Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2015 11:14:07 vasta tsitaadiga

lumia 930
klaas kildudeks, pilti ei näita, muidu on vist elus, arvuti tunneb ära ja nuppudele reageerib.
korpus on ühest kohast mõlkis aga tundub et peaks saama siiski ekraani vahetada.
musta värvi icon_smile.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 13:12:30 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
lumia 930
klaas kildudeks, pilti ei näita, muidu on vist elus, arvuti tunneb ära ja nuppudele reageerib.
korpus on ühest kohast mõlkis aga tundub et peaks saama siiski ekraani vahetada.
musta värvi icon_smile.gif

Tere,

*OEM LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 180€
*A LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 145€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mzunguru
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2015




sõnum 06.05.2015 13:50:58 vasta tsitaadiga

Tere,

Nokia Lumia 1020, valge
Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 14:04:43 vasta tsitaadiga

Mzunguru kirjutas:
Tere,

Nokia Lumia 1020, valge
Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi


Tere
*OEM LCD+digitizer+uus raam+vahetus - tarne paar nädalat - 125€
*A LCD+digitizer+uus raam+vahetus - Tarne umbes kuu - 112€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Romanov
HV vaatleja
Romanov

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 14:33:31 vasta tsitaadiga

Tervist,

Sony Xperia Z, must.
Oli taskus koos rahakoti ja muu tavaariga ning taskust välja võttes ekraanil mõrad. Pilt on ees, aga puutetundlikkus ei tööta.

_________________
Autokool Hakka Juhiks - Autokool Tallinna külje all Laagris ja Keilas!
www.hakkajuhiks.ee
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 15:08:53 vasta tsitaadiga

Romanov kirjutas:
Tervist,

Sony Xperia Z, must.
Oli taskus koos rahakoti ja muu tavaariga ning taskust välja võttes ekraanil mõrad. Pilt on ees, aga puutetundlikkus ei tööta.

Tere,
Terve ekraani moodul vaja vahetada.

*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~7-14päeva tarne - 95€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 75€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2015 19:56:59 vasta tsitaadiga

7" hiinakate ekraani / digi tarnega ka tegeled? 7" overmax basic on lõhki. ise vahetan kui hea hinnaga ekraani leiab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 20:11:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
7" hiinakate ekraani / digi tarnega ka tegeled? 7" overmax basic on lõhki. ise vahetan kui hea hinnaga ekraani leiab.

Hei,
Soovitan aliexpressi vaadata seoses selle tabiga. Vana digitizeri numbrid vajalikud flexil või mis vähegi infot seal annab. Selle järgi peaks olema võimalik leida. Arvan, et saad sealt parima hinnaga midagi. Vajadusel saad ka sealsete müüjatega suhelda.
Neid versioonide erinevusi võib muidu tekkima hakata ja ei saagi tööle. Selleks olen alati kõik kahtlasemad seadmed enne enda kätte palunud, kui midagi tellima olen hakanud, niiet praegusel juhul usun, et kui vahetamisega hakkama saad, siis parim lahendus tellimiseks on sealne koht.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 18:12:24 vasta tsitaadiga

Iphone 6 valge, Tallinn
kõik töötab. klaas on ämblik
1. ekraaniklaasi vahetust

Hind?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 19:15:33 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Iphone 6 valge, Tallinn
kõik töötab. klaas on ämblik
1. ekraaniklaasi vahetust

Hind?

Tere, vaja vahetada terve ekraani moodul.
Antud pakkumised:
* LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu-poolteist - 85€
* A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu-poolteist 95€
* A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat 105€
* OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne nädal-kaks - 145€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
falckrange
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2011




sõnum 15.05.2015 10:07:10 vasta tsitaadiga

Nexus 5 ekraani klaas on katki (ämblik), ekraan ise töötab korralikult. Mllised on variandid remondiks? Mis hinnaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 10:25:08 vasta tsitaadiga

falckrange kirjutas:
Nexus 5 ekraani klaas on katki (ämblik), ekraan ise töötab korralikult. Mllised on variandid remondiks? Mis hinnaga?

