Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2015 19:02:19 vasta tsitaadiga

ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 19:24:37 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Uuendus peaks homme (teisipäeval) tulema. Kui eespoolt viitsiksid ka teemat lugeda, siis teaksid icon_wink.gif

10. ei olnud?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 20:43:59 vasta tsitaadiga

Tonsor,
Defon50 kirjutas:
Teisipäeval siis uus uuendus väljas, natukene põhjust uuesti käima GTA V lükata icon_smile.gif

_________________
Odavad mängud, GTA V pc 33.- jne, PM!


Ma täpsemalt ise ei tea kahjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 20:48:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb

See küll normaalne pole. Aga kui hea kiire nett, siis ei pea vähemalt kaua passima icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 21:02:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2015 21:03:06 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb

See küll normaalne pole. Aga kui hea kiire nett, siis ei pea vähemalt kaua passima icon_razz.gif

yep, 343,.... update igal käivitamisel icon_biggrin.gif
ok, see sekundite küsimus....ma ei kujuta ette, mis kala sellega on. Huvi pärast peaks versiooni vaatama, see peaks kusagil kirjas olema.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 23:08:19 vasta tsitaadiga

Stig kirjutas:
cabbage kirjutas:
Sai ka GTA ära ostetud. Nii palju kui uurinud olen siis enda profiili arvutiga peaks mängu ära vedama (8gb mälu, g3258@4,4ghz ja r9 270). Mitte küll max peal aga enamvähem.
Suht low seadetega ei lae üldse ära mapi aga cpu100% kuid gpu ca 60%. Selgitatav pilt ka:
http://www.upload.ee/image/4764610/2015-06-07_00-46-13.jpg

Ehk oskab keegi aidata?

Endal sama prose, keera settingutest kraami madalamaks, muu ei aita.
2 tuuma selle mängu jaoks vähe.

Sain lahendatud. Ei suju nagu siid aga siiski väga hea lahendus. 2-tuumalised jooksevad, peab FPS limit panema mingi 40-55 läbi selle programmi näiteks : RivaTuner Statistics Server (tuleb kaasa msi afterburneriga)
Seega kellel i3 või g3258 - need saavad täitsa normaalselt mängida, isegi natukene sai heebleid peale keeratud ja pilt kõvasti parem kui kõik low. Teistele siis kes kannatavad 2 tuuma all või ehk aitab isegi q6600 mehi icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 12:00:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tonsor,
Defon50 kirjutas:
Teisipäeval siis uus uuendus väljas, natukene põhjust uuesti käima GTA V lükata icon_smile.gif

_________________
Odavad mängud, GTA V pc 33.- jne, PM!


Ma täpsemalt ise ei tea kahjuks.

The GTA Online ILL-GOTTEN GAINS Update: Part One Is Coming Next Wednesday June 10
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 15:42:01 vasta tsitaadiga

Uuendus väljas!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 16:21:13 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Uuendus väljas!


On aru ka saada miskit uut siis? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 16:22:16 vasta tsitaadiga

olafsand, http://www.rockstargames.com/newswire/article/52442/new-update-for-grand-theft-auto-online-coming-next-week
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 18:14:04 GTA5 UPDATE 1.27 CHANGELOG vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Uuendus väljas!


Ma ei märganudki millal Steamis alla laeti, kohe käima pannes oli kõik timm
Changelog on igatahes vägagi pikk ja muljetavaldav nii mängu sisu kui ka tehnilistes (bug)fixides !! bow.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 18:34:07 vasta tsitaadiga

huvitav kas siin ka mõni hacker on kes paar pakikest tahaks pillata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 18:39:49 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
huvitav kas siin ka mõni hacker on kes paar pakikest tahaks pillata icon_rolleyes.gif
Kas nimi ei vastagi skillile? icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 19:17:12 vasta tsitaadiga

