Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 19.05.2015 09:25:06 vasta tsitaadiga

Huvitav mul parandas see viimane update selle ära. Ennem auto settingute lehel mäng hangus ja andis error 41 aga eile tuli siis ka mul kui mäng töötas taustal ja ma riva tunerist lülitasin fps näidu välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 11:20:37 vasta tsitaadiga

Mul on error 41 tulnud kahel korral, täiesti lambist. Peale viimast uuendust pole enam olnud.
Eile märkasin, et kui karjääris salvstad ja jätad ralli pooleli, paned mängu kinni ning uuesti rallile naastes, kuvatakse hetke postitsioon ja aeg jumala lambist. Esimesel korral arvasin, et mäletasin õhtut valesti, 1. kohal olin langenud 2ks. Järgmisel korral avades olin juba 3ndal kohal. Peale katse läbimist olid ajad ja kohad nii nagu pidid.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 10:21:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 21:29:06 vasta tsitaadiga

Nonii nüüd siis veel masters aste jäänud thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga no mõni paneb ikka uskumatult hästi
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 24.05.2015 13:12:31 vasta tsitaadiga

Üpris lust vaadata jah icon_biggrin.gif
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 14:15:10 vasta tsitaadiga

Syncmahv, korralik setup jne vanal ja hästi sõidab, aga asja rikub ära playseati pedaalide paigutus, millega paistab olevat võimatu vasaku jalaga pidurdamine, tänu millele tal ka mitmed hairpin'id nahka lähevad.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 14:45:52 vasta tsitaadiga

Mihkel., See toru seal jah suht fail.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 19:20:02 vasta tsitaadiga

Märk maha, 2 head pela korraga, Cars ja Dirt thumbs_up.gif, endal tool teistmoodi ehitusega ja keskel mingit toru pole
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 17:07:56 vasta tsitaadiga

Pikes Peak uuendus on saadaval 5.1GB.
Rada on jaotatud 3 sektoriks, pluss veel terve rada koos. Samuti on eraldi veel mixed surface variant kõigest sellest, seega 8 uut rada, mida sõita.
Uusi autosid on 3, eraldi ainult Hillclimbi jaoks, kõik on väga võimsad. Peugeot 205, Audi Quattro ja Peugeot 405, kõik on sinna 0,6HP/kg kanti jõudluse poolest. Hinnad on odavamad kui isiklikult ootasin, vastavalt 175k, 225k ja 300k.

EDIT: Nüüd näitab UI kiirust ratastelt, mitte reaalset auto kiirust. Eelnevalt võisid rattad all tühja panna, näitas ikka auto liikumise kiirust, nüüd näitab rataste pöörlemise kiirust.


viimati muutis DanelM 26.05.2015 17:17:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 26.05.2015 17:10:09 vasta tsitaadiga

Pikes Peak väljas - 5,1 GB - steamcommunity.com

Here’s the full list of everything we’ve changed, added and fixed in DiRT Rally V.0.4
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 18:02:12 vasta tsitaadiga

Väike klipp ka selle juurde:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 28.05.2015 01:21:43 vasta tsitaadiga

Peale update-i sõitsin weekly eventit ja peale kuuendat katset vaatasin ,et kokkuvõttes viimase 2 katsega kaotasin liidritele mitu minutit. Murdsin veel pead ,et kuidas on võimalik nii kiiresti sõita. Aga tuli välja ,et enne update-i oli weekly event 4 katsega ja lõpparvestusse lõi mäng osadel 6 kiiruskatse ajad ja osadele 4 kiiruskatse ajad kokku icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 17:46:09 vasta tsitaadiga

NB!! Täna tuli Steamis 1.6GB update mängule. ÄRGE SEDA MINGIL JUHUL LASKE INSTALLEERIDA! Peatage kohe või keerake auto-update maha. Tegu on Codemastersi jamaga ning mängu savegameid kõik kaovad.
Link: http://forums.codemasters.com/discussion/6713/dont-download-the-latest-patch-for-dirt-rally

