|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.06.2015 19:02:19
|
|
|
ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
08.06.2015 19:24:37
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Uuendus peaks homme (teisipäeval) tulema. Kui eespoolt viitsiksid ka teemat lugeda, siis teaksid  |
10. ei olnud?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.06.2015 20:43:59
|
|
|
Tonsor,
| Defon50 kirjutas: |
Teisipäeval siis uus uuendus väljas, natukene põhjust uuesti käima GTA V lükata
_________________
Odavad mängud, GTA V pc 33.- jne, PM! |
Ma täpsemalt ise ei tea kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.06.2015 20:48:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb |
See küll normaalne pole. Aga kui hea kiire nett, siis ei pea vähemalt kaua passima
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.06.2015 21:02:21
|
|
|
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.06.2015 21:03:06
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| ta teeb iga kord käivitamise update, vähemalt minul teeb |
See küll normaalne pole. Aga kui hea kiire nett, siis ei pea vähemalt kaua passima  |
yep, 343,.... update igal käivitamisel
ok, see sekundite küsimus....ma ei kujuta ette, mis kala sellega on. Huvi pärast peaks versiooni vaatama, see peaks kusagil kirjas olema.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014

|
08.06.2015 23:08:19
|
|
|
| Stig kirjutas: |
| cabbage kirjutas: |
Sai ka GTA ära ostetud. Nii palju kui uurinud olen siis enda profiili arvutiga peaks mängu ära vedama (8gb mälu, g3258@4,4ghz ja r9 270). Mitte küll max peal aga enamvähem.
Suht low seadetega ei lae üldse ära mapi aga cpu100% kuid gpu ca 60%. Selgitatav pilt ka:
http://www.upload.ee/image/4764610/2015-06-07_00-46-13.jpg
Ehk oskab keegi aidata? |
Endal sama prose, keera settingutest kraami madalamaks, muu ei aita.
2 tuuma selle mängu jaoks vähe. |
Sain lahendatud. Ei suju nagu siid aga siiski väga hea lahendus. 2-tuumalised jooksevad, peab FPS limit panema mingi 40-55 läbi selle programmi näiteks : RivaTuner Statistics Server (tuleb kaasa msi afterburneriga)
Seega kellel i3 või g3258 - need saavad täitsa normaalselt mängida, isegi natukene sai heebleid peale keeratud ja pilt kõvasti parem kui kõik low. Teistele siis kes kannatavad 2 tuuma all või ehk aitab isegi q6600 mehi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
09.06.2015 12:00:17
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Tonsor,
| Defon50 kirjutas: |
Teisipäeval siis uus uuendus väljas, natukene põhjust uuesti käima GTA V lükata
_________________
Odavad mängud, GTA V pc 33.- jne, PM! |
Ma täpsemalt ise ei tea kahjuks. |
The GTA Online ILL-GOTTEN GAINS Update: Part One Is Coming Next Wednesday June 10
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.06.2015 15:42:01
|
|
|
| Uuendus väljas!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.06.2015 16:21:13
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| Uuendus väljas! |
On aru ka saada miskit uut siis?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.06.2015 18:14:04
GTA5 UPDATE 1.27 CHANGELOG |
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| Uuendus väljas! |
Ma ei märganudki millal Steamis alla laeti, kohe käima pannes oli kõik timm
Changelog on igatahes vägagi pikk ja muljetavaldav nii mängu sisu kui ka tehnilistes (bug)fixides !!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
10.06.2015 18:34:07
|
|
|
huvitav kas siin ka mõni hacker on kes paar pakikest tahaks pillata
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.06.2015 18:39:49
|
|
|
| l33th4xOr kirjutas: |
huvitav kas siin ka mõni hacker on kes paar pakikest tahaks pillata  |
Kas nimi ei vastagi skillile?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
10.06.2015 19:17:12
|
|
|
Nii, 2 nädalane ban maas ja häkkeri poolt dropitud raha eest ostetud asjad on alles
Spoiler 
selle asemel et grindida ja mängu isu rikkuda on nüüd hea jälle puhanuna alustada
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.06.2015 19:29:03
|
|
|
See on tõesti jura, et tuuning mootorite ja turbo saamiseks ma peaks 2-kesi kellegagi mingit ümber vangla rada grindima kuna ainult 1. kohale sõitmine annab progressi.
