Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 10:24:12 vasta tsitaadiga

See dünaamiline osa seal tuleb minumeelest sellest, et sa saad servereid suvaliselt käivitada ja maha võtta. Maksad ainult käimasoldud minutite eest. Kui sa ühte masinat 24/7 sees hoiad, siis tulebki täpselt minutitasu järgi kõik minutid kinni maksta ja dünaamikat pole. icon_smile.gif Kui vahepeal testimiseks tunniks ajaks teise masina veel käima lased, siis maksad selle eest ainult tunni jagu. Loadbalanceri taga kui masinad automaatselt üles-alla käivad, siis muutub asi muidugi reaalselt dünaamiliseks. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:28:59 vasta tsitaadiga

praetor kirjutas:
AWS-i hind jääb arusaamatuks.. Räägitakse dynaamilisest hinnastamisest vastavalt reaalsele kasutusele, kuid mingeid häid näiteid ei leia. Kui te olete kasutanud seda teenust, siis oskate äkki öelda, mis see kuu kulu on umbes? Võtame aluseks mõne suurema magento poe või 100 yheaegse kasutajaga koduka...

See oleneb kui võimast serverit on vaja.
Ütleme, et võtad m3.medium millel on 3 ECUd ja 3.75 GB mälu.
Iirimaal tund maksab $0.077, kuu on siis 55 dollarit.
Lisaks mingi summa andmemahu pealt ($0.090 /GB).

Võid alati väiksema serveri valida, või mitu väikest et hinda optimeerida.
Samuti võidad kõvasti ette makstes (Reserved Instances).
Näiteks kui tead, et sul on vaja seda m3.medium serverit vähemalt kolmeks aastaks, siis maksad kõik ette: $884. Tunni hinnaks teeb see $0.0336 (56% säästu).
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 16:51:25 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Otsin majutust, mille põhiline märksõna sõna oleks "turvalisus". Ideid?

Microsoft Azure tundub olevat see mida sa otsid.
http://azure.microsoft.com/en-us/support/trust-center/compliance/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 17:12:05 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ardo kirjutas:
Otsin majutust, mille põhiline märksõna sõna oleks "turvalisus". Ideid?

Microsoft Azure tundub olevat see mida sa otsid.
http://azure.microsoft.com/en-us/support/trust-center/compliance/

Kui Sa MS tooteid promod, siis oleks ilus disclaimerina mainida, et teenid sellega igapäevaselt ka leiba.
AWS-l on ka uhke leht selle jaoks: http://aws.amazon.com/security/

Olles mõlemat kasutanud, siis AWS on kõvasti parem Azurest.
Jättes kõrvale igasugu featuuride võrdlemise, kus Azurel pole lootustki, siis minu jaoks suurim probleem oli Azure uptime.
Korduvalt on server teadmata põhjusel restardi teinud.
Sellised juhtumid ka kindlust ei tekita: http://thenextweb.com/microsoft/2014/11/19/microsoft-azure-suffering-widespread-outage/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 17:14:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olles mõlemat kasutanud, siis AWS on kõvasti parem Azurest

Igati nõus

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:48:48 vasta tsitaadiga

Kuna enamusel serverimajutuste pakkujatel on hinnakiri ära peidetud. Kas oleks võimalik teenuste kasutajatelt mingit aimu hindade suhtes saada, palju 1RU kohta peab maksma kui ühenduse kiirus 100mbit või 1Gbit?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 22:14:00 vasta tsitaadiga

Ei ole küll pakkuja, kuid viimati küsides sain näiteks Linxtelekom 1U ja 100m ühendus 99€ +km kuus
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2015 09:15:32 vasta tsitaadiga

100 kanti oli jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 11:30:26 vasta tsitaadiga

Wavecom = 90€
Fiber.ee = 60€, kuid piiratud rahvusvahelise kiirusega.
Elion = 129€
LinxTelecom = 139€

Kõikidelt sai küsitud 1U , 100 Mbps pakkumist. Wavecom on neist mõistlikum hetkel ja soodsaim, kuna pakub 1 Gbit/s 10Tb mahtu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 14.02.2015 12:01:19 vasta tsitaadiga

Ja neist kaks opereerivad ise oma sideliine ja tõenäoliselt tagavad ka kõrgema töökindluse?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 12:20:30 vasta tsitaadiga

Kel plaanis 1U moosiriiul, siis üks sobiv 1U isend pakkuda https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=633907&highlight=
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 13:04:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ja neist kaks opereerivad ise oma sideliine ja tõenäoliselt tagavad ka kõrgema töökindluse?


