|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
06.03.2015 21:11:32
|
|
|
Kaardis ei saa asi olla sest olen võtnud need mida gopro leht soovitab. Näiteks sandisk class10 U3 mis on 4K filmimise jaoks. Arvuti mul hea, või sa mõtled programmi?
Protune on maas sest sellega on asi veel hullem.
Olen seda gopro editeerimise proge näppinud ja ainus asi mis tähele panin on see et kui video teha protune maas ja siis editeerimisel peale panna on pilt natuke värvilisem.
Põhiprobleem ongi see et kontrasti ja värve ei ole.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.03.2015 11:00:52
|
|
|
fujitsu, 60fps pilt hakib, kui otse kaamerast mängida seda või kui arvutis taustal korraga rohkem protsesse käimas ja ei suuda välja mängida. SSD pealt lastes (ilma et taustal suuremaid protsesse käiks) peaks olema korras.
youtube muudabki kvaliteeti. ise filmin 720p60 settingutega, hiljem viskan protunega värvi juurde. youtubesse yles lastes on alguses sita kvaliteediga, kuskil mingi 15-30 minutiga tekivad ka 480 ja 720p variandid juurde. ega asjata kõrge kvaliteediga videote uploadimiseks vimeot kasutata
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
08.03.2015 12:16:58
|
|
|
Ok tänud! Katsetan edasi.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
08.03.2015 18:33:28
|
|
|
| Kas mõni kaamera on ka kitsama nurgaga olemas, mida saaks tulirelva peale monteerida?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
horn
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2013
|
08.03.2015 19:34:43
|
|
|
| ylbik++ kirjutas: |
| Kas mõni kaamera on ka kitsama nurgaga olemas, mida saaks tulirelva peale monteerida? |
gopro´l on nurgad( vist alates 3+ seeriast) - wide, medium ja narrow olemas ja tulirelva külge kinnitamiseks on selline asi nagu sportsman mount
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
09.03.2015 02:05:35
|
|
|
| Gopro jääb nagu võõrkeha ja metsas ei mahu kuidagi liikuma. Kas midagi muud ka peale gopro on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.03.2015 08:32:45
|
|
|
| ylbik++ kirjutas: |
| Gopro jääb nagu võõrkeha ja metsas ei mahu kuidagi liikuma. Kas midagi muud ka peale gopro on? |
roomad seal metsas ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
09.03.2015 19:50:33
|
|
|
ei rooma , pigem ukerdan võsas ja pealegi gopro on liiga valus mu rahakotile.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.03.2015 19:50:47
|
|
|
| ylbik++, kuhukohta sa kinnitad selle kaamera?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
09.03.2015 22:18:23
|
|
|
| Leinö, nagu ma ennist mainisin, et tulirelva külge tahan kinnitada
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
10.03.2015 11:39:38
|
|
|
Ma soovitaks ikka panna kas rinnale või kiivri külge. Relva peal hakkab ilmselt segama. Peale pannes katad sihiku ära ja mujale pannes jääb kompositsioon imelik ja mitte eriti informatiivne.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
10.03.2015 12:06:42
|
|
|
Kaitseliitlastele meeldib ikka oma relva külge igasugu kulinaid kinnitada
Kui Sul on vaid üks kaamera kasutada, siis pane see kiivri külge.
Rinnale pole mõtet panna kuna lamades ei näe sealt midagi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2015 13:16:18
|
|
|
| Kui väga soov relvale midagi kinnitada, siis pigem midagi sellist:http://www.innovv.com/#!the-c3/c18kr
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozc
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2003
|
10.03.2015 18:12:56
|
|
|
| evald112 kirjutas: |
| Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi. |
Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid?
_________________ -Oscurità consigliori- |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
horn
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2013
|
10.03.2015 21:24:13
|
|
|
| ozc kirjutas: |
| evald112 kirjutas: |
| Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi. |
Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid? |
Mina soetasin endale siit, aga tundub et uk omas see kaup otsas. - http://www.amazon.co.uk/dp/B00OIOS68W
Tõsimeeli peab tunnistama et smatree akud peavad vastu paremini kui gopro enda omad (ca 10-15 minutit kauem), vähemalt GP H4 mudeli omad.[/url]
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
10.03.2015 23:09:33
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
Kaitseliitlastele meeldib ikka oma relva külge igasugu kulinaid kinnitada
Kui Sul on vaid üks kaamera kasutada, siis pane see kiivri külge.
