Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal (KÜSITLUS - Palju sul sääste on?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 1556, 1557, 1558  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju sul sääste on? (Säästude hulka lugege ka investeeringud välja arvatud praegune eluase ja pensioni II sammas)
pole mul midagi, elan palgapäevast palgapäevani või ei oma regulaarset sissetulekut
11%
 11%  [ 28 ]
vähem kui ühe kuu netosissetulek
6%
 6%  [ 16 ]
1 kuni 2 kuu netosissetulek
20%
 20%  [ 48 ]
3 kuni 4 kuu netosissetulek
12%
 12%  [ 31 ]
5 kuni 6 kuu netosissetulek
9%
 9%  [ 22 ]
6 kuni 12 kuu netosissetulek
11%
 11%  [ 27 ]
rohkem kui 12 kuu netosissetulek
28%
 28%  [ 67 ]
hääli kokku : 239

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2015 11:28:40 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Räägime siin eurotsooni riikidest ikka, eks!

Mismõttes eurotsooni riikidest? Kui me eurotsooni riikide vahelisest kaubavahetusest räägime, siis paljukest see USD/EUR kurss mõjutab? Ja kui eurotsoonist välja kaubavahetusest räägime, siis ongi ju täpselt nii, et kui kurss kerkib, siis on kellelgi halb ja kui kurss langeb, siis on ka kellelgi halb.

Andestust kõrgeausus. Ma ei pannud tähele, et Teie kommentaar juhtus minu ja wirxi kommentaari vahele.

Antud juhul oled minu mõttest valesti aru saanud. Kui wirx käsitleb meie all Eesti - USA liini, siis mina käsitlesin kursimuutuste valguses Eurotsoon - USA kaubavahetust. Seal sees on siis nii Saksamaa kui Soome ehk need maad, kellele meie oma kaupa ekspordime. Avatud majandusena jällegi kui meie viime mingi oma kauba Saksamaale, kust sellele lisaväärtus antakse ja siis USAsse (või mõnda muusse dollariga tehinguid tegevasse maasse) eksporditakse, siis kaudselt mõjutab ka EUR/USD kurss ELi sisemajandust.

Mulle sobib ka lihtsalt "härra", edaspidiseks. Võta rahulikult.

Mu mõte lihtsalt oli see, et kui Euro kurss tõuseb, siis ongi järeldus et eksport nõrgeneb, majandusel läheb kehvemini - ja tavalise inimese elu läheb raskemaks. Ja kui Euro kurss langeb, siis on järeldus see et importkaubad lähevad kallimaks ja jällegi - tavalise inimese elu läheb raskemaks. Kurss muutub kogu aeg, ja alati läheb raskemaks.

Sama ka nafta- ja kütuse hindadega - väidetavalt iga kord kui nafta hind langeb, siis kütusemüüja kindlasti ei langeta oma hindu sama palju ning kui nafta hind tõuseb, siis kütusemüüja paneb sellele veel topelt juurde. Aastate tulemusena peaks seega kütuse müügi kasumimarginaal ulatuma sadadesse kordadesse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 15.05.2015 12:19:10 vasta tsitaadiga

Härra, palun võtke korra ise ka rahulikult, eks!

Antud juhul on olukord selline, et Euroopa eksporditingimused (eelkõige eurot kasutavates riikides, s.t. suurest eurotsoon) on USA suunas positiivsed. Seda nii madalama kursi (üldistavalt: 1,1 vs 1,3) kui soodsa naftahinna tõttu. Ei ole sisulist mõtet demagoogitseda, et kellelgi läheb kusagil seetõttu nüüd halvasti. Euroopal üldises plaanis on täna tingimused ekspordiks paremad kui aasta aega tagasi. Ma usun, et sellega Sa nõustud.

Küsimuse algne rõhupunkt oli Euroopa (Eesti) vaatenurgast vaadates siiski selles osas, et kõrgem EUR/USD kurss ei pruugi meile hea olla - kui impordime, siis on halb, samas ekspordi puhul hea. Siia vahele loopida erinevaid mitte nii konkreetselt asjasse puutuvaid kommentaare tundub kohatu, alustades kas või eelmise postituse subjektiivse arvamusväitega: "väidetavalt iga kord kui nafta hind langeb.."
Ma usun, et me võiksime olla sellest staadiumist väljas, et tooksime võimaluse korral välja mida keegi kolmas kusagil arvab. Oluline on see, mida Sina arvad ja mida mina arvan ja kütuse marginaalist praegusel juhul minul ei ole soovi juttu teha.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2015 13:03:53 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Küsimuse algne rõhupunkt oli Euroopa (Eesti) vaatenurgast vaadates siiski selles osas, et kõrgem EUR/USD kurss ei pruugi meile hea olla - kui impordime, siis on halb, samas ekspordi puhul hea

