|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.05.2015 23:25:16
|
|
|
Ühesõnaga siis teleri enda pakutava allalaadimisega uuendus ei ole usaldusväärne, tuleb seda edaspidi vältida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
17.05.2015 21:36:54
|
|
|
Kuidas Samsungi H6400 48" teleri pildikvaliteet on Elioni võrgus? Lugesin arvamusi, et pidavat üsna kesine olema.
Algul soovisin Philipsi Ambientlighti toega 47" telerit. Sain aru, et sellega peaks veel eraldi digiboksi Elioni teenuste jaoks alles jätma, tundub mõttetu kui saaks telerisse ühildada.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
17.05.2015 23:51:50
|
|
|
Okei, ma ise küll oman Samsungi F8000 telkut ja kasutan ilma boxita, aga no mis sest digiboxist ikka nii väga karta? Peidad telku taha ära ja unustad selle olemasolu. Iseasi kui ka muude omaduste poolest sulle see Samsung sobib, siis on boxi ärajätmine lihtsalt lisaboonus.
Ja teisalt, ega see ambilight pole ka mingi imenähtus, mille pärast Philipsit eelistada. Mu Samsungil see ka olemas, isetehtud Raspberry baasil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
18.05.2015 08:57:14
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Okei, ma ise küll oman Samsungi F8000 telkut ja kasutan ilma boxita, aga no mis sest digiboxist ikka nii väga karta? Peidad telku taha ära ja unustad selle olemasolu. Iseasi kui ka muude omaduste poolest sulle see Samsung sobib, siis on boxi ärajätmine lihtsalt lisaboonus.
Ja teisalt, ega see ambilight pole ka mingi imenähtus, mille pärast Philipsit eelistada. Mu Samsungil see ka olemas, isetehtud Raspberry baasil  |
Integreeritud digiboksiga jääb ju lauale üks pult vähem, või ei ? Kaalusin veel ka nende vahel:
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-pfs7109/47PFS7109/12 47" Philips PFS7109
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-pfh6309/47PFH6309/88 47" Philips PFH6309
Hinnavahe 100 €, kuid reaalset erinevust ei paista olevat. Ühel on kaadrisagedus 200 ja teisel 600, kas tõesti on nii hea, et sellest 100 € rohkem maksta?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.05.2015 09:26:36
|
|
|
| 600Hz LCD paneeli ei ole olemas. Üleüldse, mis kasu sellest on kui sisu on maksimaalselt 60fps? Näitab 10x sama kaadrit ja elu ilusam? Või 600/24 = 25x sama kaadrit...
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.05.2015 09:52:15
|
|
|
Kui sa mingit tavatelekat sellega vaatama hakkad, siis kallimal on vähe edevamad pildiparandusprogrammid.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.05.2015 10:08:43
|
|
|
laurx räägib philipsitest kui megauimastest... eile sai näha ühel philipsil kanalivahetust, mis tundus nagu oleks sekundeid juba kahekohaline koht (scarti taga olevalt kaabeltv'lt tavakanalile)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.05.2015 10:15:12
|
|
|
Vot ei oska kommenteerida. Üks philips, mida aeg-ajalt kasutan on suht inimväärne. Aga televisiooni ma ei vaata ka, niiet kommenteerida ei oska. 6-s seeria.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.05.2015 10:17:45
|
|
|
H6400 peaks suht lollikindel valik olema. Kui Ambilight oluline pole.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.05.2015 22:39:38
|
|
|
arvad, et see android on ootamist väärt?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.05.2015 00:41:35
|
|
|
ikka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.05.2015 08:31:47
|
|
|
jeesus188, philipsil on ju 2014 aasta mudelitel see olemas ja veebis kasutajad küll ei arva, et see väärt asi oleks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.05.2015 15:10:01
|
|
|
| Mingi 2010 aasta 26" LCD kärakas. Viimasel ajal on helitugevus hakanud iseseisvalt pulti/telerit näppimata kõikuma- kord on sosin, siis päris kõva, siis jälle normaalne. Mingit auto volüümi vms pole tal kunagi olnud ja ka ruumis kõrvalisi heliallikaid pole Mis võiks helitugevuse muutust tingida?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.05.2015 15:36:56
|
|
|
No nüüd on see siis ka tehnoloogiaajakirjaniku sule läbi välja öeldud, mida me enamustes foorumites ammu räägime.