Ma olen teinud praeguseks mingi 150 race'i ja no ikka annab laksida ausal teel, mingi 500 ära teha, ehk siis on käes. Katsu sa 20+ mängijaga collisioniga esimest kohta võtta - üsna õnnemäng.
Samas raha jaotatakse sujuvalt, nii võiks ka madalamad kohad anda progressi upgrade'i unlockimiseks.
PS: äkki siin mõnel s1155 i5-2500 CPU vastu huvi? Hea GTA5 jaoks upgrade võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
10.06.2015 19:38:22
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| no ikka annab laksida ausal teel, mingi 500 ära teha, ehk siis on käes. |
bullshit, väga kergesti sai ausal teel kätte.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.06.2015 19:57:12
|
|
|
Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.06.2015 20:04:05
|
|
|
| Tundub, et selle update'iga kadus lõpuks see AMD+Intel probleem ka ära (mäng ei käivitunud... pidin seal jaurama kuidagi iga käivituse ajal, et mäng avaneks ja ikka AMD kaardi pealt).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
10.06.2015 20:15:40
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi. |
Teed vangla race ise host olles, paned settingud paika (et custom autosi ei tohiks kasutada) ja ootad kuni 1-2 tegelast juurde joinib. Sama seltskond jääb ja edasi mängima ja kui esimene kord ei võida siis teine kord ikka.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.06.2015 20:18:49
|
|
|
Ma rääkisingi seda, et nõndaviisi ju tõesti saab... ehk siis tuim grind lihtsalt.
Aga muidu ma olen addicted to GTA race Kurat kui ideaalselt mängitav arcade rallikas, pisikesed ülivõimed lisaks (tuules tõmbab boosti peale ja õhus olles saab kõigutada autot). Enne finishit tuulest välja tulla ja kott pähe tõmmata on väga magus
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
10.06.2015 20:33:47
|
|
|
| elka kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
Kuna lisa argumendid puuduvad siis on sõna-sõna vastu.
Ei saa kergesti kätte. Ma olen jopanud ka 5 player seltskonda kust tõmbasin 4 võitu järjest. Õnne asi. |
Teed vangla race ise host olles, paned settingud paika (et custom autosi ei tohiks kasutada) ja ootad kuni 1-2 tegelast juurde joinib. Sama seltskond jääb ja edasi mängima ja kui esimene kord ei võida siis teine kord ikka. |
veel lihtsam http://rsg.ms/1bdf2aa
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.06.2015 20:47:57
|
|
|
| Huvitav, et mul SC keeldub update tirimast
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
10.06.2015 21:20:44
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Huvitav, et mul SC keeldub update tirimast |
Mul kah alguses ei teinud. Panin kõik kinni Task Managerist ja siis mingi aja pärast panin uuesti tööle mängu ja siis hakkas updatema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
11.06.2015 09:24:21
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| Uuendus väljas! |
On aru ka saada miskit uut siis?  |
Ehh.. no ikka on. Ise soetasin omale uutest asjadest Yusuf Amiri need kuradima modifikatsioonid relvadele, ehk siis soetasin kullatud AK47, Uzi ja Pistol'i. Sellise mõnusa tunde tekitab, nagu oleks mingi mehhiko kartelli liige.
Arvatavasti kogun selle uue sportauto jaoks natukene nutsu. Võtab küll kuradima kaua aega kui sõbrad kellega heisti tahad teha, ei viitsi lihtsalt. Tegin eile niisama job'e ühe sõbraga ja päris fun oli isegi. Aga nõnda raha kokku kogumine on ikka päris nutune.. :/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.06.2015 09:31:18
|
|
|
| Ostsin need uued autod ära omale eile õhtul. See sportauto on ikka julm rakett, ning hind ka vastav. See classic auto on tõenäoliselt parima häälega masin mängus (ilma turbota, turbo rikkus veidike ära), eriti kui kõrgete pöörete pealt gaas lahti lasta. Teised 2 autot on täiesti mõttetud ja ei soovita teistel nende peale raha raisata.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
11.06.2015 09:38:58
|
|
|
Kellelgi eestlastest see uus kuldne lennuk olemas, siis ootan kutset šampanja ja sigaritripile
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
11.06.2015 09:42:03
|
|
|
Kas kellelgi üldse helikopter on? Nt. maverick?
