|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
20.04.2015 23:40:57
|
|
|
| Eemaldasin samuti puhta sony ametliku kile ja asendasin matt kilega. No muidugi eesmärgil, et puuteekraani tundlikus oleks parem ja see sony logo oli ka üsna kole seal.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
21.04.2015 18:21:22
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| Eemaldasin samuti puhta sony ametliku kile ja asendasin matt kilega. No muidugi eesmärgil, et puuteekraani tundlikus oleks parem ja see sony logo oli ka üsna kole seal. |
Tahad tagumisest koledast Sony logost ka lahti saada?
link
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
22.04.2015 13:15:16
|
|
|
Tellisin ka omale Z1C ära, pommitaks siis seda foorumit natuke küsimustega, ehk keegi viitsib vastata
- Millist docki kasutate, kas peale selle 30.- EURise originaali on Eestist miskit muud ka saada?
- Telefoni hoidik autosse, millist soovitate, kas on ka mingit sellist millel kohe laadija ots küljes?
- Kas kasutate pigem stock originaal ROMi või soovitate xda-st mõnd muud? Eesmärgiks aku kestvus. Või siis rootida ja ise välja noppida "bloatware". Või on saada mõnd stocki põhjal ROMi kus kõik üleliigne juba eemaldatud ja võibolla mõni tweak juures?
- Kiledest on siin juttu olnud, ilmselt tellin edaspidi ebay-st need mida siin soovitatud on, aga kuna ebayst tuleb enamasti asi ca kuu aega, siis paneksin kohe Tallinnas ka miskit peale. Pole ennem telefonidel kaitsekilesid kasutanud, kas on mõni koht või kile mida soovitatakse või siis mõni mida vältida?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.04.2015 21:53:47
|
|
|
| tsitaat: |
- Millist docki kasutate, kas peale selle 30.- EURise originaali on Eestist miskit muud ka saada?
|
originaali ikka
| tsitaat: |
- Telefoni hoidik autosse, millist soovitate, kas on ka mingit sellist millel kohe laadija ots küljes?
|
universaali
| tsitaat: |
- Kas kasutate pigem stock originaal ROMi või soovitate xda-st mõnd muud? Eesmärgiks aku kestvus. Või siis rootida ja ise välja noppida "bloatware". Või on saada mõnd stocki põhjal ROMi kus kõik üleliigne juba eemaldatud ja võibolla mõni tweak juures?
|
originaali
| tsitaat: |
- Kiledest on siin juttu olnud, ilmselt tellin edaspidi ebay-st need mida siin soovitatud on, aga kuna ebayst tuleb enamasti asi ca kuu aega, siis paneksin kohe Tallinnas ka miskit peale. Pole ennem telefonidel kaitsekilesid kasutanud, kas on mõni koht või kile mida soovitatakse või siis mõni mida vältida?
|
kui eriline lödinäpp ei ole, siis kestab ka tehasekile...aga kui telefon ikka pidevalt mööda kruusa ja betooni lendab, siis aastaga läheb ikka see originaalkile suht koledaks. Keri veidi ülespoole, siin juttu ühest tugevamast asjast kui kile mis läheb originaalkile asemele: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8601123#8601123
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
25.04.2015 17:08:32
|
|
|
Keegi oskab öelda millal sellele Lollipopi saab ? Sai isale täna ära ostetud, aga avastasin, et pole veel lollipopi ning vanemal androidil fondi suurendamine ja muud vaegnägijate funktsioonid puuduvad, mis on üks põhjuseid miks sai üldse ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
25.04.2015 18:04:23
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
Keegi oskab öelda millal sellele Lollipopi saab ? Sai isale täna ära ostetud, aga avastasin, et pole veel lollipopi ning vanemal androidil fondi suurendamine ja muud vaegnägijate funktsioonid puuduvad, mis on üks põhjuseid miks sai üldse ostetud.  |
Fondi suurust saab ju muuta. Seaded -> Ekraan -> Fondi suurus (Väike/tavaline/suur/ülisuur)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
25.04.2015 19:57:48
|
|
|
markox, ülisuur on ikka liiga väike. Ülisuureks muutub ainult paaris kohas, avalehel ei muutu essugi suuremaks. Lollipopis on need süsteemid juba paremad, Kitkatil on saast.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
26.04.2015 01:02:58
|
|
|
Sai siis 5.0.2 peale flashitud. Siiani on mulje hea. GUI on minule tunduvalt meeldivam - nii kasutusmugavuselt kui väljanägemiselt. Eks näis mis laksu see akule paneb.
