Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 11:57:08 vasta tsitaadiga

Veidi OT küsimus, aga kui on 3G/3,5G netipulk ja panna 4G paketiga SIM-kaart sinna sisse, siis kõik peaks ikka toimima probleemivabalt 3G/3,5G peal? Või on seal ka mingid tehnilised erinevused?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 11:57:48 vasta tsitaadiga

Betamax, täpselt.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 12:44:16 vasta tsitaadiga

kogu seda jama lugedes ja mõeldes ei suuda ma nüüd ära otsustada, milline operaator valida.. tundub, et elisa ei ole enam kolmest valikust kõige mõistlikum
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 26.06.2015 12:57:09 vasta tsitaadiga

Kõige mõistlikum praegu (veel) tundub olevat Diil - eriti hinna/mahu suhe mobiilse interneti puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 13:01:57 vasta tsitaadiga

vale teema küll, kus seda arutleda, aga kui mind see maht väga ei kõiguta ja 4g'd kindlasti vaja ei ole.. mingi 5gb netti oleks piisav, peaasi, et rääkida saaks hoolega ja levi oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 14:39:56 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
puna kirjutas:
Kes selles väga süüdi on siis, et vabatahtlikult selle 4G paketi võtsite?

Arvel väike tekst on vabatahtlik võtmine? Lepingu muutmisest võiks muudmoodi teada anda kui ainult ühe lausega. Jah, meie viga, et arvel igat teksti läbi ei lugenud, aga kas selline pool-varjatud tegutsemine on üldse eetiline? Eriti kui sobivad seadmed pead ikka ise juurde sebima.

Tekst on tekst ja seda on teavitatud seega on ikkagi oma süü samas võimalik asi vaidlustada selles osas
Pool-pettusega pakettide muutmine pole kunagi eetiline olnud ja seda tulekski mainida, et seadmeid pole.
Alati võimalus valida teiste operaatorite seast omale meeldiv
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 15:15:20 vasta tsitaadiga

Selle vahetusega oli see asi, et mais sai veel tagasi vahetada, peale seda enam ei saa.
Ainsad võimalused kas valida uus pakett, kinni panna või leppida selle natuke suurema kuutasuga.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 20:35:58 vasta tsitaadiga

Siis on ju lihtne kinni panna ja mujalt pakkumist küsida
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 21:06:22 vasta tsitaadiga

võin vast mainida, et esmaspäevast peaksid kõikidesse esindustesse mobiil-id simid jõudma
oligi paras aeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 21:29:53 vasta tsitaadiga

Hetkel lõppes asi nii, et helistati ja pakuti väga head paketti. Seega võib vast asja lõppenuks lugeda. Ülemiste keskuse esinduse teenindus on aga ikkagi allapoole igasugust arvestust.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 14:13:47 vasta tsitaadiga

Nii, Mobiil-ID kaardid peaksid kõikides Elisa esindustes olema Mobiil-ID kaardid AGA nano mõõdus, adapterid jõuavad homme/ülehomme.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2015 14:21:20 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif , no kas tõesti ei suudeta midagi korralikult teha/tellida.
Telekomis antakse üks kaart neljas mõõdus, murra sealt omale selline, nagu vaja. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2015 16:13:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
icon_eek.gif , no kas tõesti ei suudeta midagi korralikult teha/tellida.
Telekomis antakse üks kaart neljas mõõdus, murra sealt omale selline, nagu vaja. thumbs_up.gif


Neljas? Mis aparaati sa selle tavasuuruses simi lükkad (koos inimkeeli raamiga)? Adaptri saad kaasa niiet vahet väga pole ju.

