Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 23:25:16 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga siis teleri enda pakutava allalaadimisega uuendus ei ole usaldusväärne, tuleb seda edaspidi vältida.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 21:36:54 vasta tsitaadiga

Kuidas Samsungi H6400 48" teleri pildikvaliteet on Elioni võrgus? Lugesin arvamusi, et pidavat üsna kesine olema.

Algul soovisin Philipsi Ambientlighti toega 47" telerit. Sain aru, et sellega peaks veel eraldi digiboksi Elioni teenuste jaoks alles jätma, tundub mõttetu kui saaks telerisse ühildada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.05.2015 23:51:50 vasta tsitaadiga

Okei, ma ise küll oman Samsungi F8000 telkut ja kasutan ilma boxita, aga no mis sest digiboxist ikka nii väga karta? Peidad telku taha ära ja unustad selle olemasolu. Iseasi kui ka muude omaduste poolest sulle see Samsung sobib, siis on boxi ärajätmine lihtsalt lisaboonus.
Ja teisalt, ega see ambilight pole ka mingi imenähtus, mille pärast Philipsit eelistada. Mu Samsungil see ka olemas, isetehtud Raspberry baasil icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 08:57:14 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Okei, ma ise küll oman Samsungi F8000 telkut ja kasutan ilma boxita, aga no mis sest digiboxist ikka nii väga karta? Peidad telku taha ära ja unustad selle olemasolu. Iseasi kui ka muude omaduste poolest sulle see Samsung sobib, siis on boxi ärajätmine lihtsalt lisaboonus.
Ja teisalt, ega see ambilight pole ka mingi imenähtus, mille pärast Philipsit eelistada. Mu Samsungil see ka olemas, isetehtud Raspberry baasil icon_smile.gif


Integreeritud digiboksiga jääb ju lauale üks pult vähem, või ei ? Kaalusin veel ka nende vahel:

https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-pfs7109/47PFS7109/12 47" Philips PFS7109
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-pfh6309/47PFH6309/88 47" Philips PFH6309

Hinnavahe 100 €, kuid reaalset erinevust ei paista olevat. Ühel on kaadrisagedus 200 ja teisel 600, kas tõesti on nii hea, et sellest 100 € rohkem maksta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 09:26:36 vasta tsitaadiga

600Hz LCD paneeli ei ole olemas. Üleüldse, mis kasu sellest on kui sisu on maksimaalselt 60fps? Näitab 10x sama kaadrit ja elu ilusam? Või 600/24 = 25x sama kaadrit...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 09:52:15 vasta tsitaadiga

Kui sa mingit tavatelekat sellega vaatama hakkad, siis kallimal on vähe edevamad pildiparandusprogrammid.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:08:43 vasta tsitaadiga

laurx räägib philipsitest kui megauimastest... eile sai näha ühel philipsil kanalivahetust, mis tundus nagu oleks sekundeid juba kahekohaline koht icon_biggrin.gif (scarti taga olevalt kaabeltv'lt tavakanalile)
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:15:12 vasta tsitaadiga

Vot ei oska kommenteerida. Üks philips, mida aeg-ajalt kasutan on suht inimväärne. Aga televisiooni ma ei vaata ka, niiet kommenteerida ei oska. 6-s seeria.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:15:32 vasta tsitaadiga

Kas tasuks ikkagi kaaluda seda 47" Philipsit (https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-pfh6309/47PFH6309/88) 48" Samsungi (https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-3d-led-teler-samsung-h6400/UE48H6400AKXXH?filter=806-44320_1458-17293) asemel?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:17:45 vasta tsitaadiga

H6400 peaks suht lollikindel valik olema. Kui Ambilight oluline pole.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 23:18:18 vasta tsitaadiga

Kas Philipsi puhul ei tasuks veidi veel oodata kuni 2015 mudelid koos "päris" Androidiga välja tulevad? Q2 juba lubati. Tulevikukindluse koha pealt kindlasti ootamist väärt.

http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1426920638

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 22:39:38 vasta tsitaadiga

arvad, et see android on ootamist väärt?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2015 00:41:35 vasta tsitaadiga

ikka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2015 08:31:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, philipsil on ju 2014 aasta mudelitel see olemas ja veebis kasutajad küll ei arva, et see väärt asi oleks. icon_neutral.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 15:10:01 vasta tsitaadiga

Mingi 2010 aasta 26" LCD kärakas. Viimasel ajal on helitugevus hakanud iseseisvalt pulti/telerit näppimata kõikuma- kord on sosin, siis päris kõva, siis jälle normaalne. Mingit auto volüümi vms pole tal kunagi olnud ja ka ruumis kõrvalisi heliallikaid pole Mis võiks helitugevuse muutust tingida?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2015 15:36:56 vasta tsitaadiga