Rinnale pole mõtet panna kuna lamades ei näe sealt midagi. |
Väike täpsustus, et jahipidamisel tahan kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavka007
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
11.03.2015 23:50:51
|
|
|
Tere,
Kas kellelgi on kokkupuudet Gopro Hero 3 kaameraga? Tekkis ka mõte osta seikluskaamera. Osad kiidavad neid hiina kaameraid samuti, kuid osad jälle laidavad kõikuva kvaliteedi tõttu päris palju. Tuntumate firmade tooted on üpris samas hinnaklassis ning testide järgi on Gopro seadmed alati eesotsas. Vaatasin alguses uut Gopro hero kaamerat aga sel ei saa akusid vahetada ning korpust samuti mitte. Hero3 kaamera on küll veidi kallim, kuid sel saab vahetada nii akusid kui ka korpuseid. Gopro Hero 3 samas juba võrdlemisi vana kaamera ning kui võrrelda puhtalt filmikvaliteeti, kas uuemal Herol on see parem või on tegemist võrdsete kaameratega? Kui hea on Gopro kaamerate põrutuskindlus kui nad selle allveekorpuse sees on? Nägin ühte Sony seikluskaamera videot, kus loobiti seda kaamerat igale poole ning kaameraga mingeid probleeme ei tekkinud. Filmis kogu aeg ilusti ja sujuvalt. Kas uuemate tarkvaradega on GoPro pildi ülekanne wifi teel paranenud või ikka hakib ja lagib?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
12.03.2015 13:10:46
|
|
|
Xiaomi on vahepeal GoPro konkurendiga lagedale tulnud: http://en.miui.com/thread-91745-1-1.html
Arvatavasti jääb pildikvaliteet GoPro'le alla, kuid sellise hinna eest miks mitte võtta endale üks tagavarakaamera.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
14.03.2015 01:13:54
|
|
|
SJ4000 viskas suvalisel hetkel pildi mustaks ja enam tööle ei lähe.
Järgmine nädal ostan GoPro Hero4 Silver-i, ilmselt peaks ka pildi kvaliteedi vahe olema meeletu
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
16.03.2015 20:34:20
|
|
|
Hei.
Sain täna oma SJ4000 WiFi kätte, mille mingi aeg tellitud sai.
Väga palju pole aparaati puutunud, aga ühe mure kohe leidsin. Nimelt teen video, ühendan arvutiga, kuid arvutis näen vaid musta ekraani. Ei näe ühesõnaga ilusti filmitut. Proovisin vaadata nii BSPlayeri kui ka VLC'ga. (VLC's on üldsegi roheline). Milles võib viga olla? Pean mingeid codec'id peale tõmbama?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.03.2015 20:36:17
|
|
|
R4sm8s, võid ka MPC-HC'ga proovida, aga pigem on probleem kaameras/mälukaardis.
Mis operatsioonisüsteem on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
17.03.2015 11:27:29
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
R4sm8s, võid ka MPC-HC'ga proovida, aga pigem on probleem kaameras/mälukaardis.
Mis operatsioonisüsteem on? |
Kasutusel Windows 7 ultimate. MPC-HC tõmbasin ja sellega töötab video ilusti. Miks BSi ja VLC'ga ei funksi?
E: See on muidugi hea, et Sony Vegas Pro's näitab videot ilusti. Seega saab ilusti ära töödelda ja salvestatud kujul on kõik hästi toimiv, kuid vahel tahaks ka v-b otse vaadata BS Playeriga.
Okei, SJ4000 wifi head esmamuljet pole küll jätnud. Nimelt juhtus pärast mõningast kasutamist juba selline asi, et "up button" wifi nupp jäi lihtsalt sisse. Nüüd panen kaamera käima, siis ta automaatselt hakkab zoomima ja pilti tehes midagi ei tee. Lihtsalt istub nupp sees. Kasutasin teda veealuses kestas ja siis juhtus see. Ei meenu,et oleksin üldse ise vajutanud seda nuppu, et nii juhtuks. Kahtlen ka, et kestas olles saab nuppu nii kõvasti vajutada, et ta nii puruks läheks, et sisse kinni jääb. On kellelgi kogemusi või ideid, kuidas probleem lahendada? Saaks alati tagasi Hiinasse saata, aga 2kuud oodata ei tahaks. Pigem prooviks esmalt Eestist lahenduse leida
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tjena
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2011
|
17.03.2015 17:47:50
|
|
|
| horn kirjutas: |
| ozc kirjutas: |
| evald112 kirjutas: |
| Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi. |
Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid? |
Mina soetasin endale siit, aga tundub et uk omas see kaup otsas. - http://www.amazon.co.uk/dp/B00OIOS68W
Tõsimeeli peab tunnistama et smatree akud peavad vastu paremini kui gopro enda omad (ca 10-15 minutit kauem), vähemalt GP H4 mudeli omad.[/url] |
Endalgi see komplekt olemas ning tõesti, minuarust peavad paremini kui orikas. Sai 5 päeva Alpides suusatades testitud ning mulje väga positiivne. Huvitav kas originaal akut ka seal laadida kannatab?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
horn
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2013
|
18.03.2015 10:45:07
|
|
|
| Tjena kirjutas: |
Endalgi see komplekt olemas ning tõesti, minuarust peavad paremini kui orikas. Sai 5 päeva Alpides suusatades testitud ning mulje väga positiivne. Huvitav kas originaal akut ka seal laadida kannatab? |
Kannatab, korduvalt teinud nii
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
23.03.2015 16:04:29
|
|
|
Tere,
Võibolla juba mainitud kuskil aga küsin siiski. Miks see MP4 formaadis video nii mahukas on? Mingi 15minutiline 1080p 60fps video on üle GB.
