|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.04.2015 21:08:43
|
|
|
indrekp: Sulle täiesti isiklik, ekstra kingitustest ja nagu kenasti näha on EMT-l endiselt olemas kena ja meeldiv SpeedBoost. Või Kiiruse-boost, nii nagu kellelegi meeldib seda nimetada.
Küsimus on lihtsalt selles, kes teab selle olemasolust ja oskab selle olemasolu ka ära kasutada ja siis on need kes käivad silmaklapid peas ja ei taha teada mitte millestki nutikast uuest ja kasulikust.
Tegemist on siis Simpeli LTE-ga ja mida reklaamitakse kiirusega kuni 10Mbit/s.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2015 19:37:04
|
|
|
tahanteada, sa võid oma tarkust ajada, aga sa ei lugenud mida ma kirjutasin, speedboost tehnoloogiat EI ole mobiilsidevõrkudes olemaski, kui vastuvõtja ka kiirust alguses kergitab, ei ole tegemist speedboosti nimelise tehnoloogiaga vaid seadmete omavahelise andmevahetuse häälestamisega, olgu siis võmsuse reguleerimine, õige sageduse valimine jms.
Sagedustega on nii, et kui vastuvõtja tuvastab kaks erinevat sagedust millest TUGEVAM signaal on küll 800Mhz, kuid igati RAHULDAV on ka 1800Mhz, siis SAATJA ütleb, et prioriteet on 1800Mhz kuna sellel on suurem ühenduse kiirus ja punkt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
17.04.2015 20:56:51
|
|
|
| indrekp, huvipärast - ehk on sagedusevalikul pigem kaalud (ala cost, weight) kui ühene prioriteet? Nt võrreldakse sageduste dBm/SNR*kaal, et terminal väga valesti sagedust ei valiks (kõrge prioriteedi, kuid väga viletsa dBm/SNR'ga sageduse)?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.04.2015 20:59:18
|
|
|
| indrekp, see speedboost ei peagi olema mobiilsidevõrgu tasemel, kuskil hiljem paistab see nagu mis iganes muu ühendus ja võib kiirust piirata staatiliselt või dünaamiliselt nii nagu pähe tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.04.2015 22:46:48
|
|
|
1. Ja veel võib siis EMT-i kiita, vähemalt selle muudatuse eest mis siinkandis Mustamäel - ja ehk ka kogu Tallinnas ellu on viidud või viiakse.
Nimelt on siis oluliselt tugevdatud LTE 2600MHz-i signaali. Kui see varem oli tugevusega nii -80dB...-90dB siis nüüd on see -60dB...-70dB.
2. Ja teise asjana siis see, millest olen ka varem rääkinud - väga hästi on siis koormatud kellaajal näha kuidas 800MHz-i on kõvasti ülekoormatud ka EMT-il ja samal ajal on sagedusel 2600Mhz-i see koormus ikka kõvasti väiksem.
Kaks pilti kah ja igaüks siis võib ise nuputada kummal pildil on sagedus 800MHz-i ja kummal pildil 2600MHz-i.
EMT-i Simpeli 10Mbit/s kiirusega LTE:
----------------
Oponent, Telekomi töötaja, indrekp, kuhu kadunud oled - tegin sinu jaoks siis seda, mida ma eespool lubasin, et kaevan Sinu jaoks välja aasta tagasi tehtud kiirusetesti EMT-i Superi LTE-ga.
Ja nüüd on siis see lubadus kenasti täidetud ja võid siis nautida kuidas Superi kiirus oli 5 megabitti ning Speedboost 10 megabitti:
Head vaatamist!
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.04.2015 08:38:35
|
|
|
emt on vist torrenti kinni keeranud
vahestasin hiljuti 60GB paketi vastu, kuna 30GB pakett kippus väikeseks jääma.
Nüüd ei ole sest emmigi kasu
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.04.2015 09:45:04
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Oponent, Telekomi töötaja, indrekp, kuhu kadunud oled - tegin sinu jaoks siis seda, mida ma eespool lubasin, et kaevan Sinu jaoks välja aasta tagasi tehtud kiirusetesti EMT-i Superi LTE-ga.
