|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
02.06.2015 13:20:58
|
|
|
nad v6iksid etem juba ssd sisse panna
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.06.2015 13:22:14
|
|
|
hind tõuseks märgatavalt + kes sul keelab ps4 endale sobiv ssd sisse visata? Ei ole just keeruline ps4 ketast vahetada
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
02.06.2015 14:12:29
|
|
|
1TB SSD hind oleks päris jõhker. Odavaim, mis praegu otsides leidsin, on 384 euri, ehk siis veidi kallim kui uue PS4 isendi hind poes . Vast ei oleks Sony jaoks väga tulus äri.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.06.2015 14:13:25
|
|
|
| muidu vabalt võiks olla näiteks 2 mudelit üks kallim SSD variant ning odavam tavalise kettaga
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.06.2015 14:23:53
|
|
|
Seda näeb ehk Slim mudeliga.
Praegusel mudelil on SATA II ühendus, seega SSD kiirus on rangelt piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
02.06.2015 14:49:09
|
|
|
| Sellisel juhul oleks minimaalne mõistlik ketta maht ikka 500gb minimaalselt, mis lisaks iga isendi hinnale lähitulevikus 150 eurot juurde. Average Joe ei pruugi teada misasi SSD on ja miks ta parem on. Vaatab, et üks PS4 on kallim kui teine ja ostab odavama. Nišivärk rohkem. Võib-olla kui SSD hinnad drastiliselt langeksid ja tõesti uue mudeliga.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
02.06.2015 15:01:00
|
|
|
warsteine, average joe ei tea midagi tehnikast ja vaatab, et üks on kallim, seega ilmselt parem ja ostab selle hoopis.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
02.06.2015 15:06:04
|
|
|
jnt, meil on ilmselt erinevad tuttavad .
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.06.2015 21:06:52
|
|
|
Resiiverite HDMI link töötab sama edukalt ja pareminigi, saab PS4 sisse ka lülitada resiiveri puldiga, samamoodi saad menüüdes liikuda.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
04.06.2015 18:05:10
|
|
|
Seda ma lugesin internetist varem juba jah, et mingi selline plaan Sonyl on. Ma pole neist ühtegi mänginud, et ilmselt oktoobris tuleb ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.06.2015 18:42:48
|
|
|
Enne UC4 tulekut on neilt vägamõistlik plaan esimesed 3 osa remasterina PS4-le tuua
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
05.06.2015 06:48:21
|
|
|
vast üks asjalikemaid remastereid mida välja lasta ka. Mina igatahes ootan, kunagi jäi 2 ja 3 ps3 peal täiesti mängimatta
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
05.06.2015 09:55:11
|
|
|
Parim remaster mäng oli ikka The last of us,üks parimaid mänge üldse mis eales tehtud,ise ootan juba TLOU 2te pigem ehk avalikustatakse sellel e3mel juba
Uncharted 1 oli neist kolmest kõige viletsam,järjed olid juba hulka paremad,aga loota on et 4s tuleb väga vinge
_________________

viimati muutis Vici 05.06.2015 09:58:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.06.2015 09:57:46
|
|
|
Parim Remaster mäng oli ikka Final Fantasy X-X2 , aga eks see kõik on maitse asi, mida keegi eelistab
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
05.06.2015 10:26:50
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| vast üks asjalikemaid remastereid mida välja lasta ka. Mina igatahes ootan, kunagi jäi 2 ja 3 ps3 peal täiesti mängimatta |
Teine osa on seeria parim vast, seega tasub käpp külge panna.
Endal jäi PS4 ostmata ning ütlesin, et enne pole mõtet isegi mõelda, kui vastav remastered kollektsioon välja tuleb. Nüüd peab vist selle peale mõtlema hakata...
