Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.04.2015 21:08:43 vasta tsitaadiga

indrekp: Sulle täiesti isiklik, ekstra kingitustest ja nagu kenasti näha on EMT-l endiselt olemas kena ja meeldiv SpeedBoost. Või Kiiruse-boost, nii nagu kellelegi meeldib seda nimetada.
Küsimus on lihtsalt selles, kes teab selle olemasolust ja oskab selle olemasolu ka ära kasutada ja siis on need kes käivad silmaklapid peas ja ei taha teada mitte millestki nutikast uuest ja kasulikust. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Tegemist on siis Simpeli LTE-ga ja mida reklaamitakse kiirusega kuni 10Mbit/s.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 19:37:04 vasta tsitaadiga

tahanteada, sa võid oma tarkust ajada, aga sa ei lugenud mida ma kirjutasin, speedboost tehnoloogiat EI ole mobiilsidevõrkudes olemaski, kui vastuvõtja ka kiirust alguses kergitab, ei ole tegemist speedboosti nimelise tehnoloogiaga vaid seadmete omavahelise andmevahetuse häälestamisega, olgu siis võmsuse reguleerimine, õige sageduse valimine jms.
Sagedustega on nii, et kui vastuvõtja tuvastab kaks erinevat sagedust millest TUGEVAM signaal on küll 800Mhz, kuid igati RAHULDAV on ka 1800Mhz, siis SAATJA ütleb, et prioriteet on 1800Mhz kuna sellel on suurem ühenduse kiirus ja punkt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 20:56:51 vasta tsitaadiga

indrekp, huvipärast - ehk on sagedusevalikul pigem kaalud (ala cost, weight) kui ühene prioriteet? Nt võrreldakse sageduste dBm/SNR*kaal, et terminal väga valesti sagedust ei valiks (kõrge prioriteedi, kuid väga viletsa dBm/SNR'ga sageduse)?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 20:59:18 vasta tsitaadiga

indrekp, see speedboost ei peagi olema mobiilsidevõrgu tasemel, kuskil hiljem paistab see nagu mis iganes muu ühendus ja võib kiirust piirata staatiliselt või dünaamiliselt nii nagu pähe tuleb.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2015 22:46:48 vasta tsitaadiga

1. Ja veel võib siis EMT-i kiita, vähemalt selle muudatuse eest mis siinkandis Mustamäel - ja ehk ka kogu Tallinnas ellu on viidud või viiakse.
Nimelt on siis oluliselt tugevdatud LTE 2600MHz-i signaali. Kui see varem oli tugevusega nii -80dB...-90dB siis nüüd on see -60dB...-70dB.

2. Ja teise asjana siis see, millest olen ka varem rääkinud - väga hästi on siis koormatud kellaajal näha kuidas 800MHz-i on kõvasti ülekoormatud ka EMT-il ja samal ajal on sagedusel 2600Mhz-i see koormus ikka kõvasti väiksem. icon_cool.gif
Kaks pilti kah ja igaüks siis võib ise nuputada kummal pildil on sagedus 800MHz-i ja kummal pildil 2600MHz-i. icon_smile.gif

EMT-i Simpeli 10Mbit/s kiirusega LTE:


----------------
Oponent, Telekomi töötaja, indrekp, kuhu kadunud oled - tegin sinu jaoks siis seda, mida ma eespool lubasin, et kaevan Sinu jaoks välja aasta tagasi tehtud kiirusetesti EMT-i Superi LTE-ga.
Ja nüüd on siis see lubadus kenasti täidetud ja võid siis nautida kuidas Superi kiirus oli 5 megabitti ning Speedboost 10 megabitti:
Head vaatamist! icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 08:38:35 vasta tsitaadiga

emt on vist torrenti kinni keeranud icon_evil.gif
vahestasin hiljuti 60GB paketi vastu, kuna 30GB pakett kippus väikeseks jääma.
Nüüd ei ole sest emmigi kasu icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 09:45:04 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Oponent, Telekomi töötaja, indrekp, kuhu kadunud oled - tegin sinu jaoks siis seda, mida ma eespool lubasin, et kaevan Sinu jaoks välja aasta tagasi tehtud kiirusetesti EMT-i Superi LTE-ga.
Ja nüüd on siis see lubadus kenasti täidetud ja võid siis nautida kuidas Superi kiirus oli 5 megabitti ning Speedboost 10 megabitti:
Head vaatamist! icon_cool.gif beer_yum.gif


pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 17:30:12 vasta tsitaadiga

pandi ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 26.04.2015 19:35:21 vasta tsitaadiga