| tsitaat: |
| Tehaseseadetes oli teleri pilt Samsungilikult räme – nagu vulgaarselt võõbatud laadahoor. |
http://majandus24.postimees.ee/3196675/test-kuidas-paistab-eesti-telepilt-samsungi-65?-supertelekast
Muidu aga..
| tsitaat: |
| Animasarja «Futurama» tegelasele Fryle heideti ette, miks see kuskil väljas ei käi ja oma elu ainult telekat vahtides raiskab. «Sellel teleka resolutsioon on parem kui päris elul,» vastas Fry. Pärast seda, kui olin Samsungi 65“ (diagonaal 163 cm) SUHD telerist tund aega 4K resolutsioonis demoklippe vaadanud ja siis pilgu aknast välja heitsin, oli mul sama tunne. |
Eesti telekanalite pildi asemel pöidlasuurustest ruudukestest ekraanil ei hakka enam rääkimagi. Teada fakt ju.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.05.2015 16:20:39
|
|
|
Hea tekstiga ülevaade
Eesti kanalotootjad peaks seda lugedes tulipunaseks minema häbist.
Pm.see pill soibki vaid fhd ja üles asjade vaatamiseks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.05.2015 16:22:29
|
|
|
720p ja üles on 4K peal ilus.
Alla selle on koledus kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fantomas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2008
|
20.05.2015 21:38:45
|
|
|
Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.
Praegu
Taustavalgus 15
Kontrastsus 92
Heledus 45
Tervaus 50
Värv 50
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
20.05.2015 22:05:31
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
jeesus188, philipsil on ju 2014 aasta mudelitel see olemas ja veebis kasutajad küll ei arva, et see väärt asi oleks.  |
Philips is embracing Android TV in a big way in 2015; two thirds of its TVs will use it. And more will be added later this year. After using a smartphone version of Android in last year’s TVs, the new Android TV is a dedicated TV platform with apps, streaming video and music, games, and a voice search function. Android TV incorporates all the components that you need for a great “Smart TV” experience, including HEVC and VP9 decoding. /.../
Last year’s TVs will not be updated to Android TV.
With Android TV Google controls software development and app approval, not the TV manufacturers. This also means that other Google technologies will be incorporated directly into the TV, including “Chromecast” - or to be more precise; Google Cast. It has never been easier to push video and music form a phone or tablet onto the TV screen. It works with Android and Apple iOS devices.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.05.2015 23:38:35
|
|
|
| Fantomas kirjutas: |
Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.
Praegu
Taustavalgus 15
Kontrastsus 92
Heledus 45
Tervaus 50
Värv 50 |
Lülita KÕIK pildiparandused välja, kui veel pole teinud, ma pole veel kohtanud "CSI filtrit" mis suudaks ruuduliseks pakitud SD striimi ilusaks teha. Olgu siis ausad ruudud, mitte häguste servadega varjud.
(OK, tegelikult film grain filter muudab palju paremaks)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
20.05.2015 23:52:08
|
|
|
| Fantomas kirjutas: |
Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.
Praegu
Taustavalgus 15
Kontrastsus 92
Heledus 45
Tervaus 50
Värv 50 |
Näiteks:
Teravus 0
Kontrastsus ~80
Taustavalgus 10
Värv pane toonide kaupa paika (vähemalt 2011a. Samsung seda võimaldas).