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 03.06.2015 19:02:50 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
NB!! Täna tuli Steamis 1.6GB update mängule. ÄRGE SEDA MINGIL JUHUL LASKE INSTALLEERIDA! Peatage kohe või keerake auto-update maha. Tegu on Codemastersi jamaga ning mängu savegameid kõik kaovad.
Link: http://forums.codemasters.com/discussion/6713/dont-download-the-latest-patch-for-dirt-rally

1.6gb on õige aga enne seda oli 4 gigane update koos saksa ralli ja autodega ja see alles arendamisel ja lõhkus savegame-i. Nad lasid kogemata eeloleva saksa uuenduse laivi-i icon_biggrin.gif Saate youtubest piiluda mõnda videot ka juba tulevast rallist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 19:30:58 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:

1.6gb on õige aga enne seda oli 4 gigane update koos saksa ralli ja autodega ja see alles arendamisel ja lõhkus savegame-i. Nad lasid kogemata eeloleva saksa uuenduse laivi-i icon_biggrin.gif Saate youtubest piiluda mõnda videot ka juba tulevast rallist.

Aa, et see 1.6GB uuendus mis aktiivne on, selle võib peale lasta, ilma, et savegameiga midagi juhtuks?

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 03.06.2015 19:56:02 vasta tsitaadiga

Proovisin järele ja minul savegamega kõik korras. Steamist saad täpsemalt lugeda uudiste alt kui mängule click-id.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 20:41:18 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:
Proovisin järele ja minul savegamega kõik korras. Steamist saad täpsemalt lugeda uudiste alt kui mängule click-id.

Jah, nüüd oli teade ära muudetud, et võib jälle downloadida icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.06.2015 20:54:17 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi takistanud, 1,6 GB uuendus peal ja jätkasin täna meistrivõistlustega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 20:58:20 vasta tsitaadiga

Mina olin üks nendest õnnelikest, kes sai selle 4gb patchi tirida ja seejärel kohe veel 1,6gb patchi sinna peale. Lõin mängu tööle - save game on tuksis. Mäng sai kinni pandud ja ei ole täna enam viitsinud vaadata mis nüüd v0.41 patchiga teeb. Ei oleks kõige hullem, kui peaks algusest peale pihta hakkama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.06.2015 22:31:30 vasta tsitaadiga

Pre-release rõõmud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 23:58:18 vasta tsitaadiga

Päris mõnus fail ikka neil steami updatega.
Saksamaa etapp:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2015 11:06:30 vasta tsitaadiga

Üks asi jääb sealt video pealt silma, et tee on kuidagi väga lai. Saksa rallil tavaliselt on ju kitsad teed ja veiniistanduste vahelised teed?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 11:16:06 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Üks asi jääb sealt video pealt silma, et tee on kuidagi väga lai. Saksa rallil tavaliselt on ju kitsad teed ja veiniistanduste vahelised teed?


Teine kommentaar video all:
tsitaat:
TiGTer GrH 11 hours ago (edited)
+Origin Sun they are so wide in real life too just google Panzerplatte onboard.
But there are also narrow stages You're right

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2015 11:17:52 vasta tsitaadiga

Tõsi, Panzerplatte on küll paras lennuväli või tankodroom icon_razz.gif Eks kui Saksa välja tuleb siis näha ole, mis katsed nad sinna sisse kõik pannud on muidugi.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 19:12:17 vasta tsitaadiga

Võiks umbes nii kitsaid ka tulla:
Spoiler Spoiler Spoiler


Et katse läbimine ikka korralikult higiseks võtaks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 05.06.2015 15:50:04 vasta tsitaadiga

Mis autod siis lisati kah?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 12:38:23 vasta tsitaadiga

Sai proovitud. Auto kuidagi hõljub/ujub sirge peal vasakule ja paremale, samal ajal road feedpack on väga väike, saab aru ainult visuaalselt, et auto seda teeb mitte roolist. G25 on keeratud 270 peale nagu netis soovitati, kas midagi peaks veel timmima?