Hiid, kasuta netflixi siis
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 19:40:07 vasta tsitaadiga

kuda? icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 21:03:24 vasta tsitaadiga

VPN ~40€/aasta + Netflix subscription ~8€/k.
Loomulikult ei saa seda siis eestikeelsete supakatega vaadata ning päris värsket kraami ka sealt ei leia (aga on ka erandeid), samas vaatamist on küllaga.
Torrentit vast päris ei asenda aga täiendab. Ja kui telekas piisavalt nutikas on, saad seda kõike otse telekast juhtida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 29.04.2015 01:17:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
VPN ~40€/aasta + Netflix subscription ~8€/k.
Loomulikult ei saa seda siis eestikeelsete supakatega vaadata ning päris värsket kraami ka sealt ei leia (aga on ka erandeid), samas vaatamist on küllaga.
Torrentit vast päris ei asenda aga täiendab. Ja kui telekas piisavalt nutikas on, saad seda kõike otse telekast juhtida.


Natuke täiendaks kui tohib, vpn-i asemel see mis mu allkirjaks on, neid on veel.
Saad ise valida mis "riigis" oled. Pluss on see, et kasutab su enda netiühenduse maks kiirust.

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 14:25:17 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
layr kirjutas:
Kuidas portidega on? Siit teemast käis läbi, et pordid EMT poolt avatud, ometi pole koduvõrk väljast nähtav. Ruuteril kõik kaitsed maas.

Edit: EMT väitel on suletud vaid port 25. Mis põhjusel siis väljast koduvõrku ei näe (ruuteriga või ruuterita)? Absoluutselt kõik (enamkasutatavad) pordid on kinni.


EMT Kodukas:

EMT GPRS, EDGE, 3G, 3,5G ja 4G pakettandmeside (edaspidi EMT Internet või Teenus) klientide suunas ei lubata ühtegi sissetulevat IPv4, IPv6 ega ühtegi teist andmesideühendust, v.a vastusepaketid EMT Internet kliendi poolt alustatud andmesideühendustele.

Sissetulevad ühendused on lubatud teenuse "Staatiline IP" kasutuse puhul. Juhul, kui kliendil on kasutusel teenus "IP Filter", siis on sissetulevad ühendused lubatud või keelatud vastavalt kliendi häälestusele.

Kas olukord portidega on selles osas täpselt sama mis 4 aastat tagasi? Ainus võimalus mobiilsele netile staatiline IP on lepinguline SIM?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 17:57:30 vasta tsitaadiga

muutsin oma vana mobiilse neti suurema peale, kiirust anti ka juurde...tegin lambist autost testi. Levi oli 2 pulka
http://www.speedtest.net/my-result/a/1306004328

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 19:00:21 vasta tsitaadiga

afsam thumbs_up.gif ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 19:40:22 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
afsam thumbs_up.gif ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema. icon_lol.gif

mul jäi 1,5h puudu tööpäeva lõpust ja tõmmati kiirus alla laupäeval icon_lol.gif
nüüd 10GB asemel 20GB ja juurde enam ostma ei pea paar aastakest....loodetavasti thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 11.06.2015 21:22:10 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mis viga on.et ostsin 15 euro kõnekaardi(kraabe oma).lehel yttleb et kui laed 15,siis saad 1g interneti kah.aga kui kontrollin siis nagu ei leia seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:02:46 vasta tsitaadiga

Täna pidi tulema M-elu uute pakettide kohta info !? Ei tea kas veel toimuvad viimased vaidlused palju raha küsida...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:29:49 vasta tsitaadiga

Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pimekaru
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 12.06.2015 12:25:17 vasta tsitaadiga

Mis kõnekaardiga tegu? Kas Simpel. Uutel Simpelitel seda laadimisboonust enam ei ole. See on olemas vaid varem aktiveeritud numbritel.

jake28 kirjutas:
kas keegi teab mis viga on.et ostsin 15 euro kõnekaardi(kraabe oma).lehel yttleb et kui laed 15,siis saad 1g interneti kah.aga kui kontrollin siis nagu ei leia seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 13.06.2015 14:50:59 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.

Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 15:13:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
vana_urr kirjutas:
layr kirjutas:
Kuidas portidega on? Siit teemast käis läbi, et pordid EMT poolt avatud, ometi pole koduvõrk väljast nähtav. Ruuteril kõik kaitsed maas.

Edit: EMT väitel on suletud vaid port 25. Mis põhjusel siis väljast koduvõrku ei näe (ruuteriga või ruuterita)? Absoluutselt kõik (enamkasutatavad) pordid on kinni.


