|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.05.2015 21:54:09
|
|
|
| miki kirjutas: |
Tele 2 klient aga ta ei ole ..  |
Kas pole ka kunagi olnud?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.05.2015 23:00:12
|
|
|
| rex kirjutas: |
| miki kirjutas: |
Tele 2 klient aga ta ei ole ..  |
Kas pole ka kunagi olnud? |
Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.05.2015 04:28:59
|
|
|
Sai ka prooviks 4G pakett võetud, väike lootus oli, et võib olla väiksema koormuse all kui 3G ja ühendus parem. Ikka näeb põhiliselt EDGE Tartu linna piires ja päris kesklinnas ka 4G 2-3 pulka 5-st. Mäletan aegu kui sai metsas käidud ja ainukesena netis istutud Tele2-ga, nüüd ei saa linnas uudiseidki loetud...
Pikk jutt lühidalt, hoidke nuti 4.99st kinni;)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.05.2015 08:19:22
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Sai ka prooviks 4G pakett võetud, väike lootus oli, et võib olla väiksema koormuse all kui 3G ja ühendus parem. Ikka näeb põhiliselt EDGE Tartu linna piires ja päris kesklinnas ka 4G 2-3 pulka 5-st. Mäletan aegu kui sai metsas käidud ja ainukesena netis istutud Tele2-ga, nüüd ei saa linnas uudiseidki loetud...
Pikk jutt lühidalt, hoidke nuti 4.99st kinni;) |
mul Nuti 7.99 ja need 4G paketid ei tundu juba puhtalt hinna poolestki ahvatlevad. alla 5GB lihtsalt ei ole nõus noh
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
12.05.2015 12:52:50
|
|
|
| miki kirjutas: |
Naise nimele tuli Tele 2-st arve "igakuine arve postiaadressile" eest. Tele 2 klient aga ta ei ole ..  |
Sain ka sellise arve
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
19.05.2015 00:43:05
|
|
|
Tehti Tel2'st pakkumine, selline tüüpiline pakett 5GB mahuga 4G netti. Telefoni teel öeldi küll, et mahu täitumisel ei juhtu midagi - ei piira nad seda kiirust. Kuidas aga tegelikkus on? (leping selline umbmäärane nagunii)
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.05.2015 07:39:01
|
|
|
| Tegelikkuses lase neil see pakkumine täpselt paberile panna. Kiirus, maht ja mis saab pärast mahu täitumist. Mulli oskavad nad hästi ajada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.05.2015 09:04:08
|
|
|
Mulle tehti sama pakkumine, jutt sama. Lepingus on punkt, et neil on õigus teenuste tingimusi muuta, seega pole vahet mida nad lubavad.
wtfp, küsi sellele paketile soodust ka! Mulle pakuti 1a -40%.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.05.2015 17:03:15
|
|
|
| tegelikkuses kaob netiühendus ära. varem jäi EDGE peale, aga nüüd keeratakse täiesti kinni. kasutan 3G Nuti 7.99 paketti
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
19.05.2015 17:21:46
|
|
|
Jah, nüüd on mõlemal nii Tele2 kui ka Elisal nii, et kui maht täis siis Tele2 puhul telli juurde, Elisa puhul aitab ainult paketi mahu suurendamine/kuu lõpu ootamine.
EMT'l jääb internet "talutaval" kiirusel alles (hetkel siis ainukesena). Mõistagi vanades pakettides on Tele2/Elisa puhul kindlasti erandeid.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
19.05.2015 17:29:41
|
|
|
pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.05.2015 18:01:31
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Jah, nüüd on mõlemal nii Tele2 kui ka Elisal nii, et kui maht täis siis Tele2 puhul telli juurde, Elisa puhul aitab ainult paketi mahu suurendamine/kuu lõpu ootamine.
EMT'l jääb internet "talutaval" kiirusel alles (hetkel siis ainukesena). Mõistagi vanades pakettides on Tele2/Elisa puhul kindlasti erandeid. |
Ilmselt mitte enam kauaks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
20.05.2015 11:50:14
|
|
|
| iir kirjutas: |
pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
 |
Selle tõttu ma läksin ära. Sain mõnikord SMS-e kus kutsuti perepäevadele Vabaõhumuuseumis vms., aga SMS-i sellest et pakett on muudetud kallimaks millegipärast nad mulle saata ei suutnud.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.05.2015 12:31:46
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2015 14:46:01
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| iir kirjutas: |
pagan , uudised on ka ära peidetud... peab ju käima pidevalt vaatamas, ega mu paketti kinni ei panda. ega mulle ju keegi ei ütle, kui kalima vastu muudetakse, teavitavad kodulehel ja kõik...
