Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 21:54:09 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Tele 2 klient aga ta ei ole .. icon_rolleyes.gif

Kas pole ka kunagi olnud?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 23:00:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
miki kirjutas:
Tele 2 klient aga ta ei ole .. icon_rolleyes.gif

Kas pole ka kunagi olnud?
Ei ole.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.05.2015 04:28:59 vasta tsitaadiga

Sai ka prooviks 4G pakett võetud, väike lootus oli, et võib olla väiksema koormuse all kui 3G ja ühendus parem. Ikka näeb põhiliselt EDGE Tartu linna piires ja päris kesklinnas ka 4G 2-3 pulka 5-st. Mäletan aegu kui sai metsas käidud ja ainukesena netis istutud Tele2-ga, nüüd ei saa linnas uudiseidki loetud...

Pikk jutt lühidalt, hoidke nuti 4.99st kinni;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 08:19:22 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Sai ka prooviks 4G pakett võetud, väike lootus oli, et võib olla väiksema koormuse all kui 3G ja ühendus parem. Ikka näeb põhiliselt EDGE Tartu linna piires ja päris kesklinnas ka 4G 2-3 pulka 5-st. Mäletan aegu kui sai metsas käidud ja ainukesena netis istutud Tele2-ga, nüüd ei saa linnas uudiseidki loetud...

Pikk jutt lühidalt, hoidke nuti 4.99st kinni;)

mul Nuti 7.99 ja need 4G paketid ei tundu juba puhtalt hinna poolestki ahvatlevad. alla 5GB lihtsalt ei ole nõus noh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 12:52:50 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Naise nimele tuli Tele 2-st arve "igakuine arve postiaadressile" eest. Tele 2 klient aga ta ei ole .. icon_rolleyes.gif


Sain ka sellise arve icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 19.05.2015 00:43:05 vasta tsitaadiga

Tehti Tel2'st pakkumine, selline tüüpiline pakett 5GB mahuga 4G netti. Telefoni teel öeldi küll, et mahu täitumisel ei juhtu midagi - ei piira nad seda kiirust. Kuidas aga tegelikkus on? (leping selline umbmäärane nagunii) icon_rolleyes.gif
_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 07:39:01 vasta tsitaadiga

Tegelikkuses lase neil see pakkumine täpselt paberile panna. Kiirus, maht ja mis saab pärast mahu täitumist. Mulli oskavad nad hästi ajada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 09:04:08 vasta tsitaadiga

Mulle tehti sama pakkumine, jutt sama. Lepingus on punkt, et neil on õigus teenuste tingimusi muuta, seega pole vahet mida nad lubavad. icon_smile.gif

wtfp, küsi sellele paketile soodust ka! Mulle pakuti 1a -40%.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 17:03:15 vasta tsitaadiga

tegelikkuses kaob netiühendus ära. varem jäi EDGE peale, aga nüüd keeratakse täiesti kinni. kasutan 3G Nuti 7.99 paketti
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 17:21:46 vasta tsitaadiga

Jah, nüüd on mõlemal nii Tele2 kui ka Elisal nii, et kui maht täis siis Tele2 puhul telli juurde, Elisa puhul aitab ainult paketi mahu suurendamine/kuu lõpu ootamine.
EMT'l jääb internet "talutaval" kiirusel alles (hetkel siis ainukesena). Mõistagi vanades pakettides on Tele2/Elisa puhul kindlasti erandeid.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 17:29:41 vasta tsitaadiga

pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
thumbs_up.gif
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 18:01:31 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Jah, nüüd on mõlemal nii Tele2 kui ka Elisal nii, et kui maht täis siis Tele2 puhul telli juurde, Elisa puhul aitab ainult paketi mahu suurendamine/kuu lõpu ootamine.
EMT'l jääb internet "talutaval" kiirusel alles (hetkel siis ainukesena). Mõistagi vanades pakettides on Tele2/Elisa puhul kindlasti erandeid.
Ilmselt mitte enam kauaks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 20.05.2015 11:50:14 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
thumbs_up.gif
icon_lol.gif


Selle tõttu ma läksin ära. Sain mõnikord SMS-e kus kutsuti perepäevadele Vabaõhumuuseumis vms., aga SMS-i sellest et pakett on muudetud kallimaks millegipärast nad mulle saata ei suutnud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 12:31:46 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 14:46:01 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
iir kirjutas:
pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
thumbs_up.gif
icon_lol.gif


Selle tõttu ma läksin ära. Sain mõnikord SMS-e kus kutsuti perepäevadele Vabaõhumuuseumis vms., aga SMS-i sellest et pakett on muudetud kallimaks millegipärast nad mulle saata ei suutnud.