e. Peale paari tunni mängimist harjub ära auto käitumisega ja täitsa nauditav. Alguses ehmatas ära auto käitumine.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 13:49:01 vasta tsitaadiga

Praegu steamis hind 22,49€ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.06.2015 14:04:49 vasta tsitaadiga

Brasiiliast umbes 13.5263 €
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 18:28:44 vasta tsitaadiga

siinus, kas sealt saab nagu Steami võtme?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 18.06.2015 18:41:45 vasta tsitaadiga

Ilma roolita ei kannata eriti mängida. Keegi oskab soovitada setinguid? Või kõigil kodus rallivarustus?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.06.2015 18:52:08 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
siinus, kas sealt saab nagu Steami võtme?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 21:18:55 vasta tsitaadiga

J2ru, Ilma roolita annab vägahästi mängida, puldiga mul enamus ajad kuskil seal Top 100-200 kanti.
Kuskil siin teemas olen eelnevalt jaganud puldi seadistusi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 18.06.2015 21:24:23 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
J2ru, Ilma roolita annab vägahästi mängida, puldiga mul enamus ajad kuskil seal Top 100-200 kanti.
Kuskil siin teemas olen eelnevalt jaganud puldi seadistusi.


Kle täitsa saab jah. Tuli nautkene kontolle peale panna. Aga top 100-200 ei sõida veel mingi valemiga. Arenemisruumi on icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 18:56:33 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
J2ru, Ilma roolita annab vägahästi mängida, puldiga mul enamus ajad kuskil seal Top 100-200 kanti.
Kuskil siin teemas olen eelnevalt jaganud puldi seadistusi.


Kle täitsa saab jah. Tuli nautkene kontolle peale panna. Aga top 100-200 ei sõida veel mingi valemiga. Arenemisruumi on icon_smile.gif


Syncmahv kirjutas:
Tahaksin puldiga sõitmise kohapealt lisada et endal sain juhitavuse kõige paremaks kui panin sensitivity põhja ning Steering linearity täiesti maha. Sedasi tundub juhitavus täiesti 1:1 olevat.


Peaks omale ka rooli tegema...


Link
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 28.06.2015 19:23:16 vasta tsitaadiga

Päris hea. Sellel tüübil oli vist igav icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 21:42:31 vasta tsitaadiga

See on see kui raha on otsas, kuid Dirt vajab mängimist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 28.06.2015 22:28:44 vasta tsitaadiga

Super mäng! casualina lasen xbox 360 speed wheeliga kumara dell 34" 3440x1440 ultrawide ekraani taga. Elamust küllaga icon_smile.gif
Liitusin ka WRT Estonia liigaga (chemic)

beer_yum.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 00:49:39 vasta tsitaadiga

klOun, Kuidas sellise rooliga sõita on? Monitor tundub küll sellise pela jaoks ideaalne, pilti raatsid jagada setupist? Et milline Dirt'i pilt kah jääb sellise reso puhul?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 00:51:48 vasta tsitaadiga

Ma mängin 42" teleka taga momo rooliga. Ka ikka väga mõnus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 16:14:09 vasta tsitaadiga

Tarmac Terrors Update - Now Live ! http://blog.codemasters.com/dirt/06/tarmac-terrors-now-available-for-dirt-rally/
tsitaat:
12 new rally stages based at Baumholder in Germany
Owners Club Online Events – A second DiRT Daily where you compete in your own car
A second weekly event where we’ll be experimenting and throwing new challenges at you
7 new rally cars featuring new Group B RWD & Kit Car Classes
Renault Alpine A110 1600S
Opel Kadett GT/E 16v
Renault 5 Turbo
Opel Manta 400
Lancia 037 Evo 2
Seat Ibiza Kitcar
Peugeot 306 Maxi
New calibration and options screens in “Advanced Wheel Settings” (added in v.0.4.5)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2015 18:37:26 vasta tsitaadiga

Nice thumbs_up.gif Opelid on kena lisa.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.06.2015 23:57:48 vasta tsitaadiga

