|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
19.04.2015 10:41:19
|
|
|
Kohtla-Järvel on igal ajahetkel vägev mobiilne neti kiirus. Tallinnas jääb enamjaolt 15-20 piiri. Oli juba tunne, et ega tel. rohkem eriti välja ei võtagi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
22.04.2015 17:18:09
|
|
|
hetkel siis ema juures, kus ta kasutab mingit 3,5G pulka (Huawei mingi, täpselt ei mäleta)
nyt pulgal siis see nö 4G pakett
kui enne oli kiirus DL 2, UL 1, 5,99 EUR eest 30GB, siis hetkeseis selline
T2 poolt pakutud standard S 7,99 EUR eest 10G
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.04.2015 17:29:41
|
|
|
| urri kirjutas: |
hetkel siis ema juures, kus ta kasutab mingit 3,5G pulka (Huawei mingi, täpselt ei mäleta)
nyt pulgal siis see nö 4G pakett
kui enne oli kiirus DL 2, UL 1, 5,99 EUR eest 30GB, siis hetkeseis selline
T2 poolt pakutud standard S 7,99 EUR eest 10G |
Aga kas selle 3,5G pulga ikka vahetasid 4G LTE toega pulga vastu või kas see pulk ise on ikka 4G LTE toega?
Ning kas tarkvaras ikka määrasid, et 4G Only?
Ja veel - Huawei pole kunagi tootnud USB-modemit, millel nimeks "Mingi 3,5G pulk" . Kõikidel Huawei pulkadel on olemas reaalne nimi ja selle leiab siis kas pakendilt, USB-modemi enda korpuse pealt või siis arvutis - ruuteris oleva tarkvara kaasabil.
Ja nimi on täiesti oluline kuna igasugu uuendused ja fläshid on väga tihti ainult kindlale mudelile. Vale mudeli fläshi kasutades võid oma kena ning nutika USB-modemi "telliseks" lasta.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
22.04.2015 18:24:39
|
|
|
| Isiklikult arvan, et ema jaoks on tähtis see, et ka vana pulk töötab. Ehk siis üle minnes 4G paketti ei pea endale muretsema uut pulka. Piisab ainult uuest sim-kaardist. Muidugi võibolla ei pidanud isegi seda vahetama. Ja 10GB vs 30GB mahust on talle Samuti "pohlad". Ainuke asi, mis natuke häirib, on kallim hind, kuigi see ka vaeseks ei tee. Aga lihtsalt põhimõte. Kiirusevahe? Vaevalt et seda eriti tunnetab uudiseid lugedes. Rohkem mängib rolli pingi erinevus ja kui suur see erinevus on.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
25.04.2015 10:12:36
|
|
|
ei väriseda ei tasu jah, sest et lehelugemisel on ikkagi äärmiselt oluline, kas ma loen ühe rea tekstist kiirusega 8,1 mb, või kiirusel 20mbps. kindlasti annaks ka juuksekarva vähemalt neljaks poolitada, aga kas sel on mõtet?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.05.2015 13:38:31
|
|
|
Krt, Tele2 on selle Smart netikaardi andmemahu "bugi" ära fixinud.
Varem tellisid uue 30 päeva paketi enne eelmise aegumist (näiteks 1 päev), siis läks kasutamata andmemaht uuele otsa. Mul oli vahest juba hea 500 giga ringis seda
Nüüd uue pileti tellid, siis resetitakse 30 giga peale.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.05.2015 15:28:02
|
|
|
see on nõme värk, et enda raha eest ostetud gigad, nagu lelu lapse käest, ära võetakse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.05.2015 21:19:06
|
|
|
| EMT super kõnekaardiga on praegu samasugune anomaalia. Olen aasta osta lapsele iga kuu automaatselt 3€ kandud ja imestasin hiljuti kuidas saab tal kasutamata andmemahtu olla 2GB kui iga kuu antakse 250MB.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
07.05.2015 06:34:44
|
|
|
häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
15.05.2015 21:29:46
|
|
|
| urri kirjutas: |
häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null |
Selle kohta saab öelda -> see ongi privaatsuse hind! Privaatsuse ülim vorm välistab levi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.05.2015 13:17:00
|
|
|
| urri kirjutas: |
häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null |
Sinu suur õnn või õnnetus hakkab sõltuma hoopis sellest, mitu sagedust sinna masti tööle pannakse ja kui targad on kasutajad selles, kuidas oskavad välja valida parema, vähemkoormatud sageduse.
