|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olaviv
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2005
|
09.06.2013 12:11:12
GoClever tahvlid |
|
|
Mida arvata eriti odavatest tahvlitest firmalt Goclever? Silma hakkas just mudel R76.2. Hind alla 100 EUR, raske uskuda, et mingit kvaliteeti selle raha eest saab. Ekraan on kindlasti vilets ja aku ilmselt palju üle aasta ei kesta. Mälu on vähe - 4Gb, aga saab vähemalt SD lisada. Netist asjalikku ülevaadet ei leidnud.
Mis hädasid veel võiks oodata?
_________________ digiallkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
09.06.2013 12:48:00
|
|
|
Endal on R83.2. Ehituskvaliteet on küll normaalne, taga alumiinium. Ei nagise kuidagi. Ekraan on vähemalt minu arvates korralik, IPS ikkagi, R76.2-l seda ei ole. Aku peab mul 5h nagu GoClever oma lehel väidab. Mul küll 8GB mudel, aga tegelikult on kasutatav natuke üle poole sellest. Tarkvara on nati toores, kuid täiesti kasutatav.
512MB RAM-iga tahvlit pole enam küll mõtet osta, jääb väheks ja single-core tahvlit pole mõtet osta, kui pole just hea community-ga mudel, sest toore tarkvaraga jääb see aeglaseks. Alla 100 eurostest tahvlitest ostaksin ma selle https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/316581/ . Specide järgi on korralik. Aga odavatest tahvlitest üldiselt oleks mu valik https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/313456/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olaviv
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2005
|
09.06.2013 20:36:18
|
|
|
Tarkvara toores - mis täpsemalt? Neil ju standardne android peal. Ilmselt on tootja omalt poolt veel mingied "toredaid" lisasid juurde toppinud.
Veel üks asi, mida odavate tahvlitega silmas pidada - neil pole GPS moodulit, kiirendusandurit ja osadel isegi mitte kaldeandurit.
_________________ digiallkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
09.06.2013 21:25:15
|
|
|
Standardne android küll, kuid et see sujuvalt töötaks on vaja seda optimiseerida. Odava hinna pärast seda ei tehta, seega ei ole ta päris nii Butter smooth(mõnes kohas natuke jõnksutab), viskab mõnikord Force Close. Minu vana Tegra 2(Palju lahjem kui minu GoCleveris olev RK3066) põhine tahvel oli sujuvam custom romiga, GoCleverile pole veel asjalikku leidnud.
Tootja poolsed lisad on mul maha võetud. Kerge root ja saab kõik maha installida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
13.11.2013 17:34:11
|
|
|
Vabandan, et vana teema tõstatan, aga kui jutt läks R76.2'st lahti, siis ma võtan ka sõna (kui sellise asjavärgi omanik).
Ostsin selle suht nii arvestades, et hakkan sellega filme vaatama ja internetis aega veetma. Praegu on ostust möödas gruubalt 4-5 kuud, masin juba rivist väljas (kolkida ega põrutada pole see üldse saanud). Antud mudelil on miinuseks aku, mis kestab healjuhul 1.5 tundi (gigahertsise protsessori kohta 3000mah on piisavalt, et 4-5 tundi ära toita...) ja WiFi, mis toredalt jupsib (ruuter on 2 meetrit tahvlist eemal, ping tõuseb üle 1500 ja netilehekülgi ei ava põhimõtteliselt üldse). Peaks asjanduse garantiisse viima, enne kui hilja pole. Samtui gigahertsine Cortex-A8 (oli mingi Rocketchip?) on juba lahja värk, soovitan ise vaadata neljatuumalisi.
Seega ma rohkem laidan kui kiidan seda mudelit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juta230
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2008
|
16.12.2013 10:47:38
|
|
|
Kasutan ka vana teemat ära.
