|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.05.2015 16:58:22
|
|
|
test õnnestus
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2015 16:02:06
|
|
|
Ikka jube sujuvalt muutuvad neil numbrid. Värbamiskõnes lubati 500 sms-i, meilile tulnud lepingus oli hoopis 100
Kuna praegune operaator tegi parema pakkumise, siis loomulikult loobusin.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
viimati muutis ivokas 18.06.2015 16:41:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
17.06.2015 16:09:05
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Ikka jube sujuvalt muutuvad neil numbrid. Värbamiskõnes lubati 500 sms-i, meilile tulnud lepingus oli hoopis 100  |
Sa mõtled seda megadiili pakkumist v?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2015 16:21:11
|
|
|
Tahavad tele2-st üle meelitada, megadiilist ei tea ma midagi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
17.06.2015 16:24:49
|
|
|
No minu meelitasid üle Mul oli niikuinii plaan hakata uurima, et mida pakutakse. Uut telo oli ka vaja. Kuna ma mugav inimene siis võtsin pakkumise eile vastu ja täna peaks uus telefon õhtul ukse taga olema ning jääb oodata ainult tele2 kõnet. Värbamiskõne ja leping kattusid igatahes.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2015 16:27:54
|
|
|
Saatsin päringu vastu. Kui ikka algselt välja öeldud numbrid pidama ei jää, siis ei näe põhjust üle minna.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
17.06.2015 16:32:21
|
|
|
No neil kõned salvestatakse, nii et kontrollimisvõimalus olemas.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.06.2015 12:20:14
|
|
|
Teine huvitav asi on see, et meilile saadeti mingi hinnakiri ja näidisleping, millegi allkirjastamisest minu poolt juttu polnud ei telefonis, ega kirjas
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
18.06.2015 14:30:36
|
|
|
| Mida ja mis raha eest pakutakse? Oleks vaja ühele elisa numbrile datapaketti juurde, aga elisa saatis küsimise peale kodulehe lingi....Prooviks siis mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.06.2015 15:09:02
|
|
|
Ise küsides ei sa jah midagi Elisast. Seepärast küsisingi mujalt pakkumisi ja ka sain.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
19.06.2015 11:35:27
|
|
|
Paketitasu 7,96 € - sisaldab 1000 minutit kõneaega, 100 SMS-i ja 5 GB 4G internetti kiirusega 3 Mbit/s Kõneminuti hind alates 1001. minutist 0,01 € SMS hind alates 101. sõnumist 0,01 € MMS 0,39 € Numbreid paketis 1
Kui ma poleks telefoni võtnud siis oleks see pakett olnud vist 3.- kuus 1 aasta...kui ma nüüd õigesti mäletan.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
19.06.2015 12:51:45
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Paketitasu 7,96 € - sisaldab 1000 minutit kõneaega, 100 SMS-i ja 5 GB 4G internetti kiirusega 3 Mbit/s Kõneminuti hind alates 1001. minutist 0,01 € SMS hind alates 101. sõnumist 0,01 € MMS 0,39 € Numbreid paketis 1
Kui ma poleks telefoni võtnud siis oleks see pakett olnud vist 3.- kuus 1 aasta...kui ma nüüd õigesti mäletan. |
Elisa pakkus eile telefoni teel sarnast asja. Interneti kiirus oli 4G 3,5Mbit/s, 50GB mahuga. Hind 10 €
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.06.2015 13:55:21
|
|
|
strohher, kas see on Megadiil vms?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
19.06.2015 13:58:38
|
|
|
| softis kirjutas: |
| strohher, kas see on Megadiil vms? |
Megadiil jah.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
21.06.2015 20:36:13
|
|
|
EMT kodulehel üritan pakette vaadata. Näitab mulle, et Uus klient, tule liitu EMT-ga! ja Paketid. Kumbki pole mingi link. Lihtsalt tekst.
?
