Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EMT märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2015 16:25:09 vasta tsitaadiga

test
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.05.2015 16:58:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
test


test õnnestus icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.06.2015 16:02:06 vasta tsitaadiga

Ikka jube sujuvalt muutuvad neil numbrid. Värbamiskõnes lubati 500 sms-i, meilile tulnud lepingus oli hoopis 100 icon_rolleyes.gif

Kuna praegune operaator tegi parema pakkumise, siis loomulikult loobusin.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 18.06.2015 16:41:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 17.06.2015 16:09:05 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ikka jube sujuvalt muutuvad neil numbrid. Värbamiskõnes lubati 500 sms-i, meilile tulnud lepingus oli hoopis 100 icon_rolleyes.gif


Sa mõtled seda megadiili pakkumist v?

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.06.2015 16:21:11 vasta tsitaadiga

Tahavad tele2-st üle meelitada, megadiilist ei tea ma midagi.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 17.06.2015 16:24:49 vasta tsitaadiga

No minu meelitasid üle icon_biggrin.gif Mul oli niikuinii plaan hakata uurima, et mida pakutakse. Uut telo oli ka vaja. Kuna ma mugav inimene siis võtsin pakkumise eile vastu ja täna peaks uus telefon õhtul ukse taga olema ning jääb oodata ainult tele2 kõnet. Värbamiskõne ja leping kattusid igatahes.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.06.2015 16:27:54 vasta tsitaadiga

Saatsin päringu vastu. Kui ikka algselt välja öeldud numbrid pidama ei jää, siis ei näe põhjust üle minna.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 17.06.2015 16:32:21 vasta tsitaadiga

No neil kõned salvestatakse, nii et kontrollimisvõimalus olemas.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 18.06.2015 12:20:14 vasta tsitaadiga

Teine huvitav asi on see, et meilile saadeti mingi hinnakiri ja näidisleping, millegi allkirjastamisest minu poolt juttu polnud ei telefonis, ega kirjas icon_rolleyes.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.06.2015 14:30:36 vasta tsitaadiga

Mida ja mis raha eest pakutakse? Oleks vaja ühele elisa numbrile datapaketti juurde, aga elisa saatis küsimise peale kodulehe lingi....Prooviks siis mujalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2015 15:09:02 vasta tsitaadiga

Ise küsides ei sa jah midagi Elisast. Seepärast küsisingi mujalt pakkumisi ja ka sain.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.06.2015 11:35:27 vasta tsitaadiga

Paketitasu 7,96 € - sisaldab 1000 minutit kõneaega, 100 SMS-i ja 5 GB 4G internetti kiirusega 3 Mbit/s  Kõneminuti hind alates 1001. minutist 0,01 €  SMS hind alates 101. sõnumist 0,01 €  MMS 0,39 €  Numbreid paketis 1

Kui ma poleks telefoni võtnud siis oleks see pakett olnud vist 3.- kuus 1 aasta...kui ma nüüd õigesti mäletan.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2015 12:51:45 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Paketitasu 7,96 € - sisaldab 1000 minutit kõneaega, 100 SMS-i ja 5 GB 4G internetti kiirusega 3 Mbit/s  Kõneminuti hind alates 1001. minutist 0,01 €  SMS hind alates 101. sõnumist 0,01 €  MMS 0,39 €  Numbreid paketis 1

Kui ma poleks telefoni võtnud siis oleks see pakett olnud vist 3.- kuus 1 aasta...kui ma nüüd õigesti mäletan.


Elisa pakkus eile telefoni teel sarnast asja. Interneti kiirus oli 4G 3,5Mbit/s, 50GB mahuga. Hind 10 €
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.06.2015 13:55:21 vasta tsitaadiga

strohher, kas see on Megadiil vms?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.06.2015 13:58:38 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
strohher, kas see on Megadiil vms?


Megadiil jah.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 21.06.2015 20:36:13 vasta tsitaadiga

EMT kodulehel üritan pakette vaadata. Näitab mulle, et Uus klient, tule liitu EMT-ga! ja Paketid. Kumbki pole mingi link. Lihtsalt tekst.
?
Võtan MinuEMT pakett ilma telefonita ja olen jälle samas kohas tagasi?
seo konto numbriga, aga number ei kõlba.
icon_lol.gif
täitsa haige ju, kes teeb sellise lehekülje. beer_yum.gif siit see seadusega pahuksis teemast kuulus vend?
icon_biggrin.gif
Läksin võtsin siis telefoniga paketi, saadab poodi ja edasi? Valin telefoni ja edasi? Ainult ostukorv ja mine maksma?
icon_confused.gif
ja tagasi alguses...
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 21.06.2015 21:28:45 vasta tsitaadiga