Hei!
Antud telefonil tuleks terve moodul välja vahetada, ehk uus LCD ja digitizer. Antud pakkumised:

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat-kuu - 87€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 87€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KatiSND
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 15.05.2015 19:26:24 vasta tsitaadiga

iPad 4th gen (A1458)
must
kukkus nurkapidi maha, puutetundlikkus töötab, klaas ämblikuvõrk ja nurga poolt killud väljas (kaitsekile hoiab ülejäänud osa koos)
(Tartus)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 21:00:17 vasta tsitaadiga

S4 I9505 ekraani kohe oleks pakkuda? Värv ei ole oluline.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BLoaded
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 21:20:00 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas te vahetate Nexus 7 (2012) ainult eraldi digitizerit ka?

Parimat!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 21:09:19 vasta tsitaadiga

KatiSND kirjutas:
iPad 4th gen (A1458)
must
kukkus nurkapidi maha, puutetundlikkus töötab, klaas ämblikuvõrk ja nurga poolt killud väljas (kaitsekile hoiab ülejäänud osa koos)
(Tartus)

Tere,
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 35€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 55€

Parimat,


its2cold kirjutas:
S4 I9505 ekraani kohe oleks pakkuda? Värv ei ole oluline.

Tere, ekraani kohapeal kahjuks ei ole. Ainult pealmist klaasi on, sinakat tooni.
Parimat,


BLoaded kirjutas:
Tere.

Kas te vahetate Nexus 7 (2012) ainult eraldi digitizerit ka?

Parimat!

Tere, sisuliselt teostatav, kuid tööle garantiid ei anna, üsna tülikas protsess- senini ainult tuttavaid aidanud sellise teenusega.
Õnnestumise korral digitizeri vahetus 40€ (hind ei sisalda uut digitizerit).

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 23:42:49 vasta tsitaadiga

Kas sellist asja ka teed nagu Microsoft Surface Pro (1 gen) ?
Katki ainult pealmine digitizer, LCD terve. Müüakse eraldi, aga kas neid eraldada saab...

OEM osa võimalusel, ning koos või ilma KM?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 04:07:14 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Kas sellist asja ka teed nagu Microsoft Surface Pro (1 gen) ?
Katki ainult pealmine digitizer, LCD terve. Müüakse eraldi, aga kas neid eraldada saab...

OEM osa võimalusel, ning koos või ilma KM?

Tere,
Senini vahetusse läinud terve ekraani moodulina.

Eraisik.

Kokku oleks uus ekraani komplekt 184€ koos vahetusega. Tarne ca kuu.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 09:42:21 vasta tsitaadiga

Sony Z2
Eraanis vasakul mõra.
Pilt täiesti korras aga puutetundlikus mõra laiuses (2 alumist rida kui numbreid valida) ei tööta.
Kui võimalik võiks veekindlus alles jääda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 10:21:19 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Sony Z2
Eraanis vasakul mõra.
Pilt täiesti korras aga puutetundlikus mõra laiuses (2 alumist rida kui numbreid valida) ei tööta.
Kui võimalik võiks veekindlus alles jääda

Tere,
Veekindlaks 100% enam ei saa teha, küll aga niiskusekindlaks. Ma küll tellin eraldi kõik vastavad vahendid, et võimalik maksimaalne veekindlus tagada, kuid vee alla pildistama minemist enda südamele võtta ei saa. Parandatud asi on parandatud asi, uus on uus.

Igatahes pakkumine Teile:

OEM LCD+digitizer+originaal liim+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 155€

Parimat,
Marko

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 18:38:47 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Prestigio multipad 4 ultimate 10.1, peaks musta värvi olema.
Uut digitizerit + vahetusteenust vaja.
Kui on mingeid lisaküsimusi vaja esitada, siis paari päeva jooksul saaks vast tableti enda kätte korraks.

Ning küsiks veel musta tablet z digitizeri kohta ka, et kas seal tuleb koos ekraaniga vahetada?

Tere.

Tableti digitizeri eeldatav hind võiks olla koos vahetusega ca 45-55€ vahemikus ja tarne kuu-kaks. Kuna suurem kokkupuude pole prestigio tabletitega olnud, siis enne tellimist oleks vajalik tabletil vana digi üle vaadata, et uus ikka sobiks.
Eelduste kohaselt on PMP7100D mudel see õige, kuid siiski pesa ja positsiooni tahaks oma silmaga üle vaadata, mitte riski võtta.