No nüüd on see siis ka tehnoloogiaajakirjaniku sule läbi välja öeldud, mida me enamustes foorumites ammu räägime.
tsitaat:
Tehaseseadetes oli teleri pilt Samsungilikult räme – nagu vulgaarselt võõbatud laadahoor.
icon_lol.gif

http://majandus24.postimees.ee/3196675/test-kuidas-paistab-eesti-telepilt-samsungi-65?-supertelekast

Muidu aga..

tsitaat:
Animasarja «Futurama» tegelasele Fryle heideti ette, miks see kuskil väljas ei käi ja oma elu ainult telekat vahtides raiskab. «Sellel teleka resolutsioon on parem kui päris elul,» vastas Fry. Pärast seda, kui olin Samsungi 65“ (diagonaal 163 cm) SUHD telerist tund aega 4K resolutsioonis demoklippe vaadanud ja siis pilgu aknast välja heitsin, oli mul sama tunne.


Eesti telekanalite pildi asemel pöidlasuurustest ruudukestest ekraanil ei hakka enam rääkimagi. Teada fakt ju.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2015 16:20:39 vasta tsitaadiga

Hea tekstiga ülevaade thumbs_up.gif
Eesti kanalotootjad peaks seda lugedes tulipunaseks minema häbist.

Pm.see pill soibki vaid fhd ja üles asjade vaatamiseks icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 16:22:29 vasta tsitaadiga

720p ja üles on 4K peal ilus.

Alla selle on koledus kuubis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fantomas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2008




sõnum 20.05.2015 21:38:45 vasta tsitaadiga

Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.


Praegu

Taustavalgus 15

Kontrastsus 92

Heledus 45

Tervaus 50

Värv 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 22:05:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, philipsil on ju 2014 aasta mudelitel see olemas ja veebis kasutajad küll ei arva, et see väärt asi oleks. icon_neutral.gif



Philips is embracing Android TV in a big way in 2015; two thirds of its TVs will use it. And more will be added later this year. After using a smartphone version of Android in last year’s TVs, the new Android TV is a dedicated TV platform with apps, streaming video and music, games, and a voice search function. Android TV incorporates all the components that you need for a great “Smart TV” experience, including HEVC and VP9 decoding. /.../

Last year’s TVs will not be updated to Android TV.

With Android TV Google controls software development and app approval, not the TV manufacturers. This also means that other Google technologies will be incorporated directly into the TV, including “Chromecast” - or to be more precise; Google Cast. It has never been easier to push video and music form a phone or tablet onto the TV screen. It works with Android and Apple iOS devices.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 23:38:35 vasta tsitaadiga

Fantomas kirjutas:
Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.


Praegu

Taustavalgus 15

Kontrastsus 92

Heledus 45

Tervaus 50

Värv 50


Lülita KÕIK pildiparandused välja, kui veel pole teinud, ma pole veel kohtanud "CSI filtrit" mis suudaks ruuduliseks pakitud SD striimi ilusaks teha. Olgu siis ausad ruudud, mitte häguste servadega varjud.

(OK, tegelikult film grain filter muudab palju paremaks)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.05.2015 23:52:08 vasta tsitaadiga

Fantomas kirjutas:
Aga äkki oskab keegi öelda,et mis oleks parim lahendus selle vulgaarselt võõbatud laadahoora kujundamisel võimalikult armsaks neitsiks.Ise ma netist midagi tarka ei ole suutnud leida.Olen nüüd mõnda aega oma Samsungiga filme õhtuti vaadanud ja pean tunnistama,et silmad on natuke väsinud.


Praegu

Taustavalgus 15

Kontrastsus 92

Heledus 45

Tervaus 50

Värv 50


Näiteks:
Teravus 0
Kontrastsus ~80
Taustavalgus 10
Värv pane toonide kaupa paika (vähemalt 2011a. Samsung seda võimaldas).
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 11:46:06 vasta tsitaadiga

Keegi mõne selle aasta LG või Samsungi odavama mudeli ostnud? Bigboxi kodukal olevaid mudeleid Samsungi lehelt küll ei leia. icon_rolleyes.gif
Olen 3 kuud veel teleri ostmist edasi lükanud, kellelgi mõne uue Samsungiga kogemust? Hinnaklass kuni 800 ja võiks olla 50". Samsung just digiboksist lahti saamise pärast ja see on kinnisidee.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 12:30:51 vasta tsitaadiga