Minu tahvel on ostetud pool aastat tagasi ja siiani olen sellega rahul olnud. Netis sai käia ja lapsed said mängida, kuid nüüd on mingi jama sees. Nimelt ei ole võimalik seda korralikult sisse lülitada. Nuppu all hoides võtab küll paariks sekundiks pildi ette, kuid see on kõik, milleks tahvel veel võimeline on. Olen proovinud vist juba sada korda küll niimoodi sisse lülitada. Alguses arvasin, et aku on tühi, aga pärast 24-tunnist laadimist ja isegi laadija otsas olles ikka sama jama. Kakkusin tagumise katte ka eest ära, et vaadata, kas mõni ühendus pole lahti tulnud, kuid sisemus näis täitsa korras olevat. Järelikult on operatsioonisüsteemis või mõnes tarkvaras mingi viga sees.
Kas on kuidagi lootust ise see tahvel tööle saada (mingeid juhiseid tahaks) või pean hakkama siiski garantiiga vägikaigast vedama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
16.12.2013 23:52:42
|
|
|
| juta230 kirjutas: |
Kasutan ka vana teemat ära.
Minu tahvel on ostetud pool aastat tagasi ja siiani olen sellega rahul olnud. Netis sai käia ja lapsed said mängida, kuid nüüd on mingi jama sees. Nimelt ei ole võimalik seda korralikult sisse lülitada. Nuppu all hoides võtab küll paariks sekundiks pildi ette, kuid see on kõik, milleks tahvel veel võimeline on. Olen proovinud vist juba sada korda küll niimoodi sisse lülitada. Alguses arvasin, et aku on tühi, aga pärast 24-tunnist laadimist ja isegi laadija otsas olles ikka sama jama. Kakkusin tagumise katte ka eest ära, et vaadata, kas mõni ühendus pole lahti tulnud, kuid sisemus näis täitsa korras olevat. Järelikult on operatsioonisüsteemis või mõnes tarkvaras mingi viga sees.
Kas on kuidagi lootust ise see tahvel tööle saada (mingeid juhiseid tahaks) või pean hakkama siiski garantiiga vägikaigast vedama? |
garantiisse ikka. ah, et tagumise kaane eemaldamisel viga silma ei torganudki? ütleks nii, et peaaegu 100 protsendil juhtudest pole viga silmaga näha. proovi tehaseseaded hakatuseks taastada nupukombinatsiooni abil või kuidas see käib sellel masinal.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvi16
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
17.12.2013 03:27:37
|
|
|
endal oli goclever a73 , selverist ostetud kunagi vist 100€ 'ga
lääg oli kohutav , netis surfata ei kannatanud, aku suri paari kuuga ära, laed täis jätad seisma, homme on tühi, kui tahvel sleepis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
22.12.2013 14:05:14
|
|
|
| Viisin enda masina garantiisse, kuu aega sepitsesid seal midagi ning lõpptulemuseks oli 115€ tagastamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
06.02.2014 14:30:53
|
|
|
| Miski toredate näitajatega tahvel müüki tulnud. Aries 101, 4 tuumaline ja ips ekraan 200 eurtsi eest. Nädalavahetusel katsun ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
16.02.2014 14:06:36
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Miski toredate näitajatega tahvel müüki tulnud. Aries 101, 4 tuumaline ja ips ekraan 200 eurtsi eest. Nädalavahetusel katsun ära. |
Njah, mina näiteks maadlen selle gocleveriga tihti. Kord ei toimi see ja teine asi. Nüüd ei pea aku ka üldse. Paarist sekundist kuni paari minutini kestab aku.
Ekraanile ilmunud igasugu valged raamid, mis ära kadunud, aga njah.
Odavalt ikka head asja ei saa.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| tagasi üles |
|
 |
huviline30
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2011
|
16.04.2014 12:32:30
|
|
|
| Uurin,et mis aku laetus % on teil olnud seadmel karbist väljavõttes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
16.04.2014 17:13:17
|
|
|
Nii täpselt ei mäletagi. Esimesel tahvlil oli piisavalt, et sai käima panna ja rakendusi näppida. Pärast garantiid sain uue ja sellel oli aku täiesti tühi. Ei võtnud pilti enne ette, kui sai laadima visatud.
Aku jama praegu pole, aga nüüd Goclever on ekraanile 4 imeliku valget laiku jätnud. Ei tea, kas see ka mingi garantii alla läheb?
