Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.06.2015 22:13:29 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=1vQcfDF27E4

kui palju plikad sisisevad ja kas teeb haiget?

Koss ur-40 toob terava sisina väga hästi esile (tekitab valu haistinguid). ATH-M50 klappidega kuulates sisisevad ka kui sees sisin ei tekita valu haistinguid.
pakkisin ed9 juba karpi ära, kuid ka atedega on sisinat häirivalt, samas selles on need plikad süüdi
ma pikalt lugu ei kuulanud, lugu häiris rohkem, kui vivanco superbassid icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.06.2015 22:20:04 vasta tsitaadiga

Selle looga on vist paljud klapid "hädas" kuna nagu libegi ütles - selles on need plikad süüdi! icon_biggrin.gif Selliseid salvestusi ja essi-keelt kuulen oma üüratus muusikakogus väga harva, kui üldse, hetkel ei meenugi miskit sellist essi-killerit.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.06.2015 22:42:44 vasta tsitaadiga

Pigem ikka helirežii probleem. ühel on breketid, need võtavad kohe eriti sisisema.
tagasi üles
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 09.06.2015 22:44:08 vasta tsitaadiga

Kasutage ikka mingit normaalset algfaili, mitte Youtube'i videot icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.06.2015 22:47:24 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Kasutage ikka mingit normaalset algfaili, mitte Youtube'i videot icon_rolleyes.gif
algfail ongi parem, lihtsalt youtubes on tihti näiteks klipp piisavalt hea kvaliteediga, et katta vajalik määr
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 10.06.2015 10:00:42 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=1vQcfDF27E4 kui palju plikad sisisevad ja kas teeb haiget? ...
need laulsid hambaklambritega helisalvestusel, video jaoks võtsid klambrid ära icon_wink.gif
selle klipiga kz-ate ei sisista, nagu susistab ... normaalselt, nagu saksa keel

kz-ate juhe:
+ jäme, kerge, veidi jäik, ei lähe nii kergesti sassi kui mõned niidipuntrad
- mäluga, nii nagu tehases kokku keriti, need jõnksud vist ei lähegi välja
- sisenemine klapikorpusesse: messingust rihveldatud toruke on dekoratiivne ilmselt, murdumiskaitse on kõvast plastist

kz-ate heli:
+ vanu plaate (flac-e) üle kuulates miskit imet ei avasta, samas kõrva ka ei kriibi
+ väikeste luttidega juhe üle kõrva istuvad hästi kõrvas, ei pea toppimise ja sättimisega vaeva nägema, tunduvad tihedad
- võrreldes xba-c10 hiinasem

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 10.06.2015 10:33:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.06.2015 10:55:24 vasta tsitaadiga

kfl,
tsitaat:
- mäluga, nii nagu tehases kokku keriti, need jõnksud vist ei lähegi välja

Erinevalt ED9 pruunist kaablist lähevad ATE`l need mälujõnksud kasutamisega välja ja juhe üldiselt ka tiba pehmemaks. Vähemalt enda ATE`l läksid välja ja suht ok kaabel.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 10.06.2015 11:13:52 vasta tsitaadiga

Sain ATE eile kätte, aga ei olnud aega pikemalt katsetada. Hmm... okei, trummid ja bassid poksivad toredalt, aga ilmselt pean kas aju harjutama, proovima erinevaid otsikuid või uurima, kas X5 ekvalaiser midagi päästaks. Mõned helid lõikasid kõrva nagu skalpelliga, nt Gorillaz - White Flag oli kole kogemus, samuti on valus tõenäoliselt kogu De-loused In Comatorium. Boards of Canada - Everything You Do Is A Balloon kõlas hästi, aga... seal lihtsalt puuduvad kriiskamispotentsiaaliga kohad. 10 dollari eest on päris palju saadud, aga Havi B3 või IE7 on ikkagi toredamad (mälu järgi, pole pikka aega 'punne' kasutanud). ATE juhe tundub igatahes kleepuvam kui IE7 oma ja ma olen päris kindel, et nii kui pilk ära pöörata, hakkavad klapid riiuliserval vintsklema nagu ussipesa ja tulemuseks on parajat harutamist nõudev pusa (ja tänaval taskust võttes jõudsin päris kaugele kõndida, enne kui minu tahe peale jäi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.06.2015 11:46:10 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
Mõned helid lõikasid kõrva nagu skalpelliga, nt Gorillaz - White Flag oli kole kogemus, samuti on valus tõenäoliselt kogu De-loused In Comatorium.