 |
Selle tõttu ma läksin ära. Sain mõnikord SMS-e kus kutsuti perepäevadele Vabaõhumuuseumis vms., aga SMS-i sellest et pakett on muudetud kallimaks millegipärast nad mulle saata ei suutnud. |
Sama siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8150831#8150831
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.05.2015 15:09:29
|
|
|
Lahkusin pärast 15 aastat Tele2 kliendiks olemist EMT-sse. Personaalse pakkumise muutmine, koos tingimuste ja hinnaga, ning 0,19€ maksev SMS teavitus, mida tellinud pole ega tea ka, kustkohast välja lülitada, olid ajendiks. Kõigele lisaks sain tööandja poolt paketi, mis tegelikult on kordades soodsam (praktiliselt tasuta) kui Tele2 personaalne pakkumine. Ehk siis siiani polnudki asi hinnas, vaid teavitamises.
Oleksin hea meelega Tele2 klient edasi olnud, aga muudatustest teavitamine on olematu (mingi uudisnupuke kusagil kodulehel või iseteeninduses ei ole teavitamine!). Ja mingi tasulise teenuse sisselülitamine-tekitamine, mida tellitud pole ja mille sulgemiseks peab järjekordselt klienditeenindusse helistama. Kõrini sellest, et kõikidest muudatustest saan teada alles siis, kui need arvel kajastuvad! Mul on oma eluga muudki teha kui ülepäeviti Tele2 iseteenindust külastada, kontrollimaks, et mingeid ebameeldivaid üllatusi ootamas poleks.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
20.05.2015 16:20:44
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| tegelikkuses kaob netiühendus ära. varem jäi EDGE peale, aga nüüd keeratakse täiesti kinni. kasutan 3G Nuti 7.99 paketti |
Nii ta on tõesti, et keeratakse nett kinni.. Lõpuks tuli telefonis paketi tingimusi täpsemalt uurides see punkt ikkagi välja.
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.05.2015 16:52:48
|
|
|
mõte ka EMTsse tagasi liikuda, aga kuidas nüüd see toimib, kui mul telefon Tele2-st järka peal? tasun neile igakuiselt telefoni edasi või pean vidina välja ära ostma, et kolimist teha? iva selles, et tahaks 4G-d telefonisse, hetkel Tele2 poolt pakutavad paketid võrreldes EMTga on ikka väga paigast ära oma hindadega, lisaks on mul ka arvutile 4G USB jublakas EMTst, saaks nagu mõlemad sama katuse alla jälle
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2015 17:02:23
|
|
|
| Kui sa seda mingi tähtajalise lepingu tingimustel soodsamalt ei saanud, siis maksad lihtsalt järelmaksu edasi ja kolid numbriga ära. Kui oli lihtsalt kliendihind, siis see pole mingi siduv faktor.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
20.05.2015 17:05:15
|
|
|
| kasutan nuti 7.99 paketti, siiani probleeme polnud aga alates veebruarist mõtlesid välja et võiks nett välja lülitada kui maht saab täis, enne polnud seda probleemi. paar nädalat tagasi helistati EMTist ning pakuti maksidiili alguses 7.99 EURIga (lehel on nendel see 9.99) aga hiljem kui ütlesin et eriti mõtet vist kolida pole pakuti sama pakett juba aastaks 5 EURiga, otsustasin põhimõtteliselt kolida juba aga mõtlesin et ikka kirjutasin Tele2sse ning küsin pakkumist ka, pakuti paketti mis nende lehel pole: 1200/1200 5GB 4G 3.99 EURiga aastaks ja otsustasin ikka selle kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
27.05.2015 13:55:11
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kui sa seda mingi tähtajalise lepingu tingimustel soodsamalt ei saanud, siis maksad lihtsalt järelmaksu edasi ja kolid numbriga ära. Kui oli lihtsalt kliendihind, siis see pole mingi siduv faktor. |
lepingukohustus sai sai eelmise aasta lõpul läbi, nüüd lihtsalt sai telefon ilma paketti vahetamata võetud kliendihinnaga. peaks vist roheline tuli olema
E: sain ka täna toredalt Tele2 preililt kõne ja pakkus siis peaaegu et sama asja, mis juba nende lehel pikemat aega üleval on - multipaketid. räägin ma igakuiselt umbes paarsada minutit ja messin vähe, põhilaks ikkagi internetil ja tundub kõvasti väärtuslikum pakutust lahjem pakett ja tellida 5GB eraldi netimahtu juurde. Multi 1.0 on tehtud kavalalt, et kõnearvestust tehakse 60s täpsusega, Multi 2.0 aga on 1s täpsuse arvestusega Multi 3.0 tundub kuidagi kahvatu ja 4.0 kisub arvestades näitusid kalliks minema. Deezer ei paku pinget, olgu ka seda mainitud.
