Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.04.2015 23:40:57 vasta tsitaadiga

Eemaldasin samuti puhta sony ametliku kile ja asendasin matt kilega. No muidugi eesmärgil, et puuteekraani tundlikus oleks parem ja see sony logo oli ka üsna kole seal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 21.04.2015 18:21:22 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Eemaldasin samuti puhta sony ametliku kile ja asendasin matt kilega. No muidugi eesmärgil, et puuteekraani tundlikus oleks parem ja see sony logo oli ka üsna kole seal.


Tahad tagumisest koledast Sony logost ka lahti saada?

link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 13:15:16 vasta tsitaadiga

Tellisin ka omale Z1C ära, pommitaks siis seda foorumit natuke küsimustega, ehk keegi viitsib vastata icon_smile.gif
- Millist docki kasutate, kas peale selle 30.- EURise originaali on Eestist miskit muud ka saada?
- Telefoni hoidik autosse, millist soovitate, kas on ka mingit sellist millel kohe laadija ots küljes?
- Kas kasutate pigem stock originaal ROMi või soovitate xda-st mõnd muud? Eesmärgiks aku kestvus. Või siis rootida ja ise välja noppida "bloatware". Või on saada mõnd stocki põhjal ROMi kus kõik üleliigne juba eemaldatud ja võibolla mõni tweak juures?
- Kiledest on siin juttu olnud, ilmselt tellin edaspidi ebay-st need mida siin soovitatud on, aga kuna ebayst tuleb enamasti asi ca kuu aega, siis paneksin kohe Tallinnas ka miskit peale. Pole ennem telefonidel kaitsekilesid kasutanud, kas on mõni koht või kile mida soovitatakse või siis mõni mida vältida?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 21:53:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

- Millist docki kasutate, kas peale selle 30.- EURise originaali on Eestist miskit muud ka saada?


originaali ikka
tsitaat:

- Telefoni hoidik autosse, millist soovitate, kas on ka mingit sellist millel kohe laadija ots küljes?


universaali
tsitaat:

- Kas kasutate pigem stock originaal ROMi või soovitate xda-st mõnd muud? Eesmärgiks aku kestvus. Või siis rootida ja ise välja noppida "bloatware". Või on saada mõnd stocki põhjal ROMi kus kõik üleliigne juba eemaldatud ja võibolla mõni tweak juures?


originaali
tsitaat:

- Kiledest on siin juttu olnud, ilmselt tellin edaspidi ebay-st need mida siin soovitatud on, aga kuna ebayst tuleb enamasti asi ca kuu aega, siis paneksin kohe Tallinnas ka miskit peale. Pole ennem telefonidel kaitsekilesid kasutanud, kas on mõni koht või kile mida soovitatakse või siis mõni mida vältida?


kui eriline lödinäpp ei ole, siis kestab ka tehasekile...aga kui telefon ikka pidevalt mööda kruusa ja betooni lendab, siis aastaga läheb ikka see originaalkile suht koledaks. Keri veidi ülespoole, siin juttu ühest tugevamast asjast kui kile mis läheb originaalkile asemele: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8601123#8601123
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 17:08:32 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda millal sellele Lollipopi saab ? Sai isale täna ära ostetud, aga avastasin, et pole veel lollipopi ning vanemal androidil fondi suurendamine ja muud vaegnägijate funktsioonid puuduvad, mis on üks põhjuseid miks sai üldse ostetud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 25.04.2015 18:04:23 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Keegi oskab öelda millal sellele Lollipopi saab ? Sai isale täna ära ostetud, aga avastasin, et pole veel lollipopi ning vanemal androidil fondi suurendamine ja muud vaegnägijate funktsioonid puuduvad, mis on üks põhjuseid miks sai üldse ostetud. icon_rolleyes.gif


Fondi suurust saab ju muuta. Seaded -> Ekraan -> Fondi suurus (Väike/tavaline/suur/ülisuur)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 19:57:48 vasta tsitaadiga

markox, ülisuur on ikka liiga väike. Ülisuureks muutub ainult paaris kohas, avalehel ei muutu essugi suuremaks. Lollipopis on need süsteemid juba paremad, Kitkatil on saast. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 01:02:58 vasta tsitaadiga

Sai siis 5.0.2 peale flashitud. Siiani on mulje hea. GUI on minule tunduvalt meeldivam - nii kasutusmugavuselt kui väljanägemiselt. Eks näis mis laksu see akule paneb.

