Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 15:14:37 [X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt vasta tsitaadiga

The Witcher 3: Wild Hunt



Ametlik leht: http://thewitcher.com/witcher3/

Arendaja: CD Projekt RED

Väljaandja: Bandai Namco Ent.

Stiil: Action RPG

Väljalaske kuupäev:
19.05.2015

Kirjeldus:
Wikipedia kirjutas:
The Witcher 3: Wild Hunt (Polish: Wiedźmin 3: Dziki Gon) is an upcoming action role-playing video game set in an open world environment, that is currently in development by Polish video game developer CD Projekt RED. The game will be the third in the series, preceded by The Witcher and The Witcher 2: Assassins of Kings, which are based on the series of fantasy novels of the same title by the Polish author Andrzej Sapkowski, but take place after them.


Uudised / screenshotid / videod: http://www.gamespot.com/the-witcher-3-wild-hunt/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 17.04.2015 12:47:25 vasta tsitaadiga

Seda mängu tasub oodata. Eelmine osa oli ka väga hea.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 13:21:55 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Seda mängu tasub oodata. Eelmine osa oli ka väga hea.

+1
Järgmisest nädalast pidi Euronics eeltellimusi vastu võtma - kindel ost thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 13:51:33 vasta tsitaadiga

Mõtlen ise ka, kas eeltellida või ei. Pikemat aega on PSN´is soodukaga ka olnd.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 14:07:21 vasta tsitaadiga

ZacXz, ma näen küll Stores täishinda (62,95€)?
Eelistan ise plaadi kujul - piisavalt hea mäng, et riiulisse soetada thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 14:53:36 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.04.2015 15:13:31 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks.


Kas see hind ei olnud siis selline, kui sul on US+?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2015 12:49:50 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Võibolla tõesti, kolisin US konto peale üle ja seal on $53.99 hinnaks.


Kas see hind ei olnud siis selline, kui sul on US+?


Vaatasin üle, tõepoolest ainult + omanikele. Võtsin igatahes ligi, tundub hea.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 11:20:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

Järgmisest nädalast pidi Euronics eeltellimusi vastu võtma - kindel ost thumbs_up.gif

http://www.euronics.ee/t/65988/mangud/ps4-the-witcher-3-wild-hunt-ettetellimisel/ette-ps4witcher3
http://www.euronics.ee/t/65990/mangud/xbox-one-the-witcher-3-wild-hunt-ettetellimisel/ette-x1witcher3

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 30.04.2015 13:28:10 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi infot ole CE & Euronicsi vahelise seose osas? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 21:14:18 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Ega kellelgi infot ole CE & Euronicsi vahelise seose osas? icon_rolleyes.gif

Minu andmetel on väike võimalus, et Euronics mõned CE saab; kui kuna see pole 100% kindel, siis eeltellimust sellele teha ei saa.

EDIT:
http://www.allgamesbeta.com/2015/05/the-witcher-3-wild-hunt-reviews-round-up.html?m=1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 07:13:28 vasta tsitaadiga

Nädal veel kõvatada!

Skoorid:
http://www.reddit.com/r/PS4/comments/35pm47/the_witcher_3_wild_hunt_review_thread/

Väga ilus mäng!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 13:37:48 vasta tsitaadiga

The Witcher 3 - Cinematic Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KanTarog
HV kasutaja
KanTarog

liitunud: 07.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 17:27:23 vasta tsitaadiga

Euronicsis lõppes võimalus ettetellida? ;(
_________________
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.05.2015 15:15:06 vasta tsitaadiga

Tellisin endale zavvi.com'ist. 43.42£ läks maksma, kuigi foorumites hoiatatakse, et zavvil viimasel ajal on tarne tähtaegadega probleeme. Mul seekord mänguga kiire pole, nädal siia-sinna ei tapa.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 18.05.2015 15:36:53 vasta tsitaadiga

KanTarog kirjutas:
Euronicsis lõppes võimalus ettetellida? ;(

Nüüd sellises kohas saadaval - http://www.hobbygamer.ee/shop/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=witcher+3&submit_search=
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 15:39:56 vasta tsitaadiga

KanTarog kirjutas:
Euronicsis lõppes võimalus ettetellida? ;(

Sa Tallinna inimene - homme peaks ka Euronics'i poest osta saama icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 16:16:12 vasta tsitaadiga

Kell 1 öösel peaks digitaalne versioon unlockima kui ma õigesti mäletan, kõigil vaim valmis?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 19.05.2015 00:14:49 vasta tsitaadiga