Teatud nurga alt või teatud taustvärvuse puhul on eriti seda näha.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
13.09.2014 10:40:04
|
|
|
Võta midagi muud, näitajad on GoCleveril tõesti head riistvarana, softi optimeering lahja
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
13.09.2014 10:42:23
|
|
|
Nii on. Selle raha eest saad kasutatud Nexus 7 2013, mis on kordades üle neist.
Olen omanud 3 erinevat GoCleverit ja kõigil on sama probleem, et soft ei ole valmis. Katsetamiseks on toredad tahvlid, aga kui kasutada tahad siis ei.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
13.09.2014 12:18:36
|
|
|
| Kui hull asi ikka olla saab peamiselt neti jaoks? Ise mõtlen et äkki akud pasad neil?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
13.09.2014 12:40:33
|
|
|
Mitu tabi Chromes lahti, siis unustab eelmised ära ja hakkab uuesti laadima kui neid avad. Klaviatuuri avamine võtab terve igaviku. Suvalisel hetkel jääb pilt seisma ja ei saa liikuda lehel.
Mul on küll kogemusi ainult RockChipi variantidega, sinu pakututel Allwinner ja Mediatek. Äkki on paremad, ei tea.
Positiivsest küljest on minu proovitud tahvlitel olnud Gocleveri lehel olevad akuajad õiged.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
13.09.2014 12:49:43
|
|
|
Eriti mõnus on kui kokku jookseb ja järgmisel boodil on reseti teinud kõigele
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005
|
17.09.2014 16:27:03
|
|
|
Õele ostsin meediamasina puldiks Orion 785. Ei ole midagi halba öelda selle kohta, teeb sama edukalt kõik asjad ära naq mu Xperia Z-gi. Sellele on Kitkat ka olemas, isiklikult jätsin 4.2 peale, kuna seda sai rootida. Selle raha eest kõvasti masinat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
25.09.2014 10:41:50
|
|
|
TAB R974.2
9.7" IPS1024x768/ Cortex A9 Dual Core 1.6GHz, 1GB RAM/ Android 4.1 Jelly Bean/
Wi-Fi/ Bluetooth/ G-Sensor/ 2 x Camera (2MP Front, 2MP Back)/
16GB + MicroSD Slot/ miniHDMI/ microUSB 2.0/
normaalne masin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
30.09.2014 12:31:10
|
|
|
| tools kirjutas: |
TAB R974.2
9.7" IPS1024x768/ Cortex A9 Dual Core 1.6GHz, 1GB RAM/ Android 4.1 Jelly Bean/
Wi-Fi/ Bluetooth/ G-Sensor/ 2 x Camera (2MP Front, 2MP Back)/
16GB + MicroSD Slot/ miniHDMI/ microUSB 2.0/
normaalne masin |
Resolutsioon 1024x768 on ikka natuke nadi nii suure ekraani jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
uuziwuuzi
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2010
|
11.10.2014 00:59:17
|
|
|
Kas see GoClever tõesti nii lahja?
Naisel on vaja dokumenteerimiseks ja interneti jaoks koolis ja tööl 10-13 tollist masinad, kerget ning klaviatuuriga. Hetkel tal sülearvuti olemas 15,4 tolline aga raskem ja tema sõnul liiga suur selle jaoks ja natuke pointless oleks nüüd 13 tollise sülearvuti eest 400 vms välja käia.
Mõtlesin hea odava alternatiivina http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/goclever_tab_orion_101_16gb_white. Aga kui ta mõnekuuga katki ja garantiis enamus ajast ei näe küll sellel mõtet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
11.10.2014 11:33:52
|
|
|
| uuziwuuzi kirjutas: |
| Naisel on vaja dokumenteerimiseks ja interneti jaoks koolis ja tööl 10-13 tollist masinad, kerget ning klaviatuuriga. Hetkel tal sülearvuti olemas 15,4 tolline aga raskem ja tema sõnul liiga suur selle jaoks ja natuke pointless oleks nüüd 13 tollise sülearvuti eest 400 vms välja käia. Mõtlesin hea odava alternatiivina http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/goclever_tab_orion_101_16gb_white Aga kui ta mõnekuuga katki ja garantiis enamus ajast ei näe küll sellel mõtet. |
Käib vast kah, aga eks ta oma odavust kipub kogu aeg ka meelde tuletama. Mingi jämedama eepose kirjutamist ilmselt sellega ette ei tahas võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
28.10.2014 10:33:20
|
|
|
Ostsin odava tahvli proovimise mõttes Insignia 700 PRO ära 68 euro eest.
