Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 10 tuleb 29. juulil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 12:04:02 Windows 10 tuleb 29. juulil vasta tsitaadiga


Microsoft kuulutas täna oma blogis välja, et Windows 10 lõplik versioon tuleb välja 29. juulil.

Allikas: http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/06/01/hello-world-windows-10-available-on-july-29/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.06.2015 14:21:04 vasta tsitaadiga

HP kasutajast vend sai juba mingi regamise teate thumbs_up.gif
Mul pole mingit infot icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 14:30:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
HP kasutajast vend sai juba mingi regamise teate thumbs_up.gif
Mul pole mingit infot icon_razz.gif


ja mul sugulane olla saanud juba tasuta allalaadimise teate... Midagi on toimumas
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 14:50:11 vasta tsitaadiga

Mul 8.1 ning sinna iconsite ribale tuli Windowsi logo, kus sai end jah nö ära regada, et ilmumise ajal saaks W10 tasuta allalaadida ja peale panna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 14:51:27 vasta tsitaadiga

Samuti tuli hommikul, küll aga Windows 7 Pro SP1 läpakale (millel tegelikult Windows 8.1 Pro litsents)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:10:03 vasta tsitaadiga

Kasutan Win8.1 Pro ja pole veel miskit sellist sinna kella kõrvale tekkinud.
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:32:12 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
Kasutan Win8.1 Pro ja pole veel miskit sellist sinna kella kõrvale tekkinud.


Ehk mingid viimased update'id vaja selleks lasta ära teha?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:40:31 vasta tsitaadiga

Huvitav kas selle offeriga antakse ka mingi litsentsi kood ja link nt. ISO allalaadimiseks, et vajadusel masinale puhast installi teha? Või seotakse olemasoleva Windowsi litsents sellega ära neil andmebaasides.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:41:56 vasta tsitaadiga

Vahur, +1 ootan huviga vastavat infot!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:45:54 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, et win7 masinal tuli teade aga win 8.1 ei tulnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 15:57:57 vasta tsitaadiga

http://www.pcworld.com/article/2873214/windows-10-will-be-a-free-upgrade-for-windows-7-and-8-users.html
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 16:28:50 vasta tsitaadiga

Ilmselt hakkab siis asi nii olema, et kui puhast installi teha siis lased kõigepealt Win7 või Win8.1 peale ning siis teed windows update ja voila ongi Win10 olemas.
Eraldi puhast Win10 DVD plaati - iso ei tule. Praeguse info järel saan asjast nii aru.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 16:34:53 vasta tsitaadiga

Aga see tasuta update on vaid aasta aega ju.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 16:41:14 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Aga see tasuta update on vaid aasta aega ju.

Mis seal siis imelikku on?
Kui aasta ajaga ei ole põhjust 10 peale üle minna, siis vaevalt 2 aasta pärast teised lood on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.06.2015 16:43:10 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Ilmselt hakkab siis asi nii olema, et kui puhast installi teha siis lased kõigepealt Win7 või Win8.1 peale ning siis teed windows update ja voila ongi Win10 olemas.
Eraldi puhast Win10 DVD plaati - iso ei tule. Praeguse info järel saan asjast nii aru.


Isegi praegu on ju W10 insider preview tõmmised olemas, miks siis ei peaks lõppversioonist tulema?

Kes seda porrust omale tahab, et algul üks Windows ja siis teine peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 16:45:08 vasta tsitaadiga

Forss, See oli vastus erkinile, kes pakkus välja variandi, kuidas saaks teha puhast installi Win10-le (pakkus välja, et esialgu installida Win7/8 ja siis sealt tõmmata alla Win10 update, kuigi seda sama meetodid aasta pärast enam kasutada ju ei saa).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.06.2015 17:02:54 vasta tsitaadiga

Kui mingit spetsiifilist tarkvara ei kasuta, siis ilmselt tasub 10-ne peale minna.
Funktsionaalsus on márgatavalt parem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.06.2015 17:04:18 vasta tsitaadiga

kiirem ka, 8 oli juba kiirem, aga vaikeseades tülikas kasutada!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.06.2015 17:20:11 vasta tsitaadiga

Mul tuli töölaual alla paremasse nurka trey peale see windowsi märk ja reklaamib kuidas see tasuta upgrate töötab.

ei lugenud teemat läbi ja see oli juba olemas siin. Küll w7 puhul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.06.2015 18:57:35 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul tuli töölaual alla paremasse nurka trey peale see windowsi märk ja reklaamib kuidas see tasuta upgrate töötab.

ei lugenud teemat läbi ja see oli juba olemas siin. Küll w7 puhul.