EMT Kodukas:

EMT GPRS, EDGE, 3G, 3,5G ja 4G pakettandmeside (edaspidi EMT Internet või Teenus) klientide suunas ei lubata ühtegi sissetulevat IPv4, IPv6 ega ühtegi teist andmesideühendust, v.a vastusepaketid EMT Internet kliendi poolt alustatud andmesideühendustele.

Sissetulevad ühendused on lubatud teenuse "Staatiline IP" kasutuse puhul. Juhul, kui kliendil on kasutusel teenus "IP Filter", siis on sissetulevad ühendused lubatud või keelatud vastavalt kliendi häälestusele.

Kas olukord portidega on selles osas täpselt sama mis 4 aastat tagasi? Ainus võimalus mobiilsele netile staatiline IP on lepinguline SIM?


Staatilist ip saab tellida ainult lepinguline klient, kuna teenus kuumaksuga vähemalt mina sain nii aru.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 19:32:36 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.

Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole.


Mhm põhimõtteliselt nii ongi. 5GB/100min/100sms pakett läks 1 sent kallimaks. 10GB/100min/100sms pakett läks 51 senti kallimaks. 15GB pakett kaotati ära ning nagu peaks siis olema see, et seadmete arv ei mõjuta paketi tasu. Ennem nõuti iga lisanduva seadme eest paari euro kanti juurde.

Oleks muidugi muid asju oodanud uuendustest aga jah, nii ta kipub olema. icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 12:47:51 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.

Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole.


Ootoot, et siis ükstaspuha millal paketi võtsid, pistetakse limiidi täitumisel pmst kogu nett kinni?

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.06.2015 18:08:41 vasta tsitaadiga

Peale mahu täitumist, interneti maht piiratakse, ehk siis jah, internetti kasutada ei saa.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 18:17:26 vasta tsitaadiga

EMT läheb ka siis sama teed nagu Elisagi. Aga vähemalt saab EMT-s lisamahtu juurde tellida
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.06.2015 18:26:04 vasta tsitaadiga

mõnes mõttes mõttetu kui mahtu niimoodi kärbitakse. mis kasu nendest spotify ja minutv-dest siis on kui asi piirdub ikkagi mahuga, maksa põhiliselt surnud hobust.

üks kord vist vaatasin läbi mobla etv-d ja peaaegu 2gb läks 1,5h peale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 19:59:38 vasta tsitaadiga

shizny, mahtu piiratakse selleks, et teised tahavad ka mobiilset netti kasutada. Sa ei tahaks teada mis selle teenuse kuutasu on, kui iga kasutaja jaoks personaalne mast püsti panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 20:21:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
shizny, mahtu piiratakse selleks, et teised tahavad ka mobiilset netti kasutada. Sa ei tahaks teada mis selle teenuse kuutasu on, kui iga kasutaja jaoks personaalne mast püsti panna icon_biggrin.gif

Varem kiirust vaid piirati, nüüd keeratakse täiesti kinni. thumbs_down.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 20:29:30 vasta tsitaadiga

vanades pakettides jäi vanaviisi.
Kuna ma mahtu ei suutnud enam kontrollida, siis läksin ise 30>60GB

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 20:34:32 vasta tsitaadiga

Loodetavasti Diilile ei laiene, sellega sai Spotifyd kasutada kui nett piiratud kiirusega oli.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 20:36:44 vasta tsitaadiga

minuTV võttis jah kõvasti andmemahtu, see on arusaadav kuna tegemist on ikkagi videoteenusega. Vaadates aga mobiilse interneti pakette siis läheb see teenus ikka väga kalliks. PS: mõtlesin surfata ja mobiilse elu paketti kokku panna, kõik korrad jooksis telekomi leht kokku. Ju siis on märk kõrgemalt et pole mõtet icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.06.2015 20:53:20 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
LongHorn kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siiani selline kiri emt kodukal: Hea klient! Mobiilne Elu on uuenemas. Juba homme leiad siit lehelt palju rohkem infot ka liitumise kohta.

Kaotasid 15GB paketi ära ja edaspidi kui mahtu ületad (ka vana klient, kuna tingimused muutuvad) - keeratakse kraan täitsa kinni... tihendi leket enam aeglase kiirusega pole.


Ootoot, et siis ükstaspuha millal paketi võtsid, pistetakse limiidi täitumisel pmst kogu nett kinni?