Jah, juba kasutajatoe tõttu valiks mina isiklikult Linxtelecomi, kui on tarvis kõrget käideldavust. Elioni tarbeks peab veel suurem rahakott olema.

https://www.elisa.ee/et/Ariklient/Teenused/556/Serverimajutus

Kompromiss kahe vahel tundub olema Elisa, kus seadmeid reaalselt majutatakse Linxtelecomi hoones.

http://levira.ee/ on samuti variant. Meie hinnavaatlus.ee foorum samuti klient mingi ajahetk.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 14.02.2015 20:18:03 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


Kompromiss kahe vahel tundub olema Elisa, kus seadmeid reaalselt majutatakse Linxtelecomi hoones.



Elisa kolis Linxtelecomi ruumist ikka päris mitu aastat tagasi ära...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 07:13:49 vasta tsitaadiga

Elisa hind muide ilma km-ta...ei tea kuidas teiste hindadega on
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 14:33:10 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
d3t kirjutas:
Ardo kirjutas:
Otsin majutust, mille põhiline märksõna sõna oleks "turvalisus". Ideid?

Microsoft Azure tundub olevat see mida sa otsid.
http://azure.microsoft.com/en-us/support/trust-center/compliance/
ot:

Kui Sa MS tooteid promod, siis oleks ilus disclaimerina mainida, et teenid sellega igapäevaselt ka leiba.

AWS-l on ka uhke leht selle jaoks: http://aws.amazon.com/security/

Microsoft explained that its adherence to the ISO 27018 ensures enterprise customers are in control of their data; know what's happening with their data; know that their data has strong security protections; understand their data wont be used for advertising; and will be informed when government requests for its data are made.
http://blogs.microsoft.com/on-the-issues/2015/02/16/microsoft-adopts-first-international-cloud-privacy-standard/

ot:
Minu MSP aastast on möödas nüüd juba ma ei teagi kaua, ei mäletagi. Olen TLÜ tudeng ja BattleIT koostööpartneriks ei ole ainult Microsoft vaid ka Google ja IBM rääkimata väikesematest firmadest. Mu allkirjas mainitud asjadega on mul lihtsalt kõige rohkem isiklikult kogemusi. MS käest rahalist toetust pole saanud nende promomiseks, seega matame selle teema nüüd maha. Kaua võib jaurata ühe ja sama asjaga aastast aastasse.

2ndalpha kirjutas:
Olles mõlemat kasutanud, siis AWS on kõvasti parem Azurest.
Jättes kõrvale igasugu featuuride võrdlemise, kus Azurel pole lootustki, siis minu jaoks suurim probleem oli Azure uptime.
Korduvalt on server teadmata põhjusel restardi teinud.
Sellised juhtumid ka kindlust ei tekita: http://thenextweb.com/microsoft/2014/11/19/microsoft-azure-suffering-widespread-outage/

Olles ise aastaid hostinud asju Azures oli see viidatud intsident ka esimene mis mind puudutas. Samas, imelikul kombel sain ma sellest teada meiliteel creditie returnimisega mitte sellepärast, et mul see reaalselt kättesaadav poleks. Samamoodi nagu Amazonis ei ole sul ühe masinaga redundancit pole sul ka azures. kui sul on mitu masinat ja kasutad infrastuktuuri teenuseid (mis suures joones kattuvad) oled sa õnnelik. Azurel on omad teenused mida mujal pole mis pakuvad hulgaliselt lisandväärtust - alates os süsteemi sinu eest haldamisest ja lõpetades automaatse cloud meilisaatmis clustri tekitamisega. Ma ei väida, et elu lilleline on, kuid teadmised mida on vaja AWS või Azure peal asjade jooksutamiseks erinevad küllaltki.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 19:30:33 vasta tsitaadiga

No kui Linuxit jooksutada, siis pole mõtet seda Azurel teha, juba hinna ja põhimõtte pärast, kui MS stacki kasutad, siis jääd sa lihtsalt cashcow'ks neile.