Kui midagi totaalselt piiksu läheb siis eks kriban siia ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 11:24:32 vasta tsitaadiga

Lollipop saadaval juba ametlikult sellele telefonile meie regioonis ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 11:46:47 vasta tsitaadiga

Ametlikult vist mitte. Panin netist flashtooliga peale endale ja tulemused on ulmelised. Telefon töötab tunduvalt kiiremini ning mis kõige enam üllatas - aku kestab ~4x kauem! Kitkat stock Romiga pidin iga päev telefoni laadima. Õhuks oli aku ~5-20% olenevalt kasutusest. Hiljem panin peale CyanogenModi, mis akut veel enamgi sõi - hommikul 9st juhe tagant võttes olid kella 19ks juba aku numbrid punased. Nüüd Sony stock lollipop ROMiga laadisin akut reede hommikul ning hetkel on 46% alles. Ilmselt oskab Stamina Mode targemalt asju magama keerata, aga neljal meiliboksil silma peal hoides ei ole märganud mingeid negatiivseid kasutajaebamugavusi.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 13:00:28 vasta tsitaadiga

Kas ruutida ka juba saab seda lollipoppi? Kust alla laadisid?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 15:38:48 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Lollipop saadaval juba ametlikult sellele telefonile meie regioonis ?


Teadaolevalt mitte. Ise flashisin RU regiooni oma.

Seade on tõepoolest märgatavalt kiirem ja ka aku peab kauem vastu. Siiani pole veel ühtegi ämbrit välja tulnud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 15:52:30 vasta tsitaadiga

Leo Kalme, kas see garantiid ei hävita ? Flashimine
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 15:59:39 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Leo Kalme, kas see garantiid ei hävita ? Flashimine


Nii palju kui lugenud olen targast sõbrast internetist siis jah, see katkestab garantii. Garantiiraamatust ise lugenud pole, flashimine poleks sellepärast tegemata jäänud nagunii.

Aga alati võid stock ROMi uuesti peale flashida ja voila.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 26.04.2015 17:55:33 vasta tsitaadiga

Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 26.04.2015 18:27:33 vasta tsitaadiga

Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? icon_eek.gif Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 19:53:11 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? icon_eek.gif Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada.


Ausalt öeldes aku kestvus oli minu jaoks argument selle telefoni ostmiseks. Seda aga kasutama hakates ei näinud ma kusagil selliseid numbreid, millest mujal räägiti. Iga päev laadimisest ei pääsenud kuigi koguaeg nüüd küll telefonis ei elanud. See stamina efekt oli ka minu arust kaheldav. Praegu olen ühe päeva olnud L'i peal ja vahe on mitte lihtsalt märgatav vaid üüratu. Olen täna terve päeva sättinud, seadistanud telefoni enda jaoks, laadinud äppe, proovinud mänge jms ning aku napilt alla 30%. Kui ta seisab siis paistab üldse null olevat energiakulu (võrdluseks KitKati peal tühjenes aku kahtlaselt ka standby's).


viimati muutis Leo Kalme 27.04.2015 07:09:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 26.04.2015 22:36:13 vasta tsitaadiga

Tundub, et kui mina Lollipopi peale panen, siis saan vist korra kuus laadida icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 08:39:09 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale?
Mida sa täpsemalt selle all mõtled?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.04.2015 18:56:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale?
Mida sa täpsemalt selle all mõtled?

Et, kas näiteks valikus on pildi nimele kellaaeg, kuupäev või jätkab oma loendamist sealt kus pooleli jäi. Ma üritan siis praegust kitkati versiooni selgitada, et kui teen pildi näiteks IMG_24 ja kopeerin/kustutan kõik oma 24 pilti ära siis mitte ei hakka algusest IMG_01 vaid IMG_25 isegi kui telefonis enam pilte pole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 11:04:40 vasta tsitaadiga

Seda vist ei eksisteeri ühelgi default kaamera rakendusel... kahjuks :/

See oleks lahendatav kahte moodi:
1) Kuupäev, kellaaeg failinime sisse "2015-04-27-11-03-07-01.jpg"
2) Global counter ehk nii öelda ei lähegi kunagi nulli ja jätkab numbrite edasi lugemist

Kumbagi varianti default kaamera rakendustel ei ole. On olemas igasugu Camera Zoom FX-id jms kaamerad, aga need pole jällegist nii sujuvad ning vahel jooksevad kokku jms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 20:22:15 vasta tsitaadiga

Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 20:59:16 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi...