Endal kasutuses ja palju kiirem kui enne, üks OK aint vaja vajutada thumbs_up.gif


Edit: unjsta see "neljas?" küsimus ära. On jah neljas mõõdus aga neist üks tänapäeval kasutu suht icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2015 19:59:40 vasta tsitaadiga

ot:
RustyZ, tore, et keegi kohe lahtui hammustas "nelja" probleemi icon_biggrin.gif icon_cool.gif


Muidu aga, et on selles nn. neljandas ehk suures kaardis SIM koos adapteritega, mille Elisa millegipärast maha magas, või misiganes põhjusel ei tellita või osteta mõistlikku asja.
Elisa aga ei tahtnud aasta-poolteise-kahe eest kliendile üldse adapteraamigi anda ega müüa. Soovitas "putkadest" vaadata.
Tore näha, et mittekuimidagi pole muutunud. Ikka üle kivide ja kändude. kopp.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2015 20:30:13 vasta tsitaadiga

Niikaua kui mina mäletan on need adapterikomplektid olnud koguaeg müügis, ka 2a tagasi.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 20:32:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
RustyZ, tore, et keegi kohe lahtui hammustas "nelja" probleemi icon_biggrin.gif icon_cool.gif


Muidu aga, et on selles nn. neljandas ehk suures kaardis SIM koos adapteritega, mille Elisa millegipärast maha magas, või misiganes põhjusel ei tellita või osteta mõistlikku asja.
Elisa aga ei tahtnud aasta-poolteise-kahe eest kliendile üldse adapteraamigi anda ega müüa. Soovitas "putkadest" vaadata.
Tore näha, et mittekuimidagi pole muutunud. Ikka üle kivide ja kändude. kopp.gif


Mhm , kui adapteriraami tõttu klient vägistab sim pesa ära, siis juu seadme müüja süüdi. Seetõttu on adapterid saadanast. Kännukast olen võtnud kõik viimased või lasnud sobivas suuruses sim toorik teha.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2015 20:51:59 vasta tsitaadiga

RustyZ, antud teema on 55 lehte lühike, kui huvi on meenutada, siis ei olnud ma mälu järgi ainus, kes nende adapterite puudumise üle hädas oli. Õnneks tuli tollal ainult Tele2 boksi astuda ja nad andsid sealt täiesti tasuta selle puuduva raami.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 22:07:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

antud teema on 55 lehte lühike

sõltub profiili seadistustest, mul 14 lehte lühike.
Aga see muidugi ei tähenda, et probleemi ei võiks kiiremini lahendada icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2015 22:09:29 vasta tsitaadiga

ot:
Tanel, täpsustan, et vaikimisi profiilis. icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.06.2015 10:50:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
RustyZ, antud teema on 55 lehte lühike, kui huvi on meenutada, siis ei olnud ma mälu järgi ainus, kes nende adapterite puudumise üle hädas oli. Õnneks tuli tollal ainult Tele2 boksi astuda ja nad andsid sealt täiesti tasuta selle puuduva raami.


OSTA on saanud neid adaptereid mida komplektina (nanost micro nanost mini microst mini) müüakse. Vaevalt tele2 neid tasuta jagas.
Neid raame mis on lõikamisest alles jäänud ja võivad koos SIMiga telefoni pessa/klemmide taha kinni jääda ei ole kellelgil kohustust alles hoida. Võibolla tõesti neid mingi hetk ei antud kliendile aga mina seda lõikamisest alles jäänud raami enam oma telefoni ei topi - üks SIM pesa juba vahetusse läinud sellepärast.

EDIT ja selle adapterijutu jätkuks - need müüdavad adapterid ei erine mitte kuidagi nt nanosim ümber olevast plastikraamist mis seal enne väljasurumist on. Kusjuures need simid tulevad suht lihtsalt tänapäeval laiali, mitte nagu need vanemad kaheosalised. Lisaks on müüdaval adapteril vist ka teibiriba mis kinni hoiab? Lõikamisest alles jäänud äär tõesti on ohtlik, aga müüdavad adapterid on päris täpsed.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 11:01:07 vasta tsitaadiga

Kas nende uute sim kaartide tulekuga uuendati miskit Mobiil-ID tarkvara ka mingid päevad tagasi?
Mingi nädalake polnud vaja kuhugi logida ja täna siis kolme eri kohta ESIMESE KORRAGA SISSE SAANUD icon_eek.gif
Olen ausalt sõnatu!

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 11:04:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas nende uute sim kaartide tulekuga uuendati miskit Mobiil-ID tarkvara ka mingid päevad tagasi?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=648358

tsitaat:
Koos uue mobiil-ID SIM-kaardiga saab klient ka uue rakenduse, mis võimaldab teenust varasemaga võrreldes oluliselt mugavamalt kasutada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 12:00:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas nende uute sim kaartide tulekuga uuendati miskit Mobiil-ID tarkvara ka mingid päevad tagasi?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=648358

tsitaat:
Koos uue mobiil-ID SIM-kaardiga saab klient ka uue rakenduse, mis võimaldab teenust varasemaga võrreldes oluliselt mugavamalt kasutada.