Kas selle transportimine käib ikka läbi Merryweather'i või saab ka mehaaniku kutsuda sellega kohale?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
11.06.2015 10:41:15
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Kas kellelgi üldse helikopter on? Nt. maverick?
Kas selle transportimine käib ikka läbi Merryweather'i või saab ka mehaaniku kutsuda sellega kohale? |
Helistad kontaktile "Pegasus", siis saad valida mis iganes ostnud oled (buzzard, hydra, rhino tank...) ja tekib kuldne marker kaardile, lähed kohale ja hüppad sisse, asi spawnib alles siis kui oled sinna jõudnud. Personal vehicle seaded ei mõju sellele, et siis seda saab ära varastada, keegi ei pea midagi maksma kui õhku lastakse jms. Tellimine vist on ainult 200$ iga kord.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
11.06.2015 10:50:03
|
|
|
| kert06, aammh.. Siis vast see Maverick täiesti mõttetu ost, kui sa saad samamoodi tellida omale Merryweatherist helicopter pickupi, lendab sul paari sekundiga kohale ja siis annad juhile kuuli. Oleks see isiklik helikopter tasuta, siis teine asi, aga pole vahet väga kas maksad $1000 või $200.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
11.06.2015 11:48:21
|
|
|
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
11.06.2015 16:26:23
|
|
|
kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logimine kogueaeg. Netiühendus on stabiilne. Väljaspool online on kõik ok.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
11.06.2015 18:16:07
|
|
|
| iir kirjutas: |
Spoiler 
|
GTA 6 võiks küll sellise füüsikaga juba olla:)
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.06.2015 19:39:36
|
|
|
räme katkendlik, raudselt konsoolil salvestatud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.06.2015 19:41:39
|
|
|
| sooty, misasi konsoolil on salvestatud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
11.06.2015 22:23:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| sooty, misasi konsoolil on salvestatud? |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
12.06.2015 00:45:23
|
|
|
Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
12.06.2015 00:55:15
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| Uuendus väljas! |
On aru ka saada miskit uut siis?  |
Kadus aktsiatega raha kokku ajamise võimalus ära, õnneks suutsin kolme tegelase peale enne juba vähemalt miljard kokku kühveldada, kõik mis vähegi osta andis on olemas.
Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kummieesel
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2013
|
12.06.2015 01:03:25
|
|
|
| robis00 kirjutas: |
Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud  |
Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.06.2015 09:01:39
|
|
|
| Marie kirjutas: |
Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu |
Kui ei taha, et maha notitaks, siis pane ennast "M" alt menüüst passive mode. Aga siis ei saa samal ajal ka ise relvi kasutada. Koodereid isiklikult massiliselt just näinud ei ole.
Servereid kui selliseid seal ei ole, on sessioonid. Kui just crew privaatsessiooni ei tee, siis visatakse suht suvalistega kokku - küll aga saad sõprade sessiooniga liituda ja peale heist-i pannakse kamp samasse sessiooni.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
12.06.2015 09:48:52
|
|
|
| kummieesel kirjutas: |
| robis00 kirjutas: |
Summer sale steam'i moodi -25% aga hind on 60nelt 74 peale tõstetud  |
Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card
 |
My bad ei tasu nii hilja postitusi teha
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
12.06.2015 10:18:51
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
Onlines osa olen õige vähe näppinud, esimesel sisenemisel kohe tervitati maha nottimisega ja nii oleks see vist iga sisenemisega jäänudki, igasugused pool nähtamatute sõiduriistatega kimavad need retsid seal ringi, arvatavasti kasutavad koode uute sõiduriistate hankimiseks, igal juhul igasugune isu võrgus mängida on kadunud, keelt ka ei mõista, siin oli kusagil juttu kuidas eesti serverisse pääseda, kuid ei suuda seda õpetust siit teemast enam välja kaevata, loodetavasti räägitakse seal eestikeelset juttu |
Kui ei taha, et maha notitaks, siis pane ennast "M" alt menüüst passive mode. Aga siis ei saa samal ajal ka ise relvi kasutada. Koodereid isiklikult massiliselt just näinud ei ole.