Ja nüüd on siis see lubadus kenasti täidetud ja võid siis nautida kuidas Superi kiirus oli 5 megabitti ning Speedboost 10 megabitti:
Head vaatamist!
 |
pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
26.04.2015 17:30:12
|
|
|
pandi ära
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
26.04.2015 19:35:21
|
|
|
Hiid, kasuta netflixi siis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.04.2015 19:40:07
|
|
|
kuda?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.04.2015 21:03:24
|
|
|
VPN ~40€/aasta + Netflix subscription ~8€/k.
Loomulikult ei saa seda siis eestikeelsete supakatega vaadata ning päris värsket kraami ka sealt ei leia (aga on ka erandeid), samas vaatamist on küllaga.
Torrentit vast päris ei asenda aga täiendab. Ja kui telekas piisavalt nutikas on, saad seda kõike otse telekast juhtida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
29.04.2015 01:17:53
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
VPN ~40€/aasta + Netflix subscription ~8€/k.
Loomulikult ei saa seda siis eestikeelsete supakatega vaadata ning päris värsket kraami ka sealt ei leia (aga on ka erandeid), samas vaatamist on küllaga.
Torrentit vast päris ei asenda aga täiendab. Ja kui telekas piisavalt nutikas on, saad seda kõike otse telekast juhtida. |
Natuke täiendaks kui tohib, vpn-i asemel see mis mu allkirjaks on, neid on veel.
Saad ise valida mis "riigis" oled. Pluss on see, et kasutab su enda netiühenduse maks kiirust.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
29.05.2015 14:25:17
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| layr kirjutas: |
Kuidas portidega on? Siit teemast käis läbi, et pordid EMT poolt avatud, ometi pole koduvõrk väljast nähtav. Ruuteril kõik kaitsed maas.
Edit: EMT väitel on suletud vaid port 25. Mis põhjusel siis väljast koduvõrku ei näe (ruuteriga või ruuterita)? Absoluutselt kõik (enamkasutatavad) pordid on kinni. |
EMT Kodukas:
EMT GPRS, EDGE, 3G, 3,5G ja 4G pakettandmeside (edaspidi EMT Internet või Teenus) klientide suunas ei lubata ühtegi sissetulevat IPv4, IPv6 ega ühtegi teist andmesideühendust, v.a vastusepaketid EMT Internet kliendi poolt alustatud andmesideühendustele.
Sissetulevad ühendused on lubatud teenuse "Staatiline IP" kasutuse puhul. Juhul, kui kliendil on kasutusel teenus "IP Filter", siis on sissetulevad ühendused lubatud või keelatud vastavalt kliendi häälestusele. |
Kas olukord portidega on selles osas täpselt sama mis 4 aastat tagasi? Ainus võimalus mobiilsele netile staatiline IP on lepinguline SIM?
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.06.2015 17:57:30
|
|
|
muutsin oma vana mobiilse neti suurema peale, kiirust anti ka juurde...tegin lambist autost testi. Levi oli 2 pulka
http://www.speedtest.net/my-result/a/1306004328
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.06.2015 19:00:21
|
|
|
afsam ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.06.2015 19:40:22
|
|
|
| ewur kirjutas: |
afsam ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema.  |
mul jäi 1,5h puudu tööpäeva lõpust ja tõmmati kiirus alla laupäeval
nüüd 10GB asemel 20GB ja juurde enam ostma ei pea paar aastakest....loodetavasti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
11.06.2015 21:22:10
|
|
|
| kas keegi teab mis viga on.et ostsin 15 euro kõnekaardi(kraabe oma).lehel yttleb et kui laed 15,siis saad 1g interneti kah.aga kui kontrollin siis nagu ei leia seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
12.06.2015 11:02:46
|
|
|
| Täna pidi tulema M-elu uute pakettide kohta info !? Ei tea kas veel toimuvad viimased vaidlused palju raha küsida...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
12.06.2015 11:29:49
|
|
|
| Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pimekaru
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
12.06.2015 12:25:17
|
|
|
Mis kõnekaardiga tegu? Kas Simpel. Uutel Simpelitel seda laadimisboonust enam ei ole. See on olemas vaid varem aktiveeritud numbritel.
| jake28 kirjutas: |
| kas keegi teab mis viga on.et ostsin 15 euro kõnekaardi(kraabe oma).lehel yttleb et kui laed 15,siis saad 1g interneti kah.aga kui kontrollin siis nagu ei leia seda. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
13.06.2015 14:50:59
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta. |
Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
13.06.2015 15:13:57
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| layr kirjutas: |
Kuidas portidega on? Siit teemast käis läbi, et pordid EMT poolt avatud, ometi pole koduvõrk väljast nähtav. Ruuteril kõik kaitsed maas.
