Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 12:48:31 vasta tsitaadiga

Proovisid nii WIFIs kui ka mobiilse netiga? Olen sama teadet näinud võrguprobleemide puhul; isegi kui kõik muu töötab.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 13:49:27 vasta tsitaadiga

Jep, eile õhtul wifis ja täna alates tööpäeva algusest mobiilses netis. Restarte ka hulgim teinud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 14:03:21 vasta tsitaadiga

Tee Factory reset?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 15:07:59 vasta tsitaadiga

kui kaua on teil läinud, et microsoft accounti kood emailile saada? ootan juba 2 h
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 15:38:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tee Factory reset?


Proovin enne kaabliga arvuti taga uuendada ja kui see ka ei aita, siis reset jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 16:41:27 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Niih, sain 830ne kätte, nüüd jama, kuidas N9 pealt asjad kätte saada?


Telefonis peaks olema migration tool (kui ei ole, tiri storest).
Ma sain Symbiani nokiast kõik nodi kätte.


N9 peale ei saa migrationin enam installida.
Kas Nokia suite tehtut backupi ei saa kuidagi peale lasta?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 19:46:35 vasta tsitaadiga

Nii, kaabliga pakkus kohe uuendust ja ilusti peale lastud nüüd icon_smile.gif

Selline küsimus veel, et kui laadijast võtan, siis 1-2 minuti jooksul 100% pealt kukub 95% peale (99, 98 jne jäävad üldse vahele). Pärast nagu kulub akut jällegi normaalse naidu järgi. On kellegi 930-l sama asja esinenud või viitab probleemile?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 20:23:33 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Nii, kaabliga pakkus kohe uuendust ja ilusti peale lastud nüüd icon_smile.gif

Selline küsimus veel, et kui laadijast võtan, siis 1-2 minuti jooksul 100% pealt kukub 95% peale (99, 98 jne jäävad üldse vahele). Pärast nagu kulub akut jällegi normaalse naidu järgi. On kellegi 930-l sama asja esinenud või viitab probleemile?
Ehk aitab korra päris-päris tühjaks laskmine, et kalibreerida.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 20:24:51 vasta tsitaadiga

Riivo, proovin seda varianti, tänud!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 08:41:17 vasta tsitaadiga

Lumial endal sees "minu andmete edastamise" ja tõmbas kontaktid, sõnumid, pildid ja muusika ringi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 09:01:55 vasta tsitaadiga

See akunäidu veidrus kadus Denimi uuendusega ära õnneks icon_smile.gif
Õhtul võtsin laadimast ja läksin magama, hommikul oli 97% thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 10:15:45 vasta tsitaadiga

Kui sa laed arvuti USB-pesa kaudu, siis võibki see nähtus esineda, kuna sealtkaudu ei laeta akut 100% täis, kuigi telefoni indikaator seda näitab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 12:53:41 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda aku äppi kasutab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 14:59:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui sa laed arvuti USB-pesa kaudu, siis võibki see nähtus esineda, kuna sealtkaudu ei laeta akut 100% täis, kuigi telefoni indikaator seda näitab.


Ma laen alati seinalaadijaga, sest USB kaudu laeb nii kurjamoodi kaua ju thumbs_down.gif


Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.

Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 15:54:20 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.

Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan.

Lahendus sellisele soovile on "out-of-the-box" olemas WP'l.

Lülita telefonis sisse piltide backup Onedrive'i (Settings > Backup > Photos + Videos). Arvutisse paigalda samuti Onedrive rakendus. Tulemus - telefoniga pilti tehes laetakse see automaagiliselt kohe pilve. Arvutit sisselülitades süngitakse see pilt pilvest arvuti kettale. Alati on värske seis olemas, ei pea valima, mida tahad saada ja mida mitte.

On üks konks - üle mobiilse neti ei lae telefon pilte pilve originaalmõõdus ja -mahus. Sellest saab üle nii, et määrad backup'i seadeks "Best quality", siis süngitakse pildid pilve, kui jõuad nt koduse wifi levialasse.