Mul tuli üle-eelmisel nädalal teade, et 5.0 saadaval, vaja arvuti järele ühendada, et installida. Siis ei viitsinud tegelega ja eelmine nädal tuli OTA uuendus ka ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 21:00:30 vasta tsitaadiga

Sul telefon ei tööta või mis häda on?

Slazenger kirjutas:
Krt ma ei mõista kui kaua selle lollipopiga läheb. Ammu juba öeldi et tuleb aga ikka ei midagi...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 23:57:52 vasta tsitaadiga

Janar!, lollipopil vaegnägijatele möeldud funktsionaalsus on kordades parem kui vanal. Ehk jah, pmst ei tööta minu isa jaoks icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 08:42:39 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? icon_eek.gif Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu aeg aktiivne, STAMINA sees, igapäevased kõned sisse-välja, mailide lugemised, veits netti...selleks, et vähem, kui 12h aku tühjaks saada, pead telefoni otsas vist elama.
Just aku kestvus on selle telefoni puhul pluss number üks minu jaoks. Ausalt ei uskunud eales ka, et nii kaua võin laadimiseta läbi saada.
Arvasin ka, et olen telefoni mingit jura täis tõmmanud. Lasin täiesti puhtaks, panin ainult vajalikud äpid peale (jätsin sammulugejad ja muud akusöödikud ära) aga tulemus ei paranenud. Aga 24h üldiselt ei julenud telefoni laadimata hoida, et kriitilisel hetkel tühjaks ei saaks. Seega pidingi iga hommik laadima. Nüüd nägin tohutut arengut aku kestvuses ja olen rahul icon_smile.gif
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 23:44:00 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
LKits kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Kas lollipopiga sai otse kaamerast tulnud piltide nimede fixi ka peale?
Mida sa täpsemalt selle all mõtled?

Et, kas näiteks valikus on pildi nimele kellaaeg, kuupäev või jätkab oma loendamist sealt kus pooleli jäi. Ma üritan siis praegust kitkati versiooni selgitada, et kui teen pildi näiteks IMG_24 ja kopeerin/kustutan kõik oma 24 pilti ära siis mitte ei hakka algusest IMG_01 vaid IMG_25 isegi kui telefonis enam pilte pole.


Ma olen nii teinud, et viimase pildi jätan telefoni alles siiski. Selle abil kaamera jätkab ilusti piltide nummerdamist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 21:57:18 vasta tsitaadiga

Kaua neil garantii on ? Mu aasta vana masin ei võta enam voolu sisse, lihtsalt ei hakka laadima
Ma arvan, et ütlevad ,et kuna kummitihend on katki, siis olen ise süüdi jne aga võiks ju proovida


Edit: Kui juhtmega sudida, siis korra vilgutab punast tuld aga laadima ei jää. Proovisin kahe erineva juhtmega, ilmselt mingi laadimispesa ei anna ühendust vms.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 08:41:36 vasta tsitaadiga

Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta.

Soovitan vältida:
Magnetic Charger Adapter USB Cable For Sony Xperia Z1 L39h Compact Z2
USB Magnetic Line Charger Cable For Sony Xperia Z1 L39h Xperia Z Ultra XL3

_________________
jah


viimati muutis Tomv 10.05.2015 13:34:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 07.05.2015 09:38:12 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta.


Eks see on kuidas joppab, nagu hiina kraamiga ikka. Enda kaabel toimetab ilusti. Sama saan öelda ka laadimisaluse kohta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 07.05.2015 09:50:45 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta.

"välja lülitub" siis, kui tagurpidi suudad kuidagi ühendada. Halvimal juhul põletad midagi totaalselt ära. Niiet - ettevaatust nende kaablitega. icon_idea.gif
Ja magnetid on erinevad. Mul on õnnestunud sama saadetisega saada kaks üsna erineva tugevusega eksemplari.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 11:09:50 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätitades suutsin 2 korda telefoni välja lülitada. Nii et ei soovita odavaid magnetlaadimisjuhtmeid osta.