Võtan MinuEMT pakett ilma telefonita ja olen jälle samas kohas tagasi?
seo konto numbriga, aga number ei kõlba.
täitsa haige ju, kes teeb sellise lehekülje. siit see seadusega pahuksis teemast kuulus vend?
Läksin võtsin siis telefoniga paketi, saadab poodi ja edasi? Valin telefoni ja edasi? Ainult ostukorv ja mine maksma?
ja tagasi alguses...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
21.06.2015 21:28:45
|
|
|
Kõneeristus ei tööta? Annab veateate. Brauser Chrome. Internet Exploreriga ei saa proovida, sest nupp sisene ei tee midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.06.2015 23:03:52
|
|
|
Ma tulin ise Tele-2st üle, et Kaksiknumbrit kasutada. 22 öösel kell 03:00 tuli number üle ja helistades ütles, et välja lülitatud. Nu kõik ok, sest sim-kaarti ei hakanudki sisse panema telefoni ja esinduses hommikul lasin töönumbrile siis kaksiknumbrina külge liita. Sellest hetkest on nüüd mu numbrile helistades, et "valitud number pole kasutusel". 22 juuni päeval 123 ütles, et ajavad asja korda päeva jooksul. Õhtul kell 8 öeldi, et pead ikka esindusse minema. Õnneks oli 23 juuni esindus kella kolmeni lahti. Sealt sama teenindaja helistas ja uuris ka kuskilt. Sain info, et üldine rike kaksiknumbriga ja inimene hakkas maakodust sõitma, et 4 tunni pärast Tallinnas tööjuures asi korda ajada. Täna on 24 ja mu number pole ikka kasutusel. 123 ütles, et teevad esimesel tööpäeval (ehk homme siis) korda vast, aga tõenäosus, et läheb kauem, on väga suur
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.06.2015 21:00:42
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Ma tulin ise Tele-2st üle, et Kaksiknumbrit kasutada. 22 öösel kell 03:00 tuli number üle ja helistades ütles, et välja lülitatud. Nu kõik ok, sest sim-kaarti ei hakanudki sisse panema telefoni ja esinduses hommikul lasin töönumbrile siis kaksiknumbrina külge liita. Sellest hetkest on nüüd mu numbrile helistades, et "valitud number pole kasutusel". 22 juuni päeval 123 ütles, et ajavad asja korda päeva jooksul. Õhtul kell 8 öeldi, et pead ikka esindusse minema. Õnneks oli 23 juuni esindus kella kolmeni lahti. Sealt sama teenindaja helistas ja uuris ka kuskilt. Sain info, et üldine rike kaksiknumbriga ja inimene hakkas maakodust sõitma, et 4 tunni pärast Tallinnas tööjuures asi korda ajada. Täna on 24 ja mu number pole ikka kasutusel. 123 ütles, et teevad esimesel tööpäeval (ehk homme siis) korda vast, aga tõenäosus, et läheb kauem, on väga suur  |
Loodame, et Jaanipäev pole nagu hiinlaste pühad mis kestavad kuu aega ja lill ka ei liigu.
Igal juhul julgustan homme neile meelde tuletama, et pall maha ei kukuks. Isegi kui üldsüsteemi konf korda saab, siis võib su tellimus ikkagi riiulil seista.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.06.2015 21:49:48
|
|
|
Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.06.2015 22:03:57
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast  |
Võid vabalt võtta, see on pärist tõsiselt Euroopas esmaklassiline teenindus, sellist kiirust mujal ei kohta.
