|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.04.2015 15:14:37
[X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt |
|
|
The Witcher 3: Wild Hunt
Ametlik leht: http://thewitcher.com/witcher3/
Arendaja: CD Projekt RED
Väljaandja: Bandai Namco Ent.
Stiil: Action RPG
Väljalaske kuupäev:
19.05.2015
Kirjeldus:
| Wikipedia kirjutas: |
| The Witcher 3: Wild Hunt (Polish: Wiedźmin 3: Dziki Gon) is an upcoming action role-playing video game set in an open world environment, that is currently in development by Polish video game developer CD Projekt RED. The game will be the third in the series, preceded by The Witcher and The Witcher 2: Assassins of Kings, which are based on the series of fantasy novels of the same title by the Polish author Andrzej Sapkowski, but take place after them. |
Uudised / screenshotid / videod: http://www.gamespot.com/the-witcher-3-wild-hunt/
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
17.04.2015 12:47:25
|
|
|
| Seda mängu tasub oodata. Eelmine osa oli ka väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.04.2015 13:21:55
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| Seda mängu tasub oodata. Eelmine osa oli ka väga hea. |
+1
Järgmisest nädalast pidi Euronics eeltellimusi vastu võtma - kindel ost
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
17.04.2015 13:51:33
|
|
|
| Mõtlen ise ka, kas eeltellida või ei. Pikemat aega on PSN´is soodukaga ka olnd.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.04.2015 14:07:21
|
|
|
ZacXz, ma näen küll Stores täishinda (62,95€)?
Eelistan ise plaadi kujul - piisavalt hea mäng, et riiulisse soetada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
17.04.2015 14:53:36
|
|
|
| Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
17.04.2015 15:13:31
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks. |
Kas see hind ei olnud siis selline, kui sul on US+?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
18.04.2015 12:49:50
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks. |
Kas see hind ei olnud siis selline, kui sul on US+? |
Vaatasin üle, tõepoolest ainult + omanikele. Võtsin igatahes ligi, tundub hea.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
30.04.2015 13:28:10
|
|
|
Ega kellelgi infot ole CE & Euronicsi vahelise seose osas?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Midigi
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.05.2015 13:37:48
|
|
|
The Witcher 3 - Cinematic Trailer
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KanTarog
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2005
|
15.05.2015 17:27:23
|
|
|
Euronicsis lõppes võimalus ettetellida? ;(
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
18.05.2015 15:15:06
|
|
|
| Tellisin endale zavvi.com'ist. 43.42£ läks maksma, kuigi foorumites hoiatatakse, et zavvil viimasel ajal on tarne tähtaegadega probleeme. Mul seekord mänguga kiire pole, nädal siia-sinna ei tapa.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.05.2015 15:39:56
|
|
|
| KanTarog kirjutas: |
| Euronicsis lõppes võimalus ettetellida? ;( |
Sa Tallinna inimene - homme peaks ka Euronics'i poest osta saama
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
18.05.2015 16:16:12
|
|
|
| Kell 1 öösel peaks digitaalne versioon unlockima kui ma õigesti mäletan, kõigil vaim valmis?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
19.05.2015 00:14:49
|
|
|
Endal gamestarist tellitud,ootan juba millal kuller hommiku ukse taga kõllab
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.05.2015 09:31:16
|
|
|
| Paganas, launch (unlock) oli meie aja järgi kell 2 öösel hoopis, punnisin kella viieni ära, siis rohkem ei jõudnud. Esmamuljed on nii ja naa, ei meeldinud mulle see juhtimine ja liikumine väga, kuidagi väga närviline ja ligadilogadi tundus. Graafika oli ilus ja teha on ilmselt lõpmatuseni, selle viie tunniga ei jõudnud ma väga kuskile. Kogu see võitlemise süsteem on harjumatu, Witcheri veteranidele ilmselt aga tuttav teema juba, võtsin ka raskuselt eelviimase ja surm tuli kiiresti. Craftingu ja potionite vaaritamise UI võttis silme eest kirjuks, ilmselt ka veidi kellaaja süü.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
19.05.2015 10:28:19
|
|
|
Helistati, et eeltellitud mäng on poes ootamas .
