Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 30.06.2015 11:15:18 vasta tsitaadiga

ma arvan, et asi on ikkagi:
c:\users\username
Siiani vähemalt on Live kontod ikka samamoodi olnud nagu kohalikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 30.06.2015 12:05:38 vasta tsitaadiga

Insider buildide saamiseks peab jah olema kasutaja seotud live accountiga. Muidu kaotab kehtivuse mingi aja möödudes ja uuendusi ei saa.
Tavakasutaja võimalus jääb ka alles ning live konto kausta puhul käitub samamoodi nagu kohalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.06.2015 12:29:01 vasta tsitaadiga

ehh, insider buildid kehtisidki ainult nii kaua, kuni järgmine build väljas. nii olen ma aru saanud.
tagasi üles
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 17:11:40 vasta tsitaadiga

Sai siis Build 10130 prooviks peale lastud. Toimib väga asjalikult. Sisetunne ütleb, et 10 jookseb paremini kui 8.1. Draiverite leidmisega on kohati hädas. Mind see ei ole veel häirinud. Vajaminev töötab. Väga meeldis paigaldamisel, et ei pea enma masinale nime nuputama icon_lol.gif thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 17:47:18 vasta tsitaadiga

Mustpanter,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 17:57:49 vasta tsitaadiga

K3891, emaplaadi chipset`i draiver lase käsitsi peale, siis kaovad 2 viimast ära. Lisaks uuenda see 10 uuemaks ka, sest 10130 on suht vana versioon juba icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.06.2015 18:50:31 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
[b] Lisaks uuenda see 10 uuemaks ka, sest 10130 on suht vana versioon juba icon_wink.gif


Kuid ametlikust allikast pakutavatest siiani viimane.
http://windows.microsoft.com/et-ee/windows/preview-iso

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 18:55:11 vasta tsitaadiga

jägaja, seda küll jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 30.06.2015 19:08:56 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mustpanter,
Spoiler Spoiler Spoiler



Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 20:46:34 vasta tsitaadiga

Ikkagi huvitav, kas win 7 pealt upgradedes 10le jääb ka võimalus tagasi 7le minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 20:52:33 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Ikkagi huvitav, kas win 7 pealt upgradedes 10le jääb ka võimalus tagasi 7le minna?

Kui litsents on olemas, siis puhas install ja milles probla? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 22:34:32 vasta tsitaadiga

Pole kunagi nii uuendanud... Mõtlesin, et äkki antakse samale võtmele lihtsalt win10 ja kaob win7 vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 23:03:52 vasta tsitaadiga

• fbl_impressive Professional 10159 - Error 0x80070520 kuidagi sellest WU veateatest mööda ei saa, nett ka lahendusi ei paku, uut buildi ei viitsi ka tirida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 00:07:17 vasta tsitaadiga

10159 on täitsa kasutamiskõlblik versioon. Mulle igatahes meeldib thumbs_up.gif edasiminek varasemate buildidega on silmnähtav.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 08:43:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kindlasti on ka W10 peal arvutimängureid, aga kuidas te olete lahendanud, et WU ise AMD draiverit peale ei topiks? AMD lehel on ju alati parimad draiverid, aga update kaudu tuleb suht katkine asi. Riistvara alt on pandud, et ma ei soovi ja valin ise, aga ikka ta krt topib selle peale icon_neutral.gif

http://forums.mydigitallife.info/threads/61828-How-to-disable-automatic-AMD-update?p=1060129&viewfull=1#post1060129


Viidatud lingil ma nö esimest kuvatavat postitust ei näe, peaksin olema sisse logitud. Teine postitus on: The simple way is to go under System > Advanced Config > Hardware > Manager Hardware Install
And set to option : No, let me choose > Never install driver from Windows Update

