Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2015 10:41:19 vasta tsitaadiga

Kohtla-Järvel on igal ajahetkel vägev mobiilne neti kiirus. Tallinnas jääb enamjaolt 15-20 piiri. Oli juba tunne, et ega tel. rohkem eriti välja ei võtagi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 22.04.2015 17:18:09 vasta tsitaadiga

hetkel siis ema juures, kus ta kasutab mingit 3,5G pulka (Huawei mingi, täpselt ei mäleta)
nyt pulgal siis see nö 4G pakett
kui enne oli kiirus DL 2, UL 1, 5,99 EUR eest 30GB, siis hetkeseis selline

T2 poolt pakutud standard S 7,99 EUR eest 10G
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2015 17:29:41 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
hetkel siis ema juures, kus ta kasutab mingit 3,5G pulka (Huawei mingi, täpselt ei mäleta)
nyt pulgal siis see nö 4G pakett
kui enne oli kiirus DL 2, UL 1, 5,99 EUR eest 30GB, siis hetkeseis selline

T2 poolt pakutud standard S 7,99 EUR eest 10G

Aga kas selle 3,5G pulga ikka vahetasid 4G LTE toega pulga vastu või kas see pulk ise on ikka 4G LTE toega?
Ning kas tarkvaras ikka määrasid, et 4G Only?

Ja veel - Huawei pole kunagi tootnud USB-modemit, millel nimeks "Mingi 3,5G pulk" icon_smile.gif . Kõikidel Huawei pulkadel on olemas reaalne nimi ja selle leiab siis kas pakendilt, USB-modemi enda korpuse pealt või siis arvutis - ruuteris oleva tarkvara kaasabil.
Ja nimi on täiesti oluline kuna igasugu uuendused ja fläshid on väga tihti ainult kindlale mudelile. Vale mudeli fläshi kasutades võid oma kena ning nutika USB-modemi "telliseks" lasta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 18:24:39 vasta tsitaadiga

Isiklikult arvan, et ema jaoks on tähtis see, et ka vana pulk töötab. Ehk siis üle minnes 4G paketti ei pea endale muretsema uut pulka. Piisab ainult uuest sim-kaardist. Muidugi võibolla ei pidanud isegi seda vahetama. Ja 10GB vs 30GB mahust on talle Samuti "pohlad". Ainuke asi, mis natuke häirib, on kallim hind, kuigi see ka vaeseks ei tee. Aga lihtsalt põhimõte. Kiirusevahe? Vaevalt et seda eriti tunnetab uudiseid lugedes. Rohkem mängib rolli pingi erinevus ja kui suur see erinevus on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 22.04.2015 20:40:09 vasta tsitaadiga

emal ongi nendest G-dest pohlad
paar aastat tagasi avastas kaugel elavate lastega suhtelmisel Skype-i
peaasi et see töötaks
maks mis ta seni suutnud on 9Gb kuus
seega ainus miinus on kuumaks
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2015 21:32:26 vasta tsitaadiga

urri: Ma ei kirjuta erinevatest modemi-mudelitest sugugi niisama. Olen ka enda USB-modemi üle fläshinud selliseks versiooniks mis toetab ka sagedust 800MHz-i.

Ja kui julged vaadata kahte järgmist pilti, siis näed selgelt kuidas erinevatel sagedustel on täesti erinev kiirusetulemus.
Pildil on küll EMT-i Simpeli LTE aga vahet pole.
LTE 2600MHz-i:
http://www.thinkbroadband.com/speedtest/button/1429464364327496955-mini.png
LTE 800MHz-i:
http://www.thinkbroadband.com/speedtest/button/1429465339155643755-mini.png

Nii, et kui ISP käest kaupa ostad siis ei tasu väriseda vaid tuleb vaadata, et ikkagi max. kaup kätte saada selle raha eest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 10:12:36 vasta tsitaadiga

ei väriseda ei tasu jah, sest et lehelugemisel on ikkagi äärmiselt oluline, kas ma loen ühe rea tekstist kiirusega 8,1 mb, või kiirusel 20mbps. kindlasti annaks ka juuksekarva vähemalt neljaks poolitada, aga kas sel on mõtet?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 13:38:31 vasta tsitaadiga

Krt, Tele2 on selle Smart netikaardi andmemahu "bugi" ära fixinud.

