|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
06.02.2015 10:24:12
|
|
|
See dünaamiline osa seal tuleb minumeelest sellest, et sa saad servereid suvaliselt käivitada ja maha võtta. Maksad ainult käimasoldud minutite eest. Kui sa ühte masinat 24/7 sees hoiad, siis tulebki täpselt minutitasu järgi kõik minutid kinni maksta ja dünaamikat pole. Kui vahepeal testimiseks tunniks ajaks teise masina veel käima lased, siis maksad selle eest ainult tunni jagu. Loadbalanceri taga kui masinad automaatselt üles-alla käivad, siis muutub asi muidugi reaalselt dünaamiliseks.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
06.02.2015 13:28:59
|
|
|
| praetor kirjutas: |
| AWS-i hind jääb arusaamatuks.. Räägitakse dynaamilisest hinnastamisest vastavalt reaalsele kasutusele, kuid mingeid häid näiteid ei leia. Kui te olete kasutanud seda teenust, siis oskate äkki öelda, mis see kuu kulu on umbes? Võtame aluseks mõne suurema magento poe või 100 yheaegse kasutajaga koduka... |
See oleneb kui võimast serverit on vaja.
Ütleme, et võtad m3.medium millel on 3 ECUd ja 3.75 GB mälu.
Iirimaal tund maksab $0.077, kuu on siis 55 dollarit.
Lisaks mingi summa andmemahu pealt ($0.090 /GB).
Võid alati väiksema serveri valida, või mitu väikest et hinda optimeerida.
Samuti võidad kõvasti ette makstes (Reserved Instances).
Näiteks kui tead, et sul on vaja seda m3.medium serverit vähemalt kolmeks aastaks, siis maksad kõik ette: $884. Tunni hinnaks teeb see $0.0336 (56% säästu).
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
06.02.2015 17:14:43
|
|
|
| tsitaat: |
Olles mõlemat kasutanud, siis AWS on kõvasti parem Azurest
|
Igati nõus
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
13.02.2015 20:48:48
|
|
|
| Kuna enamusel serverimajutuste pakkujatel on hinnakiri ära peidetud. Kas oleks võimalik teenuste kasutajatelt mingit aimu hindade suhtes saada, palju 1RU kohta peab maksma kui ühenduse kiirus 100mbit või 1Gbit?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
13.02.2015 22:14:00
|
|
|
| Ei ole küll pakkuja, kuid viimati küsides sain näiteks Linxtelekom 1U ja 100m ühendus 99€ +km kuus
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2015 09:15:32
|
|
|
| 100 kanti oli jah.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.02.2015 11:30:26
|
|
|
Wavecom = 90€
Fiber.ee = 60€, kuid piiratud rahvusvahelise kiirusega.
Elion = 129€
LinxTelecom = 139€
Kõikidelt sai küsitud 1U , 100 Mbps pakkumist. Wavecom on neist mõistlikum hetkel ja soodsaim, kuna pakub 1 Gbit/s 10Tb mahtu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.02.2015 12:01:19
|
|
|
| Ja neist kaks opereerivad ise oma sideliine ja tõenäoliselt tagavad ka kõrgema töökindluse?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.02.2015 13:04:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ja neist kaks opereerivad ise oma sideliine ja tõenäoliselt tagavad ka kõrgema töökindluse? |
Jah, juba kasutajatoe tõttu valiks mina isiklikult Linxtelecomi, kui on tarvis kõrget käideldavust. Elioni tarbeks peab veel suurem rahakott olema.
https://www.elisa.ee/et/Ariklient/Teenused/556/Serverimajutus
Kompromiss kahe vahel tundub olema Elisa, kus seadmeid reaalselt majutatakse Linxtelecomi hoones.
http://levira.ee/ on samuti variant. Meie hinnavaatlus.ee foorum samuti klient mingi ajahetk.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
14.02.2015 20:18:03
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Kompromiss kahe vahel tundub olema Elisa, kus seadmeid reaalselt majutatakse Linxtelecomi hoones.
|
Elisa kolis Linxtelecomi ruumist ikka päris mitu aastat tagasi ära...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
16.02.2015 07:13:49
|
|
|
| Elisa hind muide ilma km-ta...ei tea kuidas teiste hindadega on
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.02.2015 14:33:10
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| ot: |
Kui Sa MS tooteid promod, siis oleks ilus disclaimerina mainida, et teenid sellega igapäevaselt ka leiba. |
AWS-l on ka uhke leht selle jaoks: http://aws.amazon.com/security/
|
Microsoft explained that its adherence to the ISO 27018 ensures enterprise customers are in control of their data; know what's happening with their data; know that their data has strong security protections; understand their data wont be used for advertising; and will be informed when government requests for its data are made.