Meil on siin lihtsalt raske ümber harjuda, sest vanasti võibolla tõesti teenindaja istus kontoris laua taga ja ootas kliendi kõnet, peale esimest kutsungit oli kõpsti otsas. Nüüd aga on mul seda raske uskuda, et jõuaksin kliendina sellist tegevust kinni maksta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
26.06.2015 09:15:17
|
|
|
| Eks see ongi eesti viga, et vinguda tahaks küll, aga kvaliteetsema teeninduse ja teenuse eest rohkem maksta küll ei soovi
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.06.2015 09:39:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Täna saadi siiski 15 paiku asi tööle. Mage on just see, et neil jumala poogen kas mu müügis olev auto nüüd jäi seetõttu müümata äkki jne. Isegi vabandavat meili või uurivat kõnet, et kas nüüd ikka töötab ilusti, pole tehtud. Samas ega neil vist polegi aega tagasi enam helistada nagu vanasti. Lõuna paiku oli tagasihelistamise järjekord 14 minutit, reaalne tagasihelistamine toimus 30 minuti pärast  |
Võid vabalt võtta, see on pärist tõsiselt Euroopas esmaklassiline teenindus, sellist kiirust mujal ei kohta.
Meil on siin lihtsalt raske ümber harjuda, sest vanasti võibolla tõesti teenindaja istus kontoris laua taga ja ootas kliendi kõnet, peale esimest kutsungit oli kõpsti otsas. Nüüd aga on mul seda raske uskuda, et jõuaksin kliendina sellist tegevust kinni maksta. |
... ja mis varasema ja praeguse vahel muutus, et nüüd ühtäkki ei jõua? Hinda maksame küll vanade eurooplastega täiesti võrreldavalt aga tööjõudu, mis maksab oluliselt vähem, kui Euroopas keskmiselt, palgata ei jõuta? Kus on siin loogikaviga?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.07.2015 11:19:20
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Eks see ongi eesti viga, et vinguda tahaks küll, aga kvaliteetsema teeninduse ja teenuse eest rohkem maksta küll ei soovi |
Ja enamasti vinguvad vene uusrikkad kel tegelikult raha koormatega aga näe mobiiliteenus peaks tasuta olema.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.07.2015 14:14:03
|
|
|
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2015 16:03:11
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Olgu reklaam mis on, kuid ka majade keldrites levi pole, suurt midagi teha ka pole.
Leviaugud on enamasti 3-4 masti piirkonna keskel, suhteliselt hajaasustus ja eraldi masti selleks püsti ei panda.
Samas on erinevaid faktoreid mis takistavad levi kättesaamist. Reklaam vastab peamiselt tõele kui paigaldad maja katusele pisikese masti koos 4G väliantenniga, nii on ka tõelistes urgastes levi kätte saadud ja 20M vähemalt netti olemas.
Muide sellist olukorda saab tehniku lahendama kutsuda kui ise hakkama ei saa, Telekomil ju spetsialistid olemas.
See kõik muidugi ei tähenda, et eestimaa oleks lõplikult leviga kaetud, ikka leidub kohti kuhu lisatugijaamasid annab juurde panna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.07.2015 16:42:21
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Saatsin eelmisel nädalal ise sarnase kirja aadressile info@emt.ee, aga pole mingit vastust saanud.
Kuhu Sa saatsid?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.07.2015 18:56:38
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Saatsin eelmisel nädalal ise sarnase kirja aadressile info@emt.ee, aga pole mingit vastust saanud.
Kuhu Sa saatsid? |
Helistasin otse emti liinile ja teavitasin neid telefonitsi. Alguses öeldi, et ei või olla. Peale seda kui kõned hakkisid ja sakkisid vestluse ajal tunnistas klienditeenindaja ise, et tundub jah vist sedapsi olema nagu räägin. Igatahes andsin asukohad kus olen miinuseid märganud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.07.2015 09:24:40
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Täpselt sama on korduvalt Elisaga tehtud.
Selliseid kohti on igal operaatoril, tuleb arvestada.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2015 10:12:54
|
|
|
| softis kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Täpselt sama on korduvalt Elisaga tehtud.
Selliseid kohti on igal operaatoril, tuleb arvestada. |
Ja milles probleem, kasutage kindla sageduse lisaantenni ja ongi probleem lahendatud.
Näiteks osadele iPhone telefonimudelitele toodetakse lausa tööstuslikult lisaantenne ja kõva reklaam on siis lisaks, et kui palju signaalitugevust juurde saadakse.
