Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.06.2015 13:20:58 vasta tsitaadiga

nad v6iksid etem juba ssd sisse panna
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 13:22:14 vasta tsitaadiga

hind tõuseks märgatavalt + kes sul keelab ps4 endale sobiv ssd sisse visata? Ei ole just keeruline ps4 ketast vahetada icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.06.2015 14:12:29 vasta tsitaadiga

1TB SSD hind oleks päris jõhker. Odavaim, mis praegu otsides leidsin, on 384 euri, ehk siis veidi kallim kui uue PS4 isendi hind poes icon_biggrin.gif. Vast ei oleks Sony jaoks väga tulus äri.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 14:13:25 vasta tsitaadiga

muidu vabalt võiks olla näiteks 2 mudelit üks kallim SSD variant ning odavam tavalise kettaga
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.06.2015 14:23:53 vasta tsitaadiga

Seda näeb ehk Slim mudeliga.
Praegusel mudelil on SATA II ühendus, seega SSD kiirus on rangelt piiratud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.06.2015 14:49:09 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul oleks minimaalne mõistlik ketta maht ikka 500gb minimaalselt, mis lisaks iga isendi hinnale lähitulevikus 150 eurot juurde. Average Joe ei pruugi teada misasi SSD on ja miks ta parem on. Vaatab, et üks PS4 on kallim kui teine ja ostab odavama. Nišivärk rohkem. Võib-olla kui SSD hinnad drastiliselt langeksid ja tõesti uue mudeliga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 15:01:00 vasta tsitaadiga

warsteine, average joe ei tea midagi tehnikast ja vaatab, et üks on kallim, seega ilmselt parem ja ostab selle hoopis.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.06.2015 15:06:04 vasta tsitaadiga

jnt, meil on ilmselt erinevad tuttavad icon_smile.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 17:43:33 vasta tsitaadiga

http://blog.logitech.com/2015/06/02/playstation-4-control-and-logitech-harmony/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 21:06:52 vasta tsitaadiga

Resiiverite HDMI link töötab sama edukalt ja pareminigi, saab PS4 sisse ka lülitada resiiveri puldiga, samamoodi saad menüüdes liikuda.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.06.2015 17:57:52 vasta tsitaadiga

Remasterite vorpimine jätkub.

http://www.siliconera.com/2015/06/04/uncharted-the-nathan-drake-collection-announced-for-playstation-4/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.06.2015 18:05:10 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Remasterite vorpimine jätkub.

http://www.siliconera.com/2015/06/04/uncharted-the-nathan-drake-collection-announced-for-playstation-4/


Seda ma lugesin internetist varem juba jah, et mingi selline plaan Sonyl on. Ma pole neist ühtegi mänginud, et ilmselt oktoobris tuleb ära osta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 18:42:48 vasta tsitaadiga

Enne UC4 tulekut on neilt vägamõistlik plaan esimesed 3 osa remasterina PS4-le tuua thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 06:48:21 vasta tsitaadiga

vast üks asjalikemaid remastereid mida välja lasta ka. Mina igatahes ootan, kunagi jäi 2 ja 3 ps3 peal täiesti mängimatta
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 05.06.2015 09:55:11 vasta tsitaadiga

Parim remaster mäng oli ikka The last of us,üks parimaid mänge üldse mis eales tehtud,ise ootan juba TLOU 2te pigem ehk avalikustatakse sellel e3mel juba icon_biggrin.gif

Uncharted 1 oli neist kolmest kõige viletsam,järjed olid juba hulka paremad,aga loota on et 4s tuleb väga vinge

_________________


viimati muutis Vici 05.06.2015 09:58:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 09:57:46 vasta tsitaadiga

Parim Remaster mäng oli ikka Final Fantasy X-X2 icon_biggrin.gif, aga eks see kõik on maitse asi, mida keegi eelistab
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 10:26:50 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
vast üks asjalikemaid remastereid mida välja lasta ka. Mina igatahes ootan, kunagi jäi 2 ja 3 ps3 peal täiesti mängimatta

Teine osa on seeria parim vast, seega tasub käpp külge panna.

Endal jäi PS4 ostmata ning ütlesin, et enne pole mõtet isegi mõelda, kui vastav remastered kollektsioon välja tuleb. Nüüd peab vist selle peale mõtlema hakata...

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Confucius
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2013




sõnum 05.06.2015 19:40:07 vasta tsitaadiga

Kus need uued tulijad end reklaamivad, aga teen siis siin alguse ära:D Kes viitsib nt ps4 pealt teha bf4, lisage ZenPlaya tase on veits noob. võib niisama ka lisada icon_lol.gif icon_wink.gif
_________________
psn: ZenPlaya
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 17:44:15 vasta tsitaadiga

Limited edition Metal Gear Solid V: The Phantom Pain PS4 coming to Europe
http://blog.eu.playstation.com/2015/06/09/limited-edition-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-ps4-coming-to-europe/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 12:11:47 vasta tsitaadiga

Tuleb siis Logi rool ka lõpuks.
http://www.pocket-lint.com/news/134229-these-are-the-ps4-and-xbox-one-steering-wheels-everyone-s-talking-about-logitech-g29-and-g920

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.06.2015 09:47:38 vasta tsitaadiga

Tuli see kaua lubatud meediakeskuse-uuendus ka ära.