http://blogs.microsoft.com/on-the-issues/2015/02/16/microsoft-adopts-first-international-cloud-privacy-standard/
| ot: |
| Minu MSP aastast on möödas nüüd juba ma ei teagi kaua, ei mäletagi. Olen TLÜ tudeng ja BattleIT koostööpartneriks ei ole ainult Microsoft vaid ka Google ja IBM rääkimata väikesematest firmadest. Mu allkirjas mainitud asjadega on mul lihtsalt kõige rohkem isiklikult kogemusi. MS käest rahalist toetust pole saanud nende promomiseks, seega matame selle teema nüüd maha. Kaua võib jaurata ühe ja sama asjaga aastast aastasse. |
Olles ise aastaid hostinud asju Azures oli see viidatud intsident ka esimene mis mind puudutas. Samas, imelikul kombel sain ma sellest teada meiliteel creditie returnimisega mitte sellepärast, et mul see reaalselt kättesaadav poleks. Samamoodi nagu Amazonis ei ole sul ühe masinaga redundancit pole sul ka azures. kui sul on mitu masinat ja kasutad infrastuktuuri teenuseid (mis suures joones kattuvad) oled sa õnnelik. Azurel on omad teenused mida mujal pole mis pakuvad hulgaliselt lisandväärtust - alates os süsteemi sinu eest haldamisest ja lõpetades automaatse cloud meilisaatmis clustri tekitamisega. Ma ei väida, et elu lilleline on, kuid teadmised mida on vaja AWS või Azure peal asjade jooksutamiseks erinevad küllaltki.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
18.02.2015 19:30:33
|
|
|
No kui Linuxit jooksutada, siis pole mõtet seda Azurel teha, juba hinna ja põhimõtte pärast, kui MS stacki kasutad, siis jääd sa lihtsalt cashcow'ks neile.
Viimasel ajal on muidugi Nadella juhtmisele MS oma mainet tunduvalt tõstnud, läbi erinevate acceleratorite pakutakse start-upidele kuni 100k väärtuses krediiti, üritades Silicon Valleys oma mainet tõsta ja MS stacki promoda. (Kasvõi .net open sourcemine + linux buildid). Stackoverflow on üks hea näide eduloost. Huvitavad ajad igatahes ees, uue CEO'ga. Tore, et Ballmer minema läks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.02.2015 16:07:05
|
|
|
Donald, http://www.realtime.co/ on hea näide Portugalist mida tuua. Nende Ubuntu LTS jookseb nii 40% kiiremini Azure peal kui AWS peal. Seega open source welcome
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.03.2015 18:27:11
|
|
|
Mõni odavam eesti veebihost cron-i ka toetab? Planetis see krt kinni keeratud, ei saa üht asja toimima
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.03.2015 19:34:33
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mõni odavam eesti veebihost cron-i ka toetab? Planetis see krt kinni keeratud, ei saa üht asja toimima  |
Zone
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
03.03.2015 23:17:41
|
|
|
WaveCom peale torqhosti ära ostmist informeeris, et teenuste hind jääb samaks.
Täna sain siis esimese arve wavecomist ning üllatusena on siiani koos KM-ga makstud hind pandud teenuse hinnaks ja sinna keevitatud omakorda uus KM otsa. Ehk siis +20% hinnatõus.
Saatsin neile kirja, et on juhtunud mingi eksitus. Selle peale minu jaoks mitte mingit moodi kasulik ja mitte mingit moodi puudutav info:
| tsitaat: |
Tere
Tegelikult on tegemist korrektse arvega ja me ei ole topelt käibemaksu arvestanud.
Torqhosti arveldamissüsteemis oli täielik segadus. Reaalsuses töötas Torqhosti kaubamärgi alt kolm järjestikust firmat. Kaks neist ei olnud käibemaksukohuslased. Ühe vahepealse firma aasta käive sai aga ühel hetkel piisavalt suureks, nii et nad said automaatselt käibemaksukohuslaseks.
