Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 510, 511, 512 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.05.2015 18:04:44 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Mingi killumees oled va?
Pista oma samsung kassi saba alla.


Jah, ainult, et evides statistilisi andmeid probleemsemate tootjate kohta, võib öelda, et kõige nõrgemad igasuguste standardite järgmise ja tarvkvarabugide suhtes on läbi aegade olnud philips ja sony. Samsung nagu oskaks telekaid toota.

Samsungi tarkvara bugide kohta loe Elioni foorumist
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8651418#8651418
See link ei vii täpse lehe peale, sest samsungi tarkvarabugide kohta on seal arutlust mitmekümmnete lehtede kaupa natuke eespool..
Samuti ühilduvustest. Jama on Expansion kittidega, hbbtv-ga jne. (need teemad on juba teistes foorumites)
Lisaks Samsungi aeglus ja ülbus oma probleemide fiximisega.
Lisaks see, et kõik peab läbi nende serverite käima. Alles oli mingi jama sellega, kus äpid enam seetõttu ei töötand + see nuhkimine, mida sa oma telkust vaatad... icon_smile.gif
Mul on Samsungi tolmuimeja... lärmab küll jubedalt aga muidu töötab. icon_smile.gif
Nende telekat ei osta eluilmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.05.2015 21:03:17 vasta tsitaadiga

seeru, see mis el-ioni foorumis kirjutatakse samsungi bugide kohta, käib konkreetselt selle äpi ja tolle toimetamise kohta. el-ionil on dvb-t/c ja CI+ iga pistmist sama palju kui koaksiaalkaabliga. el-ionimeestel pole mainit asjadega mitte midagi peale hakata. CI ja dvb-t/c on samsungil nati asisemad kui see "äpp".


3940 on dualband wi-fi ruutermodem. 2,4ghz + 5 GHz.
tsitaat:

Kas sellel 3940L'il on ka parem wifi ühendus? Praegune modem köögi ja pellerini väga ei ulatu.


mingeid ulmesaatjatega asju ei jaga teenusepakkujad juba väga pikka aega. oletame, et su pelleri ja köögi vahe on ca 30m, seadme ümber moodustub leviala mis meenutab kera, paiguta need kerad nüüd 13 kanali peale nii, et need üksteist segama ei hakka. kui sa hakkad paneelikas mingit dd-wrt ga kiiritajat tegema, riskid olukorraga kus keegi samasuguse teenuse sulle widesse paneb ja hoolimata sellest, et sulle tekib nädala kahega selline tumedam jume, ei liiguta selles eetriläbus mitte bittigi.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002




sõnum 27.05.2015 01:56:29 vasta tsitaadiga

Minul on hoopis selline huvitav küsimus vahelduseks, et kui palju siin oli Starmani mailiteenuse smail.ee kasutajaid, keda selle sulgemine tõsiselt häiris?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2015 11:42:02 vasta tsitaadiga

Valgete triipude kohta
tsitaat:
Täname teid pöördumast Starmani poole!
Hetkel meil kasutatavad seadmed seda upconvertimsel kahjuks ei võimalda. Näiteks SD kanali puhul on see peidetud ja seal valgeid kriipse näha ei ole.
Kui kõik läheb plaanipäraselt siis laheneb antud mure augusti lõpuks uute seadmete kasutuselevõtuga.

Motors HD kanalile hetkel muid helikanaleid ei ole näha tulemas.

AS Starman

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 27.05.2015 12:01:09 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tasub ikka pitsitada, siis on motivatsiooni midagi ette võtta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 27.05.2015 18:46:02 vasta tsitaadiga

Tuli teade, et alates 28.05 on Starboxils uuem firmware.
Minuteada ei ole kuskil avalikult sellist infot, mis muudatused on uues firmwares tehtud.
Kas keegi omab sellist infot, mida tasub oodata? Või olen ma ainuke huviline sellele. Korra on ka starmani 1770 numbrit infot päritud aga tol korral sealt midagi tarka ei tulnud. Kas vahepeal on midagi muutunud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.05.2015 18:48:22 vasta tsitaadiga

synt3r kirjutas:
Tuli teade, et alates 28.05 on Starboxils uuem firmware.
Minuteada ei ole kuskil avalikult sellist infot, mis muudatused on uues firmwares tehtud.
Kas keegi omab sellist infot, mida tasub oodata? Või olen ma ainuke huviline sellele. Korra on ka starmani 1770 numbrit infot päritud aga tol korral sealt midagi tarka ei tulnud. Kas vahepeal on midagi muutunud?