Sama kehtib ka videode kohta.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 16:06:39 vasta tsitaadiga

mati_p, suured tänud! Sellist põhjalikku seletust seadistustele on super lugeda, ise ma sellise kvaliteedi asja peale poleks tulnud! icon_smile.gif Unustasin ennist mainida, et "pilv" võiks vahelt puudu olla. Aga samas tundub see tõeti kõige lihtsam lahendus olevat icon_smile.gif
Vaevalt, et pilvevabalt sellist lahendust tehtud ongi üldse?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 20:42:49 vasta tsitaadiga

Kas WP8.1 ei ole korraliku multitaskingut? N9 pealt tulekuga on ikka imelik, nt OBD autodoctoril läheb ekraan kinni ja kui avada, siis algab andmete monitoorimine aldusest peale. Et siis WP paneb äppid pausile kui pilt eest?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 22:27:29 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas WP8.1 ei ole korraliku multitaskingut? N9 pealt tulekuga on ikka imelik, nt OBD autodoctoril läheb ekraan kinni ja kui avada, siis algab andmete monitoorimine aldusest peale. Et siis WP paneb äppid pausile kui pilt eest?

Ma olen pannud auto doctori OBD l screen always on settingtest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 01:17:11 vasta tsitaadiga

ahto42, tehniliselt võttes on multitasking olemas. https://visualstudiomagazine.com/articles/2013/09/01/whats-new-in-windows-81-background-tasks.aspx
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.06.2015 11:23:11 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
R A T kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Niih, sain 830ne kätte, nüüd jama, kuidas N9 pealt asjad kätte saada?


Telefonis peaks olema migration tool (kui ei ole, tiri storest).
Ma sain Symbiani nokiast kõik nodi kätte.


N9 peale ei saa migrationin enam installida.
Kas Nokia suite tehtut backupi ei saa kuidagi peale lasta?


Nokia suitest exportides võid läbi outlook.com importida listi oma live kontole igatahes...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 20:41:33 vasta tsitaadiga

Lumia 930 pakub 8.1 jaoks uuendust, et parandada iseeneslikud restardid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 08:50:17 vasta tsitaadiga

830 ka tegi ära. Sättetesse tulid pealkirjad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 11:06:28 vasta tsitaadiga

ahto42, mille tegi ära ja mis pealkirjad?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 12:13:41 vasta tsitaadiga

Uuenduse, sättetesse tulid nn alajaotuse pealkirjad

d3t kirjutas:
ahto42, tehniliselt võttes on multitasking olemas. https://visualstudiomagazine.com/articles/2013/09/01/whats-new-in-windows-81-background-tasks.aspx


No ikka ei ole küll multitaskingut. Nt kui kasutada autodoctorit ja navi koos, siis N9 peal asi lihtne, swipe näpuga app kõrvale ja navi lahti, autodoctorit ei panda pausile vaid jääb taustal ilusti jooksma ja vastupidi naviga, teda ei panda pausile. WP8 puhul navi laeb oma asukoha uuesti ja autodoctor alustab oma väärtustega otsast peale.

Kokkuvõtvalt.... pask.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 13:18:14 vasta tsitaadiga

ahto42, uuenduse wp10 peale mõtled jah? Küsin seetõttu, et wp 8.1 saab ka veel uuendusi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 13:33:49 vasta tsitaadiga

Ikka 8.1 tuli uuendus eile/täna
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 13:41:02 vasta tsitaadiga

Aga mis alajaotuse pealkirju mõtled, mida enne ei olnud? Pilti saad palun siia riputada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 15:18:47 vasta tsitaadiga

Mul pakkus ka uuenduse välja, aga juba tund aega on ees "Downloading updates 0%". Proovib hiljem restartida.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 16:26:02 vasta tsitaadiga

Riivo, wifis oled? Kui ei, siis ta ei laegi alla, sest fail liiga suur.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 22:30:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Aga mis alajaotuse pealkirju mõtled, mida enne ei olnud? Pilti saad palun siia riputada?