Varem tellisid uue 30 päeva paketi enne eelmise aegumist (näiteks 1 päev), siis läks kasutamata andmemaht uuele otsa. Mul oli vahest juba hea 500 giga ringis seda beer_yum.gif
Nüüd uue pileti tellid, siis resetitakse 30 giga peale.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 15:28:02 vasta tsitaadiga

see on nõme värk, et enda raha eest ostetud gigad, nagu lelu lapse käest, ära võetakse icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2015 21:19:06 vasta tsitaadiga

EMT super kõnekaardiga on praegu samasugune anomaalia. Olen aasta osta lapsele iga kuu automaatselt 3€ kandud ja imestasin hiljuti kuidas saab tal kasutamata andmemahtu olla 2GB kui iga kuu antakse 250MB.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.05.2015 17:04:00 vasta tsitaadiga

http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.05.2015 06:34:44 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/

häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.05.2015 21:29:46 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/

häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null


Selle kohta saab öelda -> see ongi privaatsuse hind! icon_smile.gif Privaatsuse ülim vorm välistab levi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 12:44:36 vasta tsitaadiga

urri on vana_urr'i poeg või vastupidi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2015 13:17:00 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/

häh, vbla läeb ka siis mu elamises asi paremaks
seni ei levi mu majas ilma abivahendita 1ki opekas
õues, külavaheteel saab kõik kätte, kuid majas sees enamasti null

Sinu suur õnn või õnnetus hakkab sõltuma hoopis sellest, mitu sagedust sinna masti tööle pannakse ja kui targad on kasutajad selles, kuidas oskavad välja valida parema, vähemkoormatud sageduse.

Elisaga on siin Mustamäel hästi näha kuidas LTE kasutajaid järjest juurde tuleb, kuid samas tahavad kõik kohe väga-väga olla sellel, silmini icon_smile.gif ülekoormatud, sagedusel 800MHz-i ja kedagi ei paista huvitavat see, et samas on täiesti olemas ka sisuliselt koormamata sagedus 1800MHz-i.

Ja hakake palvetama, et Tele2 paneks neisse mastidesse siis lisaks tööle ka sagedused 2300Mhz-i ja 3500Mhz-i. Sellised sagedused on Tele2-l "sageduste-portfellis" täiesti olemas ja juba paar korda on tehtud vihjeid nende sageduste töölepanekuks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 13:27:48 vasta tsitaadiga

Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.05.2015 18:21:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
urri on vana_urr'i poeg või vastupidi? icon_biggrin.gif


Oh põrgu, seda ma ei mõelnudki. Delfi: "Kadunud poeg leiti 4G foorumist!"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 18:42:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi.
Ega eitahateada seda ei tea. Tema arvab, et maal sama tihedalt inimesi kui mustamäel.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 17.05.2015 08:59:51 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
rex kirjutas:
urri on vana_urr'i poeg või vastupidi? icon_biggrin.gif


Oh põrgu, seda ma ei mõelnudki. Delfi: "Kadunud poeg leiti 4G foorumist!"

heh, ma olen elanud teadmisega, et pärinen pühast vaimust, pudelist
v siis 4G raadiolainetest beer_yum.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 17.05.2015 09:28:31 vasta tsitaadiga

Jälle krutitakse hinda juurde. icon_confused.gif
Sedapuhku päevapiletil, mis hetkel on 70 senti. Või kuidas seda nüüd õigesti välja lugeda? Samas, kui sõna-sõnalt võtta, siis 10 päeva ja 30 päeva omad kaoksid just nagu ära?

http://smart.tele2.ee/hinnadkuumaksutainternet
tsitaat:
NB! Uuendus 1.05.2015:

Ülaltoodud interneti piletid kehtivad aktiveerimisel kuni 31.05.2015 k.a.

Alates 1.06.2015 hakkab kehtima uus internetiteenuse hinnastamise kord – 1GB andmemahtu 0,99 € eest kalendripäevas.

