotada. Astusin uuesti sündinuna ringi ja maagiast kasutasin esimestes faasides (Critical hit % suurendajat ja attack powerit). Johadii, esimese eduka löögi kahju oli üle 300 punni ja Critical hit tegi 350-500 vahemikus kahju. Ei läinud palju aega mööda kui saabus kätte lootusetu hullumise faas. Otsustasin, et seekord hoopis mina olen see, kes asub rünnakule. On ju teada, et parim kaitse on rünnak. Valmistusin küll ennast ette, et tuleb üks suur tants ümber aurukatla, kuid üllatuseks hullunud periood sai kiiremini otsa kui arvasin. Mida ma valetan, eks seda jändamist ja hüppamist oli oma jagu. Saadud emotsioon võidu üle oli nii meeletu. Keha värises nagu haava leht, käed olid higist märjad jne. Närvide rahustamiseks avasin viski ja tegin väikese single shooti icon_razz.gif. Täpsustan, et mängu tasemeks on Death March .e kõige suurem raskus aste. Ei oska hinnagut anda, kas madalama tasemega mängides Imlerith osutub ka parajaks väänikuks. Nõrganärvilistele ei soovita lahingule järgnevat video vaadata, võite vajada hiljem doktori või nuuskpiirituse abi icon_razz.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.07.2015 15:26:06 vasta tsitaadiga

Kuidas on kõige lihtsam viis neid tasuta DLC ja üldse patche saada? Mäng on tõmmatud kuskil gog lehelt vms key alusel. DLC' tõmbamis kohta ametlikul lehel üldse ei suuda leida.

Teine asi, et tõmbasin mängu sealt alla, mingit keyd installeerimisel jne ei küsinud, aktiveerimist ei vajanud, mis mind takistab nt. seda mängu sõbraga jagamast?

P.S Steamiga ikka nii mugavaks muutunud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 10.07.2015 15:48:33 vasta tsitaadiga

Lihtne, ju google abiks: https://www.gog.com/news/free_dlc_7_8_the_witcher_3_wild_hunt. Kui kasutad GOG toodet, siis esmalt tuleb tasuta toode ka poest osta. Kui oled ostnud, siis mängu all või oli kõrval more nuppu. Peale klikates avanevad erinevad DLC, mis on installeeritud. Kui linnuke eest puudub, siis see tähendab, et on olemas kuid pole aktiviseeritud. Aktiviseerimiseks lihtsalt pane vajaliku kohta linnuke.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 15:57:05 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kuidas on kõige lihtsam viis neid tasuta DLC ja üldse patche saada? Mäng on tõmmatud kuskil gog lehelt vms key alusel. DLC' tõmbamis kohta ametlikul lehel üldse ei suuda leida.

Teine asi, et tõmbasin mängu sealt alla, mingit keyd installeerimisel jne ei küsinud, aktiveerimist ei vajanud, mis mind takistab nt. seda mängu sõbraga jagamast?

P.S Steamiga ikka nii mugavaks muutunud.


DLC jaoks pead sa sellega liituma/ostukorvi lisama http://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_free_dlc_program
Pärast seda lähed Library'sse, vajutad Witcher 3 peale ja seal on kõik DLC'd, samuti peaks ka patchid olema!

Lihtsam on tõmmata GoG Galaxy, mis hoiab mängu uuena ja pärast DLC programmiga liitumist, on kõik DLC väga lihtsalt installitavad. Erinvalt Steamist, ei pea Galaxy mängimisel taustal jooksma, vaid kasutad, siis kui uus uuendus/DLC saadaval.


GoG'ist saad sa DRM-free mängud, midagi sind ei takista, aga mängutegija loodab ikka, et sa seda ei tee ja hea mängu ostavad kõik ise!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.07.2015 16:37:17 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:



Lihtsam on tõmmata GoG Galaxy, mis hoiab mängu uuena ja pärast DLC programmiga liitumist, on kõik DLC väga lihtsalt installitavad. Erinvalt Steamist, ei pea Galaxy mängimisel taustal jooksma, vaid kasutad, siis kui uus uuendus/DLC saadaval.


GoG'ist saad sa DRM-free mängud, midagi sind ei takista, aga mängutegija loodab ikka, et sa seda ei tee ja hea mängu ostavad kõik ise!


