Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 00:59:35 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Meil kompaniiveebel ütles, et ainult p*derastid kannavad neid labakindaid.

No ju ma olin siis suur pederast, aga need olid ainsad asjad, mis hoidsid -25-ga metsas olles käsi külmumast.


Ja ennetades vastuseid, et pole võimalik, et sellise külmaga metsas olite, siis jah olime. Väga ilus tähistaevas oli too öö ja postil oli tore külmetada. 08/09 aasta.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 03.06.2015 06:48:24 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Meil kompaniiveebel ütles, et ainult p*derastid kannavad neid labakindaid.

No ju ma olin siis suur pederast, aga need olid ainsad asjad, mis hoidsid -25-ga metsas olles käsi külmumast.


Ja ennetades vastuseid, et pole võimalik, et sellise külmaga metsas olite, siis jah olime. Väga ilus tähistaevas oli too öö ja postil oli tore külmetada. 08/09 aasta.


On ikka võimalik. Paar aastat tagasi kui ise ajateenistuses olime siis saatusid ka metsas olles mõned sellised "ilusad" talvised ilmad. Ka umb sama temp. Kõige paremini on meeles näide kui hommikul kl 4 äratus ja kaitsesse. Vastane jõudis kl 10. hommikul. Oi kui "mõnus" oli oodata. Käed värisesid niipalju, et suitsu oli raske suhu saada ja põlema panna.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 03.06.2015 17:44:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kas mõne pulsikella laadse asjaga oleks loll mõte minna? Äkki laguneb ära veel käest vmst. Mõtlesin, et kui kella ostmiseks läheb, siis äkki mingi korralikum juba, mida ka hiljem kasutada saab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 03.06.2015 18:49:07 vasta tsitaadiga

Me veebruaris/märtsi alguses magasime ühe öö telkmantli all. Rühmaülem tahtis varakult rünnata. Unustasin saapad magamiskotti võtta, keksisin ringi, saapad nigu kivist.

e: Võta gshock. Mul endal lagunes paar kella ära, samas pulsikas võib ka normaalne olla, lihtsal aja vaatamiseks ja trenni jälgimiseks. Neil vist patareid kuluvad sutsu kiiremini?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 20:10:52 vasta tsitaadiga

elevant kirjutas:
Ei tea kas mõne pulsikella laadse asjaga oleks loll mõte minna? Äkki laguneb ära veel käest vmst. Mõtlesin, et kui kella ostmiseks läheb, siis äkki mingi korralikum juba, mida ka hiljem kasutada saab.

Ise soetasin enne teenistust selle - http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/Mudman/GW-9010-1/
Väga rahule jäin ja kordagi alt ei vedanud oma võimekusega ning praegugi hea kasutada keerulistemates oludes. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 20:49:36 vasta tsitaadiga

ostke jah endale metsa kaasa võimalikult kallid kellad, ei ole ju mingit võimalust, et need näiteks ära kaovad metsas samamoodi nagu odavad kellad icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 03.06.2015 21:28:20 vasta tsitaadiga

Kadumine kadumiseks, aga palju sellest kellast kasu on? Ürgammu tehti kõike grupiviisiliselt ja individuaalselt väga midagi sättida ei lubatud. Noh, vabal ajal lisa võis teha, aga treenimatu enamus väga ei tahtnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 03.06.2015 22:18:16 vasta tsitaadiga

Gshock on lihtsalt põrutus ja veekindel. Kella oli ikka vaja. Koguaeg oli millegi tegemiseks 5 minutit aega või pidi kusagil tagasi olema sekundi pealt. Lisaks metsas postil olles. Kui tunni pärast pead järgmise ülesse ajama, siis on natuke kehva ilma kellata. NAK'is oli natuke rohkem vaja. Praegu läheks võtaks ilmselt selle, kuigi pole gshock: http://www.amazon.co.uk/Casio-W-735H-1AVEF-Resin-Strap-Digital/dp/B00BFDF20O
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 23:12:45 vasta tsitaadiga

Nende no-can-do'de suhtes - uued mudelid on tekkinud viimase paari aastaga, need on hea voodriga ja tõesti soojad. Esimesed mudelid olid tõepoolest täiesti ebaõnnestunud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.06.2015 15:41:37 vasta tsitaadiga

Kuu lõpus minek ajateenistusse, Tapale. Paar küsimust tekkis:

1. Enam-vähem tean, mida kaasa võtta, see info on olemas. Samas hetkel tundub nagu peaks tohutu hulga asju kaasa tassima, aga kui palju üldse võib võtta? Nagu ma aru saan, siis on igaühel oma sõdurikapp asjade hoidmiseks, aga see pole just kuigi suur või kuidas?
2. Kuidas prillikandja jaoks asjad on ehk et kas oleks mõistlik läätsed hankida ajateenistuseks?