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confucius
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2013
|
05.06.2015 19:40:07
|
|
|
Kus need uued tulijad end reklaamivad, aga teen siis siin alguse ära:D Kes viitsib nt ps4 pealt teha bf4, lisage ZenPlaya tase on veits noob. võib niisama ka lisada
_________________ psn: ZenPlaya |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
16.06.2015 09:47:38
|
|
|
Tuli see kaua lubatud meediakeskuse-uuendus ka ära.
DLNA, mkv tugi jne kõik on nüüd olemas.
Spoiler 
| tsitaat: |
MKV
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
AVI
Visual: MPEG4 ASP, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
MP4
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
MPEG-2 TS
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2, MPEG2 Visual
Audio: MP2(MPEG2 Audio Layer 2), AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
AVCHD: (.m2ts, .mts)
JPEG (based on DCF 2.0/Exif 2.21)
BMP
PNG
MP3
AAC (M4A) |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akk
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2006
|
16.06.2015 14:46:15
|
|
|
| Kas Eestis PS4 puldile mõistliku hinnaga thumb grip'e ka müüakse va Euronics (kuidagi krõbe on neil see hind kummijunnide eest)?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
16.06.2015 14:55:51
|
|
|
| akk kirjutas: |
| Kas Eestis PS4 puldile mõistliku hinnaga thumb grip'e ka müüakse va Euronics (kuidagi krõbe on neil see hind kummijunnide eest)? |
aliexpress kui poed kallid tunduvad.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
18.06.2015 15:58:39
|
|
|
| Kuidas saaks osta PS Store'ist 25€ mängulisa, nii et tühja peale ei peaks maksma? Krediitkaardi süsteem ju meil ei toimi. 50€ rahakaart on juba topelt ja 20€ + 20€ pole ka oluliselt parem.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
18.06.2015 16:07:54
|
|
|
| keeRISTOrm, 20€ + 10€ ? Muud võimalust ei ole. Ainult UK's on £25'ne prepaid kaart olemas.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.06.2015 16:12:41
|
|
|
iDemon, kas eurokaartidest 20-ne mitte kõige väiksem ei ole?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
18.06.2015 16:24:20
|
|
|
beastbeats, hm. See paistab riigist sõltuvat.
Näiteks Saksa kontole on olemas 10€ kaart - Amazoni link
Hispaaniaga sama lugu - Link
Ent Soomele näiteks ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
18.06.2015 16:35:45
|
|
|
| Mul ongi konto just Soome regioonis...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c1m
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2013
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
24.06.2015 15:41:05
|
|
|
Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.06.2015 15:43:23
|
|
|
| Tical kirjutas: |
Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga? |
eesti kontot luua ei saagi kuna eestit pole seal riikide hulgas.
lood soome või uk või usa konto.
ise soovitan soome või UK kuna osad mängud valivad selle järgi onlines regiooni .
võid ka usa ja UK psni teha nagu mul.osad asjad tõesti usa-st ostes odavamad ja pärast pelad oma uk või soome kontoga .
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
24.06.2015 15:49:09
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Tical kirjutas: |
Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga? |
eesti kontot luua ei saagi kuna eestit pole seal riikide hulgas.
lood soome või uk või usa konto.
ise soovitan soome või UK kuna osad mängud valivad selle järgi onlines regiooni .
võid ka usa ja UK psni teha nagu mul.osad asjad tõesti usa-st ostes odavamad ja pärast pelad oma uk või soome kontoga . |
Thanks.
Soovitati maximuscards.com, et soetada neid "raha kaarte" või on mõistlikum midagi muud kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.06.2015 16:21:39
|
|
|
jälgi kus soodsamalt on.
peasi ,et regiooni jälgid kui kaarte ostad.
vahepeal teatud saitidel soodukad saad veel soodsamalt.