Tänud, tirin selle Galaxy alla, lihtsalt neid DLC'sid on nii palju, et ükshaaval on jube tüütu neid tirida.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 19:46:02 vasta tsitaadiga

Patch 1.07 - Changelog:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://forums.cdprojektred.com/threads/52492-Patch-1-07-Changelog?p=1831540#post1831540
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 16:19:08 vasta tsitaadiga

Leidsin bugi, quest Shortcut. Kui võtad kirstust ennem kraami ära kui torned note loed siis jääbki asi sinna paika. Note ütleb et järve põhjas on kraam aga seal pole ammu enam midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 20:44:49 vasta tsitaadiga

kõva sõna, aga ma imestasin selle üle juba 10 lehte tagasi icon_lol.gif samas, mis bugi see niiväga ikka on, kui sa mingi kraami kuskilt ära tood siis jube ime küll, et seal teist korda enam seda sama kraami ei ole.
bugiks võiks nimetada hoopis seda, et suurem osa "karmida" kollide nina alt saab nende poolt valvatud mandi ära näpata ilma igasuguse pingeta, lihtsalt lähed ja võtad ning tõmbad nelja tuule poole leegid. natuke nagu motti vähem küll pärast neid tapma minna kui tead juba ette, et ega sealt enam midagi saada ei ole

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2015 22:07:51 vasta tsitaadiga

krt proovin installida gogiga seda pela, kuid mingi totrus toimub
vahepeal tõmbas masina nii põlvili, et restart vaid aitas

ja nüüd peale restarti tundub, et peab kogu kadalipu taas läbi käima thumbs_down.gif icon_mad.gif
ooh joppenpuhh kopp.gif
oleks pidanud originist ostma, oleks sama soodsalt saanud ja asi vähemalt toimib icon_evil.gif


ohjah, tõmbas ruttu, internet on kiire, kuid installib juba tund aega ning sealjuures hoiab arvutit koomas icon_cry.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 22:11:59 vasta tsitaadiga

@Wiltz Nohjah aga lv 13 quest jääb igavesti sinna quest listi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2015 22:31:12 vasta tsitaadiga

kõigil toimis install ilusti?
tra juba kolmandat korda tirin seda 27GB alla icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

peab vist pira panema ja tundma hästi, et eurod tuulde läksid okse.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 22:54:04 vasta tsitaadiga

libe, Installis veatult.
Kas tõmbasid GoG galaxy´ga? Proovisid veebilehelt ka sikutada?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.07.2015 00:10:30 vasta tsitaadiga

galaxyga, tõmbab ilusti, kuid installimine on aeglane ning ketas ragistab paarissammudega

ja kolmas kord ka putsis kopp.gif

täitsa piixus, kas on mingit alternatiivset viisi asi installida, et saaks updated ametlikult paigaldada icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
tra 3 tundi juba installinud ning kõige tipus lihtsalt hangub kogu arvuti, isegi taskmanageriga ei saa kinni panna

pole elus sellist nussi näinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 00:52:27 vasta tsitaadiga

muidugi on alternatiiv ja sa sead, mis see on! icon_biggrin.gif raha tuulde ei läinud, vast ikka need tegijad saavad sealt ju oma osa kätte ja kõik on nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.07.2015 01:03:39 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
muidugi on alternatiiv ja sa sead, mis see on! icon_biggrin.gif raha tuulde ei läinud, vast ikka need tegijad saavad sealt ju oma osa kätte ja kõik on nii nagu peab thumbs_up.gif
ei, ma ei tea, mis alternatiiv on ja olen petta saanud
sitt mekk manu raisk, ei huvita kui hea või halb see pela on - kogu see jant on andestamatu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 03:21:38 vasta tsitaadiga

ma tõmbasin istallikad alla töö juures
ja siis installisin kodus
kõik läks veatult
pärast patchid järgi ja pelama

gog.st siis
edu!

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.07.2015 08:36:07 vasta tsitaadiga

Ise tõmbasin GoG'st ilma Galaxita ja kõik töötas ilusti.

P.S See Galaxy ei täida hetkel mingit rolli, mängude auto update on tuleviku teema, st. kõik DLC'd ja patchid tuleb ikkagi samamoodi alla tõmmata ja käsitisi installida, sama nagu veebibrowseri vahendusel.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 13.07.2015 10:33:54 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Ise tõmbasin GoG'st ilma Galaxita ja kõik töötas ilusti.

P.S See Galaxy ei täida hetkel mingit rolli, mängude auto update on tuleviku teema, st. kõik DLC'd ja patchid tuleb ikkagi samamoodi alla tõmmata ja käsitisi installida, sama nagu veebibrowseri vahendusel.


Eh? Galaxy uuendab automaatselt ja DLC'de jaoks on menüü, kust saad linnukese ette panna, milliseid tahad ja installib ise ära sulle. Vähemalt Witcher 3 jaoks, teisi mänge pole proovinud.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 17:11:24 vasta tsitaadiga