Viimati tellisin http://www.ebay.co.uk/itm/Magnetic-Aluminum-Metal-LED-USB-Charger-Cable-For-Sony-Xperia-Z1-Z2-Z3-Compact-/251757645545?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3a9deccee9 , väga hea magnetiga on. Kahjuks on dioodiga, tahtsin ilma. Sellise pika silindrilise otsaga tunduvad oluliselt paremad olema, kui pisema otsaga.
Näiteks seda tüüpi http://www.ebay.co.uk/itm/Micro-USB-Magnetic-Charger-Adapter-Converter-Cable-For-Sony-Xperia-Z1-Compact-/221435365673?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item338e938929 ei ole hea.


viimati muutis sukelduja 07.05.2015 14:12:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 13:56:34 vasta tsitaadiga

Tomv, pane viide ka, mis risu tellisid... teab hoiduda...

holma, mis kaabli ja laadimisaluse võtsid... kas laadimiskiirus on ka okei?

MultiUser, jep, odavostude mõnu, loterii icon_razz.gif

sukelduja, esimene link ei toimi

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 14:13:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tomv, pane viide ka, mis risu tellisid... teab hoiduda...

holma, mis kaabli ja laadimisaluse võtsid... kas laadimiskiirus on ka okei?

MultiUser, jep, odavostude mõnu, loterii icon_razz.gif

sukelduja, esimene link ei toimi

Parandasin ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 15:16:53 vasta tsitaadiga

Eestist kusagilt ei saa seda kaablit `?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 15:36:40 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Eestist kusagilt ei saa seda kaablit `?

Ametlikult seda kaablit ei tohi müüa, see magnetotsik on apple patent aga sony ehitas sellele laadimisaluse juurde ja nii võis müüa icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 07.05.2015 21:59:45 vasta tsitaadiga

Magnetdokk sealt: link
Kaasasolevat USB kablat ei kasuta, see selline lühike nökats. Mingi suvalise mobla USB laadija ja kabla otsas istub. Laadimiskiiruse üle ei kurda, või miks peaks dokk seda mõjutama? Särts tuleb ju ikkagi mõõda USB-d laadijast. Kui mingi 500maH arvuti USB otsas istub, siis ma arvan, et laeb kauem. Mul telefonil ees ja taga see paks 0,3mm kaitse, nendega mahub veel nibin-nabin dokki. On ka selliseid, millel eraldi adapterid, siis pole paksus eriti probleem. Taga on dokil kaks USB-d. Üks micro ja teine standardmõõdus.
Magnetkabla on selline: http://www.ebay.com/itm/LED-Aluminum-Metal-Magnetic-Charger-Cable-For-Sony-Xperia-Z1-Z2-Z3-Compact-/391132318941?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5b114d8cdd
Too on tavalisest veidi kõrgem, mõeldud vist rohkem neile, kelle telefon mingis spetsiaalses korpuses ja laadimisava seega sügavamal peidus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 09.05.2015 21:13:27 vasta tsitaadiga

Ametliku androidi siin Eestis võibki vist ootama jääda ja peab ikkagi lõpuks flashtooli teed minema. http://xperiafirmware.com/8-firmware/42-sony-xperia-z1-c6903 see on legit?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 10:52:24 vasta tsitaadiga

D5503 peaks olema. See C6903 vast õige pole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 11:04:46 vasta tsitaadiga

see peaks õige olema: http://xperiafirmware.com/8-firmware/46-sony-xperia-z1-compact-d5503
ma ootan veel kindla rootimise ka ära ja siis panen. ilma rooduta pole nigu pointi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 10.05.2015 11:39:25 vasta tsitaadiga

Panin jah eile vale peale aga igaljuhul hommikuks oli see olemas D5503_14.5.A.0.242_Customized_MEA.ftf ja praegu tundub, et kõik toimib hästi. Google muidugi pillub oma "Google Play teenused" uuendust aga negatiivne vastukaja on meeletu, et ei teagi mis teha.
Kui korralik root versioon välja tuleb siis ehk annad ka siin sellest teada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 10.05.2015 12:31:30 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Ametliku androidi siin Eestis võibki vist ootama jääda ja peab ikkagi lõpuks flashtooli teed minema. http://xperiafirmware.com/8-firmware/42-sony-xperia-z1-c6903 see on legit?


