|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.04.2015 16:08:57
|
|
|
| iceVice kirjutas: |
| Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb? |
Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek!
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
22.04.2015 11:11:00
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| iceVice kirjutas: |
| Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb? |
Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek! |
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend...
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.04.2015 11:19:31
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| iceVice kirjutas: |
| Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb? |
Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek! |
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend... |
Tegelikult saavad ka kasutajad selle valmis teha ja saata waze-le. Audacity ja mikker vajalikud. Tehke ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.04.2015 11:20:50
|
|
|
hakake teedel töllerdavaid mustlasi ka "hazard" iks märkima.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
22.04.2015 12:00:42
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend... |
Tegelikult saavad ka kasutajad selle valmis teha ja saata waze-le. Audacity ja mikker vajalikud. Tehke ära. |
Ja täpselt nii see meie kuraator aasta alguses WazeCafe's ütleski Et see tuleb ikkagi kohapeal valmis teha. Alles siis pannakse see Waze sisse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.04.2015 12:27:24
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| iceVice kirjutas: |
| Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb? |
Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek! |
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend... |
Hetkel mõeldi vast ikka suunda, kus rakendus juhib häälega inimest, mitte järgmist sammu, kus inimene juhib häälega rakendust. Hääletuvastamisega on pistmist vaid teisel juhul. Esimene on vaid eelnevalt dikteeritud fraaside ettemängimine (kuni tegu ei ole muidugi mõne serveris pesitseva tehisintellekti algega, nagu Google Now või Siri või Cortana, mis oskab juba ka intonatsiooni muuta).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
22.04.2015 12:41:02
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| iceVice kirjutas: |
| Kas kusagil uudist selle kohta ka millal Hääljuhtimine Eesti keelseks läheb? |
Ootan ise ka seda päeva. Mis te neid teid parandate ja möllate, võtke ja tehke see hääljuhtimine ära. Vot see oleks edasiminek! |
Nagu hääletuvastuse tegemine oleks kasutajate teha.. Erinevalt kaartidest, mis on puhas kasutajate sisend... |
Hetkel mõeldi vast ikka suunda, kus rakendus juhib häälega inimest, mitte järgmist sammu, kus inimene juhib häälega rakendust. Hääletuvastamisega on pistmist vaid teisel juhul. Esimene on vaid eelnevalt dikteeritud fraaside ettemängimine (kuni tegu ei ole muidugi mõne serveris pesitseva tehisintellekti algega, nagu Google Now või Siri või Cortana, mis oskab juba ka intonatsiooni muuta). |
Kasutatagu siis korrektseid termineid eesti keeles, palun. Juhtimine on mingi seadme, protsessi või mille iganes suunamine, korralduste andmine. See, millest teie siin räägite on hääljuhised vms. Vabandage, et ma loen ja tõlgendan seda, mida kirjutatakse.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
24.04.2015 10:05:23
|
|
|
Mis fenomenaalne edasiminek nende eestikeelsete fraasidega ikka oleks? Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... Eesti keel on liiga keeruline, et see tuima tõlkimise tulemusel meeldivalt kõlama hakkaks. Turn left, turn right ja mõned muud standardväljendid peaksid ju igale õppimisvõimelisele inimesele selgeks saama. (IMHO muidugi, ei midagi isiklikku! )
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
24.04.2015 10:09:18
|
|
|
| google mapsil ju korralik eesti keel olemas, võiks sealt võtta
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.04.2015 10:12:16
|
|
|
| Kuna google Waze'i ära ostis, siis eks nad ühendatakse varsti niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
24.04.2015 10:50:59
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... |
Nokia HERE+ valdab päris kaunist keelt. Tahtmise korral on võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
24.04.2015 15:03:30
|
|
|
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist...
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud!
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
24.04.2015 16:48:40
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Mis fenomenaalne edasiminek nende eestikeelsete fraasidega ikka oleks? Järjekordne "kaheksasada meeter peale ringtee hoia otse" vms... Eesti keel on liiga keeruline, et see tuima tõlkimise tulemusel meeldivalt kõlama hakkaks. Turn left, turn right ja mõned muud standardväljendid peaksid ju igale õppimisvõimelisele inimesele selgeks saama. (IMHO muidugi, ei midagi isiklikku! ) |
Üks edasiminek oleks 50+ aasta vanuste inimeste kaasamine Waze kasutamisse, kes ei pruugi nii õppimisvõimelised olla ja võivad liialt kärsitud olla
Just oli mõned kuud tagasi vajadus soovitada navi, mis eesti keeles juhataks.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.04.2015 16:52:05
|
|
|
| Petz kirjutas: |
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist...
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud!
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html |
Tegu on veaga, aga vene keel tuleb sellest, et miskipärast on meil siin (Eestis) vaikimisi hääljuhiste keeleks vene keel inglise keele asemel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.04.2015 20:28:57
|
|
|
| Petz kirjutas: |
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist...
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud!
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html |
Juhtub iga kord kui Lätist Eestisse saabuda. Waze keeleks saab automaatselt Milana
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
25.04.2015 10:33:36
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist...