Edit: EMT väitel on suletud vaid port 25. Mis põhjusel siis väljast koduvõrku ei näe (ruuteriga või ruuterita)? Absoluutselt kõik (enamkasutatavad) pordid on kinni. |
EMT Kodukas:
EMT GPRS, EDGE, 3G, 3,5G ja 4G pakettandmeside (edaspidi EMT Internet või Teenus) klientide suunas ei lubata ühtegi sissetulevat IPv4, IPv6 ega ühtegi teist andmesideühendust, v.a vastusepaketid EMT Internet kliendi poolt alustatud andmesideühendustele.
Sissetulevad ühendused on lubatud teenuse "Staatiline IP" kasutuse puhul. Juhul, kui kliendil on kasutusel teenus "IP Filter", siis on sissetulevad ühendused lubatud või keelatud vastavalt kliendi häälestusele. |
Kas olukord portidega on selles osas täpselt sama mis 4 aastat tagasi? Ainus võimalus mobiilsele netile staatiline IP on lepinguline SIM? |
Staatilist ip saab tellida ainult lepinguline klient, kuna teenus kuumaksuga vähemalt mina sain nii aru.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
13.06.2015 19:32:36
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta. |
Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole. |
Mhm põhimõtteliselt nii ongi. 5GB/100min/100sms pakett läks 1 sent kallimaks. 10GB/100min/100sms pakett läks 51 senti kallimaks. 15GB pakett kaotati ära ning nagu peaks siis olema see, et seadmete arv ei mõjuta paketi tasu. Ennem nõuti iga lisanduva seadme eest paari euro kanti juurde.
Oleks muidugi muid asju oodanud uuendustest aga jah, nii ta kipub olema.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
15.06.2015 12:47:51
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta. |
Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole. |
Ootoot, et siis ükstaspuha millal paketi võtsid, pistetakse limiidi täitumisel pmst kogu nett kinni?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
15.06.2015 18:08:41
|
|
|
| Peale mahu täitumist, interneti maht piiratakse, ehk siis jah, internetti kasutada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
15.06.2015 18:17:26
|
|
|
| EMT läheb ka siis sama teed nagu Elisagi. Aga vähemalt saab EMT-s lisamahtu juurde tellida
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
15.06.2015 18:26:04
|
|
|
mõnes mõttes mõttetu kui mahtu niimoodi kärbitakse. mis kasu nendest spotify ja minutv-dest siis on kui asi piirdub ikkagi mahuga, maksa põhiliselt surnud hobust.
üks kord vist vaatasin läbi mobla etv-d ja peaaegu 2gb läks 1,5h peale.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.06.2015 19:59:38
|
|
|
shizny, mahtu piiratakse selleks, et teised tahavad ka mobiilset netti kasutada. Sa ei tahaks teada mis selle teenuse kuutasu on, kui iga kasutaja jaoks personaalne mast püsti panna
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.06.2015 20:21:44
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
shizny, mahtu piiratakse selleks, et teised tahavad ka mobiilset netti kasutada. Sa ei tahaks teada mis selle teenuse kuutasu on, kui iga kasutaja jaoks personaalne mast püsti panna  |
Varem kiirust vaid piirati, nüüd keeratakse täiesti kinni.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.06.2015 20:29:30
|
|
|
vanades pakettides jäi vanaviisi.