Mõte järgnevast 11 kuust ei tundu just väga roosiline...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 15:43:29 vasta tsitaadiga

RedFusion, läätsedega läheb metsas raskeks. hangi pigem mingid odavad prillid, millest ei ole kahju, kui katki läheb või ära kaob.

kapis on ruumi küll, väiksematele asjadele on alumises kapis riiul, toit jms suuremad asjad lähevad kapi ülemisse ossa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 04.06.2015 16:18:36 vasta tsitaadiga

Prillid kindlalt. Kui katki lähevad, taotakse mingis ulatuses kinni.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 16:35:00 vasta tsitaadiga

Ise lasin läätsedega vabalt ringi. Ei olnud probleemi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 16:39:55 vasta tsitaadiga

Ma metsas kasutasin 1-2-nädalaseid läätseid. Prillidega ebamugav seal ringi joosta kui kiiver peas jmt.
Kasarmus prillid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 20:50:07 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Kuu lõpus minek ajateenistusse, Tapale. Paar küsimust tekkis:

1. Enam-vähem tean, mida kaasa võtta, see info on olemas. Samas hetkel tundub nagu peaks tohutu hulga asju kaasa tassima, aga kui palju üldse võib võtta? Nagu ma aru saan, siis on igaühel oma sõdurikapp asjade hoidmiseks, aga see pole just kuigi suur või kuidas?
2. Kuidas prillikandja jaoks asjad on ehk et kas oleks mõistlik läätsed hankida ajateenistuseks?

Mõte järgnevast 11 kuust ei tundu just väga roosiline...

Pigem pane enamus vajaminevat kraami kodus valmis, et lähedased saaks külastuspäeval tuua, kohe minnes võta vaid esmane kaasa. Esimesed 2-3 nädalat olete kasarmutingimustes niikuinii ja tekib ehk parem arusaam, mida vaja võiks minna ja mida tuua lasta.
Prillikandjad peaks saama taotleda endale prillid KV poolt, kontakteeru kohale jõudes sind ülevaatava med.komisjoniga. Pole just kaubanduslikud, aga toimivad. Läätsede kandmiseks pole esimesed 3 kuud kõige mõistlikum aeg, liiga vähe ettehoiatusaega kohati icon_wink.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 15:22:37 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:

1. Enam-vähem tean, mida kaasa võtta, see info on olemas. Samas hetkel tundub nagu peaks tohutu hulga asju kaasa tassima, aga kui palju üldse võib võtta? Nagu ma aru saan, siis on igaühel oma sõdurikapp asjade hoidmiseks, aga see pole just kuigi suur või kuidas?
2. Kuidas prillikandja jaoks asjad on ehk et kas oleks mõistlik läätsed hankida ajateenistuseks?


Goolest juhuslik pilt eesti KV sõdurikapist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole nii väike midagi.
Prillidega pole ka probleemi iseenesest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 15:42:56 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
RedFusion kirjutas:

1. Enam-vähem tean, mida kaasa võtta, see info on olemas. Samas hetkel tundub nagu peaks tohutu hulga asju kaasa tassima, aga kui palju üldse võib võtta? Nagu ma aru saan, siis on igaühel oma sõdurikapp asjade hoidmiseks, aga see pole just kuigi suur või kuidas?
2. Kuidas prillikandja jaoks asjad on ehk et kas oleks mõistlik läätsed hankida ajateenistuseks?


Goolest juhuslik pilt eesti KV sõdurikapist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole nii väike midagi.
Prillidega pole ka probleemi iseenesest.