Viimasel ajal on muidugi Nadella juhtmisele MS oma mainet tunduvalt tõstnud, läbi erinevate acceleratorite pakutakse start-upidele kuni 100k väärtuses krediiti, üritades Silicon Valleys oma mainet tõsta ja MS stacki promoda. (Kasvõi .net open sourcemine + linux buildid). Stackoverflow on üks hea näide eduloost. Huvitavad ajad igatahes ees, uue CEO'ga. Tore, et Ballmer minema läks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:07:05 vasta tsitaadiga

Donald, http://www.realtime.co/ on hea näide Portugalist mida tuua. Nende Ubuntu LTS jookseb nii 40% kiiremini Azure peal kui AWS peal. Seega open source welcome icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 18:27:11 vasta tsitaadiga

Mõni odavam eesti veebihost cron-i ka toetab? Planetis see krt kinni keeratud, ei saa üht asja toimima thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 18:37:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõni odavam eesti veebihost cron-i ka toetab? Planetis see krt kinni keeratud, ei saa üht asja toimima thumbs_down.gif


Ma kasutan planetis croni jaoks neid tasuta lehti:
http://www.cron-job.org (parim, saab tihedalt kasutada ja harva maas)
http://site.digitalistotalis.com/mywebcron/members
https://crondash.com
https://www.setcronjob.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 19:34:33 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõni odavam eesti veebihost cron-i ka toetab? Planetis see krt kinni keeratud, ei saa üht asja toimima thumbs_down.gif
Zone
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 23:17:41 vasta tsitaadiga

WaveCom peale torqhosti ära ostmist informeeris, et teenuste hind jääb samaks.
Täna sain siis esimese arve wavecomist ning üllatusena on siiani koos KM-ga makstud hind pandud teenuse hinnaks ja sinna keevitatud omakorda uus KM otsa. Ehk siis +20% hinnatõus.
Saatsin neile kirja, et on juhtunud mingi eksitus. Selle peale minu jaoks mitte mingit moodi kasulik ja mitte mingit moodi puudutav info:
tsitaat:
Tere

Tegelikult on tegemist korrektse arvega ja me ei ole topelt käibemaksu arvestanud.

Torqhosti arveldamissüsteemis oli täielik segadus. Reaalsuses töötas Torqhosti kaubamärgi alt kolm järjestikust firmat. Kaks neist ei olnud käibemaksukohuslased. Ühe vahepealse firma aasta käive sai aga ühel hetkel piisavalt suureks, nii et nad said automaatselt käibemaksukohuslaseks.

Käibemaks tuleb liita teenuse hinnale, mingil arusaamatul põhjusel otsustati aga eksikombel käibemaks jätta osaks lõpphinnast. Viimane firma, mille käest meie Torqhosti ostsime ei olnud jälle käibemaksukohuslane. Seega võtsime meie üle ilma käibemaksuta hinnad ja lisasime sinna käibemaksu. Vea tegi seega vahepealne torqhosti hallanud ettevõte. Meie väljastasime korrektse arve.


Huvitav kuidas see mind kottima nüüd peaks? Fakt on, et ma maksin teenuse eest aastaid kindlat hinda ja see on alati sisaldanud ka KM-i. Nüüd on arve kogusumma võetud teenuse hinnaks ja +20% KM sellele otsa väänatud ja nende arust on kõik OK, olgugi, et nende väide, et hinnad jäävad samaks lihtsalt arveid hakkab torqhosti asemel wavecom väljastama, ei vasta mittemingit moodi tõele siis ju.

tsitaat:
Kaks neist ei olnud käibemaksukohuslased.