Käibemaks tuleb liita teenuse hinnale, mingil arusaamatul põhjusel otsustati aga eksikombel käibemaks jätta osaks lõpphinnast. Viimane firma, mille käest meie Torqhosti ostsime ei olnud jälle käibemaksukohuslane. Seega võtsime meie üle ilma käibemaksuta hinnad ja lisasime sinna käibemaksu. Vea tegi seega vahepealne torqhosti hallanud ettevõte. Meie väljastasime korrektse arve. |
Huvitav kuidas see mind kottima nüüd peaks? Fakt on, et ma maksin teenuse eest aastaid kindlat hinda ja see on alati sisaldanud ka KM-i. Nüüd on arve kogusumma võetud teenuse hinnaks ja +20% KM sellele otsa väänatud ja nende arust on kõik OK, olgugi, et nende väide, et hinnad jäävad samaks lihtsalt arveid hakkab torqhosti asemel wavecom väljastama, ei vasta mittemingit moodi tõele siis ju.
| tsitaat: |
| Kaks neist ei olnud käibemaksukohuslased. |
Infoks siis veel, et 2012-2014 arved on kõik Torqhostist tulnud koos KM-ga ja ilma KM-ta arvet ma pole sealt näinud... seega peaks see info, et kes KM kohustuslane oli ja kes mitte mind ikka väga vähe aitama.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
03.03.2015 23:36:33
|
|
|
Kõik arved samuti torqhost oü ja km'iga tulnud mulle.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
05.03.2015 14:18:27
|
|
|
Lisaks absurdsele +20% hinnatõusule langes Wavecomi kolimisel päevapealt serveri jõudlus tohutult. Eriti I/O operatsioonid. Samuti on päris tihti hetkelisi hangumisi kohata mõlemis sealt renditud serveris, mida enne ei olnud (oletan, et võib olla põhjustatud I/O taga ootamisest).
Torqhostis olles serverbeari benchmark: I/O rate: 127.0 MB/second, Bandwidth rate: 10.4 MB/second
Peale wavecomi kolimist: I/O rate: 24.0 MB/second, Bandwidth rate: 2.1 MB/second
| Wavecom kirjutas: |
Tere
Vastupidi suuredasime nodede arvu ja paigaldasime enteprise level riistvara mille jõudlus on kordades suurem. Lisaks ka tarkvara millega teenuseid juhtida. Paraku tuli välja ,et fc storagel olid mõned kettad kohe uuest peast praagid ja yhel hetkel tekkisid io piigid. Ka see asi leidis lahenduse. Tegemist alguse asjaga, teinekord selliseid asju juhtub. Mis puudutab käibemaksu siis Torqhosti on vedanud vist 4 firmat. Viimane ei olnud käibemaksu kohuslane üldse. Ka teised ei olnud enamuse oma ajast. Kui käive kasvas ja tuli ennast arvele võtta tehti teadmatusest see viga, et hakati ise käibemaksu maksma mitte ei liidetud käibele nagu seadus ette näeb. Meie seda viga ei tee. Seega paraku aidata selles küsimuses ei saa. |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VaikeHobun
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2011
|
26.04.2015 21:33:39
|
|
|
Kas RadiCenteril ka cPanel kaasas?
viimati muutis VaikeHobun 26.04.2015 21:55:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.04.2015 21:33:59
|
|
|
| Mõnda aega tagasi üritas see hostinger end ka siin promoda. Kokkuvõte oli see, et nende teenus on as is ehk nad ei garanteeri midagi. Vaata tingimusi, võibolla on tänaseks midagi muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
27.04.2015 09:58:52
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mõnda aega tagasi üritas see hostinger end ka siin promoda. Kokkuvõte oli see, et nende teenus on as is ehk nad ei garanteeri midagi. Vaata tingimusi, võibolla on tänaseks midagi muutunud. |
Noh kodukal on selline rida pakettiel: TÖÖVÕIMEAJA GARANTII
99%
99.5%
99.9%
Aga ega seda ei saa tõsiselt võtta, aga kui aus olla, kas üldse saab enamuse teenusepakkujate peal tõsiselt võtta? Domeene saab päris palju ühte paketti panna, aga ei ole kuulnud ei halba ega head konkreetselt selle teenuse kasutajalt, seega natuke kardan
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pp1000
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2007
|
07.05.2015 12:45:10
|
|
|
otsin beehostingule mitmel põhjusel asendust, veeb on lihtne wordpress, külastajad üle maailma
tahan sellist kindlapeale toimivat teenust, kas zone.ee, veebimajutus.ee või peale nende on keegi veel hea/parem?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
11.05.2015 23:52:14
|
|
|
| pp1000 kirjutas: |
otsin beehostingule mitmel põhjusel asendust, veeb on lihtne wordpress, külastajad üle maailma
tahan sellist kindlapeale toimivat teenust, kas zone.ee, veebimajutus.ee või peale nende on keegi veel hea/parem? |
https://ifastnet.com
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
13.05.2015 08:18:13
|
|
|
| Mõni virtuaal.com klient äkki oskab ütelda miskit teenusepakkuja kohta?
