|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.06.2015 12:48:31
|
|
|
| Proovisid nii WIFIs kui ka mobiilse netiga? Olen sama teadet näinud võrguprobleemide puhul; isegi kui kõik muu töötab.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.06.2015 13:49:27
|
|
|
| Jep, eile õhtul wifis ja täna alates tööpäeva algusest mobiilses netis. Restarte ka hulgim teinud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
16.06.2015 15:07:59
|
|
|
| kui kaua on teil läinud, et microsoft accounti kood emailile saada? ootan juba 2 h
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.06.2015 15:38:35
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tee Factory reset? |
Proovin enne kaabliga arvuti taga uuendada ja kui see ka ei aita, siis reset jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
16.06.2015 16:41:27
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| Niih, sain 830ne kätte, nüüd jama, kuidas N9 pealt asjad kätte saada? |
Telefonis peaks olema migration tool (kui ei ole, tiri storest).
Ma sain Symbiani nokiast kõik nodi kätte.
|
N9 peale ei saa migrationin enam installida.
Kas Nokia suite tehtut backupi ei saa kuidagi peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.06.2015 19:46:35
|
|
|
Nii, kaabliga pakkus kohe uuendust ja ilusti peale lastud nüüd
Selline küsimus veel, et kui laadijast võtan, siis 1-2 minuti jooksul 100% pealt kukub 95% peale (99, 98 jne jäävad üldse vahele). Pärast nagu kulub akut jällegi normaalse naidu järgi. On kellegi 930-l sama asja esinenud või viitab probleemile?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.06.2015 20:23:33
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Nii, kaabliga pakkus kohe uuendust ja ilusti peale lastud nüüd
Selline küsimus veel, et kui laadijast võtan, siis 1-2 minuti jooksul 100% pealt kukub 95% peale (99, 98 jne jäävad üldse vahele). Pärast nagu kulub akut jällegi normaalse naidu järgi. On kellegi 930-l sama asja esinenud või viitab probleemile? |
Ehk aitab korra päris-päris tühjaks laskmine, et kalibreerida.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.06.2015 20:24:51
|
|
|
| Riivo, proovin seda varianti, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.06.2015 08:41:17
|
|
|
| Lumial endal sees "minu andmete edastamise" ja tõmbas kontaktid, sõnumid, pildid ja muusika ringi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.06.2015 09:01:55
|
|
|
See akunäidu veidrus kadus Denimi uuendusega ära õnneks
Õhtul võtsin laadimast ja läksin magama, hommikul oli 97%
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.06.2015 12:53:41
|
|
|
| Keegi mõnda aku äppi kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.06.2015 14:59:29
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kui sa laed arvuti USB-pesa kaudu, siis võibki see nähtus esineda, kuna sealtkaudu ei laeta akut 100% täis, kuigi telefoni indikaator seda näitab. |
Ma laen alati seinalaadijaga, sest USB kaudu laeb nii kurjamoodi kaua ju
Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.
Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
17.06.2015 15:54:20
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.
Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan. |
Lahendus sellisele soovile on "out-of-the-box" olemas WP'l.
Lülita telefonis sisse piltide backup Onedrive'i (Settings > Backup > Photos + Videos). Arvutisse paigalda samuti Onedrive rakendus. Tulemus - telefoniga pilti tehes laetakse see automaagiliselt kohe pilve. Arvutit sisselülitades süngitakse see pilt pilvest arvuti kettale. Alati on värske seis olemas, ei pea valima, mida tahad saada ja mida mitte.
On üks konks - üle mobiilse neti ei lae telefon pilte pilve originaalmõõdus ja -mahus. Sellest saab üle nii, et määrad backup'i seadeks "Best quality", siis süngitakse pildid pilve, kui jõuad nt koduse wifi levialasse.
Sama kehtib ka videode kohta.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.06.2015 16:06:39
|
|
|
mati_p, suured tänud! Sellist põhjalikku seletust seadistustele on super lugeda, ise ma sellise kvaliteedi asja peale poleks tulnud! Unustasin ennist mainida, et "pilv" võiks vahelt puudu olla. Aga samas tundub see tõeti kõige lihtsam lahendus olevat
Vaevalt, et pilvevabalt sellist lahendust tehtud ongi üldse?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.06.2015 20:42:49
|
|
|
| Kas WP8.1 ei ole korraliku multitaskingut? N9 pealt tulekuga on ikka imelik, nt OBD autodoctoril läheb ekraan kinni ja kui avada, siis algab andmete monitoorimine aldusest peale. Et siis WP paneb äppid pausile kui pilt eest?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
17.06.2015 22:27:29
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Kas WP8.1 ei ole korraliku multitaskingut? N9 pealt tulekuga on ikka imelik, nt OBD autodoctoril läheb ekraan kinni ja kui avada, siis algab andmete monitoorimine aldusest peale. Et siis WP paneb äppid pausile kui pilt eest? |
Ma olen pannud auto doctori OBD l screen always on settingtest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.06.2015 11:23:11
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| Niih, sain 830ne kätte, nüüd jama, kuidas N9 pealt asjad kätte saada? |
Telefonis peaks olema migration tool (kui ei ole, tiri storest).