punktid.ee kui krediitkaardi kastutus võimalus puudub
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.06.2015 11:07:52
|
|
|
totter küsimus: mida ps4 jas need märgiga 8.9k jne tähendavad? Kõrval on rate valik ja enne seda on mingid imelikud kilobaidid
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
30.06.2015 11:51:29
|
|
|
liked
8900 meeldimist.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.06.2015 11:52:16
|
|
|
aa selge, algul mõltesingi, et mingi like jura aga ei saanud aru mis kuramuse kilobaidid seal on + taga on veel rate kah seega ajas segadusse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
30.06.2015 13:12:29
|
|
|
angel, "k" mingit kilobaiti sulle ei näita... bait on "B", bit on "b". "k" on lihtsalt kilo. Kas "kg" on sul "kilobaitgramm"?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.06.2015 13:14:17
|
|
|
naljast kah aru ei saada, ok. tarkpead
jah, kui kaalun siis g - on baitgramm ja kg on kilobaitgramm ja l tähistab like'i mõõte anumal
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.07.2015 13:00:57
|
|
|
1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c1m
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2013
|
03.07.2015 17:27:20
|
|
|
| Shade kirjutas: |
1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria. |
Hmm, miks ainult bundle masin? Kas see ei peaks lihtsalt eelmist seeriat loomulikult välja vahetama nagu oli eelnevate seeriatega? Sonyl on ju seda ka odavam toota. Jaapanis neid juba müüakse. EU ja US järgmised. Olen seda teemat nüüd internetist suht palju ka jälginud kuna on plaan lähiajal PS4 osta. MGS bundle'ist olen teadlik, aga ilmselt peaks CUH-1200 niikuinii ka ilma bundle'ita tulema...ju?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.07.2015 20:20:35
|
|
|
| c1m kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria. |
Hmm, miks ainult bundle masin? Kas see ei peaks lihtsalt eelmist seeriat loomulikult välja vahetama nagu oli eelnevate seeriatega? Sonyl on ju seda ka odavam toota. Jaapanis neid juba müüakse. EU ja US järgmised. Olen seda teemat nüüd internetist suht palju ka jälginud kuna on plaan lähiajal PS4 osta. MGS bundle'ist olen teadlik, aga ilmselt peaks CUH-1200 niikuinii ka ilma bundle'ita tulema...ju? |
Nii rääkisid Sony esindajad mulle. 1TB versioon jääb blank konsooliks - sama hinnaga, mis hetkel 500GB. Ja 500GB CUH1200 algselt bundle masin ja hiljem läheb nähtavasti juba tava tootmisse
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randar99
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2009
|
03.07.2015 20:25:35
|
|
|
Natuke nalja:
Soomes Gamestopilt "ülihea diil"
Spoiler 
*Kui tood vana 500GB Playstationi vahetuseks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.07.2015 20:39:15
|
|
|
odavam oleks 1tb ketast poest osta aga tõsi, nalja peab kah keegi tegema
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheik
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2005
|
03.07.2015 22:38:16
|
|
|
Kas teil sony network toimib ja laseb onlines mängida ?
Mul viskab errorit kuigi päeval lasi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
03.07.2015 22:59:07
|
|
|
| Sheik, PSN on maas momendil.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
05.07.2015 10:51:53
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga??
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.07.2015 12:57:25
|
|
|
vaido6, PP ja PSN kontode riigid peavad kattuma/ühtima.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
viimati muutis beastbeats 10.07.2015 11:33:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
05.07.2015 12:58:17
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga?? |
Minul PayPal UK kontoga ei toiminud.
Ei viitsinud ka ülemäära probleemi "troubleshootida", kuna pre-paid kaartide ostmine on tänapäeval üsna mugavaks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
11.07.2015 12:20:33
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga?? |
Minul PayPal UK kontoga ei toiminud.
Ei viitsinud ka ülemäära probleemi "troubleshootida", kuna pre-paid kaartide ostmine on tänapäeval üsna mugavaks tehtud. |
Seda küll minul ka ei toiminud, lihtsalt mugavam on nii kui ei peab ps4 tagant lahkuma et kood tellida meili peale.
Selle koha pealt on Xbox One hea eelist kuna seal saab vist ilusti eesti all maksta jne!?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|