No sättetes jooksis ennem kõik järjest, nüüd Pealkiri: võrk+raadiovõrk, selle all siis wifi, simkaart, sinihammas jne
siis Pealkiri: isikupärastamine- selle all siis avakuva teema jne, Siis pealkiri Kontod.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 23:01:51 vasta tsitaadiga

ahto42, anna andeks, aga see WP10 sätete menüü ju?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.06.2015 02:42:50 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kui sa laed arvuti USB-pesa kaudu, siis võibki see nähtus esineda, kuna sealtkaudu ei laeta akut 100% täis, kuigi telefoni indikaator seda näitab.


Ma laen alati seinalaadijaga, sest USB kaudu laeb nii kurjamoodi kaua ju thumbs_down.gif


Mul üks selline küsimus ka, võibolla rohkem üldine WP teema, aga kirjutan siia esimese hooga.

Sooviksin sellist lahendust: jõuan koju, lülitan arvuti sisse ja telefonis valin programmi (millise, seda soovingi teada) ning seda avades laeb pildid üle kohtvõrgu arvuti kõvakettale. Ja seda nii, et tuvastab ise uued pildid telefonis (või siis olemasolevad arvutis) ja saadab ainult uued siis igakord vanadele juurde. Oleks selline asi mõeldav üldse? Võiks olla niipalju lihtne programm, et ei pea ette näitama ega selekteerima, et milliseid pilte nüüd täna saata tahan.


Windows 8.1 peal vähemasti on mul programm, mille nimi on "Windows Phone".
Minu teada installiti see telefoni esimesel ühendamisel ära.
Tegelebki piltide ja videote automaatse synciga, kui telefonil näpulukk peal ei ole (et keegi teine ei saaks andmeid kätte).
Ehk USB külge, telefonil lukk maha ja juba kopeerib.
Lisaks on seal mingeid muid funktsioone ka...

Sul vb mingi vana näss Windows?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 02:57:36 vasta tsitaadiga

R A T, sellest olen kuulnud ka jah icon_smile.gif
Win ei ole vana näss, 8.1 on
Kaabliga ühendus arvuti külge on minu jaoks iganenud ja püüan vältida icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.06.2015 03:42:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
R A T, sellest olen kuulnud ka jah icon_smile.gif
Win ei ole vana näss, 8.1 on
Kaabliga ühendus arvuti külge on minu jaoks iganenud ja püüan vältida icon_smile.gif


Ahaa, oled wireless laadija mees - siis on jah nats nõme olukord, sest see äpp bluetoothi ei toeta :/
Nagu ikka, lauaplaat saeti välja aga üks jalg neljast on treimata icon_smile.gif

Parim võimalik variant vist siiski OneDrive, nagu varem mainiti - kui pildisynci lubad, saad lisaruumi ka sinna mõned gigad, kui win 8.1 pealt lubad pildisynci, saad veel vist 5gb lisaruumi (tasub ära teha enivei, isegi kui ei kasuta. Pärast võid disableda aga ruum jääb) icon_smile.gif Varem olin ma Dropboxi/GDrive inimene, aga alates windows 8st olen täielikult onedrive peale üle läinud, sest see on nii hästi igat pidi läbi integreeritud kõikide MS-i teenustega... (mul on kokku 40gb püsivalt tasuta ruumi, 200gb surface boonust selle aasta lõpuni ka)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 14:00:25 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ahto42, anna andeks, aga see WP10 sätete menüü ju?

op süs versioon: 8.10.15148.160
8.1 update 2
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 15:36:19 vasta tsitaadiga

ahto42, nüüd ma saan aru, tänud! Asi selles, et see update 2 on jah uue välimusega netist uurides praegu. Kuna mul aga telefon järjekindlalt ütleb ,et up to date, siis seetõttu mul vana välimus veel thumbs_down.gif

Kas sul on äkki developer preview aktiveeritud ja seetõttu said selle update?


Edit: leidsin vastuse juba, miks mu Lumia 930 seda ei pakugi.