DLNA, mkv tugi jne kõik on nüüd olemas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 16.06.2015 14:46:15 vasta tsitaadiga

Kas Eestis PS4 puldile mõistliku hinnaga thumb grip'e ka müüakse va Euronics (kuidagi krõbe on neil see hind kummijunnide eest)?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 14:55:51 vasta tsitaadiga

akk kirjutas:
Kas Eestis PS4 puldile mõistliku hinnaga thumb grip'e ka müüakse va Euronics (kuidagi krõbe on neil see hind kummijunnide eest)?

aliexpress kui poed kallid tunduvad.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 14:04:31 vasta tsitaadiga

http://www.gamesradar.com/playstation-20th-anniversary-dualshock-4/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 15:58:39 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks osta PS Store'ist 25€ mängulisa, nii et tühja peale ei peaks maksma? Krediitkaardi süsteem ju meil ei toimi. 50€ rahakaart on juba topelt ja 20€ + 20€ pole ka oluliselt parem.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.06.2015 16:07:54 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm, 20€ + 10€ ? Muud võimalust ei ole. Ainult UK's on £25'ne prepaid kaart olemas.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 16:12:41 vasta tsitaadiga

iDemon, kas eurokaartidest 20-ne mitte kõige väiksem ei ole?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.06.2015 16:24:20 vasta tsitaadiga

beastbeats, hm. See paistab riigist sõltuvat.

Näiteks Saksa kontole on olemas 10€ kaart - Amazoni link
Hispaaniaga sama lugu - Link

Ent Soomele näiteks ei ole.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 16:35:45 vasta tsitaadiga

Mul ongi konto just Soome regioonis...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c1m
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 12:44:50 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/22/new-1tb-ps4-ultimate-player-edition-launches-next-month/

Kas 1TB PS4 Ultimate Player Edition Eesti poelettidele ka jõuab, oskab keegi öelda? Mis hinnaga võiks tulla?

Edit:
http://www.dualshockers.com/2015/06/22/check-out-the-new-cuh-1200-ps4-and-its-matte-hdd-bay-cover-in-13-official-images/

Huvitaval kombel ei olegi Ultimate Player Edition nö uuema CUH-1200 seeria oma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 15:41:05 vasta tsitaadiga

Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 15:43:23 vasta tsitaadiga

Tical kirjutas:
Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga?


eesti kontot luua ei saagi kuna eestit pole seal riikide hulgas.
lood soome või uk või usa konto.
ise soovitan soome või UK kuna osad mängud valivad selle järgi onlines regiooni .
võid ka usa ja UK psni teha nagu mul.osad asjad tõesti usa-st ostes odavamad ja pärast pelad oma uk või soome kontoga .
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 15:49:09 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Tical kirjutas:
Plaan lähitulevikus osta PS4, arvatavasti see tulev uuendatud versioon, oleneb hinnast, ning nii palju kui ma olen aru saanud siis meil siin Eestis PS Store'i pm ei ole ning peab oma eesti kontole lisaks looma näiteks USA konto, seal hinnad tavaliselt kõige paremad.
Luues USA konto, siis oleks võimalik osta neid "raha kaarte", mis siis võimaldaks USA PS Store'st osta mis iganes ja siis oma eesti või siis tavakontoga mängida eks?
Või saab ka lihtsamalt?
Ning see, et ostes USA PS Store'st online mänge, siis see ei mõjuta, kas saad mängida või mitte oma EU kontoga?


eesti kontot luua ei saagi kuna eestit pole seal riikide hulgas.
lood soome või uk või usa konto.
ise soovitan soome või UK kuna osad mängud valivad selle järgi onlines regiooni .
võid ka usa ja UK psni teha nagu mul.osad asjad tõesti usa-st ostes odavamad ja pärast pelad oma uk või soome kontoga .