esimest korda sai eile võetud mingi questi koll (mis oli päris tuntavalt üle enda leveli) maha puhtalt signi kasutades. täiesti karp jäi lahti ausalt öeldes, möögaga tagusin kõikepealt kaks katset, mõlemal korral sain kolli poole peale ja siis ise surma ning selleks poole peale saamiseks kulus ikka kuskil 40 lööki vist. ja siis "just for kicks" ingit, kokku vist neli korda kui õnnestus tüüp põlema saada mingiks ajaks ja kutu ta oligi icon_lol.gif natuke overpowered on see signi värk vist või? icon_lol.gif kusjuures intensity ei olegi midagi hirmus meeletut, a'la +75% ja igni signi ennast pole mitte ühegi xp punktiga upgrade'tud
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.07.2015 17:56:21 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
esimest korda sai eile võetud mingi questi koll (mis oli päris tuntavalt üle enda leveli) maha puhtalt signi kasutades. täiesti karp jäi lahti ausalt öeldes, möögaga tagusin kõikepealt kaks katset, mõlemal korral sain kolli poole peale ja siis ise surma ning selleks poole peale saamiseks kulus ikka kuskil 40 lööki vist. ja siis "just for kicks" ingit, kokku vist neli korda kui õnnestus tüüp põlema saada mingiks ajaks ja kutu ta oligi icon_lol.gif natuke overpowered on see signi värk vist või? icon_lol.gif kusjuures intensity ei olegi midagi hirmus meeletut, a'la +75% ja igni signi ennast pole mitte ühegi xp punktiga upgrade'tud
mulle tundub, et koos level upiga läheb tegelane tervenisti tugevamaks + siis need asjad veel juurde mida oled viitsind punktide eest seal aretada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.07.2015 18:30:15 vasta tsitaadiga

Wiltz, proovi sama asja mõne teise kolli peal? Tulebki erinevaid strateegiaid kasutada;) Mõõgaga maha ei saanud ju;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 18:37:42 vasta tsitaadiga

Kuhu see 1.07 päts siis jääb? Ei viitsi enam oodata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.07.2015 21:12:08 vasta tsitaadiga

Imelik jah, mul tiris veel 2.2giga mingeid asju juba nädal tagasi...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 22:28:15 vasta tsitaadiga

Vael, seda ma teadsin, et erinevad asjad mõjuvad mingil määral erinevalt siin ja seal. Imestan aga selle üle, et mõõk vs. sign teema niivõrd unbalanced on antud juhul. Kusjuures üsna tugev mõõk igasuguste boostide ja upgrade'dega ning kõikvõimalikult attack powerit veel lisaks boostiva varustusega... vs. täiesti basic sign. kardan, et see mäng lähebki mida edasi seda rohkem signi-põhiseks ja mõõga võib varsti üldse tuppe ära lükata icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.07.2015 00:07:06 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Imelik jah, mul tiris veel 2.2giga mingeid asju juba nädal tagasi...



http://www.guru3d.com/news-story/the-witcher-3-wild-hunt-2-2gb-patch.html

tsitaat:
this is not the highly anticipated 1.07 patch. As CD Projekt RED's Lukasz Babiel said, this update is basically the game's artpack (artbook, soundtrack, map, manual, wallpapers etc.).
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2015 01:26:18 vasta tsitaadiga

kuidas gogi puhul see update toimib, kust ma tean, mil update olemas või kust ja millal vaja tõmmata - peab mingit twitterit jälgima või icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 08:47:13 vasta tsitaadiga

Gog galaxy soft tõmbab automaatselt kõiki uuendusi icon_rolleyes.gif

See kehtib vähemalt witcher 3 osas, teisi mänge gogis hetkel ei ole.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 15.07.2015 11:12:12 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sai lõpuks mängu "läbi". Teha jäi veel käputäis nn aegunud secondary missioone ja suur osa Skellige küsimärkidest.

Vapustavalt ilus ning põneva sisuga mäng, mille kogemust veidi küll varjutasid natukene lollakad vead. Geralt'i pöörderaadius tekitab naljaga pooleks tunde, nagu manööverdaks veoautoga ning tihtipeale on tükk tegu, et ustest sisse saada ning kuskilt mitte üle ääre sadada. Samuti on combat küll visuaalselt väga stiilne aga kokkuvõttes ei ole hästi lahendatud. Panin poole mängu pealt kõige kergema raskusastme, et nautida maailma ja sisu ning klikkisin võitlused läbi. Mäng ei suutnud mind veenda, et alkeemiasse/craftingusse investeeritav aeg annaks piisavalt tagasi.

Mainimata ei saa jätta ka kohati Lord of the Rings saagast inspireeritud eepilist helitausta.

Sain lõpuks kõige nn õnnelikuma lõpu. (võimalik on saada ikka eriti masendavaid endinguid)

Spoiler Spoiler Spoiler


Kellel masin vähegi kannatab kena graafikaga Witcher 3 jooksutada, siis ma ei näe põhjust miks sa ei peaks seda tegema. Mängu saab väga nauditavalt läbida ilma grindimata, nautides atmosfääri ja sisu. Kes peab ennast tõsiseks rpg meheks saab alati veeta tunde jahtides haruldast armorit või craftingus puudu olevat koletisesilma.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.