Nii, 2 nädalane ban maas ja häkkeri poolt dropitud raha eest ostetud asjad on alles icon_evil.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

selle asemel et grindida ja mängu isu rikkuda on nüüd hea jälle puhanuna alustada

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 19:29:03 vasta tsitaadiga

See on tõesti jura, et tuuning mootorite ja turbo saamiseks ma peaks 2-kesi kellegagi mingit ümber vangla rada grindima kuna ainult 1. kohale sõitmine annab progressi.
Ma olen teinud praeguseks mingi 150 race'i ja no ikka annab laksida ausal teel, mingi 500 ära teha, ehk siis on käes. Katsu sa 20+ mängijaga collisioniga esimest kohta võtta - üsna õnnemäng.
Samas raha jaotatakse sujuvalt, nii võiks ka madalamad kohad anda progressi upgrade'i unlockimiseks.

PS: äkki siin mõnel s1155 i5-2500 CPU vastu huvi? Hea GTA5 jaoks upgrade võimalus.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 19:38:22 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
no ikka annab laksida ausal teel, mingi 500 ära teha, ehk siis on käes.

bullshit, väga kergesti sai ausal teel kätte. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 19:57:12 vasta tsitaadiga

Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 20:04:05 vasta tsitaadiga

Tundub, et selle update'iga kadus lõpuks see AMD+Intel probleem ka ära (mäng ei käivitunud... pidin seal jaurama kuidagi iga käivituse ajal, et mäng avaneks ja ikka AMD kaardi pealt).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 20:15:40 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi.

Teed vangla race ise host olles, paned settingud paika (et custom autosi ei tohiks kasutada) ja ootad kuni 1-2 tegelast juurde joinib. Sama seltskond jääb ja edasi mängima ja kui esimene kord ei võida siis teine kord ikka.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 20:18:49 vasta tsitaadiga

Ma rääkisingi seda, et nõndaviisi ju tõesti saab... ehk siis tuim grind lihtsalt.
Aga muidu ma olen addicted to GTA race icon_biggrin.gif Kurat kui ideaalselt mängitav arcade rallikas, pisikesed ülivõimed lisaks (tuules tõmbab boosti peale ja õhus olles saab kõigutada autot). Enne finishit tuulest välja tulla ja kott pähe tõmmata on väga magus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 20:33:47 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
KrikU kirjutas:
Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi.

Teed vangla race ise host olles, paned settingud paika (et custom autosi ei tohiks kasutada) ja ootad kuni 1-2 tegelast juurde joinib. Sama seltskond jääb ja edasi mängima ja kui esimene kord ei võida siis teine kord ikka.


veel lihtsam http://rsg.ms/1bdf2aa

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 20:47:57 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mul SC keeldub update tirimast
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 21:20:44 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Huvitav, et mul SC keeldub update tirimast

Mul kah alguses ei teinud. Panin kõik kinni Task Managerist ja siis mingi aja pärast panin uuesti tööle mängu ja siis hakkas updatema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.06.2015 09:24:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KrisVr kirjutas:
Uuendus väljas!


On aru ka saada miskit uut siis? icon_smile.gif


Ehh.. no ikka on. Ise soetasin omale uutest asjadest Yusuf Amiri need kuradima modifikatsioonid relvadele, ehk siis soetasin kullatud AK47, Uzi ja Pistol'i. Sellise mõnusa tunde tekitab, nagu oleks mingi mehhiko kartelli liige. icon_biggrin.gif

Arvatavasti kogun selle uue sportauto jaoks natukene nutsu. Võtab küll kuradima kaua aega kui sõbrad kellega heisti tahad teha, ei viitsi lihtsalt. Tegin eile niisama job'e ühe sõbraga ja päris fun oli isegi. Aga nõnda raha kokku kogumine on ikka päris nutune.. :/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 09:31:18 vasta tsitaadiga