Servereid kui selliseid seal ei ole, on sessioonid. Kui just crew privaatsessiooni ei tee, siis visatakse suht suvalistega kokku - küll aga saad sõprade sessiooniga liituda ja peale heist-i pannakse kamp samasse sessiooni. |
Ma arvan, et ta oli passive mode, siis muutuvad teised mängijad nii öelda, pool nähtamatuks, tegu pole teps mitte cheatimisega.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
12.06.2015 11:05:00
|
|
|
Hackerile ei koti kas oled passsiv modes või mitte,ära tapab ta sind nii kui nii, kas otse või sinu enda klooniga
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.06.2015 11:41:15
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Hackerile ei koti kas oled passsiv modes või mitte,ära tapab ta sind nii kui nii, kas otse või sinu enda klooniga |
Ei. Ta saab sulle NPC-sid kallale ässitada, aga selle vastu piisab lihtsalt ära sõitmine. Selliseid griefer häkkereid on ka üllatavalt vähe, enamus lihtsalt lollitavad ja annavad teistele raha.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
12.06.2015 12:08:11
|
|
|
Mina olen kohanud viimasel ajal väga palju cheatereid, küll aga ei ole olnud nad pahatahtlikud, vähemalt minu vastu. Olen küsinud nende käest erinevaid autosid spawnida ja olen ka edukalt saanud raha pole julgenud küsida, muidu äkki saab banaani.
Mõned huvitavad screenshotid ka:
Spoiler 
Nagu näha, siis maailm on tõepoolest ümmargune  krt oma 5 min kukkusin alla
Häkker, kes lendas UFOdega
Kroomitud linnasõidukid
Kas tõesti on nii suuri nolifereid olemas, kes on lvl 1000?
Täna hommikul ootas mind minu garaažis selline üllatus  surnud prostituut koos freezinud mõrvariga
Ja mainiksin ära, et häkker saab küll tulistada sind kui oled passive mode'is. Ükspäev oli migni 5 või enam häkkerit korraga ühes sessioonis, kes kõik sõdisid omavahel, kõik olid passive mode'is, said lasta üksteist maha ning sattusin ka ise korra tulevahetusse passive mode'is.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
12.06.2015 16:36:05
|
|
|
| HangOver kirjutas: |
kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logimine kogueaeg. Netiühendus on stabiilne. Väljaspool online on kõik ok. |
Vastan ise äkki keegi tahab teada. Run as Administrator ja pole probleeme väljaviskamisega enam.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
12.06.2015 22:27:00
|
|
|
| thanq kirjutas: |
Mina olen kohanud viimasel ajal väga palju cheatereid, küll aga ei ole olnud nad pahatahtlikud, vähemalt minu vastu. Olen küsinud nende käest erinevaid autosid spawnida ja olen ka edukalt saanud raha pole julgenud küsida, muidu äkki saab banaani.
Mõned huvitavad screenshotid ka:
Spoiler 
Nagu näha, siis maailm on tõepoolest ümmargune  krt oma 5 min kukkusin alla
Häkker, kes lendas UFOdega
Kroomitud linnasõidukid
Kas tõesti on nii suuri nolifereid olemas, kes on lvl 1000?
Täna hommikul ootas mind minu garaažis selline üllatus  surnud prostituut koos freezinud mõrvariga
Ja mainiksin ära, et häkker saab küll tulistada sind kui oled passive mode'is. Ükspäev oli migni 5 või enam häkkerit korraga ühes sessioonis, kes kõik sõdisid omavahel, kõik olid passive mode'is, said lasta üksteist maha ning sattusin ka ise korra tulevahetusse passive mode'is. |
On keegi reaalselt banni ka saanud nö hackmise eest, kuigi tegelikult on lihtsalt rahakottidega pähe saanud hackeri poolt?
Ma nagu ei tea kedagi. Ise olen ka hackerilt raha saanud ja mitte vähe. Tuleb tunnistada, et heistide isu kaob koheselt ära kui kontol on poolsadamilli$.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
12.06.2015 22:36:11
|
|
|
Banid pidavat siis tulema, kui need rahasummad väga suureks lähevad. Ning banid tulevad lainetena, st üksikul keegi bani ei saa.
Ise ka hackeritelt miski 30M ehk saanud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
12.06.2015 23:16:07
|
|
|
| bannide asemel võiks aidata inimesi kes mängida ei saa....juba kuu aega ootan, et nad fixiks kood juba kasutusel vea. Support on ikka sama kiire kui tigu libedal****
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|