|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.03.2004 14:47:50
|
|
|
noojah peaks ka siis Dualiga proovima
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maero
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001
|
16.03.2004 13:40:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
noojah peaks ka siis Dualiga proovima  |
Samas ega see Dual ka midagi erilist juurde anna. Mingid punktid kindlasti aga midagi suurt küll loota ei ole.
_________________ Framerate Is Life!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebardkonn
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.03.2004 00:03:30
|
|
|
| Maero kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
noojah peaks ka siis Dualiga proovima  |
Samas ega see Dual ka midagi erilist juurde anna. Mingid punktid kindlasti aga midagi suurt küll loota ei ole. |
<-- loodab 100p edu siis oleks mega
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
17.03.2004 00:34:04
|
|
|
| Sapphire r9800pro ja 13600 midagi puntki. Et irkus kah juba küsisin, siis ma pole ainuke, kes nii vähe saab. Et ei tea, mis värk on. Kuidas 2003 saan 5300 def.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.03.2004 07:59:40
|
|
|
| Fredu kirjutas: |
| Sapphire r9800pro ja 13600 midagi puntki. Et irkus kah juba küsisin, siis ma pole ainuke, kes nii vähe saab. Et ei tea, mis värk on. Kuidas 2003 saan 5300 def. |
See pole normaalne jah, sest see on minu arvuti ja r9700 skoor.
Samas 03 on mul 4200, sealne vahe on peris paras kuigi peaks tegelt rohkem olema.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
18.03.2004 03:42:55
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| WiZaRd.. kirjutas: |
| T6mba endale atitool sellega saad teha kindlaks palju su kaart kannatab. |
sa saad teada kui palju on puhtalt maksimum. selleks et artifactine ja üleüldine maksimum, millega 3dmarki jookseutab, on vaja ikka edasi kellata ja uurida/proovida. |
Kas nVidia kaartidele on ka miskit säärast softi..
Ning üldiselt tahaks teada.. mis mu Leadteki Ti4200 (64mb versioon) loogiline välja oleks pigistada? Praegu tiksub teine 290/570 ja kui clocki tõstes hakkavad punnid langema.. mis selle põhjusex on? Kas kusagilt peab volte tõstma (andke siis selle jaox ka vihje:))
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.03.2004 08:33:51
|
|
|
weak man said siis PROna tööle?
WICKED!!!!
Ma saan oma 9700 radeoniga 19 000 beat that 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.03.2004 13:38:54
|
|
|
nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.
kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
24.03.2004 13:44:40
|
|
|
| tomz kirjutas: |
nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.
kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK |
ma ei saa aru, kuidas sa stock nii suure skoori saad. endal on siiani parim http://service.futuremark.com/compare?2k1=7667238 , aga see on kellates nii prosed kui videot. äkki mõned vihjed kas need omega 2.4.78a on nii eriti head?
mul on herculese kaart. RAM twinmos oma...
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2003
|
24.03.2004 13:48:53
|
|
|
| Minu 3D Mark 2001 skoor
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
24.03.2004 13:59:33
|
|
|
| tomz kirjutas: |
nature testis natuke väike fps...
anna aga minna 20k poole.
kui huvitav siis minu stock skoor suht samadel settingutel LINK |
TÄNUD!
Suht. huvitav jah! Kuigi, hetkel HDD nii kõrini täis, windows ka vist jube 3'dat ( äkitsi isegi rohkem, vist rohkem neh ) kuud!
Hetkel on selline lugu jah, et toa temp. 30C ning klokkimisest hetkel midagi välja ei tule! Varsti windows'i clean install, siis hakkame peale! 8)
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.03.2004 14:20:32
|
|
|
no seda stock skoori saaks veel suurendada igasuguste video tweakidega (lod jne) aga ma pole viitsinud.
igatahes win2ksp4 (twiigitud) ja cat3.7 teeb asja ära. +veel twiigitud biod (kõik nodi kinni).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maero
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.03.2004 13:31:44
|
|
|
saih kah natuke proovi tehtud
Kasutusel uusimad Catalyst driverid ja kaardiks on Club3D Radeon 9800Pro.
Täpsemad settingud ja skoor pildil
http://www.hiteker.ee/3dmarkcpuz.jpg
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.03.2004 13:39:20
|
|
|
| prosele pinget nii palju?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.03.2004 13:42:30
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| prosele pinget nii palju? |
Hehe mul saast toitekas ja sellest tingitud ka arvatavasti vajadus niipalju pinget anda Vaata mis mul +12 seal näitab kui koormama hakata, siis langeb vabsjee 11 peale.
Usun, et asi minu saastas toitekas ja rohketes seadmetes, mis masinas on
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.03.2004 14:13:04
|
|
|
hmm... huvitav, sest mul ei annaks üldse seda pinget välja... st. võin näiteks 1,85V panna, aga tegelt kukub 1,6V peale täiskoormusega... ilmselt sul siis ka kõigub samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
26.03.2004 16:36:21
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
saih kah natuke proovi tehtud
Kasutusel uusimad Catalyst driverid ja kaardiks on Club3D Radeon 9800Pro.