Infoks siis veel, et 2012-2014 arved on kõik Torqhostist tulnud koos KM-ga ja ilma KM-ta arvet ma pole sealt näinud... seega peaks see info, et kes KM kohustuslane oli ja kes mitte mind ikka väga vähe aitama.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 23:36:33 vasta tsitaadiga

Kõik arved samuti torqhost oü ja km'iga tulnud mulle.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2015 14:18:27 vasta tsitaadiga

Lisaks absurdsele +20% hinnatõusule langes Wavecomi kolimisel päevapealt serveri jõudlus tohutult. Eriti I/O operatsioonid. Samuti on päris tihti hetkelisi hangumisi kohata mõlemis sealt renditud serveris, mida enne ei olnud (oletan, et võib olla põhjustatud I/O taga ootamisest).
Torqhostis olles serverbeari benchmark: I/O rate: 127.0 MB/second, Bandwidth rate: 10.4 MB/second
Peale wavecomi kolimist: I/O rate: 24.0 MB/second, Bandwidth rate: 2.1 MB/second

Wavecom kirjutas:
Tere

Vastupidi suuredasime nodede arvu ja paigaldasime enteprise level riistvara mille jõudlus on kordades suurem. Lisaks ka tarkvara millega teenuseid juhtida. Paraku tuli välja ,et fc storagel olid mõned kettad kohe uuest peast praagid ja yhel hetkel tekkisid io piigid. Ka see asi leidis lahenduse. Tegemist alguse asjaga, teinekord selliseid asju juhtub. Mis puudutab käibemaksu siis Torqhosti on vedanud vist 4 firmat. Viimane ei olnud käibemaksu kohuslane üldse. Ka teised ei olnud enamuse oma ajast. Kui käive kasvas ja tuli ennast arvele võtta tehti teadmatusest see viga, et hakati ise käibemaksu maksma mitte ei liidetud käibele nagu seadus ette näeb. Meie seda viga ei tee. Seega paraku aidata selles küsimuses ei saa.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 21:19:39 vasta tsitaadiga

kellelgi http://www.hostinger.ee/ veebimajutuse kasutamisega on kogemusi?
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VaikeHobun
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 21:33:39 vasta tsitaadiga

Kas RadiCenteril ka cPanel kaasas?

viimati muutis VaikeHobun 26.04.2015 21:55:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 21:33:59 vasta tsitaadiga

Mõnda aega tagasi üritas see hostinger end ka siin promoda. Kokkuvõte oli see, et nende teenus on as is ehk nad ei garanteeri midagi. Vaata tingimusi, võibolla on tänaseks midagi muutunud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 08:24:17 vasta tsitaadiga

VaikeHobun kirjutas:
Kas RadiCenteril ka cPanel kaasas?

Ei, nad kasutavad DirectAdmin haldusliidest https://www.radicenter.ee/et/DirectAdmin
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 09:58:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mõnda aega tagasi üritas see hostinger end ka siin promoda. Kokkuvõte oli see, et nende teenus on as is ehk nad ei garanteeri midagi. Vaata tingimusi, võibolla on tänaseks midagi muutunud.


Noh kodukal on selline rida pakettiel: TÖÖVÕIMEAJA GARANTII
99%
99.5%
99.9%

Aga ega seda ei saa tõsiselt võtta, aga kui aus olla, kas üldse saab enamuse teenusepakkujate peal tõsiselt võtta? Domeene saab päris palju ühte paketti panna, aga ei ole kuulnud ei halba ega head konkreetselt selle teenuse kasutajalt, seega natuke kardan icon_smile.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pp1000
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 12:45:10 vasta tsitaadiga

otsin beehostingule mitmel põhjusel asendust, veeb on lihtne wordpress, külastajad üle maailma

tahan sellist kindlapeale toimivat teenust, kas zone.ee, veebimajutus.ee või peale nende on keegi veel hea/parem?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 11.05.2015 23:52:14 vasta tsitaadiga

pp1000 kirjutas:
otsin beehostingule mitmel põhjusel asendust, veeb on lihtne wordpress, külastajad üle maailma

tahan sellist kindlapeale toimivat teenust, kas zone.ee, veebimajutus.ee või peale nende on keegi veel hea/parem?


https://ifastnet.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 08:18:13 vasta tsitaadiga

Mõni virtuaal.com klient äkki oskab ütelda miskit teenusepakkuja kohta?
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 09:00:58 vasta tsitaadiga