Endal gamestarist tellitud,ootan juba millal kuller hommiku ukse taga kõllab icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 09:31:16 vasta tsitaadiga

Paganas, launch (unlock) oli meie aja järgi kell 2 öösel hoopis, punnisin kella viieni ära, siis rohkem ei jõudnud. Esmamuljed on nii ja naa, ei meeldinud mulle see juhtimine ja liikumine väga, kuidagi väga närviline ja ligadilogadi tundus. Graafika oli ilus ja teha on ilmselt lõpmatuseni, selle viie tunniga ei jõudnud ma väga kuskile. Kogu see võitlemise süsteem on harjumatu, Witcheri veteranidele ilmselt aga tuttav teema juba, võtsin ka raskuselt eelviimase ja surm tuli kiiresti. Craftingu ja potionite vaaritamise UI võttis silme eest kirjuks, ilmselt ka veidi kellaaja süü.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 10:28:19 vasta tsitaadiga

Helistati, et eeltellitud mäng on poes ootamas thumbs_up.gif.
ZacXz, kui kella 2-st kella 5-ni mängisid, siis mänguaega oli ikkagi 3 tundi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 10:51:32 vasta tsitaadiga

Johan11 kirjutas:
Helistati, et eeltellitud mäng on poes ootamas thumbs_up.gif.
ZacXz, kui kella 2-st kella 5-ni mängisid, siis mänguaega oli ikkagi 3 tundi icon_biggrin.gif


Tõepoolest, pea ei tööta enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 21:38:40 vasta tsitaadiga

Sai ostetud PS4 peale ja ostu kindlasti ei kahetse (kasvõi juba rõõm näha, et karbi sisse igast manti topitud, isegi muusika plaat lisatud) aga mõned asjad häirivad küll.
Mänginud pole palju, pakun et alla tunni. Sai tutorial läbitud, natukene ringi vaadatud ning siis kõrtsini jõutud. Graafiline pool meeldib, värvid kah mõnusad, ei ole igavad hallid.
Samas tegelase liikumine kuidagi tõmblev tihtipeale, ei ole sujuv. Väga raske ka laipade juures ära tabada moment mil X vajutada, et lootida. Tiirutad seal ringi ja pidevalt liigub liiga palju ja kui ongi ikoon ees ja vajutad, siis kah ei juhtu midagi.
Sama lugu tihtipeale NPC'dega, "X talk" ikoon pea kohal aga vajutades ei juhtu midagi.

Üsna alguses ühes kohas hobuse peal ratsutades loadis kohe cutscene ette millega natukene muutus ka maastik (ja niiöelda hüppas ajas edasi). Mis siis, et tegu oli cutscenega, aga esimesed 5-10sek oli selline lagfest, et vahepeal freezisid tegelased üldse ära.
Vahevideote puhul veel häirib, et kui vahetatakse vaadet, siis tegelane nagu korra tõmbleb ja siis tema ümber laetakse asjad ära, nt juuksed jne. AC:U's oli muidugi asi hullem.

Kõrtsis oli jutuajamine mõne NPC'ga ja seal nad näevad väga head ja detailsed välja. Vanema proua nägu oli väga hästi tehtud.
Samas kohe mängu alguses kus ühe palja naisterahvaga jutt käib, siis too on ikka üleni sama sile kui barbi nukk. Oleks nagu tähtis tegelane aga ei mingeid detaile keha peal.. ainult juuksed olid detailsed.

Lõppes muidugi asi sellega, et kõrtsis olles lülitus mäng erroriga välja. Polnud nagu midagi erilist kah ees mis oleks üle koormanud, oli just pooleli kaardimäng mille olin võitmas.. aga eks sellega tänaseks ka piirdun.
Nädalavahetusel proovin edasi. Niipalju kui hetkel näinud olen on meeldinud, ütleks et juba üks lemmikuid mängusi, kogu hype oli seda väärt. Aga samas on kange soov mäng kõrvale panna ja paar kuud oodata, äkki tuleb mõni patch, teeb mängu veel paremaks, siis on kogemus mängimisel parem. Proovin vist ka PC peal ära, äkki suudan jooksutada seal paremini, võiks ka selle peal DS4'ga mängida. Seda mängu tahaks ikka kogeda nii heana kui võimalik.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 13:08:09 vasta tsitaadiga

Clover, kas sul esimene patch tõmmatud (parandas framerate)?
Aga jah, mäng on bug'ine - "parim" oli eile, kui keset võitlust keskkonna värvid negatiivi keerati (mängu sulgemine ja taaskäivitamine aitas) thumbs_down.gif