Elisaga on siin Mustamäel hästi näha kuidas LTE kasutajaid järjest juurde tuleb, kuid samas tahavad kõik kohe väga-väga olla sellel, silmini ülekoormatud, sagedusel 800MHz-i ja kedagi ei paista huvitavat see, et samas on täiesti olemas ka sisuliselt koormamata sagedus 1800MHz-i.
Ja hakake palvetama, et Tele2 paneks neisse mastidesse siis lisaks tööle ka sagedused 2300Mhz-i ja 3500Mhz-i. Sellised sagedused on Tele2-l "sageduste-portfellis" täiesti olemas ja juba paar korda on tehtud vihjeid nende sageduste töölepanekuks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.05.2015 13:27:48
|
|
|
| Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
16.05.2015 18:21:40
|
|
|
Oh põrgu, seda ma ei mõelnudki. Delfi: "Kadunud poeg leiti 4G foorumist!"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.05.2015 18:42:46
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi. |
Ega eitahateada seda ei tea. Tema arvab, et maal sama tihedalt inimesi kui mustamäel.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
17.05.2015 08:59:51
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Oh põrgu, seda ma ei mõelnudki. Delfi: "Kadunud poeg leiti 4G foorumist!" |
heh, ma olen elanud teadmisega, et pärinen pühast vaimust, pudelist
v siis 4G raadiolainetest
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
17.05.2015 09:28:31
|
|
|
Jälle krutitakse hinda juurde.
Sedapuhku päevapiletil, mis hetkel on 70 senti. Või kuidas seda nüüd õigesti välja lugeda? Samas, kui sõna-sõnalt võtta, siis 10 päeva ja 30 päeva omad kaoksid just nagu ära?
http://smart.tele2.ee/hinnadkuumaksutainternet
| tsitaat: |
NB! Uuendus 1.05.2015:
Ülaltoodud interneti piletid kehtivad aktiveerimisel kuni 31.05.2015 k.a.
Alates 1.06.2015 hakkab kehtima uus internetiteenuse hinnastamise kord – 1GB andmemahtu 0,99 € eest kalendripäevas.
Interneti kasutuse alustamine maksab 0,99€ ning sisaldab 1 GB andmemahtu jooksva kalendripäeva lõpuni (kell 00:00). Juhul kui kasutad ühes kalendripäevas rohkem kui 1 GB, siis iga järgnev alustatud 1 GB maksab 0,99€. Interneti sessiooni alustamiseks vajalik saldo jääk peab olema vähemalt 0,99€. Internetiteenuse kasutamise alustamisest teavitatakse SMSiga. Internetti on võimalik kasutada maksimaalse 3,5G kiirusega, mis võrgus saadaval on (allalaadimiskiirus kuni 42 Mb/s, üleslaadimiskiirus kuni 5 Mb/s). Kui päevasest andmemahust jääb puudu, vali endale sobilik interneti pakett. |
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.05.2015 12:44:18
|
|
|
Kui paketid ära kaotatakse, siis ma ilmselt hüppan zen-i peale (on küll kiirusepiirang 2mbps aga elab üle). 30€ küll ei hakka kuus maksma selle eest.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.05.2015 15:00:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi. |
Ega eitahateada seda ei tea. Tema arvab, et maal sama tihedalt inimesi kui mustamäel. |
Käsikaudu pimedas kobamise asemel pane taskulamp tööle, siis näed lugeda seda mida Tele2-e "juhtivad tegelased" ise räägivad.