Kuna ma mahtu ei suutnud enam kontrollida, siis läksin ise 30>60GB
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
15.06.2015 20:34:32
|
|
|
| Loodetavasti Diilile ei laiene, sellega sai Spotifyd kasutada kui nett piiratud kiirusega oli.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
15.06.2015 20:36:44
|
|
|
minuTV võttis jah kõvasti andmemahtu, see on arusaadav kuna tegemist on ikkagi videoteenusega. Vaadates aga mobiilse interneti pakette siis läheb see teenus ikka väga kalliks. PS: mõtlesin surfata ja mobiilse elu paketti kokku panna, kõik korrad jooksis telekomi leht kokku. Ju siis on märk kõrgemalt et pole mõtet
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
15.06.2015 20:53:20
|
|
|
| matiradik kirjutas: |
| LongHorn kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta. |
Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole. |
Ootoot, et siis ükstaspuha millal paketi võtsid, pistetakse limiidi täitumisel pmst kogu nett kinni? |
Pigem see vanu ei puuduta kui sa ise midagi ei muuda, tsitaat:
"Olemasolevad Mobiilse elu kliendid saavad teenuse kasutamist jätkata senistel tingimustel, mistõttu ei too muudatused nende jaoks kaasa otseseid muudatusi teenuse igapäevases kasutamises. Oluline on siiski tähele panna, et Mobiilse elu klient saab kehtivasse Mobiilsesse ellu seadmeid (numbreid) lisada jms muudatusi teha kuni 11.07.2015 ning pärast nimetatud kuupäeva ei saa klient enam oma teenust senistel tingimustel muuta. Alates 12.07.2015 saab Mobiilset elu muuta vaid uutel tingimustel."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
15.06.2015 22:30:09
|
|
|
| ma vist saaks ka 5GB paketiga hakkama, kuigi hetkel 10GB vana paketi järgi ja ühes kuus nii 1GB, max 2GB tavaliselt. kõige rohkem kannatavad need kes ainult mobiilse interneti otsas elavad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.06.2015 11:28:11
|
|
|
Lõpetada ei saa?
Ise ei kasuta seda, aga iga kord kui suhelnud olen emt-ga, siis söögi alla ja peale pakutakse spotifyd.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.06.2015 11:48:52
|
|
|
Õnneks pole endal ühtegi tähtajalist lepingut. Ja nad on lõpuks aru saanud, et pole mõtet pressida seda peale. Viimased paar paketivahetust vms puhul taheti soodustuse näol tähtajalist külge pookida. Siis ma seletasin, tegin neile puust ja punaseks, et siin juba 15 aastat olnud ega plaani minna kusagile kui just midagi totaalselt ei muutu. Ja seni on see töötanud vastastikusel usaldusel (soodustused olemas). Nende tähtajalistega ongi see jama, et muuta paketti(e) ei saa.
Viimane positiivne kokkupuude juuli alguses
Võta nendega ühendust, usun, et saate kokkuleppele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.06.2015 11:56:17
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Sooviksin Mobiilse elu paketti võtta (eraldi SIM läpakale ja andmemaht jagada) ja mõned eurod EMT-le juurde maksta, aga ei saa, kuna olen seotud Spotify tähtajalise paketiga, mida EMT ise promos möödunud aasta.
Suht nõme olukord, need promod lähevad omavahel konflikti. EMT võiks mingi lahenduse leida või erandi teha, võidaksid mõlemad osapooled. |
... Spotify teema on jah suht absurdne idee poolest üritavad klienti kinni hoida, millest võib aru saada ja selle suhtes pole ka pretensioone. Kuid miks takistab see paketivalikut, kui Spotifyga seotud teenuse tingimused ei muutu, ? Vaat sellest ma aru ei saa. Mingi ühe teenuse pärast külmutada kogu pakett mitmeks aastaks? Pole just mõistlik lahendus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.06.2015 13:41:36
|
|
|
| Hiid, kui kasutada läpakat ka mujal kui kodus, siis on 3G/4G modem ikka suht abiks. Igal pool ei ole wifit ja isegi kui on, siis alati võibolla ei taha seda kasutada. Kui läpakal on sisseehitatud modem olemas ja EMT tasuta lisa sim-i pakub, siis on see igal juhul mõistlikum lahendus kui hotspoti teha.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
26.06.2015 22:34:01
|
|
|
| Kui mul on üks GSM mooduliga seade millel on toetatud sagedused GSM850MHz, GSM900MHz, DCS1800MHz and PCS1900MHz. Kas saan sellega üle eesti hakkama 3G kasutades.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.07.2015 13:41:45
|
|
|
| ewur kirjutas: |
afsam ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema.  |
tegelikult tuli välja (kui arve tuli ja sealt kasutatud andmemaht teatavaks sai), et ei saanud otsa. Peale seda olen juba kaks päringut saatnud pea kuu jooksul, et milles siis kamm oli. Alguses teatati (nagu ikka 5 tööpäeva jooksul lubavad vastata, kui päringu esitad), et saadavad probleemi tehnilisele osakonnale edasi, siiamaani vaikus. "Kvaliteetteenusepakkuja" bläkk, aga võiks seda tunnistada ju ka? Aga ei, vaikivad...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.07.2015 14:08:07
|
|
|
Ei tunnista midagi. Mitmeid kordi nähtud kuidas paar päeva tõrkuv teenus imekombel terveneb järgmine päev kui helistad 123. Samas piirkonnas mingeid tõrkeid pole on tavaline vastus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
08.07.2015 13:43:59
|
|
|
Tuli siiski vastus/lahendus:
"Meie infotehnoloogia spetsialisti andmetel üritati maikuus üle minna uuele andmeside maksustamise süsteemile, kuid tekkinud tõrgete tõttu see ei õnnestunud. Antud protsessi käigus aga võis tekkida olukord, kus numbri xxxxxxxx arvele/ GPRS eristusele ei loetud kõiki andmeside sündmusi. See tähendab, arve ise on mahuliselt õige, kuid arvelt puuduvad osad GPRS sündmuse kirjed.