EDIT:
Mängu ei saagi kõvakettale lasta icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 13:42:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Clover, kas sul esimene patch tõmmatud (parandas framerate)?
Aga jah, mäng on bug'ine - "parim" oli eile, kui keset võitlust keskkonna värvid negatiivi keerati (mängu sulgemine ja taaskäivitamine aitas) thumbs_down.gif


Ma arvan küll. Kohe kui eile plaadi sisse panin ja hakkas seda paigaldama, siis taustal pani kohe 480MB update faili tõmbama. Usun, et see oligi (arvuti peal muidugi sain vist aru, et seal 2+GB update).
Enne ei näppinudki mängu kui oli uuendus kah peal.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 22.05.2015 10:18:29 vasta tsitaadiga

Seisin eile Progamesis ja valisin ka Witcherit, PC oma oli soodsam ja suudaks too ka vabalt jooksutada normaalsel tasemel, aga kuna X1 kodus näeb praegu ainult valu Forza 5 ja Horizon 2-ga, siis otsustasin, et maksan rohkem ja ostan konsoolile- ise lootes, et vähemalt ei pea põdema, et raud alla jääb mängule vms.

Käima pannes hakkas cutscenedes korralik stutterfest, suht ehmatav oli. Õnneks mängima hakates toimis kõik hästi. Controlsid on natuke kummalised esialgu, aga küllap harjub ära. Mängida küll väga pikalt ei jõudnud, kuid esmamulje tundub hea, dialoogid paraja pikkusega siiamaani olnud ja suhteliselt huvitavad - vähemalt ei kutsu skipima. Võitlussüsteem on tegelt päris huvitav, ma arvan, et kui käppa saada, saab päris hästi korraga mitmeid tüüpe karistada.

Esmamulje on päris hea, peale stutteringi mingeid buge hetkel ei kohanud. Hype ja ootamist tundub väärt olevat küll, saaks veel paar patchi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 11:00:58 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/articles/new-witcher-3-patch-on-the-way-to-resolve-its-smal/1100-6427514/
See teksti väiksus on häiriv küll...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.05.2015 11:23:24 vasta tsitaadiga

Enne kui netiavarustest otsima lähen, ehk oskab keegi siin öelda, kuidas neid potione juurde teha saab? Mul komponendid on olemas, aga kui teha üritan ütleb et "You already have this item", samas varustuses ka näitab seda potionit aga kogus on 0.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 24.05.2015 11:47:29 vasta tsitaadiga

Meditate. Kui vajalik alko olemas on, täituvad tühjad pudelid.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.05.2015 19:41:15 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Meditate. Kui vajalik alko olemas on, täituvad tühjad pudelid.
Ja nii ongi. Tänud!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 22:28:31 vasta tsitaadiga

The Witcher 3: Wild Hunt Second Batch of Free DLC Announced
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Eile mässasin pool õhtut "FAMILY MATTERS" missiooniga ja tehtud ei saanudki - tüüp lihtsalt ei hakka rituaali läbi viima/"posima" icon_evil.gif
P.S eile anti välja ka Patch 1.03

EDIT 2:
http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-02-this-weeks-free-witcher-3-dlc-is

EDIT 3:
Uuendus tuli PS4-le ära aga viimaseid tasuta DLC-sid küll kuskil ei näe icon_rolleyes.gif

EDIT 4:
Selle nädala tasuta DLC-d
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 5:
New game +
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 6:
The Witcher 3: Hearts of Stone Expansion
http://www.allgamesbeta.com/2015/09/the-witcher-3-hearts-of-stone-expansion.html?m=1
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 7:
The Witcher 3: Hearts of Stone unboxing
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 8:
Ostsin Euronics'ist selle kaartidega komplekti ära - täitsa korralik ja kvaliteetne asi thumbs_up.gif
Aga kohe mängida ei saagi - uus update + DLC üle 20GB icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 21:54:17 vasta tsitaadiga

Kas Witcher 3e stoori on väga eelnevatest osadest sõltuv? Kunagi sai esimene osa läbi mängitud,aga teine osa jäi täitsa vahele.
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 31.10.2015 21:58:50 vasta tsitaadiga

Story osa pole üldse sõltuv, vähemalt kui universumiga tuttav olla siis lõbus kogemus.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 22:18:30 vasta tsitaadiga

http://www.allgamesbeta.com/2015/12/the-witcher-3-wild-hunt-blood-and-wine.html?m=1
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 13:10:39 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Story osa pole üldse sõltuv, vähemalt kui universumiga tuttav olla siis lõbus kogemus.