Endal on Samsungi nutikas ja sellel on täiesti olemas lisaantenni pesa.
Ja veel, üks asi, mida telefoni-fännid maha magada ei tohi, on siis see, et paljudel uutel telefonidel on juba sisse ehitatud 2xMIMO antennisüsteem ja kui on uue telefoni ostmine päevakorral, siis tasub juba enne ostmist välja uurida kas sellel ostetaval mudelil on olemas 2xMIMO või ei ole. Ja kui ei ole, siis tasub valida teine tootja või teine telefonimudel.
-----------------------
Ise kasutan enda helistamistelefonil samuti lisaantenni, ilma selleta on levitugevus nii -90...-100dB, lisaantenniga nii -70dB ja ei mingeid hakkimisi ega katkemisi enam. Ning pole vaja vaielada EMT-iga, et tulge ja pange lisasaatja tööle.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.07.2015 10:20:08
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mõned päevad tagasi teavitasin EMT-i, et kahes kohas on neil telefonlevi ja andmeside levi olematu kuigi reklaamid on nii vägevad, et anna olla. Lubati uurida ja anda tagasiside mida ka tehti. Vastuseks oli kahjuks peame nentima jah, et asjalood on nendes piirkondades halvad, aga lähiajal meil pole plaanis ka midagi ette võtta. kasutage lisamodemeid või antenne kui tahate paremat levi. Vot sulle siis 4g ühendust üle eesti ja ise ei suuda nad tagada korraliku tavaühendustki. |
Täpselt sama on korduvalt Elisaga tehtud.
Selliseid kohti on igal operaatoril, tuleb arvestada. |
Ja milles probleem, kasutage kindla sageduse lisaantenni ja ongi probleem lahendatud.
Näiteks osadele iPhone telefonimudelitele toodetakse lausa tööstuslikult lisaantenne ja kõva reklaam on siis lisaks, et kui palju signaalitugevust juurde saadakse.
Endal on Samsungi nutikas ja sellel on täiesti olemas lisaantenni pesa.
Ja veel, üks asi, mida telefoni-fännid maha magada ei tohi, on siis see, et paljudel uutel telefonidel on juba sisse ehitatud 2xMIMO antennisüsteem ja kui on uue telefoni ostmine päevakorral, siis tasub juba enne ostmist välja uurida kas sellel ostetaval mudelil on olemas 2xMIMO või ei ole. Ja kui ei ole, siis tasub valida teine tootja või teine telefonimudel.
-----------------------
Ise kasutan enda helistamistelefonil samuti lisaantenni, ilma selleta on levitugevus nii -90...-100dB, lisaantenniga nii -70dB ja ei mingeid hakkimisi ega katkemisi enam. Ning pole vaja vaielada EMT-iga, et tulge ja pange lisasaatja tööle. |
nagu, päristõsiselt käid nii ringi (mudel pildil vale aga potato poteito?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
02.07.2015 10:21:14
|
|
|
tahanteada, kui see sulle paha ei tee, äkki näitaksid oma telefonide ja muu antenninduse süsteemi või üldsegi oma traate täis kodu?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
02.07.2015 12:56:25
|
|
|
Korralik kõhutäis nalja. Aitäh sulle Betamax
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
09.07.2015 21:30:12
|
|
|
| Keegi teab kuidas Kalamajas EMT leviga on? Hetkel Tele2 ja toas vabsee kellegagi rääkida ei saa, 0 pulka ja hakib hullult.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
09.07.2015 21:38:43
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| Keegi teab kuidas Kalamajas EMT leviga on? Hetkel Tele2 ja toas vabsee kellegagi rääkida ei saa, 0 pulka ja hakib hullult. |
Mul on kogu aeg kodus LTE ees. Ei mäleta küll, et ükski kõne oleks katkenud. Salme-Kungla piirkond.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2015 22:35:37
|
|
|
emt teeb huvitavaid kampaaniaid
täna saadeti sms, et s6 edge suisa 150€ odavam mulle e-poes
logituna Kliendihind: 699 €
Tavahind: 729 €
Sinu võit: 30 €