Interneti kasutuse alustamine maksab 0,99€ ning sisaldab 1 GB andmemahtu jooksva kalendripäeva lõpuni (kell 00:00). Juhul kui kasutad ühes kalendripäevas rohkem kui 1 GB, siis iga järgnev alustatud 1 GB maksab 0,99€. Interneti sessiooni alustamiseks vajalik saldo jääk peab olema vähemalt 0,99€. Internetiteenuse kasutamise alustamisest teavitatakse SMSiga. Internetti on võimalik kasutada maksimaalse 3,5G kiirusega, mis võrgus saadaval on (allalaadimiskiirus kuni 42 Mb/s, üleslaadimiskiirus kuni 5 Mb/s). Kui päevasest andmemahust jääb puudu, vali endale sobilik interneti pakett.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 12:44:18 vasta tsitaadiga

Kui paketid ära kaotatakse, siis ma ilmselt hüppan zen-i peale (on küll kiirusepiirang 2mbps aga elab üle). 30€ küll ei hakka kuus maksma selle eest.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.05.2015 15:00:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rex kirjutas:
Ei pane sinna maaurkasse keegi üle 800MHz sagedusi.
Ega eitahateada seda ei tea. Tema arvab, et maal sama tihedalt inimesi kui mustamäel.

Käsikaudu pimedas kobamise asemel pane taskulamp tööle, siis näed lugeda seda mida Tele2-e "juhtivad tegelased" ise räägivad. icon_cool.gif
Nii, et tuleta tähed meelde ja vaata, mida järgmistest tekstidest välja loed ja teada saad: icon_cool.gif
Mina loen seda välja, et Tele2 ehitab Eestimaad katvat, kuni 300Mbit/s kiirust võimaldavat LTE-Advanced (4G-Advanced) võrku.
Ja kui midagi tead LTE-Advanced võrgu tööpõhimõttest, siis peaksid une pealt teadma, et selleks kasutatakse korraga vähemalt kahte sagedust ja uuemate lahenduste korral ka juba kolme sagedust. beer_yum.gif

Nüüd siis need lood lugemiseks:

1. Tele2 ehitas mullu Tartumaale 58 uut 2G, 3G ja 4G tugijaama ning lisab tänavu veel 21 uut.

Tele2 Eesti raadiovõrgu juhi Tanel Sarri sõnul ehitas ettevõte mullu üle Eesti 15 miljoni euro eest ligi 500 uut tugijaama.

Tele2 kombineerib uutes jaamades 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800 Mhz ja 2100 Mhz sagedusi. “Madalam, 800 Mhz sagedus tagab hea siselevi ja üldise katvuse, kõrgemad sagedused annavad suure kiiruse ja mahu,” ütles Sarri.

Tanel Sarri sõnul on Tele2-l üle Eesti valmisolek võtta kasutusele juba 4G edasiarendus – 4G Advanced tehnoloogia, mis võimaldab kuni 300 mbits allalaadimiskiiruseid.

“Seni polnud 4G-Advanced lõppkasutaja seadmeid olemas, nüüd on esimesed müügil ning kohe kui need Eestis laiemalt kasutusele jõuavad, siis oleme valmis uue võrgu käivitamiseks,” ütles Sarri.

Tele2 vahetas 2014. aasta sügiseks välja kogu oma olemasoleva võrgu Eestis. Ettevõte on viimaste aastatega investeerinud Eestis tehnoloogiasse ja teenuskvaliteedi tõstmisse 40 miljonit eurot.

-----------------------
2. Teine lugu lugemiseks:

Tele2 Eesti raadiovõrgu juhi Tanel Sarri sõnul ehitas ettevõte mullu üle Eesti 15 miljoni euro eest ligi 500 uut tugijaama. “Katame praegu 95 protsenti riigist 4G-ga ning planeerime ka tänavu suuri investeeringuid uusimasse tehnoloogiasse,” ütles Sarri.
 
Tele2 kombineerib uutes jaamades 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800 Mhz ja 2100 Mhz sagedusi. “Madalam, 800 Mhz sagedus tagab hea siselevi ja üldise katvuse, kõrgemad sagedused annavad suure kiiruse ja mahu,” ütles Sarri.
 
Tanel Sarri sõnul on Tele2-l üle Eesti valmisolek võtta kasutusele juba 4G edasiarendus – 4G Advanced tehnoloogia, mis võimaldab kuni 300 mbits allalaadimiskiiruseid.
 
“Seni polnud 4G-Advanced lõppkasutaja seadmeid olemas, nüüd on esimesed müügil ning kohe kui need Eestis laiemalt kasutusele jõuavad, siis oleme valmis uue võrgu käivitamiseks,” ütles Sarri.