Neid Starboxi firmware uuendusi on alates testist oma paarkümmend tulnud. Ei ole veel kordagi kuskil muudatuste logi olnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 09:51:01 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
synt3r kirjutas:
Tuli teade, et alates 28.05 on Starboxils uuem firmware.
Minuteada ei ole kuskil avalikult sellist infot, mis muudatused on uues firmwares tehtud.
Kas keegi omab sellist infot, mida tasub oodata? Või olen ma ainuke huviline sellele. Korra on ka starmani 1770 numbrit infot päritud aga tol korral sealt midagi tarka ei tulnud. Kas vahepeal on midagi muutunud?

Neid Starboxi firmware uuendusi on alates testist oma paarkümmend tulnud. Ei ole veel kordagi kuskil muudatuste logi olnud.


Tulebt ähelepanelikum olla. Vähemasti ühel korral oli emailis kirjas et lisati mingid nuppude kirjeldused ja 5min ja 1min kaupa edasitagasi kerimine jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.05.2015 10:25:12 vasta tsitaadiga

Parandatud on stabiilsust ja otsingu probleeme.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 11:51:30 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Parandatud on stabiilsust ja otsingu probleeme.


iga kord on parandatud stabiilsust? Nojah, kui selle all mõeldakse seda et asi stabiilselt pange paneb siis muidugi. Ikka mitu korda nädalas selline situaatsia kus ajamasinast saadet käivitades jääb must pilt ja siis teeb starbox restardi. Vahel hakkab peale seda uuesti saadet valides tööle, vahel teeb veel teisegi restardi. See ajab ikka päris kettasse.

(Muidugi pole ma väga vingunud ka sest pole lihtsalt aega selleks ja eeldan et ma pole ainus sarnase probleemiga).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.05.2015 11:56:24 vasta tsitaadiga

Kas selle tarkvarauuenduse kohta tuleb kuidagi hea teavitus ka? Mida silmas pean on, et tavaliselt jookseb box lampi kokku nii et signaal kaob justkui ära. Puldiga midagi teha ei saa (sisse/välja). Juhtmest vaja koledalt restarti 2x teha (kollane tuli läheb põlema aga signaali teler ei saa) ja siis alles saab ennast tööle ja tuleb kiri, et tarkvarauuendus olemas ja teeb ära.
Ongi nii mõeldud?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2015 12:09:00 vasta tsitaadiga

starman ei taha lihtsalt tunnistada, et nende suurepärane starbox ikka paras käkk on.. halb.. ruunavad surnud hobust edasi.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.05.2015 12:47:17 vasta tsitaadiga

julged sõnad. tee parem. arvesta, et sul on asjal ~15k klienti, kes on kõik eriõiguste ja soovidega kui nad andmebaasis mingeid päringuid teevad. softis, ei ole. kas sa lülitad boksi tule punaseks peale vaatamise lõpoetamist? kui käima panna, teatab, et "saadaval on uuendus"
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 12:59:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
starman ei taha lihtsalt tunnistada, et nende suurepärane starbox ikka paras käkk on.. halb.. ruunavad surnud hobust edasi.


kamarajura ajad. Olen Starboxi kasutaja nüüd juba mõnda aega olnud ning olin ka starmani tv everywhere testgrupis. Äpp koos starboxiga töötab muidu laitmatult, testperioodil said kõik mured korda 24h jooksul. Boksi enda interfeiss on väga lihtne ja väga hea kasutada. Eile proovisin võrdluseks Elioni oma - ebamugavamat asja pole ma elus veel kasutanud. Ilmselt harjumuse asi aga siiski, Starmani oma reageerib kiirelt ja kõik toimib nagu peab. (v.a. see et ajamasin vahel pange paneb, viimasel ajal sedagi vähem).