Ostsin need uued autod ära omale eile õhtul. See sportauto on ikka julm rakett, ning hind ka vastav. See classic auto on tõenäoliselt parima häälega masin mängus (ilma turbota, turbo rikkus veidike ära), eriti kui kõrgete pöörete pealt gaas lahti lasta. Teised 2 autot on täiesti mõttetud ja ei soovita teistel nende peale raha raisata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 09:38:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi eestlastest see uus kuldne lennuk olemas, siis ootan kutset šampanja ja sigaritripile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.06.2015 09:42:03 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi üldse helikopter on? Nt. maverick?
Kas selle transportimine käib ikka läbi Merryweather'i või saab ka mehaaniku kutsuda sellega kohale?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2015 10:41:15 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Kas kellelgi üldse helikopter on? Nt. maverick?
Kas selle transportimine käib ikka läbi Merryweather'i või saab ka mehaaniku kutsuda sellega kohale?

Helistad kontaktile "Pegasus", siis saad valida mis iganes ostnud oled (buzzard, hydra, rhino tank...) ja tekib kuldne marker kaardile, lähed kohale ja hüppad sisse, asi spawnib alles siis kui oled sinna jõudnud. Personal vehicle seaded ei mõju sellele, et siis seda saab ära varastada, keegi ei pea midagi maksma kui õhku lastakse jms. Tellimine vist on ainult 200$ iga kord.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.06.2015 10:50:03 vasta tsitaadiga

kert06, aammh.. Siis vast see Maverick täiesti mõttetu ost, kui sa saad samamoodi tellida omale Merryweatherist helicopter pickupi, lendab sul paari sekundiga kohale ja siis annad juhile kuuli. Oleks see isiklik helikopter tasuta, siis teine asi, aga pole vahet väga kas maksad $1000 või $200.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 11:48:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 11.06.2015 16:26:23 vasta tsitaadiga

kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logimine kogueaeg. Netiühendus on stabiilne. Väljaspool online on kõik ok.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 17:23:50 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kellelgi eestlastest see uus kuldne lennuk olemas, siis ootan kutset šampanja ja sigaritripile icon_biggrin.gif


täitsa olemas icon_biggrin.gif lisa socialclubi

http://socialclub.rockstargames.com/member/supinoku
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 11.06.2015 18:16:07 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


GTA 6 võiks küll sellise füüsikaga juba olla:)

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 19:39:36 vasta tsitaadiga

räme katkendlik, raudselt konsoolil salvestatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 19:41:39 vasta tsitaadiga

sooty, misasi konsoolil on salvestatud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 11.06.2015 22:23:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
sooty, misasi konsoolil on salvestatud?
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 12.06.2015 00:45:23 vasta tsitaadiga

Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2015 00:55:15 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KrisVr kirjutas:
Uuendus väljas!


On aru ka saada miskit uut siis? icon_smile.gif

thumbs_down.gif
Kadus aktsiatega raha kokku ajamise võimalus ära, õnneks suutsin kolme tegelase peale enne juba vähemalt miljard kokku kühveldada, kõik mis vähegi osta andis on olemas.
Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 12.06.2015 01:03:25 vasta tsitaadiga

robis00 kirjutas:
Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud icon_biggrin.gif


Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card

eusa_wall.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 09:01:39 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu

Kui ei taha, et maha notitaks, siis pane ennast "M" alt menüüst passive mode. Aga siis ei saa samal ajal ka ise relvi kasutada. Koodereid isiklikult massiliselt just näinud ei ole.
Servereid kui selliseid seal ei ole, on sessioonid. Kui just crew privaatsessiooni ei tee, siis visatakse suht suvalistega kokku - küll aga saad sõprade sessiooniga liituda ja peale heist-i pannakse kamp samasse sessiooni.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 12.06.2015 09:48:52 vasta tsitaadiga

kummieesel kirjutas:
robis00 kirjutas:
Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud icon_biggrin.gif


Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card

eusa_wall.gif


My bad ei tasu nii hilja postitusi teha
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.06.2015 10:18:51 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Marie kirjutas:

Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu

Kui ei taha, et maha notitaks, siis pane ennast "M" alt menüüst passive mode. Aga siis ei saa samal ajal ka ise relvi kasutada. Koodereid isiklikult massiliselt just näinud ei ole.
Servereid kui selliseid seal ei ole, on sessioonid. Kui just crew privaatsessiooni ei tee, siis visatakse suht suvalistega kokku - küll aga saad sõprade sessiooniga liituda ja peale heist-i pannakse kamp samasse sessiooni.