Nii, et tuleta tähed meelde ja vaata, mida järgmistest tekstidest välja loed ja teada saad:
Mina loen seda välja, et Tele2 ehitab Eestimaad katvat, kuni 300Mbit/s kiirust võimaldavat LTE-Advanced (4G-Advanced) võrku.
Ja kui midagi tead LTE-Advanced võrgu tööpõhimõttest, siis peaksid une pealt teadma, et selleks kasutatakse korraga vähemalt kahte sagedust ja uuemate lahenduste korral ka juba kolme sagedust.
Nüüd siis need lood lugemiseks:
1. Tele2 ehitas mullu Tartumaale 58 uut 2G, 3G ja 4G tugijaama ning lisab tänavu veel 21 uut.
Tele2 Eesti raadiovõrgu juhi Tanel Sarri sõnul ehitas ettevõte mullu üle Eesti 15 miljoni euro eest ligi 500 uut tugijaama.
Tele2 kombineerib uutes jaamades 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800 Mhz ja 2100 Mhz sagedusi. “Madalam, 800 Mhz sagedus tagab hea siselevi ja üldise katvuse, kõrgemad sagedused annavad suure kiiruse ja mahu,” ütles Sarri.
Tanel Sarri sõnul on Tele2-l üle Eesti valmisolek võtta kasutusele juba 4G edasiarendus – 4G Advanced tehnoloogia, mis võimaldab kuni 300 mbits allalaadimiskiiruseid.
“Seni polnud 4G-Advanced lõppkasutaja seadmeid olemas, nüüd on esimesed müügil ning kohe kui need Eestis laiemalt kasutusele jõuavad, siis oleme valmis uue võrgu käivitamiseks,” ütles Sarri.
Tele2 vahetas 2014. aasta sügiseks välja kogu oma olemasoleva võrgu Eestis. Ettevõte on viimaste aastatega investeerinud Eestis tehnoloogiasse ja teenuskvaliteedi tõstmisse 40 miljonit eurot.
-----------------------
2. Teine lugu lugemiseks:
Tele2 Eesti raadiovõrgu juhi Tanel Sarri sõnul ehitas ettevõte mullu üle Eesti 15 miljoni euro eest ligi 500 uut tugijaama. “Katame praegu 95 protsenti riigist 4G-ga ning planeerime ka tänavu suuri investeeringuid uusimasse tehnoloogiasse,” ütles Sarri.
Tele2 kombineerib uutes jaamades 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800 Mhz ja 2100 Mhz sagedusi. “Madalam, 800 Mhz sagedus tagab hea siselevi ja üldise katvuse, kõrgemad sagedused annavad suure kiiruse ja mahu,” ütles Sarri.
Tanel Sarri sõnul on Tele2-l üle Eesti valmisolek võtta kasutusele juba 4G edasiarendus – 4G Advanced tehnoloogia, mis võimaldab kuni 300 mbits allalaadimiskiiruseid.
“Seni polnud 4G-Advanced lõppkasutaja seadmeid olemas, nüüd on esimesed müügil ning kohe kui need Eestis laiemalt kasutusele jõuavad, siis oleme valmis uue võrgu käivitamiseks,” ütles Sarri.
---------------------
3. Kolmas lugu ja juba eelmisest aastast:
Tele2 Estonia bags new 2100MHz spectrum; ETSA reallocates 1800MHz band for faster LTE
Sweden’s Tele2 has announced that its Estonian subsidiary has acquired a second 2100MHz concession from local operator PGH Raadiovork OU. As a result of the development Tele2 says that it expects to double its 3G mobile broadband capacity ‘in many areas’, while claiming that Tele2 Estonia now has the largest spectrum portfolio of all the Estonian cellcos. Indeed, Tele2 Estonia’s spectrum portfolio now reportedly consists of 450MHz, 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz, 2300MHz, 2600MHz and 3500MHz frequencies. No information regarding the financial terms of this latest spectrum acquisition were disclosed, however.