Uuenduse kohta tuleb mul ekraanile tavaliselt teade et on väljastatud tarkvarauuendus ja davai, zdelajem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2015 13:36:40 vasta tsitaadiga

laurx, julged sõnad, mis põhinevad sellel, kuidas kõigil alates testimisest esineb väga palju probleeme ning paljud ka asja tagasi viinud on, kuna ei ole kasutatav.. ise isiklikult ei viitsiks kasutada asja, mida peab koguaeg restartima jne.
"tee parem" on absurdne moodustis, mida räägivad tavaliselt inimesed, kes on hakkama saanud mitte just parima asjaga ja seda tunnistada ei taha ning lõpuks "nurkasurutuna" midagi muud peale selle ei oska öelda... selleks, et müüri kritiseerida ei pea olema müürsepp...
ise ei kasuta teleriteenust üldse, kui kasutaks, siis vast elioni oma.. kuigijah, kuna olen starmani neti kasutaja, siis ilmselt prooviks box'i ära ikkagi.. äkki olen nende õnnelike seas, kel see hästi töötab icon_razz.gif

RustyZ, kamarajura ajavad siis ka paljud, kes siin teemas ja mujal jauranud on?
elioni oma on okei muarust, saaks paremaks muuta, a töötab vähemalt ja osati hästi läbimõeldud, kuigi ise tekitaks juurde variante...
harjumusest proovi mööda vaadata, st. mõelda, kuidas lahendatud on ja kas harjudes mugav oleks..

pean tunnistama muidugi, et ma pole starboxi kasutanud, peab vist sõbrale külla minema, kuigi tal on muarust appletv peamises kasutuses..

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.05.2015 18:48:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
julged sõnad. tee parem. arvesta, et sul on asjal ~15k klienti, kes on kõik eriõiguste ja soovidega kui nad andmebaasis mingeid päringuid teevad. softis, ei ole. kas sa lülitad boksi tule punaseks peale vaatamise lõpoetamist? kui käima panna, teatab, et "saadaval on uuendus"


Tahad öelda, et Starman ei osanud sellist kasutajate hulka ette näha ja arvestada? Hea tootearendus sel juhul.
Ööseks lülitan 50/50 juhtudel välja. Päeval mitte kui tihedamalt vaatamist on. Põhjus selles, et pooltel juhtul välja lülitades ei tule box enam sleepist välja. Samamoodi kollane tuli põleb aga signaali ei anna.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.05.2015 21:02:29 vasta tsitaadiga

jah. ma olen olnud koolitusel, kus öeldi, et tegelikkus on suurem. rmc, kus need " väga palju probleeme " on? kust sa tead, palju tagasi viiakse? tartus viiakse hetkel välja ca 20 starboksi komplekti päevas. hetkel lõpetatakse vaid selle tõttu, et tudengid lõpetavad tähtajalise kohustuseta lepinguid. see, et siin kuus tegelast pidevalt räägivad, kuidas neid selle teenusega kiusatakse ja ahistatakse, on mingi kummaline maailm.

just for the reference on homme minu viimane tööpäev starmanis.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2015 21:06:17 vasta tsitaadiga

Nii et ikka lähed...STVsse icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.05.2015 21:21:01 vasta tsitaadiga

ise enda tööandjaks hakkan.
n+kun - nõelun.
s+tun, sõelun..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 21:47:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
laurx, julged sõnad, mis põhinevad sellel, kuidas kõigil alates testimisest esineb väga palju probleeme ning paljud ka asja tagasi viinud on, kuna ei ole kasutatav.. ise isiklikult ei viitsiks kasutada asja, mida peab koguaeg restartima jne.
"tee parem" on absurdne moodustis, mida räägivad tavaliselt inimesed, kes on hakkama saanud mitte just parima asjaga ja seda tunnistada ei taha ning lõpuks "nurkasurutuna" midagi muud peale selle ei oska öelda... selleks, et müüri kritiseerida ei pea olema müürsepp...
ise ei kasuta teleriteenust üldse, kui kasutaks, siis vast elioni oma.. kuigijah, kuna olen starmani neti kasutaja, siis ilmselt prooviks box'i ära ikkagi.. äkki olen nende õnnelike seas, kel see hästi töötab icon_razz.gif

RustyZ, kamarajura ajavad siis ka paljud, kes siin teemas ja mujal jauranud on?
elioni oma on okei muarust, saaks paremaks muuta, a töötab vähemalt ja osati hästi läbimõeldud, kuigi ise tekitaks juurde variante...
harjumusest proovi mööda vaadata, st. mõelda, kuidas lahendatud on ja kas harjudes mugav oleks..

pean tunnistama muidugi, et ma pole starboxi kasutanud, peab vist sõbrale külla minema, kuigi tal on muarust appletv peamises kasutuses..