---------------------
3. Kolmas lugu ja juba eelmisest aastast:

Tele2 Estonia bags new 2100MHz spectrum; ETSA reallocates 1800MHz band for faster LTE

Sweden’s Tele2 has announced that its Estonian subsidiary has acquired a second 2100MHz concession from local operator PGH Raadiovork OU. As a result of the development Tele2 says that it expects to double its 3G mobile broadband capacity ‘in many areas’, while claiming that Tele2 Estonia now has the largest spectrum portfolio of all the Estonian cellcos. Indeed, Tele2 Estonia’s spectrum portfolio now reportedly consists of 450MHz, 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz, 2300MHz, 2600MHz and 3500MHz frequencies. No information regarding the financial terms of this latest spectrum acquisition were disclosed, however.

Commenting on the development, Niklas Sonkin, executive vice president of Central Europe and Eurasia at Tele2 AB, was cited as saying: ‘I want to emphasise the importance of tech neutral licences in both low and high bands to give us tools to provide best value services to our customers. Our spectrum portfolio puts us in a very strong position for the future, as also this new frequency can be used for upgrading to next generation LTE-Advanced.’

In separate but related news, the Estonian Technical Surveillance Authority (ETSA) has confirmed that it will redistribute spectrum in the 1800MHz band tomorrow. In an announcement on its website the regulator confirmed that frequencies currently held by Tele2 Estonia, Elisa and Eesti Mobiiltelefon (EMT-TeliaSonera) will be refarmed with a view to making more efficient use of the 1800MHz range for 4G LTE services, while also eliminating the use of guard band spectrum. All three of the cellcos in question are expected to receive adjacent spectrum blocks once the reallocation is complete, which the ETSA says should allow for an increase in the speeds offered over their respective LTE networks.


https://www.telegeography.com/products/commsupdate/articles/2014/03/12/tele2-estonia-bags-new-2100mhz-spectrum-etsa-reallocates-1800mhz-band-for-faster-lte/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 17.05.2015 16:46:22 vasta tsitaadiga

tahanteada, küll sa ikka viitsid.
su post on nii pikk et mina seda lõpuni lugeda ei viitsi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 17:28:01 vasta tsitaadiga

loen ja mõtlen isegi, kas juba ära ei väsi?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 02:04:09 vasta tsitaadiga

Nii uurisin veidi nende netipakettide kohta, sain sellise vastuse:

tsitaat:
Alates 01.06.2015 hakkavad kehtima uued internetpaketid. Uued paketid avalikustatakse juunis.


Eks näis, palju mahtu maha võetakse ja hinda juurde pannakse.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 21.05.2015 01:57:25 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
loen ja mõtlen isegi, kas juba ära ei väsi?


mulle meeldib, et ta ära ei väsi. icon_rolleyes.gif
Kuigi mõnikord natuke raskeks läheb icon_smile.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 19:00:24 vasta tsitaadiga

aga kolige kokku.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 31.05.2015 18:35:53 vasta tsitaadiga

aasta alguses oli jutt, et KÕIK paketid vahetatakse kiftimaks
seni pakett DL6 UP2... ja hetkeseis

enam vähem nii nagu kirjas
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 19:07:59 vasta tsitaadiga

Võibolla mingil moel lõi neil s.ta lahti selle aasta jaanuaris-veebruaris, kui "vägivaldne" pakettide kaotamine neil vist üle kriitilise piiri ka kliente ära viis (ise kuulusin ka nende hulka) ning jätsid asja katki. Võibolla, aga võibolla ka mitte ja tegemist lihtsalt "bardakiga". Nüüd tulemas uued "paketikadumised". Veel olemasolevad tele2 kasutajad, ärge laske ennast kottida ja hääletage jalgadega. Ainult niimoodi midagi muutub, kasvõi tulevikus...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.05.2015 19:57:18 vasta tsitaadiga

Ei ta muutu icon_lol.gif
Fail oli see andmemahu piiramine mida EMT ei tee thumbs_down.gif
"4G pakettide teenuse kasutamisel kehtib 4G pakettides kehtestatud kasutamise mahu piir, mille täitumisel piiratakse interneti kasutus. "
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 01.06.2015 06:35:58 vasta tsitaadiga

ot:
mul värava taha (täpsemalt 725m mööda teed, oste u 400m) on EstWin raames tekkinud kaabel
huvitav, kas lihtsurelikul sest ka miskut tolku on?
kui oleks, siis nägemist igasugused mobnetid
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.06.2015 07:30:47 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
ot:
mul värava taha (täpsemalt 725m mööda teed, oste u 400m) on EstWin raames tekkinud kaabel
huvitav, kas lihtsurelikul sest ka miskut tolku on?
kui oleks, siis nägemist igasugused mobnetid