Commenting on the development, Niklas Sonkin, executive vice president of Central Europe and Eurasia at Tele2 AB, was cited as saying: ‘I want to emphasise the importance of tech neutral licences in both low and high bands to give us tools to provide best value services to our customers. Our spectrum portfolio puts us in a very strong position for the future, as also this new frequency can be used for upgrading to next generation LTE-Advanced.’
In separate but related news, the Estonian Technical Surveillance Authority (ETSA) has confirmed that it will redistribute spectrum in the 1800MHz band tomorrow. In an announcement on its website the regulator confirmed that frequencies currently held by Tele2 Estonia, Elisa and Eesti Mobiiltelefon (EMT-TeliaSonera) will be refarmed with a view to making more efficient use of the 1800MHz range for 4G LTE services, while also eliminating the use of guard band spectrum. All three of the cellcos in question are expected to receive adjacent spectrum blocks once the reallocation is complete, which the ETSA says should allow for an increase in the speeds offered over their respective LTE networks.
https://www.telegeography.com/products/commsupdate/articles/2014/03/12/tele2-estonia-bags-new-2100mhz-spectrum-etsa-reallocates-1800mhz-band-for-faster-lte/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
17.05.2015 16:46:22
|
|
|
tahanteada, küll sa ikka viitsid.
su post on nii pikk et mina seda lõpuni lugeda ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.05.2015 17:28:01
|
|
|
loen ja mõtlen isegi, kas juba ära ei väsi?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.05.2015 02:04:09
|
|
|
Nii uurisin veidi nende netipakettide kohta, sain sellise vastuse:
| tsitaat: |
| Alates 01.06.2015 hakkavad kehtima uued internetpaketid. Uued paketid avalikustatakse juunis. |
Eks näis, palju mahtu maha võetakse ja hinda juurde pannakse.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
21.05.2015 01:57:25
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| loen ja mõtlen isegi, kas juba ära ei väsi? |
mulle meeldib, et ta ära ei väsi.
Kuigi mõnikord natuke raskeks läheb
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
21.05.2015 19:00:24
|
|
|
aga kolige kokku.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
31.05.2015 18:35:53
|
|
|
aasta alguses oli jutt, et KÕIK paketid vahetatakse kiftimaks
seni pakett DL6 UP2... ja hetkeseis
enam vähem nii nagu kirjas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
31.05.2015 19:07:59
|
|
|
| Võibolla mingil moel lõi neil s.ta lahti selle aasta jaanuaris-veebruaris, kui "vägivaldne" pakettide kaotamine neil vist üle kriitilise piiri ka kliente ära viis (ise kuulusin ka nende hulka) ning jätsid asja katki. Võibolla, aga võibolla ka mitte ja tegemist lihtsalt "bardakiga". Nüüd tulemas uued "paketikadumised". Veel olemasolevad tele2 kasutajad, ärge laske ennast kottida ja hääletage jalgadega. Ainult niimoodi midagi muutub, kasvõi tulevikus...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.05.2015 19:57:18
|
|
|
Ei ta muutu
Fail oli see andmemahu piiramine mida EMT ei tee
"4G pakettide teenuse kasutamisel kehtib 4G pakettides kehtestatud kasutamise mahu piir, mille täitumisel piiratakse interneti kasutus. "
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
01.06.2015 06:35:58
|
|
|
| ot: |
mul värava taha (täpsemalt 725m mööda teed, oste u 400m) on EstWin raames tekkinud kaabel
huvitav, kas lihtsurelikul sest ka miskut tolku on?
kui oleks, siis nägemist igasugused mobnetid |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.06.2015 07:30:47
|
|
|
| urri kirjutas: |
| ot: |
mul värava taha (täpsemalt 725m mööda teed, oste u 400m) on EstWin raames tekkinud kaabel
huvitav, kas lihtsurelikul sest ka miskut tolku on?
kui oleks, siis nägemist igasugused mobnetid |
|
Teoreetiliselt küll, aga praktiliselt mitte. Esmakulu on lihtsalt nii müstiline.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
01.06.2015 08:26:31
|
|
|
urri, ahhaa. Nad kehra-anija vahel ka veavad optilist.