Ahahh. Kena küll, tasuta uutele liitujatele.
Kui mul juba mobiil-id kasutuses, siis pean uue ja parema eest krõbisevat välja käima?


http://majandus24.postimees.ee/3240213/eesti-mobiilioperaatorid-randlustasude-kaotamises-on-palju-lahtiseid-otsoi
Ei imesta, et Elisa esimesena kobiseb selle "kahjulikusest". Lätis olles oli teistega võrreldes andmeside ca 10% kallim thumbs_down.gif

[LISA] Ei tea, kas see nüüd peab vanade olijate jaoks paika, kuid:
kirjutas:
Mobiil-ID SIM-kaardi vahetamine 8,33€

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 12:01:28 vasta tsitaadiga

Kas elisal mingeid selliseid pakkumisi ka liigub, et tasuta telefon ning pead 2.a liituja olema?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 20:11:58 vasta tsitaadiga

Megafeil...
Mobiil-id simid on ilmselt kohe otsas, sest tootja ei suutnud neid piisavalt teha.
Kellel väga vaja, minge esimesel võimalusel tegema.
Kõik saavad 10€ selle vahetuse teha, ehk ainult riigilõiv, simi vahetus on tasuta.
Millal juurde tuleb, ei osanud mulle keegi öelda icon_sad.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 20:16:31 vasta tsitaadiga

räme fail icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 23:11:47 vasta tsitaadiga

Elisal on nendega ikka nii kiire olnud, et isegi lepingu blanketid muutmata. Täna lepingut sõlmides oli ühtedes tingimustes kirjas, et serdid on 3 aastase kehtivus ajaga ning kehtivad 2016 aasta lõpuni vms. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 05:37:44 vasta tsitaadiga

Kui netimaht täis saab, kas siis piiratakse kiirus täitsa maha või pannalse üldse kinni?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.07.2015 08:19:29 vasta tsitaadiga

Kirjutavad, et pannakse kinni. Muidu ju ei tomiks see ärimudel, et saab maht otsa ja klient juurde ei ostaks, kuna piiratud kiirusega ju veel töötaks.

Nüüd saad aga ilusti juurde osta. Seda tänu rändluskõnedelt tulnud kasumi kokkukuivamisele. Väidetavalt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.07.2015 09:46:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kirjutavad, et pannakse kinni. Muidu ju ei tomiks see ärimudel, et saab maht otsa ja klient juurde ei ostaks, kuna piiratud kiirusega ju veel töötaks.

Nüüd saad aga ilusti juurde osta. Seda tänu rändluskõnedelt tulnud kasumi kokkukuivamisele. Väidetavalt.
EMT 4G kliendina väidaks, et EMT puhul see piiratud kiiruse mudel toimib küll. Mul juba korduvalt maht täis saanud ja see piiratud kiirus on praktikas kasutamatu, näiteks postimees.ee või delfi.ee online portaale avab see piiratud kiirus minut+ ajaga, kohati viskab veateadet, et lehte ei õnnestunud avada, sessioon aegus jne - ehk praktiliselt on see piiratud kiirus kasutu. Piiratud kiirusega ongi loetavad ainult HV leht ja mõned peamiselt teksti sisaldavad foorumid. Peamine mõte piiratud kiirusel paistab olevat kuvada EMT-i puhul "Extra redirect" lisamahu ostmise lehte, kuhu mahu täis saades automaagiliselt sattuma hakkab.
Elisal võib muidugi olla teisiti.
Aasta tagasi kui 4G-le sai üle mindud, testisin EMT ja Tele2-te, Elisal 4G levi tooma piirkonnas puudus. Nüüd metsa-karu reklaami mõjutustel võtsin vaevaks Elisa ka ära testida - tulemus null, ei suuda isegi edge võrgus end hoida. Teenindaja möönis ka, et lähimates mastides neil 4G-d ei ole ja kaugemast mastist püüdmiseks soovitas kindlasti väliantenni ja masti icon_lol.gif See kõik 10km Tartu linnast - niipalju Elisast ja nende metsade-laante kiirest internetist.
Mida aeg edasi seda enam tundub, et Elisa on kolmest operaatorist tänaseks kindlasti sabas jooksja, isegi aina enam mahajääja. Isegi kõnelevis on neil tagasiminek märgatav, kus leviaukude ja kõnelevi probleemid ajas mitte ei vähene vaid pigem suurenevad. Eks muidugi põhjuseks "nõrgemad" tänapäevased telefonid, aga see ju ei lohuta kedagi, ega lahenda midagi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 10:15:10 vasta tsitaadiga

Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis.
Kõige hullem oli see, et sms saates ei saanud korraga sama palju osta kui läbi kodulehe (hind odavama per gb).
Nad võiks ju mingi erandi teha, et oma kodulehele lastaks täiskiirusel. Sessiooni katkemine, lehe mitte avamine ja 20min hiljem õnnestus osta tavaliselt thumbs_up.gif
Ok, kuna kuu juba uue paketiga, siis see probleem enam ei kummita mind, aga võiks selle peale mõelda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.07.2015 10:21:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis.
EMT-s olen viimased kolm kuud ostnud läbi piiratud kiiruse lisamahtu - kiire, lihtne, probleemivaba. Isegi liiga lihtne, tavaliselt millegi ostmiseks peab mingeid protseduure läbima, aga EMT-l paar klikki ja ostetud. Isegi nii lihtne, et kuna jagan seda internetti üle kodu, saaks lisamahtu juurde osta kes tahes icon_smile.gif - nagu ei tahaks, kui lapsed suvalt midagi su eest ostma hakkavad icon_smile.gif Aga sai ka täna suurema mahu peale üle kolitud, loodetavasti mõneks ajaks rahulik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 10:56:56 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis.
EMT-s olen viimased kolm kuud ostnud läbi piiratud kiiruse lisamahtu - kiire, lihtne, probleemivaba. Isegi liiga lihtne, tavaliselt millegi ostmiseks peab mingeid protseduure läbima, aga EMT-l paar klikki ja ostetud. Isegi nii lihtne, et kuna jagan seda internetti üle kodu, saaks lisamahtu juurde osta kes tahes icon_smile.gif - nagu ei tahaks, kui lapsed suvalt midagi su eest ostma hakkavad icon_smile.gif Aga sai ka täna suurema mahu peale üle kolitud, loodetavasti mõneks ajaks rahulik icon_rolleyes.gif

Kui oled ok neti taga, siis sekundite küsimus. Aga Kui moblas kiirus piiratud ja läbi mobla, siis mul oli suht pekkis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2015 12:21:20 vasta tsitaadiga

Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt icon_smile.gif Tartus oli eile vaid nanosim-d olemas aga teenindaja ütles, et täna peaks tulema ka igale poole microsim-id.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2015 17:45:47 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt


Mis see muagvalt töötamine ka tähendab? PeAB ikka üheksa korda ok.okokok... vajutama või on varasemaga miskit muutunud?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 20:24:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Equinox kirjutas:
Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt


Mis see muagvalt töötamine ka tähendab? PeAB ikka üheksa korda ok.okokok... vajutama või on varasemaga miskit muutunud?

2x ok.

Esimese ekraanil portaali nimetus ja kontrollkood.
Teisel ekraanil pin koodi sisestamine.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2015 20:26:10 vasta tsitaadiga

..ja siis jääbki 1.see must mobiilID aken ette ja pead ise õigel ajal bäck nuppu vajatama või 2.laetakse peale koodi sisestamist soovitud leht ette? Hiljuti oli variant 1.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 20:33:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
..ja siis jääbki 1.see must mobiilID aken ette ja pead ise õigel ajal bäck nuppu vajatama või 2.laetakse peale koodi sisestamist soovitud leht ette? Hiljuti oli variant 1.