Teoreetiliselt küll, aga praktiliselt mitte. Esmakulu on lihtsalt nii müstiline.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.06.2015 08:26:31 vasta tsitaadiga

urri, ahhaa. Nad kehra-anija vahel ka veavad optilist.
Lisaks veetakse iga 1,5km. taha kaev väljavõtte jaoks. Ehk sul sama.
Küsi töömeestelt, mis te siin kaevate. icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 16:19:18 vasta tsitaadiga

Nonii, nagu smardi puhul arvata oli, tuimalt 5€ juurde lükatud. Targem juba elioni 5/1 võtta selle raha eest thumbs_down.gif
Ilmselt järgmisest kuust proovib siis zen-i. Kuigi tollega eriti debiilne, hakka pulka ruuteri tagant ära tirima, et netti tellida icon_mad.gif

EDIT: Veel debiilsem. Tele2 XL pakett 14,99€ kaardile saab laadida 14€ ja järgmine laks 30€ icon_evil.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.06.2015 18:26:18 vasta tsitaadiga

tuli siis ametlik hoiatus?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 02.06.2015 02:58:46 vasta tsitaadiga

salatoimik, Zeniga saab mitmeks kuuks ka ette ära tellida piletid, siis pole vaja pidevalt jamada pulgaga. Muidugi kui alles katsetama hakkad kuidas levi on, siis pole vist mõtet icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 12:05:04 vasta tsitaadiga

ilmselt hakkavad mõned nägema varsti saiti lisamaht.tele2.ee. uudis siis selle kohta on juba rohkem kui kuu vana. kokkuhoid valitseb igal rindel ja samal ajal arendatakse kiireid võrke.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 22:08:47 vasta tsitaadiga

http://www.speedtest.net/my-result/a/1338909357
Pole paha, kui koduümbrus sellise leviga kaetud on.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davey
HV kasutaja
davey

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 01:11:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kus kohas Tallinnas kindlasti 2600mhz sagedusel 4G Tele2-l olemas peaks olema? 800/1800mhz tuge pulgal pole.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 02:42:14 vasta tsitaadiga

davey kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kus kohas Tallinnas kindlasti 2600mhz sagedusel 4G Tele2-l olemas peaks olema? 800/1800mhz tuge pulgal pole.

2600MHz TELE2 ei kasutagi.

Tele2 kombineerib 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800Mhz ja 2100 Mhz sagedusi.
Allikas: http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/

Vaata ka vastavat teemaarendust: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=644114

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.06.2015 15:01:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
davey kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kus kohas Tallinnas kindlasti 2600mhz sagedusel 4G Tele2-l olemas peaks olema? 800/1800mhz tuge pulgal pole.

2600MHz TELE2 ei kasutagi.

Tele2 kombineerib 4G levi tekitamiseks 800 Mhz, 1800Mhz ja 2100 Mhz sagedusi.
Allikas: http://tele2.ee/uudised/tele2_ehitab_harjumaale_152_tugijaama/

Vaata ka vastavat teemaarendust: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=644114

Tegelikult käivad Tele2-s nende sagedustega palju huvitavamad mängud kui eestlastele nendest räägitakse... icon_cool.gif beer_yum.gif

1. Sageduse 2600MHz-i teema siis:
A. Kõiksugu ametlikud välismaised allikad, kus on kirjas riikide ISP-d ja nende ISP-de sagedused, on selgelt ja üheselt kirjas, et Tele2 Estonial on olemas ka sagedus 2600MHz-i.

B. Kuid samas, Tele2 enda ametlikud, eelmist aastat kokkuvõtvad PDF-dokumendid kirjutavad siis hoopis järgmist:
1. Et sageduse 2600MHz-i litsents müüdi maha EMT-ile:
Estonia Q4 Highlights
– Sold our 2,600 MHz LTE license to EMT (TeliaSonera) with a capital gain of SEK 20 million.
http://www.tele2.com/Documents/reports/2014/Q4_Presentation%20FINAL.pdf

2. Ja teine PDF sõnastab sama siis natuke teisiti ja seda võib tõlgendada siis kui kahjumi vähendamise eesmärgil:
Estonia
Mobile Tele2 Estonia showed stable financial performance during Q4 2014 under difficult market conditions, with mobile end-user service revenue and EBITDA amounting to SEK 96 (96) million and SEK 49 (28) million respectively. A non-recurring EBITDA gain of SEK 20 million was reported in Q4 2014 for the sale of 2,600 MHz license to the incumbent.
http://www.tele2.com/Documents/reports/2014/TL2_Q4-14_HEL_ENG_150129.pdf
---------------------
2. Ja nüüd siis see salapärane LTE2100MHz-i ja selle kasutuselevõtt.