Kui Elioni digiboksist on jutt, siis hetkel on küll sellest lahtisaamiseks Samsungi vaja, aga samas minuteada see Elioni app ei tööta seal endiselt päris korralikult.
Samas on LG WebOS 2.0 peale samuti Elioni app tulemas, nagu räägitakse.
Viasati boksist sa ei saa lahti nii või naa ja ülejäänutest saad lahti suvalise telekaga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 12:43:17 vasta tsitaadiga

Elioni boksi mõtlesin ikka jaa, nüüd on turg uute mudelitega segatud ja jälle mitte midagi aru ei saa. Mis oleks parem valik jne. Julm dilemma ümber selle teleka valimise, kas keegi oskab mingeid soovitusi anda?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 17:59:42 vasta tsitaadiga

Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:15:29 vasta tsitaadiga

Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?

indrekp kirjutas:
Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:22:45 vasta tsitaadiga

Six, Ma soovitan jätkuvalt Elioni äppi Samsungis kasutada.... ainult telekanalite vaatamiseks, lastenurk jms ka toimivad ka aga kuuldavasti salvestus ja kordustv teenustega võib aegajalt mõne saate puhul probleeme esineda, tead ju omastkäest.
Minuteada pole midagi läbi enne kui öeldakse, et on läbi. Samas ei ole ka midagi edasiminekust kuulnud, ehk millal võiks kõik korras olla.
Aga las see teema jääb üldisemaks.

Ja muide, kes siis veel sellest rääkima peaks kui Elioni töötajad ei räägi, seda peabki kliendile selgitama.

Six kirjutas:
Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?

indrekp kirjutas:
Samsungi selle aasta uutes mudelites Elioni äppi sees ei ole. Pead eelmise aasta seeriatega sellisel juhul leppima kuid kuna äpp on niikuinii üks puudulik äpp, siis soovitan valida hoopis parima pildikvaliteediga ekraan ja peida arrise digiboks selle taha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:24:39 vasta tsitaadiga

Niiet Tizenile tuleb äpp?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:26:32 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Niiet Tizenile tuleb äpp?

Selle tulemisest pole ma midagi kuulnud, ütlesin, et selle aasta mudelitel pole äppi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:33:21 vasta tsitaadiga

Seega ei tea sa midagi...
Aga märganud pole, kas elionis "töö käib"?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 23.05.2015 19:45:56 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kui juba elioni oma töötajad soovitavad mitte äppi kasutada, siis kas sellest võib välja lugeda seda, et konstruktiivne koostöö samsaga on läbi ja projekt pannakse kinni?



NSR agentuur arvab ka seda..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.05.2015 20:34:34 vasta tsitaadiga

No HV portaalis oli Samsung JUxxx mudelil lausa ära toodud Elioni NutiTV äpp, klient ostab sellise "väära" info peale omale teleri ja siis on kuri.
Kust need e-poed selle info sinna leidsid?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2015 21:02:18 vasta tsitaadiga

oi sellest tuleb suur thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 07:43:48 vasta tsitaadiga

http://www.lgblog.ee/2015/05/26/lg-display-esitles-seinale-kleebitavat-telerit-mis-on-ohem-kui-1mm/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 09:18:47 vasta tsitaadiga

Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 14:29:36 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua?


Ei tea, ma käisin vaatamas ja nüüd juba keerleb peas mõte, et Samsung OUT. Vaatasin kõrvuti ühte Samsungi ja LG-d, mõlemad olid 50 või 55 tolli ja UHD. No LG pilt oli ikka kõvasti parem, sama kanal käis teleritest. Hinna poolest oli LG 100 või 200 euri odavam. Need olid 1100-1300 hinnaklassis.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 14:33:07 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Toomas kirjutas:
Pole telekatega seonduval silma peal hoidnud aga kas nüüd uute mudelite pealetungiga eelmise aasta mudelite hinnad ka juba langesid või hakkavad veel langema? Ilmselt plaanis lähiajal osta Samsung UE55H6400, ei tea kas on veel hinnalangust oodata või on hinnad juba kukkunud ja tuleb praeguse hinnaga poest ära tuua?


Ei tea, ma käisin vaatamas ja nüüd juba keerleb peas mõte, et Samsung OUT. Vaatasin kõrvuti ühte Samsungi ja LG-d, mõlemad olid 50 või 55 tolli ja UHD. No LG pilt oli ikka kõvasti parem, sama kanal käis teleritest. Hinna poolest oli LG 100 või 200 euri odavam. Need olid 1100-1300 hinnaklassis.