Sai uuendatud, root kah olemas (KK versiooni recovery'st rooditud zip versioon installitud). Aga eriti rahul küll pole ja ilmselt läheb vana hea KK tagasi. Aku pidamine nii ootereziimis, kui ka "ekraaniaeg" on vähemalt veerandi kuni kolmandiku jagu kehvem, kasutusmugavus on samuti minule harjumatu.
Eelmises versioonis sai edukalt igasugused jamad kinni keeratud, uues on igavene jama nende kasutute appidega. Mõned sai lihtsalt eemaldatud. Aga need, mis sai disable'tud kipuvad ikkagi käivituma ning tagasi aktiivseks muutuma. Ehk siis on kas soni või kuugel mingid varjatud mehhanismid sinna lisanud. Ei usalda sellist asja enam. Androidi eelis on algusest peale olnud see, et seda saab ise seadistada vastavalt oma eelistustele. Seda põhimõtet kiputakse järjest enam eirama. Kui CM pakuks sama head kaamerat, siis oleks alternatiiv. Seni aga on Sony oma kaamera parim. Vähemalt minuarust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 14:14:52 vasta tsitaadiga

Mul see rom üle nädala kasutuses ja mina rahul:
http://forum.xda-developers.com/sony-xperia-z1-compact/development/xperiaz1c-aroma-clean-app-smooth-daily-t3097458

Kasutu kräpp suures osas maha lastud seal rommis ja kui xposed lisaks peale lasta, saab mõned vajalikud (teistes rom-ides elementaarsed) seaded kah juurde.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 11:35:42 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Kaua neil garantii on ? Mu aasta vana masin ei võta enam voolu sisse, lihtsalt ei hakka laadima
Ma arvan, et ütlevad ,et kuna kummitihend on katki, siis olen ise süüdi jne aga võiks ju proovida


Edit: Kui juhtmega sudida, siis korra vilgutab punast tuld aga laadima ei jää. Proovisin kahe erineva juhtmega, ilmselt mingi laadimispesa ei anna ühendust vms.



Garantiist tuli vastus, et telefonil on tugev löögijälg (üritasin tagant ära eemaldada olematut kile ja sellest ja defekt) ning ma pean 35 kulli maksmba USB pesa vahetuse eest kui tahan korda saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:25:21 vasta tsitaadiga

c4v6, lisaks on garantii kehtetu ka, thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:29:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures garantiiakti kirjutasin ka, et see pole kordagi kukkunud - mida ta ka pole.
Aga no ükskõik tegelikult, lihtsalt hakkavad kohe kinni millest vähegi võimalik
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 14:13:53 vasta tsitaadiga

mul ei oleks ükskõik kui telefoni garantii kehtetuks muutub.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 15:03:15 vasta tsitaadiga

No see mida ma näen kõrvalt ja olen ka ise kogenud ütleb, et kui nutiajastu telefon peab 2 aastat vastu, siis on ta enda töö ära teinud. Ma seda müüa naguinii ei viitsiks vms.
Ostan aga järgmise ja asi tahe. Lihtsalt praegu on veidi üle aasta kasutatud ja see tegi tõredaks - seda enam, et selline labane viga ka. Kui nüüd veebruarini töötab, siis ma olen rahul ja üle selle on boonus icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 15:22:04 vasta tsitaadiga

Nonii...

Mu sõbrannal tuli Z1C uuendus ning tegi veatult ära, aga nüüd algasid anomaaliad. Nimelt ühel hetkel lakkas telefon käivitumast ja aitas "hard reset nupp" ning tehase seadete taastamine.
Nüüd on häda, et rakenduste all ei näita poolesid rakendusi ja installides ütleb, et rakendus on juba installitud. Arvatavasti jäi süsteemiuuendusega midagi tegemata, läks katki.

Mida teha? Garantiisse või on võimalik ise legaalselt (ehk garantiid rikkumata) midagi teha? Sony Companion kaudu midagi katsetada?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 13:48:10 vasta tsitaadiga

Mingi error on. Telefon laadis autolaadija taga ja yhel hetkel vaatasin, et enam laadimine ei toimi...mõtlesin, et ju siis laadija andis saba vms ja tavalise laadija taga eelmine nädal toimis ja akupanga kyljest laadib ka. Ostsin täna uue autolaadija ning sellega ka ei hakka laadima. Asi tuksis?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.