Ma arvan, et ta oli passive mode, siis muutuvad teised mängijad nii öelda, pool nähtamatuks, tegu pole teps mitte cheatimisega.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:05:00 vasta tsitaadiga

Hackerile ei koti kas oled passsiv modes või mitte,ära tapab ta sind nii kui nii, kas otse või sinu enda klooniga
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:41:15 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Hackerile ei koti kas oled passsiv modes või mitte,ära tapab ta sind nii kui nii, kas otse või sinu enda klooniga

Ei. Ta saab sulle NPC-sid kallale ässitada, aga selle vastu piisab lihtsalt ära sõitmine. Selliseid griefer häkkereid on ka üllatavalt vähe, enamus lihtsalt lollitavad ja annavad teistele raha.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 12:08:11 vasta tsitaadiga

Mina olen kohanud viimasel ajal väga palju cheatereid, küll aga ei ole olnud nad pahatahtlikud, vähemalt minu vastu. Olen küsinud nende käest erinevaid autosid spawnida ja olen ka edukalt saanud icon_biggrin.gif raha pole julgenud küsida, muidu äkki saab banaani.
Mõned huvitavad screenshotid ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja mainiksin ära, et häkker saab küll tulistada sind kui oled passive mode'is. Ükspäev oli migni 5 või enam häkkerit korraga ühes sessioonis, kes kõik sõdisid omavahel, kõik olid passive mode'is, said lasta üksteist maha ning sattusin ka ise korra tulevahetusse passive mode'is.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.06.2015 16:36:05 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:
kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logimine kogueaeg. Netiühendus on stabiilne. Väljaspool online on kõik ok.


Vastan ise äkki keegi tahab teada. Run as Administrator ja pole probleeme väljaviskamisega enam.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 22:27:00 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
Mina olen kohanud viimasel ajal väga palju cheatereid, küll aga ei ole olnud nad pahatahtlikud, vähemalt minu vastu. Olen küsinud nende käest erinevaid autosid spawnida ja olen ka edukalt saanud icon_biggrin.gif raha pole julgenud küsida, muidu äkki saab banaani.
Mõned huvitavad screenshotid ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja mainiksin ära, et häkker saab küll tulistada sind kui oled passive mode'is. Ükspäev oli migni 5 või enam häkkerit korraga ühes sessioonis, kes kõik sõdisid omavahel, kõik olid passive mode'is, said lasta üksteist maha ning sattusin ka ise korra tulevahetusse passive mode'is.


On keegi reaalselt banni ka saanud nö hackmise eest, kuigi tegelikult on lihtsalt rahakottidega pähe saanud hackeri poolt?

Ma nagu ei tea kedagi. Ise olen ka hackerilt raha saanud ja mitte vähe. Tuleb tunnistada, et heistide isu kaob koheselt ära kui kontol on poolsadamilli$.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 22:36:11 vasta tsitaadiga

Banid pidavat siis tulema, kui need rahasummad väga suureks lähevad. Ning banid tulevad lainetena, st üksikul keegi bani ei saa.
Ise ka hackeritelt miski 30M ehk saanud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 23:16:07 vasta tsitaadiga

bannide asemel võiks aidata inimesi kes mängida ei saa....juba kuu aega ootan, et nad fixiks kood juba kasutusel vea. Support on ikka sama kiire kui tigu libedal****
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.