icon_eek.gif Huvitav, kas said siis testsuguse kvaliteediga ATE või on su kõrvad lihtsalt ülitundlikud teatud sagedustele icon_rolleyes.gif
Endal ei ole mainitud albumitega (FLAC) DX50 ega ka Aune T1 puhul migeid probleeme kõrgetega.
ATE`l just pigem õrnalt pehmendatud kõrge ots ja "soe" helipilt. ED9 oleks sulle eriti valus ja EDSE kurdistaks sind vist üldse siis ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 10.06.2015 12:29:49 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
icon_eek.gif Huvitav, kas said siis testsuguse kvaliteediga ATE või on su kõrvad lihtsalt ülitundlikud teatud sagedustele icon_rolleyes.gif

Võimalik, et mul on kõrvas mingi sageduse kala. Või siis sõltub midagi tuulesuunast, õhutemperatuurist või sellest, kumma jalaga hommikul voodist välja astuda. icon_biggrin.gif
Proovin millalgi edasi, äkki läheb paremaks. Samas, kuigi nt Havi puhul oli bassiotsa jahtimine tükk tegemist (ja ma vist lõpuks leppisin sellega, mis oli, sest 'õhulisus' oli äge), ei kriipinud nad ühelgi hetkel kuidagi.
Hmm, ok, ka juutjuubist kuulates on veeeidi liiga terav https://youtu.be/dQWT7fNrVqQ?t=67

Edithpiaf: leidsin kontorist IE7, on soojem ja pehmem veidi, aga see lugu vist hõõrub täna kuidagi eriliselt. Ja mulle jäi kusagilt nagu meelde, et ATE on kandilises karbis, ma sain midagi... kilbikujulist vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 10.06.2015 13:15:31 vasta tsitaadiga

ATE vastupidi on mu meelest suhteliselt pehme kõrge otsaga. Täpselt nagu CoiL ütles, ideaalsed pikemaks kuulamiseks, sest nad on kõrvas mugavad ja heli ei väsita. Pistonite puhul nagu ei kannatanud tundide viisi kuulata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2015 14:56:49 vasta tsitaadiga

Kuidas te kõrvaklappide grill-e muidu puhastate? Ajapikku on päris mustaks saanud ja eks see mõjutab ka helikvaliteeti. Kuidas see kõrvavaik nendest pisikestest aukudest kõige kiiremini välja tuleks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 10.06.2015 16:19:38 vasta tsitaadiga

Lehekülgi tagasi ei viitsi kerida ja lugema hakata.. Andke andeks.
Aga soovitage siis nüüd häid nööpe mida Alist tellida, millel oleks hinna ja mürtsu suhe hea.. Miski KZ on teemas?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2015 16:22:52 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Lehekülgi tagasi ei viitsi kerida ja lugema hakata.. Andke andeks.
Aga soovitage siis nüüd häid nööpe mida Alist tellida, millel oleks hinna ja mürtsu suhe hea.. Miski KZ on teemas?
ei viitsi hakata ennast kordama
kurat 50 viimast posti võid küll läbi lugeda icon_idea.gif icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.06.2015 16:41:10 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
a mulle jäi kusagilt nagu meelde, et ATE on kandilises karbis, ma sain midagi... kilbikujulist vms.

Läbipaistev must versioon on kilbikujulise karbiga. Tavaline hõbedane on läbipaistvas kandilises.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2015 18:26:55 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Ariel, MM kirjutas:
a mulle jäi kusagilt nagu meelde, et ATE on kandilises karbis, ma sain midagi... kilbikujulist vms.