Ma sain Symbiani nokiast kõik nodi kätte.
|
N9 peale ei saa migrationin enam installida.
Kas Nokia suite tehtut backupi ei saa kuidagi peale lasta? |
Nokia suitest exportides võid läbi outlook.com importida listi oma live kontole igatahes...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.06.2015 20:41:33
|
|
|
| Lumia 930 pakub 8.1 jaoks uuendust, et parandada iseeneslikud restardid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.06.2015 08:50:17
|
|
|
| 830 ka tegi ära. Sättetesse tulid pealkirjad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.06.2015 11:06:28
|
|
|
| ahto42, mille tegi ära ja mis pealkirjad?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.06.2015 12:13:41
|
|
|
Uuenduse, sättetesse tulid nn alajaotuse pealkirjad
No ikka ei ole küll multitaskingut. Nt kui kasutada autodoctorit ja navi koos, siis N9 peal asi lihtne, swipe näpuga app kõrvale ja navi lahti, autodoctorit ei panda pausile vaid jääb taustal ilusti jooksma ja vastupidi naviga, teda ei panda pausile. WP8 puhul navi laeb oma asukoha uuesti ja autodoctor alustab oma väärtustega otsast peale.
Kokkuvõtvalt.... pask.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.06.2015 13:18:14
|
|
|
| ahto42, uuenduse wp10 peale mõtled jah? Küsin seetõttu, et wp 8.1 saab ka veel uuendusi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.06.2015 13:33:49
|
|
|
| Ikka 8.1 tuli uuendus eile/täna
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.06.2015 13:41:02
|
|
|
| Aga mis alajaotuse pealkirju mõtled, mida enne ei olnud? Pilti saad palun siia riputada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
19.06.2015 15:18:47
|
|
|
| Mul pakkus ka uuenduse välja, aga juba tund aega on ees "Downloading updates 0%". Proovib hiljem restartida.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.06.2015 16:26:02
|
|
|
| Riivo, wifis oled? Kui ei, siis ta ei laegi alla, sest fail liiga suur.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.06.2015 22:30:56
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Aga mis alajaotuse pealkirju mõtled, mida enne ei olnud? Pilti saad palun siia riputada? |
No sättetes jooksis ennem kõik järjest, nüüd Pealkiri: võrk+raadiovõrk, selle all siis wifi, simkaart, sinihammas jne
siis Pealkiri: isikupärastamine- selle all siis avakuva teema jne, Siis pealkiri Kontod.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.06.2015 23:01:51
|
|
|
| ahto42, anna andeks, aga see WP10 sätete menüü ju?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.06.2015 02:42:50
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kui sa laed arvuti USB-pesa kaudu, siis võibki see nähtus esineda, kuna sealtkaudu ei laeta akut 100% täis, kuigi telefoni indikaator seda näitab. |
Ma laen alati seinalaadijaga, sest USB kaudu laeb nii kurjamoodi kaua ju
Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.
Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan. |
Windows 8.1 peal vähemasti on mul programm, mille nimi on "Windows Phone".
Minu teada installiti see telefoni esimesel ühendamisel ära.
Tegelebki piltide ja videote automaatse synciga, kui telefonil näpulukk peal ei ole (et keegi teine ei saaks andmeid kätte).
Ehk USB külge, telefonil lukk maha ja juba kopeerib.
Lisaks on seal mingeid muid funktsioone ka...
Sul vb mingi vana näss Windows?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.06.2015 02:57:36
|
|
|
R A T, sellest olen kuulnud ka jah
Win ei ole vana näss, 8.1 on
Kaabliga ühendus arvuti külge on minu jaoks iganenud ja püüan vältida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.06.2015 03:42:48
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
R A T, sellest olen kuulnud ka jah
Win ei ole vana näss, 8.1 on
Kaabliga ühendus arvuti külge on minu jaoks iganenud ja püüan vältida  |
Ahaa, oled wireless laadija mees - siis on jah nats nõme olukord, sest see äpp bluetoothi ei toeta :/
Nagu ikka, lauaplaat saeti välja aga üks jalg neljast on treimata
Parim võimalik variant vist siiski OneDrive, nagu varem mainiti - kui pildisynci lubad, saad lisaruumi ka sinna mõned gigad, kui win 8.1 pealt lubad pildisynci, saad veel vist 5gb lisaruumi (tasub ära teha enivei, isegi kui ei kasuta. Pärast võid disableda aga ruum jääb) Varem olin ma Dropboxi/GDrive inimene, aga alates windows 8st olen täielikult onedrive peale üle läinud, sest see on nii hästi igat pidi läbi integreeritud kõikide MS-i teenustega... (mul on kokku 40gb püsivalt tasuta ruumi, 200gb surface boonust selle aasta lõpuni ka)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.06.2015 14:00:25
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| ahto42, anna andeks, aga see WP10 sätete menüü ju? |
op süs versioon: 8.10.15148.160
8.1 update 2
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.06.2015 15:36:19
|
|
|
ahto42, nüüd ma saan aru, tänud! Asi selles, et see update 2 on jah uue välimusega netist uurides praegu. Kuna mul aga telefon järjekindlalt ütleb ,et up to date, siis seetõttu mul vana välimus veel
Kas sul on äkki developer preview aktiveeritud ja seetõttu said selle update?