Tablet z puhul tuleb terve moodul vahetada, täpselt.

Parimat,


Sain lõpuks enda kätte ja vaatasin sisse ka.

Mudeliks PMP7100D3G_QUAD
Flex asub all vasakul
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p67
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 25.05.2015 20:46:24 vasta tsitaadiga

Google Nexus 5 (LG) ekraan katki. Puutetundlikkus on korras, klaas vajaks väljavahetamist.
Kui palju võiks maksma minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 21:18:47 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
mteachx kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Prestigio multipad 4 ultimate 10.1, peaks musta värvi olema.
Uut digitizerit + vahetusteenust vaja.
Kui on mingeid lisaküsimusi vaja esitada, siis paari päeva jooksul saaks vast tableti enda kätte korraks.

Ning küsiks veel musta tablet z digitizeri kohta ka, et kas seal tuleb koos ekraaniga vahetada?

Tere.

Tableti digitizeri eeldatav hind võiks olla koos vahetusega ca 45-55€ vahemikus ja tarne kuu-kaks. Kuna suurem kokkupuude pole prestigio tabletitega olnud, siis enne tellimist oleks vajalik tabletil vana digi üle vaadata, et uus ikka sobiks.
Eelduste kohaselt on PMP7100D mudel see õige, kuid siiski pesa ja positsiooni tahaks oma silmaga üle vaadata, mitte riski võtta.

Tablet z puhul tuleb terve moodul vahetada, täpselt.

Parimat,


Sain lõpuks enda kätte ja vaatasin sisse ka.

Mudeliks PMP7100D3G_QUAD
Flex asub all vasakul

Hei,
digitizer+vahetus - tarne umbes üks-kaks kuud - 56€

Parimat,





p67 kirjutas:
Google Nexus 5 (LG) ekraan katki. Puutetundlikkus on korras, klaas vajaks väljavahetamist.
Kui palju võiks maksma minna?


Tere!
Antud telefonil tuleks terve moodul välja vahetada, ehk uus LCD ja digitizer. Antud pakkumised:

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat-kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 85€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 26.05.2015 20:57:10 vasta tsitaadiga

Asus Memo Pad FHD10 K005 (ME302KL) klaas on katki. LCD väidetavalt toimib. Kui palju võiks selle vahetus maksma minna?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 21:24:54 vasta tsitaadiga

Nastix kirjutas:
Asus Memo Pad FHD10 K005 (ME302KL) klaas on katki. LCD väidetavalt toimib. Kui palju võiks selle vahetus maksma minna?

Tere. Kahjuks ei saa ma mingisugust konkreetset pakkumist hetkel teha. On vaja tablet korra lahti võtta ja vaadata tagumist klaasi kaablit ja selle info põhiselt võimalik juba konkreetsemalt vaadata.
Hinnad kõiguvad 85-145€ vahel, võin kohe ära öelda ja tarnest alla kuu me kindlasti ei räägi. Kui inimesel siiski kindel huvi seade korda saada, siis need kaks fakti tuleks sisse arvestada ja tahvel minuni toimetada või omal vastutusel ise lahti teha ning tagusest pilt saata. Kuidas ja mis saata vaja, selle võin hilisemalt täpsustada siis.
Üsna ebameeldiv seade see, oma parandamise juures, lõpp tulemus võib olla, et kasutada saab aga teatud mööndustega, mingi nurk on ehk tundlikum, natuke sünkroonist väljas vms.. See kõik võib olla aga ei pruugi, oleneb seal paljustki, kas seade on varasemalt lahti võetud, kuidas on pesade olukord, kui kvaliteetne saab varuosa (paraku hiina kaup saadaval ainult) ning väga ebakvaliteetse klaasi puhul tuleb tagasi saatma hakata ja venib veel aeg kuu lõikes edasi.

Tahan, et oleks kõik ohud teada.

Mõnusat õhtut,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiimKio
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2006




sõnum 27.05.2015 08:41:50 vasta tsitaadiga

Tere,
HTC One M7 tagumise kaane ja aku vahetus. Jupid endal olemas, sooviks tööraha teada.

Tänud,
Siim
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinar
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2015




sõnum 27.05.2015 11:12:22 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
stinar kirjutas:
Tere!