Pigem see vanu ei puuduta kui sa ise midagi ei muuda, tsitaat:

"Olemasolevad Mobiilse elu kliendid saavad teenuse kasutamist jätkata senistel tingimustel, mistõttu ei too muudatused nende jaoks kaasa otseseid muudatusi teenuse igapäevases kasutamises. Oluline on siiski tähele panna, et Mobiilse elu klient saab kehtivasse Mobiilsesse ellu seadmeid (numbreid) lisada jms muudatusi teha kuni 11.07.2015 ning pärast nimetatud kuupäeva ei saa klient enam oma teenust senistel tingimustel muuta. Alates 12.07.2015 saab Mobiilset elu muuta vaid uutel tingimustel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.06.2015 22:30:09 vasta tsitaadiga

ma vist saaks ka 5GB paketiga hakkama, kuigi hetkel 10GB vana paketi järgi ja ühes kuus nii 1GB, max 2GB tavaliselt. kõige rohkem kannatavad need kes ainult mobiilse interneti otsas elavad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:22:02 vasta tsitaadiga

Sooviksin Mobiilse elu paketti võtta (eraldi SIM läpakale ja andmemaht jagada) ja mõned eurod EMT-le juurde maksta, aga ei saa, kuna olen seotud Spotify tähtajalise paketiga, mida EMT ise promos möödunud aasta.
Suht nõme olukord, need promod lähevad omavahel konflikti. EMT võiks mingi lahenduse leida või erandi teha, võidaksid mõlemad osapooled.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:28:11 vasta tsitaadiga

Lõpetada ei saa?
Ise ei kasuta seda, aga iga kord kui suhelnud olen emt-ga, siis söögi alla ja peale pakutakse spotifyd.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:30:38 vasta tsitaadiga

jeesus188, tähtajaline kuni 2016 suvi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:48:52 vasta tsitaadiga

Õnneks pole endal ühtegi tähtajalist lepingut. Ja nad on lõpuks aru saanud, et pole mõtet pressida seda peale. Viimased paar paketivahetust vms puhul taheti soodustuse näol tähtajalist külge pookida. Siis ma seletasin, tegin neile puust ja punaseks, et siin juba 15 aastat olnud ega plaani minna kusagile kui just midagi totaalselt ei muutu. Ja seni on see töötanud vastastikusel usaldusel (soodustused olemas). Nende tähtajalistega ongi see jama, et muuta paketti(e) ei saa.
Viimane positiivne kokkupuude juuli alguses thumbs_up.gif
Võta nendega ühendust, usun, et saate kokkuleppele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:56:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sooviksin Mobiilse elu paketti võtta (eraldi SIM läpakale ja andmemaht jagada) ja mõned eurod EMT-le juurde maksta, aga ei saa, kuna olen seotud Spotify tähtajalise paketiga, mida EMT ise promos möödunud aasta.
Suht nõme olukord, need promod lähevad omavahel konflikti. EMT võiks mingi lahenduse leida või erandi teha, võidaksid mõlemad osapooled.

... Spotify teema on jah suht absurdne icon_rolleyes.gif idee poolest üritavad klienti kinni hoida, millest võib aru saada ja selle suhtes pole ka pretensioone. Kuid miks takistab see paketivalikut, kui Spotifyga seotud teenuse tingimused ei muutu, ? Vaat sellest ma aru ei saa. Mingi ühe teenuse pärast külmutada kogu pakett mitmeks aastaks? Pole just mõistlik lahendus ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 13:41:36 vasta tsitaadiga

Hiid, kui kasutada läpakat ka mujal kui kodus, siis on 3G/4G modem ikka suht abiks. Igal pool ei ole wifit ja isegi kui on, siis alati võibolla ei taha seda kasutada. Kui läpakal on sisseehitatud modem olemas ja EMT tasuta lisa sim-i pakub, siis on see igal juhul mõistlikum lahendus kui hotspoti teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2015 22:34:01 vasta tsitaadiga

Kui mul on üks GSM mooduliga seade millel on toetatud sagedused GSM850MHz, GSM900MHz, DCS1800MHz and PCS1900MHz. Kas saan sellega üle eesti hakkama 3G kasutades.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 13:41:45 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
afsam thumbs_up.gif ! Ma jälle tiksusin lõppenud kuu kahel viimasel päeval 128kbit/s peal, internet sai lihtsalt varem otsa. Sama moodi nagu ühel meie poliitikul kunagi FB ruum otsa sai... Aga kui väga kiire pole, saab kõigega hakkama ikkagi, lihtsalt zen peab olema. icon_lol.gif

tegelikult tuli välja (kui arve tuli ja sealt kasutatud andmemaht teatavaks sai), et ei saanud otsa. Peale seda olen juba kaks päringut saatnud pea kuu jooksul, et milles siis kamm oli. Alguses teatati (nagu ikka 5 tööpäeva jooksul lubavad vastata, kui päringu esitad), et saadavad probleemi tehnilisele osakonnale edasi, siiamaani vaikus. "Kvaliteetteenusepakkuja" bläkk, aga võiks seda tunnistada ju ka? Aga ei, vaikivad...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 14:08:07 vasta tsitaadiga