See mul aga ei toimi nagu olen ka varem kirjutanud. Kas selle mulle mittenähtava postituse all on äkki lahendus? Mis seal kirjas on, saad palun siia kirjutada ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 09:04:46 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kindlasti on ka W10 peal arvutimängureid, aga kuidas te olete lahendanud, et WU ise AMD draiverit peale ei topiks? AMD lehel on ju alati parimad draiverid, aga update kaudu tuleb suht katkine asi. Riistvara alt on pandud, et ma ei soovi ja valin ise, aga ikka ta krt topib selle peale icon_neutral.gif

http://forums.mydigitallife.info/threads/61828-How-to-disable-automatic-AMD-update?p=1060129&viewfull=1#post1060129


Viidatud lingil ma nö esimest kuvatavat postitust ei näe, peaksin olema sisse logitud. Teine postitus on: The simple way is to go under System > Advanced Config > Hardware > Manager Hardware Install
And set to option : No, let me choose > Never install driver from Windows Update

See mul aga ei toimi nagu olen ka varem kirjutanud. Kas selle mulle mittenähtava postituse all on äkki lahendus? Mis seal kirjas on, saad palun siia kirjutada ka?

tsitaat:
Download Windows Update PowerShell Module from here:

https://gallery.technet.microsoft.com/scriptcenter/2d191bcd-3308-4edd-9de2-88dff796b0bc

and use the instructions from here

http://hmemcpy.com/2015/04/preventing-a-certain-windows-update-from-installing-on-windows-10/

I used the method to disable the AMD update and it does work

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 09:25:13 vasta tsitaadiga

Tomorrow, hea meelega laseks sul selle remote desktopi kaudu ära teha kui võimalik icon_lol.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 15:33:07 vasta tsitaadiga

Windows 10 ning wifi sense'st pole siin vist juttu olnud? "Hea" võimalus jagada wifiparoole enda sotsiaalvõrgustikusõpradega.

http://www.theregister.co.uk/2015/06/30/windows_10_wi_fi_sense/
http://www.howtogeek.com/219700/what-is-wi-fi-sense-and-why-does-it-want-your-facebook-account/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 02.07.2015 15:34:20 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
• fbl_impressive Professional 10159 - Error 0x80070520 kuidagi sellest WU veateatest mööda ei saa, nett ka lahendusi ei paku, uut buildi ei viitsi ka tirida icon_smile.gif


Sama siin, millegipärast viimast buildi ei lae alla :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 02.07.2015 15:50:10 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
• fbl_impressive Professional 10159 - Error 0x80070520 kuidagi sellest WU veateatest mööda ei saa, nett ka lahendusi ei paku, uut buildi ei viitsi ka tirida icon_smile.gif


Sama siin, millegipärast viimast buildi ei lae alla :/

Olete ühendatud MS accountiga mis registreeritud insideriks?
Restarti olete teinud?
Kui jah siis:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 02.07.2015 15:59:09 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Levelxer kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
• fbl_impressive Professional 10159 - Error 0x80070520 kuidagi sellest WU veateatest mööda ei saa, nett ka lahendusi ei paku, uut buildi ei viitsi ka tirida icon_smile.gif


Sama siin, millegipärast viimast buildi ei lae alla :/

Olete ühendatud MS accountiga mis registreeritud insideriks?
Restarti olete teinud?
Kui jah siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tänud, tundub töötavat thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 16:57:03 vasta tsitaadiga

Igatahes build 10158 paigaldades tundus Win10 juba asjalikum olevat ja lähemal RTM kvaliteedile. Mis mulle eriti meeldib on võimalus MS konto salasõna asemel logida sisse kasutades PIN-i. Seda seetõttu, et salasõna on mul keeruline ja seda pole mugav meelde jätta. Neljakohaline numbrikombinatsioon samas thumbs_up.gif