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud!
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html |
Tegu on veaga, aga vene keel tuleb sellest, et miskipärast on meil siin (Eestis) vaikimisi hääljuhiste keeleks vene keel inglise keele asemel. |
Endal juhtub sama asi. Hetkel kui kõne on aktiivne on juhised venekeelsed. Peale kõne lõpetamist on jälle ok.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.05.2015 19:46:48
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
See juba teine teema, aga mul on Waze vahel keset navigeerimist end lambist vene keelele lülitanud. See juhtub tavaliselt, kui mõni kõne vahepeal sisse tuleb. Et mitu korda on kõne just Ida-Virust tulnud, võiks kahtlustada guugli pealtkuulamist...
Antud juhul pole piirdutud fraaside tõlkimisega vaid kogu kood vuristatakse ette. (See peaks nagu vihjama, et Waze ei kasuta mitte audiosämpleid vaid kõnesünti!?)
Väike näide lisatud!
http://www.upload.ee/files/4663515/waze_russ1.mp3.html |
Juhtub iga kord kui Lätist Eestisse saabuda. Waze keeleks saab automaatselt Milana  |
Nüüdsest peaks Samantha vaikimisi kõnekeeleks olema.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
08.05.2015 22:33:16
|
|
|
Unustasin ära kasutajanime, Waze ei saada mulle ei sõnumeid ega emaile. Proovisin nii rakenduses kui nende veebilehel. Viimased 2-3 nädalat olen istunud niisama, ilma kontota
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.05.2015 08:47:59
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
Unustasin ära kasutajanime, Waze ei saada mulle ei sõnumeid ega emaile. Proovisin nii rakenduses kui nende veebilehel. Viimased 2-3 nädalat olen istunud niisama, ilma kontota  |
Ma ei saa sellest kasutajanime loogikast üldse aru. Mull on kasutajanimi ja parool, mul on mobiilinumbriga autoriseerimine aga konto seob rakendusega ikka alles siis kui feissbuukiga sisse login.
Telefonile algseaded teen ja facega seon siis kraaksub jälle, et mu konto on kusagile atmosfääri kadunud ja sorry sõber. Paar päeva hiljem näen siiski jälle oma punktiskoori.
Krm mulle ei meeldi see Facega terve interneti sidumine, ükspäev see sinine leht panges on, siis on kõik kraanid kinni ja kontod kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
09.05.2015 10:15:34
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Krm mulle ei meeldi see Facega terve interneti sidumine, ükspäev see sinine leht panges on, siis on kõik kraanid kinni ja kontod kadunud. |
Kes käsib kasutada? Mul on waze olnud mitu aastat kasutajanime ja parooliga - toimib!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
09.05.2015 10:33:34
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Kes käsib kasutada? Mul on waze olnud mitu aastat kasutajanime ja parooliga - toimib! |
Just! Ja pole mingeid probleeme!!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.05.2015 11:56:00
|
|
|
Kasutajanime annab uuesti facebookist eraldada, nii et punktid alles jääks?
edit: juba sain vist sotti, korras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
21.05.2015 10:27:41
|
|
|
Pole küll paaniline punktide ja ränki taga ajaja aga viimaseid uuendusi näitab 8 päeva tagasi - kas teistel ka?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
21.05.2015 13:49:37
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| Pole küll paaniline punktide ja ränki taga ajaja aga viimaseid uuendusi näitab 8 päeva tagasi - kas teistel ka? |
Points and Scoreboard issues (WORLD)
Hi Wazers,
We discovered an issue that affected the daily points calculation process.
We’re working on a fix and will be deploying it soon.
We apologize for the temporary inconvenience.
Waze Infrastructure Team
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
21.05.2015 15:45:12
|
|
|
Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
21.05.2015 15:55:14
|
|
|
https://www.waze.com logid sisse ja seal all on näha
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
21.05.2015 15:58:47
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Mille alt seda näeb millal viimati uuendas? |
status.waze.com
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
21.05.2015 18:42:46
|
|
|
ja täpsemalt mille all näitab viimast toimimist?
Kusjuures my driving stats all on seal näiteks tunduvalt rohkem punkte, kui mobiiliäpp näitab. Hetkel rohkem kui 1k punkti vahe.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.05.2015 20:19:45
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas? |
https://www.waze.com/dashboard
Statistika all servas on näha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
27.05.2015 16:50:00
|
|
|
| softis kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas? |
https://www.waze.com/dashboard
Statistika all servas on näha. |
Minul küll mingit sellist serva pole:
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
27.05.2015 19:14:35
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| Ma tahtsin just ka küsida kas keegi teab mis värk on. Tundus, et mingi 5p ei ole uuendanud. Mille alt seda näeb millal viimati uuendas? |
https://www.waze.com/dashboard
Statistika all servas on näha. |
Minul küll mingit sellist serva pole |
No aga all servas on näha et umbes 8 h tagasi oli viimane uuendus
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
29.05.2015 07:12:57
|
|
|
ah see pisike kiri. Ma sellistele peenes kirjas tekstidele tähelepanu ei pööragi üldse (nagu lepingute sõlmimisel)
Huvitav on ikkagi see, et waze appil ja netis oleval statistikal on mingi 1k punktine vahe sees...
