|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004

|
06.05.2015 11:14:07
|
|
|
lumia 930
klaas kildudeks, pilti ei näita, muidu on vist elus, arvuti tunneb ära ja nuppudele reageerib.
korpus on ühest kohast mõlkis aga tundub et peaks saama siiski ekraani vahetada.
musta värvi
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.05.2015 13:12:30
|
|
|
| indumen kirjutas: |
lumia 930
klaas kildudeks, pilti ei näita, muidu on vist elus, arvuti tunneb ära ja nuppudele reageerib.
korpus on ühest kohast mõlkis aga tundub et peaks saama siiski ekraani vahetada.
musta värvi  |
Tere,
*OEM LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 180€
*A LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 145€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mzunguru
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2015
|
06.05.2015 13:50:58
|
|
|
Tere,
Nokia Lumia 1020, valge
Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.05.2015 14:04:43
|
|
|
| Mzunguru kirjutas: |
Tere,
Nokia Lumia 1020, valge
Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi |
Tere
*OEM LCD+digitizer+uus raam+vahetus - tarne paar nädalat - 125€
*A LCD+digitizer+uus raam+vahetus - Tarne umbes kuu - 112€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Romanov
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2007
|
06.05.2015 14:33:31
|
|
|
Tervist,
Sony Xperia Z, must.
Oli taskus koos rahakoti ja muu tavaariga ning taskust välja võttes ekraanil mõrad. Pilt on ees, aga puutetundlikkus ei tööta.
_________________ Autokool Hakka Juhiks - Autokool Tallinna külje all Laagris ja Keilas!
www.hakkajuhiks.ee |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.05.2015 15:08:53
|
|
|
| Romanov kirjutas: |
Tervist,
Sony Xperia Z, must.
Oli taskus koos rahakoti ja muu tavaariga ning taskust välja võttes ekraanil mõrad. Pilt on ees, aga puutetundlikkus ei tööta. |
Tere,
Terve ekraani moodul vaja vahetada.
*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~7-14päeva tarne - 95€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 75€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2015 19:56:59
|
|
|
7" hiinakate ekraani / digi tarnega ka tegeled? 7" overmax basic on lõhki. ise vahetan kui hea hinnaga ekraani leiab.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.05.2015 20:11:07
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| 7" hiinakate ekraani / digi tarnega ka tegeled? 7" overmax basic on lõhki. ise vahetan kui hea hinnaga ekraani leiab. |
Hei,
Soovitan aliexpressi vaadata seoses selle tabiga. Vana digitizeri numbrid vajalikud flexil või mis vähegi infot seal annab. Selle järgi peaks olema võimalik leida. Arvan, et saad sealt parima hinnaga midagi. Vajadusel saad ka sealsete müüjatega suhelda.
Neid versioonide erinevusi võib muidu tekkima hakata ja ei saagi tööle. Selleks olen alati kõik kahtlasemad seadmed enne enda kätte palunud, kui midagi tellima olen hakanud, niiet praegusel juhul usun, et kui vahetamisega hakkama saad, siis parim lahendus tellimiseks on sealne koht.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
13.05.2015 18:12:24
|
|
|
Iphone 6 valge, Tallinn
kõik töötab. klaas on ämblik
1. ekraaniklaasi vahetust
Hind?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.05.2015 19:15:33
|
|
|
| danny kirjutas: |
Iphone 6 valge, Tallinn
kõik töötab. klaas on ämblik
1. ekraaniklaasi vahetust
Hind? |
Tere, vaja vahetada terve ekraani moodul.
Antud pakkumised:
* LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu-poolteist - 85€
* A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu-poolteist 95€
* A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat 105€
* OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne nädal-kaks - 145€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falckrange
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2011
|
15.05.2015 10:07:10
|
|
|
| Nexus 5 ekraani klaas on katki (ämblik), ekraan ise töötab korralikult. Mllised on variandid remondiks? Mis hinnaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.05.2015 10:25:08
|
|
|
| falckrange kirjutas: |
| Nexus 5 ekraani klaas on katki (ämblik), ekraan ise töötab korralikult. Mllised on variandid remondiks? Mis hinnaga? |
Hei!