Ainult Insider Hub rakendust ei leidnud. Vb build 10159-s on tagasi pandud?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 02.07.2015 17:14:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow, selle kohta selline info:
Insider Hub: As I mentioned here, the Insider Hub is no longer pre-installed starting with this build.
You can reinstall the Insider Hub app through the following steps:
•Go to Settings, System, Apps & features.
•Click Manage optional features then Add a feature.
•Select the Insider Hub entry (the list is in alphabetical order) and click Install.
source
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 17:56:05 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Tomorrow, selle kohta selline info:
Insider Hub: As I mentioned here, the Insider Hub is no longer pre-installed starting with this build.
You can reinstall the Insider Hub app through the following steps:
•Go to Settings, System, Apps & features.
•Click Manage optional features then Add a feature.
•Select the Insider Hub entry (the list is in alphabetical order) and click Install.
source

Tänud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 18:38:15 vasta tsitaadiga

Kui keegi ei saa viimast update kätte (10159, X64), siis siin on mega link: https://mega.nz/#!MlgDxIrB!U6TYfSd-2ypIC3ER7kEDhokAKBAbkrNxLzxQ09Ta-Eg
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 20:31:41 vasta tsitaadiga

Asi oli lihtne, tuli adminni kontoga sisse logida icon_biggrin.gif

Lihtsalt kasutan windowsi linuxi stiilis, et programmide installimiseks vms süsteemi tarbeks kasutan adminnikontot ja tavakontol millega veebis surfan erilisi õigusi pole, uuendusi tegi see küll, aga uue versiooni veateade on nii krüptiline, olnuks palju lihtsam kirjutada, et logi adminnina sisse et uus build installida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 20:39:11 vasta tsitaadiga

Tirib juba 10162 buildi, päris kiirelt tulevad, fast ring elab oma nimele vääriliselt praegu.

"According to the announcement post, Microsoft says that this build has improved stability, battery life, performance and comparability to previous releases. Seeing as this build is only one release newer and we are in the final stretch of the RTM build, don't expect many, or possibly any, new features in this release."

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 21:02:35 vasta tsitaadiga

Kurja, just panin 159 peale icon_smile.gif aga jah, tirib juba uut. Eile tegin siis sama moodi tööläpakal kaks järjestkust uuendust 158 ja 159

Muideks, PIN logimine on juba mitu buildi tagasi võimalik olnud, aga vahepeal ei töötanud see, nüüd jälle töötab

Sellest ma ka aru ei saa, et läpakas on mul korporatsiooni variant ning lauakastis pro variant, ei mäletagi, millal vahe sisse tuli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2015 21:05:18 vasta tsitaadiga

10162 buildi peetakse nii heaks, et sellega lubatakse järgmisel nädalal asendada slow ring jaoks praegune 10130 build.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 22:48:25 vasta tsitaadiga

Allpool toon välja erinevate Windowsi versioonide vahed

Here are the management and security features:
Spoiler Spoiler Spoiler

Here are the management and deployment features:
Spoiler Spoiler Spoiler

Here are the security features:
Spoiler Spoiler Spoiler

Windows 10 as a service
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 02.07.2015 23:07:11 vasta tsitaadiga

selleks et saada noid builde normaalsel viisil, tuleb masin installida kui terminal ja lokaalne konto lastakse pilve? release versioonil küll sellist asja (loe. turvaauku) näha ei tahaks.
tagasi üles
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 11:35:34 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
selleks et saada noid builde normaalsel viisil, tuleb masin installida kui terminal ja lokaalne konto lastakse pilve? release versioonil küll sellist asja (loe. turvaauku) näha ei tahaks.


Minu teada mitte, mul jookseb see lokaalse kontoga Hyper-V peal... icon_rolleyes.gif

EDIT: Nagu nüüd selgus, siis peale viimast "upgradet" Build 10162 peale, enam local accountiga insider builde ei saa... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 11:41:12 vasta tsitaadiga

Etz, see hakkas juba 1014X midagi nii olema. Vähemalt mul oli. Kui local kasutajaga windows update alla läksin, siis oli FIX IT nupp selle koha peal kus insider builde muidu pakub. Ja see fix it seisnes seles, et ms kontoga tuli sisse logida.

viimati muutis olafsand 03.07.2015 11:45:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 11:43:47 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Etz, see hakkas juba 1014X midagi nii olema. Vähemalt mul oli. Kui local kasutajaga windows update alla läksin, siis oli FIX IT nupp selle koha peal kus insider builde muidu pakub.


