Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2015 16:08:57 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb?

Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 11:11:00 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
iceVice kirjutas:
Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb?

Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. icon_smile.gif Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 11:19:31 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
pois11 kirjutas:
iceVice kirjutas:
Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb?

Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. icon_smile.gif Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...
Tegelikult saavad ka kasutajad selle valmis teha ja saata waze-le. Audacity ja mikker vajalikud. Tehke ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 11:20:50 vasta tsitaadiga

hakake teedel töllerdavaid mustlasi ka "hazard" iks märkima.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.04.2015 12:00:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. icon_smile.gif Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...
Tegelikult saavad ka kasutajad selle valmis teha ja saata waze-le. Audacity ja mikker vajalikud. Tehke ära.

Ja täpselt nii see meie kuraator aasta alguses WazeCafe's ütleski icon_exclaim.gif Et see tuleb ikkagi kohapeal valmis teha. Alles siis pannakse see Waze sisse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 12:27:24 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
pois11 kirjutas:
iceVice kirjutas:
Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb?

Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. icon_smile.gif Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...

Hetkel mõeldi vast ikka suunda, kus rakendus juhib häälega inimest, mitte järgmist sammu, kus inimene juhib häälega rakendust. Hääletuvastamisega on pistmist vaid teisel juhul. Esimene on vaid eelnevalt dikteeritud fraaside ettemängimine (kuni tegu ei ole muidugi mõne serveris pesitseva tehisintellekti algega, nagu Google Now või Siri või Cortana, mis oskab juba ka intonatsiooni muuta).
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 12:41:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Fukiku kirjutas:
pois11 kirjutas:
iceVice kirjutas:
Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb?

Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. icon_smile.gif Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...

Hetkel mõeldi vast ikka suunda, kus rakendus juhib häälega inimest, mitte järgmist sammu, kus inimene juhib häälega rakendust. Hääletuvastamisega on pistmist vaid teisel juhul. Esimene on vaid eelnevalt dikteeritud fraaside ettemängimine (kuni tegu ei ole muidugi mõne serveris pesitseva tehisintellekti algega, nagu Google Now või Siri või Cortana, mis oskab juba ka intonatsiooni muuta).
Kasutatagu siis korrektseid termineid eesti keeles, palun. icon_smile.gif Juhtimine on mingi seadme, protsessi või mille iganes suunamine, korralduste andmine. See, millest teie siin räägite on hääljuhised vms. Vabandage, et ma loen ja tõlgendan seda, mida kirjutatakse. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.04.2015 10:05:23 vasta tsitaadiga

Mis fenomenaalne edasiminek nende eestikeelsete fraasidega ikka oleks? Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... icon_biggrin.gif Eesti keel on liiga keeruline, et see tuima tõlkimise tulemusel meeldivalt kõlama hakkaks. Turn left, turn right ja mõned muud standardväljendid peaksid ju igale õppimisvõimelisele inimesele selgeks saama. (IMHO muidugi, ei midagi isiklikku! icon_smile.gif)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 10:09:18 vasta tsitaadiga

google mapsil ju korralik eesti keel olemas, võiks sealt võtta
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 10:12:16 vasta tsitaadiga

Kuna google Waze'i ära ostis, siis eks nad ühendatakse varsti niikuinii.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 10:50:59 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... icon_biggrin.gif

Nokia HERE+ valdab päris kaunist keelt. Tahtmise korral on võimalik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.04.2015 15:03:30 vasta tsitaadiga

See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist... icon_lol.gif
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. icon_biggrin.gif (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud! icon_wink.gif
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 24.04.2015 16:48:40 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Mis fenomenaalne edasiminek nende eestikeelsete fraasidega ikka oleks? Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... icon_biggrin.gif Eesti keel on liiga keeruline, et see tuima tõlkimise tulemusel meeldivalt kõlama hakkaks. Turn left, turn right ja mõned muud standardväljendid peaksid ju igale õppimisvõimelisele inimesele selgeks saama. (IMHO muidugi, ei midagi isiklikku! icon_smile.gif)

Üks edasiminek oleks 50+ aasta vanuste inimeste kaasamine Waze kasutamisse, kes ei pruugi nii õppimisvõimelised olla ja võivad liialt kärsitud olla icon_biggrin.gif
Just oli mõned kuud tagasi vajadus soovitada navi, mis eesti keeles juhataks.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.04.2015 16:52:05 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist... icon_lol.gif
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. icon_biggrin.gif (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud! icon_wink.gif
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html
Tegu on veaga, aga vene keel tuleb sellest, et miskipärast on meil siin (Eestis) vaikimisi hääljuhiste keeleks vene keel inglise keele asemel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 20:28:57 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist... icon_lol.gif
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. icon_biggrin.gif (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud! icon_wink.gif
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html

Juhtub iga kord kui Lätist Eestisse saabuda. Waze keeleks saab automaatselt Milana icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 25.04.2015 10:02:45 vasta tsitaadiga

Mingeid "vahvaid" keelepakette ka on, mida saaks juurde lisada?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 10:33:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Petz kirjutas:
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist... icon_lol.gif
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. icon_biggrin.gif (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud! icon_wink.gif
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html
Tegu on veaga, aga vene keel tuleb sellest, et miskipärast on meil siin (Eestis) vaikimisi hääljuhiste keeleks vene keel inglise keele asemel.