Läbipaistev must versioon on kilbikujulise karbiga. Tavaline hõbedane on läbipaistvas kandilises.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6683278698.html
identsed ju

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 10.06.2015 19:16:04 vasta tsitaadiga

Läbipaistvad tulevad sellises karbis:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.06.2015 21:07:22 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
CoiL kirjutas:
icon_eek.gif Huvitav, kas said siis testsuguse kvaliteediga ATE või on su kõrvad lihtsalt ülitundlikud teatud sagedustele icon_rolleyes.gif

Võimalik, et mul on kõrvas mingi sageduse kala. Või siis sõltub midagi tuulesuunast, õhutemperatuurist või sellest, kumma jalaga hommikul voodist välja astuda. icon_biggrin.gif
Proovin millalgi edasi, äkki läheb paremaks. Samas, kuigi nt Havi puhul oli bassiotsa jahtimine tükk tegemist (ja ma vist lõpuks leppisin sellega, mis oli, sest 'õhulisus' oli äge), ei kriipinud nad ühelgi hetkel kuidagi.
Hmm, ok, ka juutjuubist kuulates on veeeidi liiga terav https://youtu.be/dQWT7fNrVqQ?t=67


Proovisin ka kõigi punnidega mis mul on. standard kummist otsikutega ei kannata kuulata. Nendest tehtud otsikutega hoopis teine tera. Ma tegin nõnda et triple-flange otsikutelt võtsin toru ja kollastele troppidele lõin augurauaga augu sisse lõpuks meelitasin nad triple-flange otsikute toru peale. Kokku sai parim kooslus mis mul olnud. Proovi äkki muudab midagi.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2015 21:08:48 vasta tsitaadiga

te räägite karbist icon_lol.gif
ei tulnud selle pealegi, mõtsin, et klapikorpust nimetasite karbiks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.06.2015 22:09:48 vasta tsitaadiga

Endale sobisid Piston2 kõige pisemad otsikud ATE-ga kõige paremini.
Ma hakkan kahtlustama juba, et läbipaistev vs. hõbedane versioon + kaablite erinevus kõlavad tiba erinevalt ATE puhul icon_rolleyes.gif Loodan siiski, et see nii ei ole, sest esimene paar hõbedasi olid küll väga head.
Mnjah, kahjuks see nii on selle KZ odavuse puhul, et QC kannatab. Eks ütlen ka sõna sekka kui oma läbipaistva versiooni kätte saan.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tshaika
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2015 10:22:27 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Lihtsalt tümakat tahad, siis beats tegi neid bangereid.


Beatsi näpitud, ehe pask millel eksklusiivne hinnasilt. Äkki oskab keegi midagi muud soovitada?
kellelgi on kogemusi hetkel käibel oleva Sony MDR-XB seeriaga? vanadel mudlitel oli arvustuste kohaselt 500/700 peaaegu sama mürtsuga. Kas nüüd 600/800 on sama? 1000 olen kuulanud, ainuõige valik, aga hammas ei hakka peale.
Klappide ehitusest sobiks mulle klapid kus kõrv jääb klapi sisse, mitte klapp jääb kõrva peale.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 15.06.2015 19:37:36 vasta tsitaadiga

Soovitaks Audeze LCD-2 või LCD-3 thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 5999€
1996 MB E250 W124 OM605 TÜV 5/2025 3000€
Jura E8 750€ (poes 1299€)
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2015 19:43:51 vasta tsitaadiga

Need head soodsad klapid jah, viimati nägin maximas müügil dvd toorikute kõrval.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2015 20:53:07 vasta tsitaadiga

Tshaika kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Lihtsalt tümakat tahad, siis beats tegi neid bangereid.


Beatsi näpitud, ehe piix millel eksklusiivne hinnasilt. Äkki oskab keegi midagi muud soovitada?
kellelgi on kogemusi hetkel käibel oleva Sony MDR-XB seeriaga? vanadel mudlitel oli arvustuste kohaselt 500/700 peaaegu sama mürtsuga. Kas nüüd 600/800 on sama? 1000 olen kuulanud, ainuõige valik, aga hammas ei hakka peale.
Klappide ehitusest sobiks mulle klapid kus kõrv jääb klapi sisse, mitte klapp jääb kõrva peale.
beyerdynamic dt770pro
kinnised klapid ja teevad tümpsu hästi

nende audeze lcd klappide asemel soovitaks sul kordades odavamaid beyerdynamic T1, ei ole tümaka jaoks ehk parimad, kuid bass on mõnus sume ja heli on minu kõrvadele hea, lisaks muidugi suurepärane mugavus icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.