Mul oli suht vana build all, polnud ammu uuendanud... 10130 siis icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 12:03:55 vasta tsitaadiga

m$-l mingi lahtisus icon_smile.gif, build päevas http://ms-vnext.net/Win10esds/
rtm 10200 vist tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 12:46:54 vasta tsitaadiga

Build 10162 iso nüüd ametlikult saadaval!
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 12:50:07 vasta tsitaadiga

trip, No aga tulebki päevas mitmeid builde. See ei tähenda, et need kõik kättesaadavaks muudetakse. See link on seega mõttetu. Parem link on see: http://forums.mydigitallife.info/threads/58404-Index-Windows-10-Preview-Builds
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.07.2015 13:01:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow, milleks linkida siia saite, mis pressivad välja isikuandmeid?
tagasi üles
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.07.2015 12:23:19 vasta tsitaadiga

Kas on mingit võimalust muuta Edge favorite baril olevate kaustade ja nendes olevate linkide järjekorda? Importisin nad Chromest, aga Edge pagan paigutas kõik suvalisse järjekorda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2015 19:12:19 vasta tsitaadiga

Nonii.
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/tundub-et-opsusteem-windows-10-ei-valmi-lubatud-ajaks-ja-koik-seda-kohe-ei-saa-ka?id=71854207
tsitaat:
MS-i esindaja sõnastuse põhjal tundub, et isegi Insiderid ei saa Win10 korraga, ja kõik teised peavad isegi kauem ootama. (Täpne tsitaat: Starting on July 29, we will start rolling out Windows 10 to our Windows Insiders. From there, we will start notifying reserved systems in waves, slowly scaling up after July 29th.)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 06.07.2015 19:27:39 vasta tsitaadiga

RTM on kóigi márkide kohaselt valmis járgmisel nádalal.
Lainetena allalaadimise lubamises pole midagi uut. See on lihtsalt ressursside optimeerimine. Apple teeb sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 19:29:26 vasta tsitaadiga

No Delfis pole just kõige pädevamad toimetajad ka icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 19:41:36 vasta tsitaadiga

Uus Build 10162 täitsa OK thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 22:44:38 vasta tsitaadiga

Minul hangub Thunderbird stabiilselt. Ei olegi korralikult käima saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 06.07.2015 23:38:29 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
Minul hangub Thunderbird stabiilselt. Ei olegi korralikult käima saanud.


Seda vist ei arendata enam pikka aega juba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 23:43:51 vasta tsitaadiga

OT, June 11, 2015 tuli viimane thunderbirdi uuendus välja, täitsa toimiv asi ise kasutan ja pean paremaks, kui outlooki icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 09:52:34 vasta tsitaadiga

Pole Thunderbirdil üldiselt häda kedagist jah. Seal on näiteks selline tore asi: View-> Folders->Unified. Kus Windows Mail-s selline funktsionaalsus asub? Mul on 3 accounti - Windows Mailis nende vahel surfamine on ikka PITA.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 09:57:53 vasta tsitaadiga

Thunderbirdi ei saagi Outlookiga võrrelda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 11:57:09 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teistel aga minul on 3 monitori ja SLI'ga probleeme. Horizontaalne tearing viskab aeg ajalt läbi ja ei aita üksi must maagia selle vastu. Loodan, et saavad oma graafika kaardi draiverid korda launchiks ikka.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 13:21:49 vasta tsitaadiga

d3t, vot täpselt. Mul ühe videokaardiga ja Dirt3 täpselt sama asi ja seetõttu siin hädaldasingi draiveri sunniviisilise pealeinstallimise pärast thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.