Edit: leidsin vastuse juba, miks mu Lumia 930 seda ei pakugi.
As to why Microsoft is not pushing this update for the Lumia 1520, Lumia 930 and other devices, our guess would be the company focusing resources again on Windows 10 Mobile. It is not clear why Preview for Developers is not being utilized either, although it now seems clear that that program is now retired in favor of Windows Insider.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
20.06.2015 21:15:16
|
|
|
| onedrive on ka mugavalt näituseks Apple toodetega ühilduv, mitte nii mugavalt kui WP puhul aga ei midagi ületamatut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
20.06.2015 22:03:29
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Riivo, wifis oled? Kui ei, siis ta ei laegi alla, sest fail liiga suur. |
Pärast restarti laadis üle 4G ka ilusti alla. Fail vaid 1MB. Enne tegi Store ka päris mitmesaja megabaidi jagu uuendusi, WIFIt vaja polnud.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
21.06.2015 10:09:34
|
|
|
minu830 tiris täna uuenduse 8.10.15116.125
Ja 820 täna öösel 8.10.14234.375
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
21.06.2015 11:49:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
ahto42, nüüd ma saan aru, tänud! Asi selles, et see update 2 on jah uue välimusega netist uurides praegu. Kuna mul aga telefon järjekindlalt ütleb ,et up to date, siis seetõttu mul vana välimus veel
Kas sul on äkki developer preview aktiveeritud ja seetõttu said selle update?
Edit: leidsin vastuse juba, miks mu Lumia 930 seda ei pakugi.
As to why Microsoft is not pushing this update for the Lumia 1520, Lumia 930 and other devices, our guess would be the company focusing resources again on Windows 10 Mobile. It is not clear why Preview for Developers is not being utilized either, although it now seems clear that that program is now retired in favor of Windows Insider. |
Lumia 735 ka update 2 peal aga alles siis kui "preview for developers" sai maha võetud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
25.06.2015 15:54:53
|
|
|
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart
edit: ainult teatised, nt muusika on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2015 21:36:16
|
|
|
| Kui suudaksid windõuzist kõik bugid välja saada, nii et see enam kunagi ühtki rebuuti ei nõuaks, saaksid vast mingil alal Nobeli preemia.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
25.06.2015 21:46:34
|
|
|
| jap N9 vastu ei saa
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
28.06.2015 18:37:42
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart
edit: ainult teatised, nt muusika on. |
Täpselt sama jama 930-l peale viimast uuendust. Äratuskell ka siis tumm, aint vibreerib.
Loodan, et tuleb kiire fix.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
28.06.2015 22:22:32
|
|
|
Mul viimasel ajal teeb telefon iseseisvalt kõnesid mulle tundub... 920.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.06.2015 01:28:37
|
|
|
| AMD_Friik kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart
edit: ainult teatised, nt muusika on. |
Täpselt sama jama 930-l peale viimast uuendust. Äratuskell ka siis tumm, aint vibreerib.
Loodan, et tuleb kiire fix. |
Fixi oodata kahtlane, sest siinmail 930 sellist probleemi küll pole
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
29.06.2015 07:25:41
|
|
|
Selline heli kadumise viga oli mul juba 620'e ajal vahest. Seda on küll harva aga siiski häirib. Ükski tarkvarauuendus seda muutnud ei ole siiani.
Kusjuures mulle meenub, et 620'l leidsin vist mingi nipi kuidas heli ilma restardita tagasi saada aga see on lootusetult meelest läinud.
_________________ Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS! |
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
06.07.2015 08:15:44
|
|
|
Kas seda võis teha mingi äpi automaatne uuendus, mis millegagi pange pani?
_________________ Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS! |
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.07.2015 21:03:53
|
|
|
Lumia 930 OTA kaudu ei paku midagi, aga just igaks kolmeks juhuks viskasin kaabli sappa ja Lumia Recovery Tool teatab uue tarkvara olemasolust. On keegi peale sättinud ka? Listi uuendustest kuskil? MS enda leht ei tea ka sellest uuendusest veel midagi...
1,9 giga suurust ja 02540.00019.15236.45005
Edit: lasen peale, eks näis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|