Variant 2.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2015 20:38:48 vasta tsitaadiga

Siis on tõesti asi edasi arenenud. Kui viimati Elisa mobiil-ID EMTi oma vastu vahetasin siis Elisa klienditeenindajad ei saanud mütsigi aru, et mis ma seletan. Nii mõnus asi ju, kosteti ka kõrvaltlauast. icon_lol.gif
Tean, ma vaidlesin kunagi Elisa sama teenuse kasutajana samamoodi vastu, et mis te plärate icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 21:11:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Siis on tõesti asi edasi arenenud. Kui viimati Elisa mobiil-ID EMTi oma vastu vahetasin siis Elisa klienditeenindajad ei saanud mütsigi aru, et mis ma seletan. Nii mõnus asi ju, kosteti ka kõrvaltlauast. icon_lol.gif
Tean, ma vaidlesin kunagi Elisa sama teenuse kasutajana samamoodi vastu, et mis te plärate icon_razz1.gif


Paar aastat tagasi oli endalgi see "mõnus" elisa mobiil-id, kus sai kõri auguni neid OK-sid vajutada.
Aga uus on tunduvalt mõistlikum. + uued serdid kehtivad 5 aastat. Ei pea 3 aasta tagant 20 euri välja käima(praegu sim-kaardi vahetustasu maksma ei pea thumbs_up.gif).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 19:09:30 vasta tsitaadiga

@Elisaeesti fb:

OLULINE TEAVE! Nädala algul Elisasse saabunud uued üliturvalised mobiil-ID toega SIM-kaardid on esindustes üle Eesti jõudmas tänu oma populaarsusele otsakorrale. Uus kogus mobiil-ID toega SIM-kaarte jõuab Elisasse juuli lõpus.

Tallinnas on mobiil-ID toega kaardid juba otsas Lasnamäe, Järve ja ülemiste keskuse esindustes. Maakondades on eelpool nimetatud SIM-kaardid otsakorral.

Kuna meie kliendid peavad uusi mobiil-ID toega SIM-kaarte nüüd juuli lõpuni ootama, siis kõikidele uutele mobiil-ID teenusega liitujatele anname uue mobiil-ID SIM-kaardi suve lõpuni tasuta.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 19:15:23 vasta tsitaadiga

tõsised koomikud

palju nad siis peale mega hilinemist suutsid kohale tuua, 1000tk?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 19:23:04 vasta tsitaadiga

Peale lubatud tähtaega tõenäoliselt tootja ei suuda nii palju kaarte pakkuda ja asi venib veel paar kuud.Kena koomusk.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 21:44:18 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et kõvasti hiljaks jäänud aprilli nali, minumeelest juba teisel päeval kui kaardid olid letis, mainis keegi siin, et esinduses on kaardid otsakorral.
Tundub, et EMTs vist polegi teisi kaarte kui vaid mobiil-id toega kaardid, lahmime neid juba igasugustesse 4G ruuteritesse ja fix-gsm telefonidesse. Elisal aga on samal ajal üle poole aasta ID sim tarneraskused.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 22:05:49 vasta tsitaadiga

indrekp, sama tootja/tarnija?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 22:13:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp, sama tootja/tarnija?

Ega neid tarnijaid ei tea, kui õigesti mäletan, neid kes suudavad neid kaarte euroopas teha on 2-3tk
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 22:50:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
indrekp, sama tootja/tarnija?

Ega neid tarnijaid ei tea, kui õigesti mäletan, neid kes suudavad neid kaarte euroopas teha on 2-3tk

Kas polnud nii, et köigil operaatoritel pidi olema sama tootja? Kas polnud mingisugune Eesti poolt valitud?
Ma pakun, et Elisa tellis nii väikese koguse, et tootja ei raatsi neid keerulisi kaarte teha nii väikeses koguses ja kiiresti.
Äkki tõesti tellis EMT väga suure koguse neid kaarte ning selle tõttu said väga vara ka kätte
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 08:28:31 vasta tsitaadiga

Elisa on ikka punt koomikuid. Lasin mai lõpus keerata neti kinni, kuna kasutan hetkel ajutiselt Samsa dekaadi jagu vanust omavat lutsu ja mida ma täna näen - juuni arvel ilusasti 10 euri interneti eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 09:55:38 vasta tsitaadiga

Nii palju siis tasuta sim-kaardi vahetusest. Arvel ilusti ikka 10 euri lisaks pandud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 10:24:17 vasta tsitaadiga

Kas elisa on ainus, kes arve saatmise eest mailile pappi küsivad või on teised ka sama rada läinud?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.