Antud telefonil tuleks terve moodul välja vahetada, ehk uus LCD ja digitizer. Antud pakkumised:
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat-kuu - 87€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 87€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KatiSND
HV vaatleja
liitunud: 15.05.2015
|
15.05.2015 19:26:24
|
|
|
iPad 4th gen (A1458)
must
kukkus nurkapidi maha, puutetundlikkus töötab, klaas ämblikuvõrk ja nurga poolt killud väljas (kaitsekile hoiab ülejäänud osa koos)
(Tartus)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
15.05.2015 21:00:17
|
|
|
| S4 I9505 ekraani kohe oleks pakkuda? Värv ei ole oluline.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BLoaded
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2013
|
15.05.2015 21:20:00
|
|
|
Tere.
Kas te vahetate Nexus 7 (2012) ainult eraldi digitizerit ka?
Parimat!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.05.2015 21:09:19
|
|
|
| KatiSND kirjutas: |
iPad 4th gen (A1458)
must
kukkus nurkapidi maha, puutetundlikkus töötab, klaas ämblikuvõrk ja nurga poolt killud väljas (kaitsekile hoiab ülejäänud osa koos)
(Tartus) |
Tere,
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 35€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 55€
Parimat,
| its2cold kirjutas: |
| S4 I9505 ekraani kohe oleks pakkuda? Värv ei ole oluline. |
Tere, ekraani kohapeal kahjuks ei ole. Ainult pealmist klaasi on, sinakat tooni.
Parimat,
| BLoaded kirjutas: |
Tere.
Kas te vahetate Nexus 7 (2012) ainult eraldi digitizerit ka?
Parimat! |
Tere, sisuliselt teostatav, kuid tööle garantiid ei anna, üsna tülikas protsess- senini ainult tuttavaid aidanud sellise teenusega.
Õnnestumise korral digitizeri vahetus 40€ (hind ei sisalda uut digitizerit).
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
16.05.2015 23:42:49
|
|
|
Kas sellist asja ka teed nagu Microsoft Surface Pro (1 gen) ?
Katki ainult pealmine digitizer, LCD terve. Müüakse eraldi, aga kas neid eraldada saab...
OEM osa võimalusel, ning koos või ilma KM?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.05.2015 04:07:14
|
|
|
| mina2t kirjutas: |
Kas sellist asja ka teed nagu Microsoft Surface Pro (1 gen) ?
Katki ainult pealmine digitizer, LCD terve. Müüakse eraldi, aga kas neid eraldada saab...
OEM osa võimalusel, ning koos või ilma KM? |
Tere,
Senini vahetusse läinud terve ekraani moodulina.
Eraisik.
Kokku oleks uus ekraani komplekt 184€ koos vahetusega. Tarne ca kuu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
17.05.2015 09:42:21
|
|
|
Sony Z2
Eraanis vasakul mõra.
Pilt täiesti korras aga puutetundlikus mõra laiuses (2 alumist rida kui numbreid valida) ei tööta.
Kui võimalik võiks veekindlus alles jääda
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.05.2015 10:21:19
|
|
|
| mocc kirjutas: |
Sony Z2
Eraanis vasakul mõra.
Pilt täiesti korras aga puutetundlikus mõra laiuses (2 alumist rida kui numbreid valida) ei tööta.
Kui võimalik võiks veekindlus alles jääda |
Tere,
Veekindlaks 100% enam ei saa teha, küll aga niiskusekindlaks. Ma küll tellin eraldi kõik vastavad vahendid, et võimalik maksimaalne veekindlus tagada, kuid vee alla pildistama minemist enda südamele võtta ei saa. Parandatud asi on parandatud asi, uus on uus.
Igatahes pakkumine Teile:
OEM LCD+digitizer+originaal liim+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 155€
Parimat,
Marko
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.05.2015 18:38:47
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Prestigio multipad 4 ultimate 10.1, peaks musta värvi olema.
Uut digitizerit + vahetusteenust vaja.
Kui on mingeid lisaküsimusi vaja esitada, siis paari päeva jooksul saaks vast tableti enda kätte korraks.
Ning küsiks veel musta tablet z digitizeri kohta ka, et kas seal tuleb koos ekraaniga vahetada? |
Tere.
Tableti digitizeri eeldatav hind võiks olla koos vahetusega ca 45-55€ vahemikus ja tarne kuu-kaks. Kuna suurem kokkupuude pole prestigio tabletitega olnud, siis enne tellimist oleks vajalik tabletil vana digi üle vaadata, et uus ikka sobiks.
