Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 14:47:50 vasta tsitaadiga

noojah peaks ka siis Dualiga proovima icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2004 13:40:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
noojah peaks ka siis Dualiga proovima icon_wink.gif
Samas ega see Dual ka midagi erilist juurde anna. Mingid punktid kindlasti aga midagi suurt küll loota ei ole.
_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2004 23:51:24 vasta tsitaadiga

Nii siis clockatud Club 3d Radeon 9600xt
3D Mark 2001se : 13827
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7664628
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 00:03:30 vasta tsitaadiga

Maero kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
noojah peaks ka siis Dualiga proovima icon_wink.gif
Samas ega see Dual ka midagi erilist juurde anna. Mingid punktid kindlasti aga midagi suurt küll loota ei ole.


<-- loodab 100p edu siis oleks mega thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 17.03.2004 00:34:04 vasta tsitaadiga

Sapphire r9800pro ja 13600 midagi puntki. Et irkus kah juba küsisin, siis ma pole ainuke, kes nii vähe saab. Et ei tea, mis värk on. Kuidas 2003 saan 5300 def.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 07:59:40 vasta tsitaadiga

Fredu kirjutas:
Sapphire r9800pro ja 13600 midagi puntki. Et irkus kah juba küsisin, siis ma pole ainuke, kes nii vähe saab. Et ei tea, mis värk on. Kuidas 2003 saan 5300 def.

See pole normaalne jah, sest see on minu arvuti ja r9700 skoor. icon_rolleyes.gif
Samas 03 on mul 4200, sealne vahe on peris paras icon_razz1.gif kuigi peaks tegelt rohkem olema.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 17.03.2004 20:53:47 vasta tsitaadiga

sain ka 18k kätte http://service.futuremark.com/compare?2k1=7667238
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 18.03.2004 02:19:56 vasta tsitaadiga

12693 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=7668088

Updated (panin 44.03 driverid peale):
13154 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=7668196

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 18.03.2004 03:42:55 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
WiZaRd.. kirjutas:
T6mba endale atitool sellega saad teha kindlaks palju su kaart kannatab.

sa saad teada kui palju on puhtalt maksimum. selleks et artifactine ja üleüldine maksimum, millega 3dmarki jookseutab, on vaja ikka edasi kellata ja uurida/proovida.


Kas nVidia kaartidele on ka miskit säärast softi.. icon_question.gif
Ning üldiselt tahaks teada.. mis mu Leadteki Ti4200 (64mb versioon) loogiline välja oleks pigistada? Praegu tiksub teine 290/570 ja kui clocki tõstes hakkavad punnid langema.. mis selle põhjusex on? Kas kusagilt peab volte tõstma (andke siis selle jaox ka vihje:)) icon_question.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 18.03.2004 08:40:17 vasta tsitaadiga

video volte saab tõsta ainult voltmodiga
http://www.techspot.com/tweaks/geforce4-vmod/index.shtml
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 00:00:37 vasta tsitaadiga

1. ESIMENE KATSE: PowerColor Radeon 9800SE@PRO 128MB ( 256-bit )

TULEMUS: 17 265 p. ( default )

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7686884
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 08:33:51 vasta tsitaadiga

weak man icon_smile.gif said siis PROna tööle? icon_biggrin.gif
WICKED!!!!
Ma saan oma 9700 radeoniga 19 000 icon_wink.gif beat that icon_wink.gificon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 13:38:54 vasta tsitaadiga

Mario kirjutas:
1. ESIMENE KATSE: PowerColor Radeon 9800SE@PRO 128MB ( 256-bit )

TULEMUS: 17 265 p. ( default )

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7686884

nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.

kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 24.03.2004 13:44:40 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Mario kirjutas:
1. ESIMENE KATSE: PowerColor Radeon 9800SE@PRO 128MB ( 256-bit )

TULEMUS: 17 265 p. ( default )

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7686884

nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.

kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK

ma ei saa aru, kuidas sa stock nii suure skoori saad. endal on siiani parim http://service.futuremark.com/compare?2k1=7667238 , aga see on kellates nii prosed kui videot. äkki mõned vihjed icon_razz1.gif kas need omega 2.4.78a on nii eriti head?
mul on herculese kaart. RAM twinmos oma...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 24.03.2004 13:48:53 vasta tsitaadiga