E: sain Kuninglikuks Wazeriks mls
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.06.2015 09:49:24
|
|
|
Kuidas saab kaardieditoris lisada suurematele (4. taseme editorite poolt lisatud) teedele väiksemaid kõrvalteid? Maal osad teed märkimata kuid kuidagi ei saa neid suurema kõrvalmaantee külge liita...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
06.06.2015 20:48:20
|
|
|
Huvitav kas waze info refreshi on veel maha keeratud? Võiks ju mingis raadiuses info üheks kokku panna vms. Selline pilt suht üle päeva juba...
Spoiler 
Endalgi juhtund nii, et vaatad tee tühi ja kui märgid siis tekib ~5 sama asja kaardile, suht nõme.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
11.06.2015 21:08:40
|
|
|
Millegi pärast ei uuenda Lumia 735 WP8 telefonis waze kaarti ! Kaardile enda lisatud teed arvutist waze kodulehelt vaadates kõik ilusti olemas aga telefonis ka paar nädalat hiljem mitte !
Täna avastasin, et pean ise käsitsi tegema : seaded-kõik-täpsemad seaded-andmeedastus-värskenda minu piirkonna kaarti. Ja sedagi teeb väga imelikult - nimelt kui vajutan, siis uuenduse kirja viskab ette ainult sekundiks ja pean seda nuppu ikka ohtralt tampima enne kui tulemust kaardil näha on.
Oskab keegi targem wp8 sedme kaardi uuenduste kohta nõu anda ?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
11.06.2015 22:30:42
|
|
|
Eks arendajatel pole jaksu tegeleda seadmega, mida nii vähe liikvel on ja tulevik suht tume on, sellesuhtes igati õige soovitus 100€ eest saab kasutatuna täiesti OK androidika mille võid kasvõi autosse visata ja jättagi sinna.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
12.06.2015 08:55:33
|
|
|
Oma androidi võite tõesti visata ja jättagi sinna.
Aga ootaks siiski vastuseid nendelt kellel on kogemusi ja tarka nõu anda wp+waze kaardi uuenduste osas.
Ps. Vaatasin huvipärast ka iphone 4s waze kaarti - sama lugu, et kaardile lisatud teid näha pidi tegema käsitsi uuenduse ja ei olnud näha kuskil automaatse uuenduse võimalust ?
Ps.Ps. Ja ka töökaaslase androidi waze sai uuritud - samuti kaardil teed puudu ja isegi osad sellised mis enne minu kaardi redigeerimist olid olemas ?
Ehk siis androidi mehed andke nüüd kuuma kuidas/mis valemiga toimub telefonis oleva kaardi täiendamine
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
12.06.2015 10:11:01
|
|
|
| Libatses on kaamera, keegi võiks lisada. Mul mingi jama, viimane versioon waze ja kohanimed kaardil umbes 1 sek , või 1,5 sek tagant vahetavad asukohta kaardil (nimi ligub kaardil edasi tagasi)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.06.2015 10:34:00
|
|
|
mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
12.06.2015 10:45:30
|
|
|
| softis kirjutas: |
mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad. |
Asi ei ole ainult WP seadmes - iOS ja Android seadmes ei ole samuti teid enne näha kui teed käsitsi kaardi uuenduse.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.06.2015 11:02:17
|
|
|
mao, sellepärast annagi permalingi Waze Eesti alla!
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
12.06.2015 11:09:47
|
|
|
Vahel on kaardil näha mingeid ühe silmaga lillasid tegelasi - valikus sellist nägu pole. Huvi pärast - kes need on?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.06.2015 12:40:26
|
|
|
| aksel kirjutas: |
Vahel on kaardil näha mingeid ühe silmaga lillasid tegelasi - valikus sellist nägu pole. Huvi pärast - kes need on?  |
http://xclouds.com/?p=187
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.06.2015 18:56:40
|
|
|
Kõik vastasid õigesti
Tujude all on mingid lillad motikonid kirjaga Unine.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
13.06.2015 10:10:02
|
|
|
| softis kirjutas: |
mao, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti all kirjutad. |
Waze foorumis ka teema üleval.
Aga mis moodi üldiselt ja tavaliselt peaksid uued teed telefoni kaardile ilmuma ?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.06.2015 11:47:34
|
|
|
| Automaatselt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
20.06.2015 11:04:26
|
|
|
Installisin ka Waze ja nüüd mõned küsimused (arvatavasti, et siin teemas juba korduvalt arutatud, aga ei jõua 29 lehte lugeda ). Kas navigeerimise alt tüübi peaks valima kiireim või lühim? Lisaks tuli registreerimisel 4 kohaline kood - kuhu ma selle peaksin sisestama? Lisaks kas on mingid soovituslikud seaded, mida peaks muutma?
4M
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|