Eelduste kohaselt on PMP7100D mudel see õige, kuid siiski pesa ja positsiooni tahaks oma silmaga üle vaadata, mitte riski võtta.
Tablet z puhul tuleb terve moodul vahetada, täpselt.
Parimat, |
Sain lõpuks enda kätte ja vaatasin sisse ka.
Mudeliks PMP7100D3G_QUAD
Flex asub all vasakul
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p67
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2012
|
25.05.2015 20:46:24
|
|
|
Google Nexus 5 (LG) ekraan katki. Puutetundlikkus on korras, klaas vajaks väljavahetamist.
Kui palju võiks maksma minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.05.2015 21:18:47
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Prestigio multipad 4 ultimate 10.1, peaks musta värvi olema.
Uut digitizerit + vahetusteenust vaja.
Kui on mingeid lisaküsimusi vaja esitada, siis paari päeva jooksul saaks vast tableti enda kätte korraks.
Ning küsiks veel musta tablet z digitizeri kohta ka, et kas seal tuleb koos ekraaniga vahetada? |
Tere.
Tableti digitizeri eeldatav hind võiks olla koos vahetusega ca 45-55€ vahemikus ja tarne kuu-kaks. Kuna suurem kokkupuude pole prestigio tabletitega olnud, siis enne tellimist oleks vajalik tabletil vana digi üle vaadata, et uus ikka sobiks.
Eelduste kohaselt on PMP7100D mudel see õige, kuid siiski pesa ja positsiooni tahaks oma silmaga üle vaadata, mitte riski võtta.
Tablet z puhul tuleb terve moodul vahetada, täpselt.
Parimat, |
Sain lõpuks enda kätte ja vaatasin sisse ka.
Mudeliks PMP7100D3G_QUAD
Flex asub all vasakul |
Hei,
digitizer+vahetus - tarne umbes üks-kaks kuud - 56€
Parimat,
| p67 kirjutas: |
Google Nexus 5 (LG) ekraan katki. Puutetundlikkus on korras, klaas vajaks väljavahetamist.
Kui palju võiks maksma minna? |
Tere!
Antud telefonil tuleks terve moodul välja vahetada, ehk uus LCD ja digitizer. Antud pakkumised:
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat-kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nastix
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2003
|
26.05.2015 20:57:10
|
|
|
| Asus Memo Pad FHD10 K005 (ME302KL) klaas on katki. LCD väidetavalt toimib. Kui palju võiks selle vahetus maksma minna?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.05.2015 21:24:54
|
|
|
| Nastix kirjutas: |
| Asus Memo Pad FHD10 K005 (ME302KL) klaas on katki. LCD väidetavalt toimib. Kui palju võiks selle vahetus maksma minna? |
Tere. Kahjuks ei saa ma mingisugust konkreetset pakkumist hetkel teha. On vaja tablet korra lahti võtta ja vaadata tagumist klaasi kaablit ja selle info põhiselt võimalik juba konkreetsemalt vaadata.
Hinnad kõiguvad 85-145€ vahel, võin kohe ära öelda ja tarnest alla kuu me kindlasti ei räägi. Kui inimesel siiski kindel huvi seade korda saada, siis need kaks fakti tuleks sisse arvestada ja tahvel minuni toimetada või omal vastutusel ise lahti teha ning tagusest pilt saata. Kuidas ja mis saata vaja, selle võin hilisemalt täpsustada siis.
Üsna ebameeldiv seade see, oma parandamise juures, lõpp tulemus võib olla, et kasutada saab aga teatud mööndustega, mingi nurk on ehk tundlikum, natuke sünkroonist väljas vms.. See kõik võib olla aga ei pruugi, oleneb seal paljustki, kas seade on varasemalt lahti võetud, kuidas on pesade olukord, kui kvaliteetne saab varuosa (paraku hiina kaup saadaval ainult) ning väga ebakvaliteetse klaasi puhul tuleb tagasi saatma hakata ja venib veel aeg kuu lõikes edasi.
Tahan, et oleks kõik ohud teada.
Mõnusat õhtut,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiimKio
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2006
|
27.05.2015 08:41:50
|
|
|
Tere,
HTC One M7 tagumise kaane ja aku vahetus. Jupid endal olemas, sooviks tööraha teada.