Kvaliteedi ja kasutajatoe osas paneks samale pulgale Zonega. Olen nende klient olnud aastast 2003 ja hetkel nende juures majutuses ca paarkümmend lehte ja teenusega väga rahul. Kasutajatugi on operatiivne ja asjalik.
Olen samaaegselt aastaid olnud ka Zone klient ja samuti väga rahul teenusega aga ainuke põhjus miks kaldun Virtuaali eelistama, on lisadomeenide võimalus ühes majutuspaketis. Zonel saab ka läbi aliase panna samasse majutuspaketti mitu lisadomeeni aga see pole paraku täisfunktsionaalne lahendus st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.05.2015 12:43:35 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Kvaliteedi ja kasutajatoe osas paneks samale pulgale Zonega. Olen nende klient olnud aastast 2003 ja hetkel nende juures majutuses ca paarkümmend lehte ja teenusega väga rahul. Kasutajatugi on operatiivne ja asjalik.
Olen samaaegselt aastaid olnud ka Zone klient ja samuti väga rahul teenusega aga ainuke põhjus miks kaldun Virtuaali eelistama, on lisadomeenide võimalus ühes majutuspaketis. Zonel saab ka läbi aliase panna samasse majutuspaketti mitu lisadomeeni aga see pole paraku täisfunktsionaalne lahendus st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti.

Samad sõnad thumbs_up.gif
Ülipädev teenindus mõlemas kohas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 18.05.2015 08:50:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Noh kodukal on selline rida pakettiel: TÖÖVÕIMEAJA GARANTII
99%
99.5%
99.9%
Aga ega seda ei saa tõsiselt võtta, aga kui aus olla, kas üldse saab enamuse teenusepakkujate peal tõsiselt võtta?

Tõsiseltvõetavat garantiid ei paku mitte ükski "tavatarbija" teenusepakkuja. 99.999999% lubadus võib olla, aga milline on leppetrahv selle rikkumise eest?

Enamasti lubab garantii, et saad maas oldud aja eest proportsionaalselt krediiti. Ehk kui server on kõige tulusamal tööpäeval 8 tundi maas, siis saad järgmine kuu 1% soodsama arve icon_wink.gif
Mõned paremad lubavad, et kui server on liiga palju maas, siis saad eelmise kuu arvest 10-100% krediiti.

Aga mitte keegi ei paku tavakliendile garantiid, mis maksaks tagasi rohkem kui neile ise juba maksnud oled, rääkimata garantiist, mis võiks kindlustada maas olnud serverist tekkinud kahjusid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 19.06.2015 13:34:47 vasta tsitaadiga

Kuna Zone teenust on HV kasutajate hulgas SSH puudumise tõttu kritiseeritud, siis mainin lihtsalt ära, et see puudus on kõrvaldatud https://www.zone.ee/blogi/2015/06/18/ssh-kasutamisest-zone-virtuaalserveris/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 12:04:31 vasta tsitaadiga

www.radicenter.eu - ise kasutan seda juba mitmendat aasta ja olen rahul nende teenusega
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pp1000
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2015 09:47:50 vasta tsitaadiga

Mul on mitu veebilehte ja kõigil ka erinevad e-maili aadressid.

Soovitage mõnda korralikku teenusepakkjuat, kellel ei pea iga veebi jaoks eraldi paketti tellima, vaid kõik on ühe majutuse all ja domeene on lihtsalt mitu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2015 10:22:30 vasta tsitaadiga

Võta virtuaalprivaatserver ja installeeri mida tahad. Mulle tundub, et hallatavate asjade osas on Eesti turul vaakum.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 04.07.2015 16:56:10 vasta tsitaadiga

pp1000 kirjutas:
Mul on mitu veebilehte ja kõigil ka erinevad e-maili aadressid.

Soovitage mõnda korralikku teenusepakkjuat, kellel ei pea iga veebi jaoks eraldi paketti tellima, vaid kõik on ühe majutuse all ja domeene on lihtsalt mitu.


Virtuaal.com (paketiga I saab majutada 1 ( peadomeen) + 5 (lisadomeeni) + piiramatult aliaseid
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 10:08:09 vasta tsitaadiga

Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 10:13:06 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi.
VPSis saab ilmselt vabalt sellist asja teha. :) Hoopis teine küsimus on ajakulu ehk siis palju hobujõudu selleks kulub. Ning see juba oleneb sisust, koodekist, resost, bitratest ja veel miljonist detailist.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 12:04:51 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi.