Kui midagi totaalselt piiksu läheb siis eks kriban siia ka
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.04.2015 11:24:32
|
|
|
| Lollipop saadaval juba ametlikult sellele telefonile meie regioonis ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
26.04.2015 11:46:47
|
|
|
Ametlikult vist mitte. Panin netist flashtooliga peale endale ja tulemused on ulmelised. Telefon töötab tunduvalt kiiremini ning mis kõige enam üllatas - aku kestab ~4x kauem! Kitkat stock Romiga pidin iga päev telefoni laadima. Õhuks oli aku ~5-20% olenevalt kasutusest. Hiljem panin peale CyanogenModi, mis akut veel enamgi sõi - hommikul 9st juhe tagant võttes olid kella 19ks juba aku numbrid punased. Nüüd Sony stock lollipop ROMiga laadisin akut reede hommikul ning hetkel on 46% alles. Ilmselt oskab Stamina Mode targemalt asju magama keerata, aga neljal meiliboksil silma peal hoides ei ole märganud mingeid negatiivseid kasutajaebamugavusi.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
26.04.2015 13:00:28
|
|
|
| Kas ruutida ka juba saab seda lollipoppi? Kust alla laadisid?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
26.04.2015 15:38:48
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Lollipop saadaval juba ametlikult sellele telefonile meie regioonis ? |
Teadaolevalt mitte. Ise flashisin RU regiooni oma.
Seade on tõepoolest märgatavalt kiirem ja ka aku peab kauem vastu. Siiani pole veel ühtegi ämbrit välja tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.04.2015 15:52:30
|
|
|
| Leo Kalme, kas see garantiid ei hävita ? Flashimine
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
26.04.2015 15:59:39
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Leo Kalme, kas see garantiid ei hävita ? Flashimine |
Nii palju kui lugenud olen targast sõbrast internetist siis jah, see katkestab garantii. Garantiiraamatust ise lugenud pole, flashimine poleks sellepärast tegemata jäänud nagunii.
Aga alati võid stock ROMi uuesti peale flashida ja voila.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.04.2015 17:55:33
|
|
|
| Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
26.04.2015 18:27:33
|
|
|
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
26.04.2015 19:53:11
|
|
|
| holma kirjutas: |
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada. |
Ausalt öeldes aku kestvus oli minu jaoks argument selle telefoni ostmiseks. Seda aga kasutama hakates ei näinud ma kusagil selliseid numbreid, millest mujal räägiti. Iga päev laadimisest ei pääsenud kuigi koguaeg nüüd küll telefonis ei elanud. See stamina efekt oli ka minu arust kaheldav. Praegu olen ühe päeva olnud L'i peal ja vahe on mitte lihtsalt märgatav vaid üüratu. Olen täna terve päeva sättinud, seadistanud telefoni enda jaoks, laadinud äppe, proovinud mänge jms ning aku napilt alla 30%. Kui ta seisab siis paistab üldse null olevat energiakulu (võrdluseks KitKati peal tühjenes aku kahtlaselt ka standby's).
viimati muutis Leo Kalme 27.04.2015 07:09:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
26.04.2015 22:36:13
|
|
|
Tundub, et kui mina Lollipopi peale panen, siis saan vist korra kuus laadida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.04.2015 18:56:51
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale? |
Mida sa täpsemalt selle all mõtled? |
Et, kas näiteks valikus on pildi nimele kellaaeg, kuupäev või jätkab oma loendamist sealt kus pooleli jäi. Ma üritan siis praegust kitkati versiooni selgitada, et kui teen pildi näiteks IMG_24 ja kopeerin/kustutan kõik oma 24 pilti ära siis mitte ei hakka algusest IMG_01 vaid IMG_25 isegi kui telefonis enam pilte pole.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
28.04.2015 20:22:15
|
|
|
| Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
28.04.2015 20:59:16
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi... |
Mul tuli üle-eelmisel nädalal teade, et 5.0 saadaval, vaja arvuti järele ühendada, et installida. Siis ei viitsinud tegelega ja eelmine nädal tuli OTA uuendus ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.04.2015 21:00:30
|
|
|
Sul telefon ei tööta või mis häda on?