Anname endast kõik oleneva, et tehnilistest probleemidest tingitud ebameeldivusi tulevikus välistada.
DIIL vabandab siiralt Teie ees antud juhtumi pärast.
Lähtudes eeltoodust oleme nõus tekkinud olukorra leevenduseks tühistama numbri xxxxxxxx maikuu arvelt Interneti kuutasust 30% ehk summa 1,78 eurot. Kreeditarve edastame Teile esimesel võimalusel."
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.07.2015 22:14:17
|
|
|
Õhtul langes nett Mähel kooma... midagi nagu tilgub aga mitte nii nagu muidu.
edit: seda postitust laadis umbes 20 sekundit üles.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
19.08.2015 16:47:55
|
|
|
Vaatasin ka nüüd pakette ja... kas on aasta 2000 tagasi vms?
1,5 GB ??? ehk siis vaatad paar keskmise kvaliteediga yt videot ja kõik.
See on lihtsalt nii naeruväärselt väike.
Mäletan kuskilt oli mul hea 3-4a tagasi 3g 50gb/30 päeva mahupiiranguga.
Mis juhtus nende paari aastaga... mobiilne internet on täiest kasutuks muutunud. Ja hinnad ülikalliks.
Kiirustati liiga palju oma 4g superkiirete võrkudega.
Kiire nett ja väike andmemaht on lihtsalt kasutu.
5/10mbit + rohkem mahtu on mobiili puhul tunduvalt normaalsem kui 150mbit ja pisike maht.
Sellisest kiirusest piisab ka hd kvaliteedis videode vaatamiseks.
Aga 4g hetkel on enam vähem surnud lahendus - mobiilide arv suureneb iga aasta - kas siis varsti pannakse 100mb kuus 10€?
Linnades saaks kasvõi arendada mingit laiema leviga wifit - siis ei koorma mobiilimaste niipalju. Hetke laga hea õnne korral leiad kuskilt nurgast/baarist ebaturvalise hotspoti.
viimati muutis mauro 20.08.2015 16:07:59, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.08.2015 17:32:31
|
|
|
| Mina ütleks pigem, et 3-4 aastat tagasi olid mobiilse neti hinnad naeruväärselt odavad ja nüüd hakkab asi paika loksuma.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.08.2015 18:36:33
|
|
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
20.08.2015 16:14:18
|
|
|
50*
Pole suurt mõtet ju pakkuda ülikiiret netti kui mahupiirang teeb kiiruse kasutuks. Oleks jätnud ~15/20mbit maksimumiks, ei oleks nii suuri andmemahu probleeme. Aga kiirustati 4g ja ei mõeldud, kuidas normaalselt kõigile teenust pakkuda.
Linna saaks ju valguskaabli sõlmede juurde paigutada 4g punkte ja hajutada mobiilimastide koormust.
mingi aeg käis kuskil uudistest löbi mingi pCells tehnoloogia jutt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.08.2015 20:03:28
|
|
|
| eks üks põhjustest on operaatorite suured kulutused seoses uue tehnoloogia/4g juurutamisega. Loomulikult nüüd on vaja need 4geega seotud kulutused tasa teenida. Suurem hind/väiksem maht on lihtsaim lahendus. Ja maht lõppeb kiiremini otsa, ostad juurde...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|