Tänud,
Siim
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinar
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2015
|
27.05.2015 11:12:22
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| stinar kirjutas: |
Tere!
Mul on Nexsus 5 ning ekraanis on mõrad ja vaja oleks ekraani vahetust. Ma sooviksin teada, kui palju antud teenus maksma läheks, kui kaua aega see võtaks ning kuidas ma telefoni Teieni toimtaks? (kindlasti soovin originaal ekraani, mitte mingit asendusvarianti.) |
Tere,
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 89€
Telefoni toimetamine kas smartposti vahendusel või Tartu tuttavaga saata.
Parimat, |
Tere,
Sooviksin ära tellida sel juhul ekraani, kuidas peaksin edasi toimetama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.05.2015 11:49:27
|
|
|
| SiimKio kirjutas: |
Tere,
HTC One M7 tagumise kaane ja aku vahetus. Jupid endal olemas, sooviks tööraha teada.
Tänud,
Siim |
Tere,
20€ + vajadusel lisandub post
Parimat,
| stinar kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| stinar kirjutas: |
Tere!
Mul on Nexsus 5 ning ekraanis on mõrad ja vaja oleks ekraani vahetust. Ma sooviksin teada, kui palju antud teenus maksma läheks, kui kaua aega see võtaks ning kuidas ma telefoni Teieni toimtaks? (kindlasti soovin originaal ekraani, mitte mingit asendusvarianti.) |
Tere,
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 89€
Telefoni toimetamine kas smartposti vahendusel või Tartu tuttavaga saata.
Parimat, |
Tere,
Sooviksin ära tellida sel juhul ekraani, kuidas peaksin edasi toimetama? |
Tere, kirjutasin PS Teile.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
27.05.2015 12:29:26
|
|
|
Kas Galaxy S3 ainult klaasi saab vahetada? Tegemist sinise korpusega ja LCD ning puutetundlikkus töötab.
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.05.2015 20:10:39
|
|
|
| envisage kirjutas: |
| Kas Galaxy S3 ainult klaasi saab vahetada? Tegemist sinise korpusega ja LCD ning puutetundlikkus töötab. |
Tere,
Kohapeal olemas vähekasutatud must, heledate täppidega klaas (vajadusel teen pildi). Kui see võiks huvi pakkuda, siis 25€ koos vahetusega.
Kui tellida, siis ca kuu tarne ja 30€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziibra
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2008
|
27.05.2015 20:28:08
|
|
|
tere,
samsung galaxy alpha, valge, klaas+puutetundlik katki. kogu krempli vahetuse hinda
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.05.2015 12:56:40
|
|
|
| ziibra kirjutas: |
tere,
samsung galaxy alpha, valge, klaas+puutetundlik katki. kogu krempli vahetuse hinda |
Tere,
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal kaks - 100€
Parimat,
Marko
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
28.05.2015 13:06:44
|
|
|
| Nexus 5 ekraanivahetus?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.05.2015 13:10:24
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| Nexus 5 ekraanivahetus? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 72€
*OEM LCD+digitizer (koos uue raamiga)+vahetus - nädala pärast on ekraan kohal (ette tellitud) - 89€
Parimat,
Marko
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mistafox
HV kasutaja
liitunud: 14.05.2004
|
31.05.2015 13:06:15
|
|
|
Roheline z1 compact ekraan puruks mis hind oleks ja kaua läheks?
_________________ www.mööblihunt.ee |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.05.2015 16:24:30
|
|
|
| mistafox kirjutas: |
| Roheline z1 compact ekraan puruks mis hind oleks ja kaua läheks? |
Tere,
*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 85€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kloux
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2007
|
31.05.2015 19:50:06
|
|
|
Tere
palju läheks maksma LG G2 mini klaasi vahetus,Klaasil mõra ,aga muidu toimib iseenesest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.05.2015 20:06:07
|
|
|
| kloux kirjutas: |
Tere
palju läheks maksma LG G2 mini klaasi vahetus,Klaasil mõra ,aga muidu toimib iseenesest |
Tere,
Mis värvi tegemist?
*Digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 34€
*A+Digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 38€
*OEM Digitizer+vahetus - tarne umbes nädal - 48€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisC
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
31.05.2015 20:07:07
|
|
|
Sooviks pakkumist järgnevale.
Seadme mudel: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, SM-T535
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus töötab, pilt korras, ekraani nurk tabamuse saanud.