Endal juhtub sama asi. Hetkel kui kõne on aktiivne on juhised venekeelsed. Peale kõne lõpetamist on jälle ok.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.05.2015 19:46:48 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Petz kirjutas:
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist... icon_lol.gif
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. icon_biggrin.gif (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud! icon_wink.gif
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html

Juhtub iga kord kui Lätist Eestisse saabuda. Waze keeleks saab automaatselt Milana icon_wink.gif
Nüüdsest peaks Samantha vaikimisi kõnekeeleks olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 22:33:16 vasta tsitaadiga

Unustasin ära kasutajanime, Waze ei saada mulle ei sõnumeid ega emaile. Proovisin nii rakenduses kui nende veebilehel. Viimased 2-3 nädalat olen istunud niisama, ilma kontota icon_razz.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 08:47:59 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Unustasin ära kasutajanime, Waze ei saada mulle ei sõnumeid ega emaile. Proovisin nii rakenduses kui nende veebilehel. Viimased 2-3 nädalat olen istunud niisama, ilma kontota icon_razz.gif


Ma ei saa sellest kasutajanime loogikast üldse aru. Mull on kasutajanimi ja parool, mul on mobiilinumbriga autoriseerimine aga konto seob rakendusega ikka alles siis kui feissbuukiga sisse login.
Telefonile algseaded teen ja facega seon siis kraaksub jälle, et mu konto on kusagile atmosfääri kadunud ja sorry sõber. Paar päeva hiljem näen siiski jälle oma punktiskoori.

Krm mulle ei meeldi see Facega terve interneti sidumine, ükspäev see sinine leht panges on, siis on kõik kraanid kinni ja kontod kadunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 10:15:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Krm mulle ei meeldi see Facega terve interneti sidumine, ükspäev see sinine leht panges on, siis on kõik kraanid kinni ja kontod kadunud.

Kes käsib kasutada? icon_smile.gif Mul on waze olnud mitu aastat kasutajanime ja parooliga - toimib!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.05.2015 10:33:34 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Kes käsib kasutada? icon_smile.gif Mul on waze olnud mitu aastat kasutajanime ja parooliga - toimib!

Just! Ja pole mingeid probleeme!!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 11:56:00 vasta tsitaadiga

Kasutajanime annab uuesti facebookist eraldada, nii et punktid alles jääks?
edit: juba sain vist sotti, korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 10:27:41 vasta tsitaadiga

Pole küll paaniline punktide ja ränki taga ajaja aga viimaseid uuendusi näitab 8 päeva tagasi - kas teistel ka?
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.05.2015 13:49:37 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Pole küll paaniline punktide ja ränki taga ajaja aga viimaseid uuendusi näitab 8 päeva tagasi - kas teistel ka?


Points and Scoreboard issues (WORLD)

Hi Wazers,

We discovered an issue that affected the daily points calculation process.
We’re working on a fix and will be deploying it soon.
We apologize for the temporary inconvenience.

Waze Infrastructure Team
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.05.2015 15:45:12 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 15:55:14 vasta tsitaadiga

https://www.waze.com logid sisse ja seal all on näha
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.05.2015 15:58:47 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?

status.waze.com
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.05.2015 18:42:46 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
https://www.waze.com logid sisse ja seal all on näha

ja täpsemalt mille all näitab viimast toimimist?

Kusjuures my driving stats all on seal näiteks tunduvalt rohkem punkte, kui mobiiliäpp näitab. Hetkel rohkem kui 1k punkti vahe.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.05.2015 20:19:45 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?


https://www.waze.com/dashboard

Statistika all servas on näha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.05.2015 16:50:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?


https://www.waze.com/dashboard

Statistika all servas on näha.

Minul küll mingit sellist serva pole:

Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.05.2015 19:14:35 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
softis kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?


https://www.waze.com/dashboard

Statistika all servas on näha.

Minul küll mingit sellist serva pole

No aga all servas on näha et umbes 8 h tagasi oli viimane uuendus icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.05.2015 07:12:57 vasta tsitaadiga

ah see pisike kiri. Ma sellistele peenes kirjas tekstidele tähelepanu ei pööragi üldse icon_biggrin.gif (nagu lepingute sõlmimisel) thumbs_down.gif

Huvitav on ikkagi see, et waze appil ja netis oleval statistikal on mingi 1k punktine vahe sees...

