Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 13:08:00 vasta tsitaadiga

Gap, muusika jaoks spotify. Sai vist mängus sees kuskilt enda spotify kontoga siduda vms
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.05.2015 13:13:59 vasta tsitaadiga

aa mul ei ole seda spotify icon_redface.gif ma tean mis see on ja milleks see on... aga pole nagu huvi tundnud mis see endast kujutab... kasutan itunes-i .....olen nagu sellega harjunud ja rahul ... ma nüüd googlest otsisin mingi soundtrack ikkagi on sellele mängule icon_smile.gif aga kui ma teen selle spotify konto siis kas saan mängus olles mängides v sõites seda soundtracki kuulata või on see jälle tasuline ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 17:48:54 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Teed ehk video, kuidas libiseb? Võimalusel kasuta telemeetriaga kaetud HUD'i, kui tõesti on probleem, siis saab videot arendajatele näidata thumbs_up.gif
Video salvestamiseks saab kasutada mitmeid rakendusi, näiteks FRAPS, nVidia Shadowplay, AMD GVR või dxtory.


Olen nüüd natuke seda mängu veel proovinud ja maha rahunenud.
Eks ootaks mängult veel lihvimist, kuid üldmulje on ikka väga hea. Väga kaasa-haarav, nii üksi kui võrgumängus.

See probleem, mis mul libisemise füüsika kohapealt alguses shokeeriv oli tulenes eelkõige sellest, et ennem mängisin kõvasti Assetto Corsa-t ... sealt otse PCarsi sõitma minna ei soovitaks.
Aga mõistan, et PCarsi puhul on selline füüsika implementatsioon teadlik valik - ehk siis kui masin kurves kontrolli alt väljub, siis on äärgmiselt lihtne selline jäme sõidu viga taastada ja taas auto kontrolli alla saada. Tulemuseks ongi selline absurdne külg-ees aerutamine.

Kuna aga mina eriti proff ei ole ja selliseid sõiduvigu ikka juhtub, siis ma pigem olen rahul, et füüsika mind selle eest kõvasti ei karista, vaid annab mõistliku "penaltiga" auto taas kontrolli alla saada ja võidusõitu jätkata.

Olgu mainitud, et kui sõita ilma vigadeta, siis autode füüsika tundub täitsa mõistlik. Igatahes ei saa kuidagi mängu füüsikat radadel kruitarvitada ja korralikult sõites näib kõik igati realistlik.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.05.2015 20:46:04 vasta tsitaadiga

Kui keegi märkab/kuuleb, et mäng on sujuvalt mobiilse HD4000 peal toimima saadud, võib teada anda.
Seniks piirdun codemastersi mängudega, nende mootor toimib 30+ fpsi low@720p.
pCars aga toimib 20+ fpsi vaid üksinda rajal, kõik autod koos on kogemus selline 15fps kandis, mis on kahjuks siiski mängitamatu.(äkki saab config seadetest muuta, mitu autot korraga nähtav on? )

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.05.2015 21:07:32 vasta tsitaadiga

NeroEST, suht bugine mäng veel alles. täiesti lampi viskab mul ka vahest 20 peale FPS. peale paari-kolme ringi hakkab normaalselt jooksma ja siis mingi aeg jälle juperdab. 20fps ajal on ka gpu ja cpu kasutus minimaalne, nagu oleks idles.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.05.2015 21:15:05 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul selle mänguga madala fps-i probleeme pole ja jookseb nagu siidi 70+fps.Mingeid 20 fps-i peale langemisi pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.05.2015 21:18:32 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Huvitav, mul selle mänguga madala fps-i probleeme pole ja jookseb nagu siidi 70+fps.Mingeid 20 fps-i peale langemisi pole.



sama siin ... jookseb väga hästi thumbs_up.gif klokkige rohkem oma arvuteid icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 12.05.2015 21:20:59 vasta tsitaadiga

Kui Nvidia kaart on, siis ehk tõesti töötab probleemideta. AMD kaartidega on asi hoopis hull.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.05.2015 21:30:59 vasta tsitaadiga

Gap, klokkimine ei puutu ajasse. GTA5, far cry 4, crysis 3 jne jne kõik töötavad ilma jamadeta hetkel + benchmarkid, millede tulemused on võrdväärsed sarnaste masinatega. pigem ma ikkagi jään oma arvamuse juurde, et mäng pole veel päris valmis tehtud. sama tempoga minnes ehk aasta-kahe pärast on lootust.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.05.2015 21:38:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Huvitav, mul selle mänguga madala fps-i probleeme pole ja jookseb nagu siidi 70+fps.Mingeid 20 fps-i peale langemisi pole.