Valgustatud ruumis on IPS ilmselt parema pildiga jah. Pimedas ruumis jääb IPSil siiski kontrastist veidi puudu.
Samas ise ei kurda, filme vaatan hämaras LG IPS paneelilt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 15:19:33 vasta tsitaadiga

Kas LG WebOS ja WebOS2.0 telerite built-in youtube player toetab 1080p 60fps videote mahamängimist? Kuidas on lood samsungi YT playeriga?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 15:32:11 vasta tsitaadiga

Eelmise aasta h7000 mängib küll YT 1080p60
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 15:39:26 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kas väline ODD funkab nutiteleriga( saab filme ja pilte vaadata)?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 28.05.2015 16:02:33 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kas väline ODD funkab nutiteleriga( saab filme ja pilte vaadata)?
Spoiler Spoiler Spoiler

ei
...
tegelikult hakkasin uurima ja väidetavalt uued ODD omavad "AV connectivity mode" ja peaks toimima, nagu see näiteks:
http://www.samsung.com/ee/consumer/memory-storage-devices/odd/odd/SE-506CB/RSBD

ehk siis, jah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 16:17:48 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Kas LG WebOS ja WebOS2.0 telerite built-in youtube player toetab 1080p 60fps videote mahamängimist? Kuidas on lood samsungi YT playeriga?

LG mängib ka 4k60p (HEVC)

Muidu olen vist vaadanud 4k30p YTst. Toimis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThomThom
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 23:11:14 vasta tsitaadiga

Keegi Pana telekatega on kokkupuutunud? Hetkel Arvutitargas TX-55AS640E 699EUR. Kuskilt on kõrva jäänud, et juba head paneelid pidavat olema..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.06.2015 04:46:34 vasta tsitaadiga

Mul on pana plasma, nii et ei oska kommida kvaliteetne on küll , vähemalt ehituselt.
OK aitab ot-st. Kuna kell juba varahommik, mõtlesin tulevikus elutuppa hästi suure Philipsi osta-just ambilight-i pärast, 85 tolli oli vist max, kuid ainuld 3-külgne.
Poes on ta efektne küll. Kodus näiteks pimedas mediteerida ambilighti taustal. Too ambilight on vist patenteeritud icon_rolleyes.gif

Teised seda ei tee. Magamistuba jääb esialgu mu kalli Panasoni 65vt plasma jaoks...edasi tuleb OLED sinna, või siis tavaline kineskoop tagasi.

Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks. icon_wink.gif

Vabandan, mul on naine ka, hea naine, arusaaja thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 08:39:27 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
matiradik kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kas väline ODD funkab nutiteleriga( saab filme ja pilte vaadata)?
Spoiler Spoiler Spoiler

ei
...
tegelikult hakkasin uurima ja väidetavalt uued ODD omavad "AV connectivity mode" ja peaks toimima, nagu see näiteks:
http://www.samsung.com/ee/consumer/memory-storage-devices/odd/odd/SE-506CB/RSBD

ehk siis, jah icon_razz1.gif

Kuna mul kodus pole ühtegi optilist seadet, siis sai ka üks väline ligi võetud, et vajadusel üksikuid plaate sisse visata või kõrvetada. Ostu üheks tingimuseks oli, et Samsungi nutiteler ka plaadi sisu kätte saab. Seega sai ära tellitud SE-208BW http://www.samsung.com/ee/consumer/it/pc/accessories/SE-208BW/UKWS , mis tootmisest küll maas aga HV andmebaasis mõni ettevõte veel pakub.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:50:43 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks. icon_wink.gif

See on argument, aga igale telekale võid selle rgb riba ja arduinoga teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 15:16:04 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
kraaks kirjutas:
Aga too Philipsi ambilight on huvitav asi, eriti õdusa õhkkonna jaoks. icon_wink.gif

See on argument, aga igale telekale võid selle rgb riba ja arduinoga teha. icon_smile.gif

Seda ainult siis kui signaal tuleb HDMI kaabliga. Aga ega kaabli kaudu digi-tv hästi sealt läbi teleka kätte ei saa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 05.06.2015 17:09:57 vasta tsitaadiga

Tervist,
ausalt, ei olnud ega viitsimust, ega aega 154 lehekülge teemat läbi lugeda, võimalik et küsimusi juba arutletut.
Küsimused sellised: samsung 6400 v.s. panasonic 640 interneti võimalused ja kasutamise mugavus/menüü loogilisus/kasutaja sõbralikus et ilma manuali pikemat lugemata saaks hakkama ka vanem inimene. Plaan emale muretseda et tema saaks internetis saateid-seebikaid vaadata. Arvuti kasutamise oskusi eriti ei ole, aga sama tegevusega suudab arvutis hakkama saada.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 17:26:56 vasta tsitaadiga

Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka. http://tasutatv.ee/hbbtv/
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.