Pole väike, aga igale riiulile tohid panna ainult kindlad asjad kindlas järjekorras icon_wink.gif Minu arust isiklikeks asjadeks oli ainult üks riiul. Täpselt enam ei mäleta.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 16:19:08 vasta tsitaadiga

Oma sbk aegne sõdurikapp (mitte minu oma)
https://www.dropbox.com/s/p4fap79kys2fv88/2013-08-10%2017.47.20.jpg?dl=0
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 16:26:26 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Oma sbk aegne sõdurikapp (mitte minu oma)
https://www.dropbox.com/s/p4fap79kys2fv88/2013-08-10%2017.47.20.jpg?dl=0

See on tõsine erand. Need, kes soovisid linnaloale saada või mitte ööd veeta motiveerides, ei saanud kindlasti sellist kappi endale lubata.
Meil tehti enne igat linnaluba kapi kontroll ning sealt ei tohtinud isegi liiva leiduda.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 05.06.2015 16:28:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 16:27:51 vasta tsitaadiga

Vaevalt see kapp pidevalt selline oli
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.06.2015 16:50:55 vasta tsitaadiga

Meil kapi ylemist osa kuhu killuvest n shit käis ei kontrollitud kordagi. Sinna sai kóik yleliigne ära mahutatud. Samuti sai kirjatarvete riiulisse taha ja mapi vms alla asju ladustatud.

Hiljem oli toas paar kappi tyhjad. Sinna sai kogu jaoga asju pandud.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 17:36:33 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
mauro kirjutas:
RedFusion kirjutas:

1. Enam-vähem tean, mida kaasa võtta, see info on olemas. Samas hetkel tundub nagu peaks tohutu hulga asju kaasa tassima, aga kui palju üldse võib võtta? Nagu ma aru saan, siis on igaühel oma sõdurikapp asjade hoidmiseks, aga see pole just kuigi suur või kuidas?
2. Kuidas prillikandja jaoks asjad on ehk et kas oleks mõistlik läätsed hankida ajateenistuseks?


Goolest juhuslik pilt eesti KV sõdurikapist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole nii väike midagi.
Prillidega pole ka probleemi iseenesest.


Pole väike, aga igale riiulile tohid panna ainult kindlad asjad kindlas järjekorras icon_wink.gif Minu arust isiklikeks asjadeks oli ainult üks riiul. Täpselt enam ei mäleta.

Isiklike asjade jaoks see ülemine kõige suurem vahe + saad asju hoida veel ülemises kapis

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 17:01:20 vasta tsitaadiga

See kapp on küll porno - isegi tsiviilis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 10:36:14 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Meil kompaniiveebel ütles, et ainult p*derastid kannavad neid labakindaid.

No ju ma olin siis suur pederast, aga need olid ainsad asjad, mis hoidsid -25-ga metsas olles käsi külmumast..


Valus pederast raisk. Tõsine pehmo ikka. Labakindad... /s

Aga naljakas vaadata, et kaitseväe eesmärgiks pole mitte suurendada Eesti kaitsevõimet, vaid noorte meeste oskust oma kappi korras hoida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.06.2015 10:50:30 vasta tsitaadiga

Distsipliin on selle nimi ja see on oluline osa kaitsevõimest. Kapi korrashoid ei koti peale noorteaega enam kedagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 11:24:12 vasta tsitaadiga

Ka peale SBKd vaadati meil enne linnaloale minekut üle, et kapid korras oleks...
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 07.06.2015 11:41:19 vasta tsitaadiga

Kalevis kontrolliti iga päev icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 14:28:37 vasta tsitaadiga

Kui kõik normaalselt käituvad ja lollusi ei genereeri, siis jääb kontroll ka ära. Asja tuum on ju siiski kord ja distsipliin. Muidugi isegi tagant järele mõeldes ajab natuke muigama see vihiku järgi voodi tegemine icon_smile.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 14:54:56 vasta tsitaadiga

vihikujärgi tegime voodit vb esimene nädal, edasi läks silmajärgi ja mingit jama polnud icon_razz.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 17:27:49 vasta tsitaadiga

Oleneb kohast. Kupis silma järgi tegemist ei olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 07.06.2015 17:46:55 vasta tsitaadiga

SBK ja NAK'i baaskursuse ajal mõõdeti joonlauaga voodeid, meie tegime vihiku järgi. Ikka päris tihti olid pahupidi keeratud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 18:07:53 vasta tsitaadiga

Kui linad segi.. siis oli lihtsalt väike tuul.
Aegajalt võib ka lund sadada.

Kui üldse ei vea - tuleb lörtsi ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 18:02:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


polegi enam chilli con carnet ja sunni maxi? icon_cry.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 22:46:40 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


polegi enam chilli con carnet ja sunni maxi? icon_cry.gif

Tegelikult on see vana paki mingi rotatsioon veel.

Nüüd on veel muudetud pakide sisu.

Link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:06:42 vasta tsitaadiga

See oli peaaegu nr4 - aga con carne oli välja vahetatud.

shoks ja kohv jaotati enne niisama.