sama siin ... jookseb väga hästi thumbs_up.gif klokkige rohkem oma arvuteid icon_smile.gif


Ei tea palju sellest i7 3517U+HD4000 välja pumpab?icon_razz.gif

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.05.2015 23:58:35 vasta tsitaadiga

Sõidan siin seda careeri mode ja anti minu käsutusse selline pill nagu McLaren F1 (mitte vormel icon_smile.gif ) ja selline mure nüüd et olen nüüd jännis selle autoga.näppisin siin neid puldi seadeid ja suht võimatu on selle autoga sõita... Saan siis boksist välja ja niikui natukene pööran viskab külje ette .... võtsin siis steering sensitivityt 50 pealt 10 peale,läks veel hullemaks ... siis hakkas auto natukene pöörates vibama ja kisub nagu ühele poole icon_neutral.gif võtsin siis speed sensitivity 100 pealt 65 peale ... läks nagu paremaks... kuna alguses veel practice sessioon, siis on aega mängida,aga suht võimatu on sõita... mingi belgia rada on mitte spa,mingi teine ... palju on S kurve,sõidan need kõik sirgeks momendil kuna võimatu on pöörata selle autoga...sirgete peal on mõnus kiire masin ja liigub hästi ,aga jah jube tundlik on ikka momendil...sirge peal natukenegi rooli järsemalt keerad hakkab n.ö vibama ja viskab külje ette.... ühekorra käisin üle katuse ka icon_lol.gif oskab keegi öelda, kes puldiga mängib ja mis seaded on või ma pean auto mingeid settinguid muutma ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 13.05.2015 09:09:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Sõidan siin seda careeri mode ja anti minu käsutusse selline pill nagu McLaren F1 (mitte vormel icon_smile.gif ) ja selline mure nüüd et olen nüüd jännis selle autoga.näppisin siin neid puldi seadeid ja suht võimatu on selle autoga sõita... Saan siis boksist välja ja niikui natukene pööran viskab külje ette .... võtsin siis steering sensitivityt 50 pealt 10 peale,läks veel hullemaks ... siis hakkas auto natukene pöörates vibama ja kisub nagu ühele poole icon_neutral.gif võtsin siis speed sensitivity 100 pealt 65 peale ... läks nagu paremaks... kuna alguses veel practice sessioon, siis on aega mängida,aga suht võimatu on sõita... mingi belgia rada on mitte spa,mingi teine ... palju on S kurve,sõidan need kõik sirgeks momendil kuna võimatu on pöörata selle autoga...sirgete peal on mõnus kiire masin ja liigub hästi ,aga jah jube tundlik on ikka momendil...sirge peal natukenegi rooli järsemalt keerad hakkab n.ö vibama ja viskab külje ette.... ühekorra käisin üle katuse ka icon_lol.gif oskab keegi öelda, kes puldiga mängib ja mis seaded on või ma pean auto mingeid settinguid muutma ?


Throttle sensitivity ja Steering ratio vaata üle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.05.2015 16:11:38 vasta tsitaadiga

Patch 1.3 (13.05.2015) - 15.9MB ( forum.projectcarsgame )
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.05.2015 19:24:48 vasta tsitaadiga

Minu meelest täitsa hea mäng on ja pole kuidagi poolik. Väga meeldib see, et ilmastik koguaeg muutub, kui on pikemad sõidud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2015 17:28:23 vasta tsitaadiga

Jaa, ilmastiku muutus toob alati mulle naeru suule icon_smile.gif
Immersioon on mängul võimas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.05.2015 09:50:30 vasta tsitaadiga

Mitemed soovitavad selliseid sätteid:

Link


Also: http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?22938-Jack-Spade-FFB-Tweaker-Files

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.05.2015 16:51:47 vasta tsitaadiga

Aeron, thumbs_up.gif tundub huvitav teen pärast proovi icon_razz.gif Sain eile selle mclareni juhitavust veel natuke reguleeritud ja läks tiba paremaks küll. suht tundlik masin on ikkagi. S-kurvides peab ikka hoo maha võtma,muidu ei keera välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 16.05.2015 14:14:07 vasta tsitaadiga