_________________ If karma doesn't hit you, I f**king will. |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.05.2015 20:21:44
|
|
|
| KrisC kirjutas: |
Sooviks pakkumist järgnevale.
Seadme mudel: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, SM-T535
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus töötab, pilt korras, ekraani nurk tabamuse saanud.
 |
Tere,
*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 41€
*A digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 51€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 65€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
04.06.2015 13:48:28
|
|
|
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.06.2015 18:27:49
|
|
|
| Kr1s kirjutas: |
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada? |
Tere,
Antud telefonil kahjuks ei saa aidata eraldi ainult LCD vahetusega. Vajalik terve mooduli vahetus.
Kui huvi pakkumise vastu jätkuv, andke palun värvus teada.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speal
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2009
|
05.06.2015 15:30:42
|
|
|
Tere!
Tahvelarvuti(Huawei mediapad link10 plus) kukkus nurga peale maha ning ekraan mõranes. Displei on korras ja puutefunktsioonid töötavad laitmatult, ka kõige mõrasema koha pealt.
Kui palju läheks remont maksma?
[/img]
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
06.06.2015 01:01:58
|
|
|
| Tere! palju ipad -3 (the newipad) klaasi vahetus maksma läheb klaas mõrane muidu kõik toimib
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
altsu91
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2012
|
06.06.2015 12:01:19
|
|
|
Tere
Seadme mudel: Huawei P7
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraani klaas katki. Ekraan ja puutetundlikus toimib. Palju vahetus maksaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
06.06.2015 13:57:37
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Z1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiekraani ülaosa kahest nurgast natuke ämblik, ekraan ise ja puutetundlikus toimib. Mis selle vahetus maksaks?
_________________ Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta! |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.06.2015 18:00:28
|
|
|
| Speal kirjutas: |
Tere!
Tahvelarvuti(Huawei mediapad link10 plus) kukkus nurga peale maha ning ekraan mõranes. Displei on korras ja puutefunktsioonid töötavad laitmatult, ka kõige mõrasema koha pealt.
Kui palju läheks remont maksma?
Spoiler 
|
Tere. Antud tablet tuleks lahti võtta ja digitizeri kood leida lindilt või klaasi ribalt seest, siis saaks konkreetsema pakkumise teha aga eeldatav vahemik on 50-80€ kanti.
Parimat,
| sessa kirjutas: |
| Tere! palju ipad -3 (the newipad) klaasi vahetus maksma läheb klaas mõrane muidu kõik toimib |
Tere,
Mis värvi tegemist?
Valge oleks kohapeal olemas, A varuosa - 45€
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 35€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat- 55€
Parimat,
| altsu91 kirjutas: |
Tere
Seadme mudel: Huawei P7
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraani klaas katki. Ekraan ja puutetundlikus toimib. Palju vahetus maksaks? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu 63€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 68€
*OEM A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 77€
Parimat,
| dateight kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Z1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiekraani ülaosa kahest nurgast natuke ämblik, ekraan ise ja puutetundlikus toimib. Mis selle vahetus maksaks? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.06.2015 20:12:14
|
|
|
| Google Nexus 5 ekraanide hinda? Ilma töörahata, oleks soov uue paneeli järgi (LCD+digitizer+klaas).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.06.2015 21:12:08
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Google Nexus 5 ekraanide hinda? Ilma töörahata, oleks soov uue paneeli järgi (LCD+digitizer+klaas). |
Hei,
75€ oleks umbes nädal-kaks tarne puhul, tegemist A+ ekraaniga. Ekraan eelnevalt raami külge juba kinnitatud, seega ainult sisu ümbertõstmise vaev.
Täna läks viimane ekraan kohapealt ära, niiet kohapeal hetkel ei ole.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.06.2015 21:12:33
|
|
|
Tere, palun 3x pakkkumist.
#1
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 Compact
Seadme värv: Oranž
Mure/Muu info: ekraani ülemine osa katki, ülejäänud töötab, korpus korras
#2
Seadme mudel: Asus Nexus 7 2013
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan sai muljuda, laik ekraanil, töötab kui hoida tervet seadet käes, korpus korras.
#3
Seadme mudel: HTC Desire X
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: puutetundlik klaas puruks, ekraan töötas enne kui proovisin ise vahetama hakata
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|