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.05.2015 11:46:06
|
|
|
Keegi mõne selle aasta LG või Samsungi odavama mudeli ostnud? Bigboxi kodukal olevaid mudeleid Samsungi lehelt küll ei leia.
Olen 3 kuud veel teleri ostmist edasi lükanud, kellelgi mõne uue Samsungiga kogemust? Hinnaklass kuni 800 ja võiks olla 50". Samsung just digiboksist lahti saamise pärast ja see on kinnisidee.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.05.2015 12:30:51
|
|
|
Kui Elioni digiboksist on jutt, siis hetkel on küll sellest lahtisaamiseks Samsungi vaja, aga samas minuteada see Elioni app ei tööta seal endiselt päris korralikult.
Samas on LG WebOS 2.0 peale samuti Elioni app tulemas, nagu räägitakse.
Viasati boksist sa ei saa lahti nii või naa ja ülejäänutest saad lahti suvalise telekaga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.05.2015 12:43:17
|
|
|
| Elioni boksi mõtlesin ikka jaa, nüüd on turg uute mudelitega segatud ja jälle mitte midagi aru ei saa. Mis oleks parem valik jne. Julm dilemma ümber selle teleka valimise, kas keegi oskab mingeid soovitusi anda?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2015 17:59:42
|
|
|
| Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2015 18:15:29
|
|
|
Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?
| indrekp kirjutas: |
| Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2015 18:22:45
|
|
|
Six, Ma soovitan jätkuvalt Elioni äppi Samsungis kasutada.... ainult telekanalite vaatamiseks, lastenurk jms ka toimivad ka aga kuuldavasti salvestus ja kordustv teenustega võib aegajalt mõne saate puhul probleeme esineda, tead ju omastkäest.
Minuteada pole midagi läbi enne kui öeldakse, et on läbi. Samas ei ole ka midagi edasiminekust kuulnud, ehk millal võiks kõik korras olla.
Aga las see teema jääb üldisemaks.
Ja muide, kes siis veel sellest rääkima peaks kui Elioni töötajad ei räägi, seda peabki kliendile selgitama.
| Six kirjutas: |
Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?
| indrekp kirjutas: |
| Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha. |
|
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2015 18:24:39
|
|
|
| Niiet Tizenile tuleb äpp?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2015 18:26:32
|
|
|
| Six kirjutas: |
| Niiet Tizenile tuleb äpp? |
Selle tulemisest pole ma midagi kuulnud, ütlesin, et selle aasta mudelitel pole äppi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2015 18:33:21
|
|
|
Seega ei tea sa midagi...
Aga märganud pole, kas elionis "töö käib"?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
23.05.2015 19:45:56
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?
|
NSR agentuur arvab ka seda..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.05.2015 20:34:34
|
|
|
No HV portaalis oli Samsung JUxxx mudelil lausa ära toodud Elioni NutiTV äpp, klient ostab sellise "väära" info peale omale teleri ja siis on kuri.
Kust need e-poed selle info sinna leidsid?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.05.2015 21:02:18
|
|
|
oi sellest tuleb suur
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
27.05.2015 09:18:47
|
|
|
| Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
28.05.2015 14:29:36
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua? |
Ei tea, ma käisin vaatamas ja nüüd juba keerleb peas mõte, et Samsung OUT. Vaatasin kõrvuti ühte Samsungi ja LG-d, mõlemad olid 50 või 55 tolli ja UHD. No LG pilt oli ikka kõvasti parem, sama kanal käis teleritest. Hinna poolest oli LG 100 või 200 euri odavam. Need olid 1100-1300 hinnaklassis.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
28.05.2015 14:33:07
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Toomas kirjutas: |
| Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua? |
Ei tea, ma käisin vaatamas ja nüüd juba keerleb peas mõte, et Samsung OUT. Vaatasin kõrvuti ühte Samsungi ja LG-d, mõlemad olid 50 või 55 tolli ja UHD. No LG pilt oli ikka kõvasti parem, sama kanal käis teleritest. Hinna poolest oli LG 100 või 200 euri odavam. Need olid 1100-1300 hinnaklassis. |
Valgustatud ruumis on IPS ilmselt parema pildiga jah. Pimedas ruumis jääb IPSil siiski kontrastist veidi puudu.