Kõneeristus ei tööta? Annab veateate. Brauser Chrome. Internet Exploreriga ei saa proovida, sest nupp sisene ei tee midagi beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.06.2015 23:03:52 vasta tsitaadiga

Ma tulin ise Tele-2st üle, et Kaksiknumbrit kasutada. 22 öösel kell 03:00 tuli number üle ja helistades ütles, et välja lülitatud. Nu kõik ok, sest sim-kaarti ei hakanudki sisse panema telefoni ja esinduses hommikul lasin töönumbrile siis kaksiknumbrina külge liita. Sellest hetkest on nüüd mu numbrile helistades, et "valitud number pole kasutusel". 22 juuni päeval 123 ütles, et ajavad asja korda päeva jooksul. Õhtul kell 8 öeldi, et pead ikka esindusse minema. Õnneks oli 23 juuni esindus kella kolmeni lahti. Sealt sama teenindaja helistas ja uuris ka kuskilt. Sain info, et üldine rike kaksiknumbriga ja inimene hakkas maakodust sõitma, et 4 tunni pärast Tallinnas tööjuures asi korda ajada. Täna on 24 ja mu number pole ikka kasutusel. 123 ütles, et teevad esimesel tööpäeval (ehk homme siis) korda vast, aga tõenäosus, et läheb kauem, on väga suur thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.06.2015 21:00:42 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ma tulin ise Tele-2st üle, et Kaksiknumbrit kasutada. 22 öösel kell 03:00 tuli number üle ja helistades ütles, et välja lülitatud. Nu kõik ok, sest sim-kaarti ei hakanudki sisse panema telefoni ja esinduses hommikul lasin töönumbrile siis kaksiknumbrina külge liita. Sellest hetkest on nüüd mu numbrile helistades, et "valitud number pole kasutusel". 22 juuni päeval 123 ütles, et ajavad asja korda päeva jooksul. Õhtul kell 8 öeldi, et pead ikka esindusse minema. Õnneks oli 23 juuni esindus kella kolmeni lahti. Sealt sama teenindaja helistas ja uuris ka kuskilt. Sain info, et üldine rike kaksiknumbriga ja inimene hakkas maakodust sõitma, et 4 tunni pärast Tallinnas tööjuures asi korda ajada. Täna on 24 ja mu number pole ikka kasutusel. 123 ütles, et teevad esimesel tööpäeval (ehk homme siis) korda vast, aga tõenäosus, et läheb kauem, on väga suur thumbs_down.gif


Loodame, et Jaanipäev pole nagu hiinlaste pühad mis kestavad kuu aega ja lill ka ei liigu.
Igal juhul julgustan homme neile meelde tuletama, et pall maha ei kukuks. Isegi kui üldsüsteemi konf korda saab, siis võib su tellimus ikkagi riiulil seista.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.06.2015 21:49:48 vasta tsitaadiga

Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.06.2015 22:03:57 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast thumbs_down.gif


Võid vabalt võtta, see on pärist tõsiselt Euroopas esmaklassiline teenindus, sellist kiirust mujal ei kohta.
Meil on siin lihtsalt raske ümber harjuda, sest vanasti võibolla tõesti teenindaja istus kontoris laua taga ja ootas kliendi kõnet, peale esimest kutsungit oli kõpsti otsas. Nüüd aga on mul seda raske uskuda, et jõuaksin kliendina sellist tegevust kinni maksta.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2015 09:15:17 vasta tsitaadiga

Eks see ongi eesti viga, et vinguda tahaks küll, aga kvaliteetsema teeninduse ja teenuse eest rohkem maksta küll ei soovi
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2015 09:39:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
olafsand kirjutas:
Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast thumbs_down.gif


Võid vabalt võtta, see on pärist tõsiselt Euroopas esmaklassiline teenindus, sellist kiirust mujal ei kohta.
Meil on siin lihtsalt raske ümber harjuda, sest vanasti võibolla tõesti teenindaja istus kontoris laua taga ja ootas kliendi kõnet, peale esimest kutsungit oli kõpsti otsas. Nüüd aga on mul seda raske uskuda, et jõuaksin kliendina sellist tegevust kinni maksta.

... ja mis varasema ja praeguse vahel muutus, et nüüd ühtäkki ei jõua? Hinda maksame küll vanade eurooplastega täiesti võrreldavalt aga tööjõudu, mis maksab oluliselt vähem, kui Euroopas keskmiselt, palgata ei jõuta? Kus on siin loogikaviga?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2015 11:19:20 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Eks see ongi eesti viga, et vinguda tahaks küll, aga kvaliteetsema teeninduse ja teenuse eest rohkem maksta küll ei soovi


Ja enamasti vinguvad vene uusrikkad kel tegelikult raha koormatega icon_smile.gif aga näe mobiiliteenus peaks tasuta olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.07.2015 14:14:03 vasta tsitaadiga

Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EMT mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.