Ja mida mina siis ütlesin, et sa järsku hüppama kukkusid? Ütlesingi, et osade jaoks on halb, osade jaoks hea, ja seda ükskõik kummas suunas see kurss liigub, nii et mingeid üldistusi teha ei saa, ja ei ole mõtetki teha. Ja et sellest hoolimata neid üldistusi tehakse kogu aeg, ja neile pole mõtet erilist tähelepanu pöörata. Sinu puhul juba hilja muidugi öelda, et pole vaja tähelepanu pöörata, kuna sa ennast juba nii pöördesse ajanud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 15.05.2015 13:16:47 vasta tsitaadiga

Tuletame siis meelde, et hüppamisega alustasid Sina.
fallout3 kirjutas:
Sellega jah see, et kui kurss langeb, siis on jama sest import läheb kallimaks ja kui kurss tõuseb, siis on jama sest eksport läheb raskemaks. icon_lol.gif Iga uudise all saab Delfis/Postimehes kurta, kuidas see halb on.


Mina ei ole pöördes, võtan täiesti rahulikult. Üritan samal ajal mõistatada, et mis teavet annab EUR/USD kursi arutelus Delfis/Postimehes kurtmine või kütuse müügi marginaali sajakordistumine.

Kui mõne postituse sisu jääb Sulle arusaamatuks, siis palun küsi täpsustusi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2015 14:25:47 vasta tsitaadiga

wirx ütles, et Euro on tõusnud, ja pidas seda positiiveks. Sina ütlesid, et ekspordile see kindlasti nii ei ole. wirx arvas, et see eksport polegi meile oluline. Sina ütlesid, et meie peamiste kaubanduspartnerite jaoks see siiski on.

Mina juhtisin tähelepanu sellele, et iga kord kui kurss natuke muutub, ükskõik mis suunas, siis on alati keegi kes arvab, et see on hea, ja veel rohkem neid kes arvavad, et see on halb, eriti karikatuurselt just Delfi/Postimehe kommentaaride all, ja lootsin sellega vihjata sellele, et ei ole mõtet sama saage jälle käima tõmmata - mõlema poole argumendid on ammu teada ja kordi läbi käinud. Kui sa sellest vihjest aru ei saanud, vaid seda mingiks väljakutseks pidasid, siis tuletasin meelde, et ka teistel teemadel on analoogseid vaidlusi peetud ja arvamusi avaldatud, kõige ilmekamalt ilmselt nafta/kütuse hindade teemal, ja ka seal on argumendid kõigile teada, ja mitte kellegi seisukohtasid need ei muuda.

Kui sa tahad jätkata argumenteerimist teemadel kas muutunud valuutakurss on meile hea või halb, siis lase käia, ma lihtsalt mõtlesin arvamust avaldada, et erilist mõtet pole, ja ei arvanudki et sa sellest mingi isikliku solvangu suudad üles leida. Teinekord võid täpsustusi küsida, hoiaks sellised arusaamatused ära.

Ehk lühidalt - jätkake, jätkake, ma tegin lihtsalt ühe remargi, millele keegi poleks vastama pidanudki.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.05.2015 13:01:48 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3199157/kaardimaksed-on-jalle-maas
Kas meil ongi nüüd siis igapäevaselt kaardimaksevabad hommikud?
Hea on see, et pangad vabandavad, aga olgugi et käsil on sularahavaba kuu, siis ei plaanigi oma käperdusi kinni maksta. Küll aga nõuavad müüjatelt 2% kaardi käibelt ning eraisikult kaardi "hooldus" kuutasu. Samas kasum, mis tuleb kaardimaksetelt pakadele on sadades miljonites igal aastal.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.05.2015 13:15:31 vasta tsitaadiga

Ilmselt ainult selles kohvikus probleem või siis swedil endal
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2015 13:58:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See on täpselt lõunasöögi ajal, mul jääb kõik toit järgi, kes mulle selle kinni maksab,» kurjustas ta.

Karm värk.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.05.2015 14:49:27 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kaardimaksed-torguvad-juba-kolmandat-paeva-sel-nadalal?id=71535625
Swedbanki kommunikatsioonijuht Mart Siilivask ütles, et täna on nende terminalides maksete tegemisel tõepoolest probleeme. „Hetkel tundub, et Nets Estonia probleemidega tõrked seotud ei ole. Seda, et tegemist võiks olla mingi välise rünnakuga, ka öelda ei saa,“ märkis Siilivask.

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/selgus-pohjus-miks-swedbanki-kaardid-tana-torkusid?id=71535625
Kuna Swedbankil on käimas ka sularahavaba kuu, siis uurisid panga kliendid, kas intsidentide päevad lähevad kampaanias arvesse. „Ei lähe arvesse ei NETS Estoniaga seotud päevad, tänane päev ega ka nädalavahetuse päevad, mil toimub pangasisene test. Nendel päevadel tehtud sularahatehinguid pank ei arvesta ning kliendid osalevad loosimises,“ lubas Siilivask.