Paberil ei tundu asi kuigi kehv olevat:
Android 4.4.2 / 7'' 1024x600 IPS / 2-core Intel Atom Z2520 1.2GHz / ROM 8GB / RAM 2GB / BT 4.0 / 3000 mAh / microSD pesa / USB OTG / 0,3MP + 2MP kaamerad.
Pilt õige veits moonutab (kõrguses välja venitatud) ja Instagram hüppab miskipärast 180 kraadi tagurpidi. Seni muid anomaaliaid pole tähendanud. Ehituskvaliteet tundub OK, tagumine külg on kummisarnase viimistlusega helehallist plastist ja püsib hästi peos.
Üks oluline puudus siiski oli: ekraani serva kleebitud reklaamkleebis oli paberist ja väga efektiivne liim, millega kleeps kleebitud oli, jäi koos muist paberiga ekraani külge kinni. Aitas ainult lahusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
muda
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2002
|
24.11.2014 21:48:52
|
|
|
| Minu GOCLEVER TAB ORION 70 L-il tekkis päevapealt aku embleemile hüüumärk peale (tööle pannes), enam jutule ei võta. Kuna manual väga informatiivne ei olnud ,sain guugeldamise teel teada et aku on vist kottis. Hetkel kehtiv garantii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.04.2015 20:42:57
|
|
|
mar6o, mingi mooduse oled leidnud, kuidas appe saaks mälukaartile installida?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
10.04.2015 16:53:42
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kuidas terra 72 hele factory reseti teha? volume nuppu pole. |
Kas selline variant on olemas?
| tsitaat: |
| - Locate the small reset button, look for the lid or the headphone connector for the reset button. You can use a paper clip or any thin and pointed object to reset the button |
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
10.04.2015 17:52:16
|
|
|
ei aita. katsetatud nii ja naapidi. ükshetk tuleb jälle ette võtta see asi. sõbra 6 ne tütar tahaks õudsalt mulle vms taga ajada selle peal.
akud on neil jootekolviga vahetatavad. pistikut pole, tuleb emmalt kummalt poolt maha joota. nt overmaxi 7" basic aku kannataks 7" terra sisse tõsta. (tegelikult mul vedeleb siin lõhki visatud 7" basic mille sisu ma selle gocleveri sisse mõtlesin tõsta ja isegi tõstsin aga ekraani eeprom on ilmselt vale, läheb valgeks ainult )
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fomoco.
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2009
|
01.07.2015 14:47:03
|
|
|
Goclever M703 tahvlil peaks olema sisse ehitatud FM raadio ja transmitter, et muusikat autoraadiosse saata.
Kas sama asi toimib ka M713 mudelil? Internetist kahjuks vastust ei leidnud.
Millist äppi selle kasutamiseks soovitate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
01.07.2015 16:14:33
|
|
|
M713G?
| tsitaat: |
GoClever TAB713G:
Обзор девайса от магазина Brain: http://brain.com.ua/article/778/
Характеристики:
Процессор MediaTek MT6577 1GHz (DUAL CORE Cortex A9, GPU SGX531)
Операционная система Android 4.0.4
FM модулятор Нет
|
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
01.07.2015 19:48:51
|
|
|
| muda kirjutas: |
| Minu GOCLEVER TAB ORION 70 L-il tekkis päevapealt aku embleemile hüüumärk peale (tööle pannes), enam jutule ei võta. Kuna manual väga informatiivne ei olnud ,sain guugeldamise teel teada et aku on vist kottis. Hetkel kehtiv garantii. |
kui sul veel vaja on, siis mul on üks ilmselt sinna sobiv aku olemas. paigaldamiseks tuleb lahti võtta ja joota natuke. neil asjadel on aku joodetud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fomoco.
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2009
|
01.07.2015 20:08:22
|
|
|
| Jah, tellisin omale M703G millel peaks olema FM modulaator sees, kuid kohale tuli M713G, sellel vist see võimalus puudub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|