Ei tunnista midagi. Mitmeid kordi nähtud kuidas paar päeva tõrkuv teenus imekombel terveneb järgmine päev kui helistad 123. Samas piirkonnas mingeid tõrkeid pole on tavaline vastus icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 13:43:59 vasta tsitaadiga

Tuli siiski vastus/lahendus:
"Meie infotehnoloogia spetsialisti andmetel üritati maikuus üle minna uuele andmeside maksustamise süsteemile, kuid tekkinud tõrgete tõttu see ei õnnestunud. Antud protsessi käigus aga võis tekkida olukord, kus numbri xxxxxxxx arvele/ GPRS eristusele ei loetud kõiki andmeside sündmusi. See tähendab, arve ise on mahuliselt õige, kuid arvelt puuduvad osad GPRS sündmuse kirjed.
Anname endast kõik oleneva, et tehnilistest probleemidest tingitud ebameeldivusi tulevikus välistada.
DIIL vabandab siiralt Teie ees antud juhtumi pärast.
Lähtudes eeltoodust oleme nõus tekkinud olukorra leevenduseks tühistama numbri xxxxxxxx maikuu arvelt Interneti kuutasust 30% ehk summa 1,78 eurot. Kreeditarve edastame Teile esimesel võimalusel."
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 22:14:17 vasta tsitaadiga

Õhtul langes nett Mähel kooma... midagi nagu tilgub aga mitte nii nagu muidu.

edit: seda postitust laadis umbes 20 sekundit üles.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 16:47:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka nüüd pakette ja... kas on aasta 2000 tagasi vms?

1,5 GB ??? ehk siis vaatad paar keskmise kvaliteediga yt videot ja kõik.

See on lihtsalt nii naeruväärselt väike.
Mäletan kuskilt oli mul hea 3-4a tagasi 3g 50gb/30 päeva mahupiiranguga.


Mis juhtus nende paari aastaga... mobiilne internet on täiest kasutuks muutunud. Ja hinnad ülikalliks.

Kiirustati liiga palju oma 4g superkiirete võrkudega.
Kiire nett ja väike andmemaht on lihtsalt kasutu.

5/10mbit + rohkem mahtu on mobiili puhul tunduvalt normaalsem kui 150mbit ja pisike maht.
Sellisest kiirusest piisab ka hd kvaliteedis videode vaatamiseks.

Aga 4g hetkel on enam vähem surnud lahendus - mobiilide arv suureneb iga aasta - kas siis varsti pannakse 100mb kuus 10€?

Linnades saaks kasvõi arendada mingit laiema leviga wifit - siis ei koorma mobiilimaste niipalju. Hetke laga hea õnne korral leiad kuskilt nurgast/baarist ebaturvalise hotspoti.


viimati muutis mauro 20.08.2015 16:07:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 17:32:31 vasta tsitaadiga

Mina ütleks pigem, et 3-4 aastat tagasi olid mobiilse neti hinnad naeruväärselt odavad ja nüüd hakkab asi paika loksuma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 18:36:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

509gb/30

icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2015 16:14:18 vasta tsitaadiga

50*

Pole suurt mõtet ju pakkuda ülikiiret netti kui mahupiirang teeb kiiruse kasutuks. Oleks jätnud ~15/20mbit maksimumiks, ei oleks nii suuri andmemahu probleeme. Aga kiirustati 4g ja ei mõeldud, kuidas normaalselt kõigile teenust pakkuda.
Linna saaks ju valguskaabli sõlmede juurde paigutada 4g punkte ja hajutada mobiilimastide koormust.

mingi aeg käis kuskil uudistest löbi mingi pCells tehnoloogia jutt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2015 20:03:28 vasta tsitaadiga

eks üks põhjustest on operaatorite suured kulutused seoses uue tehnoloogia/4g juurutamisega. Loomulikult nüüd on vaja need 4geega seotud kulutused tasa teenida. Suurem hind/väiksem maht on lihtsaim lahendus. Ja maht lõppeb kiiremini otsa, ostad juurde...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.