kes on teinud hüppe 3G pealt 4G peale, oskab kogemustest rääkida ehk? on asjal nii palju jumet?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.05.2015 15:30:35
|
|
|
| 3g vs 4g vahe on väga tuntav. Seda telefonis minu puhul siis. Kuna kõne ajaks laskub võrk 3g või äärmisel juhul 2g peale ja siis peale kõnet kohe netis miskit teha tundub väga aeglane. Kohati on tunne, et 3g on nii või naa aeglasemaks jäänud/meelega aeglasemaks kruvitud tele2 poolt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.05.2015 16:02:20
|
|
|
Ma ei tea, kas tele2 on räpinas lisaks lükanud 3g puhul tööle ka 900mhz sageduse, aga siselevi on nüüd hoopis teine tera
Uploadi kiirus oli kh tõusnud hea 2x
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.05.2015 19:15:33
|
|
|
tavaline nuti? mitte see 4.99?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.05.2015 20:42:38
|
|
|
| iir kirjutas: |
| tavaline nuti? mitte see 4.99? |
kirja pole tulnud... kui tuleb, siis da-daaa ja EMT'sse. Tele2 ennast viimase 5a-ga totaalselt maha mänginud.
St. hinnaeelis kaob.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
29.05.2015 21:58:33
|
|
|
loodetavasti nad Nuti 7.99-t kinni ei keera. facebooki, juutuubi ja sellise pläusti jaoks täitsa piisav. VEEL
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
30.05.2015 09:29:12
|
|
|
Tele2 viis asju ajada tundub minu jaoks täiesti meelevaldne ja arusaamatu ning just seepärast oma lepingud sai sealt paar aastat tagasi ära kolitud. Tekkis küsimus, et millal ja millist nendepoolset "sigadust" järgmiseks oodata võib. Diilile tuleb au anda, et on küll vanu pakette lõpetanud ja uusi asemele üllitanud kuid juba sõlmitud lepingud on samadel tingimustel kenasti edasi kehtinud. Samuti olen mina hinna ja teenuse kvaliteediga rahul, ei tunne vajadust regulaarselt operaatoritevahelist vähempakkumist korraldada ning seepärast minu kliendiks olemise pärast ei pea turundusosakond võimlema ega eurosid kulutama. Mingi Tele2 sarnane pidev paketiloterii sunniks seda kindlasti tegema, kasvõi lihtsalt protestivaimust, põhimõtte pärast.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.05.2015 10:45:14
|
|
|
5 juuni näeb, tavaliselt arvega koos saadetakse teavitus muudatusest.
1 kord tehti juba muudatust jõuga... lubasin lahkuda ja sain 6 kuud uut vana hinnaga. Seejärel valisin ise nuti 4.99 kuna oli kõige soodsam.
Kui nüüd saaks 5,99 või 6,99-ga diili mingi eripakkumise võtaks tolle.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.05.2015 15:53:31
|
|
|
Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
30.05.2015 16:00:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin  |
mis paketi võtsid üldse?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2015 16:11:25
|
|
|
Betamax, welcome to emt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.05.2015 18:36:00
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Olen nüüd selle nädala EMT võrgus olnud. Internet on Tele2-ga võrreldes nagu öö ja päev. Netti ühendab telefon isegi EDGE-iga praktiliselt sekundipealt, kui vajutan e-mailide sünkroniseerimisnuppu või avan brauseri. Tele2 puhul läks aega ca 10 sekundit, kuni üldse ühendama suvatses hakata. Lisaks näen oma igapäevastel trajektooridel stabiilset 3,5G ühenduse märki tunduvalt sagedamini. SIM-kaardis asi olla ei saa, kuna mõlemad mõlemate operaatorite SIM-kaardid on uued (nano-variandiga) ja 3,5G markeeringuga. Hetkel olen rahul, et EMT vastu vahetasin  |
mis paketi võtsid üldse? |
Tööandja paketi lõppkokkuvõttes. Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.05.2015 19:23:10
|
|
|
| Kui oma numbrit kalliks pead, tee selle peale kirjalik leping. Oli just ühe sõbraga analoogne juhtum, kus pärast pikka kemplemist lõpuks ikkagi sai tagasi, kuigi oli ka algul kena suuline lubadus. Töösuhete lõppemised iseenesest kipuvad ju ikkagi pingelised olema. Isegi kui sa omal algatusel minema lähed, oled sa ikka see paha reetur.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2015 20:58:49
|
|
|
| tsitaat: |
Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi
|
muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.05.2015 21:05:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi
|
muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile |
Mul on sama teema.. kunagi 11 aastat tagasi loovutasin oma numbri firmale. Nüüd need lubadused nagunii ei kehti enam, juhatuse liikmed ka vahetunud. Siis olin noor ja ullike ja ei taibanud kirjalikku avaldust teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2015 21:31:41
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Loodetavasti saab töösuhte lõpetamisel ka numbri enda valdusesse tagasi
|
muideks, soovitan see kirjalikult vormistada, suusoe ei kõlba kusagile |
Mul on sama teema.. kunagi 11 aastat tagasi loovutasin oma numbri firmale. Nüüd need lubadused nagunii ei kehti enam, juhatuse liikmed ka vahetunud. Siis olin noor ja ullike ja ei taibanud kirjalikku avaldust teha. |
ma tean ka 2 juhust, sellepärast mainingi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2015 22:47:37
|
|
|
Kui leping, siis ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.05.2015 08:39:17
|
|
|
tele2-le tuleb järgnev 1-2 kuud huvitavad. Enamik märkab muutust kui uus arve... või nett otsas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2015 13:38:49
|
|
|
Kus neid telefonimüügi tegelasi võetakse? Helistatakse inimesele kellel on firma mobiil ei tea kui kaua juba. Pakutakse midagi ja kui mainib et pole isiklikku numbrit, tuleb umbes, et mismoodi ei ole? Umbes, et kõigil on ja sul polegi, mis tegelane sa siis oled? ja kui ei taha siis on et miks ei taha, sul ju pole?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
05.06.2015 13:55:40
|
|
|
| iir kirjutas: |
Kus neid telefonimüügi tegelasi võetakse? Helistatakse inimesele kellel on firma mobiil ei tea kui kaua juba. Pakutakse midagi ja kui mainib et pole isiklikku numbrit, tuleb umbes, et mismoodi ei ole? Umbes, et kõigil on ja sul polegi, mis tegelane sa siis oled? ja kui ei taha siis on et miks ei taha, sul ju pole?
 |
Ma loodan et sa ikka ilusasti vabandasid et oled selline veidrik ja võtsid nende isikliku numbri pakkumise vastu? Sest kust sa muidu saad isikliku numbri (kui firma mobiiliga midagi juhtub), selliseid numbreiad ju vabamüügis pole mitte ühelgi operaatoril Eestis. Ma näiteks kaotasin firma mobiili mõni aasta tagasi ja karistusena uut mulle enam ei antud, nüüd saan ainult lauatelefone kasutada ja kui linna peal olen, siis päris hädas sest putkad kadunud kõik - olen sunnitud karjuma lihtsalt päris valjuhäälselt, lootes et vajalik inimene teises linnaosas mind kuuleb.
viimati muutis globostrat 05.06.2015 13:56:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2015 13:56:05
|
|
|
naine võttis vastu ja saatis pikalt.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.06.2015 07:57:54
|
|
|
uurisin üleminekut diili...emt'l pole kogemust mu maksekäitumisega. Ei saa soodsalt pakkuda
Äriklient tegelikult juba pea 20.a
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.06.2015 17:14:30
|
|
|
| Vasta, et mida soodsama hinna teevad, seda vähem jääd ju neile võlgu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.06.2015 22:31:05
|
|
|
| Umbes nii jah... pole ühegi isikliku arvega elusees võlgu jäänud. Kavatsesin vastata, et saan nii või naa soodustuse ka tele2-st kui lahkuda kavatsen. Et tehku norm pakkumine.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
09.06.2015 12:12:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
5 juuni näeb, tavaliselt arvega koos saadetakse teavitus muudatusest.
1 kord tehti juba muudatust jõuga... lubasin lahkuda ja sain 6 kuud uut vana hinnaga. Seejärel valisin ise nuti 4.99 kuna oli kõige soodsam.
Kui nüüd saaks 5,99 või 6,99-ga diili mingi eripakkumise võtaks tolle. |
Ise nuti 9.49 kasutaja, arvel polnud mingit märget, et peaks hakkama vahetama. Ootame kõnet siis.
Aga ehk ei panda siis ikka kinni, sest nt. SIIN pakuti sama paketti kuu tagasi sama hinnaga ja lubatakse vähemalt 11kuud kasutust.
Samas, eelmine aasta lepingut sõlmides oli seal ka märge, et pakkumine kehtib 12 kuud, mis saab edasi, ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
09.06.2015 22:31:48
|
|
|
| Kuidas iseteeninduses saab lepingut lõpetada? ID-kaardiga sisse autenditud ning vaid saan peatada....Kas mul midagi puudu?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
10.06.2015 10:31:33
|
|
|
| Noormees16, ei saagi, digiallkirjastatud e-mail tuleb saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|