As to why Microsoft is not pushing this update for the Lumia 1520, Lumia 930 and other devices, our guess would be the company focusing resources again on Windows 10 Mobile. It is not clear why Preview for Developers is not being utilized either, although it now seems clear that that program is now retired in favor of Windows Insider.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 20.06.2015 21:15:16 vasta tsitaadiga

onedrive on ka mugavalt näituseks Apple toodetega ühilduv, mitte nii mugavalt kui WP puhul aga ei midagi ületamatut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 22:03:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Riivo, wifis oled? Kui ei, siis ta ei laegi alla, sest fail liiga suur.
Pärast restarti laadis üle 4G ka ilusti alla. Fail vaid 1MB. Enne tegi Store ka päris mitmesaja megabaidi jagu uuendusi, WIFIt vaja polnud.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 10:09:34 vasta tsitaadiga

minu830 tiris täna uuenduse 8.10.15116.125
Ja 820 täna öösel 8.10.14234.375
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 11:49:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ahto42, nüüd ma saan aru, tänud! Asi selles, et see update 2 on jah uue välimusega netist uurides praegu. Kuna mul aga telefon järjekindlalt ütleb ,et up to date, siis seetõttu mul vana välimus veel thumbs_down.gif

Kas sul on äkki developer preview aktiveeritud ja seetõttu said selle update?


Edit: leidsin vastuse juba, miks mu Lumia 930 seda ei pakugi.

As to why Microsoft is not pushing this update for the Lumia 1520, Lumia 930 and other devices, our guess would be the company focusing resources again on Windows 10 Mobile. It is not clear why Preview for Developers is not being utilized either, although it now seems clear that that program is now retired in favor of Windows Insider.


Lumia 735 ka update 2 peal aga alles siis kui "preview for developers" sai maha võetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 15:54:53 vasta tsitaadiga

Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart

edit: ainult teatised, nt muusika on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 21:36:16 vasta tsitaadiga

Kui suudaksid windõuzist kõik bugid välja saada, nii et see enam kunagi ühtki rebuuti ei nõuaks, saaksid vast mingil alal Nobeli preemia.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 21:46:34 vasta tsitaadiga

jap N9 vastu ei saa
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 28.06.2015 18:37:42 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart

edit: ainult teatised, nt muusika on.


Täpselt sama jama 930-l peale viimast uuendust. Äratuskell ka siis tumm, aint vibreerib.
Loodan, et tuleb kiire fix.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2015 22:22:32 vasta tsitaadiga

Mul viimasel ajal teeb telefon iseseisvalt kõnesid mulle tundub... 920.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 01:28:37 vasta tsitaadiga

AMD_Friik kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart

edit: ainult teatised, nt muusika on.


Täpselt sama jama 930-l peale viimast uuendust. Äratuskell ka siis tumm, aint vibreerib.
Loodan, et tuleb kiire fix.


Fixi oodata kahtlane, sest siinmail 930 sellist probleemi küll pole
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 07:25:41 vasta tsitaadiga

Selline heli kadumise viga oli mul juba 620'e ajal vahest. Seda on küll harva aga siiski häirib. Ükski tarkvarauuendus seda muutnud ei ole siiani.
Kusjuures mulle meenub, et 620'l leidsin vist mingi nipi kuidas heli ilma restardita tagasi saada aga see on lootusetult meelest läinud.

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 05.07.2015 15:51:29 vasta tsitaadiga

925 mikrofon lakkas töötamast põhimõtteliselt üleöö. Avastasin nii, et shazam ei tuvastanud enam ühtegi laulu. Spectrum analyzer app ei kuva enam mingeid pügalaid, sound recorder salvestab vaid vaikust, landscapes videot tehes on salvestab stereoheli, püsti hoides mitte midagi.

http://forums.windowscentral.com/windows-phone-8-1/364765-why-isnt-audio-recording-my-lumia-930-a.html

Kõige sarnasem kirjeldus. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 08:15:44 vasta tsitaadiga

Kas seda võis teha mingi äpi automaatne uuendus, mis millegagi pange pani?
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 21:03:53 vasta tsitaadiga

Lumia 930 OTA kaudu ei paku midagi, aga just igaks kolmeks juhuks viskasin kaabli sappa ja Lumia Recovery Tool teatab uue tarkvara olemasolust. On keegi peale sättinud ka? Listi uuendustest kuskil? MS enda leht ei tea ka sellest uuendusest veel midagi...

1,9 giga suurust ja 02540.00019.15236.45005

Edit: lasen peale, eks näis icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.