Sama siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8150831#8150831
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 15:09:29 vasta tsitaadiga

Lahkusin pärast 15 aastat Tele2 kliendiks olemist EMT-sse. Personaalse pakkumise muutmine, koos tingimuste ja hinnaga, ning 0,19€ maksev SMS teavitus, mida tellinud pole ega tea ka, kustkohast välja lülitada, olid ajendiks. Kõigele lisaks sain tööandja poolt paketi, mis tegelikult on kordades soodsam (praktiliselt tasuta) kui Tele2 personaalne pakkumine. Ehk siis siiani polnudki asi hinnas, vaid teavitamises.

Oleksin hea meelega Tele2 klient edasi olnud, aga muudatustest teavitamine on olematu (mingi uudisnupuke kusagil kodulehel või iseteeninduses ei ole teavitamine!). Ja mingi tasulise teenuse sisselülitamine-tekitamine, mida tellitud pole ja mille sulgemiseks peab järjekordselt klienditeenindusse helistama. Kõrini sellest, et kõikidest muudatustest saan teada alles siis, kui need arvel kajastuvad! Mul on oma eluga muudki teha kui ülepäeviti Tele2 iseteenindust külastada, kontrollimaks, et mingeid ebameeldivaid üllatusi ootamas poleks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 20.05.2015 16:20:44 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
tegelikkuses kaob netiühendus ära. varem jäi EDGE peale, aga nüüd keeratakse täiesti kinni. kasutan 3G Nuti 7.99 paketti

Nii ta on tõesti, et keeratakse nett kinni.. Lõpuks tuli telefonis paketi tingimusi täpsemalt uurides see punkt ikkagi välja.

_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 16:52:48 vasta tsitaadiga

mõte ka EMTsse tagasi liikuda, aga kuidas nüüd see toimib, kui mul telefon Tele2-st järka peal? tasun neile igakuiselt telefoni edasi või pean vidina välja ära ostma, et kolimist teha? iva selles, et tahaks 4G-d telefonisse, hetkel Tele2 poolt pakutavad paketid võrreldes EMTga on ikka väga paigast ära oma hindadega, lisaks on mul ka arvutile 4G USB jublakas EMTst, saaks nagu mõlemad sama katuse alla jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 17:02:23 vasta tsitaadiga

Kui sa seda mingi tähtajalise lepingu tingimustel soodsamalt ei saanud, siis maksad lihtsalt järelmaksu edasi ja kolid numbriga ära. Kui oli lihtsalt kliendihind, siis see pole mingi siduv faktor.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 17:05:15 vasta tsitaadiga

kasutan nuti 7.99 paketti, siiani probleeme polnud aga alates veebruarist mõtlesid välja et võiks nett välja lülitada kui maht saab täis, enne polnud seda probleemi. paar nädalat tagasi helistati EMTist ning pakuti maksidiili alguses 7.99 EURIga (lehel on nendel see 9.99) aga hiljem kui ütlesin et eriti mõtet vist kolida pole pakuti sama pakett juba aastaks 5 EURiga, otsustasin põhimõtteliselt kolida juba aga mõtlesin et ikka kirjutasin Tele2sse ning küsin pakkumist ka, pakuti paketti mis nende lehel pole: 1200/1200 5GB 4G 3.99 EURiga aastaks ja otsustasin ikka selle kasuks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 13:55:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui sa seda mingi tähtajalise lepingu tingimustel soodsamalt ei saanud, siis maksad lihtsalt järelmaksu edasi ja kolid numbriga ära. Kui oli lihtsalt kliendihind, siis see pole mingi siduv faktor.

lepingukohustus sai sai eelmise aasta lõpul läbi, nüüd lihtsalt sai telefon ilma paketti vahetamata võetud kliendihinnaga. peaks vist roheline tuli olema icon_biggrin.gif
E: sain ka täna toredalt Tele2 preililt kõne ja pakkus siis peaaegu et sama asja, mis juba nende lehel pikemat aega üleval on - multipaketid. räägin ma igakuiselt umbes paarsada minutit ja messin vähe, põhilaks ikkagi internetil ja tundub kõvasti väärtuslikum pakutust lahjem pakett ja tellida 5GB eraldi netimahtu juurde. Multi 1.0 on tehtud kavalalt, et kõnearvestust tehakse 60s täpsusega, Multi 2.0 aga on 1s täpsuse arvestusega thumbs_up.gif icon_lol.gif Multi 3.0 tundub kuidagi kahvatu ja 4.0 kisub arvestades näitusid kalliks minema. Deezer ei paku pinget, olgu ka seda mainitud.
kes on teinud hüppe 3G pealt 4G peale, oskab kogemustest rääkida ehk? on asjal nii palju jumet?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 15:30:35 vasta tsitaadiga

