|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
26.06.2015 11:57:48
|
|
|
| Betamax, täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
26.06.2015 12:44:16
|
|
|
| kogu seda jama lugedes ja mõeldes ei suuda ma nüüd ära otsustada, milline operaator valida.. tundub, et elisa ei ole enam kolmest valikust kõige mõistlikum
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
26.06.2015 12:57:09
|
|
|
Kõige mõistlikum praegu (veel) tundub olevat Diil - eriti hinna/mahu suhe mobiilse interneti puhul
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
26.06.2015 13:01:57
|
|
|
vale teema küll, kus seda arutleda, aga kui mind see maht väga ei kõiguta ja 4g'd kindlasti vaja ei ole.. mingi 5gb netti oleks piisav, peaasi, et rääkida saaks hoolega ja levi oleks
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
26.06.2015 14:39:56
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| puna kirjutas: |
| Kes selles väga süüdi on siis, et vabatahtlikult selle 4G paketi võtsite? |
Arvel väike tekst on vabatahtlik võtmine? Lepingu muutmisest võiks muudmoodi teada anda kui ainult ühe lausega. Jah, meie viga, et arvel igat teksti läbi ei lugenud, aga kas selline pool-varjatud tegutsemine on üldse eetiline? Eriti kui sobivad seadmed pead ikka ise juurde sebima. |
Tekst on tekst ja seda on teavitatud seega on ikkagi oma süü samas võimalik asi vaidlustada selles osas
Pool-pettusega pakettide muutmine pole kunagi eetiline olnud ja seda tulekski mainida, et seadmeid pole.
Alati võimalus valida teiste operaatorite seast omale meeldiv
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
26.06.2015 15:15:20
|
|
|
Selle vahetusega oli see asi, et mais sai veel tagasi vahetada, peale seda enam ei saa.
Ainsad võimalused kas valida uus pakett, kinni panna või leppida selle natuke suurema kuutasuga.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
26.06.2015 20:35:58
|
|
|
| Siis on ju lihtne kinni panna ja mujalt pakkumist küsida
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
26.06.2015 21:06:22
|
|
|
võin vast mainida, et esmaspäevast peaksid kõikidesse esindustesse mobiil-id simid jõudma
oligi paras aeg
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
26.06.2015 21:29:53
|
|
|
Hetkel lõppes asi nii, et helistati ja pakuti väga head paketti. Seega võib vast asja lõppenuks lugeda. Ülemiste keskuse esinduse teenindus on aga ikkagi allapoole igasugust arvestust.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
29.06.2015 14:13:47
|
|
|
| Nii, Mobiil-ID kaardid peaksid kõikides Elisa esindustes olema Mobiil-ID kaardid AGA nano mõõdus, adapterid jõuavad homme/ülehomme.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.06.2015 14:21:20
|
|
|
, no kas tõesti ei suudeta midagi korralikult teha/tellida.
Telekomis antakse üks kaart neljas mõõdus, murra sealt omale selline, nagu vaja.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
29.06.2015 16:13:32
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
, no kas tõesti ei suudeta midagi korralikult teha/tellida.
Telekomis antakse üks kaart neljas mõõdus, murra sealt omale selline, nagu vaja.  |
Neljas? Mis aparaati sa selle tavasuuruses simi lükkad (koos inimkeeli raamiga)? Adaptri saad kaasa niiet vahet väga pole ju.
Endal kasutuses ja palju kiirem kui enne, üks OK aint vaja vajutada
Edit: unjsta see "neljas?" küsimus ära. On jah neljas mõõdus aga neist üks tänapäeval kasutu suht
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.06.2015 19:59:40
|
|
|
| ot: |
RustyZ, tore, et keegi kohe lahtui hammustas "nelja" probleemi  |
Muidu aga, et on selles nn. neljandas ehk suures kaardis SIM koos adapteritega, mille Elisa millegipärast maha magas, või misiganes põhjusel ei tellita või osteta mõistlikku asja.
Elisa aga ei tahtnud aasta-poolteise-kahe eest kliendile üldse adapteraamigi anda ega müüa. Soovitas "putkadest" vaadata.
Tore näha, et mittekuimidagi pole muutunud. Ikka üle kivide ja kändude.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
29.06.2015 20:30:13
|
|
|
Niikaua kui mina mäletan on need adapterikomplektid olnud koguaeg müügis, ka 2a tagasi.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.06.2015 20:32:43
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ot: |
RustyZ, tore, et keegi kohe lahtui hammustas "nelja" probleemi  |
Muidu aga, et on selles nn. neljandas ehk suures kaardis SIM koos adapteritega, mille Elisa millegipärast maha magas, või misiganes põhjusel ei tellita või osteta mõistlikku asja.
Elisa aga ei tahtnud aasta-poolteise-kahe eest kliendile üldse adapteraamigi anda ega müüa. Soovitas "putkadest" vaadata.
