Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 520, 521, 522  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 00:10:20 vasta tsitaadiga

Tiblastan sellisel kujul koos Putleri maffiaga on hukule määratud varem või hiljem. Kahju vaid, et nii palju lambaid usub Kremli kontrolli all olevat propagandat.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 10:28:04 vasta tsitaadiga

Maavärinast veel: https://www.facebook.com/mashable.video/videos/10155559938765437/?__mref=message_bubble

Kogun Nepaalis käinud sõpradelt ja tuttavatelt raha, homme teen ülekande giidide toetuseks, kes on oma maja kaotanud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 21:54:03 vasta tsitaadiga

Ukraine loses control of 28 towns, villages since truce as five soldiers killed overnight
http://www.kyivpost.com/content/ukraine/ukraine-loses-control-of-28-towns-villages-since-truce-as-two-soldiers-killed-overnight-387900.html


tsitaat:
Zakharchenko says 'Ukrainian provocations' will start on May 8th.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:36:04 vasta tsitaadiga

linnuke icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

veel pilte
link
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/uskumatud-fotod-turkish-airlinesi-reisilennuk-porkas-maandumisel-linnuga-kokku-see-oli-eesel-mitte-lind?id=71411649

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:39:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Turkish Airlines`i pressiesindaja ütles Daily Mail`ile, et lindude kokkupõrge lennuki "ninaga" on lennunduses tavaline ning lennuki see osa ongi tehtud pehmetest materjalidest, seega kokkupõrked on seal piirkonnas pehmendatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:47:54 vasta tsitaadiga

lugesin ilusti, aga noh, lennanud nagu aastaid, uudiseid ka lugenud, aga sellist pilti näen esimest korda.
Tea kuidas see lendamisele mõjub?
Kardan, et mitte eriti hästi. Nende õnneks nad maandusid kokkupõrke hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:51:01 vasta tsitaadiga

Enamus selliseid õnnetusi juhtubki õnneks või kahjuks õhkutõusmiste ja maandumiste ajal.
Kui mootorisse lendaks mõni, siis saab lennuk vajadusel maanduda ka ühe töötava mootoriga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:53:31 vasta tsitaadiga

õhku minnes on hullem laks arvatavasti.
aga mõni kotkas tiirutab ka seal väga kõrgel, mõtlesin just seda, see vist hästi ei mõju lennuki stabiilsusele, kui lapik nina on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.05.2015 23:00:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
aga mõni kotkas tiirutab ka seal väga kõrgel, mõtlesin just seda, see vist hästi ei mõju lennuki stabiilsusele, kui lapik nina on

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 23:00:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see vist hästi ei mõju lennuki stabiilsusele, kui lapik nina on

karta on icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 08:10:39 vasta tsitaadiga

Kindlasti on mõju aerodünaamikale, kuid märksa suurem probleem on just ninaosas asuvate avioonikaseadmetega (navigatsiooniradarid jms).
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 10:27:06 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3181669/vene-salaraport-lennu-mh17-onnetuse-pohjustas-buk-ohutorjesusteemi-rakett

tsitaat:
Väljaande teatel koostasid raporti « Sõltumatu eksperthinnang Boeing 777 (lend MH17) õnnetuse uurimisele Kagu-Ukrainas. 17. juuli 2014» Venemaa sõjatööstusega seotud insenerid.
Raportis tõdetakse, et Amsterdamist Kuala Lumpurisse teel olnud lennuki hävinemise põhjuseks oli Venemaa õhutõrje raketisüsteemi BUK rakett 9M38M1.
Lehe kinnitusel jõudsid Vene sõjatööstuseksperdid sellisele järeldusele lennukijäänuse fotosid ja õnnetuspaigalt leitud muud materjali uurides.
Rakett hävitas lennuki kokpiti, vasaku mootori, vasaku tiiva ja ülejäänud vasaku poole objektid.
Raporti teatel tabas BUK-süsteemi rakett lennukit horisontaalselt 72 – 75 kraadise ja vertikaalselt 20 -22 kraadise nurga all.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.05.2015 11:52:15 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Kindlasti on mõju aerodünaamikale, kuid märksa suurem probleem on just ninaosas asuvate avioonikaseadmetega (navigatsiooniradarid jms).

See, et selle ninakoonuse termin on radardome ei tähenda, et seal all oleks mingi navigatsiooniradar. Ilmaradar on ennetus/hoiatus, ei tegele navigatsiooniga.
Transponder on sabas ja enamus lennuki asendit/suunda/kiirust jälgivaid instrumente on kas turvaliselt kabiini põhja all (kus kokkupõrge linnuga neid reeglina ei mõjuta), sabaosas või, kui kusagil nina kandis ollakse siis kahel pool külgedel (nt kiirusemõõdikud).
See pisike mõlk seal on sisuliselt ei põhjusta iseenesest ohtliku olukorda - ebamugavust küll, kuid kui piloot või kapten ähmi täis minnes vigu ei tee ei juhtu midagi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 12:03:25 vasta tsitaadiga