Sama lugu, pakub tasuta värskendust. Kas aga win 10 hakkab normaalselt tööle? Tõenäosus on vanemal raual 0-i lähedane, uuemal aga natuke suurema tõenäosusega. Kunagi pole selline "upgrade" peale jama muud kasu toonud, nii, et mingu sinna kuhu päike ei paista icon_evil.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.06.2015 20:13:09 vasta tsitaadiga

See normaalselt töölesaamine on ilmselt vedamise asi.
Endal möödunudsügisesed eelvaated töötasid nagu kulda 2010a Delli läpakal. Nüüd viimased aga ei taha enam mingit moodi normaalselt toimida.
Uuendust on igatahes mitmed arvutid pakkunud thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 21:24:49 vasta tsitaadiga

Reklaamitakse seda kui win10 update. Kogu isiklik kama suudetakse mingit x pidi win 10-le üle "importida" või toimub siiski format?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.06.2015 22:38:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Reklaamitakse seda kui win10 update. Kogu isiklik kama suudetakse mingit x pidi win 10-le üle "importida" või toimub siiski format?

Win "update" peaks ikka nii toimuma, et isiklik kama jääb alles, muidugi ma mõtlen ikka C ketast. Kas aga programmid tööle hakkavad on juba teine asi. Vaevalt küll. Asjal oleks mingi mõte kui tahad niikuinii formatit teha, siin aga mingi teatud aja, kas 1a.? Mis siis kui ka see uus win 10 tuleb asendada? Kes annab võtme ja sobiva imago kuhu see sobib? OK, said tasuta aga kunagi on ikkagi vaja osta kui just kogu kremplit ei taha välja vahetada. Eriti imelik on minu puhul see, et uuel ja ametlikul Win7 x64 lasin ametliku aktiveeringu maha ja tuli "uus leida" nagu olen alati teinud (arvuti tuli töökojast riistvaraliste asjadega ja tuli siis neil uusinstall lasta). Antud juhul dell M4600-le pakub aga dell M6500-le ei paku. Kas vanema riistvara ei toeta? M4600 ja win8.1x64 ei töötanud õieti ja tuli ikkagi win7 x64-le tagasi minna.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 23:21:58 vasta tsitaadiga

On ka ikoon all,aga ei kipi kohe uuendama
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 23:25:48 vasta tsitaadiga

Sellest ikoonist kuidagi lahti ka saab?
Mis ma ikka töötavat süsteemi lõhun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 23:58:45 vasta tsitaadiga

taf131 kirjutas:
Sellest ikoonist kuidagi lahti ka saab?
Mis ma ikka töötavat süsteemi lõhun icon_biggrin.gif

Naised saunas rääkisid, et KB3035583 on selles süüdi. Maha võttes peaks ka uuenduse teavitus kaduma.

Ise loodan samuti, et on mõistlikul viisil võimalik tõmmis saada.. ei taha küll upgrade'iga vana jama kaasa vedada. Tavaliselt uus winni versioon olnud põhjuseks arvutisse kogunenud soga üle vaatamiseks, nö spring cleaning
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.06.2015 23:59:40 vasta tsitaadiga

taf131 kirjutas:
Sellest ikoonist kuidagi lahti ka saab?


Kui paremklikiga ei oska siis siit: Control Panel\All Control Panel Items\Notification Area Icons->Hide Icon and so on

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.06.2015 01:01:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
taf131 kirjutas:
Sellest ikoonist kuidagi lahti ka saab?


Kui paremklikiga ei oska siis siit: Control Panel\All Control Panel Items\Notification Area Icons->Hide Icon and so on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 07:42:56 vasta tsitaadiga

Nüüd täna win8.1 all ka see ikoon tekkinud.
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 02.06.2015 09:19:23 vasta tsitaadiga

Windows 7 Home Premium SP1 on ka see ikoon täna ilmunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 02.06.2015 09:33:46 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, et see teavitamine stiilis: "Minu windovsi alla nurka on ka ikoon ilmnud!" ei ole kohustuslik. icon_cool.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2015 10:11:26 vasta tsitaadiga

Müüa ikoon, järgmine suur müügihitt. icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 10:13:48 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda juba, kas selle saab paigaldada ka puhtale masinale (eelmise Windowsi kehtiva product key-ga siis?) või peab paigaldusel installerile eelmine Windows lihtsalt "näha olema" mõnel teisel partitsioonil või on see hoopis klassikaline Windows Upgrade installer, mis on võimeline käivituma ainult olemasolevas Windowsis? Et kuidas seda paigalduse õigust ja õigsust tuvastatakse?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 11:12:30 vasta tsitaadiga

Ma võtsin pakkumise hea meelega vastu. Peale igat semestrit teen formati C kettale ning 8 ja 8.1 jätsin vahele. Nüüd oleks vaja küll uuemale op süssile üle minna. Aga tekib ka küsimus, et ma üldse ei poolda mingit upgrade'imist. clean install ftw. kuis ja mis?

edit

But what about later? What if you wish to reinstall?

If you think about the way upgrades work now, you can of course choose what to keep at the time of the initial upgrade. So if you choose to keep “nothing,” you will do a sort of clean install right up front.