Ma ei tea mis jural su jutt põhineb,probleeme esineb nagunii kõigil pakkujatel. Enamasti mul starman töötab väga hästi, mõningad viperused on mitmesaja tuhande kliendiga pakkujatel vahel ikka. Su jutt tundub rohkem elioni ülistamisena niiet soovitan sul rohkem mitte rääkida, paistad targem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.05.2015 22:25:40 vasta tsitaadiga

Merges neid igasuguseid.
Aga kui hind ei ole probleem, siis see
http://www.merge.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2180&category_id=763&option=com_virtuemart&Itemid=53&lang=et
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2015 23:28:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
jah. ma olen olnud koolitusel, kus öeldi, et tegelikkus on suurem. rmc, kus need " väga palju probleeme " on? kust sa tead, palju tagasi viiakse? tartus viiakse hetkel välja ca 20 starboksi komplekti päevas. hetkel lõpetatakse vaid selle tõttu, et tudengid lõpetavad tähtajalise kohustuseta lepinguid. see, et siin kuus tegelast pidevalt räägivad, kuidas neid selle teenusega kiusatakse ja ahistatakse, on mingi kummaline maailm.

just for the reference on homme minu viimane tööpäev starmanis.


"väga palju probleeme" põhineb selle teema, starboxi teema jne. kohtade lugemisel ja nähes, mis seal toimub.. otsingusse starbox sisse ja võiks üle vaadata, mis seis on.. etnoh, ma lihtsalt ütlen, et starboxiga on parasjagu palju probleeme-ebamugavusi.

RustyZ kirjutas:
Ma ei tea mis jural su jutt põhineb,probleeme esineb nagunii kõigil pakkujatel. Enamasti mul starman töötab väga hästi, mõningad viperused on mitmesaja tuhande kliendiga pakkujatel vahel ikka. Su jutt tundub rohkem elioni ülistamisena niiet soovitan sul rohkem mitte rääkida, paistad targem.

loe ülemist teksti.. kui sul töötab box normaalselt, siis seepärast teistel probleemid ära ei kao...
elioni ülistamisena? milleks? selleks, et enda starman XL netti maha teha? tv-teenust, nagu ütlesin, ei kasuta...

proovi natukene süveneda ja näha, mida öelda üritan, paistad targem.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.05.2015 00:17:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
iga kord on parandatud stabiilsust?


Igas reliisis on midagi selles suunas tehtud, sõltub nii tagasisidest, kui ka boxidelt kogutud infost. Piisavalt keeruline toode selleks, et ühe korraga ja nipsust kõik kohe heaks teha, liiatigi, kui arendus on nn üle võetud. Kasutajate arv ei ole boxi enese stabiilsusprobleemidega kuidagi seotud.

tsitaat:
selleks, et müüri kritiseerida ei pea olema müürsepp


See pole ju sellisel juhul objektiivne, vaid subjektiivne kriitika. Selleks, et starboxi kritiseerida, pead rääkima c++ keelt kõrgeimal tasemel icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2015 00:25:08 vasta tsitaadiga

Markos, selleks, et öelda, et ei ole normaalne kui starbox ei tule sleepist välja, kokku jookseb, ei tööta nagu peaks, peab oskama c++ keelt kõrgeimal tasemel? jabur.
asi on pigem selles, et kui oled kritiseeritavas asjas ise pädev, siis saad sisuliselt täpsemalt ja konkreetsemalt kritiseerida.. lihtsalt tavakasutaja tasemel saab edukalt ka ilma spetsoskusteta oma mõtteid öelda ja see ei tähenda, et need alusetud või ebapädevad oleksid...

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 29.05.2015 09:27:12 vasta tsitaadiga

See, et teemat lugedes tundub, et on sigapalju probleeme, on paljuski tingitud sellest, et need kümned tuhanded, kel asi töötab, ei käi ju foorumis igapäev rääkimas, et neil on kõik hästi. icon_smile.gif Kajastust saab ikka ja alati ainult negatiivne.

Ise olin aastaid Elionis, pool aastat tagasi kolisin netikiiruse pärast Starmani üle (Elioni maksimumpakkumine mulle oli 12 Mbit DSL, ei aitäh). Peab tunnistama, et Elionis ma ei viitsinud end kunagi kurssi isegi viia, kust ma saan mingeid järelvaatamisi ja muid põnevaid asju teha. Starboxis tehnik paigaldusel näitas, mis, kuidas, kust ja kui lihtsalt ja peab tunnistama, et nii vähe, kui ma telekat vaatan üleüldse, olen täitsa rahul. Aegajalt tõeti crashib ajamasin mõne konkreetse saate peal, on küll tüütu, aga ma ei viitsi ausalt öeldes ka halada, ei ole nii oluline mu elus see. icon_smile.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 510, 511, 512 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.