Rooma lennujaamas oli tulekahju, päris hull
http://roma.repubblica.it/cronaca/2015/05/07/news/fiumicino_incendio_in_aeroporto_evacuato_terminal_3-113725004/?ref=HREA-1#gallery-slider=113743675
google translate aitab...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 14:48:22 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3182045/vene-uusim-tank-seiskus-punasel-valjakul-ootamatult-keset-voidupuha-paraadi-proovi
icon_lol.gif
niimoodi kaugele ei jõua, 15 min sõitu, 15 min pausi...
beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 00:12:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://maailm.postimees.ee/3181669/vene-salaraport-lennu-mh17-onnetuse-pohjustas-buk-ohutorjesusteemi-rakett

tsitaat:
Väljaande teatel koostasid raporti « Sõltumatu eksperthinnang Boeing 777 (lend MH17) õnnetuse uurimisele Kagu-Ukrainas. 17. juuli 2014» Venemaa sõjatööstusega seotud insenerid.
Raportis tõdetakse, et Amsterdamist Kuala Lumpurisse teel olnud lennuki hävinemise põhjuseks oli Venemaa õhutõrje raketisüsteemi BUK rakett 9M38M1.
Lehe kinnitusel jõudsid Vene sõjatööstuseksperdid sellisele järeldusele lennukijäänuse fotosid ja õnnetuspaigalt leitud muud materjali uurides.
Rakett hävitas lennuki kokpiti, vasaku mootori, vasaku tiiva ja ülejäänud vasaku poole objektid.
Raporti teatel tabas BUK-süsteemi rakett lennukit horisontaalselt 72 – 75 kraadise ja vertikaalselt 20 -22 kraadise nurga all.
Kusjuures selle lennuki allatulistamisele on minuarust järgnenud palju väiksem järelkaja kui nii mõnegi väiksema õnnetuse puhul. Selline tunne on, et kõik leppisid kiirelt olukorraga, et teha polegi midagi ja: "noh juhtus".

Telgitagustes võibolla miski noodid loobiti aga rohkem vist ei ole midagi tehtud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 00:16:22 vasta tsitaadiga

Augustis vist alles avaldatakse lõplik raport. http://en.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines_Flight_17#Investigation
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 02:04:28 vasta tsitaadiga

link :: Turkey, Saudi in pact to help anti-Assad rebels

Casting aside U.S. concerns about aiding extremist groups, Turkey and Saudi Arabia have converged on an aggressive new strategy to bring down Syrian President Bashar Assad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 08:57:57 vasta tsitaadiga

Venemaal on hakatud Stalini monumente püstitama icon_arrow.gif http://englishrussia.com/2015/05/06/stalin-monuments-appear-in-russian-cities/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 13:22:58 vasta tsitaadiga

Vähemalt midagi positiivset Euroopa poolelt. Farage ja Le Pen paistavad nüüd mõlemad pildilt väljas olevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 14:54:21 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/Meestyypikoda/status/596585052261228544?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=Meestyypikoda&utm_content=596585052261228544
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.05.2015 15:01:18 vasta tsitaadiga

see vist juba igalpool olnud,
isegi statoili ametlik vabandus selle intsidendi pärast ammu väljas,
paistab et blondi viimane tööpäev ka vist anyway

tsitaat:

Statoil Eesti
Vastuseks sotsiaalmeedias levivale infole:
Statoil Fuel & Retail kinnitab, et oleme apoliitiline ettevõte ning me vabandame siiralt klientide ees, keda meie teenindaja teguviis häiris või solvas. Avatud ja kaasaegse ettevõttena ei diskrimineeri me oma töötajaid nende vaadete tõttu, kuid ootame neilt töökohustuste täitmise ajal Statoili põhimõtete jälgimist, mis ei luba poliitilise meelsuse väljendamist tööga seotud situatsioonides. Kõnealuse teenindajaga vestleb teenindusjaama juhataja, kes selgitab talle veelkord Statoili põhimõtteid, mille alusel vormiriietusele ei lisata personaalseid tõekspidamisi või meelsust väljendavaid elemente.
Vabandame veelkord kõigi ees, keda teenindaja käitumine häiris ning kinnitame, et tegemist oli üksikisiku, mitte Statoili kui ettevõtte seisukohtade väljendamisega.
Täname kliente olukorra märkamise ja sellele tähelepanu juhtimise eest! /Statoil
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 15:52:59 vasta tsitaadiga

mardikad raisk
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2015 18:27:47 vasta tsitaadiga

te, kas leiab ehk mõne statoili teenindaja, kes kandis veteranide sinist lilleõit?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 19:28:00 vasta tsitaadiga

link :: Putin just dismissed nearly 20 generals


Link



Russian-backed Ukrainian rebels are gearing up for a new offensive
link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 19:45:13 vasta tsitaadiga

Huvitav infokild - üks peamisi Putini droone täis ning vägagi loetud foorumeid MilitaryPhotos pani mai alguses uksed kinni.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 23:56:34 vasta tsitaadiga

link :: Macedonia Terror Operation: Police Fighting Street-To-Street With 'Foreign' Group


Link


http://macedoniaonline.eu/content/view/27367/45/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 09.05.2015 23:58:59 vasta tsitaadiga

Eks nad Albaanlased ole, see neil moes seal ju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 21:42:03 vasta tsitaadiga

Paraadid peetud, aega jälle sõdida. Ukrainas läks täna tõsisemalt lahti ja tuld antakse kõigi torudega.