Konservleib on jama - kuivleiba sai vähemalt talvel ahjus põletada.

EWW kuradi kruubipuder...

tikud ja lapid on küll +.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:13:03 vasta tsitaadiga

Konservileiba on küll üsna hea järada pasteetidega ja sprotidega. Ja muidugi sobilik erinevate konservide kõrvale. Pole saanud seda vanade pakkide kuivleiba proovida, kuid usun, et see oli kehvem variant ja seetõttu ka välja vahetati.
Aga seda kohvi küll ei kõlba juua.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:19:45 vasta tsitaadiga

küüslauguleivad olid päris head, pakk kuskile salvetaskusse ja lihtne järada..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:26:24 vasta tsitaadiga

Huvitav, neid ma ei saanudki proovida. Kas neid enam pole või ei jagatudki meile seda pakki kordagi.

//E: KV-l peaks olema 8 erinevat 24h toidupakki. Ajateenistuse jooksul siiski sain kõiki proovitud.
Jutt siis vb ühekorra toidupakkidest? Neid vb jah ei saanud kõiki proovida ehk, kuigi ei tea, palju neid täpselt olemas on.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:26:36 vasta tsitaadiga

küüslauguleibadega pakki või seda asheni testitud pakki?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 00:30:34 vasta tsitaadiga

Küüslauguleibadega pakki.
Ma olin see kutse, kes esimest korda neid uusi pakke nüüd sai.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 07:53:37 vasta tsitaadiga

Arvatavasti tuli vanad pakid ladudest ära enne kasutada.

Video järgi on ikkagi tegu 24h pakkidega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 18:14:14 vasta tsitaadiga

Ei, ma sain ikkagi uusi pakke. Leinö ilmselt ehk rääkis kas ühekorra pakist või siis oli seesugune pakk vanade pakkide seas ja enam seda pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 18:43:43 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Konservileiba on küll üsna hea järada pasteetidega ja sprotidega. Ja muidugi sobilik erinevate konservide kõrvale. Pole saanud seda vanade pakkide kuivleiba proovida, kuid usun, et see oli kehvem variant ja seetõttu ka välja vahetati.
Aga seda kohvi küll ei kõlba juua.


Konservileib ei kõlba küll kuhugi, ma oleks pigem seda vana leiba proovinud
Kohvi osas pean nõustuma...kui keegi loeb paki peale "Best Coffee" siis hoiatan, et see tekst on natuke eksitav icon_lol.gif muide tegemist on vist mingi viljakohviga vms...

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 19:17:17 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ei, ma sain ikkagi uusi pakke. Leinö ilmselt ehk rääkis kas ühekorra pakist või siis oli seesugune pakk vanade pakkide seas ja enam seda pole.


24h pakist (slängis nato pakk) rääkisin.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 21:22:05 vasta tsitaadiga

Need "ühe-korra-pakid" on juba mitu-mitu aastat olemas olnud, tegu siis ühe söögikorra pakiga.
24h pakk sisaldab endas kolme söögikorda (hommik-lõuna-õhtu).

Ja tõesti, ladudest on vaja "vanad" pakid enne tähtaja ületamist ära tarvitada, seega uued pakid peaks hakkama vaikselt domineerima juba. Kuigi sõltub ka kohast/väeosast.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 21:48:45 vasta tsitaadiga

14/15 kutse, 8-kuuline. Terve ajateenistuse jooksul sain ainult uusi pakke. Ma pigem arvan, et sellega arvestatigi nii, et sügisest on kõik vanad pakid ära tarvitatud ning laos juba uued ootavad, et sügisest sai kohe hakata uusi välja anda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 21.06.2015 21:13:44 vasta tsitaadiga

Kust neid kaitseväevärvides t-särke ja boksereid leida võib?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 09:34:04 vasta tsitaadiga

elevant kirjutas:
Kust neid kaitseväevärvides t-särke ja boksereid leida võib?

Militaar- ja matkatarvete poodidest saad särke.
Bokserite värvus pole oluline, need ei pea olema kaitseväe värvides.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 11:24:17 vasta tsitaadiga

peaasi et neoonrohelistes või roosades ei ole icon_biggrin.gif Need paistavad ikka natuke silma. Kasvõi kasarmus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 23.06.2015 17:45:37 vasta tsitaadiga

Kui Tallinnas, siis aeg ajalt liigub Väike-Ameerika US Today kaltsukas ka kraami.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.