ZacXz, kui kella 2-st kella 5-ni mängisid, siis mänguaega oli ikkagi 3 tundi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.05.2015 10:51:32
|
|
|
| Johan11 kirjutas: |
Helistati, et eeltellitud mäng on poes ootamas .
ZacXz, kui kella 2-st kella 5-ni mängisid, siis mänguaega oli ikkagi 3 tundi  |
Tõepoolest, pea ei tööta enam
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.05.2015 21:38:40
|
|
|
Sai ostetud PS4 peale ja ostu kindlasti ei kahetse (kasvõi juba rõõm näha, et karbi sisse igast manti topitud, isegi muusika plaat lisatud) aga mõned asjad häirivad küll.
Mänginud pole palju, pakun et alla tunni. Sai tutorial läbitud, natukene ringi vaadatud ning siis kõrtsini jõutud. Graafiline pool meeldib, värvid kah mõnusad, ei ole igavad hallid.
Samas tegelase liikumine kuidagi tõmblev tihtipeale, ei ole sujuv. Väga raske ka laipade juures ära tabada moment mil X vajutada, et lootida. Tiirutad seal ringi ja pidevalt liigub liiga palju ja kui ongi ikoon ees ja vajutad, siis kah ei juhtu midagi.
Sama lugu tihtipeale NPC'dega, "X talk" ikoon pea kohal aga vajutades ei juhtu midagi.
Üsna alguses ühes kohas hobuse peal ratsutades loadis kohe cutscene ette millega natukene muutus ka maastik (ja niiöelda hüppas ajas edasi). Mis siis, et tegu oli cutscenega, aga esimesed 5-10sek oli selline lagfest, et vahepeal freezisid tegelased üldse ära.
Vahevideote puhul veel häirib, et kui vahetatakse vaadet, siis tegelane nagu korra tõmbleb ja siis tema ümber laetakse asjad ära, nt juuksed jne. AC:U's oli muidugi asi hullem.
Kõrtsis oli jutuajamine mõne NPC'ga ja seal nad näevad väga head ja detailsed välja. Vanema proua nägu oli väga hästi tehtud.
Samas kohe mängu alguses kus ühe palja naisterahvaga jutt käib, siis too on ikka üleni sama sile kui barbi nukk. Oleks nagu tähtis tegelane aga ei mingeid detaile keha peal.. ainult juuksed olid detailsed.
Lõppes muidugi asi sellega, et kõrtsis olles lülitus mäng erroriga välja. Polnud nagu midagi erilist kah ees mis oleks üle koormanud, oli just pooleli kaardimäng mille olin võitmas.. aga eks sellega tänaseks ka piirdun.
Nädalavahetusel proovin edasi. Niipalju kui hetkel näinud olen on meeldinud, ütleks et juba üks lemmikuid mängusi, kogu hype oli seda väärt. Aga samas on kange soov mäng kõrvale panna ja paar kuud oodata, äkki tuleb mõni patch, teeb mängu veel paremaks, siis on kogemus mängimisel parem. Proovin vist ka PC peal ära, äkki suudan jooksutada seal paremini, võiks ka selle peal DS4'ga mängida. Seda mängu tahaks ikka kogeda nii heana kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.05.2015 13:08:09
|
|
|
Clover, kas sul esimene patch tõmmatud (parandas framerate)?
Aga jah, mäng on bug'ine - "parim" oli eile, kui keset võitlust keskkonna värvid negatiivi keerati (mängu sulgemine ja taaskäivitamine aitas)
EDIT:
Mängu ei saagi kõvakettale lasta
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
20.05.2015 13:42:03
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Clover, kas sul esimene patch tõmmatud (parandas framerate)?