Tore näha, et mittekuimidagi pole muutunud. Ikka üle kivide ja kändude.  |
Mhm , kui adapteriraami tõttu klient vägistab sim pesa ära, siis juu seadme müüja süüdi. Seetõttu on adapterid saadanast. Kännukast olen võtnud kõik viimased või lasnud sobivas suuruses sim toorik teha.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.06.2015 20:51:59
|
|
|
RustyZ, antud teema on 55 lehte lühike, kui huvi on meenutada, siis ei olnud ma mälu järgi ainus, kes nende adapterite puudumise üle hädas oli. Õnneks tuli tollal ainult Tele2 boksi astuda ja nad andsid sealt täiesti tasuta selle puuduva raami.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.06.2015 22:09:29
|
|
|
| ot: |
Tanel, täpsustan, et vaikimisi profiilis.  |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.06.2015 10:50:23
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| RustyZ, antud teema on 55 lehte lühike, kui huvi on meenutada, siis ei olnud ma mälu järgi ainus, kes nende adapterite puudumise üle hädas oli. Õnneks tuli tollal ainult Tele2 boksi astuda ja nad andsid sealt täiesti tasuta selle puuduva raami. |
OSTA on saanud neid adaptereid mida komplektina (nanost micro nanost mini microst mini) müüakse. Vaevalt tele2 neid tasuta jagas.
Neid raame mis on lõikamisest alles jäänud ja võivad koos SIMiga telefoni pessa/klemmide taha kinni jääda ei ole kellelgil kohustust alles hoida. Võibolla tõesti neid mingi hetk ei antud kliendile aga mina seda lõikamisest alles jäänud raami enam oma telefoni ei topi - üks SIM pesa juba vahetusse läinud sellepärast.
EDIT ja selle adapterijutu jätkuks - need müüdavad adapterid ei erine mitte kuidagi nt nanosim ümber olevast plastikraamist mis seal enne väljasurumist on. Kusjuures need simid tulevad suht lihtsalt tänapäeval laiali, mitte nagu need vanemad kaheosalised. Lisaks on müüdaval adapteril vist ka teibiriba mis kinni hoiab? Lõikamisest alles jäänud äär tõesti on ohtlik, aga müüdavad adapterid on päris täpsed.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.06.2015 11:01:07
|
|
|
Kas nende uute sim kaartide tulekuga uuendati miskit Mobiil-ID tarkvara ka mingid päevad tagasi?
Mingi nädalake polnud vaja kuhugi logida ja täna siis kolme eri kohta ESIMESE KORRAGA SISSE SAANUD
Olen ausalt sõnatu!
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
30.06.2015 12:01:28
|
|
|
Kas elisal mingeid selliseid pakkumisi ka liigub, et tasuta telefon ning pead 2.a liituja olema?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
30.06.2015 20:11:58
|
|
|
Megafeil...
Mobiil-id simid on ilmselt kohe otsas, sest tootja ei suutnud neid piisavalt teha.
Kellel väga vaja, minge esimesel võimalusel tegema.
Kõik saavad 10€ selle vahetuse teha, ehk ainult riigilõiv, simi vahetus on tasuta.
Millal juurde tuleb, ei osanud mulle keegi öelda
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2015 20:16:31
|
|
|
räme fail
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
30.06.2015 23:11:47
|
|
|
Elisal on nendega ikka nii kiire olnud, et isegi lepingu blanketid muutmata. Täna lepingut sõlmides oli ühtedes tingimustes kirjas, et serdid on 3 aastase kehtivus ajaga ning kehtivad 2016 aasta lõpuni vms.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
01.07.2015 05:37:44
|
|
|
| Kui netimaht täis saab, kas siis piiratakse kiirus täitsa maha või pannalse üldse kinni?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.07.2015 08:19:29
|
|
|
Kirjutavad, et pannakse kinni. Muidu ju ei tomiks see ärimudel, et saab maht otsa ja klient juurde ei ostaks, kuna piiratud kiirusega ju veel töötaks.
Nüüd saad aga ilusti juurde osta. Seda tänu rändluskõnedelt tulnud kasumi kokkukuivamisele. Väidetavalt.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
01.07.2015 09:46:05
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kirjutavad, et pannakse kinni. Muidu ju ei tomiks see ärimudel, et saab maht otsa ja klient juurde ei ostaks, kuna piiratud kiirusega ju veel töötaks.