Lisaks veetakse iga 1,5km. taha kaev väljavõtte jaoks. Ehk sul sama.
Küsi töömeestelt, mis te siin kaevate.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2015 16:19:18
|
|
|
Nonii, nagu smardi puhul arvata oli, tuimalt 5€ juurde lükatud. Targem juba elioni 5/1 võtta selle raha eest
Ilmselt järgmisest kuust proovib siis zen-i. Kuigi tollega eriti debiilne, hakka pulka ruuteri tagant ära tirima, et netti tellida
EDIT: Veel debiilsem. Tele2 XL pakett 14,99€ kaardile saab laadida 14€ ja järgmine laks 30€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.06.2015 18:26:18
|
|
|
| tuli siis ametlik hoiatus?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
02.06.2015 02:58:46
|
|
|
salatoimik, Zeniga saab mitmeks kuuks ka ette ära tellida piletid, siis pole vaja pidevalt jamada pulgaga. Muidugi kui alles katsetama hakkad kuidas levi on, siis pole vist mõtet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.06.2015 12:05:04
|
|
|
ilmselt hakkavad mõned nägema varsti saiti lisamaht.tele2.ee. uudis siis selle kohta on juba rohkem kui kuu vana. kokkuhoid valitseb igal rindel ja samal ajal arendatakse kiireid võrke.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.06.2015 22:08:47
|
|
|
http://www.speedtest.net/my-result/a/1338909357
Pole paha, kui koduümbrus sellise leviga kaetud on.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davey
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003
|
26.06.2015 01:11:16
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda, kus kohas Tallinnas kindlasti 2600mhz sagedusel 4G Tele2-l olemas peaks olema? 800/1800mhz tuge pulgal pole.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.06.2015 15:01:43
|
|
|
Tegelikult käivad Tele2-s nende sagedustega palju huvitavamad mängud kui eestlastele nendest räägitakse...
1. Sageduse 2600MHz-i teema siis:
A. Kõiksugu ametlikud välismaised allikad, kus on kirjas riikide ISP-d ja nende ISP-de sagedused, on selgelt ja üheselt kirjas, et Tele2 Estonial on olemas ka sagedus 2600MHz-i.
B. Kuid samas, Tele2 enda ametlikud, eelmist aastat kokkuvõtvad PDF-dokumendid kirjutavad siis hoopis järgmist:
1. Et sageduse 2600MHz-i litsents müüdi maha EMT-ile:
Estonia Q4 Highlights
– Sold our 2,600 MHz LTE license to EMT (TeliaSonera) with a capital gain of SEK 20 million.
http://www.tele2.com/Documents/reports/2014/Q4_Presentation%20FINAL.pdf
2. Ja teine PDF sõnastab sama siis natuke teisiti ja seda võib tõlgendada siis kui kahjumi vähendamise eesmärgil:
Estonia
Mobile Tele2 Estonia showed stable financial performance during Q4 2014 under difficult market conditions, with mobile end-user service revenue and EBITDA amounting to SEK 96 (96) million and SEK 49 (28) million respectively. A non-recurring EBITDA gain of SEK 20 million was reported in Q4 2014 for the sale of 2,600 MHz license to the incumbent.
http://www.tele2.com/Documents/reports/2014/TL2_Q4-14_HEL_ENG_150129.pdf
---------------------
2. Ja nüüd siis see salapärane LTE2100MHz-i ja selle kasutuselevõtt.
A. See pole sugugi nii ühene, et see lisasageus sagedus on ilmtingimata LTE 2100MHz-i kuna paljud allikad väidavad, et selleks võib olla hoopis sagedus LTE 2300MHz-i ja mille litsents on Tele2 Eestil samuti täiesti olemas.