Aga jah, mäng on bug'ine - "parim" oli eile, kui keset võitlust keskkonna värvid negatiivi keerati (mängu sulgemine ja taaskäivitamine aitas)  |
Ma arvan küll. Kohe kui eile plaadi sisse panin ja hakkas seda paigaldama, siis taustal pani kohe 480MB update faili tõmbama. Usun, et see oligi (arvuti peal muidugi sain vist aru, et seal 2+GB update).
Enne ei näppinudki mängu kui oli uuendus kah peal.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mall0c
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2005
|
22.05.2015 10:18:29
|
|
|
Seisin eile Progamesis ja valisin ka Witcherit, PC oma oli soodsam ja suudaks too ka vabalt jooksutada normaalsel tasemel, aga kuna X1 kodus näeb praegu ainult valu Forza 5 ja Horizon 2-ga, siis otsustasin, et maksan rohkem ja ostan konsoolile- ise lootes, et vähemalt ei pea põdema, et raud alla jääb mängule vms.
Käima pannes hakkas cutscenedes korralik stutterfest, suht ehmatav oli. Õnneks mängima hakates toimis kõik hästi. Controlsid on natuke kummalised esialgu, aga küllap harjub ära. Mängida küll väga pikalt ei jõudnud, kuid esmamulje tundub hea, dialoogid paraja pikkusega siiamaani olnud ja suhteliselt huvitavad - vähemalt ei kutsu skipima. Võitlussüsteem on tegelt päris huvitav, ma arvan, et kui käppa saada, saab päris hästi korraga mitmeid tüüpe karistada.
Esmamulje on päris hea, peale stutteringi mingeid buge hetkel ei kohanud. Hype ja ootamist tundub väärt olevat küll, saaks veel paar patchi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.05.2015 11:23:24
|
|
|
| Enne kui netiavarustest otsima lähen, ehk oskab keegi siin öelda, kuidas neid potione juurde teha saab? Mul komponendid on olemas, aga kui teha üritan ütleb et "You already have this item", samas varustuses ka näitab seda potionit aga kogus on 0.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
24.05.2015 11:47:29
|
|
|
| Meditate. Kui vajalik alko olemas on, täituvad tühjad pudelid.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.05.2015 19:41:15
|
|
|
| Levelxer kirjutas: |
| Meditate. Kui vajalik alko olemas on, täituvad tühjad pudelid. |
Ja nii ongi. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.10.2015 22:28:31
|
|
|
The Witcher 3: Wild Hunt Second Batch of Free DLC Announced
Spoiler 
EDIT:
Eile mässasin pool õhtut "FAMILY MATTERS" missiooniga ja tehtud ei saanudki - tüüp lihtsalt ei hakka rituaali läbi viima/"posima"
P.S eile anti välja ka Patch 1.03
EDIT 2:
http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-02-this-weeks-free-witcher-3-dlc-is
EDIT 3:
Uuendus tuli PS4-le ära aga viimaseid tasuta DLC-sid küll kuskil ei näe
EDIT 4:
Selle nädala tasuta DLC-d
Spoiler 
EDIT 5:
New game +
Spoiler 
EDIT 6:
The Witcher 3: Hearts of Stone Expansion
http://www.allgamesbeta.com/2015/09/the-witcher-3-hearts-of-stone-expansion.html?m=1
Spoiler 
EDIT 7:
The Witcher 3: Hearts of Stone unboxing
Spoiler 
EDIT 8:
Ostsin Euronics'ist selle kaartidega komplekti ära - täitsa korralik ja kvaliteetne asi
Aga kohe mängida ei saagi - uus update + DLC üle 20GB
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
31.10.2015 21:54:17
|
|
|
Kas Witcher 3e stoori on väga eelnevatest osadest sõltuv? Kunagi sai esimene osa läbi mängitud,aga teine osa jäi täitsa vahele.