Mul on Nexsus 5 ning ekraanis on mõrad ja vaja oleks ekraani vahetust. Ma sooviksin teada, kui palju antud teenus maksma läheks, kui kaua aega see võtaks ning kuidas ma telefoni Teieni toimtaks? (kindlasti soovin originaal ekraani, mitte mingit asendusvarianti.)


Tere,

*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 89€

Telefoni toimetamine kas smartposti vahendusel või Tartu tuttavaga saata.

Parimat,


Tere,

Sooviksin ära tellida sel juhul ekraani, kuidas peaksin edasi toimetama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 11:49:27 vasta tsitaadiga

SiimKio kirjutas:
Tere,
HTC One M7 tagumise kaane ja aku vahetus. Jupid endal olemas, sooviks tööraha teada.

Tänud,
Siim

Tere,
20€ + vajadusel lisandub post

Parimat,



stinar kirjutas:
mteachx kirjutas:
stinar kirjutas:
Tere!

Mul on Nexsus 5 ning ekraanis on mõrad ja vaja oleks ekraani vahetust. Ma sooviksin teada, kui palju antud teenus maksma läheks, kui kaua aega see võtaks ning kuidas ma telefoni Teieni toimtaks? (kindlasti soovin originaal ekraani, mitte mingit asendusvarianti.)


Tere,

*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 89€

Telefoni toimetamine kas smartposti vahendusel või Tartu tuttavaga saata.

Parimat,


Tere,

Sooviksin ära tellida sel juhul ekraani, kuidas peaksin edasi toimetama?


Tere, kirjutasin PS Teile.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
envisage
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 12:29:26 vasta tsitaadiga

Kas Galaxy S3 ainult klaasi saab vahetada? Tegemist sinise korpusega ja LCD ning puutetundlikkus töötab.
_________________
Töö teeb inimesest ahvi...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 20:10:39 vasta tsitaadiga

envisage kirjutas:
Kas Galaxy S3 ainult klaasi saab vahetada? Tegemist sinise korpusega ja LCD ning puutetundlikkus töötab.

Tere,
Kohapeal olemas vähekasutatud must, heledate täppidega klaas (vajadusel teen pildi). Kui see võiks huvi pakkuda, siis 25€ koos vahetusega.
Kui tellida, siis ca kuu tarne ja 30€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ziibra
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 20:28:08 vasta tsitaadiga

tere,
samsung galaxy alpha, valge, klaas+puutetundlik katki. kogu krempli vahetuse hinda
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 12:56:40 vasta tsitaadiga

ziibra kirjutas:
tere,
samsung galaxy alpha, valge, klaas+puutetundlik katki. kogu krempli vahetuse hinda

Tere,

*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal kaks - 100€

Parimat,
Marko

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 28.05.2015 13:06:44 vasta tsitaadiga

Nexus 5 ekraanivahetus?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 13:10:24 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Nexus 5 ekraanivahetus?

Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer (koos uue raamiga)+vahetus - nädala pärast on ekraan kohal (ette tellitud) - 89€

Parimat,
Marko

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 31.05.2015 13:06:15 vasta tsitaadiga

Roheline z1 compact ekraan puruks mis hind oleks ja kaua läheks?
_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 16:24:30 vasta tsitaadiga

mistafox kirjutas:
Roheline z1 compact ekraan puruks mis hind oleks ja kaua läheks?

Tere,

*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 85€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 75€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kloux
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 19:50:06 vasta tsitaadiga

Tere
palju läheks maksma LG G2 mini klaasi vahetus,Klaasil mõra ,aga muidu toimib iseenesest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 20:06:07 vasta tsitaadiga

kloux kirjutas:
Tere
palju läheks maksma LG G2 mini klaasi vahetus,Klaasil mõra ,aga muidu toimib iseenesest

Tere,
Mis värvi tegemist?

*Digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 34€
*A+Digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 38€
*OEM Digitizer+vahetus - tarne umbes nädal - 48€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisC
HV kasutaja
KrisC

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 20:07:07 vasta tsitaadiga

Sooviks pakkumist järgnevale.

Seadme mudel: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, SM-T535
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus töötab, pilt korras, ekraani nurk tabamuse saanud.