Samas ise ei kurda, filme vaatan hämaras LG IPS paneelilt.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
28.05.2015 15:19:33
|
|
|
Kas LG WebOS ja WebOS2.0 telerite built-in youtube player toetab 1080p 60fps videote mahamängimist? Kuidas on lood samsungi YT playeriga?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
28.05.2015 15:32:11
|
|
|
Eelmise aasta h7000 mängib küll YT 1080p60
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.05.2015 16:17:48
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Kas LG WebOS ja WebOS2.0 telerite built-in youtube player toetab 1080p 60fps videote mahamängimist? Kuidas on lood samsungi YT playeriga? |
LG mängib ka 4k60p (HEVC)
Muidu olen vist vaadanud 4k30p YTst. Toimis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThomThom
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2012
|
29.05.2015 23:11:14
|
|
|
| Keegi Pana telekatega on kokkupuutunud? Hetkel Arvutitargas TX-55AS640E 699EUR. Kuskilt on kõrva jäänud, et juba head paneelid pidavat olema..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2015 04:46:34
|
|
|
Mul on pana plasma, nii et ei oska kommida kvaliteetne on küll , vähemalt ehituselt.
OK aitab ot-st. Kuna kell juba varahommik, mõtlesin tulevikus elutuppa hästi suure Philipsi osta-just ambilight-i pärast, 85 tolli oli vist max, kuid ainuld 3-külgne.
Poes on ta efektne küll. Kodus näiteks pimedas mediteerida ambilighti taustal. Too ambilight on vist patenteeritud
Teised seda ei tee. Magamistuba jääb esialgu mu kalli Panasoni 65vt plasma jaoks...edasi tuleb OLED sinna, või siis tavaline kineskoop tagasi.
Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks.
Vabandan, mul on naine ka, hea naine, arusaaja
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
03.06.2015 08:39:27
|
|
|
Kuna mul kodus pole ühtegi optilist seadet, siis sai ka üks väline ligi võetud, et vajadusel üksikuid plaate sisse visata või kõrvetada. Ostu üheks tingimuseks oli, et Samsungi nutiteler ka plaadi sisu kätte saab. Seega sai ära tellitud SE-208BW http://www.samsung.com/ee/consumer/it/pc/accessories/SE-208BW/UKWS , mis tootmisest küll maas aga HV andmebaasis mõni ettevõte veel pakub.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.06.2015 11:50:43
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks.  |
See on argument, aga igale telekale võid selle rgb riba ja arduinoga teha.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.06.2015 15:16:04
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks.  |
See on argument, aga igale telekale võid selle rgb riba ja arduinoga teha.  |
Seda ainult siis kui signaal tuleb HDMI kaabliga. Aga ega kaabli kaudu digi-tv hästi sealt läbi teleka kätte ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
05.06.2015 17:09:57
|
|
|
Tervist,
ausalt, ei olnud ega viitsimust, ega aega 154 lehekülge teemat läbi lugeda, võimalik et küsimusi juba arutletut.
Küsimused sellised: samsung 6400 v.s. panasonic 640 interneti võimalused ja kasutamise mugavus/menüü loogilisus/kasutaja sõbralikus et ilma manuali pikemat lugemata saaks hakkama ka vanem inimene. Plaan emale muretseda et tema saaks internetis saateid-seebikaid vaadata. Arvuti kasutamise oskusi eriti ei ole, aga sama tegevusega suudab arvutis hakkama saada.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.06.2015 17:26:56
|
|
|
Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka. http://tasutatv.ee/hbbtv/
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|