Irw, mul läks pärast viimast patchi mäng esimest korda käima icon_biggrin.gif Alates launchist pole mängida saanud sekunditki icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 18:06:07 vasta tsitaadiga

Mõned pildid tulevasest rallikrossi pakist.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja natuke videot.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2015 12:59:28 vasta tsitaadiga

Proovisin ka eile õhtul seda mängu nüüd üle tüki aja,viimati sai mingi maikuus seda mängitud icon_biggrin.gif Proovisin seda hillclimb värki ka lõpuks,mis mulle endale küll üldse ei meeldinud,selline rohkem jänkide pärusmaa minu arvates.... ostsin mingi auto seal hillclimbi-s,mis käitus ikka väga imelikult icon_rolleyes.gif auto nagu kisub ühele poole,nagu autol oleks rehv puruks, sellesemõttes et nagu auto kisub ühele poole.. ma eelnevatel rallidel olen sõitnud rehvi puruks,siis nagu täpselt sama tunne icon_smile.gif ühesõnaga seadistasin siis puldi seadeid, aga paremaks midagi ei läinud ... proovisin siis teist autot. see nagu jõnksutas väga imelikult...ma ei tea,võib-olla ameerika ken blocki sugustele on see normaalne,mulle see ei meeldinud... Läksin siis ralli radadele tagasi ja proovisin neid saksamaa radu ja peab tõdema et need väga meeldisid... suutsin isegi ühel rajal clubman raskusastmega esikoha välja sõita icon_biggrin.gif peale inglismaa radade meeldib see saksamaa ka .väga mõnusad rajad nagu..asfaldi rajad on nagu paremad,kuna auto püsib kindlamalt teel,kruusa,pori või lume sees on kurvides ikka suht rakse seda autot seal tee peal hoida vähemalt minul küll.. ma saan hakkama,aga esikohti veel välja ei sõida .... kreeka ja monaco on minu jaoks ikka suht rasked veel.seal nagu mul auto ei taha üldse rajal püsida ..parimad kohad on mul seal 3-5 icon_redface.gif aga jah saksmaa on väga mõnus,loodan et soome rajad tulevad samuti väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 05.07.2015 13:17:15 vasta tsitaadiga

Eks Dev-id püüa olla võimalikult laiale sihtgrupile meeltmööda seepärast ka Pikes Peak ja Rallikross. Ise heameelega oleks nende kahe asemel näinud 2te uut etappi ja uusi autosi. Pikes Peaki olen vist 3 korda sõitnud ja ei tõmba üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 26.07.2015 18:24:34 vasta tsitaadiga

See Peak on veits veider jah.. aga Rallikross kui selline.. seda võiks vahelduseks kihutada küll icon_smile.gif
Krt kõige rohkem ajab närvi ikka see, kui kogemata öisel sõidul esituled kuhugile õrna kõksuga katki lased icon_razz.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:09:54 vasta tsitaadiga

kõige rohkem olen pettunud selles, et Ounipohja katse välja jääb icon_sad.gif Isiklikult arvan, et Pikes Peak oli neil ressursi raiskamine. Selle asemel oleks võinud mõne muu riigi juurde lisada vms. Kuuldavasti jääb Toyota mark kah eemale icon_sad.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 29.07.2015 15:56:02 vasta tsitaadiga

Jagan ka oma sõitu mis Walesis tegin ja pm tuli perfect run icon_smile.gif Tänase seisuga mul on walesis kahel katsel terves maailma tabelis 2 teist kohta icon_wink.gif Ootan juba pikisilmi soomet et meie lippu kõrgel hoida icon_smile.gif


Link


[/youtube]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 18:20:04 vasta tsitaadiga

AndreReiu, Millega sõidad?
Ja kas dirtgame. lehelt ka võimalik oma sõitude radade rekordeid näha?
Siiani tean et minupoolt parim hetkel Pedines Epidaxi 3:49:290

Link

Peaks maailma tabelis mingi 50 olema. Aga sõidetud ka puldiga mitte rooliga.


viimati muutis Syncmahv 29.07.2015 21:40:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.