Etskae! Seekord ei olegi kõik ülitäpselt paigas, v.a lõppskoor 7/10... end tuli 6.75/10, aga nagu mainitud: "oleneb kuidas asjad klapivad".
Mul ei ole fanatec'u rooli... pole nii heal tasemel FFB'd. Samas ei tee ka nii rämedalt AI'd ja struktuuri maha. :roll:

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uimps
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2015




sõnum 25.05.2015 17:46:39 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi trustmaster T300RS rooliga PCarsi mängu setingutega PS4 peal? Ma jummala jännis ei saa asja kuidagi heaks ja võimalusi nii palju sättida kõike. kellelgi kogemusi siis ehk jagab oma setinguid kuidagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 25.05.2015 18:10:29 vasta tsitaadiga

küsi PS4 teemas?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.05.2015 18:47:18 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis vahe on PC ja PS4 FFB seadetes aga vaata siit teemast, võibolla on kasu. Seal küll PC peal kõik.
http://www.racedepartment.com/threads/bmanics-ffb-experiment-thrustmaster-tx-t300.105725/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 01.06.2015 15:07:54 vasta tsitaadiga

Kindlasti tirige need FFB settingud ära
http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?22938-Jack-Spade-FFB-Tweaker-Files
Ise kasutan folder 2 varianti.
Senimaani on Caterham classic ja BMW M1 puhas nauding. ( Mclaren F1 oli sellegipoolest väga raske)

80% vastase tugevusega on mängu sessiooni ajal 60x aja kiirendamisega sõidetud ajad veel üle sõidetavad. 100% vastaste aeg enam mitte.
Skip to end session on üldse katki, viskab veel ebareaalsemad ajad vastastele.

Enne practice sessiooni alustamist saab liikuda paremale ja vaadata kui pikk oleks antud sõiduprotsendiga põhisõit. Mingi endurance sõidu puhul säästsin tunde ja samas lühikeste sõitude puhul ei soovi päris kahe ringist võiduajamist ka. Caterham classic ja BMW m1 seeria sõitude jaoks tundub 70% sõidupikkust ja 80% vastaste tugevust hea.

Mängu esmakordselt käivitamisel tasub võtta PRO raskusaste. Teha vajalikud korrektuurid, kuid peale ABS pidurduse ei soovita mingit muud abi kasutada.
Õiged FFB settingud teevad imet.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 02.06.2015 00:10:48 vasta tsitaadiga

Project CARS - All Platforms - Upcoming Patch 1.4 - Release notes - projectcarsgame.com

(patchi saabumise aeg postitamise hetkel teadmata!!)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 02.06.2015 04:04:38 vasta tsitaadiga

Nüüd julgeb isegi boksi minna ja paistab, et raporteerimisest on ikka kasu ka.
tsitaat:
* Bathurst – Removed cones in the pit lane that was causing cars to get stuck.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kluiverson
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2010




sõnum 03.06.2015 14:36:12 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru, et kui olen selle FFB copynud Project Cars folderisse, siis ongi kõik juba korras?
Mängus (options) ta vist ei kajasta ju neid muudatusi?

NeroEST kirjutas:
Kindlasti tirige need FFB settingud ära
http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?22938-Jack-Spade-FFB-Tweaker-Files
Ise kasutan folder 2 varianti.
Senimaani on Caterham classic ja BMW M1 puhas nauding. ( Mclaren F1 oli sellegipoolest väga raske)

80% vastase tugevusega on mängu sessiooni ajal 60x aja kiirendamisega sõidetud ajad veel üle sõidetavad. 100% vastaste aeg enam mitte.
Skip to end session on üldse katki, viskab veel ebareaalsemad ajad vastastele.

Enne practice sessiooni alustamist saab liikuda paremale ja vaadata kui pikk oleks antud sõiduprotsendiga põhisõit. Mingi endurance sõidu puhul säästsin tunde ja samas lühikeste sõitude puhul ei soovi päris kahe ringist võiduajamist ka. Caterham classic ja BMW m1 seeria sõitude jaoks tundub 70% sõidupikkust ja 80% vastaste tugevust hea.

Mängu esmakordselt käivitamisel tasub võtta PRO raskusaste. Teha vajalikud korrektuurid, kuid peale ABS pidurduse ei soovita mingit muud abi kasutada.
Õiged FFB settingud teevad imet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.