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
31.10.2015 21:58:50
|
|
|
| Story osa pole üldse sõltuv, vähemalt kui universumiga tuttav olla siis lõbus kogemus.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.12.2015 13:10:39
|
|
|
| Levelxer kirjutas: |
| Story osa pole üldse sõltuv, vähemalt kui universumiga tuttav olla siis lõbus kogemus. |
tegelt ikka üpris edasi läheb küll iga osa. Esimene osa lõppeb umbes sama teemaga kus algab teine ning kolmas jätkub mõne aja pärast taas. Seega soovitav oleks kursis olla jah iga osaga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
06.01.2016 15:47:01
|
|
|
| Kustkaudu te konsoolile Hearts of Stone'i soetasite? Vaatan et PlayStation Store'st saaks ca 8.00 GBP'ga kätte, kas kuskil liigub soodsamalt ka?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.01.2016 16:03:46
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Kustkaudu te konsoolile Hearts of Stone'i soetasite? Vaatan et PlayStation Store'st saaks ca 8.00 GBP'ga kätte, kas kuskil liigub soodsamalt ka? |
vaevalt sa odavamalt väga leiad
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
06.01.2016 16:15:43
|
|
|
GBP versiooni vast odavamalt ei saagi. game.co.uk-s sama hind.
ise võtsin game+expansion pass jõulusoodustustega US PSNist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2016 18:54:02
|
|
|
| Witcher'i Hearts of Stone sai läbi tehtud - vot on DLC, mis on DLC nime väärt. Piisavalt mängutunde ja omajagu uuendusi. Bossivõitlused on vihased, nii et all lv. 35 ei tasu seda vist tõesti tegema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.01.2016 18:19:13
|
|
|
| kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.01.2016 11:36:15
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt. |
Raske öelda, minu teada konsool mänguaega kui sellist ei näita, aga pakun, et põhilugu, no eks ta kuhugi sinna 60-80 tunni juurde jäi. See on suht puusalt pandud. Ma üritasin end ikka side questide abil leveldada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
17.03.2016 16:39:11
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt. |
Raske öelda, minu teada konsool mänguaega kui sellist ei näita, aga pakun, et põhilugu, no eks ta kuhugi sinna 60-80 tunni juurde jäi. See on suht puusalt pandud. Ma üritasin end ikka side questide abil leveldada. |
Tegelase (Character) alt menüüst, Detailed Statistic all näitab mänguaega. Iseasi, kas see on mängus oldud aeg või koos menüüdes kolamisega / tutorialide lugemisega / asjade keetmisega kokku. Pole nii täpselt mõõtnud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
13.04.2016 22:52:28
|
|
|
Mul oleks Teie abi vaja enne kui tegutsema hakkan. Nimelt sain kingituseks Witcher 3 ps4 peale( euronicsist ostetud) Olen seda siiani oma usa konto alt mänginud ja tahaks teada kas usa psn poest ostetavad lisapaketid hakaksid tööle vói mitte sest add-on'id ei tööta 🤔
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.04.2016 01:47:18
|
|
|
tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
14.04.2016 10:28:59
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima. |
Selge, aga kas uk ja soome kuuluvad ühe regiooni alla, ses móttes kui ma nüüd uut kontot hakkan tegema, siis teaks mida valida? Tänud ette
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.04.2016 10:35:32
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima. |
Selge, aga kas uk ja soome kuuluvad ühe regiooni alla, ses móttes kui ma nüüd uut kontot hakkan tegema, siis teaks mida valida? Tänud ette |
euroopa (PAL) on ühtne regioon, usa (NTSC) on eraldi ja jaapan peaks ka eraldi olema.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
14.04.2016 14:01:13
|
|
|
Mul on mäng peaaegu läbi mängitud usa konto all, tegin euroopa konto et lisadele ligi saaks. Proovisin kopida usa konto alt save game failid pulgale et siis teise konto alt avada aga ei saagi. Kas tóesti pean uue konto alt otsast peale alustama😔 Üks ja sama süsteem ju
_________________ PSN: karl877
viimati muutis tann84 14.04.2016 14:05:02, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|