3g vs 4g vahe on väga tuntav. Seda telefonis minu puhul siis. Kuna kõne ajaks laskub võrk 3g või äärmisel juhul 2g peale ja siis peale kõnet kohe netis miskit teha tundub väga aeglane. Kohati on tunne, et 3g on nii või naa aeglasemaks jäänud/meelega aeglasemaks kruvitud tele2 poolt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 16:02:20 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas tele2 on räpinas lisaks lükanud 3g puhul tööle ka 900mhz sageduse, aga siselevi on nüüd hoopis teine tera thumbs_up.gif
Uploadi kiirus oli kh tõusnud hea 2x

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 18:20:17 vasta tsitaadiga

Tuleb siis uus sunniviisiline vahetus.
http://majandus24.postimees.ee/3207321/tele2-paneb-kinni-mitmed-ebapopulaarsed-paketid

Suletakse paketid Hinnaliider 2, Hinnaliider 59, Hinnaliider Extra, Piiramatu Hinnaliider ja Nutipakett. Kõikidele nende pakettide klientidele pakutakse alternatiivi Multi- või Ettevõtjapakettide näol, teatas ettevõte.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 19:15:33 vasta tsitaadiga

tavaline nuti? mitte see 4.99?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.05.2015 20:42:38 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
tavaline nuti? mitte see 4.99?

kirja pole tulnud... kui tuleb, siis da-daaa ja EMT'sse. Tele2 ennast viimase 5a-ga totaalselt maha mänginud.
St. hinnaeelis kaob.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 21:58:33 vasta tsitaadiga

loodetavasti nad Nuti 7.99-t kinni ei keera. facebooki, juutuubi ja sellise pläusti jaoks täitsa piisav. VEEL icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 09:29:12 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Tuleb siis uus sunniviisiline vahetus.
http://majandus24.postimees.ee/3207321/tele2-paneb-kinni-mitmed-ebapopulaarsed-paketid

Suletakse paketid Hinnaliider 2, Hinnaliider 59, Hinnaliider Extra, Piiramatu Hinnaliider ja Nutipakett. Kõikidele nende pakettide klientidele pakutakse alternatiivi Multi- või Ettevõtjapakettide näol, teatas ettevõte.

Tele2 viis asju ajada tundub minu jaoks täiesti meelevaldne ja arusaamatu ning just seepärast oma lepingud sai sealt paar aastat tagasi ära kolitud. Tekkis küsimus, et millal ja millist nendepoolset "sigadust" järgmiseks oodata võib. Diilile tuleb au anda, et on küll vanu pakette lõpetanud ja uusi asemele üllitanud kuid juba sõlmitud lepingud on samadel tingimustel kenasti edasi kehtinud. Samuti olen mina hinna ja teenuse kvaliteediga rahul, ei tunne vajadust regulaarselt operaatoritevahelist vähempakkumist korraldada ning seepärast minu kliendiks olemise pärast ei pea turundusosakond võimlema ega eurosid kulutama. Mingi Tele2 sarnane pidev paketiloterii sunniks seda kindlasti tegema, kasvõi lihtsalt protestivaimust, põhimõtte pärast.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.05.2015 10:45:14 vasta tsitaadiga

5 juuni näeb, tavaliselt arvega koos saadetakse teavitus muudatusest.
1 kord tehti juba muudatust jõuga... lubasin lahkuda ja sain 6 kuud uut vana hinnaga. Seejärel valisin ise nuti 4.99 kuna oli kõige soodsam.
Kui nüüd saaks 5,99 või 6,99-ga diili mingi eripakkumise võtaks tolle.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 15:53:31 vasta tsitaadiga

Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin icon_smile.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 16:00:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin icon_smile.gif

mis paketi võtsid üldse?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2015 16:11:25 vasta tsitaadiga

Betamax, welcome to emt thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 18:36:00 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Betamax kirjutas:
Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin icon_smile.gif

mis paketi võtsid üldse?

Tööandja paketi lõppkokkuvõttes. Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi icon_smile.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 19:23:10 vasta tsitaadiga

Kui oma numbrit kalliks pead, tee selle peale kirjalik leping. Oli just ühe sõbraga analoogne juhtum, kus pärast pikka kemplemist lõpuks ikkagi sai tagasi, kuigi oli ka algul kena suuline lubadus. Töösuhete lõppemised iseenesest kipuvad ju ikkagi pingelised olema. Isegi kui sa omal algatusel minema lähed, oled sa ikka see paha reetur.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2015 20:58:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi

muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 21:05:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi

muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile

Mul on sama teema.. kunagi 11 aastat tagasi loovutasin oma numbri firmale. Nüüd need lubadused nagunii ei kehti enam, juhatuse liikmed ka vahetunud. Siis olin noor ja ullike ja ei taibanud kirjalikku avaldust teha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2015 21:31:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi

muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile

Mul on sama teema.. kunagi 11 aastat tagasi loovutasin oma numbri firmale. Nüüd need lubadused nagunii ei kehti enam, juhatuse liikmed ka vahetunud. Siis olin noor ja ullike ja ei taibanud kirjalikku avaldust teha.