Ehk siis 1/4 ajast tervest kuust ei toimi sularahavaba värk...tasee thumbs_up.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2015 20:48:53 vasta tsitaadiga

Ongi hea meeldetuletus et ei saa oma elu teha sõltuvaks virtuaalmaailmast. Liiga sedapidi kaldu on juba asjad ja seda haavatavam on kogu riik.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2015 11:20:44 vasta tsitaadiga

Jälle üks hea põhjus, miks mitte olla Swedbank-i klient. Väga halb klienditeenindus. Väga ülbe filosoofia. Vassimine ja keerutamine käib asja juurde. Täiesti mõttetu pank.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.05.2015 12:10:32 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Jälle üks hea põhjus, miks mitte olla Swedbank-i klient. Väga halb klienditeenindus. Väga ülbe filosoofia. Vassimine ja keerutamine käib asja juurde. Täiesti mõttetu pank.

Seda jätkub kõikjale...danske erakliendile hullem. Seoses pensionifondidega aetakse ikka vanematele inimestele lauskägu.
LHV keeras enda suhtumise kanni sellega, et ei teavita kliente lepingu muutusest - varem kuumaksuta pangakaart on nüüd kuumaksuga. Oleks ju võinud helistada, et näe sa teed nii vähe tehinguid ja äkki võtad nüüd uuendades teise...aga ei...teenustasu jääb ju saamata.
Selles suhtes tulevikus ilmselt näeme aina rohkem ka pankade vahel jooksmist ja nende rahavaba mudel tegelikult lükkab sellele veel hoogu.

Ega siis ilmaasjata Bitcoini panga ka tavaraha tehinguid peedistama ei hakatud...täis debiilsete põhjendustega.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 12:33:48 vasta tsitaadiga

I kvartalis keskmise palga kasv aeglustus

tsitaat:
Keskmine brutokuupalk oli 2015. aasta I kvartalis 1010 eurot ja see tõusis eelmise aasta I kvartaliga võrreldes 4,5%, teatab Statistikaamet.


Väljamaksete mediaan oli esimeses kvartalis 728 eurot

tsitaat:
Mediaanväljamakseks oli esimeses kvartalis 728 eurot kuus. Töötajatele tehtud väljamaksete summa oli kokku 1,48 miljardit eurot, mis maksti välja 548 953 inimesele.
Mediaanväljamakse oli läinud aasta samal ajal 689 eurot kuus.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 25.05.2015 12:35:20 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Jälle üks hea põhjus, miks mitte olla Swedbank-i klient. Väga halb klienditeenindus. Väga ülbe filosoofia. Vassimine ja keerutamine käib asja juurde. Täiesti mõttetu pank.


Mis sul juhtus siis?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 25.05.2015 12:41:18 vasta tsitaadiga

statistikaameti 1010 keskmine bruto teeb netos 809.71

edit:
vaatasin kiiruga lugedes valesti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 25.05.2015 14:21:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 14:07:38 vasta tsitaadiga

Mul jäi kahe silma vahele - kuskohast selle 854€ väljamakse said? Kui 1010€ bruto teeb 810€ neto, siis äkki see 854€ on erinevate täiendavate tulumaksuvabastustega?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 25.05.2015 14:29:31 vasta tsitaadiga

fallout3, viidatud artiklist. väljamaksete kogusumma jagatud nägude ja per kuu peale ära.
aga valesti lugesin ja arvutasin. nii summa kui võrdluse osas.

854.55 tuleb eelmise aasta numbritega (537 804 inimesele ja väljamaksete summa oli kokku 1 378 741 245 eurot). see aasta tuleb 898.68 kanti (1,48 miljardit eurot, mis maksti välja 548 953 inimesele - aga 1.48 miljardit ümmarguse summana võib vea märgatavaks teha).

689 on 80.63% 854.55
728 on 81.01% 898.68

kas ma ikka veel panin kuidagi puusse?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 25.05.2015 14:29:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 14:29:35 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Jälle üks hea põhjus, miks mitte olla Swedbank-i klient. Väga halb klienditeenindus. Väga ülbe filosoofia. Vassimine ja keerutamine käib asja juurde. Täiesti mõttetu pank.


Mis sul juhtus siis?