tegelt ikka üpris edasi läheb küll iga osa. Esimene osa lõppeb umbes sama teemaga kus algab teine ning kolmas jätkub mõne aja pärast taas. Seega soovitav oleks kursis olla jah iga osaga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 06.01.2016 15:47:01 vasta tsitaadiga

Kustkaudu te konsoolile Hearts of Stone'i soetasite? Vaatan et PlayStation Store'st saaks ca 8.00 GBP'ga kätte, kas kuskil liigub soodsamalt ka?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 16:03:46 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Kustkaudu te konsoolile Hearts of Stone'i soetasite? Vaatan et PlayStation Store'st saaks ca 8.00 GBP'ga kätte, kas kuskil liigub soodsamalt ka?


vaevalt sa odavamalt väga leiad
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 16:15:43 vasta tsitaadiga

GBP versiooni vast odavamalt ei saagi. game.co.uk-s sama hind.

ise võtsin game+expansion pass jõulusoodustustega US PSNist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.01.2016 18:54:02 vasta tsitaadiga

Witcher'i Hearts of Stone sai läbi tehtud - vot on DLC, mis on DLC nime väärt. Piisavalt mängutunde ja omajagu uuendusi. Bossivõitlused on vihased, nii et all lv. 35 ei tasu seda vist tõesti tegema hakata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 18:19:13 vasta tsitaadiga

kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.01.2016 11:36:15 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt.
Raske öelda, minu teada konsool mänguaega kui sellist ei näita, aga pakun, et põhilugu, no eks ta kuhugi sinna 60-80 tunni juurde jäi. See on suht puusalt pandud. Ma üritasin end ikka side questide abil leveldada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 31.01.2016 20:43:39 vasta tsitaadiga

Sai ka esimest korda Witcer mängu mängitud ja vauuuu!! Karp lahti kui hea.
Praegu läksin teisele tiirule...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.02.2016 09:04:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 25.02.2016 10:25:46 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Make sense, tänud icon_biggrin.gif
Selline huvitav küsimus veel!
Et kui ma alustan mängu NEW GAME+ kas saan siis ikka need raskusastme karikad ka lahti? On kellelgi kogemust sellega??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 16:39:11 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
firemark kirjutas:
kui kaua te main questi läbi mängisite? umbes ajaliselt.
Raske öelda, minu teada konsool mänguaega kui sellist ei näita, aga pakun, et põhilugu, no eks ta kuhugi sinna 60-80 tunni juurde jäi. See on suht puusalt pandud. Ma üritasin end ikka side questide abil leveldada.

Tegelase (Character) alt menüüst, Detailed Statistic all näitab mänguaega. Iseasi, kas see on mängus oldud aeg või koos menüüdes kolamisega / tutorialide lugemisega / asjade keetmisega kokku. Pole nii täpselt mõõtnud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 22:52:28 vasta tsitaadiga

Mul oleks Teie abi vaja enne kui tegutsema hakkan. Nimelt sain kingituseks Witcher 3 ps4 peale( euronicsist ostetud) Olen seda siiani oma usa konto alt mänginud ja tahaks teada kas usa psn poest ostetavad lisapaketid hakaksid tööle vói mitte sest add-on'id ei tööta 🤔
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 01:47:18 vasta tsitaadiga

tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 10:28:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima.


Selge, aga kas uk ja soome kuuluvad ühe regiooni alla, ses móttes kui ma nüüd uut kontot hakkan tegema, siis teaks mida valida? Tänud ette

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 10:35:32 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
tann84, ei - põhimängu ja lisade regioonid peavad ühtima.


Selge, aga kas uk ja soome kuuluvad ühe regiooni alla, ses móttes kui ma nüüd uut kontot hakkan tegema, siis teaks mida valida? Tänud ette


euroopa (PAL) on ühtne regioon, usa (NTSC) on eraldi ja jaapan peaks ka eraldi olema.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 14:01:13 vasta tsitaadiga

Mul on mäng peaaegu läbi mängitud usa konto all, tegin euroopa konto et lisadele ligi saaks. Proovisin kopida usa konto alt save game failid pulgale et siis teise konto alt avada aga ei saagi. Kas tóesti pean uue konto alt otsast peale alustama😔 Üks ja sama süsteem ju
_________________
PSN: karl877


viimati muutis tann84 14.04.2016 14:05:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.