Täpsemad settingud ja skoor pildil
http://www.hiteker.ee/3dmarkcpuz.jpg |
sul kaat laheb rooste selliste kelladega
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.03.2004 16:39:48
|
|
|
Rooste, et nagu vähe on?
Ei saa eriti juurde panna sest hakkab artifakte tekitama Arctic VGA Silencer on tulekul
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
26.03.2004 16:47:39
|
|
|
| ehita parem ise midagi vinget sinna peale olen 100% kindel et saab parem kui see "arctic"
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
26.03.2004 17:49:54
|
|
|
Ent kui näituseks AGP siinile suuremate voldinumbritega surada ?
Kas see ei anna siis midagi ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.03.2004 16:18:26
|
|
|
sai siis FX-i kah korralikult jooksma 8)
Mobile Barton 2400+ @ 10,5x250=2625mhz
DFI Lanparty II B @ 250fsb
2 x Hynix D-43
Albatron FX 5900EPV 405/810 @ 475/475
skoor: 19667
proovib proset tiba rohkem kellata aga kõigepealt videole kellad peale..
20k peaks küll lõdvalt tulema 8)
link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7698262
njaah
panin prose 10,5x255=2677mhz-i ja kaart defaultis sai 20100 punkti
kaarti kellata kah tiba saaks 21k ära küll
linki pole jagada kuna ei lase publisheda, cpu variationi pärast..
igatahes esimene FX Eestis millega üle 20k saadud on, vähemalt mu arust
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
27.03.2004 18:40:05
|
|
|
Ähh, mina oma viieteistkümne kiloga rahul ei hakka mingisugust keemiat tegema ja erinevaid biose peale laskma mul seesamune Canyon'i kaart, Aare.ee käest ostetud.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
27.03.2004 18:41:57
|
|
|
peaaegu samapalju kui ma ti4200ga sain
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
27.03.2004 19:26:24
|
|
|
| voltc kirjutas: |
sai siis FX-i kah korralikult jooksma 8)
Mobile Barton 2400+ @ 10,5x250=2625mhz
DFI Lanparty II B @ 250fsb
2 x Hynix D-43
Albatron FX 5900EPV 405/810 @ 475/475
skoor: 19667
proovib proset tiba rohkem kellata aga kõigepealt videole kellad peale..
20k peaks küll lõdvalt tulema 8)
link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7698262
njaah
panin prose 10,5x255=2677mhz-i ja kaart defaultis sai 20100 punkti
kaarti kellata kah tiba saaks 21k ära küll
linki pole jagada kuna ei lase publisheda, cpu variationi pärast..
igatahes esimene FX Eestis millega üle 20k saadud on, vähemalt mu arust  |
hmm, mida sa ikka rohkem kellad kui juba 20k üritusel ei olnud enam stabiilne
mis defaultis sai? ikka 475/475? see pole ju originaal default
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.03.2004 19:45:01
|
|
|
| tomz kirjutas: |
hmm, mida sa ikka rohkem kellad kui juba 20k üritusel ei olnud enam stabiilne
mis defaultis sai? ikka 475/475? see pole ju originaal default  |
misasi ei olnud stabiilne? see cpu variation on futuremarki kala
masin oli täiesti stabiilne, lasin mitu korda 3dmarki...
ja 21k peaks ära venitama igatahes
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.03.2004 20:29:32
|
|
|
aha juba 20k tuleb 405/810 peal?
lase 600/1100 peale ikka siis;)
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
28.03.2004 02:55:19
|
|
|
| lamp kirjutas: |
aha juba 20k tuleb 405/810 peal?
lase 600/1100 peale ikka siis;) |
20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.03.2004 03:38:54
|
|
|
| tomz kirjutas: |
20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock  |
stock jah sest kaart ainult nendel kelladel käinud ongi...
tegelikult oleks ju saanud kaarti kellata kah
miski 21k peaks ära küll vast venitama, kui prosele tiba mhz-e juurde ja videole kah miskised kellad
aga ei viitsi...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.03.2004 09:45:10
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
20 tuli 475/475 peal, see tal nö. stock  |
stock jah sest kaart ainult nendel kelladel käinud ongi...
tegelikult oleks ju saanud kaarti kellata kah
miski 21k peaks ära küll vast venitama, kui prosele tiba mhz-e juurde ja videole kah miskised kellad
aga ei viitsi... |
voltc mida sa ootad siis???