Automaat väljastas 50€ vähem. Pank ei olnud võimeline tõestama, et mina raha välja võtsin. Pank keeldus väljastamast infot tõestamaks, et raha sai kas järgmine automaadi kasutaja või siis oli raha jääk vale ja raha jäigi väljastamata. Pank keeldus põhimõtteliselt igasugusest koostööst. Olin panga klient pea 20 aastat. Kahjuks on summa nii väike, et ei ole võimalik algatada väärteomenetlust või ka kaebust Finantsinspektsioonile asjaolude väljaselgitamiseks. Panga rumal käitumine läks maksma neile kõik teenustasud, mida aasta lõikes oli juba päris palju. Lisaks veel kõik muu teema: eluasemelaen, kindlustus, pensionikindlustus jms pisemad tooted. Nüüdseks olen SEB panga klient ja nagu oli aru saada, siis kuldklient. Pangaga suhtlus on lausa suurepärane. Teenuse hind on väga soodne ja teenuse kvaliteet minu hinnangul väga kõrge.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 14:36:31 vasta tsitaadiga

SEB il pole viga. netipank on viimaste danskede ja knapasnahide jukerdamiste ajal ka kenasti töös olnud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.05.2015 15:40:49 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Automaat väljastas 50€ vähem. Pank ei olnud võimeline tõestama, et mina raha välja võtsin. Pank keeldus väljastamast infot tõestamaks, et raha sai kas järgmine automaadi kasutaja või siis oli raha jääk vale

Jääki peaksid nad ju nägema. Raha vale koguse said teada alles hiljem?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 16:42:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Rasmus kirjutas:

Automaat väljastas 50€ vähem. Pank ei olnud võimeline tõestama, et mina raha välja võtsin. Pank keeldus väljastamast infot tõestamaks, et raha sai kas järgmine automaadi kasutaja või siis oli raha jääk vale

Jääki peaksid nad ju nägema. Raha vale koguse said teada alles hiljem?


Sain pmst kohe teada. st 5. minuti pärast. Loll olin, et kohapeal üle ei lugenud. Kui oleksin nii teinud, siis ma oleksin kutsunud politsei ja/või panga esindaja ja öelnud, et enne ei liigu ja enne ei luba ühtegi teist klienti masina kallale, kui asjaolud on selged. Pank ütles, et mina olen raha kätte saanud, kuid tõestada nad seda ei suutnud. Reaalselt sain ma ühe kupüüri vähem. Välja võtsin korrag 10 kupüüri.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 16:49:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pank ütles, et mina olen raha kätte saanud, kuid tõestada nad seda ei suutnud.

nad peaksid nägema logidest, kas on tulnud korraga või mitte.
Samamoodi on sinul äärmiselt raske tõestada vastupidist, et sa ei saanud seda kätte.
Üldiselt pole varem kuulnud, et pangaautomaat oleks raha vähem kätte andnud.

Aga üldiselt läheb juba ot ja tõstan postitused hiljem õigesse teemasse.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 16:53:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Pank ütles, et mina olen raha kätte saanud, kuid tõestada nad seda ei suutnud.

nad peaksid nägema logidest, kas on tulnud korraga või mitte.
Samamoodi on sinul äärmiselt raske tõestada vastupidist, et sa ei saanud seda kätte.
Üldiselt pole varem kuulnud, et pangaautomaat oleks raha vähem kätte andnud.

Aga üldiselt läheb juba ot ja tõstan postitused hiljem õigesse teemasse.


Raha mittesaamise juhtumeid on palju.

Minu jaoks müüb pank usaldust. Kuna pank ei suutnud oma usaldust hoida minu rahaasjade korraldamisel, siis vahetasin panka. Küsimus ei ole siinkohal isegi mitte juriidilises korrektsuses, vaid tahtes. Pangal polnud huvi klienti hoida ja temaga tegeleda ning talle ära tõestada, et asi oli nendepoolselt korrektne. Sisuliselt vastati mulle ühe lausega, et nende poolt on kõik ok ja nemad ei vastuta ja sellega ka kogu suhtlus piirdus. Peale seda, kui ma reaalselt pangakontorisse läksin ja kõik teenused üle kolisin, oli natuke sebimist mingi kõrgema bossiga, aga pigem ka "linnukese pärast", mitte sisuliselt ja nii nad minust ilma jäidki. Jah, ma ei ole suur klient ja mul ei ole palju raha, kuid see ei ole vabandus minu jaoks.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2015 18:19:11 vasta tsitaadiga

Haakub kaudselt majandusteemaga. Viimase info kohaselt algab tootmine selles Tesla tehases 2016. esimeses kvartalis.


Link

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 26.05.2015 09:12:02 vasta tsitaadiga

http://www.cv.ee/toopakkumine/keskkonnaministeerium/keskkonnaministeeriumi-infotehnoloogiakeskuse-direktor-f410173.html

Kas igal ministeeriumil on oma IT organisatsioon? Kas nad ühelt suurelt ei võiks teenust "osta"?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal (KÜSITLUS - Palju sul sääste on?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 1556, 1557, 1558  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.