A. See pole sugugi nii ühene, et see lisasageus sagedus on ilmtingimata LTE 2100MHz-i kuna paljud allikad väidavad, et selleks võib olla hoopis sagedus LTE 2300MHz-i ja mille litsents on Tele2 Eestil samuti täiesti olemas.

B. Ja kui vaadata tooteid mida telefonide tootjad plaanivad turule tuua siis käib ikkagi jutt LTE 2300MHz-i sagedusest, mitte sagedusest LTE 2100MHz-i.

Seega ise ei näe küll pointi võtta kasutusele sagedus millele pole kasutust kuna seadmed ei toeta seda sagedust. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.07.2015 20:31:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ilmselt hakkavad mõned nägema varsti saiti lisamaht.tele2.ee. uudis siis selle kohta on juba rohkem kui kuu vana. kokkuhoid valitseb igal rindel ja samal ajal arendatakse kiireid võrke.

Ilmselt hakkavad paljud nägema, selle asemel "Diil Internet 4G" arveid.
Ma sain 2 aastase paketiga 3G ruuteri ja poole aja pealt, lihtsalt muudetakse lepingutingimusi 3x halvemaks ... aga ruuteri eest, tahetakse ~100€ lepingu katkestamisel = monkey.gif business.
Kusjuures ajal, mil oli võimalus lepingust taganeda - pakettide muutmise periood - siis öeldi infoliinilt, et "teil ei muutu midagi - teil on tähtajaline pakett".

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 21:21:56 vasta tsitaadiga

diil ei päästa päeva. seal ju pordid kinni, mahupiirangud jne.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.07.2015 21:41:37 vasta tsitaadiga

2 erikut odavam ... ning mahu ületamisel kiirusepiirang, mitte "köhi pappi või istu pimeduses". Töökirjad saab ära saadetud kui kogemata youtubega liiale mindud..
Aga mida see "pordid kinni" tavakasutajale tähendab?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 06.07.2015 21:58:01 vasta tsitaadiga

Ma ka kuulan maad, et teenusepakkujat vahetada, Tele2 "tõstan hinda ja kärbin tingimusi ning sunnin paketti vahetama" strateegia minule kui kliendile ei sobi
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 15:28:26 vasta tsitaadiga

see "sunnin paketti vahetama" ka vanadel olijatel nende puhul kõige laiduväärsem ongi. Ise seepärast veebruarist alates Diili klient...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 07.07.2015 23:17:10 vasta tsitaadiga

Oleks siis lihtsalt gigasi vähemaks võtt vms. aga nüüd pannakse nett nende vähemate gigade lõppedes kinni ja nõutakse lisaraha. Idiootsus on see, et suvaline netiühenduse kasutaja (näiteks lapsed) saavad aga julgelt mahtu juurde tellida kui asi piirajasse on jõudnud ning mina lepingu sõlmija ja maksja muidugi saan sellest teada kui arve käes. Mina lähen, hetkel veel pommin tingimusi konkurentide juures...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McHalf
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2015




sõnum 11.07.2015 23:38:31 vasta tsitaadiga

Tere, juhtus siis selline asi, et maht sai järsku otsa. Pakett 30gb, kasutatud umbes 10gb. Mida teha?

Edit: proovisin sellist asja nagu "kasutus" ja ütles, et mul 10gb pakett.
Lähen tele2 kodukale ja pakett Standard on 30gb kuigi sõnumis ütles, et 10gb.

Peaks proovima mõnda teist teenusepakkujat, mis arvate zeni 50gb omast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 09:35:37 vasta tsitaadiga

See Zeni 50gb on ainult 3G pakett ja kuni 2Mbit/s 5€. Kas 4G paketil on ka 50gb mahupiirang, mis maksab 7€ ?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 12.07.2015 10:43:04 vasta tsitaadiga

neoman, 4G on mahupiiranguga 4GB kuus thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.