Minu 3D Mark 2001 skoor
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 13:59:33 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.

kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK


TÄNUD! icon_smile.gif

Suht. huvitav jah! icon_confused.gif Kuigi, hetkel HDD nii kõrini täis, windows ka vist jube 3'dat ( äkitsi isegi rohkem, vist rohkem neh ) kuud! icon_razz.gif
Hetkel on selline lugu jah, et toa temp. 30C ning klokkimisest hetkel midagi välja ei tule! icon_razz.gif Varsti windows'i clean install, siis hakkame peale! 8)
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 14:20:32 vasta tsitaadiga

no seda stock skoori saaks veel suurendada igasuguste video tweakidega (lod jne) aga ma pole viitsinud.
igatahes win2ksp4 (twiigitud) ja cat3.7 teeb asja ära. +veel twiigitud biod (kõik nodi kinni).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 16:53:44 vasta tsitaadiga

Ma sis ka oma uue skoori üles
3D Mark 2001SE - 14317
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7688799

Radeon 9600PRO-ga vast palju rohkem enam ei saagi icon_razz.gif

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.03.2004 13:31:44 vasta tsitaadiga

saih kah natuke proovi tehtud icon_wink.gif
Kasutusel uusimad Catalyst driverid ja kaardiks on Club3D Radeon 9800Pro.

Täpsemad settingud ja skoor pildil icon_smile.gif

http://www.hiteker.ee/3dmarkcpuz.jpg
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2004 13:39:20 vasta tsitaadiga

prosele pinget nii palju?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.03.2004 13:42:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
prosele pinget nii palju?


Hehe mul saast toitekas ja sellest tingitud ka arvatavasti vajadus niipalju pinget anda icon_mad.gif Vaata mis mul +12 seal näitab icon_evil.gif kui koormama hakata, siis langeb vabsjee 11 peale.
Usun, et asi minu saastas toitekas ja rohketes seadmetes, mis masinas on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2004 14:13:04 vasta tsitaadiga

hmm... huvitav, sest mul ei annaks üldse seda pinget välja... st. võin näiteks 1,85V panna, aga tegelt kukub 1,6V peale täiskoormusega... ilmselt sul siis ka kõigub samamoodi icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 26.03.2004 16:36:21 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
saih kah natuke proovi tehtud icon_wink.gif
Kasutusel uusimad Catalyst driverid ja kaardiks on Club3D Radeon 9800Pro.

Täpsemad settingud ja skoor pildil icon_smile.gif

http://www.hiteker.ee/3dmarkcpuz.jpg



sul kaat laheb rooste selliste kelladega icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.03.2004 16:39:48 vasta tsitaadiga

Rooste, et nagu vähe on? icon_rolleyes.gif
Ei saa eriti juurde panna sest hakkab artifakte tekitama icon_sad.gif Arctic VGA Silencer on tulekul icon_lol.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 26.03.2004 16:47:39 vasta tsitaadiga

ehita parem ise midagi vinget sinna peale olen 100% kindel et saab parem kui see "arctic"
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.03.2004 17:49:54 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
video volte saab tõsta ainult voltmodiga
http://www.techspot.com/tweaks/geforce4-vmod/index.shtml


Ent kui näituseks AGP siinile suuremate voldinumbritega surada ?
Kas see ei anna siis midagi ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 26.03.2004 21:10:09 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7695687
Jama lõppes ja väike klokk.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 16:18:26 vasta tsitaadiga

sai siis FX-i kah korralikult jooksma 8)

Mobile Barton 2400+ @ 10,5x250=2625mhz
DFI Lanparty II B @ 250fsb
2 x Hynix D-43
Albatron FX 5900EPV 405/810 @ 475/475

skoor: 19667

proovib proset tiba rohkem kellata aga kõigepealt videole kellad peale..
20k peaks küll lõdvalt tulema 8)

link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7698262

njaah

panin prose 10,5x255=2677mhz-i ja kaart defaultis sai 20100 punkti
kaarti kellata kah tiba saaks 21k ära küll

linki pole jagada kuna ei lase publisheda, cpu variationi pärast..

igatahes esimene FX Eestis millega üle 20k saadud on, vähemalt mu arust icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 18:40:05 vasta tsitaadiga