You can of course wipe the machine later using PC Reset or PC Refresh if you wish to as well.

But what if you want to do a “real” clean install?

Microsoft tells me that it will be possible to do so. And that a key part of this process is that it will save a product key tied to the previously upgraded PC or device in Windows Store. This is how Windows 10 will later know that the install is allowed: It’s “one of the benefits of the new delivery system,” a Microsoft representative told me.

This suggests that Windows 10 install media will be made available to upgraders, much as Microsoft today makes Windows 8.1 install media available for download. But I haven’t yet confirmed that this is the case, but I will do so.

https://www.thurrott.com/windows/windows-10/3898/a-few-more-answers-about-windows-10-upgrades
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.06.2015 11:28:32 vasta tsitaadiga

Siin on nimekiri asjadest mis üleminekuga kaotsi lähevad.

http://www.tomshardware.com/news/microsoft-windows-specifications-media-center-upgrade,29236.html

Ise lasin hiljuti win10 prooviversiooni arvutist maha. Nvidia draiverid hakkasid mingi hetk täiega segast panema ja need mis win10 ise kaasa andis polnud just kõige paremad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 12:08:46 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Siin on nimekiri asjadest mis üleminekuga kaotsi lähevad.

http://www.tomshardware.com/news/microsoft-windows-specifications-media-center-upgrade,29236.html
Ehk siis mitte midagi... (Vähemalt minu puhul)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 15:01:29 vasta tsitaadiga

Selle Tomshardware'i artikli põhjal siis virtualboxis siputavale Windows 7 SP1-le ei pruugigi tulla ei teadet ega Windows 10 ennast? Muu on kõik olemas, aga virtuaalne graafika on nagu ta on... icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 21:49:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
In a statement given to CNET, Microsoft confirmed the price of single Windows 10 licenses in the event you are not eligible for a free upgrade or wish to build your own computer. A copy of Windows 10 Home will run $119, while Windows 10 Pro will cost $199
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



Online
sõnum 03.06.2015 09:12:34 vasta tsitaadiga

Dogbert, HyperV-s tiksuvale 8.1-le tuli küll teade.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 12:03:56 vasta tsitaadiga

Virtualboxis töötavale Windows 7 Pro SP1 x64-le ei ole seni midagi tulnud. KB3035583 on täitsa olemas koos muude uuendustega.

__________________

WEI oli ammu uuendamata, sest enamasti töötab see VM headless režiimis, 3D kiirendus oli välja lülitatud ja ilma selleta WEI annab veateate. Hulka aega otsisin, et kus on viga icon_smile.gif
Nüüd sain WEI uue indeksi kirja, saab näha kas tuleb ka teade millalgi Win10 kohta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 13:35:42 vasta tsitaadiga

Miks selline ainuke üks suur väljakuulutus päev 29. juuni? Nii kui nii ei saa olla nii, et ühel ja samal ajahetkel tehakse kraanid lahti ja siis kogu maailm sikutab? Mingite lainetena ilmselt relase'itakse? Ehk siis 29. ei pruugi üldse olla see päev kus tädi Maali endale upgrade saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2015 13:38:18 vasta tsitaadiga

Tädi Maalit ei koti see päev.
Korda läheb see HV jt. foorumite kasutajatele, nemad siis sikutavadki.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 13:51:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Virtualboxis töötavale Windows 7 Pro SP1 x64-le ei ole seni midagi tulnud. KB3035583 on täitsa olemas koos muude uuendustega.


Parallelsis töötavad VMid on küll kõik saanud selle teate.

Tõenäoliselt, kes reserveerisid omale Win 10, nendele tõmmatakse päev varem juba taustal see installikas kohale ära.
Natukene hajutatakse koormust sellega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.06.2015 14:03:47 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Miks selline ainuke üks suur väljakuulutus päev 29. juuni?
Endale teema äramärkimise mõttes märgin ära, et teema pealkirjas on juttu 29. juulist, mis on juunist kuuvõrra hiljem, ja üldse saab see win10 teema aktuaalseks augustis.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 14:42:41 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi installisin Windows 7 Pro SP1 ja peale uuenduste installimist oli kohe ikoon all nurgas olemas - jään ootama.
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 15:39:02 vasta tsitaadiga




Kõikidele vandenõuteoreetikutele...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 15:43:38 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub, et domeenis olevatele masinatele ei paku 10 tasuta upgrade.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 17:10:13 vasta tsitaadiga

mul ei ole siiamaani mitte midagi kella juurde tekkinud.. ei tea kas olekski vaja icon_razz.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 18:33:53 vasta tsitaadiga

Mida see "same device" tähendab? SSD ümber viskan, siis on justkui juba teine PC?
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 18:55:47 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Mida see "same device" tähendab? SSD ümber viskan, siis on justkui juba teine PC?

Peaks vist emaplaadiga seotud olema võti. Muid asju võid vahetada.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 10 tuleb 29. juulil mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.