Nüüd saad aga ilusti juurde osta. Seda tänu rändluskõnedelt tulnud kasumi kokkukuivamisele. Väidetavalt. |
EMT 4G kliendina väidaks, et EMT puhul see piiratud kiiruse mudel toimib küll. Mul juba korduvalt maht täis saanud ja see piiratud kiirus on praktikas kasutamatu, näiteks postimees.ee või delfi.ee online portaale avab see piiratud kiirus minut+ ajaga, kohati viskab veateadet, et lehte ei õnnestunud avada, sessioon aegus jne - ehk praktiliselt on see piiratud kiirus kasutu. Piiratud kiirusega ongi loetavad ainult HV leht ja mõned peamiselt teksti sisaldavad foorumid. Peamine mõte piiratud kiirusel paistab olevat kuvada EMT-i puhul "Extra redirect" lisamahu ostmise lehte, kuhu mahu täis saades automaagiliselt sattuma hakkab.
Elisal võib muidugi olla teisiti.
Aasta tagasi kui 4G-le sai üle mindud, testisin EMT ja Tele2-te, Elisal 4G levi tooma piirkonnas puudus. Nüüd metsa-karu reklaami mõjutustel võtsin vaevaks Elisa ka ära testida - tulemus null, ei suuda isegi edge võrgus end hoida. Teenindaja möönis ka, et lähimates mastides neil 4G-d ei ole ja kaugemast mastist püüdmiseks soovitas kindlasti väliantenni ja masti See kõik 10km Tartu linnast - niipalju Elisast ja nende metsade-laante kiirest internetist.
Mida aeg edasi seda enam tundub, et Elisa on kolmest operaatorist tänaseks kindlasti sabas jooksja, isegi aina enam mahajääja. Isegi kõnelevis on neil tagasiminek märgatav, kus leviaukude ja kõnelevi probleemid ajas mitte ei vähene vaid pigem suurenevad. Eks muidugi põhjuseks "nõrgemad" tänapäevased telefonid, aga see ju ei lohuta kedagi, ega lahenda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2015 10:15:10
|
|
|
Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis.
Kõige hullem oli see, et sms saates ei saanud korraga sama palju osta kui läbi kodulehe (hind odavama per gb).
Nad võiks ju mingi erandi teha, et oma kodulehele lastaks täiskiirusel. Sessiooni katkemine, lehe mitte avamine ja 20min hiljem õnnestus osta tavaliselt
Ok, kuna kuu juba uue paketiga, siis see probleem enam ei kummita mind, aga võiks selle peale mõelda.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
01.07.2015 10:21:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis. |
EMT-s olen viimased kolm kuud ostnud läbi piiratud kiiruse lisamahtu - kiire, lihtne, probleemivaba. Isegi liiga lihtne, tavaliselt millegi ostmiseks peab mingeid protseduure läbima, aga EMT-l paar klikki ja ostetud. Isegi nii lihtne, et kuna jagan seda internetti üle kodu, saaks lisamahtu juurde osta kes tahes - nagu ei tahaks, kui lapsed suvalt midagi su eest ostma hakkavad Aga sai ka täna suurema mahu peale üle kolitud, loodetavasti mõneks ajaks rahulik
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2015 10:56:56
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Emt piiratud kiirusega kodulehelt lisamahtu osta on idiootsus kuubis. |
EMT-s olen viimased kolm kuud ostnud läbi piiratud kiiruse lisamahtu - kiire, lihtne, probleemivaba. Isegi liiga lihtne, tavaliselt millegi ostmiseks peab mingeid protseduure läbima, aga EMT-l paar klikki ja ostetud. Isegi nii lihtne, et kuna jagan seda internetti üle kodu, saaks lisamahtu juurde osta kes tahes - nagu ei tahaks, kui lapsed suvalt midagi su eest ostma hakkavad Aga sai ka täna suurema mahu peale üle kolitud, loodetavasti mõneks ajaks rahulik  |
Kui oled ok neti taga, siis sekundite küsimus. Aga Kui moblas kiirus piiratud ja läbi mobla, siis mul oli suht pekkis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
02.07.2015 12:21:20
|
|
|
Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt Tartus oli eile vaid nanosim-d olemas aga teenindaja ütles, et täna peaks tulema ka igale poole microsim-id.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.07.2015 17:45:47
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt |
Mis see muagvalt töötamine ka tähendab? PeAB ikka üheksa korda ok.okokok... vajutama või on varasemaga miskit muutunud?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
02.07.2015 20:24:57
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Equinox kirjutas: |
| Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt |
Mis see muagvalt töötamine ka tähendab? PeAB ikka üheksa korda ok.okokok... vajutama või on varasemaga miskit muutunud? |
2x ok.
Esimese ekraanil portaali nimetus ja kontrollkood.