_________________
If karma doesn't hit you, I f**king will.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 20:21:44 vasta tsitaadiga

KrisC kirjutas:
Sooviks pakkumist järgnevale.

Seadme mudel: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, SM-T535
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus töötab, pilt korras, ekraani nurk tabamuse saanud.

Tere,

*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 41€
*A digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 51€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 65€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 13:48:28 vasta tsitaadiga

GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 18:27:49 vasta tsitaadiga

Kr1s kirjutas:
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada?

Tere,
Antud telefonil kahjuks ei saa aidata eraldi ainult LCD vahetusega. Vajalik terve mooduli vahetus.
Kui huvi pakkumise vastu jätkuv, andke palun värvus teada.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speal
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 15:30:42 vasta tsitaadiga

Tere!

Tahvelarvuti(Huawei mediapad link10 plus) kukkus nurga peale maha ning ekraan mõranes. Displei on korras ja puutefunktsioonid töötavad laitmatult, ka kõige mõrasema koha pealt.
Kui palju läheks remont maksma?
[/img]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 01:01:58 vasta tsitaadiga

Tere! palju ipad -3 (the newipad) klaasi vahetus maksma läheb klaas mõrane muidu kõik toimib
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
altsu91
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2012




sõnum 06.06.2015 12:01:19 vasta tsitaadiga

Tere


Seadme mudel: Huawei P7
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraani klaas katki. Ekraan ja puutetundlikus toimib. Palju vahetus maksaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 06.06.2015 13:57:37 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Z1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiekraani ülaosa kahest nurgast natuke ämblik, ekraan ise ja puutetundlikus toimib. Mis selle vahetus maksaks?

_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 18:00:28 vasta tsitaadiga

Speal kirjutas:
Tere!

Tahvelarvuti(Huawei mediapad link10 plus) kukkus nurga peale maha ning ekraan mõranes. Displei on korras ja puutefunktsioonid töötavad laitmatult, ka kõige mõrasema koha pealt.
Kui palju läheks remont maksma?
Spoiler Spoiler Spoiler


Tere. Antud tablet tuleks lahti võtta ja digitizeri kood leida lindilt või klaasi ribalt seest, siis saaks konkreetsema pakkumise teha aga eeldatav vahemik on 50-80€ kanti.
Parimat,




sessa kirjutas:
Tere! palju ipad -3 (the newipad) klaasi vahetus maksma läheb klaas mõrane muidu kõik toimib

Tere,
Mis värvi tegemist?
Valge oleks kohapeal olemas, A varuosa - 45€

*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 35€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat- 55€

Parimat,




altsu91 kirjutas:
Tere


Seadme mudel: Huawei P7
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraani klaas katki. Ekraan ja puutetundlikus toimib. Palju vahetus maksaks?


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu 63€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 68€
*OEM A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 77€

Parimat,




dateight kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Z1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiekraani ülaosa kahest nurgast natuke ämblik, ekraan ise ja puutetundlikus toimib. Mis selle vahetus maksaks?


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 20:12:14 vasta tsitaadiga

Google Nexus 5 ekraanide hinda? Ilma töörahata, oleks soov uue paneeli järgi (LCD+digitizer+klaas).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 21:12:08 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Google Nexus 5 ekraanide hinda? Ilma töörahata, oleks soov uue paneeli järgi (LCD+digitizer+klaas).

Hei,

75€ oleks umbes nädal-kaks tarne puhul, tegemist A+ ekraaniga. Ekraan eelnevalt raami külge juba kinnitatud, seega ainult sisu ümbertõstmise vaev.
Täna läks viimane ekraan kohapealt ära, niiet kohapeal hetkel ei ole.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.06.2015 21:12:33 vasta tsitaadiga

Tere, palun 3x pakkkumist.

#1
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 Compact
Seadme värv: Oranž
Mure/Muu info: ekraani ülemine osa katki, ülejäänud töötab, korpus korras

#2
Seadme mudel: Asus Nexus 7 2013
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan sai muljuda, laik ekraanil, töötab kui hoida tervet seadet käes, korpus korras.

#3
Seadme mudel: HTC Desire X
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: puutetundlik klaas puruks, ekraan töötas enne kui proovisin ise vahetama hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.