| Slazenger kirjutas: |
| Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi... |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
28.04.2015 23:57:52
|
|
|
Janar!, lollipopil vaegnägijatele möeldud funktsionaalsus on kordades parem kui vanal. Ehk jah, pmst ei tööta minu isa jaoks
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
29.04.2015 08:42:39
|
|
|
| holma kirjutas: |
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada. |
Arvasin ka, et olen telefoni mingit jura täis tõmmanud. Lasin täiesti puhtaks, panin ainult vajalikud äpid peale (jätsin sammulugejad ja muud akusöödikud ära) aga tulemus ei paranenud. Aga 24h üldiselt ei julenud telefoni laadimata hoida, et kriitilisel hetkel tühjaks ei saaks. Seega pidingi iga hommik laadima. Nüüd nägin tohutut arengut aku kestvuses ja olen rahul
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.04.2015 23:44:00
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale? |
Mida sa täpsemalt selle all mõtled? |
Et, kas näiteks valikus on pildi nimele kellaaeg, kuupäev või jätkab oma loendamist sealt kus pooleli jäi. Ma üritan siis praegust kitkati versiooni selgitada, et kui teen pildi näiteks IMG_24 ja kopeerin/kustutan kõik oma 24 pilti ära siis mitte ei hakka algusest IMG_01 vaid IMG_25 isegi kui telefonis enam pilte pole. |
Ma olen nii teinud, et viimase pildi jätan telefoni alles siiski. Selle abil kaamera jätkab ilusti piltide nummerdamist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
04.05.2015 21:57:18
|
|
|
Kaua neil garantii on ? Mu aasta vana masin ei võta enam voolu sisse, lihtsalt ei hakka laadima
Ma arvan, et ütlevad ,et kuna kummitihend on katki, siis olen ise süüdi jne aga võiks ju proovida
Edit: Kui juhtmega sudida, siis korra vilgutab punast tuld aga laadima ei jää. Proovisin kahe erineva juhtmega, ilmselt mingi laadimispesa ei anna ühendust vms.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
07.05.2015 09:38:12
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta. |
Eks see on kuidas joppab, nagu hiina kraamiga ikka. Enda kaabel toimetab ilusti. Sama saan öelda ka laadimisaluse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
07.05.2015 09:50:45
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta. |
"välja lülitub" siis, kui tagurpidi suudad kuidagi ühendada. Halvimal juhul põletad midagi totaalselt ära. Niiet - ettevaatust nende kaablitega.
Ja magnetid on erinevad. Mul on õnnestunud sama saadetisega saada kaks üsna erineva tugevusega eksemplari.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.05.2015 13:56:34
|
|
|
Tomv, pane viide ka, mis risu tellisid... teab hoiduda...
holma, mis kaabli ja laadimisaluse võtsid... kas laadimiskiirus on ka okei?
MultiUser, jep, odavostude mõnu, loterii
sukelduja, esimene link ei toimi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
07.05.2015 14:13:31
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Tomv, pane viide ka, mis risu tellisid... teab hoiduda...
holma, mis kaabli ja laadimisaluse võtsid... kas laadimiskiirus on ka okei?
MultiUser, jep, odavostude mõnu, loterii
sukelduja, esimene link ei toimi |
Parandasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
07.05.2015 15:16:53
|
|
|
| Eestist kusagilt ei saa seda kaablit `?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
07.05.2015 15:36:40
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| Eestist kusagilt ei saa seda kaablit `? |
Ametlikult seda kaablit ei tohi müüa, see magnetotsik on apple patent aga sony ehitas sellele laadimisaluse juurde ja nii võis müüa
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
07.05.2015 21:59:45
|
|
|
Magnetdokk sealt: link
Kaasasolevat USB kablat ei kasuta, see selline lühike nökats. Mingi suvalise mobla USB laadija ja kabla otsas istub. Laadimiskiiruse üle ei kurda, või miks peaks dokk seda mõjutama? Särts tuleb ju ikkagi mõõda USB-d laadijast. Kui mingi 500maH arvuti USB otsas istub, siis ma arvan, et laeb kauem. Mul telefonil ees ja taga see paks 0,3mm kaitse, nendega mahub veel nibin-nabin dokki. On ka selliseid, millel eraldi adapterid, siis pole paksus eriti probleem. Taga on dokil kaks USB-d. Üks micro ja teine standardmõõdus.