Kas annab pilti töödeldes seda mahtu kudagi vähendada nii, et kvaliteet ei kannataks?
terv.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
23.03.2015 16:12:12
|
|
|
Filmi 30fps, saad video väiksemaks . Ilma kvaliteedi kadudeta sa ei saa kuidagi väiksemaks seda. Üldiselt .mp4 sees kasutatav H264 koodekiga tehtud video on vägagi väikesemahuline võrreldes selle kvaliteediga, mida ta selle eest pakub.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.03.2015 22:53:56
|
|
|
| fujitsu, gigabait 15 minuti kohta on ikka eriti säästukas, eriti veel 60fps puhul, see teeb keskmiseks andmevooks 9 Mbps.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
24.03.2015 15:53:13
|
|
|
no kui nüüd mõelda, et ma tahaks teha reisil olles hea kvaliteediga video siis valin 1080p 60fps. järelikult üle tunni naljalt dvd plaadile ära ei mahu?
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
24.03.2015 15:59:49
|
|
|
Keegi ei jõua su tunnist DVD plaati vaadata ju
Kui võimalus, siis filmi ikka 2.7k 60fps. Saad hiljem reframeda kui vaja.
Video kvaliteeti saad hiljem kehvemaks alati teha.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.03.2015 18:06:17
|
|
|
| Tahaks ka näha kes kellegi teise üle 5 minuti pikkust reisivideot vaadata viitsib
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
28.03.2015 14:19:18
|
|
|
| Kas Sony HDR AS30 kaameralt on võimalik kuidagi 120fps videofaili kätte saada? Praegu tundub, et see teeb selle automaatselt 30fpsiseks ära kohe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
29.03.2015 13:01:11
|
|
|
Hommikust!
Äkki on keegi kokkupuutunud järgmise murega - gopro striimimine internetti. Et mida vaja läheb ja kuidas toimib?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
29.03.2015 13:23:51
|
|
|
| Aga võidusõiduautost pilt kätte saada? et ehk läpakas peab vahelt ära kaduma.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.03.2015 14:07:02
|
|
|
| Ei, sellist asja ei saa teha. GoProl aint wifi võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.04.2015 08:46:32
|
|
|
| Kas kuskil on olemas tabelit kus oleks kõrvuti KÕIK Gpopro kaamerad ja tehnilised parameetrid?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
19.04.2015 20:16:58
|
|
|
Tere,
Mu gopro hero4 silver on hakanud artifakte näitama. Viskab pildi lillaks ja kollakaid kriipse sisse. Teab keegi kas saab sellest lahti ilma remonti saatmata? Mil tshekk nimelt puudub.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
23.04.2015 13:57:43
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada, mis settingud videode renderdamiseks kasutada? Ise kasutan Vegas Pro 12.0 ja filmin SJ4000 kaameraga Full HD: 1920*1080P 30 fps.
Peamiselt küll mõtleks nt. youtube jaoks ja võimalikult väikese suurusega fail, kuid võimalikult hea kvaliteediga. Mis settinguid kasutate?
Kas allpool lingis olevad settingud on asjalikud?
http://www.wikihow.com/Render-a-Video-in-HD-With-Sony-Vegas
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
04.05.2015 11:20:38
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Tegin ka oma esimesed sõidud sj4000 kaameraga, pildiga väga rahul. Jama on see, et salvestab .mov formaati? Oskab äkki keegi soovitada mõnda head video editori, mis seda formaati suppordiks? Või siis head converterit. |
Kasutusel Vegas Pro 12.0. Sellega töötab küll! Minul ainuke probleem, et vaid töötlemis-eelselt MPC-HC programmiga töötab videode vaatamine, muidu pilt must.