Ähh, mina oma viieteistkümne kiloga rahul icon_razz1.gif ei hakka mingisugust keemiat tegema ja erinevaid biose peale laskma icon_smile.gif mul seesamune Canyon'i kaart, Aare.ee käest ostetud.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 18:41:57 vasta tsitaadiga

peaaegu samapalju kui ma ti4200ga sain icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 19:26:24 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
sai siis FX-i kah korralikult jooksma 8)

Mobile Barton 2400+ @ 10,5x250=2625mhz
DFI Lanparty II B @ 250fsb
2 x Hynix D-43
Albatron FX 5900EPV 405/810 @ 475/475

skoor: 19667

proovib proset tiba rohkem kellata aga kõigepealt videole kellad peale..
20k peaks küll lõdvalt tulema 8)

link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7698262

njaah

panin prose 10,5x255=2677mhz-i ja kaart defaultis sai 20100 punkti
kaarti kellata kah tiba saaks 21k ära küll

linki pole jagada kuna ei lase publisheda, cpu variationi pärast..

igatahes esimene FX Eestis millega üle 20k saadud on, vähemalt mu arust icon_razz1.gif

hmm, mida sa ikka rohkem kellad kui juba 20k üritusel ei olnud enam stabiilne icon_razz.gif

mis defaultis sai? ikka 475/475? see pole ju originaal default icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 19:45:01 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
hmm, mida sa ikka rohkem kellad kui juba 20k üritusel ei olnud enam stabiilne icon_razz.gif

mis defaultis sai? ikka 475/475? see pole ju originaal default icon_smile.gif

misasi ei olnud stabiilne? see cpu variation on futuremarki kala icon_rolleyes.gif
masin oli täiesti stabiilne, lasin mitu korda 3dmarki...
ja 21k peaks ära venitama igatahes
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 20:29:32 vasta tsitaadiga

aha juba 20k tuleb 405/810 peal?
lase 600/1100 peale ikka siis;)

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 02:55:19 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
aha juba 20k tuleb 405/810 peal?
lase 600/1100 peale ikka siis;)

20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 03:38:54 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock icon_razz.gif

stock jah sest kaart ainult nendel kelladel käinud ongi...
tegelikult oleks ju saanud kaarti kellata kah icon_rolleyes.gif

miski 21k peaks ära küll vast venitama, kui prosele tiba mhz-e juurde ja videole kah miskised kellad
aga ei viitsi...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.03.2004 09:45:10 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
tomz kirjutas:
20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock icon_razz.gif

stock jah sest kaart ainult nendel kelladel käinud ongi...
tegelikult oleks ju saanud kaarti kellata kah icon_rolleyes.gif

miski 21k peaks ära küll vast venitama, kui prosele tiba mhz-e juurde ja videole kah miskised kellad
aga ei viitsi...


voltc mida sa ootad siis??? beer_yum.gif

kuni majas vool stabiilsemaks läheb? vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 12:13:59 vasta tsitaadiga

kuhu mul pürgida oleks? praegu nagunii nvidiootidest esimene ja radeoni vennad on lõdva 3k'ga eest ära, samas ei saa 5950 biosiga õigeid drivereid panna ja seega jääb kellamine veidike selle taha pidama, et peab originaal biosiga jamama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 14:45:44 vasta tsitaadiga

Intel Pentium III 700MHz
128 SDRAM
integ. video 4MB
integ. audio
HDD 30GB
FDD 1,44MB 3,5"
CD-R 52x Lite-on, CD-RW 24x10x40 Plextor
standard klaver, optical logitech rotike
17' Fujitsu e176

selle nädala jooksul saab sellest s***hunnikust lahti ja saab uue thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 28.03.2004 15:14:39 vasta tsitaadiga

kurnäuskas kirjutas:
Intel Pentium III 700MHz
128 SDRAM
integ. video 4MB
integ. audio
HDD 30GB
FDD 1,44MB 3,5"
CD-R 52x Lite-on, CD-RW 24x10x40 Plextor
standard klaver, optical logitech rotike
17' Fujitsu e176

selle nädala jooksul saab sellest s***hunnikust lahti ja saab uue thumbs_up.gif


icon_neutral.gif mis on sellel postil seost teemaga?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 15:17:51 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
icon_neutral.gif mis on sellel postil seost teemaga?