Magnetkabla on selline: http://www.ebay.com/itm/LED-Aluminum-Metal-Magnetic-Charger-Cable-For-Sony-Xperia-Z1-Z2-Z3-Compact-/391132318941?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5b114d8cdd
Too on tavalisest veidi kõrgem, mõeldud vist rohkem neile, kelle telefon mingis spetsiaalses korpuses ja laadimisava seega sügavamal peidus.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
10.05.2015 10:52:24
|
|
|
| D5503 peaks olema. See C6903 vast õige pole.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
10.05.2015 11:39:25
|
|
|
Panin jah eile vale peale aga igaljuhul hommikuks oli see olemas D5503_14.5.A.0.242_Customized_MEA.ftf ja praegu tundub, et kõik toimib hästi. Google muidugi pillub oma "Google Play teenused" uuendust aga negatiivne vastukaja on meeletu, et ei teagi mis teha.
Kui korralik root versioon välja tuleb siis ehk annad ka siin sellest teada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
10.05.2015 12:31:30
|
|
|
Sai uuendatud, root kah olemas (KK versiooni recovery'st rooditud zip versioon installitud). Aga eriti rahul küll pole ja ilmselt läheb vana hea KK tagasi. Aku pidamine nii ootereziimis, kui ka "ekraaniaeg" on vähemalt veerandi kuni kolmandiku jagu kehvem, kasutusmugavus on samuti minule harjumatu.
Eelmises versioonis sai edukalt igasugused jamad kinni keeratud, uues on igavene jama nende kasutute appidega. Mõned sai lihtsalt eemaldatud. Aga need, mis sai disable'tud kipuvad ikkagi käivituma ning tagasi aktiivseks muutuma. Ehk siis on kas soni või kuugel mingid varjatud mehhanismid sinna lisanud. Ei usalda sellist asja enam. Androidi eelis on algusest peale olnud see, et seda saab ise seadistada vastavalt oma eelistustele. Seda põhimõtet kiputakse järjest enam eirama. Kui CM pakuks sama head kaamerat, siis oleks alternatiiv. Seni aga on Sony oma kaamera parim. Vähemalt minuarust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
14.05.2015 11:35:42
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Kaua neil garantii on ? Mu aasta vana masin ei võta enam voolu sisse, lihtsalt ei hakka laadima
Ma arvan, et ütlevad ,et kuna kummitihend on katki, siis olen ise süüdi jne aga võiks ju proovida
Edit: Kui juhtmega sudida, siis korra vilgutab punast tuld aga laadima ei jää. Proovisin kahe erineva juhtmega, ilmselt mingi laadimispesa ei anna ühendust vms. |
Garantiist tuli vastus, et telefonil on tugev löögijälg (üritasin tagant ära eemaldada olematut kile ja sellest ja defekt) ning ma pean 35 kulli maksmba USB pesa vahetuse eest kui tahan korda saada
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.05.2015 13:25:21
|
|
|
c4v6, lisaks on garantii kehtetu ka,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
14.05.2015 13:29:42
|
|
|
Kusjuures garantiiakti kirjutasin ka, et see pole kordagi kukkunud - mida ta ka pole.
Aga no ükskõik tegelikult, lihtsalt hakkavad kohe kinni millest vähegi võimalik
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.05.2015 14:13:53
|
|
|
mul ei oleks ükskõik kui telefoni garantii kehtetuks muutub.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
14.05.2015 15:03:15
|
|
|
No see mida ma näen kõrvalt ja olen ka ise kogenud ütleb, et kui nutiajastu telefon peab 2 aastat vastu, siis on ta enda töö ära teinud. Ma seda müüa naguinii ei viitsiks vms.
Ostan aga järgmise ja asi tahe. Lihtsalt praegu on veidi üle aasta kasutatud ja see tegi tõredaks - seda enam, et selline labane viga ka. Kui nüüd veebruarini töötab, siis ma olen rahul ja üle selle on boonus
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.05.2015 13:48:10
|
|
|
| Mingi error on. Telefon laadis autolaadija taga ja yhel hetkel vaatasin, et enam laadimine ei toimi...mõtlesin, et ju siis laadija andis saba vms ja tavalise laadija taga eelmine nädal toimis ja akupanga kyljest laadib ka. Ostsin täna uue autolaadija ning sellega ka ei hakka laadima. Asi tuksis?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|