ma tean ka 2 juhust, sellepärast mainingi icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 22:41:55 vasta tsitaadiga

Digiallkirjastatud leping olemas. Vast ei hakata kottima icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2015 22:47:37 vasta tsitaadiga

Kui leping, siis ok thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.05.2015 08:39:17 vasta tsitaadiga

tele2-le tuleb järgnev 1-2 kuud huvitavad. Enamik märkab muutust kui uus arve... või nett otsas icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 13:38:49 vasta tsitaadiga

Kus neid telefonimüügi tegelasi võetakse? Helistatakse inimesele kellel on firma mobiil ei tea kui kaua juba. Pakutakse midagi ja kui mainib et pole isiklikku numbrit, tuleb umbes, et mismoodi ei ole? Umbes, et kõigil on ja sul polegi, mis tegelane sa siis oled? ja kui ei taha siis on et miks ei taha, sul ju pole?
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.06.2015 13:55:40 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kus neid telefonimüügi tegelasi võetakse? Helistatakse inimesele kellel on firma mobiil ei tea kui kaua juba. Pakutakse midagi ja kui mainib et pole isiklikku numbrit, tuleb umbes, et mismoodi ei ole? Umbes, et kõigil on ja sul polegi, mis tegelane sa siis oled? ja kui ei taha siis on et miks ei taha, sul ju pole?
thumbs_up.gif


Ma loodan et sa ikka ilusasti vabandasid et oled selline veidrik ja võtsid nende isikliku numbri pakkumise vastu? Sest kust sa muidu saad isikliku numbri (kui firma mobiiliga midagi juhtub), selliseid numbreiad ju vabamüügis pole mitte ühelgi operaatoril Eestis. Ma näiteks kaotasin firma mobiili mõni aasta tagasi ja karistusena uut mulle enam ei antud, nüüd saan ainult lauatelefone kasutada ja kui linna peal olen, siis päris hädas sest putkad kadunud kõik - olen sunnitud karjuma lihtsalt päris valjuhäälselt, lootes et vajalik inimene teises linnaosas mind kuuleb.


viimati muutis globostrat 05.06.2015 13:56:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 13:56:05 vasta tsitaadiga

naine võttis vastu ja saatis pikalt.
beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.06.2015 07:57:54 vasta tsitaadiga

uurisin üleminekut diili...emt'l pole kogemust mu maksekäitumisega. Ei saa soodsalt pakkuda icon_lol.gif
Äriklient tegelikult juba pea 20.a
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 17:14:30 vasta tsitaadiga

Vasta, et mida soodsama hinna teevad, seda vähem jääd ju neile võlgu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.06.2015 22:31:05 vasta tsitaadiga

Umbes nii jah... pole ühegi isikliku arvega elusees võlgu jäänud. Kavatsesin vastata, et saan nii või naa soodustuse ka tele2-st kui lahkuda kavatsen. Et tehku norm pakkumine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 12:12:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
5 juuni näeb, tavaliselt arvega koos saadetakse teavitus muudatusest.
1 kord tehti juba muudatust jõuga... lubasin lahkuda ja sain 6 kuud uut vana hinnaga. Seejärel valisin ise nuti 4.99 kuna oli kõige soodsam.
Kui nüüd saaks 5,99 või 6,99-ga diili mingi eripakkumise võtaks tolle.


Ise nuti 9.49 kasutaja, arvel polnud mingit märget, et peaks hakkama vahetama. Ootame kõnet siis. icon_smile.gif
Aga ehk ei panda siis ikka kinni, sest nt. SIIN pakuti sama paketti kuu tagasi sama hinnaga ja lubatakse vähemalt 11kuud kasutust.
Samas, eelmine aasta lepingut sõlmides oli seal ka märge, et pakkumine kehtib 12 kuud, mis saab edasi, ei tea.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.06.2015 12:33:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise nuti 9.49 kasutaja, arvel polnud mingit märget, et peaks hakkama vahetama.

Nuti 4.99 / 7.99 / 9.49 ei ole ju samad, mis Nutipakett ja neid ei hakata praegu ümber vahetama icon_rolleyes.gif Vähemalt Tele2 arhiivis on need paketid ikka erinevatena välja toodud: https://web.archive.org/web/20140929100503/http://www.tele2.ee/klienditeenindus/nutipaketid.html Muidugi küll nad jõuavad varsti ka nende kärpimiseni.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 22:31:48 vasta tsitaadiga

Kuidas iseteeninduses saab lepingut lõpetada? ID-kaardiga sisse autenditud ning vaid saan peatada....Kas mul midagi puudu?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 10.06.2015 10:31:33 vasta tsitaadiga

Noormees16, ei saagi, digiallkirjastatud e-mail tuleb saata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.