E: sain Kuninglikuks Wazeriks thumbs_up.gif mls
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.06.2015 09:49:24 vasta tsitaadiga

Kuidas saab kaardieditoris lisada suurematele (4. taseme editorite poolt lisatud) teedele väiksemaid kõrvalteid? Maal osad teed märkimata kuid kuidagi ei saa neid suurema kõrvalmaantee külge liita... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.06.2015 10:49:37 vasta tsitaadiga

Foorumis on teema "Lukus teed 4+" sinna panedgi permalingi ja täpsustuse (kui vaja).
Link ka:
https://www.waze.com/forum/viewforum.php?f=260
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 20:48:20 vasta tsitaadiga

Huvitav kas waze info refreshi on veel maha keeratud? Võiks ju mingis raadiuses info üheks kokku panna vms. Selline pilt suht üle päeva juba...
Spoiler Spoiler Spoiler

Endalgi juhtund nii, et vaatad tee tühi ja kui märgid siis tekib ~5 sama asja kaardile, suht nõme.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.06.2015 09:06:59 vasta tsitaadiga

Waze pole mitu päeva uuendanud jälle...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 21:08:40 vasta tsitaadiga

Millegi pärast ei uuenda Lumia 735 WP8 telefonis waze kaarti ! Kaardile enda lisatud teed arvutist waze kodulehelt vaadates kõik ilusti olemas aga telefonis ka paar nädalat hiljem mitte !

Täna avastasin, et pean ise käsitsi tegema : seaded-kõik-täpsemad seaded-andmeedastus-värskenda minu piirkonna kaarti. Ja sedagi teeb väga imelikult - nimelt kui vajutan, siis uuenduse kirja viskab ette ainult sekundiks ja pean seda nuppu ikka ohtralt tampima enne kui tulemust kaardil näha on.

Oskab keegi targem wp8 sedme kaardi uuenduste kohta nõu anda ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 22:30:42 vasta tsitaadiga

Eks arendajatel pole jaksu tegeleda seadmega, mida nii vähe liikvel on ja tulevik suht tume on, sellesuhtes igati õige soovitus 100€ eest saab kasutatuna täiesti OK androidika mille võid kasvõi autosse visata ja jättagi sinna.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 08:55:33 vasta tsitaadiga

Oma androidi võite tõesti visata ja jättagi sinna.

Aga ootaks siiski vastuseid nendelt kellel on kogemusi ja tarka nõu anda wp+waze kaardi uuenduste osas.

Ps. Vaatasin huvipärast ka iphone 4s waze kaarti - sama lugu, et kaardile lisatud teid näha pidi tegema käsitsi uuenduse ja ei olnud näha kuskil automaatse uuenduse võimalust ?


Ps.Ps. Ja ka töökaaslase androidi waze sai uuritud - samuti kaardil teed puudu ja isegi osad sellised mis enne minu kaardi redigeerimist olid olemas ?


Ehk siis androidi mehed andke nüüd kuuma kuidas/mis valemiga toimub telefonis oleva kaardi täiendamine icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 10:11:01 vasta tsitaadiga

Libatses on kaamera, keegi võiks lisada. Mul mingi jama, viimane versioon waze ja kohanimed kaardil umbes 1 sek , või 1,5 sek tagant vahetavad asukohta kaardil (nimi ligub kaardil edasi tagasi)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.06.2015 10:34:00 vasta tsitaadiga

mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 10:45:30 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad.


Asi ei ole ainult WP seadmes - iOS ja Android seadmes ei ole samuti teid enne näha kui teed käsitsi kaardi uuenduse.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.06.2015 11:02:17 vasta tsitaadiga

mao, sellepärast annagi permalingi Waze Eesti alla!
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:09:47 vasta tsitaadiga

Vahel on kaardil näha mingeid ühe silmaga lillasid tegelasi - valikus sellist nägu pole. Huvi pärast - kes need on? icon_smile.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.06.2015 12:40:26 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Vahel on kaardil näha mingeid ühe silmaga lillasid tegelasi - valikus sellist nägu pole. Huvi pärast - kes need on? icon_smile.gif

http://xclouds.com/?p=187

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 18:56:40 vasta tsitaadiga

Kõik vastasid õigesti icon_biggrin.gif
Tujude all on mingid lillad motikonid kirjaga Unine.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 10:10:02 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad.


Waze foorumis ka teema üleval.

Aga mis moodi üldiselt ja tavaliselt peaksid uued teed telefoni kaardile ilmuma ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.06.2015 11:47:34 vasta tsitaadiga

Automaatselt
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 11:04:26 vasta tsitaadiga

Installisin ka Waze ja nüüd mõned küsimused (arvatavasti, et siin teemas juba korduvalt arutatud, aga ei jõua 29 lehte lugeda icon_biggrin.gif). Kas navigeerimise alt tüübi peaks valima kiireim või lühim? Lisaks tuli registreerimisel 4 kohaline kood - kuhu ma selle peaksin sisestama? Lisaks kas on mingid soovituslikud seaded, mida peaks muutma?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.