Teisel ekraanil pin koodi sisestamine.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.07.2015 20:26:10
|
|
|
..ja siis jääbki 1.see must mobiilID aken ette ja pead ise õigel ajal bäck nuppu vajatama või 2.laetakse peale koodi sisestamist soovitud leht ette? Hiljuti oli variant 1.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
02.07.2015 20:33:12
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ..ja siis jääbki 1.see must mobiilID aken ette ja pead ise õigel ajal bäck nuppu vajatama või 2.laetakse peale koodi sisestamist soovitud leht ette? Hiljuti oli variant 1. |
Variant 2.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.07.2015 20:38:48
|
|
|
Siis on tõesti asi edasi arenenud. Kui viimati Elisa mobiil-ID EMTi oma vastu vahetasin siis Elisa klienditeenindajad ei saanud mütsigi aru, et mis ma seletan. Nii mõnus asi ju, kosteti ka kõrvaltlauast.
Tean, ma vaidlesin kunagi Elisa sama teenuse kasutajana samamoodi vastu, et mis te plärate
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
02.07.2015 21:11:21
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Siis on tõesti asi edasi arenenud. Kui viimati Elisa mobiil-ID EMTi oma vastu vahetasin siis Elisa klienditeenindajad ei saanud mütsigi aru, et mis ma seletan. Nii mõnus asi ju, kosteti ka kõrvaltlauast.
Tean, ma vaidlesin kunagi Elisa sama teenuse kasutajana samamoodi vastu, et mis te plärate  |
Paar aastat tagasi oli endalgi see "mõnus" elisa mobiil-id, kus sai kõri auguni neid OK-sid vajutada.
Aga uus on tunduvalt mõistlikum. + uued serdid kehtivad 5 aastat. Ei pea 3 aasta tagant 20 euri välja käima(praegu sim-kaardi vahetustasu maksma ei pea ).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
03.07.2015 19:09:30
|
|
|
@Elisaeesti fb:
OLULINE TEAVE! Nädala algul Elisasse saabunud uued üliturvalised mobiil-ID toega SIM-kaardid on esindustes üle Eesti jõudmas tänu oma populaarsusele otsakorrale. Uus kogus mobiil-ID toega SIM-kaarte jõuab Elisasse juuli lõpus.
Tallinnas on mobiil-ID toega kaardid juba otsas Lasnamäe, Järve ja ülemiste keskuse esindustes. Maakondades on eelpool nimetatud SIM-kaardid otsakorral.
Kuna meie kliendid peavad uusi mobiil-ID toega SIM-kaarte nüüd juuli lõpuni ootama, siis kõikidele uutele mobiil-ID teenusega liitujatele anname uue mobiil-ID SIM-kaardi suve lõpuni tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.07.2015 19:15:23
|
|
|
tõsised koomikud
palju nad siis peale mega hilinemist suutsid kohale tuua, 1000tk?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
03.07.2015 19:23:04
|
|
|
| Peale lubatud tähtaega tõenäoliselt tootja ei suuda nii palju kaarte pakkuda ja asi venib veel paar kuud.Kena koomusk.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2015 21:44:18
|
|
|
Ma mõtlesin, et kõvasti hiljaks jäänud aprilli nali, minumeelest juba teisel päeval kui kaardid olid letis, mainis keegi siin, et esinduses on kaardid otsakorral.
Tundub, et EMTs vist polegi teisi kaarte kui vaid mobiil-id toega kaardid, lahmime neid juba igasugustesse 4G ruuteritesse ja fix-gsm telefonidesse. Elisal aga on samal ajal üle poole aasta ID sim tarneraskused.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.07.2015 22:05:49
|
|
|
indrekp, sama tootja/tarnija?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2015 22:13:59
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| indrekp, sama tootja/tarnija? |
Ega neid tarnijaid ei tea, kui õigesti mäletan, neid kes suudavad neid kaarte euroopas teha on 2-3tk
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
03.07.2015 22:50:48
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| indrekp, sama tootja/tarnija? |
Ega neid tarnijaid ei tea, kui õigesti mäletan, neid kes suudavad neid kaarte euroopas teha on 2-3tk |
Kas polnud nii, et köigil operaatoritel pidi olema sama tootja? Kas polnud mingisugune Eesti poolt valitud?
Ma pakun, et Elisa tellis nii väikese koguse, et tootja ei raatsi neid keerulisi kaarte teha nii väikeses koguses ja kiiresti.
Äkki tõesti tellis EMT väga suure koguse neid kaarte ning selle tõttu said väga vara ka kätte
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.07.2015 08:28:31
|
|
|
Elisa on ikka punt koomikuid. Lasin mai lõpus keerata neti kinni, kuna kasutan hetkel ajutiselt Samsa dekaadi jagu vanust omavat lutsu ja mida ma täna näen - juuni arvel ilusasti 10 euri interneti eest
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
06.07.2015 09:55:38
|
|
|
| Nii palju siis tasuta sim-kaardi vahetusest. Arvel ilusti ikka 10 euri lisaks pandud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
06.07.2015 10:24:17
|
|
|
| Kas elisa on ainus, kes arve saatmise eest mailile pappi küsivad või on teised ka sama rada läinud?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|