siis ma vist sain midagi valesti aru icon_redface.gif

ärge siis pange seda ja eelmist postitust tähele icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.03.2004 10:14:19 vasta tsitaadiga

YRFF @ Kurnäuuuuu
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.03.2004 11:46:46 vasta tsitaadiga

14.089 juba
Ti4200'st (300/600)
2,5K+ bartonist (230X11@1,85v)
ja 256st MB Kingston'i CL PC3200 RAM'st <- Aga see ok ka kõige suurem pidur ... imestan, et niigi kaugele läks
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 16:54:38 vasta tsitaadiga

täna tegin siis voodoo 4 4500-i maailmarekordi ja seda mitte ainult oma masinaklassis vaid üldse..
senine liider voodoo 4 4500 + p4 @ 3599mhz sai haledalt omatud icon_razz1.gif

Mobile Barton 2500+ @ 10.5x250=2625mhz 1.9v
DFI Lanparty NFII B @ 250fsb 1.8v
2 x Hynix D-43 @ 250mhz 8-4-4-3-2.5-13-16
Voodoo 4 4500 AGP 166/166 @ 200/200

uus maailmarekord on siis: 3DMark Score 3009

väike pilt kah

tehke järgi icon_wink.gif

ahjaa, voodoo 4 4500 sai projekti käigus omale uue radika - samasuguse kui voodoo 3-ele kunagi panin, lisaks panin
radikale siis kaardi originaal ventika kah peale - välimus igatahes on stiilne, kiirus kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 29.03.2004 17:00:39 vasta tsitaadiga

Njah keegi võiks omale kah miski hästi odava kaardi (gf2mx) vms. osta ja selle üles boostida,
kõik vajalikud vmoddid jne. Saaks nats EESTLASI 3dmargi rekordite peale icon_razz1.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 17:11:15 vasta tsitaadiga

njaah

minu voodoo 5 5500 sõbra (kasujata aif) masinas


ehk siis teine tulemus maailmas, ta ei julenud kaarti klokkidagi
kuigi ma ässitasin küll icon_razz1.gif

aga eks paistab, selle lööb kah veel lõdvalt üle icon_wink.gif
kasvõi võtan ta mobo korraks enda kätte, lasen vee peale ja klokin enda prose sinna
2600mhz-i kanti, peaks 4k vast ära tulema...

kokkuvõtteks: minu voodoo-d ownivad 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 17:26:38 vasta tsitaadiga

hea töö voltc thumbs_up.gif

kes veel ei tea, siis minu käes r7000 maailmarekord ja annaks veel nii mõnigi punkt juurde saada icon_smile.gif


compare on signatuuris icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 29.03.2004 17:53:27 vasta tsitaadiga

a mis selle 7000iga default said tomz?
_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 20:02:36 vasta tsitaadiga

madeinussr kirjutas:
a mis selle 7000iga default said tomz?

ei tea, pole uuema masinaga ja koraliku settingutega proovinud. igatahes see on esimene kaart, millega ka kunagi 3dmarki tegin. settingud nagu näha ei olnud stock miskipärast (Rendering Pipeline D3D Software T&L, peaks olema D3D Pure Hardware T&L). tulemuse oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=5009479

siis vana arvutiga rekord http://service.futuremark.com/compare?2k1=7116955 , krt seda teab mis kelladel video oli, vist miski 190/170 kandis.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 20:11:24 vasta tsitaadiga

nagu ma olen kursis, on r7000(VE) radeon ilma T&L juunitita.

või uuemad näitavad sul et haardveer on?

tomz kirjutas:
settingud nagu näha ei olnud stock miskipärast (Rendering Pipeline D3D Software T&L, peaks olema D3D Pure Hardware T&L). tulemuse oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=5009479

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 20:24:21 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
nagu ma olen kursis, on r7000(VE) radeon ilma T&L juunitita.

või uuemad näitavad sul et haardveer on?

tomz kirjutas:
settingud nagu näha ei olnud stock miskipärast (Rendering Pipeline D3D Software T&L, peaks olema D3D Pure Hardware T&L). tulemuse oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=5009479

sama radeon http://service.futuremark.com/compare?2k1=7590852 ja Pure Hardware, ilmselt jah, vanemate driverite värk, oli siis ju aasta 2002...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.