Ma küsiks pigem Zone käest, kuidas nad suhtuvad 99% cpu kasutusse teatud perioodidel. Kuna VPS on oma iseloomult jagatud ressurss võidakse mingi rakendus taustal katkestda.

Anna teada igaljuhul!

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 12:16:19 vasta tsitaadiga

Loen huvipärast Zone kodulehelt üldtingimusi:

3.4. Klient ei kasuta Serveris tarkvara, skripte, programme või muid rakendusi, mis koormavad, häirivad või kahjustavad Serveri sihipärast tööd ning kohustub kõrvaldama need hiljemalt kaheteistkümne (12) tunni jooksul peale Zone poolt vastavasisulise teate esitamist.

Serveriteenuse peatamine:

5.1.1. Kliendi poolt kasutatav tarkvara, skriptid või muud rakendused on põhjustanud Serverile rikkeid, tekitavad ülekoormust või takistavad muul moel Zone’t osutamast teenuseid;


Eks peab uurima, mis on "ülekoormus". Kui ma tahan võtta näiteks VPS'i, mis "teeb kogu aeg tööd" siis kas tõmmatakse kiirelt juhe seinast viidates üldtingimuste punktile 5.1.1.

https://www.zone.ee/et/lepingud/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 12:57:27 vasta tsitaadiga

Hmm, loogiline oleks ju nii, et VPS puhul on serverile eraldatud teatav ressurss ja seda peaks olema õigus 100% kasutada, see on teenusepakkuja rida ressurssi nii jagada, et minu VPS teisi kliente häirida ei saaks. Kust mina kliendina peaks teadma, mis tegevus võib häirida host-i tööd kui mul on vaid oma liivakast ja pole suuremat ettekujutust, mis väljaspool seda liivakasti toimub.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 07.07.2015 12:59:31 vasta tsitaadiga

vb kasulik => http://stackoverflow.com/a/4565633/346046
* ise kasutan VPS'na @ digital oceani *

napoleon, ise mõtlen sama. Äkki see zone punkt on mitte VPS kohta vaid shared hostingu kohta?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 15:11:05 vasta tsitaadiga

Saatsin Zone'le kirja vihjates ka sellele, et videosid tahaks transkoodida. Eks näis mis vastavad.

Edit: Sain vastuse. Arvestades, et 24/7 ei ole plaanis transkoodida, siis peaks see variant isegi sobima. Küll aga viskasin korra pilgu peale ka digital ocean'ile ja sealne pakkumine tundub hinna ja ressursside poolest palju parem.
tsitaat:
Pilveserveri ressursse saab vajaduse korral lihtsasti ja mugavalt ka alati tõsta, seega transkoodimisega probleeme ei tohiks tekkida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 15:26:15 vasta tsitaadiga

Võta jah midagi välismaalt ja võimsamat. Saad kindlasti odavamalt veel.

http://www.ovh.co.uk/vps/vps-classic.xml

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 14:38:35 vasta tsitaadiga

https://www.runabove.com/

OVH tütarettevõte.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 10:57:01 vasta tsitaadiga

Kes siin tahtis videot koodida, pakkuda üks tühjalt seisev VPS (üks dedi masin kambapeale, sees kolm VPS-i).

CPU: 1 core i7-3770 @ 3.40GHz (või samaväärne kui kunagi peaks host kolima)
Mälu: 3 GB
Kettapind: 400GB (raid mirror)
Ühenduskiirus internetti: 100mbit
Andmeedastusmaht: 4000GB

15 eur+km.

Asub hetzneri võrgus. Kuna ühele masinale üle 3 IP tavakorras ei anta, siis ülemüüki pole karta. Prose core võib kasvõi 24/7 100% peal hoida ning probleemi pole.
SLA: best effort, ilma põhjuseta ei torgi ega restardi, backupi teeb kasutaja ise.
Huvi korral lisaküsimused PS-i, rohkem ei hakkaks teemat solkima.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:19:18 vasta tsitaadiga

Kuna veebimajutus.ee tõstis nüüd hinda pea poole võrra, siis keda eesti turul hinna järgi hetkel mõistlik valida oleks? Mahtu lehtedel pigem vähe. Kasutusel kuni 15 e-maili ja kaks domeeni, mis mõlemad wordpressi peal.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.