B. Ja kui vaadata tooteid mida telefonide tootjad plaanivad turule tuua siis käib ikkagi jutt LTE 2300MHz-i sagedusest, mitte sagedusest LTE 2100MHz-i.
Seega ise ei näe küll pointi võtta kasutusele sagedus millele pole kasutust kuna seadmed ei toeta seda sagedust.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
05.07.2015 20:31:45
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| ilmselt hakkavad mõned nägema varsti saiti lisamaht.tele2.ee. uudis siis selle kohta on juba rohkem kui kuu vana. kokkuhoid valitseb igal rindel ja samal ajal arendatakse kiireid võrke. |
Ilmselt hakkavad paljud nägema, selle asemel "Diil Internet 4G" arveid.
Ma sain 2 aastase paketiga 3G ruuteri ja poole aja pealt, lihtsalt muudetakse lepingutingimusi 3x halvemaks ... aga ruuteri eest, tahetakse ~100€ lepingu katkestamisel = business.
Kusjuures ajal, mil oli võimalus lepingust taganeda - pakettide muutmise periood - siis öeldi infoliinilt, et "teil ei muutu midagi - teil on tähtajaline pakett".
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.07.2015 21:21:56
|
|
|
diil ei päästa päeva. seal ju pordid kinni, mahupiirangud jne.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
05.07.2015 21:41:37
|
|
|
2 erikut odavam ... ning mahu ületamisel kiirusepiirang, mitte "köhi pappi või istu pimeduses". Töökirjad saab ära saadetud kui kogemata youtubega liiale mindud..
Aga mida see "pordid kinni" tavakasutajale tähendab?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
06.07.2015 21:58:01
|
|
|
| Ma ka kuulan maad, et teenusepakkujat vahetada, Tele2 "tõstan hinda ja kärbin tingimusi ning sunnin paketti vahetama" strateegia minule kui kliendile ei sobi
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.07.2015 15:28:26
|
|
|
| see "sunnin paketti vahetama" ka vanadel olijatel nende puhul kõige laiduväärsem ongi. Ise seepärast veebruarist alates Diili klient...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
07.07.2015 23:17:10
|
|
|
| Oleks siis lihtsalt gigasi vähemaks võtt vms. aga nüüd pannakse nett nende vähemate gigade lõppedes kinni ja nõutakse lisaraha. Idiootsus on see, et suvaline netiühenduse kasutaja (näiteks lapsed) saavad aga julgelt mahtu juurde tellida kui asi piirajasse on jõudnud ning mina lepingu sõlmija ja maksja muidugi saan sellest teada kui arve käes. Mina lähen, hetkel veel pommin tingimusi konkurentide juures...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McHalf
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2015
|
11.07.2015 23:38:31
|
|
|
Tere, juhtus siis selline asi, et maht sai järsku otsa. Pakett 30gb, kasutatud umbes 10gb. Mida teha?
Edit: proovisin sellist asja nagu "kasutus" ja ütles, et mul 10gb pakett.
Lähen tele2 kodukale ja pakett Standard on 30gb kuigi sõnumis ütles, et 10gb.
Peaks proovima mõnda teist teenusepakkujat, mis arvate zeni 50gb omast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
12.07.2015 09:35:37
|
|
|
| See Zeni 50gb on ainult 3G pakett ja kuni 2Mbit/s 5€. Kas 4G paketil on ka 50gb mahupiirang, mis maksab 7€ ?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
12.07.2015 10:43:04
|
|
|
neoman, 4G on mahupiiranguga 4GB kuus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|