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
15.05.2015 09:00:58
|
|
|
Kvaliteedi ja kasutajatoe osas paneks samale pulgale Zonega. Olen nende klient olnud aastast 2003 ja hetkel nende juures majutuses ca paarkümmend lehte ja teenusega väga rahul. Kasutajatugi on operatiivne ja asjalik.
Olen samaaegselt aastaid olnud ka Zone klient ja samuti väga rahul teenusega aga ainuke põhjus miks kaldun Virtuaali eelistama, on lisadomeenide võimalus ühes majutuspaketis. Zonel saab ka läbi aliase panna samasse majutuspaketti mitu lisadomeeni aga see pole paraku täisfunktsionaalne lahendus st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.05.2015 12:43:35
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
Kvaliteedi ja kasutajatoe osas paneks samale pulgale Zonega. Olen nende klient olnud aastast 2003 ja hetkel nende juures majutuses ca paarkümmend lehte ja teenusega väga rahul. Kasutajatugi on operatiivne ja asjalik.
Olen samaaegselt aastaid olnud ka Zone klient ja samuti väga rahul teenusega aga ainuke põhjus miks kaldun Virtuaali eelistama, on lisadomeenide võimalus ühes majutuspaketis. Zonel saab ka läbi aliase panna samasse majutuspaketti mitu lisadomeeni aga see pole paraku täisfunktsionaalne lahendus st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti. |
Samad sõnad
Ülipädev teenindus mõlemas kohas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattiaza
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
18.05.2015 08:50:18
|
|
|
| tsitaat: |
Noh kodukal on selline rida pakettiel: TÖÖVÕIMEAJA GARANTII
99%
99.5%
99.9%
Aga ega seda ei saa tõsiselt võtta, aga kui aus olla, kas üldse saab enamuse teenusepakkujate peal tõsiselt võtta? |
Tõsiseltvõetavat garantiid ei paku mitte ükski "tavatarbija" teenusepakkuja. 99.999999% lubadus võib olla, aga milline on leppetrahv selle rikkumise eest?
Enamasti lubab garantii, et saad maas oldud aja eest proportsionaalselt krediiti. Ehk kui server on kõige tulusamal tööpäeval 8 tundi maas, siis saad järgmine kuu 1% soodsama arve
Mõned paremad lubavad, et kui server on liiga palju maas, siis saad eelmise kuu arvest 10-100% krediiti.
Aga mitte keegi ei paku tavakliendile garantiid, mis maksaks tagasi rohkem kui neile ise juba maksnud oled, rääkimata garantiist, mis võiks kindlustada maas olnud serverist tekkinud kahjusid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
29.06.2015 12:04:31
|
|
|
| www.radicenter.eu - ise kasutan seda juba mitmendat aasta ja olen rahul nende teenusega
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pp1000
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2007
|
04.07.2015 09:47:50
|
|
|
Mul on mitu veebilehte ja kõigil ka erinevad e-maili aadressid.
Soovitage mõnda korralikku teenusepakkjuat, kellel ei pea iga veebi jaoks eraldi paketti tellima, vaid kõik on ühe majutuse all ja domeene on lihtsalt mitu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.07.2015 10:22:30
|
|
|
Võta virtuaalprivaatserver ja installeeri mida tahad. Mulle tundub, et hallatavate asjade osas on Eesti turul vaakum.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
04.07.2015 16:56:10
|
|
|
| pp1000 kirjutas: |
Mul on mitu veebilehte ja kõigil ka erinevad e-maili aadressid.