smsis olev link ( www.telekom.ee/s6 ) Soodushind: 699 €
Tavahind: 879 €
Sinu võit: 180 €
sama sm saadeti ka äriklientidele reedel (extra ainult neile ....lol )
tundub, et ei lähe eriti kaubaks telo
teen emt-le ettepaneku
s6 64BG 550€- helistage ja ma ostan ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.07.2015 23:12:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
emt teeb huvitavaid kampaaniaid
täna saadeti sms, et s6 edge suisa 150€ odavam mulle e-poes
logituna Kliendihind: 699 €
Tavahind: 729 €
Sinu võit: 30 €
smsis olev link ( www.telekom.ee/s6 ) Soodushind: 699 €
Tavahind: 879 €
Sinu võit: 180 €
sama sm saadeti ka äriklientidele reedel (extra ainult neile ....lol )
tundub, et ei lähe eriti kaubaks telo
teen emt-le ettepaneku
s6 64BG 550€- helistage ja ma ostan ära  |
Sisselogituna on lihtsalt tavahind 150 euri soodsam ja smsi lingil on see juurde keevitatud et kliendihinda soodsamana näidata?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2015 23:44:27
|
|
|
RustyZ, täpselt...samas ostmiseks peab sisse logima, et seda soodustust saada....ehk siis login sisse ja saan 150€ alet. Aga tutkit vasja
sisselogituna saab vaid 30€ alla
https://www.dropbox.com/s/v9apxfkj1jrnl0z/2015-07-15%2020.31.14.png?dl=0
vaata kust otsast tahad, puhas bs
| tsitaat: |
| s6 64BG 550€- helistage ja ma ostan ära |
indrekp või keegi teine võib alati mulle helistada, number olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.07.2015 09:54:55
|
|
|
Lihtsalt kodulehel:
Sisse logituna:
Hinnavõrdlused esimesel pildil on tavahind vs. kliendihind, teisel pildil on tavahind vs. soodushind.
SMSis on hinnavõrdlus kliendihind vs. soodushind.
Kõik klapib, arvasin, et olen ise matemaatikas veidi kehv.
PS: Soodushinna kehtestab ilmselt kauba tootja, no näiteks nii nagu Caribba rumm on vahel Maximas 6.99 vms. See ei tähenda, et ta muidu ei läheks.
jeesus188, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=649610&highlight=
Hammusta pilvest gigasid niipalju kui soovid, telefonis on neist vähe kasu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.07.2015 11:14:23
|
|
|
Kust see 729 tuli siis?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2015 11:23:47
|
|
|
jah, sisselogituna on Tavahind: 729 €
Kusagil on loogikaga puusse pandud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.07.2015 11:35:54
|
|
|
| Mul on ju screenshot sisselogituna, seal ei paista 729
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.07.2015 11:37:25
|
|
|
No ootame siis jeesuse screeni.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2015 11:45:42
|
|
|
aga palun
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
16.07.2015 11:48:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
aga palun
Spoiler 
|
See ju tava S6.. mitte Edge...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2015 11:51:12
|
|
|
oh putsi rsk
ma lähen nüüd häbenema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.07.2015 15:46:26
|
|
|
Ostsin EMT e-poest telefoni. Käisin esinduses järel.
Telefonile ilmselt factory reset tehtud aga peale esmast seadistamist leidsin telefonist võõrad pildid(Eestis tehtud). Kena.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2015 16:01:02
|
|
|
saada tagasi(täpsemalt ei tea kas järeletulles kehtib 14p reegel) /vaheta ringi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.07.2015 16:24:28
|
|
|
Pretekas kirjutada jep, kindlasti näevad garantiihoolduse mehed millal tel sisse lülitatud on. Vb ei saa sa isegi screen carei tööle enam, proovi.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|