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 21:50:25 vasta tsitaadiga

Arvata oli et siit otse rindele sõidetakse:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kes ei tea siis see habe ongi motorola.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 21:52:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes ei tea siis see habe ongi motorola.

ära nüüd scartist nii halvasti ka ütle
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 11:50:44 vasta tsitaadiga

Zahhartšenko on ikka korraliku vine all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 00:28:24 vasta tsitaadiga

link :: Russia tries to restore contact with former KGB agents in Baltic States

This week, Head of the National Security Committee of the Lithuanian parliament announced that it is within Russia’s interest to come back into contact with its former KGB agents in Lithuania. Lithuanian Special Services are aware of multiple cases when Russian spies came into contact with their former colleagues in order to recruit them.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 09:55:43 vasta tsitaadiga

http://bit.ly/1EvMJRs
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 10:16:05 vasta tsitaadiga

Täna kell üks peaks toimuma suure meediakära saatel nõndanimetatud Nemtsovi raporti avalikustamine, mille kallal töötamine oli kindlasti üks Borisi maha laskmise põhjuseid.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/nemtsovi-andmetel-pohinev-raport-ukrainas-on-hukkunud-umbes-220-vene-sodurit-soja-hind-ulatub-miljarditesse?id=71449777
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 15:49:11 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/foto-solarise-kaubanduskeskuse-katusest-tuleb-suitsu?id=71454097
solarisega kogu aeg mingi jama...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 15:57:03 vasta tsitaadiga

Mismõttes koguaeg?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 18:20:05 vasta tsitaadiga

Nepalis oli hommikul uus 7,3 magnituudine maavärin..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.05.2015 18:55:42 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Mismõttes koguaeg?
Ilmselt viide alla kukkunud kino laele.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 21:02:20 vasta tsitaadiga

ja mingid tööle minevad tuletõrjealarmid jne. ei mäleta ka, igatahes uudistes ju ikka on...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 21:43:27 vasta tsitaadiga

Vene meedia. doh.gif

http://sputniknews.com/politics/20150512/1022053713.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 23:13:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.05.2015 23:16:03 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Nepalis oli hommikul uus 7,3 magnituudine maavärin..


Suht vähe uudiseid selle kohta. Kõik majad juba eelmisest korrast pikali ja polegi midagi puruneda? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 23:23:43 vasta tsitaadiga

Mul seltskonnaga ikka plaanis oktoobris (piletid ostetud ja 170km Annapurna taas plaanis), eks näis, kas rahuneb maha lõpuks ja võiks minna. Teine variant, teha vaid India tripp
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 12.05.2015 23:27:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 23:25:34 vasta tsitaadiga

Vähemalt Kathmandust giidid postitavad, et nad elus (ööbivad kõik tänaval).
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 19:38:25 vasta tsitaadiga

link :: Macedonia Touches a Nerve in Unstable Bosnia

The weekend violence in Macedonia has sent a wave of anxiety across the volatile Balkan region – and the ripple effect seems greatest in Bosnia, which remains troubled by its own recent militant attack.
....


http://sputniknews.com/politics/20150513/1022104829.html

The Baltic states still persist in their paranoid illusion of an upcoming invasion by Russian "little green men", boosting their military spending and preparing for "doomsday."


eusa_think.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.05.2015 11:27:58 vasta tsitaadiga

Estonia ready to deal with Russia's 'little green men'

tsitaat:
Estonia has a clear plan for dealing with any “little green men” — the undercover Russian special forces operatives who sprung up in the early days of the Ukraine crisis last year — according to the country’s chief of defence: they will be shot.


Selge ja lihtne plaan thumbs_up.gif

(Otselinki panna ei saa, FT paywall tuleb ette.)
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 12:02:57 vasta tsitaadiga

Eesti keeles ka sama seisukoht:

http://riigikaitse.postimees.ee/2931529/2-uksi-riiki-ei-kaitse
tsitaat:
«Eestis ei saa olla olukorda, kus tänavatele ilmuvad relvastatud mehed ja keegi ei tea, mida teha,» kinnitab Koort. [..] «Kui tänaval pole meie või meie liitlaste sõdurid, on need vaenlase sõdurid ja vaenlase sõdurid lastakse lihtsalt maha,» on hinnang Koorti sõnul selge.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 14:40:36 vasta tsitaadiga

Ukrainian breakthrough from Debaltseve.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.05.2015 15:45:59 vasta tsitaadiga

Pole aru saada, kes sõidavad, ukrainlased või separid. Äkki selgitad? Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 520, 521, 522  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.