SJ4000 omanikud võivad ka jagada näpunäiteid, mis settingud on parimad. Googeldades leidsin, et WhiteBalance tasub hoida Cloudy peal, HDR - ON ja Exposure ka pidi ära muutma, et pilt ilusam tuleks. Samuti oli välja toodud, et üle 2MP pole mõtet panna piltide tegemisel suuruseks, sest see kvaliteeti ei muuda, ainult teeb suuremas faili-mahus pildi. Sharpnessiga tasub ka mängida nagu aru sain. Soft pidi olema parem kui Strong (SJ on need vastupidi, sp Soft parem).
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.05.2015 13:25:40
|
|
|
Endal autokaamerast tuleva AVI faili mitte-toimimise vastu (must pilt Adobe Premiere'is) aitas see, et lihtsalt video eelnevalt kõrge bitratega mp4 peale keerata Handbrakega.
Kvaliteedikadu olematu ja saab pärast mõistlikult exportida Windows Movie Makeri asemel, mis mingit veidrat skaleeringut peale surub.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
04.05.2015 16:20:17
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Tegin ka oma esimesed sõidud sj4000 kaameraga, pildiga väga rahul. Jama on see, et salvestab .mov formaati? Oskab äkki keegi soovitada mõnda head video editori, mis seda formaati suppordiks? Või siis head converterit. |
Kasutusel Vegas Pro 12.0. Sellega töötab küll! Minul ainuke probleem, et vaid töötlemis-eelselt MPC-HC programmiga töötab videode vaatamine, muidu pilt must.
SJ4000 omanikud võivad ka jagada näpunäiteid, mis settingud on parimad. Googeldades leidsin, et WhiteBalance tasub hoida Cloudy peal, HDR - ON ja Exposure ka pidi ära muutma, et pilt ilusam tuleks. Samuti oli välja toodud, et üle 2MP pole mõtet panna piltide tegemisel suuruseks, sest see kvaliteeti ei muuda, ainult teeb suuremas faili-mahus pildi. Sharpnessiga tasub ka mängida nagu aru sain. Soft pidi olema parem kui Strong (SJ on need vastupidi, sp Soft parem). |
Hakkasin Adobe Premiere kasutama, täitsa asjalik programm ja oskab pikslite kaudu sama kohta ka trackida, et kergem oleks näiteks kiirust blurrida. Sööb .mov faile ilusti. Seadetes on mul white balance cloudy peal iga ilmaga, hdr on ka sees ja rohkem pole muutnud.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
05.05.2015 06:09:26
|
|
|
Kuidas teha sellist pilti? GoPro reziimile 30 pilti/sek ja seejärel photoshopis layeritega mängida? Või on mõni lihtsam variant ka?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
05.05.2015 07:22:53
|
|
|
| 30 kaadrit sekundis on palju. Siin on maksimaalselt 5 kaadrit sekundis, aga pigem kõigest 2...3.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
05.05.2015 08:54:52
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| 30 kaadrit sekundis on palju. Siin on maksimaalselt 5 kaadrit sekundis, aga pigem kõigest 2...3. |
Küsimus pole selles. Pigem sooviks teada,kuidas edasi teha?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.05.2015 09:32:05
|
|
|
Staatiline kaamera (võid nii filmida kui ka lihtsalt pilte teha) ja siis suvalises vähegi pädevas pilditöötlusprogrammis pildid üksteise peale ja igast pildist jätad alles (kas otse lõigates või näiteks maske kasutades) vaid meeldiva osa peale esimese pildi, kus siis kõik olemas.
Tähtis ongi lihtsalt see, et kaamera oleks staatiline, siis on taust püsiv.
A'la laialt levinud Photoshopis võtaks esimese pildi aluseks ja siis tekitaks antud näidispildi järgi vaadates 4 layerit juurde, kuhu igasse paneks siis järgmise pildi ja tekitaks igale nendest maski, kus näha jääb siis ainult see rattur.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
12.05.2015 16:04:39
|
|
|
Kuidas GoProd külma ilmaga läbi saavad? Eeldades, et seade on välise toite järgi ja 24/7 õues. On kellelgi sarnaseid kogemusi?
Oleks vaja pisikest valvekaamerat, mis kannatab ilma, lindistab mälukaardile ja on kvaliteetne. Pärast võimaluste analüüsimist tundub GoPro üpris hea valik.
viimati muutis its2cold 12.05.2015 20:47:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|