Thanks.
Soovitati maximuscards.com, et soetada neid "raha kaarte" või on mõistlikum midagi muud kasutada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 16:21:39 vasta tsitaadiga

jälgi kus soodsamalt on.
peasi ,et regiooni jälgid kui kaarte ostad.
vahepeal teatud saitidel soodukad saad veel soodsamalt.
punktid.ee kui krediitkaardi kastutus võimalus puudub
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 11:07:52 vasta tsitaadiga

totter küsimus: mida ps4 jas need thumbs_up.gif märgiga 8.9k jne tähendavad? Kõrval on rate valik ja enne seda on mingid imelikud kilobaidid icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 11:51:29 vasta tsitaadiga

liked icon_biggrin.gif
8900 meeldimist.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 11:52:16 vasta tsitaadiga

aa selge, algul mõltesingi, et mingi like jura aga ei saanud aru mis kuramuse kilobaidid seal on icon_lol.gif + taga on veel rate kah seega ajas segadusse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 13:12:29 vasta tsitaadiga

angel, "k" mingit kilobaiti sulle ei näita... bait on "B", bit on "b". "k" on lihtsalt kilo. Kas "kg" on sul "kilobaitgramm"?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 13:14:17 vasta tsitaadiga

naljast kah aru ei saada, ok. tarkpead icon_lol.gif

jah, kui kaalun siis g - on baitgramm ja kg on kilobaitgramm ja l tähistab like'i mõõte anumal thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 13:00:57 vasta tsitaadiga

c1m kirjutas:
http://blog.eu.playstation.com/2015/06/22/new-1tb-ps4-ultimate-player-edition-launches-next-month/

Kas 1TB PS4 Ultimate Player Edition Eesti poelettidele ka jõuab, oskab keegi öelda? Mis hinnaga võiks tulla?

Edit:
http://www.dualshockers.com/2015/06/22/check-out-the-new-cuh-1200-ps4-and-its-matte-hdd-bay-cover-in-13-official-images/

Huvitaval kombel ei olegi Ultimate Player Edition nö uuema CUH-1200 seeria oma.

1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c1m
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 17:27:20 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:

1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria.

Hmm, miks ainult bundle masin? Kas see ei peaks lihtsalt eelmist seeriat loomulikult välja vahetama nagu oli eelnevate seeriatega? Sonyl on ju seda ka odavam toota. Jaapanis neid juba müüakse. EU ja US järgmised. Olen seda teemat nüüd internetist suht palju ka jälginud kuna on plaan lähiajal PS4 osta. MGS bundle'ist olen teadlik, aga ilmselt peaks CUH-1200 niikuinii ka ilma bundle'ita tulema...ju?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 20:20:35 vasta tsitaadiga

c1m kirjutas:
Shade kirjutas:

1TB saabub 15 juuli ja pole tõesti 1200 seeria oma. 1200 seeria tuleb sügisel, 500GB ja on ainult bundle masin - esimene peaks olema MGS 5 Limited edition mis on 1200 seeria.

Hmm, miks ainult bundle masin? Kas see ei peaks lihtsalt eelmist seeriat loomulikult välja vahetama nagu oli eelnevate seeriatega? Sonyl on ju seda ka odavam toota. Jaapanis neid juba müüakse. EU ja US järgmised. Olen seda teemat nüüd internetist suht palju ka jälginud kuna on plaan lähiajal PS4 osta. MGS bundle'ist olen teadlik, aga ilmselt peaks CUH-1200 niikuinii ka ilma bundle'ita tulema...ju?

Nii rääkisid Sony esindajad mulle. 1TB versioon jääb blank konsooliks - sama hinnaga, mis hetkel 500GB. Ja 500GB CUH1200 algselt bundle masin ja hiljem läheb nähtavasti juba tava tootmisse

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 03.07.2015 20:25:35 vasta tsitaadiga

Natuke nalja:

Soomes Gamestopilt "ülihea diil"
Spoiler Spoiler Spoiler


*Kui tood vana 500GB Playstationi vahetuseks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 20:39:15 vasta tsitaadiga

odavam oleks 1tb ketast poest osta aga tõsi, nalja peab kah keegi tegema icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheik
HV vaatleja
Sheik

liitunud: 27.06.2005




sõnum 03.07.2015 22:38:16 vasta tsitaadiga

Kas teil sony network toimib ja laseb onlines mängida ?
Mul viskab errorit kuigi päeval lasi mängida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.07.2015 22:59:07 vasta tsitaadiga

Sheik, PSN on maas momendil.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 05.07.2015 10:51:53 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 12:57:25 vasta tsitaadiga

vaido6, PP ja PSN kontode riigid peavad kattuma/ühtima.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 10.07.2015 11:33:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 12:58:17 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga??


Minul PayPal UK kontoga ei toiminud.
Ei viitsinud ka ülemäära probleemi "troubleshootida", kuna pre-paid kaartide ostmine on tänapäeval üsna mugavaks tehtud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 11.07.2015 12:20:33 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust et kas Paypal töötab näiteks Inglise kontoga??


Minul PayPal UK kontoga ei toiminud.
Ei viitsinud ka ülemäära probleemi "troubleshootida", kuna pre-paid kaartide ostmine on tänapäeval üsna mugavaks tehtud.


Seda küll minul ka ei toiminud, lihtsalt mugavam on nii kui ei peab ps4 tagant lahkuma et kood tellida meili peale.
Selle koha pealt on Xbox One hea eelist kuna seal saab vist ilusti eesti all maksta jne!?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.