Soovitage mõnda korralikku teenusepakkjuat, kellel ei pea iga veebi jaoks eraldi paketti tellima, vaid kõik on ühe majutuse all ja domeene on lihtsalt mitu. |
Virtuaal.com (paketiga I saab majutada 1 ( peadomeen) + 5 (lisadomeeni) + piiramatult aliaseid
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
07.07.2015 10:08:09
|
|
|
| Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.07.2015 10:13:06
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
| Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi. |
VPSis saab ilmselt vabalt sellist asja teha. :) Hoopis teine küsimus on ajakulu ehk siis palju hobujõudu selleks kulub. Ning see juba oleneb sisust, koodekist, resost, bitratest ja veel miljonist detailist.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.07.2015 12:04:51
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
| Kuna VPS-idega väga palju kogemusi pole, kuid Linuxi maailm ei ole võõras, siis küsin sellist asja, kas Zone VPS-iga (II/III pakett) kannatab ffmpeg'i kasutades ka videoklippe transkoodida? Soov oleks luua üks rakendus, kuhu admin saab suvalised videod üles laadida ja VPSi poolel siis transkooditaks nad näiteks mp4-ks ringi. |
Ma küsiks pigem Zone käest, kuidas nad suhtuvad 99% cpu kasutusse teatud perioodidel. Kuna VPS on oma iseloomult jagatud ressurss võidakse mingi rakendus taustal katkestda.
Anna teada igaljuhul!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.07.2015 12:16:19
|
|
|
Loen huvipärast Zone kodulehelt üldtingimusi:
3.4. Klient ei kasuta Serveris tarkvara, skripte, programme või muid rakendusi, mis koormavad, häirivad või kahjustavad Serveri sihipärast tööd ning kohustub kõrvaldama need hiljemalt kaheteistkümne (12) tunni jooksul peale Zone poolt vastavasisulise teate esitamist.
Serveriteenuse peatamine:
5.1.1. Kliendi poolt kasutatav tarkvara, skriptid või muud rakendused on põhjustanud Serverile rikkeid, tekitavad ülekoormust või takistavad muul moel Zone’t osutamast teenuseid;
Eks peab uurima, mis on "ülekoormus". Kui ma tahan võtta näiteks VPS'i, mis "teeb kogu aeg tööd" siis kas tõmmatakse kiirelt juhe seinast viidates üldtingimuste punktile 5.1.1.
https://www.zone.ee/et/lepingud/
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2015 12:57:27
|
|
|
| Hmm, loogiline oleks ju nii, et VPS puhul on serverile eraldatud teatav ressurss ja seda peaks olema õigus 100% kasutada, see on teenusepakkuja rida ressurssi nii jagada, et minu VPS teisi kliente häirida ei saaks. Kust mina kliendina peaks teadma, mis tegevus võib häirida host-i tööd kui mul on vaid oma liivakast ja pole suuremat ettekujutust, mis väljaspool seda liivakasti toimub.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
07.07.2015 15:11:05
|
|
|
Saatsin Zone'le kirja vihjates ka sellele, et videosid tahaks transkoodida. Eks näis mis vastavad.
Edit: Sain vastuse. Arvestades, et 24/7 ei ole plaanis transkoodida, siis peaks see variant isegi sobima. Küll aga viskasin korra pilgu peale ka digital ocean'ile ja sealne pakkumine tundub hinna ja ressursside poolest palju parem.
| tsitaat: |
| Pilveserveri ressursse saab vajaduse korral lihtsasti ja mugavalt ka alati tõsta, seega transkoodimisega probleeme ei tohiks tekkida. |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
25.08.2015 10:57:01
|
|
|
Kes siin tahtis videot koodida, pakkuda üks tühjalt seisev VPS (üks dedi masin kambapeale, sees kolm VPS-i).
CPU: 1 core i7-3770 @ 3.40GHz (või samaväärne kui kunagi peaks host kolima)
Mälu: 3 GB
Kettapind: 400GB (raid mirror)
Ühenduskiirus internetti: 100mbit
Andmeedastusmaht: 4000GB
15 eur+km.
Asub hetzneri võrgus. Kuna ühele masinale üle 3 IP tavakorras ei anta, siis ülemüüki pole karta. Prose core võib kasvõi 24/7 100% peal hoida ning probleemi pole.
SLA: best effort, ilma põhjuseta ei torgi ega restardi, backupi teeb kasutaja ise.
Huvi korral lisaküsimused PS-i, rohkem ei hakkaks teemat solkima.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
01.09.2015 21:19:18
|
|
|
| Kuna veebimajutus.ee tõstis nüüd hinda pea poole võrra, siis keda eesti turul hinna järgi hetkel mõistlik valida oleks? Mahtu lehtedel pigem vähe. Kasutusel kuni 15 e-maili ja kaks domeeni, mis mõlemad wordpressi peal.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|