kuni majas vool stabiilsemaks läheb? vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.03.2004 12:13:59
|
|
|
kuhu mul pürgida oleks? praegu nagunii nvidiootidest esimene ja radeoni vennad on lõdva 3k'ga eest ära, samas ei saa 5950 biosiga õigeid drivereid panna ja seega jääb kellamine veidike selle taha pidama, et peab originaal biosiga jamama
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurnäuskas
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
28.03.2004 14:45:44
|
|
|
Intel Pentium III 700MHz
128 SDRAM
integ. video 4MB
integ. audio
HDD 30GB
FDD 1,44MB 3,5"
CD-R 52x Lite-on, CD-RW 24x10x40 Plextor
standard klaver, optical logitech rotike
17' Fujitsu e176
selle nädala jooksul saab sellest s***hunnikust lahti ja saab uue
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.03.2004 15:14:39
|
|
|
| kurnäuskas kirjutas: |
Intel Pentium III 700MHz
128 SDRAM
integ. video 4MB
integ. audio
HDD 30GB
FDD 1,44MB 3,5"
CD-R 52x Lite-on, CD-RW 24x10x40 Plextor
standard klaver, optical logitech rotike
17' Fujitsu e176
selle nädala jooksul saab sellest s***hunnikust lahti ja saab uue  |
mis on sellel postil seost teemaga?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurnäuskas
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
28.03.2004 15:17:51
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
mis on sellel postil seost teemaga? |
siis ma vist sain midagi valesti aru
ärge siis pange seda ja eelmist postitust tähele
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
29.03.2004 10:14:19
|
|
|
| YRFF @ Kurnäuuuuu
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.03.2004 11:46:46
|
|
|
14.089 juba
Ti4200'st (300/600)
2,5K+ bartonist (230X11@1,85v)
ja 256st MB Kingston'i CL PC3200 RAM'st <- Aga see ok ka kõige suurem pidur ... imestan, et niigi kaugele läks
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.03.2004 16:54:38
|
|
|
täna tegin siis voodoo 4 4500-i maailmarekordi ja seda mitte ainult oma masinaklassis vaid üldse..
senine liider voodoo 4 4500 + p4 @ 3599mhz sai haledalt omatud
Mobile Barton 2500+ @ 10.5x250=2625mhz 1.9v
DFI Lanparty NFII B @ 250fsb 1.8v
2 x Hynix D-43 @ 250mhz 8-4-4-3-2.5-13-16
Voodoo 4 4500 AGP 166/166 @ 200/200
uus maailmarekord on siis: 3DMark Score 3009
väike pilt kah
tehke järgi
ahjaa, voodoo 4 4500 sai projekti käigus omale uue radika - samasuguse kui voodoo 3-ele kunagi panin, lisaks panin
radikale siis kaardi originaal ventika kah peale - välimus igatahes on stiilne, kiirus kah
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
29.03.2004 17:00:39
|
|
|
Njah keegi võiks omale kah miski hästi odava kaardi (gf2mx) vms. osta ja selle üles boostida,
kõik vajalikud vmoddid jne. Saaks nats EESTLASI 3dmargi rekordite peale
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.03.2004 17:11:15
|
|
|
njaah
minu voodoo 5 5500 sõbra (kasujata aif) masinas
ehk siis teine tulemus maailmas, ta ei julenud kaarti klokkidagi
kuigi ma ässitasin küll
aga eks paistab, selle lööb kah veel lõdvalt üle
kasvõi võtan ta mobo korraks enda kätte, lasen vee peale ja klokin enda prose sinna
2600mhz-i kanti, peaks 4k vast ära tulema...
kokkuvõtteks: minu voodoo-d ownivad 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.03.2004 17:26:38
|
|
|
hea töö voltc
kes veel ei tea, siis minu käes r7000 maailmarekord ja annaks veel nii mõnigi punkt juurde saada
compare on signatuuris
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madeinussr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004
|
29.03.2004 17:53:27
|
|
|
a mis selle 7000iga default said tomz?
_________________ "Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.03.2004 20:02:36
|
|
|
| madeinussr kirjutas: |
| a mis selle 7000iga default said tomz? |
ei tea, pole uuema masinaga ja koraliku settingutega proovinud. igatahes see on esimene kaart, millega ka kunagi 3dmarki tegin. settingud nagu näha ei olnud stock miskipärast (Rendering Pipeline D3D Software T&L, peaks olema D3D Pure Hardware T&L). tulemuse oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=5009479
siis vana arvutiga rekord http://service.futuremark.com/compare?2k1=7116955 , krt seda teab mis kelladel video oli, vist miski 190/170 kandis.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
29.03.2004 20:11:24
|
|
|
nagu ma olen kursis, on r7000(VE) radeon ilma T&L juunitita.
või uuemad näitavad sul et haardveer on?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.03.2004 20:24:21
|
|
|
| lamp kirjutas: |
nagu ma olen kursis, on r7000(VE) radeon ilma T&L juunitita.
või uuemad näitavad sul et haardveer on?
|
sama radeon http://service.futuremark.com/compare?2k1=7590852 ja Pure Hardware, ilmselt jah, vanemate driverite värk, oli siis ju aasta 2002...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|